HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 12:34.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 119 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: zabranjeni list
PostPostano: 31 pro 2014, 15:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
PCM je napisao/la:


Hanžeković pravi novine svjetskog ranga. Izgubit će "liberalni" karakter, dobit će karatker "neutralnih", vjerojatno će i prodaja novina i čitanje porasti, ali u svakom slučaju Večernji ide dole.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: zabranjeni list
PostPostano: 31 pro 2014, 15:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
Robbie MO je napisao/la:
Citat:
Pretpostavljam da će zabranjeni biti na ovom putu liberalnog nacionalizma i da će dr.doc.mr.prof Raspudić biti nosioc.


Raspudić je konzervativac 1/1, a ne liberal. To što je civiliziran ne čini ga liberalom.

Kada ne bi bilo nacionalnih interesa, nego samo pitanja uređenja društva u Hrvatskoj, stranka za koju bih ja glasao bio bi HNS i Pusićka. Po tim pitanjima Raspudić je na potpuno suprotnoj, čak neprijateljskoj strani od mene. Što se tiče nacionalnih interesa, tu stojim uz HDZ.

HSLS je dakle stranka za mene, ali je propao.

zabranjeni list će se korigirati i da, najvjerojatnije će biti na toj HSLS liniji kao što je Zadar sugerirao.


Što se tiče ekonomske politike, glasovao bih i ja za HNS. Što se tiče društvenih stavova, glasovao bih za HKDU :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: zabranjeni list
PostPostano: 31 pro 2014, 15:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Tuta je napisao/la:
PCM je napisao/la:


Hanžeković pravi novine svjetskog ranga. Izgubit će "liberalni" karakter, dobit će karatker "neutralnih", vjerojatno će i prodaja novina i čitanje porasti, ali u svakom slučaju Večernji ide dole.


Neće sigurno izgubiti liberalni karakter (podržavat će liberalne vrijednosti kao i do sad), ali će izgubiti antihrvatski karakter.

I ja mislim da će Večernji izgubiti dio čitatelja ako ovi postanu neutralniji.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: zabranjeni list
PostPostano: 31 pro 2014, 15:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10744
Robbie MO je napisao/la:
Citat:
Pretpostavljam da će zabranjeni biti na ovom putu liberalnog nacionalizma i da će dr.doc.mr.prof Raspudić biti nosioc.


Raspudić je konzervativac 1/1, a ne liberal. To što je civiliziran ne čini ga liberalom.

Kada ne bi bilo nacionalnih interesa, nego samo pitanja uređenja društva u Hrvatskoj, stranka za koju bih ja glasao bio bi HNS i Pusićka. Po tim pitanjima Raspudić je na potpuno suprotnoj, čak neprijateljskoj strani od mene. Što se tiče nacionalnih interesa, tu stojim uz HDZ.

HSLS je dakle stranka za mene, ali je propao.

zabranjeni list će se korigirati i da, najvjerojatnije će biti na toj HSLS liniji kao što je Zadar sugerirao.


Ovo ne kontam po pitanju nacionalnih interesa i pitanja uređenja društva u Hrvatskoj šti napisao?? , pa zar nije uređenje društva na što kvalitetniji način osnova nacionalnih interesa svake države i njenih građana??

Možda sam prevideo pa možda misliš na rešavanje pitanja BiH-Hrvata kao taj nacionalni interes svih Hrvata i hrvatske države?? :neznam

p.s
Sami konzerativici u ovom modernom dobu su zapravo nonsens jer prosto mogu videti da su oni zbog društva u kojima žive i principe koje poštuju rezultat liberalne politike a ne konzervatizma starijih naraštaja.
A biti liberal tj.sebi staviti tu etiketu kao osnovu svoga stava je takođe nonsens jer u tom slučaju postoji mogućnost da se postane konzervativni liberal u odnosu na nove liberalne ideje i vodilje. :zubati

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: zabranjeni list
PostPostano: 31 pro 2014, 15:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
Robbie MO je napisao/la:
Citat:
Pretpostavljam da će zabranjeni biti na ovom putu liberalnog nacionalizma i da će dr.doc.mr.prof Raspudić biti nosioc.


Raspudić je konzervativac 1/1, a ne liberal. To što je civiliziran ne čini ga liberalom.

Kada ne bi bilo nacionalnih interesa, nego samo pitanja uređenja društva u Hrvatskoj, stranka za koju bih ja glasao bio bi HNS i Pusićka. Po tim pitanjima Raspudić je na potpuno suprotnoj, čak neprijateljskoj strani od mene. Što se tiče nacionalnih interesa, tu stojim uz HDZ.

HSLS je dakle stranka za mene, ali je propao.

zabranjeni list će se korigirati i da, najvjerojatnije će biti na toj HSLS liniji kao što je Zadar sugerirao.

Kad sam vidio sliku Kružića sjetio sam se o kome se radi.
Koliko se sjećam on je bio kadar LSa koji se kasnije priključio u HSLS.
Dakle imaju dva "desna" jednog klasičnog liberala i jednog ljevičara. Ostali na izvršnim funkcijama su poznata ekipa iz Hanžekovićeva ureda - Vuković mu je prokuratorica npr.

U svakom slučaju daleko zdravija ekipa od dosadašnje. Uključivanjem Puhovskog očito želi stvoriti neutralne novine -na primjeru Večernjeg se to pokazalo i najisplativije - a realno Hanžeković nije ušao u priču sa EPH kako bi od njega napravio "ustaško"-liberalni bastion :D

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: zabranjeni list
PostPostano: 31 pro 2014, 15:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Meni se na prvi pogled čini odlično izbalansiran sastav nadzornog odbora.

Vidi se da "kupuje" naklonost raznih faktora (odnosno plaća avansno reket NVO sektoru, Katoličkoj crkvi itd.). Iz toga se može čak nazrijeti budući neutralno-populistički stil?

Sad kad Hanžeković ko Radončić napravi stranku. :D

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: zabranjeni list
PostPostano: 31 pro 2014, 16:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
Hanžeković je već vrlo visoko u političkoj strukturi HSLSa na nacionalnoj razini (NO ako se ne varam stranke) tako da de facto već ima stranku.

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: zabranjeni list
PostPostano: 31 pro 2014, 16:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Nisam znao to.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: zabranjeni list
PostPostano: 31 pro 2014, 16:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Zadar1993 je napisao/la:
Hanžeković je već vrlo visoko u političkoj strukturi HSLSa na nacionalnoj razini (NO ako se ne varam stranke) tako da de facto već ima stranku.


Iskreno nadam se da će uspjeti oživjeti HSLS da bar uđu u parlament.

Pitanje je na koga će se medijski osloniti SDP i ORah?

Novi List će biti poput Noine arke za spašavanje raznih vrsta i podvrsta jugoslavena? :D

HDZ nakon 20 godina ponovno dobija medijski rat.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: zabranjeni list
PostPostano: 31 pro 2014, 16:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10744
Interesatno je zaista kad vidiš kako ljudi tačno znaju šta očekuju od određenih medija i onda to dovodi do besmislene i glupe situacije jer prestaje biti temelj novinarstva objektivno izveštavanje nego se raduje i kliče kad "naši" preuzmu neki medij i veslaju svuju već znanu politiku koju ti navijači i očekuju.

Iliti jasnije rečeno "sad će biti i naših u Jutaranjem" jer dosta je bilo više zajebavanja njihovih. :zubati

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: zabranjeni list
PostPostano: 31 pro 2014, 16:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
Robbie MO je napisao/la:
Zadar1993 je napisao/la:
Hanžeković je već vrlo visoko u političkoj strukturi HSLSa na nacionalnoj razini (NO ako se ne varam stranke) tako da de facto već ima stranku.


Iskreno nadam se da će uspjeti oživjeti HSLS da bar uđu u parlament.

Pitanje je na koga će se medijski osloniti SDP i ORah?

Novi List će biti poput Noine arke za spašavanje raznih vrsta i podvrsta jugoslavena? :D

HDZ nakon 20 godina ponovno dobija medijski rat.

HSLS će u slučaju pobjede HDZa na izborima imati 3 zastupnička mjesta i možda (ovisno o situaciji u HDZu) ministra gospodarstva.
No van toga HSLS danas nema kadrova za popuniti malo veću gradsku upravu (reda veličine Šibenika) tako da od njih ne treba puno očekivati. Čak i da dobiju ministra pomoćnici i državni tajnici će biti HDZovci.
Budišine pogrješke su razvalile nekoć respektabilnu stranku.

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: zabranjeni list
PostPostano: 31 pro 2014, 16:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 14:42
Postovi: 8080
Lokacija: Na rubu egzistencije
PCM je napisao/la:


samo stranci, a sve bosanci.

jedan iz bjeljine, a drugi iz orašja.

ženama ne piše kad su rođene. :kava

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: zabranjeni list
PostPostano: 31 pro 2014, 16:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 20:35
Postovi: 13033
Lokacija: Zagreb
Robbie MO je napisao/la:
Zadar1993 je napisao/la:
Hanžeković je već vrlo visoko u političkoj strukturi HSLSa na nacionalnoj razini (NO ako se ne varam stranke) tako da de facto već ima stranku.


Iskreno nadam se da će uspjeti oživjeti HSLS da bar uđu u parlament.

Pitanje je na koga će se medijski osloniti SDP i ORah?

Novi List će biti poput Noine arke za spašavanje raznih vrsta i podvrsta jugoslavena? :D

HDZ nakon 20 godina ponovno dobija medijski rat.

HSLS sigurno ulazi u parlament kroz koaliciju s HDZ-om, tu nemaš straha. I meni je jako drago jer mi je to ideološki najbliža stranka, HDZ u ekonomskim pitanjima ide daleko prelijevo i tu se trenutno nikako ne mogu naći.

Ne treba zaboraviti da se s Jutarnjim mijenja i ekipa u Slobodnoj, a koja ipak ima kakav takav utjecaj u Dalmaciji. Kukurikavcima tako ostaje sve manje čitani Novi list koji je orijentiran na publiku od možda 300 000 ljudi i sada medijskom snagom padaju na razinu IDS-a

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: zabranjeni list
PostPostano: 31 pro 2014, 16:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 20:35
Postovi: 13033
Lokacija: Zagreb
joe enter je napisao/la:
Interesatno je zaista kad vidiš kako ljudi tačno znaju šta očekuju od određenih medija i onda to dovodi do besmislene i glupe situacije jer prestaje biti temelj novinarstva objektivno izveštavanje nego se raduje i kliče kad "naši" preuzmu neki medij i veslaju svuju već znanu politiku koju ti navijači i očekuju.

Iliti jasnije rečeno "sad će biti i naših u Jutaranjem" jer dosta je bilo više zajebavanja njihovih. :zubati

Objektivno izvještavanje van agencijskih crtica je teoretski nemoguće, novinari nisu programirani i imaju svoje jasne preferencije. Objektivno izvještavanje se postiže upravo na ovaj način, tako da u medijima imamo ljude s raznovrsnim stavovima i onda kada čujemo priču iz više pristupa zaključimo što je prava istina. Večernji je to imao i dosada, dok je zabranjeni bio žestoko lijevo, čak i ne lijevo nego čisto pro-SDPovski

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: zabranjeni list
PostPostano: 31 pro 2014, 16:55 
Online
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 17:27
Postovi: 6018
Lokacija: Generalni konzulat HR HB za Slavoniju i Baranju
Zanimljivo iz današnje perspektive, jedna starija vijest (znakovito, kad znamo da je i Rohatinski blizak HSLS-u):

Citat:
TAJNO DRUŽENJE NA RUČKU

Što Rohatinski dogovara s fra Ilijom, Puhovskim i Hanžekovićem?

Objavljeno: 12.01.2011

ZAGREB - Uoči Nove godine, u poznatom zagrebačkom restoranu Tač, guverner Hrvatske narodne banke Željko Rohatinski okupio je na ručku ugledno društvo. Među ostalima, bili su tu fra Ilija Živković, jedan od najuglednijih katoličkih svećenika u Hrvatskoj, politički analitičar Žarko Puhovski, profesor na Filozofskom fakultetu u Zagrebu, Marijan Hanžeković, odvjetnik i član užeg vodstva HSLS-a, Danica Ramljak, ravnateljica Instituta Ruđer Bošković...

http://www.zabranjeni.hr/zeljko-rohatinsk ... en/917173/

Ne bih se začudio da sada u Jutarnjem kao kolumnisti osvanu Zvonimir Hodak ili Ivo Banac, no u svakom slučaju će dobivati prostora ondje...

Međutim, najviše me zanima kakvi su pogledi fra Ilije Živkovića po pitanju HR HB, odnosno rješavanja nacionalnog pitanja Hrvata u BIH? :neznam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: zabranjeni list
PostPostano: 31 pro 2014, 17:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10744
volvoks je napisao/la:
joe enter je napisao/la:
Interesatno je zaista kad vidiš kako ljudi tačno znaju šta očekuju od određenih medija i onda to dovodi do besmislene i glupe situacije jer prestaje biti temelj novinarstva objektivno izveštavanje nego se raduje i kliče kad "naši" preuzmu neki medij i veslaju svuju već znanu politiku koju ti navijači i očekuju.

Iliti jasnije rečeno "sad će biti i naših u Jutaranjem" jer dosta je bilo više zajebavanja njihovih. :zubati

Objektivno izvještavanje van agencijskih crtica je teoretski nemoguće, novinari nisu programirani i imaju svoje jasne preferencije. Objektivno izvještavanje se postiže upravo na ovaj način, tako da u medijima imamo ljude s raznovrsnim stavovima i onda kada čujemo priču iz više pristupa zaključimo što je prava istina. Večernji je to imao i dosada, dok je zabranjeni bio žestoko lijevo, čak i ne lijevo nego čisto pro-SDPovski


Tačno da je nemoguće , ali tome treba težiti kao što težimo istini koja takođe teoretski je nedokučiva već je ona gotovo uvek stvar aspekta i kompromisa.

Ovde su ljudi jako ideološki profilisani pa onda i novinari ne iskaču iz te matrice , zato meni ovo liči kao iz filma Maratonci trče počasni krug kad Mirko vikne u bioskopu:"A sad malo ona".

Opet dolazimo do toga šta ko kako doživljava i preferira , pa eto za mene je Večernji žešće leglo ustaša i desničara u Hrvatskoj i zaista je nekad teško svarljiv čitati čak samo jedan članak.
Znači vidiš kako se ja i ti razlikujemo po pitanju kako doživljavamo medije.

zabranjeni je meni OK samo utoliko što nervira vaše nacionaliste i vernike jer nacionalizam zajedno sa verskim misticizmom u simbiozi je bar po meni jedno retrogradno tumorno tkivo svakog naroda i njemu nema mesta ama baš nigde a naročito ne u mainstream medijima.
Ako to zabranjeni izgubi i napravi kompromis sa đavolom tako što se utiša ton kad se kritikuju nacionalizam i klerikalizam onda takvo šta prestajem čitati jer kurca više ne vredi.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: zabranjeni list
PostPostano: 31 pro 2014, 17:50 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6079
Tuta je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:

Raspudić je konzervativac 1/1, a ne liberal. To što je civiliziran ne čini ga liberalom.

Kada ne bi bilo nacionalnih interesa, nego samo pitanja uređenja društva u Hrvatskoj, stranka za koju bih ja glasao bio bi HNS i Pusićka. Po tim pitanjima Raspudić je na potpuno suprotnoj, čak neprijateljskoj strani od mene. Što se tiče nacionalnih interesa, tu stojim uz HDZ.

HSLS je dakle stranka za mene, ali je propao.

zabranjeni list će se korigirati i da, najvjerojatnije će biti na toj HSLS liniji kao što je Zadar sugerirao.


Što se tiče ekonomske politike, glasovao bih i ja za HNS. Što se tiče društvenih stavova, glasovao bih za HKDU :D

Zar HNS ima jasno definiranu ekonomsku viziju i program da bi se moglo uopće tako odrediti prema njima, ono što znam o njima je ono dok im Rade Čačić bio vodja, a to je bilo vrijeme manijačkog uzimanja kredita i trošenja na infrastrukturu, bez ikakvog plana kako to sve oploditi i vratiti dugove, dakle to je bila politika koja posijala sjeme hrvarske ekonomske propasti, ili ima još nešto o njima, a meni ke nepoznato?
Ili da ti nisi mislio na hr nogometni savez, e tu se već radi ozbiljnije , racionalnije , odgovornije i uspješnije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: zabranjeni list
PostPostano: 01 sij 2015, 02:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Ajde da vidimo tu promjenu kroz uredničku politiku i naravno kroz kolumne u kojim bi se trebao profilirati neki stav? Valjda neće više biti Jerge, jednojajčanog Dežula itd.

HSLS sam simpatizirao kasnih 90ih i ranih 00, jer sam samo u njima (prvenstveno zbog Budiše) vidio način kojim bi vođenje države ostalo državotvorno u slučaju pada HDZ-a. Neka alternativna povijest s Budišom kao predsjednikom i HSLS-om kao glavnom strankom u koaliciji koja je došla na vlast bi bila puno bolja.

PS: Ne mogu vjerovati što na temi čitam o HNS-u. Pa to je obična klijentelistička stranka, kojoj je već dokazano da daleko najviše imenuju svoj kadar u razne NO, i da se financiraju donacijama subjekata koje kontroliraju. Obična verzija Lijanovića za RH.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: zabranjeni list
PostPostano: 01 sij 2015, 02:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
PS: Mislio sam da je nemoguće pronaći goru sliku od ove:

slika

kad ono....

slika

What the FUCK happened to his neck?

slika

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: zabranjeni list
PostPostano: 01 sij 2015, 02:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
@Ministre.
Malo pripit odgovaram pa imajte razumijevanja. Daklem. HNS ne samo da je klijemtelistička stranka nego je i najlijevija unutar ove vlade u gospodarskom smislu tako da Robbie ne bi trebao padati na njihovo ime (socijalni liberalizam je ipak jače utjelovljen u SDPu)
Ova dolhe fotka Butka je sa Vinistra kad je laprdao nešto o Malvaziji mislim kako još nije dovoljno sazrijela.

P.S. Sretna nova , rano sam se vratio jer imam posla ujutro :D

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: zabranjeni list
PostPostano: 01 sij 2015, 02:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 20:35
Postovi: 13033
Lokacija: Zagreb
Dakako za HNS, broj kadrova daleko premašuje političku snagu, a ekononnska politika žestojo Keynesijanska, ne znam zašto bi netko ekononomski liberalno glasao za njih

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: zabranjeni list
PostPostano: 01 sij 2015, 02:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 20:35
Postovi: 13033
Lokacija: Zagreb
Dobar si Zadre haha

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: zabranjeni list
PostPostano: 01 sij 2015, 15:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
Robbie MO je napisao/la:
Meni se na prvi pogled čini odlično izbalansiran sastav nadzornog odbora.

Vidi se da "kupuje" naklonost raznih faktora (odnosno plaća avansno reket NVO sektoru, Katoličkoj crkvi itd.). Iz toga se može čak nazrijeti budući neutralno-populistički stil?

Sad kad Hanžeković ko Radončić napravi stranku. :D


Savez za bolju budućnost Republike Hrvatske? Sestrinska stranka? :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: zabranjeni list
PostPostano: 01 sij 2015, 15:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
Zadar1993 je napisao/la:
@Ministre.
Malo pripit odgovaram pa imajte razumijevanja. Daklem. HNS ne samo da je klijemtelistička stranka nego je i najlijevija unutar ove vlade u gospodarskom smislu tako da Robbie ne bi trebao padati na njihovo ime (socijalni liberalizam je ipak jače utjelovljen u SDPu)
Ova dolhe fotka Butka je sa Vinistra kad je laprdao nešto o Malvaziji mislim kako još nije dovoljno sazrijela.

P.S. Sretna nova , rano sam se vratio jer imam posla ujutro :D


Ekonomski program HNS-a, na moje čuđenje, zbilja jest lijevi. I mene je ime zajebalo. Čim vidim socijalna pravda, mrak mi pada na oči, a promicanje egalitarizma ne ću ni spominjat. Ovo je sada, urbi et orbi, najgora hrvatska politička stranka - društveno liberalna, a ekonomski marksistička, nešto kao onaj napušeni urugvajski prezident Mujica (deminutiv od Mujo). Osim toga, HSLS baš ima zvučno ime, kao francusko... Haesélés... a plus ovo:

"U skladu s liberalnim načelima HSLS se zauzima za pravo i mogućnosti da se u društvu razvijaju sve posebnosti: osobne, kolektivne, regionalne, kulturne i druge. U duhu liberalnih načela HSLS podupire pravo naroda na samoodređenje."

"Držeći se liberalnih načela, HSLS se suprotstavlja svim oblicima nasilja, od nasilja u obitelji do vojnih agresija. Zbog toga se HSLS zauzima za demilitarizaciju i razoružanje. Država treba ulagati minimalna sredstva koja su dovoljna za održavanje mira i sprečavanje nasilja."

Pa mi da smo pametni, ako Čović sad zasere oborit ga i osnovat HSLS BiH :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: zabranjeni list
PostPostano: 01 sij 2015, 16:05 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
Ministry of Sound je napisao/la:

slika


:scared :scared :scared

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 119 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO