HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 30 ožu 2024, 05:28.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 163 post(ov)a ] 
Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Poskok.info
PostPostano: 16 ožu 2010, 11:57 
zriki, karakterna osobino od čovika, zašto si brisao i onemogućio komentare na onom s*anju od kolumne nove "kolumnisitice"? :D

počeo si uzgajati mimoze na portalu?
ne smeta ti kad ****** zove na džihad i klanje hrvata, ali ti smeta kad ti netko kulturno popljuje novu "kolumu"?
nisi ti poskok, nisi čak ni blavor. ti si glista. s obje strane ista. :zubati

evo, ovo je propisno mjesto za češljanje gliste, nadam se da mi nećete brisati topic.
šta mogu kad je zabranijo tamo komentirat, a kako sam kaže da baš ne čita komentare pa mu tako promakne i govor mržnje, čisto sumnjam da bi me primjetio na portalu... :neznam


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Poskok.info - češljanje...
PostPostano: 16 ožu 2010, 12:00 
p.s.

ilirka posli jučašnjeg komentiranja mentalnih dijareja na portalu crijevne gliste, banirana. sad može komentirati samo ili.rka ili slične kombinacije. :D


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Poskok.info - češljanje...
PostPostano: 16 ožu 2010, 12:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
O kojoj se kolumnistici radi, ja ih više ne čitam?

Zanimljivo da je Zrikijevo sudjelovanje ovdje možda i njegova najveća greška u smislu promocije portala, znam bar pola tuceta ljudi koji više ne idu na poskok nakon njegovog nastupa ovdje.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poskok.info - češljanje...
PostPostano: 16 ožu 2010, 12:25 
počeo glumit svog (u)gurua babića... ja mislim da će sljedeće bučno ime među kolumnistima biti modni mačak. :D

http://poskok.info/index.php?option=com ... Itemid=221


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Poskok.info - češljanje...
PostPostano: 16 ožu 2010, 12:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Uh, tko će onoliki tekst čitati? Može li netko prepričati kolumnu, po mogućnosti u tri rečenice ili manje, hvala.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poskok.info - češljanje...
PostPostano: 16 ožu 2010, 12:36 
dakle, moj komentar na kolumnu te vrgoračke studentice je glasio otprilike 'vako:

Citat:
nisam pročitala cijelu kolumnu, dva uvodna pasosa mi bila dosta.
sjetila sam se jedne kolumne našega prekrasnog, visokog i zgodnog (krepajete dušmani) nina koju započinje ovako:
"Kolumnisti koji često govore o sebi oduvijek su mi bili sumnjivi. Privatiziranje javnog govora pouzdan je znak narcisoidnosti"
mogao si barem lektorirati taj članak (ili to s*ranje, ne sjećam se točno) da bude čitljiv. dođe mi da se ubijem kad se sjetim da moje misli nisu vrijedne maltretiranja javnosti, a onda naletih na ovo... idem se upucat s kilo janjetine.


i dođe zriki i kaže: neka bude banirana. i bi banirana.


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Poskok.info - češljanje...
PostPostano: 16 ožu 2010, 12:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Zašto je baš ispod ove kolumne zabranjeno komentiranje?

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poskok.info - češljanje...
PostPostano: 16 ožu 2010, 12:42 
Ministry of Sound je napisao/la:
Uh, tko će onoliki tekst čitati? Može li netko prepričati kolumnu, po mogućnosti u tri rečenice ili manje, hvala.


ma nemam pojma, rekoh da mi uvod bio dosta. nije stvar u tome. neka cura piše, sve danas ima svoju publiku i kupca, ja sam napisala mišljenje i o'šla dalje...
a onda vidim da je i druga kolumna osvanula relativno brzo. to mi sliči na jergovića, samo on štanjca tom brzinom :D
znam da je do sad brisao negativne komentare na martinine kolumne, uvjerila sam se 3-4 puta, ali zašto onemogućiti komentiranje?

nije mi se sviđalo što ga proganjate i banirate, ja volim kad čovjek može napisati što misli ako ne vrijeđa i ne poziva na mržnju, ali da će me banirati nakon onakvog komentara, tomu se nisam nadala. ovo mi je treći nick da me banira.
a NIKAD nisam napisala ni prostotu niti pozivala na mržnju.
komentare gdje se vrijeđaju hrvati nije dirao.
sapienti sat!


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Poskok.info - češljanje...
PostPostano: 16 ožu 2010, 12:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Ilirka je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:
Uh, tko će onoliki tekst čitati? Može li netko prepričati kolumnu, po mogućnosti u tri rečenice ili manje, hvala.


ma nemam pojma, rekoh da mi uvod bio dosta. nije stvar u tome. neka cura piše, sve danas ima svoju publiku i kupca, ja sam napisala mišljenje i o'šla dalje...
a onda vidim da je i druga kolumna osvanula relativno brzo. to mi sliči na jergovića, samo on štanjca tom brzinom :D
znam da je do sad brisao negativne komentare na martinine kolumne, uvjerila sam se 3-4 puta, ali zašto onemogućiti komentiranje?

nije mi se sviđalo što ga proganjate i banirate, ja volim kad čovjek može napisati što misli ako ne vrijeđa i ne poziva na mržnju, ali da će me banirati nakon onakvog komentara, tomu se nisam nadala. ovo mi je treći nick da me banira.
a NIKAD nisam napisala ni prostotu niti pozivala na mržnju.
komentare gdje se vrijeđaju hrvati nije dirao.
sapienti sat!


Ne znam da se bilo koga proganja, možda tako ispada kada se ne vidi obrisani komentari i ine gadarije radi kojih ide ban?

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poskok.info - češljanje...
PostPostano: 16 ožu 2010, 12:50 
Offline

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 12:42
Postovi: 5
Otkud ti to da je blokirano ime Ilirka?
Drugo - nadjem curu za koju mislim da je talent, pustim joj tekst a ono 20 komentara tipa , bogati dobri ti žena sere, je ga more pisati, ispovidila se za kavu.

I sad zriki jel u izboru da cjenjenoj publici tzv. tucetu kako ministry of sound reče, omogući nadosiranje u komentarima kojima će mlado devojče otjerati od namjere da piše iako je na moju inicijaticu tu ne na njenu, i u izobru da ju zaštitim i pustim da piše dok ne ovlada formom kolumne , dakle u tom izboru Zriki bi trebao stati na stranu "tuceta".
nedojebanih kretena kojima je pola kartice teksta puno za pročitat. Jel sranje il nije ilirka svak o svom ukusu. komentare sam makao upravo iz ovog što sam ti gore naveo.

Bio bi i red da pitaš prije nego pokakiš.

Ministry of Sound ja isto znam pola tuceta ljudi koji su se tu registrirali al pod režimom tvojih pulenova niti čitaju niti više postaju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poskok.info - češljanje...
PostPostano: 16 ožu 2010, 12:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
zjikavac je napisao/la:
Ministry of Sound ja isto znam pola tuceta ljudi koji su se tu registrirali al pod režimom tvojih pulenova niti čitaju niti više postaju.


6 tvojih klonova se ne računaju kao različiti ljudi.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poskok.info - češljanje...
PostPostano: 16 ožu 2010, 12:53 
čuj, vas malo više jebe selektivno sprovođenje pravila nego njihovo (ne)sprovođenje, ali to nije tema. zar ne?


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Poskok.info - češljanje...
PostPostano: 16 ožu 2010, 12:54 
Offline

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 12:42
Postovi: 5
mojih 6 klonova se ne računaju uopće jer ja još uvijek čitam i pratim. mislio sam na one koji niti više čitaju niti prate. ljudi ostave post a neki psihomanijak im skoči za vrat sa podebljom analizom. ko normalan bi se više vratio?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poskok.info - češljanje...
PostPostano: 16 ožu 2010, 12:55 
Offline

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 12:42
Postovi: 5
Ilirka je napisao/la:
čuj, vas malo više jebe selektivno sprovođenje pravila nego njihovo (ne)sprovođenje, ali to nije tema. zar ne?

meni govoriš ili ministriju? :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poskok.info - češljanje...
PostPostano: 16 ožu 2010, 12:56 
zjikavac je napisao/la:
Otkud ti to da je blokirano ime Ilirka?
Drugo - nadjem curu za koju mislim da je talent, pustim joj tekst a ono 20 komentara tipa , bogati dobri ti žena sere, je ga more pisati, ispovidila se za kavu.

I sad zriki jel u izboru da cjenjenoj publici tzv. tucetu kako ministry of sound reče, omogući nadosiranje u komentarima kojima će mlado devojče otjerati od namjere da piše iako je na moju inicijaticu tu ne na njenu, i u izobru da ju zaštitim i pustim da piše dok ne ovlada formom kolumne , dakle u tom izboru Zriki bi trebao stati na stranu "tuceta".
nedojebanih kretena kojima je pola kartice teksta puno za pročitat. Jel sranje il nije ilirka svak o svom ukusu. komentare sam makao upravo iz ovog što sam ti gore naveo.

Bio bi i red da pitaš prije nego pokakiš.

Ministry of Sound ja isto znam pola tuceta ljudi koji su se tu registrirali al pod režimom tvojih pulenova niti čitaju niti više postaju.


gle glisto, komentar mi prolazi pod ili.rka ali ne pod ilirka. isti komentar, ista rečenica.
živo mi se jebe za tvoje mimoze i hoće li nadobudna wannabe sex@city carrie bradshow pustiti suzicu niz guzicu zbog mojeg komentara, ja ti samo hoću reći koji si kreten.
ništa više ni manje.
kapiraš?


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Poskok.info - češljanje...
PostPostano: 16 ožu 2010, 12:56 
zjikavac je napisao/la:
Ilirka je napisao/la:
čuj, vas malo više jebe selektivno sprovođenje pravila nego njihovo (ne)sprovođenje, ali to nije tema. zar ne?

meni govoriš ili ministriju? :D


njemu.
ne spuštaj pogled, govorim o ministru...


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Poskok.info - češljanje...
PostPostano: 16 ožu 2010, 12:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Ilirka je napisao/la:
čuj, vas malo više jebe selektivno sprovođenje pravila nego njihovo (ne)sprovođenje, ali to nije tema. zar ne?


Različiti moderatori, različite interpretacije pravila. Kad se jednom nešto napravi ili ne napravi, nema povratka...

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poskok.info - češljanje...
PostPostano: 16 ožu 2010, 13:01 
Offline

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 12:42
Postovi: 5
Ilirka je napisao/la:
zjikavac je napisao/la:
Otkud ti to da je blokirano ime Ilirka?
Drugo - nadjem curu za koju mislim da je talent, pustim joj tekst a ono 20 komentara tipa , bogati dobri ti žena sere, je ga more pisati, ispovidila se za kavu.

I sad zriki jel u izboru da cjenjenoj publici tzv. tucetu kako ministry of sound reče, omogući nadosiranje u komentarima kojima će mlado devojče otjerati od namjere da piše iako je na moju inicijaticu tu ne na njenu, i u izobru da ju zaštitim i pustim da piše dok ne ovlada formom kolumne , dakle u tom izboru Zriki bi trebao stati na stranu "tuceta".
nedojebanih kretena kojima je pola kartice teksta puno za pročitat. Jel sranje il nije ilirka svak o svom ukusu. komentare sam makao upravo iz ovog što sam ti gore naveo.

Bio bi i red da pitaš prije nego pokakiš.

Ministry of Sound ja isto znam pola tuceta ljudi koji su se tu registrirali al pod režimom tvojih pulenova niti čitaju niti više postaju.


gle glisto, komentar mi prolazi pod ili.rka ali ne pod ilirka. isti komentar, ista rečenica.
živo mi se jebe za tvoje mimoze i hoće li nadobudna wannabe sex@city carrie bradshow pustiti suzicu niz guzicu zbog mojeg komentara, ja ti samo hoću reći koji si kreten.
ništa više ni manje.
kapiraš?


kapiram. al dok se carrie bradshow ne izgradi zriki će biti glista. kapiraš ? idem ti provjeriti nick. :nanana


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poskok.info - češljanje...
PostPostano: 16 ožu 2010, 13:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Zašto vi stvarno ne pustite Zjikija na forum, ja bih se doista volio obračunat s njegovim putem koji je zamislio do Trećeg.

Odmah otvaramo temu "Zlikijevim stazama revolucije".

Pa da riješimo otvorena pitanja. I vidimo mogućnosti.

Ja sam dosad skužio da će u Trećem bit sve hrvatske regije, kako ne objašnjava, da neće bit ala HB ali će bit kao RS, da ćemo bit neovisni od Hrvatske i Zagreba i da ćemo s BL ići zajedno u svijetlu budućnost, "muslimance" ćemo ogradit i poticat ih da što više alahaju kako bi uvjerili sve oko sebe da smo u pravu bili kada smo ih ogradili.

Pričekat ćemo koju godinu da se obogatimo i mi i Srbi iz RS i onda ćemo čekat da nas RH i Srbija na koljenima mole: Molim vas uđite u nas, please.

Čović je mala beba za njega i njegove priče...

Zato nam ga dajte da se igramo, dosadno je mački kad nema klupko...

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poskok.info - češljanje...
PostPostano: 16 ožu 2010, 13:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Zašto imam osjećaj da je većini naših portala zvijezda vodilja Index, i ogrebat se za što bolju reklamu. Razumijem zakone tržišta, ali na kraju sve to počne ličiti ko jaje jajetu.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poskok.info - češljanje...
PostPostano: 16 ožu 2010, 13:04 
Offline

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 12:42
Postovi: 5
Ministry of Sound je napisao/la:
Zašto imam osjećaj da je većini naših portala zvijezda vodilja Index, i ogrebat se za što bolju reklamu. Razumijem zakone tržišta, ali na kraju sve to počne ličiti ko jaje jajetu.


jel tebi liče poskok i index ko jaje jajetu? :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poskok.info - češljanje...
PostPostano: 16 ožu 2010, 13:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Skinut ti je ban na zrikavac...vrati se pod tim nickom i daj pokušaj biti konstruktivniji i manje ega...a ovaj "zjikavac" neka ide na listu baniranih.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poskok.info - češljanje...
PostPostano: 16 ožu 2010, 13:16 
Offline

Pridružen/a: 15 pro 2009, 05:35
Postovi: 1328
u kojem smislu konstruktivniji?

Jamez to je posebna tema i otvorena je pod naslovom Kako vidite budući Treći il nešto tako, ja bi vrlo rado sudjelova u tim raspravama ako bi se "Nekima" objasnilo da rasprava nije psihoanaliza sugovornika. Tada se i ja ne bi bavio vrijeđanjem nego raspravom. Ako me se banira zbog stavova šta je onda to?

još nešto, zašto ja u potpis ne smijem staviti ovo kao satiričan foto , svak stavlja svašta i sve je podložno ismijavanju i kritici što podržavam al zašto se meni briše ovaj potpis Ministry?

http://img31.imageshack.us/img31/2642/herflick.jpg

_________________
Sarajka Đevojka: " Želim reći da Komšić izgleda poput simpatičnog dječaka iz susjedstva"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poskok.info - češljanje...
PostPostano: 16 ožu 2010, 13:20 
Offline

Pridružen/a: 15 pro 2009, 05:35
Postovi: 1328
evo Ilirka upravo sam ostavio ovaj komentar:

ilirka: ...
Dobar Vasić kao i uvijek1
nedolicno? lose bravo
Ožujak 16, 2010,IP:89.164.207.49

vjerojatno je do komponente. ili browsera. koristi chrome i neće štekati. obično šteka u ff

_________________
Sarajka Đevojka: " Želim reći da Komšić izgleda poput simpatičnog dječaka iz susjedstva"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poskok.info - češljanje...
PostPostano: 16 ožu 2010, 13:26 
evo, sad me zvao lijanovićev automat na telefon i pita:

jeste li za to da hadeze kandidira svog kandidata i bude u službi željka komšića ili niste za to da hadeze... i tako dalje.

postoji li neki zakon kod nas kojim bi se moglo spriječiti to telefonsko uznemiravanje govornim automatima?

eto nova tema.

ovu ključaj što se mene tiče. potrošila sam ju brzo ko i carrie puder...


Vrh
  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 163 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO