HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 23:19.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 640 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 26  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Radiotelevizija Herceg-Bosne
PostPostano: 10 lip 2019, 22:35 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69042
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Jedine institucije koje su u BiH iole organizirane, imaju povijest, glavu i rep, i znaju što hoće su Crkva i HDZ.

Zamislite se imamo li ijednu drugu instituciju koja na nešto liči, i koja ima neki autoritet, iole privid samostalnosti, samodostatnosti i utjecaj? Navedite ju.

Zato ne čudi da nas npr. u Hrvatskoj mnogi doživljavaju kao "jednostavne ljude" sa Crkva-HDZ-Thompson stereotipom.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radiotelevizija Herceg-Bosne
PostPostano: 10 lip 2019, 22:48 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13477
Lokacija: ZG
Dosta toga si dobro rekao, no ne zaboravimo desetkuje nas se preko 500 godina u kontinuitetu sve od provale Turaka, sa iznimkom par desetljeca AU monarhije. S obzirom sto smo sve prosli na ovoj vjetrometini na obodu Europe - dobro uopce postojimo.
Treba mislit pozitivno bez obzira na tmurnu realnost.

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radiotelevizija Herceg-Bosne
PostPostano: 10 lip 2019, 22:57 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30442
Robbie MO je napisao/la:
Moj post će možda nekome biti previše crn, ali kritičnost je dapače znak vitalnosti i da nije sve mrtvo.

Dok god ima netko da se buni, provocira ili gunđa, nije sve gotovo.


Nema veze, inteligencija je svakako precijenjena. :zubati

Ono što treba Hrvatima u BiH je organizacija. E tu dolazimo do crkve i HDZ-a koji nisu na nivou očekivanja.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

807 of 2558 - 31.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radiotelevizija Herceg-Bosne
PostPostano: 10 lip 2019, 23:07 
Offline

Pridružen/a: 17 svi 2018, 19:51
Postovi: 69
Taman reko - to, ekipa! Volim malo dobrog brainstorminga... i onda dođe Robbie :)
Hajde sve pet, kužim upis, ali daj mi konkretno. Muka mi je od kukanja i šupljačenja. Da sam se u svome poslu osvrtao na okolnosti gdje živim i s kim sve imam posla davno bi ....... jezik pregrizao.

Što li se i ja ovdje zadajem oko televizije kad nisam njezin dio, ali nekako hoću iz inata da im uspije, hoću upravo radi kukavaca da normalno startaju i rade. Poznajem dio ljudi iz projekta, pa sam malo pristran i neka sam. Vratit ću se na ovo na kraju posta.

--->
Netko je spomenuo Srećka Stipovića. Da, čovjek radi priče iz Bosne i očito mu dobro ide. Daj Bože da ga angažiraju i daj Bože da on ne bude ters kad ga i ako budu zvali hah.

Sviđa mi se ideja povijesnog serijala. Primjer: dok sam davno išao u školu sve što znadoh o Stocu bilo je da imaju nekakvu solidnu malonogometnu ekipu, ništa drugo! Takva vremena bila, al hoću reći da priče naših gradova imaju potencijala koliko god mi bili mali bazen s ljudima. Istine radi, malo je i naš domaći čovjek zatvoren za medije, nije im kamera prirodna.

Genijalan mi je popis osoba za dijalošku emisiju. Oprosti kolega, baš si me razveselio s izborom :zubati
I ja bi da mi Bebek vodi kulinarsku emisiju lol. Ajmo ozbiljno.
Nego, odlično si se sjetio Drage Ćosića, ne znam jeli ga već netko upecao od sportskih kanala, ali Drago je kapitalac!
Nino živi u ZG, ništa od toga, Veso ima svoje Ljudovanje, jedino Mlakić zvuči realno - s tim da bi trebalo provjeriti koliko je čovjek uopće televizičan jel. Ma mora biti dobrih ljudi i kod nas ovdje, bitno je samo da su "kul" nama generaciji koja visi po forumu i slično. Padaju mi na pamet neka lucidna imena koja nisu Stankovićevski bezobrazna, ni Hršumovski površna, već znaju na finjaka izvući priču... o tome drugom prilikom.

Kupres - kosidba, Stolac - tarča, pa ljudi moji sve je to i do sada radila ekipa Naše tv, dok se moglo i imalo smisla. Ne vidim zašto ne bi nastavili. Volio bih da malo usporedite neke od tih reportaža s razvikanim tv kućama ovih prostora. Ništa bolje to ne obrađuje ekipa BHT-a, HRT-a ili nekog trećeg.

Logo. Da, onaj nesretni logo i testni "program" na Kissu i meni bodu oči. Nisam imao priliku duže baciti pogled, nisam bio tu, ali ono što vidjeh ne kužim zbog čega uopće ide. Zbog nekih pravnih stvari, zbog čega?? Radije bih crnu sliku i snijeg.

Sad se vraćam na početak ovog upisa i dragog kolegu Robbija. Ako bi se i složili s tvojom ocjenom stanja reci mi što sad? Kolektivna eutanazija, što li? Postoji li neko razdoblje u povijesti kada su ovdje obitavali top liječnici, znanstvenici, umjetnici i kada su to počeli curiti? Ma hajte molim vas :)
Hoćeš reći da su preostali bh Hrvati manje više debili. Hrabro! Karikiram, al brate i ti ga karikiraš.
Vratimo se mi medijima. Daj prijedlog. Baš mi se kosa diže kad netko konstatira, a ništa ne nudi za uzvrat.
Da parafraziram Raspudića: lijepo se zalagati za ukidanje Republike Srpske, no kako to ostvariti, kužiš?
Daj mi primjer emisije na koju se ugledati. Samo nemoj reći A strana. Neku produkcijski ostvarivu.
Evo ja ću prvi dati prijedlog - Božanstvena komedija Laudato TV-a. Samo njezina politička verzija.

Nemoj mi zamjeriti, mislim, samo razgovaramo. Ali hoću reciprocitet kritike i realnosti. Ne znam čime se baviš u životu, jesi li zainteresiran za suradnju, netko drugi možda? Mogu vas predložiti, pa ako me poslušaju snalazite se :)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radiotelevizija Herceg-Bosne
PostPostano: 10 lip 2019, 23:15 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24636
Lokacija: Heartbreak Hotel
U obranu Hercegbosanaca mogu reći to da je prije 20 godina postojala jedna gledljiva hrvatska televizija u Mostaru ali je bila uništena putem SFORa.


_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radiotelevizija Herceg-Bosne
PostPostano: 11 lip 2019, 01:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 vel 2010, 02:15
Postovi: 780
Ja mislim da bi najgore bilo da tv hzhb bude loša kopija ostalih kanala u regionu, malo turske serije, farme, zadruge, stare reprize dosadnih emisija itd.
Treba biti originalan, probati nove stvari, malo moderniji biti nego ostale balkanske tv kuće koje su još u jugoslovenskom mentalnom sklopu, a takav im je i tv program, tmuran i dosadan, koji god kanal prebaciš vrte se iste priće i iste serije.
Treba više i humora, ali ne one izfucane Sarajevske face sa svojim debilnim štosevima, nego nešto tipa japanskih quizova, nešto što će mlade privući i što nema na drugim kanalima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radiotelevizija Herceg-Bosne
PostPostano: 11 lip 2019, 02:44 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69042
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
PCM je napisao/la:
Dosta toga si dobro rekao, no ne zaboravimo desetkuje nas se preko 500 godina u kontinuitetu sve od provale Turaka, sa iznimkom par desetljeca AU monarhije. S obzirom sto smo sve prosli na ovoj vjetrometini na obodu Europe - dobro uopce postojimo.
Treba mislit pozitivno bez obzira na tmurnu realnost.


Pa ja jesam pozitivan, i poznato je da sam jako optimistican sto se vidi na vecini tema na forumu. Ali, optimistican u odnosu na tocku realnosti. :zubati

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radiotelevizija Herceg-Bosne
PostPostano: 11 lip 2019, 12:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Burruchaga je napisao/la:
Ja mislim da bi najgore bilo da tv hzhb bude loša kopija ostalih kanala u regionu, malo turske serije, farme, zadruge, stare reprize dosadnih emisija itd.
Treba biti originalan, probati nove stvari, malo moderniji biti nego ostale balkanske tv kuće koje su još u jugoslovenskom mentalnom sklopu, a takav im je i tv program, tmuran i dosadan, koji god kanal prebaciš vrte se iste priće i iste serije.
Treba više i humora, ali ne one izfucane Sarajevske face sa svojim debilnim štosevima, nego nešto tipa japanskih quizova, nešto što će mlade privući i što nema na drugim kanalima.

Nek zovu Pervana i nek vodi večernju školu, malo sinkronizacije, fali toga. Ima i na Z1 opet noćna mora, nek dogovore prijenos. :thumbup1


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radiotelevizija Herceg-Bosne
PostPostano: 11 lip 2019, 13:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27395
Da se mene pita ja bih od tog kanala napravio samo informativno-dokumentarni, da emitira
6 sati i po potrebi uživo prenose. Pa neka cijeli dan vrte kamere iz gradova ako treba.
Nikome ne trebaju zesebne emisije za sve i svašta, neka dogovore s HRT-om ako im baš to
treba. Najbitnije su akutalne i kvalitetne informacije, sve drugo je zamaranje pored bezbroj kanala.

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radiotelevizija Herceg-Bosne
PostPostano: 11 lip 2019, 14:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35999
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Po meni broj jedan je kvalitetan dnevnik koji će pokrivati cijelu HB i to je to.
Stariji koji gledaju tv većinom to i gledaju.
Barem to nek odrade kako spada profesionalno.

Ostalo nije važno. možda još koja emisija s gostima i dosta.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radiotelevizija Herceg-Bosne
PostPostano: 11 lip 2019, 14:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Neka bude informativan za Hrvate i to je to. A zabava i ubijanje vremena nije bitno.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radiotelevizija Herceg-Bosne
PostPostano: 11 lip 2019, 20:36 
Offline

Pridružen/a: 17 svi 2018, 19:51
Postovi: 69
Kad vidim Pavkovića i Erotel sjetim se kako je ta televizija iznjedrila dobrih ljudi i koliko je lakše bilo tada ljude zainteresirati za program koji proizvedeššš.. jebajiga sada..
Ali nema veze, kako bi rekao poznanik iz Novog Meksika, član reformatorske crkve:

...if you'r not strugglin, you don't think about God
there were times when you didn't struggle
what it was easy now needs struggle
you need to celebrate your struggle, because that means your fighting...


I tak, što još reći? Malčice više kulture dijaloga i malo manje uživanja u konfliktu bi bio jedan od mojih postulata i ove televizije. Da bude drugačija i po tome. Hoćem reći da gradi mostove, ali ne kao što to misli da gradi Hadžifejzović, već pitanje po pitanje, ciglu po ciglu. Nek se ova država gradi ili razgrađuje, svejedno. Samo nek se izšalta iz prve brzine. No, to je već off topic.

Živi i veseli bili. Zdravo do gospojine :basket


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radiotelevizija Herceg-Bosne
PostPostano: 14 lip 2019, 22:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2017, 13:26
Postovi: 1198
novem je napisao/la:
Da se mene pita ja bih od tog kanala napravio samo informativno-dokumentarni, da emitira
6 sati i po potrebi uživo prenose. Pa neka cijeli dan vrte kamere iz gradova ako treba.
Nikome ne trebaju zesebne emisije za sve i svašta, neka dogovore s HRT-om ako im baš to
treba. Najbitnije su akutalne i kvalitetne informacije, sve drugo je zamaranje pored bezbroj kanala.


Slažem se. Samo vijesti, politika, gospodarstvo i sport. Bez mozaik emisija i sl. gluposti. Tko to uopće gleda? Kome je do trasha može ga u izobilju naći na ostalim televizijama. Web stranica (portal) i YouTube kanal su važni, ako ne i važniji od samog programa.

Dakle ono što je RT u Americi, to nam treba. Ne nekakvo RTL smeće.

_________________
Djela su bitnija od rijeci.

Muslimanski SDP i Sejdo Komsic vode BiH u raspad. Njihov sam fan.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radiotelevizija Herceg-Bosne
PostPostano: 14 lip 2019, 22:50 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
ako može termin za robbija, dudua, cehu, i ostale demografe i kartografe tj. da imamo ovu temu na televiziji

politika/1995-2019-krah-multietni-arsko-demografske-politike-bosnji-t252.html

to bi bila prava stvar


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radiotelevizija Herceg-Bosne
PostPostano: 27 lip 2019, 14:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Citat:
U ponedjeljak stiže dugoočekivana RTV Herceg-Bosne

Na platformi HT Eroneta - Home TV na broju na kojem je ranije emitirala Naša TV stoji poruka kako je Naša TV "prestala s emitiranjem programa" te da će se "od 1.7. na ovoj poziciji moći pratiti RTV Herceg - Bosne".

Slična poruka stoji i na broju na kojem je nekada emitiran program TV Kiss. Na istom broju danas stoji kako je TV Kiss prestao s emitiranjem te da "od 1.7. postaje dio RTV Herceg - Bosne".

Kako doznaje portal Jabuka.tv radijski program se već emitira iz novih prostorija dok bi televizijski program trebao krenuti od ponedjeljka, 1. srpnja.

Dnevnik.ba

https://www.dnevnik.ba/dogadaji/u-poned ... ceg-bosne#


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radiotelevizija Herceg-Bosne
PostPostano: 01 srp 2019, 14:55 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69042
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Kad počinju emitirati ovi antitalenti i gdje se na internetu mogu vidjeti? (pretpostavljam nigdje, jer bi bilo svjetsko čudo da imaju ažurnu web stranicu ili Youtube kanal kao TV1 ili slične TV kuće)


Ovi s Naše TV koji nisu znali voditi televiziju profitabilno, iako npr. Muslimani u BiH imaju 15 profitabilnih televizija a Srbi 5 (doduše i oni svi imaju "sponzore"), nagrađeni su time da su svi prebačeni u novu televiziju gdje se valjda očekuje da odjednom postanu talentiraniji i radišniji nego što su bili jučer na Našoj TV? Može se očekivati samo još veće uhljebničko ponašanje, jer će sad smatrati da im financije garantiraju općine i županije i da će primiti plaću kako god i što god rade.

No dobro, možda griješim tzv. dušu. Možda će televizija ipak ući među TOP 10 najgledanijih u BiH. :zubati

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radiotelevizija Herceg-Bosne
PostPostano: 01 srp 2019, 15:06 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69042
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Može li se negdje vidjeti natječaj putem kojeg je televizija primila radnike ?

:zubati

Ima li neki bivši radnik neuspješne i propale Naše TV da nije zadovoljnio uvjete?

Ili se svi smatraju dobrima, bez obzira što su vodili propalu firmu?

Je li postojao IKAKAV kriteriju, u ičemu vezanom za uspostavu nove firme?

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radiotelevizija Herceg-Bosne
PostPostano: 01 srp 2019, 15:09 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30442
Imam neki osjećaj da nisu bili visoki kriteriji. No dobro, znali smo svakako nista od tog. Steta tv Kiss, ako nista bila je profitabilna.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

807 of 2558 - 31.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radiotelevizija Herceg-Bosne
PostPostano: 01 srp 2019, 15:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35999
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Robi pa imaš na kablovskoj na mjestu naše tv i tv kiss.

Nego koliko ovoj predviđate trajanje, hoće barem dulje od naše tv?

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radiotelevizija Herceg-Bosne
PostPostano: 01 srp 2019, 15:18 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69042
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
daramo je napisao/la:
Robi pa imaš na kablovskoj na mjestu naše tv i tv kiss.

Nego koliko ovoj predviđate trajanje, hoće barem dulje od naše tv?


Pitanje je hoće li uopće poslovati tržišno, ili će se konstantno dokapitalizirati iz budžeta općina i županija, što znači da će se još manje truditi od propale Naše TV jer im neće biti vatra ispod guzice, moći će se totalno opustiti.

S obzirom da je ovo Čovićev osobni projekt, tim više ne smije propasti čak i ako posluje loše i negativno, da se njemu ne bi ugledu naštetilo.

Ovisiti će o sadaki općina i županija, odnosno bit će na teretu budžeta.

Očekujem da će biti najulizivačkija lokalna televizija na Balkanu, neće se smjeti kritizirati čistačica u uredu (grado)načelnika Širokog. Svatko tko ima neku odgovornost i prirodno bi trebao biti predmet medijske kritike i analize, ima udjel u vlasništvu.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radiotelevizija Herceg-Bosne
PostPostano: 01 srp 2019, 15:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Pa nije to loše da se financira iz općina. Morat će paziti da ne navijaju za jednu stranku, da ne bi ostali bez dijela prihoda.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radiotelevizija Herceg-Bosne
PostPostano: 01 srp 2019, 15:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35999
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Navodno prvo ide signal preko kabelske i interneta a potom planiraju pokrivanje hrvatskih županija zemaljskim signalom.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radiotelevizija Herceg-Bosne
PostPostano: 01 srp 2019, 15:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35999
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Evo vidim da su promijenili onaj logo s trokutom, ovaj je još gori.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radiotelevizija Herceg-Bosne
PostPostano: 01 srp 2019, 16:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35999
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Krenulo, sve stara lica s propalih tv.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radiotelevizija Herceg-Bosne
PostPostano: 01 srp 2019, 16:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lip 2011, 14:09
Postovi: 2406
Lokacija: HR
Znači Naša tv definitivno otišla na vječna lovišta.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 640 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 26  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO