HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 20 tra 2024, 05:43.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 597 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 24  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 23 ruj 2010, 18:27 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2010, 07:22
Postovi: 4662
dudu je napisao/la:
bilo ih je oko 1000 u Banovićima, ali ovaj to već računa kao standard. :zubati


Bilo ih je vise u Banovicima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 23 ruj 2010, 18:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58784
Lokacija: DAZP HQ
zapovjednik je napisao/la:
dudu je napisao/la:
bilo ih je oko 1000 u Banovićima, ali ovaj to već računa kao standard. :zubati


Bilo ih je vise u Banovicima.


nebitno, ali to im je jedino takvo i najveće ikad gostovanje, pa je smiješno tvrditi da idu na gostovanja s 1000+ ljudi.

HZ su mi bezveze zbog potpunog kopiranja Argentinaca i to sve sa trubama. nekome tko ne zna kako izgledaju Bocini navijači, to može biti super, ali meni je smiješno.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 23 ruj 2010, 18:37 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2010, 07:22
Postovi: 4662
dudu je napisao/la:
zapovjednik je napisao/la:

Bilo ih je vise u Banovicima.


nebitno, ali to im je jedino takvo i najveće ikad gostovanje, pa je smiješno tvrditi da idu na gostovanja s 1000+ ljudi.

HZ su mi bezveze zbog potpunog kopiranja Argentinaca i to sve sa trubama. nekome tko ne zna kako izgledaju Bocini navijači, to može biti super, ali meni je smiješno.


Gledao sam utakmicu Buducnost-Sarajevo ali trube ocima nisam vidio.Stvarno ljudi dobro navijaju iako vise simpatiziram Manijake ali ipak Hordasi imaju lijepih pjesama.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 23 ruj 2010, 18:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58784
Lokacija: DAZP HQ
zapovjednik je napisao/la:
dudu je napisao/la:

nebitno, ali to im je jedino takvo i najveće ikad gostovanje, pa je smiješno tvrditi da idu na gostovanja s 1000+ ljudi.

HZ su mi bezveze zbog potpunog kopiranja Argentinaca i to sve sa trubama. nekome tko ne zna kako izgledaju Bocini navijači, to može biti super, ali meni je smiješno.


Gledao sam utakmicu Buducnost-Sarajevo ali trube ocima nisam vidio.Stvarno ljudi dobro navijaju iako vise simpatiziram Manijake ali ipak Hordasi imaju lijepih pjesama.


bile su na Sarajevo-Zrinjski.



ovo ozbiljne grupe ne rade.


_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 23 ruj 2010, 18:47 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2010, 07:22
Postovi: 4662
dudu je napisao/la:
zapovjednik je napisao/la:

Gledao sam utakmicu Buducnost-Sarajevo ali trube ocima nisam vidio.Stvarno ljudi dobro navijaju iako vise simpatiziram Manijake ali ipak Hordasi imaju lijepih pjesama.


bile su na Sarajevo-Zrinjski.



ovo ozbiljne grupe ne rade.




Onda na Balkanu nema ozbiljne grupe.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 23 ruj 2010, 18:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58784
Lokacija: DAZP HQ
zapovjednik je napisao/la:

Onda na Balkanu nema ozbiljne grupe.


ima, naravno da ima, nisam baš vidio da veće grupe kopiraju južnoameričke ritmove, znam samo da su grobari uzeli par od braće iz Soluna. dale dale boca, horto magico ili sos cagon je bruka prepjevavat, barem ja tako mislim.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 23 ruj 2010, 19:04 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2010, 07:22
Postovi: 4662
dudu je napisao/la:
zapovjednik je napisao/la:

Onda na Balkanu nema ozbiljne grupe.


ima, naravno da ima, nisam baš vidio da veće grupe kopiraju južnoameričke ritmove, znam samo da su grobari uzeli par od braće iz Soluna. dale dale boca, horto magico ili sos cagon je bruka prepjevavat, barem ja tako mislim.


A da dodam ostale Srpske grupe od Grobara prekopirale.Inace Grci i Turci su najveci fanatici tako da se tesko ko moze s njima poredit.Samo kod Grka ima onaj zakon da je gostima zabranjeno dolazit na utakmice.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 23 ruj 2010, 19:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58784
Lokacija: DAZP HQ
zapovjednik je napisao/la:
dudu je napisao/la:

ima, naravno da ima, nisam baš vidio da veće grupe kopiraju južnoameričke ritmove, znam samo da su grobari uzeli par od braće iz Soluna. dale dale boca, horto magico ili sos cagon je bruka prepjevavat, barem ja tako mislim.


A da dodam ostale Srpske grupe od Grobara prekopirale.Inace Grci i Turci su najveci fanatici tako da se tesko ko moze s njima poredit.Samo kod Grka ima onaj zakon da je gostima zabranjeno dolazit na utakmice.


Grci su pokazali prije tjedan dana tko su, Torcida je dva dana bila u Ateni, nitko joj se nije usudio ni prići, a nula policije. o Turcima tek ne bi, one Fenerove navijače su Paokovi naganjali i po Istanbulu. iako da, fanatični su, ali nisu kompletni. :zubati

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 23 ruj 2010, 19:24 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2010, 07:22
Postovi: 4662
dudu je napisao/la:
zapovjednik je napisao/la:

A da dodam ostale Srpske grupe od Grobara prekopirale.Inace Grci i Turci su najveci fanatici tako da se tesko ko moze s njima poredit.Samo kod Grka ima onaj zakon da je gostima zabranjeno dolazit na utakmice.


Grci su pokazali prije tjedan dana tko su, Torcida je dva dana bila u Ateni, nitko joj se nije usudio ni prići, a nula policije. o Turcima tek ne bi, one Fenerove navijače su Paokovi naganjali i po Istanbulu. iako da, fanatični su, ali nisu kompletni. :zubati


Ne kazem da mi Bosnjaci,Srbi i Hrvati nismo fanatici,mozda smo zbog rata cak ostali i veci fanatici ali mi se ne mozemo brojat u navijace,mozemo samo kad reprezentacije igraju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 23 ruj 2010, 19:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 tra 2010, 10:22
Postovi: 89
Lokacija: Široki Brig
e moj zapovjednik aj više ne seri vidiš da te dudu pobija činjenicama non-stop :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 23 ruj 2010, 19:49 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2010, 07:22
Postovi: 4662
panika je napisao/la:
e moj zapovjednik aj više ne seri vidiš da te dudu pobija činjenicama non-stop :zubati


Ko me ubija,mi lijepo razgovaramo bar ja,a za njeg ne znam nisam psiholog.
De pogledaj utakmicu Galatasaray-Fenerbahce pa ces vidjet sta su navijaci ili Boca-River mada oni nisu neki fanatici.
Atinjani nisu nimalo zaludjeni Hajdukom pa ko da bi se ljudi sa njima kacili,a tu je AEK pobijedio tako da imaju razlog slaviti,a PAOKovi navijaci su nasli neku omanju skupinu koji uopste nisu navijaci tako da hebo njih.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 23 ruj 2010, 19:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 lip 2010, 22:22
Postovi: 216
Lokacija: Široki Brijeg
zapovjednik je napisao/la:
limach je napisao/la:

torcida da ,BBB nista.. iako vise smipatiziram BBB, oni nisu ni B od onih starih BBB, sjecam se jedne zanimljive usporedbe, nije to ni davno bilo.. Dinamo igrao mislim LP s Koperom (slo) skupilo se oko 200-300 BBB, Široki igro EL Škripara 300+..

svaka cast BBB za sve, oni su mozda i najvice zasluzni da se ex-yu grupe toliko respektabilne u svijetu, al zadnjih par godina su kur..

a torcida ko tocida :)


slažem se da je plus taj nacionalizam ,localni patriotizam, al nesmije se zaboravit da u nasoj ligi nema klubova kao u HR dinamo i hajduk, il u srbiji zvezda i partizan, svak ima jednake sanse da osvoji, svi klubovi su po kvaliteti blizu, mozda bih samo izdvojio Široki,Zrinjski i Sarajevo koji su jedna konstanta u vrhu, al uvijek je borba do zadnjeg kola


Bio sam na utakmicama Premier Lige i u mom gradu ima ekipa.Lesinari nece ici na utakmice Borca ako Partizan ili Srbija igraju u isto vrijeme i oni se nazivaju navijacima.Jesil vidio na prenosu koliko je bilo Lesinara protiv Sarajeva.
Idi na SportSport.ba pa postavi te svoje tvrdnje da se narod ima cemu smijat. :smijeh


To o lešinama neznam, tako da necu komentirati.. a po čemu bi se narod smijo ovim tvrdnjama, tko god prati duzi nig godina ex-yu navijacku scenu ovo ce potvrdit.. a svejedno forumasi sa sportsporta su obicni wana be nogometni stratezi ti likovi niti neznaju razliku izemdu navijaca i simpatizera..

_________________
slika

Samo jedno ime Široki, samo jednom klubu odani!!!
***Škripari 1996 Široki Brijeg***


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 23 ruj 2010, 20:03 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2010, 07:22
Postovi: 4662
panika je napisao/la:
zapovjednik je napisao/la:

Zasto mislis da sam nedovoljno upucen.
Hordasa bude na gostovanjima nekad i preko 1000 i Manijaka bude puno.Lesinara bude na domacoj utakmici oko 1000.Robijasi kada idu na gostovanja bude ih nekih 200kao i Fukara,Red Army je sad u bojkotu pa necu ih poredit.Koliko bude Skripara na gostovanjima.


kad vidim kako komentare pišeš vidim da si ili malo djete il si malo tupav, ugl po 100-ti put ponavljamo: uspoređujete sarajevo, zenicu, banja luku, tuzlu, mostar sa širokim koji ima s općinom cca 30 000 stanovnika
sve gradovi od nekoliko 100 000 a ode vas po 50 na gostovanja :kava


Siroki Brijeg ima 30 000 st. ali okolne opstine i nemaju neke ekipe tako da dobar dio njih dolazi na utakmice pa se nemoj sa brojkama opterecavat.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 23 ruj 2010, 20:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 lip 2010, 22:22
Postovi: 216
Lokacija: Široki Brijeg
zapovjednik je napisao/la:
panika je napisao/la:
e moj zapovjednik aj više ne seri vidiš da te dudu pobija činjenicama non-stop :zubati


Ko me ubija,mi lijepo razgovaramo bar ja,a za njeg ne znam nisam psiholog.
De pogledaj utakmicu Galatasaray-Fenerbahce pa ces vidjet sta su navijaci ili Boca-River mada oni nisu neki fanatici.
Atinjani nisu nimalo zaludjeni Hajdukom pa ko da bi se ljudi sa njima kacili,a tu je AEK pobijedio tako da imaju razlog slaviti,a PAOKovi navijaci su nasli neku omanju skupinu koji uopste nisu navijaci tako da hebo njih.


Donekle si u pravu.. Turci su po meni luđaci.. par mojih kolega je imalo priliku ići u Istanbul kad su igrali Bešiktaš i Široki.. znali su da je tamo atmosfera plafon da SVI skacu, pjevaju.. al nisu očekivali pun stadion protiv Širokog, e eto su pravi fanatici, a ne ti pišljivu grci, kao oni se ne pale na hajduk.. to nisu navijači, gdje god hajduk igro a da u tom gradu ima neka prava bas prava navijacka skupina ,navijača će bit jer bi se svaka navijacka skupina htjela bar jednom nadmetati s torcidom, torcida je jedna od najpoznatiji navijacki skupina u svijetu tako da nema veze bio hajduk dobar il los svi pravi navijaci ce se paliti na njega.. a grci su time dokazali da nisu pravi i naravno time da neznaju ici na gostovanja (to se i turcima cesto događa).. dzabe ti onda sve , nisi navijac, jebo navijacku skupinu koja ne radi gostovanja.. paokovci su nedavno iznenadili zaboravio sam protiv koga su igrali u europi, al previse su puta razocarali , a oni su ipak vrh grcke.

_________________
slika

Samo jedno ime Široki, samo jednom klubu odani!!!
***Škripari 1996 Široki Brijeg***


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 23 ruj 2010, 20:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 lip 2010, 22:22
Postovi: 216
Lokacija: Široki Brijeg
zapovjednik je napisao/la:
panika je napisao/la:

kad vidim kako komentare pišeš vidim da si ili malo djete il si malo tupav, ugl po 100-ti put ponavljamo: uspoređujete sarajevo, zenicu, banja luku, tuzlu, mostar sa širokim koji ima s općinom cca 30 000 stanovnika
sve gradovi od nekoliko 100 000 a ode vas po 50 na gostovanja :kava


Siroki Brijeg ima 30 000 st. ali okolne opstine i nemaju neke ekipe tako da dobar dio njih dolazi na utakmice pa se nemoj sa brojkama opterecavat.


nisi u pravu.. medu Škriparima su 99% Širokobriježani, nekad se zalete kiseljak, i u europi tg,grude,ljubuski,mostar.. al sve ostalo gone Širokobriježani nekad s pojačanjem iz Kiseljaka..

a ako o gledateljima pričaš to može biti istina, al ne rijetko se dogodi da bude više navijača na utakmici nego ostalih gledatelja ;)

_________________
slika

Samo jedno ime Široki, samo jednom klubu odani!!!
***Škripari 1996 Široki Brijeg***


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 23 ruj 2010, 20:15 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2010, 07:22
Postovi: 4662
limach je napisao/la:
zapovjednik je napisao/la:

Ko me ubija,mi lijepo razgovaramo bar ja,a za njeg ne znam nisam psiholog.
De pogledaj utakmicu Galatasaray-Fenerbahce pa ces vidjet sta su navijaci ili Boca-River mada oni nisu neki fanatici.
Atinjani nisu nimalo zaludjeni Hajdukom pa ko da bi se ljudi sa njima kacili,a tu je AEK pobijedio tako da imaju razlog slaviti,a PAOKovi navijaci su nasli neku omanju skupinu koji uopste nisu navijaci tako da hebo njih.


Donekle si u pravu.. Turci su po meni luđaci.. par mojih kolega je imalo priliku ići u Istanbul kad su igrali Bešiktaš i Široki.. znali su da je tamo atmosfera plafon da SVI skacu, pjevaju.. al nisu očekivali pun stadion protiv Širokog, e eto su pravi fanatici, a ne ti pišljivu grci, kao oni se ne pale na hajduk.. to nisu navijači, gdje god hajduk igro a da u tom gradu ima neka prava bas prava navijacka skupina ,navijača će bit jer bi se svaka navijacka skupina htjela bar jednom nadmetati s torcidom, torcida je jedna od najpoznatiji navijacki skupina u svijetu tako da nema veze bio hajduk dobar il los svi pravi navijaci ce se paliti na njega.. a grci su time dokazali da nisu pravi i naravno time da neznaju ici na gostovanja (to se i turcima cesto događa).. dzabe ti onda sve , nisi navijac, jebo navijacku skupinu koja ne radi gostovanja.. paokovci su nedavno iznenadili zaboravio sam protiv koga su igrali u europi, al previse su puta razocarali , a oni su ipak vrh grcke.

Turci su stvarno ludjaci kad navijaju,a kod Grka nema gostovanja tako da jebo tu ligu.Inace Srbi obozavaju PAOK mozda zbog njihovih gostovanja :smijeh .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 23 ruj 2010, 20:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 lip 2010, 22:22
Postovi: 216
Lokacija: Široki Brijeg
evo naso sam to u vezi paoka.. igrali su protiv AJAXa..

evo 2 slike
http://www.ultras-tifo.net/photos/uefa2 ... -PAOK2.jpg
http://www.ultras-tifo.net/photos/uefa2 ... -PAOK1.jpg

_________________
slika

Samo jedno ime Široki, samo jednom klubu odani!!!
***Škripari 1996 Široki Brijeg***


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 23 ruj 2010, 22:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 kol 2009, 10:00
Postovi: 1736
Lokacija: ...................
limach je napisao/la:
Tulkas je napisao/la:
Niti jedna grupa u BiH , trenutno, nije vrijedna neke velike paznje.. Tu i tamo vidi se bljesak i to ako klub zaigra dobro. Nisam odusevljen nicime


nisi u pravu, ja redovito pratim ove navijacke forume i svi su iznenadeni kvalitetom BH navijacke scene posljednji godina, HR naviacku scenu je presla, Srpsku nije i tesko da ce, jbga tu su 2 navijacke skupine koje na tribinama nekad imaju do 10 000 navijaca..

BH navijacka scena je predobra kad se jos usporedi kvaliteta nogometa ;)


Po čemu je to BIH navijačka scena prešla hrvatsku :neznam , a kao upućen si u navijačku scenu...

_________________
Cuius regio, eius religio


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 23 ruj 2010, 22:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2009, 18:40
Postovi: 669
Lokacija: ŠB
zapovjednik je napisao/la:
Tulkas je napisao/la:
Niti jedna grupa u BiH , trenutno, nije vrijedna neke velike paznje.. Tu i tamo vidi se bljesak i to ako klub zaigra dobro. Nisam odusevljen nicime


Klubovi nisu vrijedni paznje samo Sarajevo i zeljo imaju dobre navijace.Ali zato imamo navijace reprezentacije najbolje na svijetu.


morat ću argumentirati ovo sa
" :herceg_bosna :hrvatinic "
to su najbolji navijači repke na svijetu

_________________
oj široki u srcu te nosim


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 23 ruj 2010, 22:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2009, 18:40
Postovi: 669
Lokacija: ŠB
TG-B.B.B je napisao/la:
limach je napisao/la:

nisi u pravu, ja redovito pratim ove navijacke forume i svi su iznenadeni kvalitetom BH navijacke scene posljednji godina, HR naviacku scenu je presla, Srpsku nije i tesko da ce, jbga tu su 2 navijacke skupine koje na tribinama nekad imaju do 10 000 navijaca..

BH navijacka scena je predobra kad se jos usporedi kvaliteta nogometa ;)


Po čemu je to BIH navijačka scena prešla hrvatsku :neznam , a kao upućen si u navijačku scenu...


pa, ne kontajuć torcu, armadu i bbb, nije navijačka scena jaka u hrvatskoj, tako da bi ja osobno rekao da su u istom rangu

_________________
oj široki u srcu te nosim


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 23 ruj 2010, 22:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 kol 2009, 10:00
Postovi: 1736
Lokacija: ...................
kikx_sb je napisao/la:
TG-B.B.B je napisao/la:

Po čemu je to BIH navijačka scena prešla hrvatsku :neznam , a kao upućen si u navijačku scenu...


pa, ne kontajuć torcu, armadu i bbb, nije navijačka scena jaka u hrvatskoj, tako da bi ja osobno rekao da su u istom rangu


Ne kontajuc hz, manijake i ultrase bih scena je jos slabija.....

HZ i Manijaci nisu u rangu Torcide i BBB, Ultrasi i mozda Lesinari(inace drukeri zvezde i partizana) su u rangu Armade, Robijasi nesto ko Kohorta a ovo ostalo iz BIH: Skripari, Fukare i RA nisu nista bolji od Demona, Funcuta, Ultrasa-Vinkovci, bih scena ima prednost gradskih derbija i to je to, a da je jaca od hrvatske-nije

_________________
Cuius regio, eius religio


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 23 ruj 2010, 22:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 lip 2010, 22:22
Postovi: 216
Lokacija: Široki Brijeg
TG-B.B.B je napisao/la:
limach je napisao/la:

nisi u pravu, ja redovito pratim ove navijacke forume i svi su iznenadeni kvalitetom BH navijacke scene posljednji godina, HR naviacku scenu je presla, Srpsku nije i tesko da ce, jbga tu su 2 navijacke skupine koje na tribinama nekad imaju do 10 000 navijaca..

BH navijacka scena je predobra kad se jos usporedi kvaliteta nogometa ;)


Po čemu je to BIH navijačka scena prešla hrvatsku :neznam , a kao upućen si u navijačku scenu...


zadnje 3-4 godine otkad BBB nisu vise oni BBB Hrvatska scena nije nista u uspored s BH.. u BH su se navijacke skupine digle tipa HZ i TM, a u Hrvatskoj oslabile tipa BBB,Kohorta.. nema tuca, nema incidenata, nema krađa transova, nema vise opasnih ni ludih gostovanja, niti gostovanja di se neka skupina pojavi u velikom broju.. osim torcide.. da se i po internetu zakljucit ,nije vise nikom zanimljiva, ako pratis navijacke forume ultras tifo i srpsku tribinu.. da nije standardnih prepucavanja ko je bolji BBB ili Torcida nebi se Hrvatska uopce spominjala.. nema vise smeka, nije to kao sto je nekad bilo..

a BH scena se digla kao nikad prije, jos da nije bojkota bilo bi jos bolje

Lešine ,TM,HZ nikad jace
UM,Škripari standardno dobri
Rz,RA neki bojkot i eto robija ostala bez udarnog.. al da nisu bile bi solidne skupine, naravno RZ puno bolji od RA
Fukare bile u bojkotu sad se ko vracaju, a prije zapaljena busa u MO cak vrlo dobri bili, nadam se da ce se vratit
AB nova skupina al vidim dobivaju sve vise pristasa

HR

BBB koda ih i nema vise
Torcida je standardno odlična
Armada onako kao i uvijek varira
Demoni malo osvjezenje
Kohorta nikad slabija
Ultras Vkci slabiji neg inace
Tornado ???
Funcuti ???
White Stones ????
WAZ ?????

_________________
slika

Samo jedno ime Široki, samo jednom klubu odani!!!
***Škripari 1996 Široki Brijeg***


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 23 ruj 2010, 22:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 lip 2010, 22:22
Postovi: 216
Lokacija: Široki Brijeg
Bolan kad meni navijaci iz Hrv kazu da je nasa scena bolja, luđa , da imamo bolja gostovanja opasnija, sta imamo dalje raspravljat.. bolja i gotovo :)

_________________
slika

Samo jedno ime Široki, samo jednom klubu odani!!!
***Škripari 1996 Široki Brijeg***


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 23 ruj 2010, 22:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 kol 2009, 10:00
Postovi: 1736
Lokacija: ...................
hahah, cuj pa ta armada koju tu spominjes da varira je jaca od fukara, skripara i RA zajedno, bbb kad su i u rasulu imaju vise na gostovanjima nego hz i manijaci zajedno, glupo je to uopce uspoređivat, bih scena ima opasnija gostovanja jer je nacionalno podijeljena drzava, ultras vinkovci koje sam zaboravio spomenit su također jaci od fukara i skripara, mislim neznam o cem ti pricas, a da o torcidi koja je jaca nego ikad ne govorim

_________________
Cuius regio, eius religio


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 24 ruj 2010, 01:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 tra 2010, 10:22
Postovi: 89
Lokacija: Široki Brig
kad se vodi neka rasprava onda treba bit i objektivan :wink


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 597 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 24  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 34 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO