HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 13:32.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 597 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 08 lis 2011, 00:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Nema više gostujućih navijača. Zabrana do kraja sezone. Radikalnim mjerama spašavaj "državu". Došla im voda do grla, panika.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 08 lis 2011, 00:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 15 ruj 2010, 07:56
Postovi: 23
Od transova nije uzeto nista to znaju svi normalni ljudi, onaj ko ti je to rekao ili ej slagao ili se zbunio... Da je uzeto nesto to bi se pojavilo an ST-ini (mozete otici i procitati postove Torce).Istina da je koreo poderana dok je radilo nekih 10-15 momaka vecinom srednjoskolaca koi su an upad nekih 150-200 Torcidasa pobjegli osim jednog momka koi je ostao i popio maru(svaka mu cast), njemu je pao sal (to ej najveci trofej koi je Torca uzela juce)... Upali su i Hercegovacki i "Pravi" Hrvati (bilo je BiH tablica, ali i tabli iz HR). To sto je Torca upala je nasa bruka i bruka obezbjeđenja, ali se ne treba na MUP izvlacit A.C.A.B... To je to sto se samog belaja na stadionu tice. Sto se ulice tice bilo je nekih 70-80 Torcidasa koi su bili velikom vecinom iz HR, malo iz samog Splita, a vise iz ZG (ko prati navijacki svijet zna da je ekipa Torca ZG ustvari među prve tri podgrupe Torce, ako ne i najjaca) sto ne znaci da je ovo bila prva ekipa, ali je vrlo vjerovatno jer su se dobro drzali, vidi se da imaju iskustva u fajtovima. Nas je bilo oko 150 s tim da je pola djecurlije bacalo kamenje tako de se udaralo nekih 100 ljudi. Torca je pokazala da iam muda i da imaju iskistvo, ali smo ih polomili, mozda zato sto smo bili vecina, ali boze moj nekad si vecian nekad ne, tako je to u navijackom svijetu... A ovo sto pisu portali,novine i TV da su Hercegovci izazvali belaj jeste istina, ali oni su upali na stadion mijesani sa onima iz HR tako da samo Hercegovciam ne treba pripisivati upad nego i "pravim" bilo ih je otprilike 50:50 I da zao mi je ove dvoice sto leze u nesvijesti i primaju neke sitne batine, ali Boze moj i Vedran zivot dade, ustvari uzese mu ga...

http://www.youtube.com/watch?v=4j5LneskcLc

_________________
"Volio bih da me upamte kao čovjeka koji je narod BiH uvijek imao na srcu" (A.Izetbegović)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 08 lis 2011, 08:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58904
Lokacija: DAZP HQ
koje su ovo pičke, bakljama i kamenjem na nenaroužane, a ima ih tri puta više. pa jebote, ovi se ne usude ni zaletit na njih. =)) ovo je smiješno, u vlastitom gradu se ne smiju zaletit na suparničku ekipu, samo viču ajde, ajmo. :zubati pojavi se jedan murjak i svi bježe.

i di je tu na snimci razbijačina i navodno plivanje?

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 08 lis 2011, 08:40 
Offline

Pridružen/a: 18 srp 2009, 14:14
Postovi: 5261
Lokacija: Na dženazi BiH
jebu sami sebi majku :ujko
oni ovo slave kao pobjedu Manijaka nad Torcidom :smajl049 ali dopustiti da ti netko na obljetnici kluba podere koreo :smijeh to si jedna ozbiljna navijačka skupina ne bi smjela dozvoliti, bilo je tu i propusta osiguranja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 08 lis 2011, 08:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
SnG je napisao/la:
Od transova nije uzeto nista to znaju svi normalni ljudi, onaj ko ti je to rekao ili ej slagao ili se zbunio... Da je uzeto nesto to bi se pojavilo an ST-ini (mozete otici i procitati postove Torce).Istina da je koreo poderana dok je radilo nekih 10-15 momaka vecinom srednjoskolaca koi su an upad nekih 150-200 Torcidasa pobjegli osim jednog momka koi je ostao i popio maru(svaka mu cast), njemu je pao sal (to ej najveci trofej koi je Torca uzela juce)... Upali su i Hercegovacki i "Pravi" Hrvati (bilo je BiH tablica, ali i tabli iz HR). To sto je Torca upala je nasa bruka i bruka obezbjeđenja, ali se ne treba na MUP izvlacit A.C.A.B... To je to sto se samog belaja na stadionu tice. Sto se ulice tice bilo je nekih 70-80 Torcidasa koi su bili velikom vecinom iz HR, malo iz samog Splita, a vise iz ZG (ko prati navijacki svijet zna da je ekipa Torca ZG ustvari među prve tri podgrupe Torce, ako ne i najjaca) sto ne znaci da je ovo bila prva ekipa, ali je vrlo vjerovatno jer su se dobro drzali, vidi se da imaju iskustva u fajtovima. Nas je bilo oko 150 s tim da je pola djecurlije bacalo kamenje tako de se udaralo nekih 100 ljudi. Torca je pokazala da iam muda i da imaju iskistvo, ali smo ih polomili, mozda zato sto smo bili vecina, ali boze moj nekad si vecian nekad ne, tako je to u navijackom svijetu... A ovo sto pisu portali,novine i TV da su Hercegovci izazvali belaj jeste istina, ali oni su upali na stadion mijesani sa onima iz HR tako da samo Hercegovciam ne treba pripisivati upad nego i "pravim" bilo ih je otprilike 50:50 I da zao mi je ove dvoice sto leze u nesvijesti i primaju neke sitne batine, ali Boze moj i Vedran zivot dade, ustvari uzese mu ga...

http://www.youtube.com/watch?v=4j5LneskcLc



Ajde ne seri. Boze moj, bilo je vise Manijaka, jel tako?? A kad se njima desi slicno onda kukaju.. sve je to ok, ali cemu onoliko kurcenje preko neta. Pa normalno je da ce par stotina ljudi polupat par desetina. Ali ostaje pitanje kome su muda veca ..

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 08 lis 2011, 08:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58904
Lokacija: DAZP HQ
policija im je smješna, znaš kad bi se ovo moglo dogoditi u Hrvatskoj, pola sata da se prešetavaju po ulicama, a jedan murjak se pojavi nakon 15 minuta. Manijaci su imali povjesnu priliku pomest Torcidu ko i ništa i ispali su jajare. jbg, kad nemaju iskustva u tome. nadalje, je li moguće da ih je na ulicama bilo samo 200-tinjak u vlastitom gradu? di su ostali bili? pa hebote da se Sarajeva dokopala splitska Torca na šta bi to sličilo...

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 08 lis 2011, 09:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Da je dosla ona ekipa Torce koja je vracena bilo bi ko Rumunjima u Temisvaru, ako ne i gore

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 08 lis 2011, 09:27 
Offline

Pridružen/a: 07 svi 2009, 12:19
Postovi: 596
Stoka balinska. Desetorica šuta jednog lika po podu koji ne može prstom mrdnuti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 08 lis 2011, 09:32 
Offline

Pridružen/a: 18 srp 2009, 14:14
Postovi: 5261
Lokacija: Na dženazi BiH
kukavice, kao i u ratu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 08 lis 2011, 09:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 15 ruj 2010, 07:56
Postovi: 23
@dudu nisi bio tu pa ne mozes reci nista osim sto si vidio na klipu, a an klipu se uopce ne vidi bitna na mostu, tako da je logisno da plivace neces vidjeti, a to da su bili nenaoruzani zajebi tu pricu jer su likovi pucali iz signalnih pistolja...

@Tulkas ti si malo ogranicena osoba tako da tebi i ne zamjeram, ti inace ne znas voditi dijaloge bez vrijeđanja, aj sam bio tamo i znam kako je bilo napisao sam ti sat i kako neke stvari nisu viđenje, kao ni 3 nasih koi su zavrsili, ako nije u klipu jel to znaci da se nije desilo??? A to gdje su bili nasi, zasto nas je bilo oko 150, reci cu ti: bili su na utakmici jer se ovo desavalo za vrijeme utakmice. I da "cemu ono kurcenje preko neta" pa ti si ovim pokazao koliko si ogranicen, pa po netu ta sranja pisu oni koi nisu ni bili u blizini jer su idioti, tako kao ti...

A opet vam kazem te vase "da je dosla Splitska" pa ako pratite navijacku scenu onda znate da je najjaca podruznica iz ZG, a kombiji su iz ZG + cuo sam da je na stadionu bio "Katolik" ako znate ko je taj momak...

A to dali smo kukavice kao uratu mogu ti samo reci da Sarajevo niej palo...

_________________
"Volio bih da me upamte kao čovjeka koji je narod BiH uvijek imao na srcu" (A.Izetbegović)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 08 lis 2011, 09:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58904
Lokacija: DAZP HQ
zagrebačka podružnica je bila na stadionu s Mokošicom, koliko znam, ovi koji su bili u fajtu su zbrda zdola, odsvakud su se slili autima i kombijima.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 08 lis 2011, 10:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35318
Lokacija: Gl. grad regije
http://www.radiosarajevo.ba/novost/6475 ... en-fasizam

Citat:
U navijačkim neredima ispoljen fašizam
:smijeh

Sljedeći naslov će obavezno sadržavati i genocid...

Jedno je folklorni fašizam, koji počesto ispoljavaju hrvatski navijači, poput raznih zastava, uzvika i usklika, a drugo je stvarni fašizam. Onaj koji su sijali ovih dana šeherski mediji, a ovi iz RH prenosili. Pripremljena optužnica za dio građana BiH, bez obzira na događaje i istinu. Fuj!

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 08 lis 2011, 10:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Manijaci, stisnite prdaru pa se nekako probijte do Gabele.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 08 lis 2011, 10:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58904
Lokacija: DAZP HQ
ne mogu, moraju na misu iduću nedjelju, rano ujutro.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 08 lis 2011, 10:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Dobro je ba Ministre. Onom ugursuzu neuspjelom abortu dozovljavas da me vrijedja, a ne dopustas da uzvratim vatru
Ja sam vazda za vatru i sa jedne i druge strane. pogotovo kad sam u stanju protivniku biti profesor u svemu

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 08 lis 2011, 10:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Vrijeđanje i psovanje nije isto.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 08 lis 2011, 10:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
SnG je napisao/la:
@dudu nisi bio tu pa ne mozes reci nista osim sto si vidio na klipu, a an klipu se uopce ne vidi bitna na mostu, tako da je logisno da plivace neces vidjeti, a to da su bili nenaoruzani zajebi tu pricu jer su likovi pucali iz signalnih pistolja...

@Tulkas ti si malo ogranicena osoba tako da tebi i ne zamjeram, ti inace ne znas voditi dijaloge bez vrijeđanja, aj sam bio tamo i znam kako je bilo napisao sam ti sat i kako neke stvari nisu viđenje, kao ni 3 nasih koi su zavrsili, ako nije u klipu jel to znaci da se nije desilo??? A to gdje su bili nasi, zasto nas je bilo oko 150, reci cu ti: bili su na utakmici jer se ovo desavalo za vrijeme utakmice. I da "cemu ono kurcenje preko neta" pa ti si ovim pokazao koliko si ogranicen, pa po netu ta sranja pisu oni koi nisu ni bili u blizini jer su idioti, tako kao ti...

A opet vam kazem te vase "da je dosla Splitska" pa ako pratite navijacku scenu onda znate da je najjaca podruznica iz ZG, a kombiji su iz ZG + cuo sam da je na stadionu bio "Katolik" ako znate ko je taj momak...

A to dali smo kukavice kao uratu mogu ti samo reci da Sarajevo niej palo...



Slusaj pametni moj ****** multietnicaru..
Ogranicen ti je babo, kao i ta vasa kolektivna svijest Muslimani dupedavaca.
Meni o navijanju nemas sta pricati jer sam zasigurno za tebe i slicne magistar
stadiona i navijanja. Dakle, obracaj se normalno i argumentima. Da si navijac i da nisi
Muslimani dupedavac znao bi da se preko neta onako ne kurci, onako kako su tvoja braca
Muslimani dupedavci to cinili. A ti si za katolika (WB) cuo vjerojatno preko neta, pa sada ovdje prodajes
muda pod bubrege. Zaklopi se u taj svoj smrdljivi mahaluk i uzivaj u " pobjedi" dok mozes

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 08 lis 2011, 10:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58904
Lokacija: DAZP HQ
o čemu se ovdje priča, sitnoj pizdariji na ulici kakvih je viđeno milijun puta. ali upad na protivničku tribinu je bez presedana, pokidana koreografija, otkazana proslava, to je čisti gol u gostima. narugivanje samo takvo.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 08 lis 2011, 10:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58904
Lokacija: DAZP HQ
slika

sretan rođendan! :zubati

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 08 lis 2011, 10:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58904
Lokacija: DAZP HQ
šta su ti Manijaci u Splitu uradili, došli u konvoju na stadion kao djeca na ekskurziju, odgledali utakmicu i vratili se kući.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 08 lis 2011, 11:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Citat:
Hrvatski navijači ogorčeni zbog optužbi da su izazvali bitku na Grbavici

Prebili ih, pa onda optužili

■ Kiseljačani i Širokobriježani nisu ni stigli u Sarajevo. Vraćeni su. Traže da se objave imena začetnika
■ Zaštita huligana - Svugdje u svijetu neredi su huliganizam, samo ih se u BiH pokušava drukčije predstaviti.
■ Torcida je pravila nerede u Širokom Brijegu, Tomislavgradu... pa ni Sarajevo nije iznimka
■ Bio sam u Sarajevu cijeli dan. Našao se s prijateljima i krenuo na stadion, kada se zbio sukob. Bio je to klasičan navijački obračun.

Hajdukov navijač, 28-godišnji M.B. (podaci poznati redakciji), koji je najviše stradao u navijačkom sukobu nazvanom „bitka kod Grbavice“ osjeća se dobro, mažen je i pažen na Odjelu neurokirurgije KB-a Koševo i u ponedjeljak bi mogao put Splita. Jedini je od ozlijeđenih ostao u Sarajevu, ima tešku ozljedu glave. Kako se na Odjel neurokirurgije ne može, s 28-godišnjim Splićaninom razgovarali smo putem mobitela. Probudio se nakon operacije, ima frakturu lubanje, ali sve je u redu.

Manijaci napali goste

Dobro se osjećam, sve je u redu. A vidite da mogu pričati na mobitel. Moglo je biti i gore. Dobio sam udarac velikim kamenom u glavu, malo iznad uha. Zato mi sad daju antibiotik kako ne bi bilo nekih posljedica zbog prljavštine od kamena - priča nam stradali navijač. Nije bio u nikakvom organiziranom odlasku na utakmicu i slično.

Cijeli dan sam bio po Sarajevu, po središtu grada. A na stadion sam otišao taksijem, našao se s prijateljima i tada se dogodio sukob na ulicama - kaže M.B. Nekih posebnih detalja baš i nema, bio je to klasični navijački obračun. Nas je bilo pedesetak, njih oko tristo. Što se može reći o takvom sukobu. Nije to bila tučnjava jedan na jedan, već je to bio obračun kamenjem i dimnim bakljama. Letjelo je kamenje na sve strane, bilo ga je svih veličina. Jedan takav kamen pogodio me u glavu - govori Hajdukov navijač, koji nije želio u javnosti izaći s osobnim podacima kako ne bi uznemirio obitelj. Vidjeli smo ga oblivenog krvlju na jednoj od brojnih videosnimki što kolaju internetom. Ostao sam na nogama, priseban, a do bolnice sam došao sam, s mjesta sukoba otišao sam taksijem. Primljen sam na obradu, dalje znate sve - kaže M.B. od kojeg je iskaz uzela i sarajevska policija. I dalje je puno toga nepoznato.

- Neredi su izrežirani, ustvrdili su iz Sarajeva čim se situacija smirila. Izrežirani, ali od koga? Izrežirani? Možda, ali samo od huligana koji su došli na utakmicu. Iz uprave Željezničara kazali su kako se oni ponose svojim navijačima, Manijacima, koji su nedavno napali 'ni krive ni dužne' navijače GOŠK-a na povratku iz Sarajeva. Svugdje u svijetu klubovi se ograđuju od huligana, koji prave nerede, čak im i zabranjuju dolazak, a u Sarajevu se ponose njima i krivicu prebacuju na druge.

Najprije su optuženi torcidaši iz Kiseljaka. To je potpuna neistina jer mi u Sarajevu nismo ni bili, kaže Marin Bošnjak, vođa kiseljačke Torcide. Prema njegovim riječima, 57 navijača Hajduka, uglavnom Kiseljačana, a među njima bilo je i 11 Vitežana, tri navijača iz Makarske i jedan iz Livna, organizirano su pošli za Sarajevo. Kada su prešli na teritorij Sarajevske županije zaustavili su ih u Kobiljači policajci PU Novo Sarajevo te ih zadržali zbog, kako su im kazali, nereda koji su već izbili u Sarajevu.

„Rečeno nam je da u Sarajevu ima nereda, da je pokidan jedan transparent navijača Željezničara. Kako smo imali žarku želju otići na utakmicu, pričekali smo sve do trenutka kada nam je potvrđeno da je utakmica otkazana i da na tribinama nema niti jednog navijača Torcide. Tad smo se vratili u Kiseljak, ispričao nam je Bošnjak.

Ogorčen neutemeljenim blaćenjem navijača Torcide iz Kiseljaka, je i Željo Tuka, sin navijačke legende s ovih prostora Ante Tuke Paljike.

- Ponosan sam na svoga oca i tradiciju i kulturu navijanja koju mi je usadio. Zahvaljujući toj kulturi od 1994. godine, otkad postoji kiseljačka Torcida, na nama Hajdukovim navijačima iz Kiseljaka nema niti jedne mrlje. Ono što se jučer dogodilo u Sarajevu djelo je huligana, a ne navijača, kazao je Tuka, a blaćenje mladih Kiseljačana osudili su i načelnik općine Mladen Mišurić Ramljak i
Lidija Bradara, predsjednica ŽO HDZ-a BiH.

Osude huliganizma

- Osuđujem ovakvo ponašanje medija jer se u punom kapacitetu pokazalo neprofesionalno, neprovjereno i huškačko novinarstvo. Ovo je potpuno neargumentiran napad na mlade Kiseljaka, kazala je Bradara.
Ako nisu iz Kiseljaka, onda su sigurno Širokobriježani, pomisli su iz Sarajeva pa optužili i njih.
- Nas nekoliko pripadnika Torcide iz Širokoga Brijega uistinu smo krenuli na utakmicu kombijem zajedno s prijateljima iz Splita. Na izlazu iz tunela na Ivanu zaustavila nas je policija i zadržala tu nekoliko sati. Pretresli su nas, uzeli dokumente i nisu pustili dalje, kažu navijači iz Širokog Brijega, tražeći od nadležnih da objave imena onih koji su počeli incidente.
- Našu kolonu u Konjicu kamenovala je skupina huligana. Nas nisu dirali, već su „hrabro“ napali posljednja vozila u koloni od tridesetak kombija i autobusa, kažu Širokobriježani.

| VL | HB.org |

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 08 lis 2011, 11:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2010, 18:33
Postovi: 4967
Lokacija: Capica curica kaze Tetovo
Svim bahlijanderima. :smijeh Popili na svojoj tribini(ovo jos nisam vidio niti cuo), razjebali im sav trud oko koreografije, podijelili batine, kada se desio napolju fight u stilu 100-1, torcida nije pobjegla(to i vasi priznaju), a ozlijedjeni iz torcide svi od kamena. Toliko o vasim mudima. Sto se tice price o "srednjeskolcima" na tribini, odkud to? Jel su se tukli sa djackim knjizicama u ruci? :smijeh Ako ti oduzmu transparent grupe se gasi grupa, jel? A za osvajanje copa, sto slijedi? :smajl049

_________________
Gospodja ministarka, gdje li sam je vidio...Obozavam tu komediju, osobito kada je Seka Sabljic glumi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 08 lis 2011, 11:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2010, 18:33
Postovi: 4967
Lokacija: Capica curica kaze Tetovo
Zamislite begovi, ako je moguce zamislit, da manijaci tumaraju poljudom, jos da se izivljavaju na sjeveru. Da ih cuvaju delta-force se ne bi izvukli. A vasi, jedino kamenicama znaju da uzvrate. Jadnici. Svuda dobijate batine. A da vas vidi babo...

_________________
Gospodja ministarka, gdje li sam je vidio...Obozavam tu komediju, osobito kada je Seka Sabljic glumi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 08 lis 2011, 15:18 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2011, 12:07
Postovi: 3
Brat mi je bio među onih 40 momaka kod mosta,dok ih je njih 300 napadalo. Ne fali mu dlaka s glave! Prošao je sva gostvanja s Hajdukom ali ovakve jazavce kaze nije vidio. Umjesto kaze da nas napadnu, bilo ih je 7 na 1, mi njih ganjama preko mosta pa onda oni nas ganjaju s kamenjem. Par decki iz ekipe je dobilo kamenom u glavu, i onda još leže a njih 5 ga idu cipelarati. Hrabro, nema šta! Index-hr, Sarajevo-x pišu o nekakvom bacanju Torcide s mosta u rijeku, a na snimkama vidite kako decki stoje na mostu i cekaju da ovi dođu! Bogu hvala, što nisu puštena ona 3 busa ispred Sarajeva s navijačima iz Splita, onda bi bilo mrtvih!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 08 lis 2011, 15:48 
Offline

Pridružen/a: 18 srp 2009, 14:14
Postovi: 5261
Lokacija: Na dženazi BiH
Citat:
Ultras Lazio: " destroyed birthday coreography??? I can't remember bigger shame for any football firm.....shame on you maniacs!!! Allow another firm to attack you and force you to run away from your stadium in your CITY???? And you call yourself hooligans....you are pussies...respect for torcida from Lazio fans....By the way the fight was great, you have to have balls to do this in so primitive country as bosnia...""


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 597 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 41 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO