HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 20 tra 2024, 04:40.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2278 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 92  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 26 pro 2021, 02:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25
Postovi: 4783
Gazda je napisao/la:
Sokolić je napisao/la:
Nije športski otimat izravnin konkurentima igrače usrid sezone.
Ako Dinamo bude prvak, neka bude prvak na svoj pogon.

Hajduku ne triba dovodit igrače od izravnih konkurenata usrid sezone. To je sramotno.

Kranjčar? Ti bi odbio transfer Bočkaja?


Kažen: Otimat usrid sezone kad je mrtva trka.
Još bi se dalo progucat da je izvrsni nogometaš kojem nikako ne dadu uć u prvu postavu pa da usrid sezone ide u glavneg takmaca jer jednostavno želi igrat.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 26 pro 2021, 22:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25
Postovi: 4783
Osijek se je dosad drža dobro. Nisu rizultate postizali na sriću. Bjelica je dobro posložia momčad. Stvoria je izvrstan sustav.
Ostaje činjenica da ekipa se ne zalaže jednako protiv Osijeka ka' protiv Hajduka.

Dinamo će sad bit jači.

Rika će drugi dil odigrat jednako ka' i prvi.

Ne ću govorit o mogućim pojačanjiman drugih klubova, ali evo za Hajduka.
Hajduku ostaje Domagoj Bradarić ka' vrlo moguća opcija.
https://sportske.zabranjeni.hr/sn/nogomet/nogomet-mix/sada-je-jasno-hrvata-u-klubu-vise-ne-zele-on-odbija-otici-iako-ga-nisu-prijavili-za-ligu-prvaka-15099871

Citat:
Povremeni hrvatski reprezentativac Domagoj Bradarić i dalje je član aktualnog francuskog prvaka Lillea, no čini se da je oproštaj sve bliže. Prema pisanju francuskih medija, Bradarić je već doznao da neće biti u planovima kluba za novu sezonu, nisu ga prijavili niti za Ligu prvaka, no svejedno je odbio posudbu u neki od brojih klubova koji su mu nudili ugovor.


Nitko ne želi bit neželjeno dite u klubu koji ne će te godine osvojit naslov. Lille je tek 8., 18 bodova zaostaje za prvin.
No miris lova na naslov prvaka s Hajdukon vrlo je primamljiv. Ovo je sad "sad ili nikad".
Nijedan europski naslov ne će bit sladak ka sa svojin Hajdukon.

Tomislavu Kišu ugovor istječe 31. prosinca 2021. godine. Za 5 dana je slobodan!
https://www.transfermarkt.com/tomislav- ... ler/179899

Ante Vukušić trenutno tržišno vridi 200.000 eura. Ugovor je do 2023., no tko želi dočekat 32. u trećeligašu (a bia si reprezentativac), ako moreš u Hajduku u te dvi-tri godine jurišat na naslov?
https://www.transfermarkt.com/ante-vuku ... eler/99345

Desnom braniču Gregoru Gulišiji (19) isteka je ugovor 30. lipnja 2021.!
Ako ne dobiva prigodu igrat, moga bi na posudbu u Hajduk.
https://www.transfermarkt.com/ante-vuku ... eler/99345
https://www.24sata.hr/sport/zvali-su-me-natrag-u-hajduk-ali-vec-sam-dogovorio-s-lilleom-670581
https://www.24sata.hr/sport/tko-u-hajdu ... lle-670537
https://sportske.zabranjeni.hr/sn/hajduku ... ih-9856318


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 27 pro 2021, 17:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2021, 23:26
Postovi: 2719
Lokacija: Sarajevo
Posusje jace od Dinama po posjeti


Privitak/ci:
FB_IMG_1640621980868.jpg
FB_IMG_1640621980868.jpg [ 91.38 KiB | Pogledano 2048 put/a. ]

_________________
High Mobility Anti russian System
Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 27 pro 2021, 17:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16386
ObjektivnaPublika je napisao/la:
Posusje jace od Dinama po posjeti

:smijeh :smijeh a broje titule doma... :smijeh


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 27 pro 2021, 17:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2021, 23:26
Postovi: 2719
Lokacija: Sarajevo
Isto Partizana nema uopste na listi
Da dodam da je u Hr potrebna covid potvrda prije ulaska na stadion..
Hajduk da je odigrao sa Dinamom derbi koji je trebao biti, prosjek bi bio preko 10000 bez problema

_________________
High Mobility Anti russian System


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 27 pro 2021, 18:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16386
..i onda govore o veličini kluba..još za vrime juge govorilo se da su ajduk i zvezda veliki klubovi i izgleda da je takoi ostalo...ovdje bi bilo zanimljivo vidit i posjete klubova u gostima...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 27 pro 2021, 21:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
ObjektivnaPublika je napisao/la:
Posusje jace od Dinama po posjeti

slika


Lijepa brojka Hajduka nema šta.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 27 pro 2021, 22:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25
Postovi: 4783
laganini je napisao/la:
ObjektivnaPublika je napisao/la:
Posusje jace od Dinama po posjeti

:smijeh :smijeh a broje titule doma... :smijeh


4000 gledatelja na turniru 4 kafića u Splitu.

Više od Željezničara. Bia bi 3. na ljestvici.

https://www.dalmacijadanas.hr/humanitar ... u-navijaca

Još je na jednu utakmicu bilo vrlo grubo vrime u Splitu. To je toliko grmilo da san očekiva da ćedu odgodit počekat utakmice za kojih par urih.
Da još ni učinilo tako grubo vrime, bia bi bolji prosik. Uhvatilo bi se prosik od 10.000 :hajduk


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 27 pro 2021, 22:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16386
Sokolić je napisao/la:
laganini je napisao/la:
:smijeh :smijeh a broje titule doma... :smijeh


4000 gledatelja na turniru 4 kafića u Splitu.

Više od Željezničara. Bia bi 3. na ljestvici.

https://www.dalmacijadanas.hr/humanitar ... u-navijaca

Još je na jednu utakmicu bilo vrlo grubo vrime u Splitu. To je toliko grmilo da san očekiva da ćedu odgodit počekat utakmice za kojih par urih.
Da još ni učinilo tako grubo vrime, bia bi bolji prosik. Uhvatilo bi se prosik od 10.000 :hajduk

..nije vise smilo u dvoranu ubog epidemiološki mjera..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 27 pro 2021, 22:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Eto i Zagreb je imao lijepu posjetu na Kutiji. Čak tisuću ljudi nije uspjelo ući unutra.

Mada da se razmemo sva ta posjeta sportskim borilištima u našoj lijepoj domovini je tragična.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 28 pro 2021, 12:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16386
Reconquista je napisao/la:
Eto i Zagreb je imao lijepu posjetu na Kutiji. Čak tisuću ljudi nije uspjelo ući unutra.

Mada da se razmemo sva ta posjeta sportskim borilištima u našoj lijepoj domovini je tragična.

..i zaključak je u dinamiji niko je vise ne doživljava..isto je i s Zagrebom u rukometu i ciboninom..makabizacija im se obila o glavu..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 28 pro 2021, 13:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
PODIJELILI PAR ZLATNIH KOPAČKI
TO ŠTO SU NAPRAVILI LIVAJA I ORŠIĆ OVE SEZONE NIJE USPJELO NIGDJE U SVIJETU NITI JEDNOM DRUGOM HRVATU
slika
Na svjetskoj razini nenadmašan je Lewandowski, a u Hrvatskoj reprezentativci Hajduka i Dinama

Dva 28-godišnja asa Hajduka i Dinama podijelit će par Zlatne kopačke Hrvatske za kalendarsku 2021. godinu. Mislav Oršić, koji će 29. prosinca proslaviti 29. rođendan, te 240 dana mlađi Marko Livaja, godinu s kojom se opraštamo završili su s po 25 klupskih pogodaka. Nijedan hrvatski igrač, koji je cijelu godinu proveo u nekom prvoligaškom klubu bilo gdje na svijetu, nije bio efikasniji od dvojice Vatrenih. Upravo su nastupi u dresu reprezentacije Hrvatske lagani jezičac na vagi Livaje. U 2021. je u sedam utakmica za izabranu vrstu zabio dva gola, a Oršić jedan u devet upisanih nastupa.

Pribrojimo li njihovim službenim natjecateljskim nastupima za klubove i te reprezentativne utakmice, Livaja će 2021. napustiti s 27, a Oršić s 26 pogodaka, čime je ponovio svoj rekordni doseg u karijeri. Zabio je 26 pogodaka i 2019. godine, ali tada je sve golove zabio u dresu Dinama. I Hajdukov harambaša svoj je rekord postavio 2019. kada je za atenski AEK u prvenstvu Grčke, Kupu i kvalifikacijama za Europsku ligu postigao 12 golova. To što je odigrao ove sezone, barem što se golova tiče, jedna je nova Livajina dimenzija. Oršić je, inače, lani zabio deset golova, Livaja devet.

Nakon Livaje i Oršića, na ljestvici je Marin Tomasov, 34-godišnjak koji već godinama nemilosrdno trese mreže u Kazahstanu i stalno je u vrhu godišnjih poredaka za kalendarsku Zlatnu kopačku Hrvatske. Ofenzivac Astane ove je kalendarske godine zabio 22 gola, ima ih već 75 u 161 nastupu. Četvrti je Antonio Mirko Čolak, koji se preporodio odlaskom iz PAOK-a u Malmö za koji je u 40 nastupa poentirao 19 golova, dok su sa 17 na petom mjestu izjednačeni majstori Gorice i Rijeke, Kristijan Lovrić i Robert Murić.

Kramarićev rekord

Krasan su učinak imali ovogodišnji laureati, nasljednici Mije Caktaša koji je lani nagradu ponio s 23 pogotka za Hajduk, no ipak su ostali jako daleko od hrvatskog rekorda koji je 2014. godine s čak 38 pogodaka postignutih u dresu Rijeke. Napadač koji danas zarađuje igrajući za Hoffenheim u njemačkoj Bundesligi, te je godine 29 golova postigao u prvenstvu Hrvatske, dva u Hrvatskom kupu i sedam u Europi. Nije neobično što ga je odmah na isteku godine, početkom 2015., za devet milijuna eura kupio Leicester. Kramariću se, ali na puno nižoj razini, 2017. približio Stipe Plazibat koji je zabio 37 golova igrajući za singapurski Home United, a s tog dijela svijeta dolazi i dvostruki laureat Marko Šimić, koji je 2018. i 2019. zabio najviše među Hrvatima u dresu Persije iz Jakarte u Indoneziji. Bivši mladi reprezentativac Hrvatske očito uživa, s 33 godine je u istom jatu.

Na svjetskoj razini nenadmašan je Robert Lewandowski, koji je u 34 utakmice za Bayern u 2021. godini postigao nevjerojatna 43 gola.

SAMO FREY ZABIO VIŠE OD DRMIĆA

Josip Drmić je prvi strijelac polusezone u Prvoj HNL s 14 pogodaka, a sjajni strijelac Rijeke u kalendarskoj 2021. godini postigao je 23 pogodaka, sve u dresu kluba s Rujevice u koji je došao u veljači na posudbu iz Norwicha. Samo je jedan švicarski nogometaš koji igra u nekom prvoligaškom klubu postigao više golova od Drmića u 2021. Michael Frey je igrajući za belgijske prvoligaše Beveren i Antwerpen postigao 26 pogodaka, tri više od 29-godišnjeg Drmića i još jednog igrača iz njegove generacije, izvrsnog napadača Benfice Harisa Seferovića. (dd)

DABRO 14 U DRUGOJ, PA 8 U PRVOJ HNL

U vrhu najboljih hrvatskih strijelaca u godini iza nas je i Marko Dabro, ali on je ipak većinu svojih pogodaka postigao u nižem razredu. Dabro je u prvom dijelu godine igrao u dresu BSK-a iz Bijelog Brda i postigao u proljetnom dijelu prvenstva čak 14 pogodaka u Drugoj HNL. Tim je učinkom zaslužio transfer u Lokomotivu za koju je postigao osam prvoligaških golova te jedan u Hrvatskom kupu, tako da je 2021. zaključio s lijepih 23 gola na kontu. (dd)


https://sportske.zabranjeni.hr/sn/nogomet ... id=1&pid=2

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 28 pro 2021, 13:53 
Offline

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38
Postovi: 4368
ObjektivnaPublika je napisao/la:
Posusje jace od Dinama po posjeti

Totalno ne ozbiljna tablica iz vise razloga.
1. Corona mjere koje postoje u Hr a i u Srbiji koliko znam, ne postoje u Bosni.
2. U Hrvatskoj svaki stadion ima brojac nu ulazu i tako se zna tacno koliko ljudi je uslo i citas brojke posjetioca kao 9.321 dok u Bosni to ne postoji (ako se ne varam samo Zeljo to ima).

Citat:
Hrvatski Telekom Prva liga, 18.07.2021., Aldo Drosina, Pula. Gledatelja: 713
Suci: Mario Zebec, Nikola Kečkiš, Marko Stolnik
Četvrti sudac: Igor Pajač
ISTRA 19613HRV. DRAGOVOLJAC

HNS ima takav izvjestaj za svaku utakmicu

Na stranicama NFS BiH tako nesto nema. Trazio sam na stranici FKSarajevo i Slobode iz Tuzle (trandom izabrao) i tamo tako nesto nije upisano za prosle utakmice.

Tako da me zanima odakle uopste ti podatci za gledanost BH Lige.

Poznavajuci muslimane i kako vole slagat, ja ovim brojevima i ne vjerujem.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 28 pro 2021, 15:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
A i region im nabijem na onu stvar. Baš me briga za posjetu u Srbiji.

Ali da vidimo kako stojimo s Mađarskom i Austrijom bi me zanimalo.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 28 pro 2021, 15:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2021, 14:01
Postovi: 5639
VUKsaJUGA je napisao/la:
ObjektivnaPublika je napisao/la:
Posusje jace od Dinama po posjeti

Totalno ne ozbiljna tablica iz vise razloga.
1. Corona mjere koje postoje u Hr a i u Srbiji koliko znam, ne postoje u Bosni.
2. U Hrvatskoj svaki stadion ima brojac nu ulazu i tako se zna tacno koliko ljudi je uslo i citas brojke posjetioca kao 9.321 dok u Bosni to ne postoji (ako se ne varam samo Zeljo to ima).

Citat:
Hrvatski Telekom Prva liga, 18.07.2021., Aldo Drosina, Pula. Gledatelja: 713
Suci: Mario Zebec, Nikola Kečkiš, Marko Stolnik
Četvrti sudac: Igor Pajač
ISTRA 19613HRV. DRAGOVOLJAC

HNS ima takav izvjestaj za svaku utakmicu

Na stranicama NFS BiH tako nesto nema. Trazio sam na stranici FKSarajevo i Slobode iz Tuzle (trandom izabrao) i tamo tako nesto nije upisano za prosle utakmice.

Tako da me zanima odakle uopste ti podatci za gledanost BH Lige.

Poznavajuci muslimane i kako vole slagat, ja ovim brojevima i ne vjerujem.



Baš su mjere razlog posjete prosječno 2200 gledaoca na stadionu kapaciteta 35 000?

Ima to na stranici https://www.nfsbih.ba/takmicenja/nogome ... -liga-bih/ međutim ne znam zašto sad ne radi opcija, uglavnom bude za svako kolo pojedinosti o meču i broj gledaoca.
Kako je pauza tako ni stranicu ne održavaju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 28 pro 2021, 21:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25
Postovi: 4783
Reconquista je napisao/la:
A i region im nabijem na onu stvar. Baš me briga za posjetu u Srbiji.

Ali da vidimo kako stojimo s Mađarskom i Austrijom bi me zanimalo.


A Italija tek. Di su Bari, Triestina, Pescara, Udinese, Venezia, Bologna...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 29 pro 2021, 15:50 
Offline

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38
Postovi: 4368
Shaban995 je napisao/la:
VUKsaJUGA je napisao/la:
Totalno ne ozbiljna tablica iz vise razloga.
1. Corona mjere koje postoje u Hr a i u Srbiji koliko znam, ne postoje u Bosni.
2. U Hrvatskoj svaki stadion ima brojac nu ulazu i tako se zna tacno koliko ljudi je uslo i citas brojke posjetioca kao 9.321 dok u Bosni to ne postoji (ako se ne varam samo Zeljo to ima).


HNS ima takav izvjestaj za svaku utakmicu

Na stranicama NFS BiH tako nesto nema. Trazio sam na stranici FKSarajevo i Slobode iz Tuzle (trandom izabrao) i tamo tako nesto nije upisano za prosle utakmice.

Tako da me zanima odakle uopste ti podatci za gledanost BH Lige.

Poznavajuci muslimane i kako vole slagat, ja ovim brojevima i ne vjerujem.



Baš su mjere razlog posjete prosječno 2200 gledaoca na stadionu kapaciteta 35 000?

Ima to na stranici https://www.nfsbih.ba/takmicenja/nogome ... -liga-bih/ međutim ne znam zašto sad ne radi opcija, uglavnom bude za svako kolo pojedinosti o meču i broj gledaoca.
Kako je pauza tako ni stranicu ne održavaju.

Pogledaj prosjek posjete prije Corone pa onda reci nesto.
Lupaš napamet bez da iztraziš išta na internetu.
Ja sam ove godine preskocio prvu Hajdukovu utakmicu nakon više od 10 godina jer mi se nije dalo cekat u redu za testiranje. SVI u HNLu imaju dosta manji prosjek, Rijeka i Dinamo su imali prosjek preko 4K prije Corone.

A ovo da treba Hrvatsku usporedivat za Madjarskom i Austrijom… smjesno.
Nema se tu sta sporedit, ne mozemo u isti recenicu snjima. U austriji treca liga ima vecu gledanost nego HNL, jer ima bolje stadione.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 29 pro 2021, 16:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 srp 2019, 21:04
Postovi: 5191
Livaja je dao gol više od Oršića, ali namjerno nisu uračunali golove za reprezentaciju. Da je situacija obrnuta smeće zvano Sportske Novosti ne bi "dijelilo zlatne kopačke" i onda u fusnoti objavilo kako je ipak Livaja zabio više.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 29 pro 2021, 17:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16386
VUKsaJUGA je napisao/la:
Shaban995 je napisao/la:


Baš su mjere razlog posjete prosječno 2200 gledaoca na stadionu kapaciteta 35 000?

Ima to na stranici https://www.nfsbih.ba/takmicenja/nogome ... -liga-bih/ međutim ne znam zašto sad ne radi opcija, uglavnom bude za svako kolo pojedinosti o meču i broj gledaoca.
Kako je pauza tako ni stranicu ne održavaju.

Pogledaj prosjek posjete prije Corone pa onda reci nesto.
Lupaš napamet bez da iztraziš išta na internetu.
Ja sam ove godine preskocio prvu Hajdukovu utakmicu nakon više od 10 godina jer mi se nije dalo cekat u redu za testiranje. SVI u HNLu imaju dosta manji prosjek, Rijeka i Dinamo su imali prosjek preko 4K prije Corone.

A ovo da treba Hrvatsku usporedivat za Madjarskom i Austrijom… smjesno.
Nema se tu sta sporedit, ne mozemo u isti recenicu snjima. U austriji treca liga ima vecu gledanost nego HNL, jer ima bolje stadione.

..nebi reka jel jednom mislim Ronaldo bio na Maximiru a pet tisuća ljudi...do uvjeta je reka bi prasicko..jebote pogledat messi il Ronalda na grani bi staja..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 29 pro 2021, 19:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Finale Kutije šibica.

Dinamovci i Bandićevci. Na tribinama Mostarci s nema više dušo mostova i Boysi se nadglasavaju.

Nemre Zagreb bez Bandića. :zubati

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 29 pro 2021, 20:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2020, 15:23
Postovi: 3287
Reconquista je napisao/la:
Finale Kutije šibica.

Dinamovci i Bandićevci. Na tribinama Mostarci s nema više dušo mostova i Boysi se nadglasavaju.

Nemre Zagreb bez Bandića. :zubati

Sudac vas gura.

_________________
Srpsko-hrvatski svijet


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 29 pro 2021, 20:10 
Offline

Pridružen/a: 11 stu 2020, 14:46
Postovi: 325
Dobra ova riba šta pleše.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 29 pro 2021, 20:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2020, 15:23
Postovi: 3287
:zrinjski1 Ketaaaaaa!!! Ale ale

_________________
Srpsko-hrvatski svijet


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 29 pro 2021, 20:46 
Offline

Pridružen/a: 11 stu 2020, 14:46
Postovi: 325
IDEMOOOOOOOOOOOO


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 29 pro 2021, 21:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Prvi hercegovački naslov od 2. gardijske brigade HVO-a 1996.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2278 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 92  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 32 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO