HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 24 tra 2024, 20:49.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2321 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 93  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 27 vel 2022, 11:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2020, 15:23
Postovi: 3323
dudu je napisao/la:
A šta sam vam ja reka. :D

Šta si reka, ima samo moj post s početka prosinca.
Gazda je napisao/la:
Hajduk je na krilima novog trenera, a ko visoko leti...
U tebe je naknadna pamet.

_________________
Dudu "HDZ će pomesti izbore, veća pobjeda nego prije 4 godine." 61>>>>66


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 27 vel 2022, 14:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58884
Lokacija: DAZP HQ
nogomet/1-hnl-t19129-575.html

prije tjedan dana sam im sve lijepo rekao.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 27 vel 2022, 15:04 
Online
Avatar

Pridružen/a: 27 lip 2011, 14:09
Postovi: 2416
Lokacija: HR
Subašić je branio jučer, to ste dočekali jučer i više nećete. Od idućeg kola u punom sastavu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 27 vel 2022, 21:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25
Postovi: 4806
Kaftanzoglio je napisao/la:
Sokolić je napisao/la:
(jedan dugi post)


Sve si to mogao sažeti u jednoj rečenici, Hajduk od 1994. nije pobijedio važnu utakmicu u euforiji na punom Poljudu i to je cijeli početak i kraj priče.


Tuđi čovik nikad ne će razumit dalmatinske 'jude.

Ovo je forum, a ne tweet. Nismo prvobitna zajednica koja još nije izumila složenu rečenicu.
Drugo, hajdukovci su takvi. Sve intenzivno prožividu. Hajdukovci žividu svoj klub. Vami ostaliman je utakmica ka TV-dnevnik: pogledaš ga onako rutinski, dnevnik projde, okreneš kanal i ne sićaš se više šta je bilo niti diskutiraš o onemu šta si čua i vidia.
Ovo je ovdi pravi jug. More. Sve se elaborira, raspravlja. Mi smo ovdi imali i starogrčku civilizaciju. Starorimska civilizacija je u elementima priživila u Dalmaciji sve do noveg vika. U Dalmaciji kolonat, kod ostatka Hrvata (i ostalih naroda) feudalizam i ius primae noctis.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 27 vel 2022, 21:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 stu 2020, 14:48
Postovi: 880
Sokolić je napisao/la:
Kaftanzoglio je napisao/la:

Sve si to mogao sažeti u jednoj rečenici, Hajduk od 1994. nije pobijedio važnu utakmicu u euforiji na punom Poljudu i to je cijeli početak i kraj priče.


Tuđi čovik nikad ne će razumit dalmatinske 'jude.

Ovo je forum, a ne tweet. Nismo prvobitna zajednica koja još nije izumila složenu rečenicu.
Drugo, hajdukovci su takvi. Sve intenzivno prožividu. Hajdukovci žividu svoj klub. Vami ostaliman je utakmica ka TV-dnevnik: pogledaš ga onako rutinski, dnevnik projde, okreneš kanal i ne sićaš se više šta je bilo niti diskutiraš o onemu šta si čua i vidia.
Ovo je ovdi pravi jug. More. Sve se elaborira, raspravlja. Mi smo ovdi imali i starogrčku civilizaciju. Starorimska civilizacija je u elementima priživila u Dalmaciji sve do noveg vika. U Dalmaciji kolonat, kod ostatka Hrvata (i ostalih naroda) feudalizam i ius primae noctis.

Još da pišeš razumljivim jezikom, možda bi ti netko i čitao postove.

_________________
Broj spominjanja Sorosa od strane pojedinih forumaša je obrnuto proporcionalan seksualnoj aktivnosti istih.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 27 vel 2022, 23:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 ruj 2021, 12:54
Postovi: 2903
Kaftanzoglio je napisao/la:
Sve si to mogao sažeti u jednoj rečenici, Hajduk od 1994. nije pobijedio važnu utakmicu u euforiji na punom Poljudu i to je cijeli početak i kraj priče.


Ovisi što misliš pod važnu?

Ovako na brzinu Unirea, Dinamo Bukurešt, Anderlecht, hrpa derbija...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 28 vel 2022, 01:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25
Postovi: 4806
Groot je napisao/la:
Sokolić je napisao/la:

Tuđi čovik nikad ne će razumit dalmatinske 'jude.

Ovo je forum, a ne tweet. Nismo prvobitna zajednica koja još nije izumila složenu rečenicu.
Drugo, hajdukovci su takvi. Sve intenzivno prožividu. Hajdukovci žividu svoj klub. Vami ostaliman je utakmica ka TV-dnevnik: pogledaš ga onako rutinski, dnevnik projde, okreneš kanal i ne sićaš se više šta je bilo niti diskutiraš o onemu šta si čua i vidia.
Ovo je ovdi pravi jug. More. Sve se elaborira, raspravlja. Mi smo ovdi imali i starogrčku civilizaciju. Starorimska civilizacija je u elementima priživila u Dalmaciji sve do noveg vika. U Dalmaciji kolonat, kod ostatka Hrvata (i ostalih naroda) feudalizam i ius primae noctis.

Još da pišeš razumljivim jezikom, možda bi ti netko i čitao postove.


Onda mora bit da nisi Hrvat. Ikavica je u većine Hrvata; a i mnogi koji nisu ikavci, mnogima jesu očevi, matere, didi i babe. A ondi di nije izvorna ikavica, poput Neretvanske doline, Dubrovnika, jako dobro razumidu kako Split govori. Čudno, zar ne?
Zatim, kajkavci imadu slična formiranja -jd i -du.
Odakle si ti pa da ne razumiš? Iz Čačka? Niša? Kalesije? Rogatice?

Teška je činjenica bit iz sporedna mista za koje nitko nije čua nit zna za nj.
A prid očima imat jedan veličanstveni Split kojemu se cili svit divi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 28 vel 2022, 01:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 srp 2019, 21:04
Postovi: 5191
Opet purgeri liječe komplekse na temi o Hajduku. Nismo vam mi krivi što vam je popišao Srbin Bjelica.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 28 vel 2022, 14:51 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 11:38
Postovi: 3896
Šporet je napisao/la:
Kaftanzoglio je napisao/la:
Sve si to mogao sažeti u jednoj rečenici, Hajduk od 1994. nije pobijedio važnu utakmicu u euforiji na punom Poljudu i to je cijeli početak i kraj priče.


Ovisi što misliš pod važnu?

Ovako na brzinu Unirea, Dinamo Bukurešt, Anderlecht, hrpa derbija...


Sve te 3 utakmice koje si nabrojao su iz iste sezone. Od toga je jedino Unirea bila ključna za ulaz u skupine EL. Anderlecht je bio jedina pobjeda u skupini uz 5 poraza.
Dinamo je bio kolo prije Uniree.

Važne su zadnje kolo za ulaz u skupine EL ili LP, ključna utakmica u skupini za prolaz dalje. Derbi koji donosi naslov prvaka itd.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 28 vel 2022, 19:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 ruj 2021, 12:54
Postovi: 2903
Kaftanzoglio je napisao/la:
Sve te 3 utakmice koje si nabrojao su iz iste sezone. Od toga je jedino Unirea bila ključna za ulaz u skupine EL. Anderlecht je bio jedina pobjeda u skupini uz 5 poraza.
Dinamo je bio kolo prije Uniree.

Važne su zadnje kolo za ulaz u skupine EL ili LP, ključna utakmica u skupini za prolaz dalje. Derbi koji donosi naslov prvaka itd.


Pa ti si rekao da nema ni jedna, a to očito nije točno. A ima ih još, npr. utakmice s Dinamom koje su odlučivale prvaka 2001.

Isto tako što ti znači puni Poljud, jer 20-25 je već svemirska brojka za sve ostale klubove, a takvih je bilo na desetke protiv raznih hnl klubova, mnoge sa pobjedama, ali po meni pun Poljud je samo rasprodan Poljud, znači 33-34 tisuće i totalni čep.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 01 ožu 2022, 02:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25
Postovi: 4806
Šta ćeš trošit riči protiv takvih. Po njima Hajduk nije osvojia niti jedan naslo u 1. HNL.

Gremo mi da'je. Priksutra protiv Gorice u Kupu.
Hajduk je doma izgubia u derbiju s izravnin takmacen, što je noga u guzicu.

Livaja je zbog ona luda bacanja glavon na loptu za dat gol a di je na kraju se zabia glavon u stativu već sad izboria Hajdučko srce za ovu sezonu.

Koja požrtvovnost. Kad se samo sitin europskog prvenstva i onih gospi od cukra u napadu od Petkovića i Rebića...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 01 ožu 2022, 08:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 stu 2020, 14:48
Postovi: 880
Sokole, jesi ti u klubu sveizgubilidabogda i navijaš za Hrvatsku?

_________________
Broj spominjanja Sorosa od strane pojedinih forumaša je obrnuto proporcionalan seksualnoj aktivnosti istih.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 01 ožu 2022, 22:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25
Postovi: 4806
Zadrti san navijač Hrvatske.

"Da Bog da sve izgubili" san govoria za Hajduka kad je Hajduk redovito dovodia muslobošnje (i to iz krajeva di su tamošnji muslobošnje etnički očistili Hrvate) a domaći kvalitetni juniori nisu dobijali prigodu, dok Hajduku razni Modrići nisu va'jali.

Ti meni nisi odgovoria odakle si.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 01 ožu 2022, 22:10 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35
Postovi: 10444
Sokolić je iz tužibaba.

_________________
Sproću judeonacizma!

daramo: ja bi bez problema mahao zastavom Izraela


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 01 ožu 2022, 22:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25
Postovi: 4806
@HHerceg. Makni se ća od mene. Prikini me uhodit. Tebe nitko nije zva u dijalog mene i Groota. Nepozvan si i nepože'jan u mojen društvu.
Ti si pokaza koja je razina tvoje komunikacije. Nimaš više šta činit kraj mene.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 01 ožu 2022, 22:19 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35
Postovi: 10444
Nepozvan si ti među Hrvate HercegBosne nakon izrečenih kleveta.

_________________
Sproću judeonacizma!

daramo: ja bi bez problema mahao zastavom Izraela


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 01 ožu 2022, 22:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25
Postovi: 4806
@HHerceg. Nisan nikad reka ništa čemu nisan svidočia.
Šta se tiče hercegbosanskih Hrvata, više san ja napravia za njih nego šta ćeš ti u pet svojih života. Boria san se za njih di se ni oni sami nisu htili borit za sebe. A potiza san ih za rukav masu puta da mi se pridružidu. Pusto godina. Ispada da je meni bilo više stalo do njih nego njima do njih samih.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 02 ožu 2022, 00:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 stu 2020, 14:48
Postovi: 880
Sokolić je napisao/la:
Zadrti san navijač Hrvatske.

"Da Bog da sve izgubili" san govoria za Hajduka kad je Hajduk redovito dovodia muslobošnje (i to iz krajeva di su tamošnji muslobošnje etnički očistili Hrvate) a domaći kvalitetni juniori nisu dobijali prigodu, dok Hajduku razni Modrići nisu va'jali.

Ti meni nisi odgovoria odakle si.

To mi je drago čuti. Iz TG-a sam.
A na ovog istočnjaka se nemoj obazirati, valjda ovih dana preskače terapiju.

_________________
Broj spominjanja Sorosa od strane pojedinih forumaša je obrnuto proporcionalan seksualnoj aktivnosti istih.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 02 ožu 2022, 22:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25
Postovi: 4806
Apsolvirali smo poluzavršnicu.
Zanimjive su mi one dvi situacije iz kojih se nije (za Hajduk) i je (za Goricu) svira jedanaesterac.

Kod prve je Hajdukov igrač već bia doda balun bočno koso nazad, tako da lopta ni bila kod njega, no pokosia ga je Goričin igrač. Srušia ga je u kaznenom prostoru. Igrača bez lopte; ako je i pustia pridnost, nije se realizirala niti se more reć da je istekla.
Volia bih vidit sudačke analize, šta sudci kažedu. Koji su FIFIni naputci u takvin situacijaman.

Slično je i za jedanaesterac za Goricu. Hajdukov igrač jest igra rukon. Nije mu ruka bila uz tilo.
No ovdi je čudna situacija. Hajdukov je igrač bia ima loptu, vodia ju je, Goričin ju je prisika i prominia jon pravac, prima nazad i Hajdukovon igraču koji je u tomen kretanju prirodno maha rukaman krećući se prima naprid, ka' da još ima balun. Čini mi se da je bilo priblizu pa da igrač more tako munjevito reagirat i podsvisno igrat rukon. No... športaši imadu nušto brže reakcije od obična čovika, pa je možda (pod)svisno dodatno podiga nadlakticu od uobičajena prirodna položaja odvojenosti od tila. Tribalo bi to dodatno pogledat, iz dodatnih kuteva.
I ovdi me zanima šta FIFA kaže za takve situacije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 04 ožu 2022, 05:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25
Postovi: 4806
Vratit ću se na utakmicu Hajduka i Rike. Onin prvi gol od Rike bia je zaleđe.
Nemojte da vas zavara što se izvodia udarac iz kuta.
Nakon što je igrač Rike Čerin izvea iz kuta, drugi igrač, Krešić je glavon pribacia na desnu stranu.
U tomen trenutku jedan igrač Rike bia je u zaleđu. Vučkić. Isprid Subašića.
Tu je bilo i elemenata prikršaja u napadu, ono, ne guraš vratara, nego protivničkog igrača u branku i s njimen vratara.
Dok se pripremalo izvođenje udarca iz kuta, Krešić i Vučkić tako su odgurivali Ferra u branku i Subašića s njime. Subašić ih je mora odgurivat nazad. A to je ipak vratarev peterac.
Krešić je posli iz tega nagurivanja istrča prima kutu i odigra glavon nazad desno prima Drmiću koji je da' gol.
Vučkić je aktivno sudilova u igri. Nije bia na drugomen kantunu daleko od svih, nego isprid vratara, naguravajući Hajdukova obrambenog igrača, aktivno odvlačeći njegovu pozornost.

Hajduku su puno puta ove godine poništili pogodke zbog vrlo plitkih zaleđa di nije noga bila u zaleđu (off-side) nego podlaktica, lakat, rame, glava (ali nisu glavon dali gol!), dok su stajne noge bile pola metra u ... pridleđu (on-side). I nikom ništa.


Privitak/ci:
Opaska: Atribucija:
https://www.youtube.com/watch?v=vGj3FMxxMzo

Prvi pogodak Rike, zaleđe3- trenutak pribacivanja glavon - HAJDUK vs RIJEKA 1 3 (25 kolo, HT Prva liga 21 22).jpg
Prvi pogodak Rike, zaleđe3- trenutak pribacivanja glavon - HAJDUK vs RIJEKA 1 3 (25 kolo, HT Prva liga 21 22).jpg [ 95.23 KiB | Pogledano 1320 put/a. ]
Opaska: Atribucija:
https://www.youtube.com/watch?v=vGj3FMxxMzo

Pogledajte Drmićevu desnu nogu. Loptu je upravo udario, vidi ju se malo. I tad je Vučkić u zaleđu.

Prvi pogodak Rike, zaleđe2 - HAJDUK vs RIJEKA 1 3 (25 kolo, HT Prva liga 21 22).jpg
Prvi pogodak Rike, zaleđe2 - HAJDUK vs RIJEKA 1 3 (25 kolo, HT Prva liga 21 22).jpg [ 45.48 KiB | Pogledano 1320 put/a. ]
Opaska: Atribucija:
https://www.youtube.com/watch?v=vGj3FMxxMzo

na 1:24

Prvi pogodak Rike, zaleđe - HAJDUK vs RIJEKA 1 3 (25 kolo, HT Prva liga 21 22).jpg
Prvi pogodak Rike, zaleđe - HAJDUK vs RIJEKA 1 3 (25 kolo, HT Prva liga 21 22).jpg [ 78.48 KiB | Pogledano 1320 put/a. ]
Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 04 ožu 2022, 05:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25
Postovi: 4806
Prvi pogodak iz još kuteva.
Baš se vidi di je Hajdukov igrač u hrvanju s igračen Rike koji je u zaleđu. Ne more se kretat, nitkog zagradit.

Kako ovo glupani u VAR-u nisu vidili? Za šta oni primadu plaću?
Praktično imadu 4 puta pravi posal na utakmici, i znadu šta imadu iskat, zaleđe ili prikršaj, igranje rukon...


Privitak/ci:
Opaska: Atribucija:
https://www.youtube.com/watch?v=vGj3FMxxMzo

Prvi pogodak Rike, zaleđe5 - trenutak pribacivanja glavon, drugi kut - HAJDUK vs RIJEKA 1 3 (25 kolo, HT Prva liga 21 22).jpg
Prvi pogodak Rike, zaleđe5 - trenutak pribacivanja glavon, drugi kut - HAJDUK vs RIJEKA 1 3 (25 kolo, HT Prva liga 21 22).jpg [ 72.38 KiB | Pogledano 1320 put/a. ]
Opaska: Atribucija:
https://www.youtube.com/watch?v=vGj3FMxxMzo

Prvi pogodak Rike, zaleđe4- nakon Drmićeva udarca - HAJDUK vs RIJEKA 1 3 (25 kolo, HT Prva liga 21 22).jpg
Prvi pogodak Rike, zaleđe4- nakon Drmićeva udarca - HAJDUK vs RIJEKA 1 3 (25 kolo, HT Prva liga 21 22).jpg [ 75.16 KiB | Pogledano 1320 put/a. ]
Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 06 ožu 2022, 19:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2021, 23:26
Postovi: 2719
Lokacija: Sarajevo
Ljubicicuuuuuuuuuuu
Katicuuuuuuuuuuu

_________________
High Mobility Anti russian System


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 07 ožu 2022, 03:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25
Postovi: 4806
Ajde, Ljubičić je barenko uhvatia balun pa puca. Više volin da on falije nego da Džeko dojde u Hajduka i zabije 40 golova u sezoni. Da je Ljubičić ranije uša više bi napravia.
Katić je drvo. Nije on razina za 1. HNL. Objektivno HNL je već jedna ozbiljna razvojna liga za lige Petice. Onakvo neznanje vođenja baluna, filozofiranje na 16 m od branke, užas. Prikoviše smo bodova izgubili zbog njega. Vrime je uvest juniore na to misto. Pa radije neka naš junior uprska.
Na zadnje dvi utakmice Hajduk je izgleda užasno. Najradije bih in da negativne bodove kako su igrali. Protiv Istre je bilo bo'je nego protiv Rike, ali je loše.
Sridina terena ne postoji. Mi cilu utakmicu imamo tri igrača manje. Pojedinci krividu Livaju i Kalinića da ne dodajedu balune, no krivnja je na sridnjen redu. I obrani u organizaciji napada. Prisporo dodajedu, loše minjadu strane, umisto brže dodat pa tako zamorit protivnika da se ovin mora pribacivat livo-desno, Hajdukovi se vučedu pa protivnički igrač može samo došetat do druge strane. Slabo se pratidu.
Livaja i Kalinić imaju od dvojice do četvorice čuvara na sebi, a oni glupani iz sridnjeg reda to ne koristidu. Nego in bacidu u tu gomilu pa prikratko ili pridugo i onda se nikad ne uhvati balun.

Hajduk se ne bi smia vadit na sudca, premda je ima velike propuste. Ovo je već druga utakmica uzastopno di sudac grdno griši kod protivničkeg pogodka. Zadnji put Rika daje iz zaleđa, sada Istra iz faula. I nima tri minute prigledavanja VAR-on kad Hajdukov protivnik pogodi, nego je sve odmah čisto. Kad Hajduk da gol, e onda se sitnozoron gleda svaki detaljić.
Da je Hajdukov Katić onako srušia Istrina igrača u šesnaestercu ka' šta je on njega srušia, bia bi jedanaesterac.

Šibali su jezikon po Gustafssonu, a isti problem se dogodia i Dambrauskasu. Ne more trener ispravjat stvari koje su igrači morali naučit još u osnovnoj školi. Trener doduše mora osmislit bo'ju taktiku ako jedna ne ide. Loše igrače mora izbacit iz postave. Triba prodat pojedince, zašto in davat plaću ako kurca ne vrididu. Rišit ih se čin pri.

Triba trčat. Triba znat primit balun, primirit ga u mistu, štopat, a ne da se od njih odbija ka' od zida. I to protivniku na nogu. Nitko ne prati svoje igrače. Triba znat dupli pas odigrat. To su elementi koje se mora svladat u pioniriman i ako to nisi svlada do 12. godine otpadaš iz uzgoja, nimaš više šta tražit u nogometu.
Prikoviše je tu igrača slabo odigralo.

Ovakvin pristupon ne zaslužujedu bit prvaci.

Bit će najbo'je Hajduku ovu protiv Dinama odigrat na nikoj ledini u Zagori i stavit ometače RTV signala, prikinit kabele reportažnih kola i zabranit snimanje svima. Protiv Dinama ovakvon igron i pristupon čeka nas petarda. Pa baren za in ne dat gušta razguzit nas.
Moga bi past onaj crni domaći rekord od Debrecena (0:6).
Ako ne i onaj apsolutni od Slavije iz 1913. godine (1:13).


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 13 ožu 2022, 09:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25
Postovi: 4806
Dozvali su se pameti u Hajduku. Trčali su, nisu bili bezglavi, bili su skoncentrirani, boje su vladali sridinon terena, brže su dodavali i minjali su strane. Nije bilo igranje ka' zlatne ribice, svi na jednu stranu.
Čitan ocine na Sofascoreu i ne mogu virovat. Dali su bezobrazno nisku ocinu Krovinoviću, a momak je sjajno bia odigra. Hvata je nevirojatne balune, spašava je ono šta je već bilo izgubjeno.
U Hajduku moradu poradit na tomen i da drugi tribadu dat gol. Ne triba se oslanjat na Livaju, jer ga učetvoruju. Kad već ima toliko čuvara, onda neka se taj stvoreni višak iskoristi. Budedu li drugi pucali, rasteretit ćedu Livaju, jer ćedu protivnici shvatit da moradu čuvat i druge. Ovako, znadu samo da moradu ga okružit i aj Bog. Kalinić može dosta napravit, ali uz toliko čuvara sâm ne more.
Ostali igrači moradu vižbat pucanje sa 16 metara. Pa da barenko pogodidu okvir branke i falijedu igrača isprid sebe. Grgić je protiv Rike kod 0:0 s 16 metara sâm nečuvan, lagani balun mu je iša prid njega, idealan, puca u klizećeg igrača na podu koji mu je iša u blok. Jbt cili život trenira balun i ne zna pucat bo'je.
Protiv Hajduka su razne Gzire, Toboli i slični bili sami na 16-20 metara i pucali i pogodili okvir gola, promašivši sve igrače isprid sebe. Mora Hajduk ovo rišit.

Strah me je samo da nije ovo onaj niz (obično triju) utakmica bez pobida koji Hajduka košta prvenstva. Bilo je tako prvenstava u bivšoj državi kad su iz utrke za prvaka ispadali, ugrozivši sebi misto na ljestvici zbog takvih loših partija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 13 ožu 2022, 09:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35317
Lokacija: Gl. grad regije
Pred kraj tekme je Hajduk trkački posustao. To se ne smije dogodit klubu koji puca na naslov.

Zadnjih godina to ne viđam ni u juniorskim mečevima.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2321 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 93  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 18 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO