HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 20 tra 2024, 11:59.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2305 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 93  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 29 srp 2021, 19:39 
Offline

Pridružen/a: 08 lip 2021, 17:22
Postovi: 6131
Lokacija: Herceg-Bosna
jebo im alah mater glupu , kalinić je rupa majmunska

_________________
Forumaš Dudu : na komentar o slomu Herceg Bosne i Hrvata u njoj .

"Bmk da prostiš, mene u BIH još samo zanima ispratit muslimane do nula u rođenima"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 29 srp 2021, 19:40 
Online
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 15809
Treba Mamić preuzet Hajduka. Napravit europski klub.

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 29 srp 2021, 19:41 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35
Postovi: 10434
Hajduk treba u stečaj i krenit od županijske lige.

_________________
Sproću judeonacizma!

daramo: ja bi bez problema mahao zastavom Izraela


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 29 srp 2021, 19:41 
Offline

Pridružen/a: 08 lip 2021, 17:22
Postovi: 6131
Lokacija: Herceg-Bosna
Triba hajduka vodit neki bogati arap a ne ulica jebem ti ulicu evo šta se desi 18 godina svake godine samo fritule

_________________
Forumaš Dudu : na komentar o slomu Herceg Bosne i Hrvata u njoj .

"Bmk da prostiš, mene u BIH još samo zanima ispratit muslimane do nula u rođenima"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 29 srp 2021, 20:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 5115
Nisu ovi tako loša ekipa, visoki, jaki u skoku, vjerovatno i uigrani kroz neko duže vrime...

Hajduk neuigran, baš loš, sve na individualnu kvalitetu...

Realno ovo je baš ono katastrofa za (pogotovo za koeficijent Hrvatske) navijače, kad su ljudi u ZG razočarani i ljuti, ne želim ni mislit kako je navijačima Hajduka...

Međutim za Hajduk je ovo Super, jer svi konkurenti će igrat Europu barem do kasne jeseni, dok Hajduk se može uigravat, a i ovako imaju malu klupu. Realno ko je tu pojačanje sa klupe odnosno ko može pokrenut utakmicu, mali Biuk i to je to...
Ispali su rano, sad su OI svi su oduševljeni našim olimpijcima i povjesnim rekordima što smo srušili, sad će Dan Pobjede, Gospa, Alka, turizam je u điru, tako da će se i taj neuspjeh razvodnit. S druge strane Hajduk bi mogo proigrat na svježinu i ulovit dobru poziciju do priprema na zimu.

Al ono da sam navijač, poludio bi...

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 29 srp 2021, 20:13 
Online

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13477
Lokacija: ZG
Nevjerovatno. Ovako izgubit, oni su definitivno u teškom kurcu…

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 29 srp 2021, 20:29 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16387
..hajdukov forum gori..triba ovo izdržat i dobit šibenik i opet ćemo sve zaboravit ..takvi smo luđaci..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 30 srp 2021, 00:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25
Postovi: 4783
Potpora treneru Gustafssonu.
Obrana je kriva za drugi, a osobito za treći, di obrambeni nije pogleda oko sebe i di se nije prilipia za protivničkega igrača, i za četvrti. Kod četvrtega su dvojica protivničkih igrača dodavala se na kutu od šesnaesterca na 20-ak metara između sebe, a samo je JEDAN Hajdukov igrača pokriva tu dvojicu. U jednom trenutku su ga izvozali i izmorili pa se je ovaj odlučia čuvat onega na krilu, na šta je strilac gola doša na 18 m, opalia kroz četvoricu i pogodia malu mrižu i falia vratara.
Kalinića su uneredili u Engleskoj.

Kalinić je mogući krivac za sva četiri pogotka. Ali njemu više ne radidu refleksi kako triba. Niti mu je vid kako triba. Sigurno ne uočava loptu na vrime kako ostali, niti mu mozak dobro izračuna očekivanu putanju, niti mu mozak osića prostor kako bi tribalo pa mu ruke ne idu di bidu tribale bit, niti mu mozak ka' ostalima ne daje u pravo vrime signal za reagirat, i virojatno mu signal do ruku putuje sporije.
Gamad ga je obogaljila.

Dotični divljak koji ga je obogaljia bia je 2015. suspendiran jer je bia pozitivan na kokain.
https://www.telegraph.co.uk/sport/footb ... caine.html
https://www.independent.co.uk/sport/foo ... 53641.html
https://www.bbc.co.uk/sport/football/32755755 "Hull midfielder suspended by club"

http://www.vmspd.com/wp-content/uploads ... -DROGA.pdf
Agresivnost se javlja: • tokom apstinencije ili zbog straha od apstinencije. • Kod paranoidnih stanja uzrokovanih zloupotrebom amfetamina, kokaina, .

Daklen, jedan kokainski drogaš je uništia karijeru Kaliniću. Možete misliti kako je to bia slučajni neoprezni start.

https://www.vecernji.hr/sport/lovre-kal ... cu-1301557
18. veljače 2019.

...zamijenjen je u poluvremenu utakmice protiv WBA, nakon što je, u sudaru s protivničkim veznjakom Livermoreom, dobio udarac koljenom u glavu.

https://sportklub.hr/nogomet/nogomet-os ... sam-vidio/

Kalinić nakon potresa mozga: Ništa nisam vidio!

Zbog vrtoglavice je morao napustiti utakmicu nakon prvih 45 minuta…

“Sjećam se da sam izbio loptu i nakon toga više ništa, samo crno pred očima… Udarac je bio jak, imao sam osjećaj da mi je otpala glava. U prvih par trenutaka osjećao sam samo bol, nisam znao ni gdje se nalazim, ni što mi se dogodilo”, rekao je Kalinić za 24 sata.

https://sportske.zabranjeni.hr/sn/sto-eng ... ma-4360971
(Englezi o Hrvatima: za njih su Hrvati "fašisti koji se drogiraju Thompsonom"... Nacisti - Na domaćim utakmicama Hrvatske navijačipozdravljaju ustaškim pozdravom. Na poluvremenu utakmice svira glazba ustaškog pjevača Thompsona koji veliča Jasenovac....
U tekstu pogledajte podvalu novinarića koji je ovo iskenjao "U ovom difamatorskom mačevanju najveć je paradoks to što obje strane u osnovi - govore istinu. U Hrvatskoj nogomet doista jest isprepleten s neiživljenim nacionalizmom, doista je sramotno da se na stadionu kao javnom prostoru pušta nacista Thompsona, naše nogometne supkulture doista su listom ultradesne, i to su pokazale mnogo puta, a ne samo u Livornu. "

...Hrvati o Englezima:...Vlatko Marković ih je optužio da namjerno ozljeđuju naše igrače,
Predsjednik Hrvatskog nogometnog saveza Vlatko Markovićtvrdi kako su igrači Birminghama namjerno slomili nogu Eduardu i Modriću prijevažnih utakmica Engleske i Hrvatske.

Startovi grubijana Martina Taylora nad Eduardom i dokazanog rasista i ksenofoba Leea Bowyera nad Modrićem dokaz su da Englezi igraju svjesno grubo i s namjerom da ozlijede suparnika.


Nisu to slučajnosti. To su izrazite nakane. Bezveznjaci s prljavim zadatcima.

https://www.dnaindia.com/sports/report- ... ay-1286871
Croatia accuses England of foul play
Croatia have accused England of a conspiracy to deliberately nobble their star players.

https://www.theguardian.com/football/20 ... ric-injury
Croatia chief says there is a 'conspiracy' in England to hurt their players
Claim that Luka Modric and Eduardo injuries were deliberate

https://www.zadarskilist.hr/clanci/2908 ... ke-modrica
Vezni igrač hrvatske nogometne reprezentacije i Tottenhama Luka Modrić teže je ozlijeđen u današnjem susretu protiv Birminghama i pauzirat će najmanje dva mjeseca zbog prijeloma lisne kosti.
Modrić se ozlijedio u 49. minuti susreta kada je Lee Bowyer nagazio na list njegove desne noge. Modrić je nakon starta ostao ležati na travnjaku, a potom je šepajući napustio travnjak White Hart Lane.


http://arhiva.nacional.hr/clanak/65908/ ... i-englesku
Modriću slomljena kost; Luka izgubljen za Bjelorusiju i Englesku

Hrvatski reprezentativac Luka Modrić pretrpio je tešku ozljedu na utakmici četvrtog kola Premiershipa protiv Birminghama.

I opet ušljivi igrač ušljiveg Birminghama.
Pouka hrvatskim igračima: NE IDITE igrati u Englesku!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 30 srp 2021, 01:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25
Postovi: 4783
Ljudi, ako imate prijatelje nogometaše, recite im da ne idu u igrati u Englesku, ma da im ne znam koje novce dajedu. Bolje 3. Bundesliga nego biti izbikaren u Premiershipu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 30 srp 2021, 07:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6887
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Godinama sabotiraju nacionalni koeficijent,odnosno koeficijent HNL-a u Europi.

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 30 srp 2021, 08:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 14:42
Postovi: 8186
Lokacija: Na rubu egzistencije
laganini je napisao/la:
...ja koji živim za ajduk stidim se...koje proklestvo je u tom klubu što smo bogu skrivili..nemam teksta..


vozim po autoputu, ludujem kad smo zabili teći gol. Neki Austrijanci mi je** mater, jer sam ih pripa. I onda dođem pred kuću da bi čuo ovo je Kalinićev gol...

Ja nisam neki veliki navijač Hajduka, ali brate ovo je već jako tužno.

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 30 srp 2021, 08:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
Ulica je vodila i Čelik, pa je danas daleko od 1. lige.

Samoupravljanju možeš davat tisuće pokušaja opet će propast.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 30 srp 2021, 08:17 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35
Postovi: 10434
Sokoliću ni tebi droga nije mrska. :smijeh

_________________
Sproću judeonacizma!

daramo: ja bi bez problema mahao zastavom Izraela


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 30 srp 2021, 11:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 08:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
Koliko godina vec pricate lazne price o hajduku, ja koji vas ne pratim tko ni amaterski cro nogomet

Se stidim u vase ime na konto supljih prica.
Potpuna blamaza.

Jednostavno sistem vam ne odgovara
Demokracija i nezavisna hrvatska ne ide vam u prilog

Da probate se prebacit u BiH ligu?
A i tu bi se borili od sredine na dole.

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 30 srp 2021, 11:32 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16387
..tudji covik nikad nece znati sto to veze dalmatinske ljude..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 30 srp 2021, 12:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 08:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
Pljacka turista i losa usluga?!

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 30 srp 2021, 12:29 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16387
...inace si duhovit.:


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 30 srp 2021, 12:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 08:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
Spustio si me tko hajduk hrvacki koeficijent.

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 30 srp 2021, 12:39 
Offline

Pridružen/a: 08 lip 2021, 17:22
Postovi: 6131
Lokacija: Herceg-Bosna
kad ti ovaj iz danske sere ... dobili smo brondby šugavi jel ti dosta ?

_________________
Forumaš Dudu : na komentar o slomu Herceg Bosne i Hrvata u njoj .

"Bmk da prostiš, mene u BIH još samo zanima ispratit muslimane do nula u rođenima"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 30 srp 2021, 13:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
kiler je napisao/la:
Godinama sabotiraju nacionalni koeficijent,odnosno koeficijent HNL-a u Europi.


"Dabogda sve izgubili".

Nevjerojatno. Negdje sam danas vidio članak Hajdukov Beskrajni dan. Baš pogođeno. Al je i Billu Murrayu išlo bolje.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 31 srp 2021, 13:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278


Kakva šteta euforije.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 31 srp 2021, 14:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 stu 2020, 14:48
Postovi: 880
Da nema ovih euforičara i NH-a možda bi i bilo rezultata.

_________________
Broj spominjanja Sorosa od strane pojedinih forumaša je obrnuto proporcionalan seksualnoj aktivnosti istih.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 01 kol 2021, 02:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25
Postovi: 4783
HHerceg je napisao/la:
Sokoliću ni tebi droga nije mrska. :smijeh


Nisi duhovit.

@ostali: ne ću braniti Naš Hajduk, ali nije krivo "navijačko samoupravljanje". Krivi su menadžerski uski interesi. Nisu navijači doveli ovu legiju balkano-orijentalaca od igrača, a pri svega ove muslobošnje. Čoviče, ka' da je ime Mujo bia kvalifikacijski čimbenik za igrat u Hajduku. Ili državljanstvo Republike Srpske. Ta pogledajte, Hajdukovi izgledni juniori, lokalna dica, završili su okolo po livin klubovima ili su propadali u zaboravu (koliko nan je tako Modrića, Bobana, Skoblara, Bokšića i inih propalo), ali zato je svaki mujaga koji je nabia balun na nikoj ledini u bh. vukojebini dobia ugovor u Hajduku i misto u prvoj momčadi. A Slobodankini novinari su ih prikazivali ka' "Hajdukove legende".

Puno je zluradih ruganja Hajduku zbog ovih ispadanja od bezveznjaka. Mnogima je drago punit usta Hajdukon.
Sad je svaka nakompleksirana šuša od kluba u državi našla se naslađivat Hajdukovoj nevoji i lošin rizultatima, a sami nikad nisu prošli dalje od drugega pridkola.
Prikoviše je ovdi negativne energije. Više se radujedu tuđoj nesrići (Hajdukovom ispadanju, porazima, nerišenima, a osićan elemente zavisti i animoziteta prima Splitu) nego vlastitoj pobidi.

Hajduk, kako igra da igra, redovno ima više gledatelja na treningu prve momčadi :hajduk nego cila ostala HNL na utakmicaman. Pa se vi i dalje rugajte.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 01 kol 2021, 09:01 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6116
Tim je još više neuspjeh veći.
Takav potencijal poput Hajduka nema nitko u okruženju, a rezultat ne postoji.
Meni je još prije 10 godina bilo jasno što je problem i o tome sam i ovdje godinama pisao, ali ne da nisam imao sugovornike kada sam još davno najavljivao i obrazlagao što će se desiti i da će Hajduk biti to što je danas, nego sam bio proglašavan za plaćenike, lopova, idiota, sve najgore što postoji, davali mi banove zbog podataka koje sam iznosio...
Kada sam davao argumentirane kritike to je samo moglo pomoći opstanku modela koji bi kad bi bio bio moguć bio najbolji način da navijač voli svoj klub... Ali to očigledno na ovim prostorima, a pogotovo u ST, ne može proći.

Iskren da budem, iako sam na ovim HB forumskim prostorima bio najveći kritičar nedostatka modela, u dobroj namjeri, i mnogi su me suprotno razumu i istini, vidjeli kao mrzitelja Hajduka, ovaj put sam zaista mislio krenulo je, od sadašnjeg predsjednika sam imao dobra očekivanja, ali kako se klub ne može ustrojiti preko noći, a deset godina modela je potrošeno, tako da ne vidim kako će to sve opstati jer ne znam ko će im dati više šansu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 01 kol 2021, 09:33 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16387
..ne želim opravdanje al ima tu i zasluge i dinama i lupetine mamića..da objašnjavam..neda mi se..


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2305 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 93  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO