HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 24 tra 2024, 18:01.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2319 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 93  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 01 kol 2021, 09:54 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35
Postovi: 10443
Laganini nemoj se sramotit.
Uzimam za primjer klub Dundalk. 2014. Hajduk ga je jedva proša (drhtali ste zadnjih 30 minuta na Poljudu).
Od te utakmice Dundalk 2 puta u u grupama Europa lige.
Hajduk 0.

_________________
Sproću judeonacizma!

daramo: ja bi bez problema mahao zastavom Izraela


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 01 kol 2021, 10:10 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16429
..kakve to veze ima s onim što sam reka...hajduk je slab ja to neosporavan al dinamo je drža sve u ligi i hns i sudce čak i danas ..evo i sad dva gola iz ofsajda i kontra ferate i kontra osijeka i niko ni riči toliko smo navikli na to da i nema kmečanja a da ne priičamo o penalima kontra dinama koji su bili na osamnet ono kad je na sreću falio dinamo il vrsaljkove ruke i milijun primjera...osim što se jača dinamo i onako slabiji hajduk se još više gura u provaliju..ma nije to na primjeru ajduka imamo i košarku i rukomet ma skoro svi momčadski sportovi di se vrti nekakva lova...al niusam ništa nova reka to je stara tema..i nije čudo da zg sport usprkos relativno dobri uspjesima gubi publiku...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 01 kol 2021, 10:19 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16429
...ne želim se vadit u konačnici bilo je grešaka koji su slabili ajduk od nh koji je dobra ideja al nekad možda bude provedljiva do kadroviranja momčadi..sad je hajduk dobro posložen (ne znam za trener)i virujem da idmo gori bez obzira na sve ovo ipak sazrijevamo čistimo klub od vanjski utjecaja ekipa se ekipira solidno u okviru svoji mogućnosti s mladima se dobro radi..al put bez velik love je trnovit...mi plaćamo livaju koji je extgrta klasa 60 000 eur a u dinamu imaš deset tAKVI s tim prihodom..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 01 kol 2021, 10:22 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35
Postovi: 10443
Tko vam je smeta da se u EL plairate u grupe?
Hajduk je valjda jedini klub koji u zadnjih 10 godina nije izbacio klub koji je jači od njega. Tko je za to kriv?

_________________
Sproću judeonacizma!

daramo: ja bi bez problema mahao zastavom Izraela


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 01 kol 2021, 10:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 5194
Hajduk ima dobru ekipu, pa talijan je s istom (il slabijom) napravio čudo i osiguro Europu u zadnjih 10-ak kola.

Kakav je danac, ha teško je reć nakon par utakmica...možda ga je ponijela prva tekma protiv Tobolta i mislio je lako ćemo...

Realno gledano i Rijeka nije impresionirala tek 1:0 na Rujevici, a Osijek još manje jedva prošo sa 1:0 (na guzove rekli bi u ZG)

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 01 kol 2021, 10:27 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16429
HHerceg je napisao/la:
Tko vam je smeta da se u EL plairate u grupe?
Hajduk je valjda jedini klub koji u zadnjih 10 godina nije izbacio klub koji je jači od njega. Tko je za to kriv?


...teško je svake godine stvarat novu ekipi pogotovo u besparici..stvaraš igrače stvaraš ekipu...nadam se da će gospar izdržat i idemo mi gore..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 01 kol 2021, 13:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6120
laganini je napisao/la:
..kakve to veze ima s onim što sam reka...hajduk je slab ja to neosporavan al dinamo je drža sve u ligi i hns i sudce čak i danas ..evo i sad dva gola iz ofsajda i kontra ferate i kontra osijeka i niko ni riči toliko smo navikli na to da i nema kmečanja a da ne priičamo o penalima kontra dinama koji su bili na osamnet ono kad je na sreću falio dinamo il vrsaljkove ruke i milijun primjera...osim što se jača dinamo i onako slabiji hajduk se još više gura u provaliju..ma nije to na primjeru ajduka imamo i košarku i rukomet ma skoro svi momčadski sportovi di se vrti nekakva lova...al niusam ništa nova reka to je stara tema..i nije čudo da zg sport usprkos relativno dobri uspjesima gubi publiku...

Ovo je suština problema, bavljenje svime drugim osim Hajdukom je recept za neuspjeh i pokazatelj nekompetencije.
Niko nije kriv Hajduku, nikakav Mamić, nikakav HNS, krive su uprave koje se nisu bavile svojim poslom, odnosno Hajdukom.
U par bljeskova kad se pokazao iskorak i u rezultatu, ali i temeljima opstanka i uspjeha, omladinskoj školi, za vrijeme Kosa, to je srušeno zbog razloga koje sramota i navoditi, jer su sudcima, poput svih domaćina u cijelom svijetu, platili večeru.
Žešće ludilo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 01 kol 2021, 13:35 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16429
..to je istina ne umanjujem vlastitu krivnju al i klima im nije naklonjena al neću se ponavljat ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 02 kol 2021, 00:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25
Postovi: 4806
laganini je napisao/la:
..kakve to veze ima s onim što sam reka...hajduk je slab ja to neosporavan al dinamo je drža sve u ligi i hns i sudce čak i danas ..evo i sad dva gola iz ofsajda i kontra ferate i kontra osijeka i niko ni riči toliko smo navikli na to da i nema kmečanja a da ne priičamo o penalima kontra dinama koji su bili na osamnet ono kad je na sreću falio dinamo il vrsaljkove ruke i milijun primjera...osim što se jača dinamo i onako slabiji hajduk se još više gura u provaliju..ma nije to na primjeru ajduka imamo i košarku i rukomet ma skoro svi momčadski sportovi di se vrti nekakva lova...al niusam ništa nova reka to je stara tema..i nije čudo da zg sport usprkos relativno dobri uspjesima gubi publiku...


Uzalud ti je ovima drugima govorit. U ovih 15 godina bez naslova Hajduk se je tri puta bia približia naslovu. Dalje se nije moglo od požrtvovnih podružnica iz tramvaj lige koje su ginile protiv Hajduka, a protiv Generatora su se braniči micali na atletsku stazu. Hajduku su se rugali kad se je žalia na sudce, a kad je to isto snašlo Osijek i Riku kad su ušli u utrku za naslov prvaka, onda su kukali. Da nije Hajduk onaj put tuka Dinama, ne bi Rika bila prvak. Gazda je ipak u Zagrebu, a pridnost se otapala. Dinamovi igrači bili su se toliko naučili na protežiranost, toliko su se bili naučili da će im sudci bit servis, toliko in je to postalo prirodno, a kad su ušli u Ligu prvaka, bili su kanta za napucavanje. Događalo se primanje golova u sudčevom vrimenu Protiv Šahtara, 3:1, netom dali gol u 90. i onda primili dva. Sudili in penal u kraj; mislili u Dinamu da in je HNL pa da ćedu moć kako hoćedu. Svi su zaboravili da je Rika ispušila od Luksemburžana (Differdange), Dinamo od Moldavaca (Sheriff), Albanaca (Skenderbeu)... Zaboravilo se kako je Dinamo redovito prima gol doma. To se tek lani prominilo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 02 kol 2021, 00:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25
Postovi: 4806
laganini je napisao/la:
..tudji covik nikad nece znati sto to veze dalmatinske ljude..


:zivili

POL_GASOL je napisao/la:
Spustio si me tko hajduk hrvacki koeficijent.


Drugi pusto godina nisu ni dobacili do Europe za napravit koeficijent.

laganini je napisao/la:
..ne želim opravdanje al ima tu i zasluge i dinama i lupetine mamića..da objašnjavam..neda mi se..


https://www.tportal.hr/sport/clanak/spl ... o-20180523

ANALIZA OKA SOKOLOVA
Splićani su s pravom bijesni; Hajduku nije suđen čisti penal, a Dinamo je trebao dobiti i crveni karton


https://www.24sata.hr/sport/hajduk-je-o ... e-a-631646

Dinamo je zabio Splićanima dva gola iz zaleđa, a to je potvrdio i HRT-ov sudački stručnjak Mario Strahonja u
emisiji Stadion.


https://www.index.hr/sport/clanak/hrvat ... 95550.aspx

Hrvatska gostuje na Poljudu: Samo pet utakmica u 25 godina

Hrvatska na Poljudu gostuje

"Gostovanje" nije napisano slučajno, jer mada su Poljud i Split u Hrvatskoj, HNS ih već desetljećima tretira kao da nisu na teritoriju te države.


Od Slovenije u Splitu do Gruzije na istom mjestu prošlo je više do 14 godina

Nevjerojatno ali istinito, do iduće službene utakmice Hrvatske u Splitu proći će više od 14 godina! Post od gotovo desetljeća i pol prekinut je tako što je 2. lipnja 2011.


Kao što smo već podsjećali, ponašanje HNS-a kao da Poljud, Split i Dalmacija nisu u Hrvatskoj izazvalo je veliki bunt u tom dijelu zemlje prema HNS-u, ali i njegovoj reprezentaciji koju tamo posprdno mnogi zovu "repka" te izbornicima.

14 godina rizervirat reprezentaciju samo za se. Tekst je s Imbexa, ali je na mistu.

I meni bi klupska blagajna bila puna kad bi mi reprezentacija bila rizervirana za igrat samo na mom stadionu.

Da se razumimo: svih ovih godina Dinamo je bia vrlo jak, po pravilu najjača momčad u Hrvatskoj, uz nekoliko godina iznimke. Ako su najboji, ne triba in sudačka pomoć.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 02 kol 2021, 08:20 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16429
..zanimljivo nikad na štetu Dinama..je jednom kad su poništili regularan gol dinamiji kod rezultata 4:1 za Dinamo halilovica u zadnjoj minuti..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 02 kol 2021, 11:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 5194
laganini je napisao/la:
..zanimljivo nikad na štetu Dinama..je jednom kad su poništili regularan gol dinamiji kod rezultata 4:1 za Dinamo halilovica u zadnjoj minuti..

Ugled treba zaslužit, ko Real u LP :zubati

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 02 kol 2021, 11:48 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16429
..hval lipo ako je to na mamicev način..nisam siguran da Mamić nece u očaju progovorit i o nogometnoj sudačkoj mafiji a onda bi moglo big cirkusa..bez reapecta..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 11 kol 2021, 23:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 5194
:zubati
slika


Privitak/ci:
Screenshot 2021-08-11 at 23-59-33 Nevjerojatne fotografije Bora Čorba na koncertu zapjevao s Hajdukovim šalom.png
Screenshot 2021-08-11 at 23-59-33 Nevjerojatne fotografije Bora Čorba na koncertu zapjevao s Hajdukovim šalom.png [ 26.18 KiB | Pogledano 2132 put/a. ]

_________________
JA SAM ZAGREB !!!
Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 12 kol 2021, 02:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25
Postovi: 4806
Ma pusti te igrice Bore Đorđevića. Stara velikosrpska igra podilaženja Dalmaciji za ih okrenit protiv i otuđit od ostatka Hrvatske. Goni ga ća.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 12 kol 2021, 10:34 
Offline

Pridružen/a: 04 pro 2016, 17:11
Postovi: 1527
Sokolić je napisao/la:
Ma pusti te igrice Bore Đorđevića. Stara velikosrpska igra podilaženja Dalmaciji za ih okrenit protiv i otuđit od ostatka Hrvatske. Goni ga ća.

Točno tako. Tko ne zna o kakvoj se igri radi neka pogleda seriju "Aleksandar od Jugoslavije"

_________________
Ne može biti trijumfa bez gubitaka, pobjede bez patnje, slobode bez žrtve.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 12 kol 2021, 16:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Ne znam ja kako vi ali ja ako se ikada nađem u Srbiji jedem samo riblju čorbu. Nikakvo meso pogotovo ne mljeveno.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 12 kol 2021, 16:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
NJRGOV ĆE TRANSFER BITI NAJVEĆI U POVIJESTI HAJDUKA!

ENGLEZI TVRDE: POČETNA CIJENA - 21 MILIJUN EURA!


Osim Cityja u igri su su navodno i Borussia Dortmund, Milan, Chelsea, Wolverhampton...

Predsjednik uprave Hajduka Lukša Jakobušić za početnu je pregovaračku cijenu oko eventualnog transfera Stipe Biuka engleskom Manchester Cityju navodno prema pisanju “The Suna” izvjesio, “bubnuo” cifru od 21 milijun eura (18 milijuna funti).


https://sportske.zabranjeni.hr/sn/nogomet ... a-15094424

Ne može Hajduk biti toliko očajan, a da zemlja ne rodi nekog Stipu Biuka ili Marka Livaju...

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 12 kol 2021, 17:06 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16429
..jebiga ono kad imas zbog koga doc na utakmicu...mali je cudo..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 12 kol 2021, 22:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 5194
:zubati


Privitak/ci:
Screenshot 2021-08-12 at 23-14-03 SofaScore The Fastest Football Scores and Live Score for 2021.png
Screenshot 2021-08-12 at 23-14-03 SofaScore The Fastest Football Scores and Live Score for 2021.png [ 18.77 KiB | Pogledano 2015 put/a. ]

_________________
JA SAM ZAGREB !!!
Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 13 kol 2021, 03:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25
Postovi: 4806
Tobolu se sve ono šta ga je išlo protiv Hajduka sad okrenilo protiv.
Nego to je prošlost.

Vidit ćete sad euforije nakon Slavena. Jaka momčad ali to se da apsolvirat.
Tri pobide u nizu, vidit ćete ushita u Splitu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 13 kol 2021, 08:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 stu 2020, 14:48
Postovi: 880
Sokolić je napisao/la:
Tobolu se sve ono šta ga je išlo protiv Hajduka sad okrenilo protiv.
Nego to je prošlost.

Vidit ćete sad euforije nakon Slavena. Jaka momčad ali to se da apsolvirat.
Tri pobide u nizu, vidit ćete ushita u Splitu.

Euforija je vaš daleko najveći neprijatelj. Super talentirani igrači zbog nje potonu u ponor prosječnosti. Jednostavno igraju pod ogromnim pritiskom i ako ne pokažu dovoljno, bivaju izloženi uvredama ili čak fizičkim napadima (čitaj Futacs). Jednostavno nezdrava sredina koju u širokom luku zaobilaze iole kvalitetniji igrači, osim ako nisu malo deficitarni u glavi (čitaj Livaja).

_________________
Broj spominjanja Sorosa od strane pojedinih forumaša je obrnuto proporcionalan seksualnoj aktivnosti istih.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 13 kol 2021, 11:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 tra 2021, 15:32
Postovi: 449
Lokacija: HRVA'SKA
HNK Odmetnik Split.
GNK Munjostroj Zagreb.


:001_cool

_________________
Pakal ti neće biti pakal ako ti tamo ne bude mene!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 13 kol 2021, 11:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 tra 2021, 15:32
Postovi: 449
Lokacija: HRVA'SKA
Sokolić je napisao/la:
Ma pusti te igrice Bore Đorđevića. Stara velikosrpska igra podilaženja Dalmaciji za ih okrenit protiv i otuđit od ostatka Hrvatske. Goni ga ća.


Za ovoga znaš ča je, ali je daleko i ne more činiti zlo ništar va Hrvatskoj.

Za Pupovca isto znamo ča je, ali taj sedi va Hrvatskom saboru i uvituje ''stožernoj stranki va Hrvatih'' čuda toga.

Koji je gori?

_________________
Pakal ti neće biti pakal ako ti tamo ne bude mene!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 13 kol 2021, 12:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 5194
Groot je napisao/la:
Sokolić je napisao/la:
Tobolu se sve ono šta ga je išlo protiv Hajduka sad okrenilo protiv.
Nego to je prošlost.

Vidit ćete sad euforije nakon Slavena. Jaka momčad ali to se da apsolvirat.
Tri pobide u nizu, vidit ćete ushita u Splitu.

Euforija je vaš daleko najveći neprijatelj. Super talentirani igrači zbog nje potonu u ponor prosječnosti. Jednostavno igraju pod ogromnim pritiskom i ako ne pokažu dovoljno, bivaju izloženi uvredama ili čak fizičkim napadima (čitaj Futacs). Jednostavno nezdrava sredina koju u širokom luku zaobilaze iole kvalitetniji igrači, osim ako nisu malo deficitarni u glavi (čitaj Livaja).

Djelomično si u pravu, jer euforija je karakteristika kompaktni skupina, a Hajduk ima previše stranaca, ljudi različitih rasa, kultura, osobnosti zato ta euforija nema svoj nukleus, ko recimo vatreni u Rusiji '18 di su presingom pod euforiom lomili protivnike, pogotovo engleze u polufinalu.

Za Livaju si, ko što se pokazalo da su u krivi bili oni koji su sumnjali u njegov talent u Hajduku. Da bi se izborio za sebe ako nemaš jak background niti u HNS-u niti u klubu (Dinamo-Hajduk) moraš bit lud i beskompromisan. Najbolji primjer je Cvita kad je otišo iz Dinama ništa nije napravio u španjolskoj ili Rog i onaj hajdukovac (uvik mu zaboravim ime) u Napoli-u.

Dat ću ti primjer Colby Cavington u UFC-u dok je bio "normalan" preživljavo je, čak se borio s napuknuti rebrom, jer nije imo od čega živit. Kad je ušo u TT-trash talk sad je jedan od najpoznatiji boraca i bori se za naslov protiv Camaru Usmana.

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2319 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 93  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 15 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO