HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 12:00.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 3882 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130 ... 156  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 01 tra 2023, 08:31 
Online
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 12:49
Postovi: 9284
A koga briga za muslimansku mrznju, za koga oni navijaju, koga briga za Tursku i ostale trice, to je za Hrvate samo stepenica na novom putu ka vrhu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 02 tra 2023, 08:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25
Postovi: 4806
crni_bombarder je napisao/la:
A koga briga za muslimansku mrznju, za koga oni navijaju, koga briga za Tursku i ostale trice, to je za Hrvate samo stepenica na novom putu ka vrhu.


Ta se mržnja prinese i na teren.
Pogibao je velik. Njihov napaljeni bezveznjak od igrača polomit će našin svitskin zvizdaman noge.
To su judi koje više usrići tuđa nesriča nego vlastiti uspih. Oni bidu više bili sritni da su slomili noge i naprasno prikinuli karijeru Mandžukiću, Kranjčaru, Oliću... nego da BiH osvoji svitsko prvenstvo.

Vratimo se na njihove napade na hr. navijače i histeričnu mržnju prima hr.reprezentacijaman. Kad ti vidiš kakvih sve ima muslobošnjačkih stranica s kakvin porukaman mržnje prima svin Hrvatiman... Užas.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 02 tra 2023, 10:48 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
Sokolić je napisao/la:
Amiđa je napisao/la:


E upravo ovakav narativ je razlog zašto niti jedan samosvijesni i samopoštovajući Bošnjak neće i ne može podržati hrvatsku.

Türkiyetu su nesvirana dva čista penala.


Pokušavan vas shvatit ali... Pokušan objasnit na slučajima di ne vaja kod Muslimana, a vi nepridvidivo reagirate. Gren racionalizirat stvar, raščlanit za izbić buduće probleme. A vi ka' da vas je tko napa. Ne triba za nas nitko navijat, ni podupirat nas. Ne išćemo da klubove i riprezentaciju pošćedidu od uobičajena navijačkeg negodovanja prima protivnicima. Ne mora nas nitko ni volit. Ali čemu onako izlivat mržnju, histeričnu, pa još napadat hrv.navijače?

Čoviče to su već razdobja nakon rata kad su po Hrvatskoj igrali cg.klubovi i reprezentacija, i kad je Hrvatska igrala u CG, cile tribine u hr.kolurama u Podgorici na košarkašken EP, sve prolazi bez problema.
S CG je Hrvatska bila u ratu, s BiH nije. Nismo primali cg.izbiglice i prognanike, ni ličili ih, ni naoružavali ih niti uvižbavali na ozemju RH. Naprotiv, državljani RH su završili u zarobjeničkin logorima po CG u vrlo nehumanin uvitiman.
I s CG funkcioniramo bez takve histerične mržnje.



U poređenju s onim kroz šta su Bošnjaci prošli, vaše 90-e su bile kao boravak u banji.

Ovo ostalo, ništa ja tebe prika nisan razumija. Govoriš li ovako kako pišeš u stvarnom životu. Piši srpski, da te cio svit razumi...

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 02 tra 2023, 11:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
Koliko se Škoti zanimaju za hrvatski nogometni fenomen?

– Često razgovaramo o takvim stvarima. Nije im jasno kako mi to možemo, a oni ne.

Uvijek im kažem da je tu riječ samo o našem talentu za sport. Pa kada im nabrajam naše svjetske dosege u ostalim sportovima, ostanu u čudu, fascinirani su.

Još kada im kažem da nemamo pravi stadion ni kamp, padnu u nesvijest. Mislili su da imamo barem nešto.

Jako nas vole i uvijek navijaju za Hrvatsku, vole naš nogomet. Vole i naše more, ja im stalno govorim da moraju obići turističke ljepote Hrvatske. Luka Modrić im je broj jedan.


https://www.vecernji.hr/sport/skoti-su- ... as-1669102

Uvijek pomaalo sažaljevam ove manje narode koje Bog nije nagradio kao nas.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 10 tra 2023, 17:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 5204
Ne znam jel sam već postavio ovo pitanje, šta mislite o tome da se Rakitić vrati samo za Ligu Nacija da nam pomogne osvojit ??

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 11 tra 2023, 08:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 5204
Jedna od najboljih reklama :zubati

https://www.youtube.com/watch?v=McsB0-Mg5AQ

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 11 tra 2023, 09:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 14:42
Postovi: 8239
Lokacija: Na rubu egzistencije
Brane je napisao/la:
Ne znam jel sam već postavio ovo pitanje, šta mislite o tome da se Rakitić vrati samo za Ligu Nacija da nam pomogne osvojit ??


Pa onako. Ne znam zašto se njega škartalo tako lako.

On se nije oprostio koliko ja znam. Negdje je puklo na relaciji za Dalićem.

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 11 tra 2023, 14:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Šta ga se škartalo. Njemu se više nije odazivalo za kvalifikacijske utakmice, Dalić ga je uredno zvao, a ovaj se nije pojavljivao s raznim izgovorima. Kad smo ga najviše trebali u onoj krizi smjene generacije. Ali se uredno javio da bi on išao na Euro ako ga trebamo.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 11 tra 2023, 14:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
slika

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 11 tra 2023, 16:49 
Online
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 12:49
Postovi: 9284
Graničar Jozo je napisao/la:
Brane je napisao/la:
Ne znam jel sam već postavio ovo pitanje, šta mislite o tome da se Rakitić vrati samo za Ligu Nacija da nam pomogne osvojit ??


Pa onako. Ne znam zašto se njega škartalo tako lako.

On se nije oprostio koliko ja znam. Negdje je puklo na relaciji za Dalićem.



'Oproštaj od hrvatske reprezentacije mi je najteža odluka u karijeri, ali osjetio sam da je ovo trenutak kada moram prelomiti i donijeti tu odluku. Uživao sam u svakoj utakmici koju sam odigrao za svoju domovinu, a nezaboravni trenuci sa Svjetskog prvenstva ostat će mi među omiljenim uspomenama u životu. Uvjeren sam da i dalje imamo sjajnu momčad koju čeka svijetla budućnost. Svojim prijateljima i suigračima u reprezentaciji želim svu sportsku sreću svijeta u narednim izazovima, a u meni će imati najvećeg navijača', izjavio je Ivan Rakitić povodom svog oproštaja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 12 tra 2023, 10:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 14:42
Postovi: 8239
Lokacija: Na rubu egzistencije
Reconquista je napisao/la:
Šta ga se škartalo. Njemu se više nije odazivalo za kvalifikacijske utakmice, Dalić ga je uredno zvao, a ovaj se nije pojavljivao s raznim izgovorima. Kad smo ga najviše trebali u onoj krizi smjene generacije. Ali se uredno javio da bi on išao na Euro ako ga trebamo.


E pa to me onda i zbunilo.

Znam da je rekao da bi igrao ako ga Dalić treba.

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 12 tra 2023, 10:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2022, 12:21
Postovi: 7777
Sokolić je napisao/la:
Amiđa je napisao/la:


E upravo ovakav narativ je razlog zašto niti jedan samosvijesni i samopoštovajući Bošnjak neće i ne može podržati hrvatsku.

Türkiyetu su nesvirana dva čista penala.


Pokušavan vas shvatit ali... Pokušan objasnit na slučajima di ne vaja kod Muslimana, a vi nepridvidivo reagirate. Gren racionalizirat stvar, raščlanit za izbić buduće probleme. A vi ka' da vas je tko napa. Ne triba za nas nitko navijat, ni podupirat nas. Ne išćemo da klubove i riprezentaciju pošćedidu od uobičajena navijačkeg negodovanja prima protivnicima. Ne mora nas nitko ni volit. Ali čemu onako izlivat mržnju, histeričnu, pa još napadat hrv.navijače?

Čoviče to su već razdobja nakon rata kad su po Hrvatskoj igrali cg.klubovi i reprezentacija, i kad je Hrvatska igrala u CG, cile tribine u hr.kolurama u Podgorici na košarkašken EP, sve prolazi bez problema.
S CG je Hrvatska bila u ratu, s BiH nije. Nismo primali cg.izbiglice i prognanike, ni ličili ih, ni naoružavali ih niti uvižbavali na ozemju RH. Naprotiv, državljani RH su završili u zarobjeničkin logorima po CG u vrlo nehumanin uvitiman.
I s CG funkcioniramo bez takve histerične mržnje.


Pa nemamo ni mi sa CG nikakvih problema.
Čak šta više, tenzije su recimo na mečevima Crne Gore i Srbije, ali BiH i CG nikako.

A mogao si recimo upratiti da je svojevremeno Nurkić još dok je igrao za Cedevitu žestoko vrijeđan ili pak Džanan Musa

https://bljesak.info/sport/kosarka/poli ... use/187354

To su neke stvari koje su kako i sam kažeš ukorjenjene i onda se prenose na obje strane.

Ja bih opet rekao da ti i takvi navijači nisu većina ni na jednoj strani, ali ko te pita...kad se zakuha, ispadne da su svi isti.

Napomenuo bih da se utakmice Hrvatske na prvenstvima gledaju u Sarajevu sa velikim interesovanjem, dosta je navijača u hrvatskim dresovima i niko nema problema zbog toga.
Što će reći da to nije prava slika i da ima onih ekstrema koji dođu baš na utakmicu sa Hrvatskom da bi izlili svoja sranja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 12 tra 2023, 12:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 5204
Reconquista je napisao/la:
slika

Novi kamp u Gorici...

Ne znam meni je to neisplativo u Gorici, koliko će Vatreni uopće bit u kampu godišnje ??
Dinamo neće u Goricu niti može preselit akademiju, ko bi iz Zagreba slao dijete u Goricu.

Po meni je Split idealan (već sam i sebi pomalo dosadan sa protežiranjem Splitom :zubati)

Ja sam Dinamu i Hajduku pisao da zajedno otkupe zemlju i sagrade nogometni kamp u Splitu.
Svake godine bi zajedno radili ljetni kamp di bi pozvali jedan klub iz Liga 5 na pripreme za novu sezonu.
- Chelsea, Liverpool, Tottenham, Man. Utd, City, Arsenal
- Bayern, Dortmund, Stuttgart, Wolfsburg, Leipzig
- PSG, Rennes, Lyon, Marseille, Bordoux
- Real, Barcu, Atletic, Sevilla, Villareal, Valencia
- Milan, Inter, Juve, Roma, Napoli, Lazio
- jedan klub iz MLS-a ili Rusije ili Nizozemske, Belgije, Škotske

Split postaje turistički grad sad se otvaraju 2 nova luksuzna Hotela Marriot i Valmar, plus u Splitu ljeti se poveća broj stanovnika zbog turista
- dovoljno za dobar noćni život
- dovoljno dobrih restorana
- dovoljno koncerti i kulturna događanja
- dovoljno plaža i kafića
- relativno siguran, sigurniji u svakom slučaju od ostalih mediteranski gradova

Dinamo i Hajduk su dvije najveće nogometne škole u hrvata i svakom klubu bi bilo zanimljivo vidit uživo najbolje vedete oba kluba i to na turniru, znači 6 tekmi ili ti 2 tjedna.
Trebali bi sistemski skenirat najbogatije ekipe u Europi koje imaju zrelije igrače 34,35+ na određenim pozicijama di Dinamo i Hajduk imaju najače mlade vedete koje žele prodat.

Ligaški sistem sa 2 grupe svako sa svakim
Plava grupa Dinamo
Bila grupa Hajduk
nakon toga turnir 3 tekme 1-4, 2-3, 3-2, 4-1 polufinale i finale
Samo Poljud je premalo, trebali bi izgradit još barem jedan stadion ili Stari Plac ili Park Mladeži ili da se u Šibeniku izgradi stadion da imaju di igrat pripremne utakmice.

Split bi dobio nove sportske turiste, navijače sa obiteljima iz najbogatijih euro država.
Ova lokacija ispod Marjana od uvale Kašuni do Meja je više manje poljoprivredno zemljište sa par kuća (jedino ako u međuvremenu nije izgrađeno)


Privitak/ci:
Nogometni kamp.png
Nogometni kamp.png [ 240.3 KiB | Pogledano 1190 put/a. ]
Poljud, Park Mladeži, Stari Plac.png
Poljud, Park Mladeži, Stari Plac.png [ 483.41 KiB | Pogledano 1190 put/a. ]

_________________
JA SAM ZAGREB !!!
Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 12 tra 2023, 12:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 14:42
Postovi: 8239
Lokacija: Na rubu egzistencije
šta su ti ovi privici?

Lokacija kampa?

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 12 tra 2023, 13:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 5204
Graničar Jozo je napisao/la:
šta su ti ovi privici?

Lokacija kampa?

Da, skroz dolje lijevo na ovoj slici
Ispod Marjan bi bio izoliran s morem i brdom, pa klubovi mogu imat skrivene treninge, niko ne voli da ga neko špijunira na pripremama.
(međutim ovo su stari screenshot-ovi, moguće da se taj dio između Supilove i Meštrovićeva šetališta već izgradio)
Tu bi bez problema stala 3 terena sa popratnim sadržajem (znači samo tereni bez ikakvih tribina) sve osnovno za igrače, svlačione, fizioterapije, bazeni toplo-hladno itd.)

Ovo drugo su :
Stari Plac di bi Hajduk gradio mali stadion, već je i Grad Split pristao na to, pa i ragbi klub Nada koji bi dobio nove terene negdje drugdje.
Park Mladeži di je igrao NK Radnik odnosno NK Split stadion ima neku mini tribinu što je premalo.

Možda je najbolja solucija Šibenik (dovoljno je blizu) da se tamo izgradi manji stadion, tako da Dinamo u "prijateljskom" Šibeniku igra pripremne tekme, jer u Splitu bi navijači Dinama teško mogli na utakmice.


Privitak/ci:
Kamp na Marjanu 2.png
Kamp na Marjanu 2.png [ 481.67 KiB | Pogledano 1161 put/a. ]
Kamp na Marjanu.png
Kamp na Marjanu.png [ 420.27 KiB | Pogledano 1161 put/a. ]
Split.png
Split.png [ 310.92 KiB | Pogledano 1162 put/a. ]

_________________
JA SAM ZAGREB !!!
Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 13 tra 2023, 11:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 14:42
Postovi: 8239
Lokacija: Na rubu egzistencije
Meni je Marjan u sjećanju kao strm. Ne znam tko bi išao po loptu kad je netko nabije preko ograde.

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 13 tra 2023, 14:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 5204
Graničar Jozo je napisao/la:
Meni je Marjan u sjećanju kao strm. Ne znam tko bi išao po loptu kad je netko nabije preko ograde.

Ovaj dio čak i nije tako strm, naravno ima pada ali ne previše...

Sea Level Rise - Google Earth
Ukucaj si ovo u tražilicu i tu imaš nadmorsku visinu dolje desno u kutu
klikni na 3D i 2D i počet će ti vrtiti od juga prema zapadu pa sjeveru, istoku i samo klikneš kad ti paše pogled s koje strane da možeš vidit nagib.

jbg nestanu veće slike zbog male memorije.


Privitak/ci:
marjan7.png
marjan7.png [ 268.88 KiB | Pogledano 1095 put/a. ]
marjan6.png
marjan6.png [ 359.63 KiB | Pogledano 1095 put/a. ]
marjan5.png
marjan5.png [ 314.81 KiB | Pogledano 1095 put/a. ]

_________________
JA SAM ZAGREB !!!
Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 13 tra 2023, 14:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16434
..ne znam i hajduk ima u petogodišnjem planu kamp jer ovako ne ide bez infrastrukture svi se zbijaju na ono malo terena što imamo...ne znam što se čeka a što se zg tiče teško je u zagrebu vjerojatno nać lokaciju a uostalom velika gorica je zagreb de facto...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 10 svi 2023, 20:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
Jedan od onih čiji se odlazak naveliko spominje je hrvatski reprezentativni veznjak Mateo Kovačić. Godinama je nasljednik Luke Modrića među Vatrenima već na Stamford Bridgeu, jedan je od oslonaca momčadi u svim sezonama do sada, a kako se čini, vrijeme mu je za novi veliki transfer.

O njemu se posebno raspisao engleski list Guardian koji donosi opcije za nastavak karijere 29-godišnjeg hrvatskog reprezentativca.

Za njega su zasad zainteresirani Manchester City, Manchester United i minhenski Bayern, a ta će lista svakako rasti kako se bliže ljetni mjeseci i kako se budu osluškivali tonovi iz Londona. Chelsea ima dosta igrača kojih bi se želio riješiti, a pošto Kovačić nije jedan od njih, ali bi mogao biti dobro unovčen, tek će se vidjeti u kojem smjeru razmišljaju u zapadnom Londonu.


Bilo bi lijepo da opet imamo nekoliko glavnih reprezentativaca u najjačim klubovima.

Kova u City, Gvardiol u Real, Broz u Barcu. Majer, Sučić, Šutalo, Ivanušec, Livaković, Sosa...

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 30 svi 2023, 15:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Hajdukov talent odabrao Hrvatsku: ‘To je domovina moje obitelji i želim nositi taj prekrasni hrvatski dres‘

https://sportske.zabranjeni.hr/sn/nogomet ... s-15341068

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 30 svi 2023, 15:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 sij 2023, 15:54
Postovi: 4099
Reconquista je napisao/la:
Hajdukov talent odabrao Hrvatsku: ‘To je domovina moje obitelji i želim nositi taj prekrasni hrvatski dres‘

https://sportske.zabranjeni.hr/sn/nogomet ... s-15341068


Bravo mali, top talent. Samo da se sad na prvenstvu ne gura neki iz lokomotive il dinama.

Tako su na U17 prvenstvo poveli cilu lokomotivu i pola dinama i doživili debakl.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 31 svi 2023, 14:16 
Online
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 12:49
Postovi: 9284
Tako je, kad god su igraci Dinama bili nositelji reprezentacije, to je lose zavrsilo :D

Kmecavci sa juga ni srama ni obraza


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 01 lip 2023, 08:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 sij 2023, 15:54
Postovi: 4099
crni_bombarder je napisao/la:
Tako je, kad god su igraci Dinama bili nositelji reprezentacije, to je lose zavrsilo :D

Kmecavci sa juga ni srama ni obraza


Važno je samo srat bez da se razumi pročitano. Nije problem u dinamovim igračima ako su najbolji problem je u forsiranju dinamovih projekata u mlađim kategorijama nauštrb boljim igračima. U17 je doživila debakl jer je važnije forsirat igrače dinama i lokomotive nauštrb vršnjacima koji te iste igrače redovito šamaraju zadnjih godina.

Svršio je kurbin pir i puca mafijaški stisak i monopol. Al još se forsiraju razni projekti pa se reprezentacija sramoti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 01 lip 2023, 10:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 5204
Reconquista je napisao/la:
Hajdukov talent odabrao Hrvatsku: ‘To je domovina moje obitelji i želim nositi taj prekrasni hrvatski dres‘

https://sportske.zabranjeni.hr/sn/nogomet ... s-15341068

Može slobodno na Ligu Nacija, a ne u U21

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 01 lip 2023, 11:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2020, 15:23
Postovi: 3323
Imota je napisao/la:
crni_bombarder je napisao/la:
Tako je, kad god su igraci Dinama bili nositelji reprezentacije, to je lose zavrsilo :D

Kmecavci sa juga ni srama ni obraza


Važno je samo srat bez da se razumi pročitano. Nije problem u dinamovim igračima ako su najbolji problem je u forsiranju dinamovih projekata u mlađim kategorijama nauštrb boljim igračima. U17 je doživila debakl jer je važnije forsirat igrače dinama i lokomotive nauštrb vršnjacima koji te iste igrače redovito šamaraju zadnjih godina.

Svršio je kurbin pir i puca mafijaški stisak i monopol. Al još se forsiraju razni projekti pa se reprezentacija sramoti.

Površno pratiš mlađe uzraste, individualni talent i timski rezultati su nešto sasvim različito, kažeš popišali ih, pa gledaj pajdo i lokomotivni pioniri su loši, ako gledamo rezultat, ali kad sam gledao u15 imao sam šta vidjeti, kako jedina 3 igrača lokosa pišaju sve ostale. Kako je debakl u17 kada si na završnom prvenstvu i u grupi sasvim solidno odigraš ali nisi imao dovoljno sreće, jedini debakl je kako je Skelin ispadao tko ratkapa protiv Nizozemske gdje su Noa Mikić i Puljić morali spašavat da stvarno ne dođe do debakla . BTW Bayer isto forsira osječke igrače pa je kupio Puljića umjesto kolege mu Skelina koji piša kadete Osijeka.

_________________
Dudu "HDZ će pomesti izbore, veća pobjeda nego prije 4 godine." 61>>>>66


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 3882 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130 ... 156  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 23 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO