HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 lip 2026, 19:10.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 5384 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204 ... 216  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 24 lip 2026, 08:30 
Offline

Pridružen/a: 16 stu 2025, 18:17
Postovi: 2659
Rika sv Vida je napisao/la:
Da. BiH - Katar X dvostruko zadovoljstvo. BiH bi bila treća s dva boda. Vrlo lako moguć rezultat. Jedni i drugi su teška katastrofa a moraju napadat jer im samo pobjeda igra a s nerješenim ispadaju i jedni i drugi. Bit će zanimljivo gledat opušteno nakon ovog stresa sad


Sve nas usmjerava protiv muslimana, navijamo da Katar i BIH igraju X, Sisijev Egipat da nakanta Iran, Austrija da nakanta Alžir, jedino nam paše da Uzbeci uzmu Kongu bar bod i Irak da bar malo zapapri Senegalu.

Ozbiljne su šanse za prolaz s 3 boda, iako mislim da nas Gana neće dobiti


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 24 lip 2026, 08:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2022, 11:39
Postovi: 9732
Lokacija: Herceg-Bosna
Heh, zanimljivo, paše nam da naša reprezentacija odigra pošteno X ko kuća i da se lijepo oprosti sa svjetskog prvenstva kako bi naša perspektivnija reprezentacija imala lakši put dalje? :001_smile

_________________
"OHR STAY, SCHMIDT GO AWAY"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 24 lip 2026, 08:36 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 47320
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Obostrano je, njima odgovara pobjeda Gane ako dobiju Katar.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 24 lip 2026, 08:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2022, 11:39
Postovi: 9732
Lokacija: Herceg-Bosna
daramo je napisao/la:
Obostrano je, njima odgovara pobjeda Gane ako dobiju Katar.


Ja vjerujem u poštenu podjelu bodova s Katarom.

Izuzev ovog zadnjeg poraza BiH je igrala X u prethodna 4 susreta u 90 minuta, ne brojeći prijateljske. Sve po 1:1.

_________________
"OHR STAY, SCHMIDT GO AWAY"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 24 lip 2026, 08:44 
Online
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 19138
potocnj je napisao/la:
Panama je solidna ekipa, kažem za CONCACAF pa u Rusiju su se kvalificirali ispred SAD-a i Kanade.



Ma kakav CONCACAF i Rusija. Govorim o jučerašnjoj utakmici. Igrali su jako loše jučer, gore od nas. Napucavaju neprecizno. Neprecizni u prekidima, udarcima. Amaterizam totalan i nekvaliteta. Nema izgovora da smo se onako mučili i onako loše igrali protiv njih i tresli do zadnje sekunde. Ozbiljna ekipa bi imala 75% posjed lopte protiv njih i dobila ih 3 razlike minimum.

Da se trude naravno da se trude. Svi trgaju na svjetskom.

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503
2025/2026 - 14,366


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 24 lip 2026, 08:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2022, 11:39
Postovi: 9732
Lokacija: Herceg-Bosna
Rika sv Vida je napisao/la:
potocnj je napisao/la:
Panama je solidna ekipa, kažem za CONCACAF pa u Rusiju su se kvalificirali ispred SAD-a i Kanade.



Ma kakav CONCACAF i Rusija. Govorim o jučerašnjoj utakmici. Igrali su jako loše jučer, gore od nas. Napucavaju neprecizno. Neprecizni u prekidima, udarcima. Amaterizam totalan i nekvaliteta. Nema izgovora da smo se onako mučili i onako loše igrali protiv njih i tresli do zadnje sekunde. Ozbiljna ekipa bi imala 75% posjed lopte protiv njih i dobila ih 3 razlike minimum.

Da se trude naravno da se trude. Svi trgaju na svjetskom.


Kiksali španjolci protiv gorih, i Urugvaj, šuti i budi sretan :D

_________________
"OHR STAY, SCHMIDT GO AWAY"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 24 lip 2026, 08:47 
Online
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 19138
Znači večeras nam odgovara BiH-Katar X i da Brazil samelje Škotsku sa što većom gol razlikom

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503
2025/2026 - 14,366


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 24 lip 2026, 08:57 
Offline

Pridružen/a: 16 stu 2025, 18:17
Postovi: 2659
Rika sv Vida je napisao/la:
Ma kakav CONCACAF i Rusija. Govorim o jučerašnjoj utakmici. Igrali su jako loše jučer, gore od nas. Napucavaju neprecizno. Neprecizni u prekidima, udarcima. Amaterizam totalan i nekvaliteta. Nema izgovora da smo se onako mučili i onako loše igrali protiv njih i tresli do zadnje sekunde. Ozbiljna ekipa bi imala 75% posjed lopte protiv njih i dobila ih 3 razlike minimum.

Da se trude naravno da se trude. Svi trgaju na svjetskom.


Utjeha je što je Gana protiv njih bila još slabija od nas, dakle nisu nešto, osim kad se organizirano brane, ali sada ni nama nije priša napasti.

Samo je pitanje zna li Dalić postavti igru za 1x, da je pokojni Ivić izbornik kladio bi se na nas odmah.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 24 lip 2026, 08:59 
Offline

Pridružen/a: 16 stu 2025, 18:17
Postovi: 2659
potocnj je napisao/la:
daramo je napisao/la:
Obostrano je, njima odgovara pobjeda Gane ako dobiju Katar.


Ja vjerujem u poštenu podjelu bodova s Katarom.

Izuzev ovog zadnjeg poraza BiH je igrala X u prethodna 4 susreta u 90 minuta, ne brojeći prijateljske. Sve po 1:1.


po meni je Katar iznimno loš, tako da NDH B ima ozbiljne šanse.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 24 lip 2026, 09:07 
Offline

Pridružen/a: 17 lis 2025, 12:48
Postovi: 72
Šteta samo što nije poveo Smolčića iz Coma jer bi nam dobro došao na desnom bočnom, a Stanišić bi se mogao premjestiti na lijevog bočnog. Gvardiol u ove dvije utakmice nije ništa pokazao, vidi se da nije na potrebnoj razini. Također, šteta što nema Stojkovića koji bi nam dobro došao u napadu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 24 lip 2026, 09:15 
Offline

Pridružen/a: 16 stu 2025, 18:17
Postovi: 2659
Tvigi 94 je napisao/la:
Šteta samo što nije poveo Smolčića iz Coma jer bi nam dobro došao na desnom bočnom, a Stanišić bi se mogao premjestiti na lijevog bočnog. Gvardiol u ove dvije utakmice nije ništa pokazao, vidi se da nije na potrebnoj razini. Također, šteta što nema Stojkovića koji bi nam dobro došao u napadu.


Tu ću mao stati u zaštitu Dalića, jer ovo što je vardiol dosad pokazao je zbilja ispod svake razine i nitko živ to nije očekivao. Znam da je imao ozbljedu, ali ovo je užas ispod bilo čijih očekivanja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 24 lip 2026, 09:26 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 11:38
Postovi: 4642
Pa Gvardiol je bio kikser i 2021. kao i sada, sa bljeskom 2022. Kod većine naših sportaša ide takva priča, jedan bljesak i onda mediji, žene luduju za njim, kakvu juhu mu mama kuha. Nema nitko da ih spusti na zemlju.

Ali SP je tako organizirano da samo totalni levati neće biti u 1/16. U grupnoj fazi čim se sastanu ekipe sa po jednom pobjedom mogu igrati dalje na neriješeno i svi idu dalje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 24 lip 2026, 09:28 
Offline

Pridružen/a: 04 sij 2022, 09:07
Postovi: 3429
novosve je napisao/la:
Tvigi 94 je napisao/la:
Šteta samo što nije poveo Smolčića iz Coma jer bi nam dobro došao na desnom bočnom, a Stanišić bi se mogao premjestiti na lijevog bočnog. Gvardiol u ove dvije utakmice nije ništa pokazao, vidi se da nije na potrebnoj razini. Također, šteta što nema Stojkovića koji bi nam dobro došao u napadu.


Tu ću mao stati u zaštitu Dalića, jer ovo što je vardiol dosad pokazao je zbilja ispod svake razine i nitko živ to nije očekivao. Znam da je imao ozbljedu, ali ovo je užas ispod bilo čijih očekivanja.

Pa zašto ga forsira onda? Opet će ga stavit protiv Gane od prve minute. I njega i Luku i Kovačića. Pa to nije normalno i neće nas sreća pratit svaki put. Najjači su mi ovi sa logikom ‘provlačili smo se u Francuskoj i Kataru pa otišli daleko, možemo i sad’ :klanjam

_________________
Idi kući maži supe


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 24 lip 2026, 09:33 
Online
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 19138
novosve je napisao/la:
Tu ću mao stati u zaštitu Dalića, jer ovo što je vardiol dosad pokazao je zbilja ispod svake razine i nitko živ to nije očekivao. Znam da je imao ozbljedu, ali ovo je užas ispod bilo čijih očekivanja.


Pa Gvardiol nije igrao mjesecima. Bio upitan za ovo prvenstvo zbog ozljede. Reprezentacije koje imaju igračkog kadra ga nebi ni zvali a kamoli gurali od prve minute. Znači još se nije ni oporavio od slomljene noge i nije igrao uopće od početka godine. Prvih par mjeseci ove godine bio na štakama. Dakle nije Gvardiol ništa kriv nego Dalić. No stvarno ne znam tko bi nam drugi igrao lijevog beka

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503
2025/2026 - 14,366


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 24 lip 2026, 09:35 
Online
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 19138
Najveći problem su Kovačić i Modrić. Pogotovo Kovačić. Strava i užas.

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503
2025/2026 - 14,366


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 24 lip 2026, 09:38 
Offline

Pridružen/a: 16 stu 2025, 18:17
Postovi: 2659
tetejac je napisao/la:
Pa zašto ga forsira onda? Opet će ga stavit protiv Gane od prve minute. I njega i Luku i Kovačića. Pa to nije normalno i neće nas sreća pratit svaki put. Najjači su mi ovi sa logikom ‘provlačili smo se u Francuskoj i Kataru pa otišli daleko, možemo i sad’ :klanjam


forsira h bezveze, nema hrabrostini ideje za promjene, dok već ne zagusti pa ih radi usred utakmice


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 24 lip 2026, 09:40 
Offline

Pridružen/a: 04 sij 2022, 09:07
Postovi: 3429
Rika sv Vida je napisao/la:
novosve je napisao/la:
Tu ću mao stati u zaštitu Dalića, jer ovo što je vardiol dosad pokazao je zbilja ispod svake razine i nitko živ to nije očekivao. Znam da je imao ozbljedu, ali ovo je užas ispod bilo čijih očekivanja.


Pa Gvardiol nije igrao mjesecima. Bio upitan za ovo prvenstvo zbog ozljede. Reprezentacije koje imaju igračkog kadra ga nebi ni zvali a kamoli gurali od prve minute. Znači još se nije ni oporavio od slomljene noge i nije igrao uopće od početka godine. Prvih par mjeseci ove godine bio na štakama. Dakle nije Gvardiol ništa kriv nego Dalić. No stvarno ne znam tko bi nam drugi igrao lijevog beka

Tonje Dalićev problem. Neka mijenja. Neka ihra Stanišića lijevo a Wrlić i Šutalo u liniji u sredini obrane. Zove nespremne igrače i uigrava ih na svjetskom. Nije svjetsko trening kamp.

_________________
Idi kući maži supe


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 24 lip 2026, 09:40 
Online
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 19138
Kramarić isto užas. Znao sam čim ga je ubacio da će bit
a. nevidljiv.
b. skrivit par zaleđa.
c. u par trenutaka kad uopće dobi loptu će samo krivo dodat

Sve se obistinilo.
I to govorim ko navijač Rijeke gdje je Kramarić bio idol kad je igrao

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503
2025/2026 - 14,366


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 24 lip 2026, 09:42 
Offline

Pridružen/a: 16 stu 2025, 18:17
Postovi: 2659
dobro je što su nam najbolji igrači mladi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 24 lip 2026, 09:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 8409
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
novosve je napisao/la:
Tvigi 94 je napisao/la:
Šteta samo što nije poveo Smolčića iz Coma jer bi nam dobro došao na desnom bočnom, a Stanišić bi se mogao premjestiti na lijevog bočnog. Gvardiol u ove dvije utakmice nije ništa pokazao, vidi se da nije na potrebnoj razini. Također, šteta što nema Stojkovića koji bi nam dobro došao u napadu.


Tu ću mao stati u zaštitu Dalića, jer ovo što je vardiol dosad pokazao je zbilja ispod svake razine i nitko živ to nije očekivao. Znam da je imao ozbljedu, ali ovo je užas ispod bilo čijih očekivanja.


Ona ženska mu je totalno isisala svu snagu...moraju se cmokati odmah nakon utakmice.
Nabijem i te instač trendove i nogomet 21.stoljeća.

_________________
Pogledaj u nebo majko, evo sinova...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 24 lip 2026, 09:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 14:42
Postovi: 9091
Lokacija: Na rubu egzistencije
tetejac je napisao/la:
Graničar Jozo je napisao/la:

Ma hoćemo. Tko god dođe neće mu biti lako s nama.

Ja ne bih radio neku dramu oko Paname. Tko je gledao utakmicu Gana-Panama mogao ne vidjet da je Panama mnogo ozbiljnija ekipa.

Nisam gledao Ganu kontra Engleza, ali mislim da ne trebamo strahovati od niih.

Mislim da je Luka pod velikim pritiskom uspjeha, pa ga to sputava, a prenosi se i na ostatak ekipe. Jučer je njegova izjava nakon Paname dosta toga otkrila.

Neću ni ja radit dramu ali Englezi su nas nakantali i trebali zabit još 2-3 komada. Danas protiv Paname jedva smo se provukli. Igramo očajan nogomet, sramota je ono gledat i šta radi Dalić. Igra Luku čitavu utakmicu. Izvadio ga u osamdeset i nekoj minuti. Ma daj. Nismo ništa pokazali u ove dvije utakmice. Najlošiji smo u grupi, igramo najlošiji nogomet. Bolje kući ići nego se prosipat ovako. Prvo poluvrijeme neću komentirati uopće. Pa ono je najgore odigrano poluvrijeme u povijesti reprezentacije. S jebenom Panamom?!? Gledam i strepim da nam Panama ne uvali gol iz kontre. Jebena Panama?!? Bolje kući ić.


Slažem se, ali nastojim to objektivizirati.

Znači, na SP 2022. igrali smo neriješeno s Marokom prvu. Odmah je bila katastrofa, ovako, onako. Kasnije taj isti Maroko bude u polufinalu. I mi. OK, Belgija je bila prosipanje ugleda Belgije, ali opet. Nismo ni tada pokazali neku bajnu igru. Da nije riješeno da Messi mora pobijediti, ne bi mi ispali niti od Argentine.

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal, It's probably me...

Ej viteže graničaru, na razmeđi dvaju svjetova...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 24 lip 2026, 09:44 
Online
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 19138
novosve je napisao/la:
dobro je što su nam najbolji igrači mladi


Da no moraju igrat. Kao što je i ova zlatna generacija igrala već od 18 19.

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503
2025/2026 - 14,366


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 24 lip 2026, 09:44 
Offline

Pridružen/a: 16 stu 2025, 18:17
Postovi: 2659
kiler je napisao/la:
Ona ženska mu je totalno isisala svu snagu...moraju se cmokati odmah nakon utakmice.
Nabijem i te instač trendove i nogomet 21.stoljeća.


kad ga se sjetim u Katru kakva zvijer, a sada igrač manje


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 24 lip 2026, 09:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 8409
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Rika sv Vida je napisao/la:
Najveći problem su Kovačić i Modrić. Pogotovo Kovačić. Strava i užas.


Ne bih se baš složio da je Kovačić užas, sinoć e imao par dobrih presijecanja ako sam dobro vidio. :neznam

_________________
Pogledaj u nebo majko, evo sinova...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 24 lip 2026, 09:46 
Online
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 19138
novosve je napisao/la:

kad ga se sjetim u Katru kakva zvijer, a sada igrač manje



Ma zbog ozljede. Još nije ni oporavljen a kamoli to što nije igrao 6 mjeseci nit trenirao 5 mjeseci. Bit će on dobar sljedeće prvenstvo ako nastavi igrat u klubu. Doduše nekad mi se čini da se više brine za frizuricu nego za nogomet

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503
2025/2026 - 14,366


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5384 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204 ... 216  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Naša Kvačica i 18 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO