|
|
Stranica: 201/216.
|
[ 5384 post(ov)a ] |
|
| Autor/ica |
Poruka |
|
novosve
|
Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija Postano: 24 lip 2026, 08:30 |
|
Pridružen/a: 16 stu 2025, 18:17 Postovi: 2659
|
Rika sv Vida je napisao/la: Da. BiH - Katar X dvostruko zadovoljstvo. BiH bi bila treća s dva boda. Vrlo lako moguć rezultat. Jedni i drugi su teška katastrofa a moraju napadat jer im samo pobjeda igra a s nerješenim ispadaju i jedni i drugi. Bit će zanimljivo gledat opušteno nakon ovog stresa sad Sve nas usmjerava protiv muslimana, navijamo da Katar i BIH igraju X, Sisijev Egipat da nakanta Iran, Austrija da nakanta Alžir, jedino nam paše da Uzbeci uzmu Kongu bar bod i Irak da bar malo zapapri Senegalu. Ozbiljne su šanse za prolaz s 3 boda, iako mislim da nas Gana neće dobiti
|
|
| Vrh |
|
 |
|
potocnj
|
Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija Postano: 24 lip 2026, 08:32 |
|
Pridružen/a: 26 lis 2022, 11:39 Postovi: 9732 Lokacija: Herceg-Bosna
|
Heh, zanimljivo, paše nam da naša reprezentacija odigra pošteno X ko kuća i da se lijepo oprosti sa svjetskog prvenstva kako bi naša perspektivnija reprezentacija imala lakši put dalje? 
_________________ "OHR STAY, SCHMIDT GO AWAY"
|
|
| Vrh |
|
 |
|
daramo
|
Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija Postano: 24 lip 2026, 08:36 |
|
Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47 Postovi: 47320 Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
|
|
Obostrano je, njima odgovara pobjeda Gane ako dobiju Katar.
_________________ mostarski europski
|
|
| Vrh |
|
 |
|
potocnj
|
Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija Postano: 24 lip 2026, 08:42 |
|
Pridružen/a: 26 lis 2022, 11:39 Postovi: 9732 Lokacija: Herceg-Bosna
|
daramo je napisao/la: Obostrano je, njima odgovara pobjeda Gane ako dobiju Katar. Ja vjerujem u poštenu podjelu bodova s Katarom. Izuzev ovog zadnjeg poraza BiH je igrala X u prethodna 4 susreta u 90 minuta, ne brojeći prijateljske. Sve po 1:1.
_________________ "OHR STAY, SCHMIDT GO AWAY"
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Rika sv Vida
|
Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija Postano: 24 lip 2026, 08:44 |
|
Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37 Postovi: 19138
|
potocnj je napisao/la: Panama je solidna ekipa, kažem za CONCACAF pa u Rusiju su se kvalificirali ispred SAD-a i Kanade.
Ma kakav CONCACAF i Rusija. Govorim o jučerašnjoj utakmici. Igrali su jako loše jučer, gore od nas. Napucavaju neprecizno. Neprecizni u prekidima, udarcima. Amaterizam totalan i nekvaliteta. Nema izgovora da smo se onako mučili i onako loše igrali protiv njih i tresli do zadnje sekunde. Ozbiljna ekipa bi imala 75% posjed lopte protiv njih i dobila ih 3 razlike minimum. Da se trude naravno da se trude. Svi trgaju na svjetskom.
_________________ Broj učenika u osnovnim školama u USK 2013/2014 - 25,758 2023/2024 - 15,503 2025/2026 - 14,366
|
|
| Vrh |
|
 |
|
potocnj
|
Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija Postano: 24 lip 2026, 08:47 |
|
Pridružen/a: 26 lis 2022, 11:39 Postovi: 9732 Lokacija: Herceg-Bosna
|
Rika sv Vida je napisao/la: potocnj je napisao/la: Panama je solidna ekipa, kažem za CONCACAF pa u Rusiju su se kvalificirali ispred SAD-a i Kanade.
Ma kakav CONCACAF i Rusija. Govorim o jučerašnjoj utakmici. Igrali su jako loše jučer, gore od nas. Napucavaju neprecizno. Neprecizni u prekidima, udarcima. Amaterizam totalan i nekvaliteta. Nema izgovora da smo se onako mučili i onako loše igrali protiv njih i tresli do zadnje sekunde. Ozbiljna ekipa bi imala 75% posjed lopte protiv njih i dobila ih 3 razlike minimum. Da se trude naravno da se trude. Svi trgaju na svjetskom. Kiksali španjolci protiv gorih, i Urugvaj, šuti i budi sretan 
_________________ "OHR STAY, SCHMIDT GO AWAY"
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Rika sv Vida
|
Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija Postano: 24 lip 2026, 08:47 |
|
Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37 Postovi: 19138
|
|
Znači večeras nam odgovara BiH-Katar X i da Brazil samelje Škotsku sa što većom gol razlikom
_________________ Broj učenika u osnovnim školama u USK 2013/2014 - 25,758 2023/2024 - 15,503 2025/2026 - 14,366
|
|
| Vrh |
|
 |
|
novosve
|
Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija Postano: 24 lip 2026, 08:57 |
|
Pridružen/a: 16 stu 2025, 18:17 Postovi: 2659
|
Rika sv Vida je napisao/la: Ma kakav CONCACAF i Rusija. Govorim o jučerašnjoj utakmici. Igrali su jako loše jučer, gore od nas. Napucavaju neprecizno. Neprecizni u prekidima, udarcima. Amaterizam totalan i nekvaliteta. Nema izgovora da smo se onako mučili i onako loše igrali protiv njih i tresli do zadnje sekunde. Ozbiljna ekipa bi imala 75% posjed lopte protiv njih i dobila ih 3 razlike minimum.
Da se trude naravno da se trude. Svi trgaju na svjetskom. Utjeha je što je Gana protiv njih bila još slabija od nas, dakle nisu nešto, osim kad se organizirano brane, ali sada ni nama nije priša napasti. Samo je pitanje zna li Dalić postavti igru za 1x, da je pokojni Ivić izbornik kladio bi se na nas odmah.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
novosve
|
Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija Postano: 24 lip 2026, 08:59 |
|
Pridružen/a: 16 stu 2025, 18:17 Postovi: 2659
|
potocnj je napisao/la: daramo je napisao/la: Obostrano je, njima odgovara pobjeda Gane ako dobiju Katar. Ja vjerujem u poštenu podjelu bodova s Katarom. Izuzev ovog zadnjeg poraza BiH je igrala X u prethodna 4 susreta u 90 minuta, ne brojeći prijateljske. Sve po 1:1. po meni je Katar iznimno loš, tako da NDH B ima ozbiljne šanse.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Tvigi 94
|
Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija Postano: 24 lip 2026, 09:07 |
|
Pridružen/a: 17 lis 2025, 12:48 Postovi: 72
|
|
Šteta samo što nije poveo Smolčića iz Coma jer bi nam dobro došao na desnom bočnom, a Stanišić bi se mogao premjestiti na lijevog bočnog. Gvardiol u ove dvije utakmice nije ništa pokazao, vidi se da nije na potrebnoj razini. Također, šteta što nema Stojkovića koji bi nam dobro došao u napadu.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
novosve
|
Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija Postano: 24 lip 2026, 09:15 |
|
Pridružen/a: 16 stu 2025, 18:17 Postovi: 2659
|
Tvigi 94 je napisao/la: Šteta samo što nije poveo Smolčića iz Coma jer bi nam dobro došao na desnom bočnom, a Stanišić bi se mogao premjestiti na lijevog bočnog. Gvardiol u ove dvije utakmice nije ništa pokazao, vidi se da nije na potrebnoj razini. Također, šteta što nema Stojkovića koji bi nam dobro došao u napadu. Tu ću mao stati u zaštitu Dalića, jer ovo što je vardiol dosad pokazao je zbilja ispod svake razine i nitko živ to nije očekivao. Znam da je imao ozbljedu, ali ovo je užas ispod bilo čijih očekivanja.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Kaftanzoglio
|
Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija Postano: 24 lip 2026, 09:26 |
|
Pridružen/a: 19 kol 2015, 11:38 Postovi: 4642
|
|
Pa Gvardiol je bio kikser i 2021. kao i sada, sa bljeskom 2022. Kod većine naših sportaša ide takva priča, jedan bljesak i onda mediji, žene luduju za njim, kakvu juhu mu mama kuha. Nema nitko da ih spusti na zemlju.
Ali SP je tako organizirano da samo totalni levati neće biti u 1/16. U grupnoj fazi čim se sastanu ekipe sa po jednom pobjedom mogu igrati dalje na neriješeno i svi idu dalje.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
tetejac
|
Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija Postano: 24 lip 2026, 09:28 |
|
Pridružen/a: 04 sij 2022, 09:07 Postovi: 3429
|
novosve je napisao/la: Tvigi 94 je napisao/la: Šteta samo što nije poveo Smolčića iz Coma jer bi nam dobro došao na desnom bočnom, a Stanišić bi se mogao premjestiti na lijevog bočnog. Gvardiol u ove dvije utakmice nije ništa pokazao, vidi se da nije na potrebnoj razini. Također, šteta što nema Stojkovića koji bi nam dobro došao u napadu. Tu ću mao stati u zaštitu Dalića, jer ovo što je vardiol dosad pokazao je zbilja ispod svake razine i nitko živ to nije očekivao. Znam da je imao ozbljedu, ali ovo je užas ispod bilo čijih očekivanja. Pa zašto ga forsira onda? Opet će ga stavit protiv Gane od prve minute. I njega i Luku i Kovačića. Pa to nije normalno i neće nas sreća pratit svaki put. Najjači su mi ovi sa logikom ‘provlačili smo se u Francuskoj i Kataru pa otišli daleko, možemo i sad’ 
_________________ Idi kući maži supe
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Rika sv Vida
|
Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija Postano: 24 lip 2026, 09:33 |
|
Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37 Postovi: 19138
|
novosve je napisao/la: Tu ću mao stati u zaštitu Dalića, jer ovo što je vardiol dosad pokazao je zbilja ispod svake razine i nitko živ to nije očekivao. Znam da je imao ozbljedu, ali ovo je užas ispod bilo čijih očekivanja. Pa Gvardiol nije igrao mjesecima. Bio upitan za ovo prvenstvo zbog ozljede. Reprezentacije koje imaju igračkog kadra ga nebi ni zvali a kamoli gurali od prve minute. Znači još se nije ni oporavio od slomljene noge i nije igrao uopće od početka godine. Prvih par mjeseci ove godine bio na štakama. Dakle nije Gvardiol ništa kriv nego Dalić. No stvarno ne znam tko bi nam drugi igrao lijevog beka
_________________ Broj učenika u osnovnim školama u USK 2013/2014 - 25,758 2023/2024 - 15,503 2025/2026 - 14,366
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Rika sv Vida
|
Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija Postano: 24 lip 2026, 09:35 |
|
Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37 Postovi: 19138
|
|
Najveći problem su Kovačić i Modrić. Pogotovo Kovačić. Strava i užas.
_________________ Broj učenika u osnovnim školama u USK 2013/2014 - 25,758 2023/2024 - 15,503 2025/2026 - 14,366
|
|
| Vrh |
|
 |
|
novosve
|
Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija Postano: 24 lip 2026, 09:38 |
|
Pridružen/a: 16 stu 2025, 18:17 Postovi: 2659
|
tetejac je napisao/la: Pa zašto ga forsira onda? Opet će ga stavit protiv Gane od prve minute. I njega i Luku i Kovačića. Pa to nije normalno i neće nas sreća pratit svaki put. Najjači su mi ovi sa logikom ‘provlačili smo se u Francuskoj i Kataru pa otišli daleko, možemo i sad’  forsira h bezveze, nema hrabrostini ideje za promjene, dok već ne zagusti pa ih radi usred utakmice
|
|
| Vrh |
|
 |
|
tetejac
|
Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija Postano: 24 lip 2026, 09:40 |
|
Pridružen/a: 04 sij 2022, 09:07 Postovi: 3429
|
Rika sv Vida je napisao/la: novosve je napisao/la: Tu ću mao stati u zaštitu Dalića, jer ovo što je vardiol dosad pokazao je zbilja ispod svake razine i nitko živ to nije očekivao. Znam da je imao ozbljedu, ali ovo je užas ispod bilo čijih očekivanja. Pa Gvardiol nije igrao mjesecima. Bio upitan za ovo prvenstvo zbog ozljede. Reprezentacije koje imaju igračkog kadra ga nebi ni zvali a kamoli gurali od prve minute. Znači još se nije ni oporavio od slomljene noge i nije igrao uopće od početka godine. Prvih par mjeseci ove godine bio na štakama. Dakle nije Gvardiol ništa kriv nego Dalić. No stvarno ne znam tko bi nam drugi igrao lijevog beka Tonje Dalićev problem. Neka mijenja. Neka ihra Stanišića lijevo a Wrlić i Šutalo u liniji u sredini obrane. Zove nespremne igrače i uigrava ih na svjetskom. Nije svjetsko trening kamp.
_________________ Idi kući maži supe
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Rika sv Vida
|
Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija Postano: 24 lip 2026, 09:40 |
|
Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37 Postovi: 19138
|
|
Kramarić isto užas. Znao sam čim ga je ubacio da će bit a. nevidljiv. b. skrivit par zaleđa. c. u par trenutaka kad uopće dobi loptu će samo krivo dodat
Sve se obistinilo. I to govorim ko navijač Rijeke gdje je Kramarić bio idol kad je igrao
_________________ Broj učenika u osnovnim školama u USK 2013/2014 - 25,758 2023/2024 - 15,503 2025/2026 - 14,366
|
|
| Vrh |
|
 |
|
novosve
|
Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija Postano: 24 lip 2026, 09:42 |
|
Pridružen/a: 16 stu 2025, 18:17 Postovi: 2659
|
|
dobro je što su nam najbolji igrači mladi
|
|
| Vrh |
|
 |
|
kiler
|
Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija Postano: 24 lip 2026, 09:42 |
|
Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26 Postovi: 8409 Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
|
novosve je napisao/la: Tvigi 94 je napisao/la: Šteta samo što nije poveo Smolčića iz Coma jer bi nam dobro došao na desnom bočnom, a Stanišić bi se mogao premjestiti na lijevog bočnog. Gvardiol u ove dvije utakmice nije ništa pokazao, vidi se da nije na potrebnoj razini. Također, šteta što nema Stojkovića koji bi nam dobro došao u napadu. Tu ću mao stati u zaštitu Dalića, jer ovo što je vardiol dosad pokazao je zbilja ispod svake razine i nitko živ to nije očekivao. Znam da je imao ozbljedu, ali ovo je užas ispod bilo čijih očekivanja. Ona ženska mu je totalno isisala svu snagu...moraju se cmokati odmah nakon utakmice. Nabijem i te instač trendove i nogomet 21.stoljeća.
_________________ Pogledaj u nebo majko, evo sinova...
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Graničar Jozo
|
Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija Postano: 24 lip 2026, 09:43 |
|
Pridružen/a: 23 pro 2009, 14:42 Postovi: 9091 Lokacija: Na rubu egzistencije
|
tetejac je napisao/la: Graničar Jozo je napisao/la: Ma hoćemo. Tko god dođe neće mu biti lako s nama.
Ja ne bih radio neku dramu oko Paname. Tko je gledao utakmicu Gana-Panama mogao ne vidjet da je Panama mnogo ozbiljnija ekipa.
Nisam gledao Ganu kontra Engleza, ali mislim da ne trebamo strahovati od niih.
Mislim da je Luka pod velikim pritiskom uspjeha, pa ga to sputava, a prenosi se i na ostatak ekipe. Jučer je njegova izjava nakon Paname dosta toga otkrila.
Neću ni ja radit dramu ali Englezi su nas nakantali i trebali zabit još 2-3 komada. Danas protiv Paname jedva smo se provukli. Igramo očajan nogomet, sramota je ono gledat i šta radi Dalić. Igra Luku čitavu utakmicu. Izvadio ga u osamdeset i nekoj minuti. Ma daj. Nismo ništa pokazali u ove dvije utakmice. Najlošiji smo u grupi, igramo najlošiji nogomet. Bolje kući ići nego se prosipat ovako. Prvo poluvrijeme neću komentirati uopće. Pa ono je najgore odigrano poluvrijeme u povijesti reprezentacije. S jebenom Panamom?!? Gledam i strepim da nam Panama ne uvali gol iz kontre. Jebena Panama?!? Bolje kući ić. Slažem se, ali nastojim to objektivizirati. Znači, na SP 2022. igrali smo neriješeno s Marokom prvu. Odmah je bila katastrofa, ovako, onako. Kasnije taj isti Maroko bude u polufinalu. I mi. OK, Belgija je bila prosipanje ugleda Belgije, ali opet. Nismo ni tada pokazali neku bajnu igru. Da nije riješeno da Messi mora pobijediti, ne bi mi ispali niti od Argentine.
_________________ Too proud to beg, too dumb to steal, It's probably me...
Ej viteže graničaru, na razmeđi dvaju svjetova...
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Rika sv Vida
|
Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija Postano: 24 lip 2026, 09:44 |
|
Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37 Postovi: 19138
|
novosve je napisao/la: dobro je što su nam najbolji igrači mladi Da no moraju igrat. Kao što je i ova zlatna generacija igrala već od 18 19.
_________________ Broj učenika u osnovnim školama u USK 2013/2014 - 25,758 2023/2024 - 15,503 2025/2026 - 14,366
|
|
| Vrh |
|
 |
|
novosve
|
Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija Postano: 24 lip 2026, 09:44 |
|
Pridružen/a: 16 stu 2025, 18:17 Postovi: 2659
|
kiler je napisao/la: Ona ženska mu je totalno isisala svu snagu...moraju se cmokati odmah nakon utakmice. Nabijem i te instač trendove i nogomet 21.stoljeća. kad ga se sjetim u Katru kakva zvijer, a sada igrač manje
|
|
| Vrh |
|
 |
|
kiler
|
Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija Postano: 24 lip 2026, 09:45 |
|
Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26 Postovi: 8409 Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
|
Rika sv Vida je napisao/la: Najveći problem su Kovačić i Modrić. Pogotovo Kovačić. Strava i užas. Ne bih se baš složio da je Kovačić užas, sinoć e imao par dobrih presijecanja ako sam dobro vidio. 
_________________ Pogledaj u nebo majko, evo sinova...
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Rika sv Vida
|
Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija Postano: 24 lip 2026, 09:46 |
|
Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37 Postovi: 19138
|
novosve je napisao/la: kad ga se sjetim u Katru kakva zvijer, a sada igrač manje
Ma zbog ozljede. Još nije ni oporavljen a kamoli to što nije igrao 6 mjeseci nit trenirao 5 mjeseci. Bit će on dobar sljedeće prvenstvo ako nastavi igrat u klubu. Doduše nekad mi se čini da se više brine za frizuricu nego za nogomet
_________________ Broj učenika u osnovnim školama u USK 2013/2014 - 25,758 2023/2024 - 15,503 2025/2026 - 14,366
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
|