HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 lip 2026, 06:44.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 5330 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208 ... 214  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 25 lip 2026, 00:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 23412
Sve te kalkulacije su za qurac.

Kad igramo dobro prolazimo protiv gotovo svakoga.
Nismo mi ta vrsta tima i zemlje da se tako provlacimo, nismo niti nikad budemo.

To je uvijek islo bolje drugima


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 25 lip 2026, 00:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 ruj 2021, 12:54
Postovi: 4650
jbt ovi klobuk postovi beznačajnih floskula :001_rolleyes


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 25 lip 2026, 00:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 svi 2020, 11:40
Postovi: 7670
weasel je napisao/la:
Sve te kalkulacije su za qurac.

Kad igramo dobro prolazimo protiv gotovo svakoga.
Nismo mi ta vrsta tima i zemlje da se tako provlacimo, nismo niti nikad budemo.

To je uvijek islo bolje drugima
Je li ti to zajebavaš? 2018 Hrvatska nije dobila niti jednu nokaut utakmicu za 90 minuta, dvije na penale i jedna u produžetcima. 2022 dvije nokaut utakmice na penale.

Hrvatska je najprovlačivačkiji tim nedavnih prvenstava, ono što je nekad bila Italija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 25 lip 2026, 05:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2020, 16:43
Postovi: 1121
Južna Afrika dobila Južnu Koreju i to najgorin mogućin rezultaton... Na kraju nećemo smit kalkulirat jer ćemo morat uzet minimalno bod protiv Gane.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 25 lip 2026, 06:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25
Postovi: 6476
Odgleda san snimku protiv Paname.
Ne vidin razloga za kritike. Panama je tvrda momčad.
Igrali su nan čovika na čovika, striktno pokrivali igrače.
Dosta smo putih ubacili u 16rac, ali su prisikli zračne i niske lopte.
Ovakve se momčadi dobije majstorijon, što smo na koncu i napravili. Asistent za pogodak je krasno izbacia čuvara.

Naši su odigrali u redu, Baturina sjajan, Livaković isto, Modrić sasvin u redu. Ona izgubivena ide na dušu Kovačiću, triba je pratit kad mu je Modrić doda. A tu je bia i udarac po nogi o' Modrića.
Sudac je falia više putih na našu šćetu. Oko 20. minute, mi na 17 metara, čovik u akciji, ide ka branci, Panamac nan udara igrača po natkoljenici straga i ovin pada, sudac ne svira ništa.
Zadnjih 20 minutih bilo je panamskih faula iz frustracije. Jedan se njihov zabia u Modrića, bez potribe. Vađenje na inerciju od zaleta ne prolazi. Isto je bilo posli kad je jedan nagazia Livakovića nakon šta je ovaj ispuca balun. Inercija nije isprika, ima načina za se zaustavit, a gaženje vratara po palcu to nikako nije.

Slabe točke: Gvardiol nije na razini. Pongračić nije nešto. Kako trenutno Gvardiol igra, moga bi ga Hajduk otkupit. :sega
Kramarić ima dobar dribling, zna izbacit protivnika u igri 1 na 1, a to protiv tvrdih momčadi je jako bitno. Tako da bi bia i dobar za asistenta, ne mora bit nužno egzekutor.

Gre nan na ruku šta će Gana bit prisamouvirena u sebe. Odigrala je nerišeno s Engleskon, a da ju nisu pokrali za penal, mogla ju je i dobit.
Prisamouvirenosti će pridonit šta smo se mi mučili s Panamon, iako, i Gana ju je jedva tukla.
Tako da bi se Engleska mogla namučit s Panamon.

Ako ne moremo tuć Ganu, nismo za proć skupinu.
Protiv njih moradu igrat fizički najspremniji. Pokazali smo protiv Engleske da moremo i bez Modrića, koji će virojatno morat ranije izać.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 25 lip 2026, 06:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25
Postovi: 6476
Dr. Van Nostrand je napisao/la:
weasel je napisao/la:
Sve te kalkulacije su za qurac.

Kad igramo dobro prolazimo protiv gotovo svakoga.
Nismo mi ta vrsta tima i zemlje da se tako provlacimo, nismo niti nikad budemo.

To je uvijek islo bolje drugima
Je li ti to zajebavaš? 2018 Hrvatska nije dobila niti jednu nokaut utakmicu za 90 minuta, dvije na penale i jedna u produžetcima. 2022 dvije nokaut utakmice na penale.

Hrvatska je najprovlačivačkiji tim nedavnih prvenstava, ono što je nekad bila Italija.


Zemljopisna bliskost.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 25 lip 2026, 09:30 
Offline

Pridružen/a: 16 stu 2025, 18:17
Postovi: 2659
dalmatinac181 je napisao/la:
Južna Afrika dobila Južnu Koreju i to najgorin mogućin rezultaton... Na kraju nećemo smit kalkulirat jer ćemo morat uzet minimalno bod protiv Gane.


ima još puno uzakmica za odigrati u kojima trećeplasirani može ostati na tri boda i manje...no bilo bi sramotno zapravo da izgubimo od Gane i prođemo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 25 lip 2026, 09:32 
Offline

Pridružen/a: 16 stu 2025, 18:17
Postovi: 2659
weasel je napisao/la:
Sve te kalkulacije su za qurac.

Kad igramo dobro prolazimo protiv gotovo svakoga.
Nismo mi ta vrsta tima i zemlje da se tako provlacimo, nismo niti nikad budemo.

To je uvijek islo bolje drugima


pozdravio te romel lukaković, katarski ustaša


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 25 lip 2026, 09:52 
Offline

Pridružen/a: 14 tra 2026, 12:06
Postovi: 367
Citat:
Dame i gospodo, Martin Baturina 🪄

Samo su četiri nogometaša u 21. stoljeću imala 100% uspješnosti driblinga na jednoj utakmici Svjetskog prvenstva u kojoj su pokušali predriblati suparnika više od pet puta.

🇧🇪 Eden Hazard -> 7/7 vs Brazil (2018.)
🇦🇷 Ángel Di María -> 6/6 vs BiH (2014.)
🇩🇿 Sofiane Feghouli -> 6/6 vs Njemačka (2014.)
🆕🇭🇷 Martin Baturina -> 6/6 vs Panama (2026.)

Kakvo društvo. Kakva klasa. 🔥


slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 25 lip 2026, 09:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 ožu 2021, 15:33
Postovi: 13250
Lokacija: 🇮🇷
E jbg sad poceli izvlaciti neke statistike nigdje veze.
Najmlađi sa 6/6 driblinga, ovaj nas najmladji sto je dao go van 16, onaj Lukic brojali mu neke skokove ko da je kosarka.
Sta je sledece, niko od 1958 nije u crnim kostobranima izveo 3 kornera


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 25 lip 2026, 10:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 64245
Lokacija: DAZP HQ
Baturina je brutalan dribler, dva driblinga nisam ni ulovio što je napravio.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 25 lip 2026, 10:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 25366
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Karabaja je napisao/la:
E jbg sad poceli izvlaciti neke statistike nigdje veze.
Najmlađi sa 6/6 driblinga, ovaj nas najmladji sto je dao go van 16, onaj Lukic brojali mu neke skokove ko da je kosarka.
Sta je sledece, niko od 1958 nije u crnim kostobranima izveo 3 kornera

Ovo se slazem. Nepotrebna statistika.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 25 lip 2026, 10:18 
Offline

Pridružen/a: 14 tra 2026, 12:06
Postovi: 367
Karabaja je napisao/la:
E jbg sad poceli izvlaciti neke statistike nigdje veze.
Najmlađi sa 6/6 driblinga, ovaj nas najmladji sto je dao go van 16, onaj Lukic brojali mu neke skokove ko da je kosarka.
Sta je sledece, niko od 1958 nije u crnim kostobranima izveo 3 kornera


Pa ipak je Amerika u pitanju. Ovo je prvenstvo totalno amerikanizirano pa iz tog proizlaze svo ovi podaci.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 25 lip 2026, 16:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 47299
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
I Hrvatska ima pomoć viših sila: Pogledajte kako je gospođa zaštitila Vatrene

:smijeh
https://gol.dnevnik.hr/clanak/rubrika/s ... 87760.html

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 25 lip 2026, 16:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 19127

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503
2025/2026 - 14,366


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 25 lip 2026, 17:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 stu 2021, 10:21
Postovi: 2633
Zanimljivo je usporedit po vrijednosti igrača, Katar je negdje kao NK Osijek, a Panama kao Hajduk.

Bolje bi odigrao Dinamo protiv Paname.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 26 lip 2026, 07:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 47299
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Nakon sinoćnjih rezultata i službeno potvrđeno da ako ne izgubimo od Gane sigurno prolazimo.

Ali isto tako nakon sinoćnjih rezultata koji nam nisu išli na ruku, pobjeda Ekvadora protiv Njemačke, remi Švedske i Japana jasno da je onaj scenarij da s minimalnim porazom prođemo teško ostvariv.
Za to nam se noćas trebaju poklopiti 2 od 3 ishoda:
Senegal ne smije dobiti Irak,
Španjolska mora pobijediti Urugvaj,
Novi Zeland mora slaviti protiv Belgije

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 26 lip 2026, 07:28 
Offline

Pridružen/a: 26 vel 2025, 11:43
Postovi: 5254
Upozorenja: 3
daramo je napisao/la:
Nakon sinoćnjih rezultata i službeno potvrđeno da ako ne izgubimo od Gane sigurno prolazimo.

Ali isto tako nakon sinoćnjih rezultata koji nam nisu išli na ruku, pobjeda Ekvadora protiv Njemačke, remi Švedske i Japana jasno da je onaj scenarij da s minimalnim porazom prođemo teško ostvariv.
Za to nam se noćas trebaju poklopiti 2 od 3 ishoda:
Senegal ne smije dobiti Irak,
Španjolska mora pobijediti Urugvaj,
Novi Zeland mora slaviti protiv Belgije

Svi trećeplasirani sa 4 boda će ići dalje, mislim i jedna sa 3 boda, to bi najprije mogao biti Senegal koji mora bar 3 razlike dobiti slabi Irak.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 26 lip 2026, 07:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 47299
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Ovako to rade pragmatični Nordijci, i mi da smo pametni ponudili bi Gancima drugo mjesto i dogovoren remi.

Jučer su obje utakmice u kojima je remi odgovarao obje ekipe završilo nerješeno.
Japan-Švedska 1:1
Paragvaj-Ausrralija 0:0

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 26 lip 2026, 08:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 ožu 2021, 15:33
Postovi: 13250
Lokacija: 🇮🇷
daramo je napisao/la:
Nakon sinoćnjih rezultata i službeno potvrđeno da ako ne izgubimo od Gane sigurno prolazimo.

Ali isto tako nakon sinoćnjih rezultata koji nam nisu išli na ruku, pobjeda Ekvadora protiv Njemačke, remi Švedske i Japana jasno da je onaj scenarij da s minimalnim porazom prođemo teško ostvariv.
Za to nam se noćas trebaju poklopiti 2 od 3 ishoda:
Senegal ne smije dobiti Irak,
Španjolska mora pobijediti Urugvaj,
Novi Zeland mora slaviti protiv Belgije

Ne mora, moze Egipat pobjediti Iran, a Beligija kako god


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 26 lip 2026, 08:08 
Offline

Pridružen/a: 25 lis 2019, 16:53
Postovi: 3245
daramo je napisao/la:
Ali isto tako nakon sinoćnjih rezultata koji nam nisu išli na ruku, pobjeda Ekvadora protiv Njemačke, remi Švedske i Japana jasno da je onaj scenarij da s minimalnim porazom prođemo teško ostvariv.



Ja bih stavio medijski moratorij na tu priču o prolasku s porazom. =))

Izgubimo li od Gane odmah potpisujem ispadanje iz grupe, nikakve sramotne kombinacije.

Ako nismo proigrali u 3 utakmice na turniru, ne bi sigurno ni u četvrtoj.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 26 lip 2026, 09:15 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 11:38
Postovi: 4640
daramo je napisao/la:
Ovako to rade pragmatični Nordijci, i mi da smo pametni ponudili bi Gancima drugo mjesto i dogovoren remi.

Jučer su obje utakmice u kojima je remi odgovarao obje ekipe završilo nerješeno.
Japan-Švedska 1:1
Paragvaj-Ausrralija 0:0


Smiješan sustav natjecanja, kad je toliko utakmica gdje i jednima i drugima odgovara remi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 26 lip 2026, 09:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 svi 2013, 19:17
Postovi: 851
Lokacija: Glavni grad
Stari format svjetskog prvenstva s 32 reprezentacije je bio peak turnirskog natjecanja i s razlogom je nogometne turnire učinio najinteresantnijim i najkompetitivnijim turnirima u sportu.

Ove kombinacije s prolascima počinju nalikovati na smiješne turnire u organizacijama WHF, LEN, i FIBA, koji su srozali rukomet, vaterpolo i košarku na reprezentativnom nivou.

_________________
Audaces fortuna iuvat


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 26 lip 2026, 12:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 19127
Da. Jako loše je ovo. Ne samo zbog tih kalukacija s nerješenima koji pašu mnogima nego i općenito važnost utakmice u grupnoj fazi opada. Prije je bio jedan poraz skoro pa katastrofa i bilo je ekipa s 6 bodova koji su ispadali.

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503
2025/2026 - 14,366


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 26 lip 2026, 12:29 
Offline

Pridružen/a: 25 lis 2019, 16:53
Postovi: 3245
Rika sv Vida je napisao/la:
Da. Jako loše je ovo. Ne samo zbog tih kalukacija s nerješenima koji pašu mnogima nego i općenito važnost utakmice u grupnoj fazi opada. Prije je bio jedan poraz skoro pa katastrofa i bilo je ekipa s 6 bodova koji su ispadali.


Kombinacija slabih ekipa i činjenice da 2/3 trećeplasiranih prolazi dalje učinilo je grupnu fazu praktički nebitnom, zagrijavanje za pravo natjecanje. Što kažeš, nekada sa 5-6 bodova nisi bio 100% siguran u prolaz (a pritom grupe bile jače), sada sa slabijim grupama možeš proći dalje bez ijedne pobjede, teoretski čak i sa dva remija. Lakrdija.

Posljedica toga je da će i eliminacijske utakmice biti kudikamo manje napete prva dva kola jer se u startu zna tko nema šanse, a ako se netko iznenađujuće i provuče, bit će devastiran u prvoj sljedećoj utakmici.

Ne trebaju uopće onda ni kvalifikacije za svjetsko, neka igraju svi, neka traje tri mjeseca, u 15 država domaćina... Svakako kvaliteta ne bi bila puno manja od ovoga što gledamo sada.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5330 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208 ... 214  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: iprodano i 2 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO