|
|
Stranica: 205/214.
|
[ 5330 post(ov)a ] |
|
| Autor/ica |
Poruka |
|
weasel
|
Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija Postano: 25 lip 2026, 00:04 |
|
Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58 Postovi: 23412
|
|
Sve te kalkulacije su za qurac.
Kad igramo dobro prolazimo protiv gotovo svakoga. Nismo mi ta vrsta tima i zemlje da se tako provlacimo, nismo niti nikad budemo.
To je uvijek islo bolje drugima
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Šporet
|
Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija Postano: 25 lip 2026, 00:22 |
|
Pridružen/a: 02 ruj 2021, 12:54 Postovi: 4650
|
jbt ovi klobuk postovi beznačajnih floskula 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Dr. Van Nostrand
|
Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija Postano: 25 lip 2026, 00:29 |
|
Pridružen/a: 22 svi 2020, 11:40 Postovi: 7670
|
weasel je napisao/la: Sve te kalkulacije su za qurac.
Kad igramo dobro prolazimo protiv gotovo svakoga. Nismo mi ta vrsta tima i zemlje da se tako provlacimo, nismo niti nikad budemo.
To je uvijek islo bolje drugima Je li ti to zajebavaš? 2018 Hrvatska nije dobila niti jednu nokaut utakmicu za 90 minuta, dvije na penale i jedna u produžetcima. 2022 dvije nokaut utakmice na penale. Hrvatska je najprovlačivačkiji tim nedavnih prvenstava, ono što je nekad bila Italija.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
dalmatinac181
|
Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija Postano: 25 lip 2026, 05:49 |
|
Pridružen/a: 20 ruj 2020, 16:43 Postovi: 1121
|
|
Južna Afrika dobila Južnu Koreju i to najgorin mogućin rezultaton... Na kraju nećemo smit kalkulirat jer ćemo morat uzet minimalno bod protiv Gane.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Sokolić
|
Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija Postano: 25 lip 2026, 06:12 |
|
Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25 Postovi: 6476
|
Odgleda san snimku protiv Paname. Ne vidin razloga za kritike. Panama je tvrda momčad. Igrali su nan čovika na čovika, striktno pokrivali igrače. Dosta smo putih ubacili u 16rac, ali su prisikli zračne i niske lopte. Ovakve se momčadi dobije majstorijon, što smo na koncu i napravili. Asistent za pogodak je krasno izbacia čuvara. Naši su odigrali u redu, Baturina sjajan, Livaković isto, Modrić sasvin u redu. Ona izgubivena ide na dušu Kovačiću, triba je pratit kad mu je Modrić doda. A tu je bia i udarac po nogi o' Modrića. Sudac je falia više putih na našu šćetu. Oko 20. minute, mi na 17 metara, čovik u akciji, ide ka branci, Panamac nan udara igrača po natkoljenici straga i ovin pada, sudac ne svira ništa. Zadnjih 20 minutih bilo je panamskih faula iz frustracije. Jedan se njihov zabia u Modrića, bez potribe. Vađenje na inerciju od zaleta ne prolazi. Isto je bilo posli kad je jedan nagazia Livakovića nakon šta je ovaj ispuca balun. Inercija nije isprika, ima načina za se zaustavit, a gaženje vratara po palcu to nikako nije. Slabe točke: Gvardiol nije na razini. Pongračić nije nešto. Kako trenutno Gvardiol igra, moga bi ga Hajduk otkupit.  Kramarić ima dobar dribling, zna izbacit protivnika u igri 1 na 1, a to protiv tvrdih momčadi je jako bitno. Tako da bi bia i dobar za asistenta, ne mora bit nužno egzekutor. Gre nan na ruku šta će Gana bit prisamouvirena u sebe. Odigrala je nerišeno s Engleskon, a da ju nisu pokrali za penal, mogla ju je i dobit. Prisamouvirenosti će pridonit šta smo se mi mučili s Panamon, iako, i Gana ju je jedva tukla. Tako da bi se Engleska mogla namučit s Panamon. Ako ne moremo tuć Ganu, nismo za proć skupinu. Protiv njih moradu igrat fizički najspremniji. Pokazali smo protiv Engleske da moremo i bez Modrića, koji će virojatno morat ranije izać.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Sokolić
|
Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija Postano: 25 lip 2026, 06:22 |
|
Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25 Postovi: 6476
|
Dr. Van Nostrand je napisao/la: weasel je napisao/la: Sve te kalkulacije su za qurac.
Kad igramo dobro prolazimo protiv gotovo svakoga. Nismo mi ta vrsta tima i zemlje da se tako provlacimo, nismo niti nikad budemo.
To je uvijek islo bolje drugima Je li ti to zajebavaš? 2018 Hrvatska nije dobila niti jednu nokaut utakmicu za 90 minuta, dvije na penale i jedna u produžetcima. 2022 dvije nokaut utakmice na penale. Hrvatska je najprovlačivačkiji tim nedavnih prvenstava, ono što je nekad bila Italija. Zemljopisna bliskost.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
novosve
|
Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija Postano: 25 lip 2026, 09:30 |
|
Pridružen/a: 16 stu 2025, 18:17 Postovi: 2659
|
dalmatinac181 je napisao/la: Južna Afrika dobila Južnu Koreju i to najgorin mogućin rezultaton... Na kraju nećemo smit kalkulirat jer ćemo morat uzet minimalno bod protiv Gane. ima još puno uzakmica za odigrati u kojima trećeplasirani može ostati na tri boda i manje...no bilo bi sramotno zapravo da izgubimo od Gane i prođemo
|
|
| Vrh |
|
 |
|
novosve
|
Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija Postano: 25 lip 2026, 09:32 |
|
Pridružen/a: 16 stu 2025, 18:17 Postovi: 2659
|
weasel je napisao/la: Sve te kalkulacije su za qurac.
Kad igramo dobro prolazimo protiv gotovo svakoga. Nismo mi ta vrsta tima i zemlje da se tako provlacimo, nismo niti nikad budemo.
To je uvijek islo bolje drugima pozdravio te romel lukaković, katarski ustaša
|
|
| Vrh |
|
 |
|
K98k
|
Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija Postano: 25 lip 2026, 09:52 |
|
Pridružen/a: 14 tra 2026, 12:06 Postovi: 367
|
Citat: Dame i gospodo, Martin Baturina 🪄
Samo su četiri nogometaša u 21. stoljeću imala 100% uspješnosti driblinga na jednoj utakmici Svjetskog prvenstva u kojoj su pokušali predriblati suparnika više od pet puta.
🇧🇪 Eden Hazard -> 7/7 vs Brazil (2018.) 🇦🇷 Ángel Di María -> 6/6 vs BiH (2014.) 🇩🇿 Sofiane Feghouli -> 6/6 vs Njemačka (2014.) 🆕🇭🇷 Martin Baturina -> 6/6 vs Panama (2026.)
Kakvo društvo. Kakva klasa. 🔥 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Karabaja
|
Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija Postano: 25 lip 2026, 09:56 |
|
Pridružen/a: 17 ožu 2021, 15:33 Postovi: 13250 Lokacija: 🇮🇷
|
|
E jbg sad poceli izvlaciti neke statistike nigdje veze. Najmlađi sa 6/6 driblinga, ovaj nas najmladji sto je dao go van 16, onaj Lukic brojali mu neke skokove ko da je kosarka. Sta je sledece, niko od 1958 nije u crnim kostobranima izveo 3 kornera
|
|
| Vrh |
|
 |
|
dudu
|
Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija Postano: 25 lip 2026, 10:05 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39 Postovi: 64245 Lokacija: DAZP HQ
|
|
Baturina je brutalan dribler, dva driblinga nisam ni ulovio što je napravio.
_________________ "Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
lider30
|
Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija Postano: 25 lip 2026, 10:14 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11 Postovi: 25366 Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
|
Karabaja je napisao/la: E jbg sad poceli izvlaciti neke statistike nigdje veze. Najmlađi sa 6/6 driblinga, ovaj nas najmladji sto je dao go van 16, onaj Lukic brojali mu neke skokove ko da je kosarka. Sta je sledece, niko od 1958 nije u crnim kostobranima izveo 3 kornera Ovo se slazem. Nepotrebna statistika.
_________________ Safe European Home
|
|
| Vrh |
|
 |
|
K98k
|
Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija Postano: 25 lip 2026, 10:18 |
|
Pridružen/a: 14 tra 2026, 12:06 Postovi: 367
|
Karabaja je napisao/la: E jbg sad poceli izvlaciti neke statistike nigdje veze. Najmlađi sa 6/6 driblinga, ovaj nas najmladji sto je dao go van 16, onaj Lukic brojali mu neke skokove ko da je kosarka. Sta je sledece, niko od 1958 nije u crnim kostobranima izveo 3 kornera Pa ipak je Amerika u pitanju. Ovo je prvenstvo totalno amerikanizirano pa iz tog proizlaze svo ovi podaci.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
daramo
|
Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija Postano: 25 lip 2026, 16:29 |
|
Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47 Postovi: 47299 Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Rika sv Vida
|
Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija Postano: 25 lip 2026, 16:54 |
|
Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37 Postovi: 19127
|
_________________ Broj učenika u osnovnim školama u USK 2013/2014 - 25,758 2023/2024 - 15,503 2025/2026 - 14,366
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Zviezda Granda
|
Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija Postano: 25 lip 2026, 17:17 |
|
Pridružen/a: 04 stu 2021, 10:21 Postovi: 2633
|
|
Zanimljivo je usporedit po vrijednosti igrača, Katar je negdje kao NK Osijek, a Panama kao Hajduk.
Bolje bi odigrao Dinamo protiv Paname.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
daramo
|
Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija Postano: 26 lip 2026, 07:10 |
|
Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47 Postovi: 47299 Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
|
|
Nakon sinoćnjih rezultata i službeno potvrđeno da ako ne izgubimo od Gane sigurno prolazimo.
Ali isto tako nakon sinoćnjih rezultata koji nam nisu išli na ruku, pobjeda Ekvadora protiv Njemačke, remi Švedske i Japana jasno da je onaj scenarij da s minimalnim porazom prođemo teško ostvariv. Za to nam se noćas trebaju poklopiti 2 od 3 ishoda: Senegal ne smije dobiti Irak, Španjolska mora pobijediti Urugvaj, Novi Zeland mora slaviti protiv Belgije
_________________ mostarski europski
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Machak
|
Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija Postano: 26 lip 2026, 07:28 |
|
Pridružen/a: 26 vel 2025, 11:43 Postovi: 5254 Upozorenja: 3
|
daramo je napisao/la: Nakon sinoćnjih rezultata i službeno potvrđeno da ako ne izgubimo od Gane sigurno prolazimo.
Ali isto tako nakon sinoćnjih rezultata koji nam nisu išli na ruku, pobjeda Ekvadora protiv Njemačke, remi Švedske i Japana jasno da je onaj scenarij da s minimalnim porazom prođemo teško ostvariv. Za to nam se noćas trebaju poklopiti 2 od 3 ishoda: Senegal ne smije dobiti Irak, Španjolska mora pobijediti Urugvaj, Novi Zeland mora slaviti protiv Belgije Svi trećeplasirani sa 4 boda će ići dalje, mislim i jedna sa 3 boda, to bi najprije mogao biti Senegal koji mora bar 3 razlike dobiti slabi Irak.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
daramo
|
Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija Postano: 26 lip 2026, 07:38 |
|
Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47 Postovi: 47299 Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
|
|
Ovako to rade pragmatični Nordijci, i mi da smo pametni ponudili bi Gancima drugo mjesto i dogovoren remi.
Jučer su obje utakmice u kojima je remi odgovarao obje ekipe završilo nerješeno. Japan-Švedska 1:1 Paragvaj-Ausrralija 0:0
_________________ mostarski europski
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Karabaja
|
Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija Postano: 26 lip 2026, 08:00 |
|
Pridružen/a: 17 ožu 2021, 15:33 Postovi: 13250 Lokacija: 🇮🇷
|
daramo je napisao/la: Nakon sinoćnjih rezultata i službeno potvrđeno da ako ne izgubimo od Gane sigurno prolazimo.
Ali isto tako nakon sinoćnjih rezultata koji nam nisu išli na ruku, pobjeda Ekvadora protiv Njemačke, remi Švedske i Japana jasno da je onaj scenarij da s minimalnim porazom prođemo teško ostvariv. Za to nam se noćas trebaju poklopiti 2 od 3 ishoda: Senegal ne smije dobiti Irak, Španjolska mora pobijediti Urugvaj, Novi Zeland mora slaviti protiv Belgije Ne mora, moze Egipat pobjediti Iran, a Beligija kako god
|
|
| Vrh |
|
 |
|
dunno
|
Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija Postano: 26 lip 2026, 08:08 |
|
Pridružen/a: 25 lis 2019, 16:53 Postovi: 3245
|
daramo je napisao/la: Ali isto tako nakon sinoćnjih rezultata koji nam nisu išli na ruku, pobjeda Ekvadora protiv Njemačke, remi Švedske i Japana jasno da je onaj scenarij da s minimalnim porazom prođemo teško ostvariv.
Ja bih stavio medijski moratorij na tu priču o prolasku s porazom. Izgubimo li od Gane odmah potpisujem ispadanje iz grupe, nikakve sramotne kombinacije. Ako nismo proigrali u 3 utakmice na turniru, ne bi sigurno ni u četvrtoj.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Kaftanzoglio
|
Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija Postano: 26 lip 2026, 09:15 |
|
Pridružen/a: 19 kol 2015, 11:38 Postovi: 4640
|
daramo je napisao/la: Ovako to rade pragmatični Nordijci, i mi da smo pametni ponudili bi Gancima drugo mjesto i dogovoren remi.
Jučer su obje utakmice u kojima je remi odgovarao obje ekipe završilo nerješeno. Japan-Švedska 1:1 Paragvaj-Ausrralija 0:0 Smiješan sustav natjecanja, kad je toliko utakmica gdje i jednima i drugima odgovara remi.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Vukan
|
Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija Postano: 26 lip 2026, 09:22 |
|
Pridružen/a: 13 svi 2013, 19:17 Postovi: 851 Lokacija: Glavni grad
|
|
Stari format svjetskog prvenstva s 32 reprezentacije je bio peak turnirskog natjecanja i s razlogom je nogometne turnire učinio najinteresantnijim i najkompetitivnijim turnirima u sportu.
Ove kombinacije s prolascima počinju nalikovati na smiješne turnire u organizacijama WHF, LEN, i FIBA, koji su srozali rukomet, vaterpolo i košarku na reprezentativnom nivou.
_________________ Audaces fortuna iuvat
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Rika sv Vida
|
Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija Postano: 26 lip 2026, 12:15 |
|
Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37 Postovi: 19127
|
|
Da. Jako loše je ovo. Ne samo zbog tih kalukacija s nerješenima koji pašu mnogima nego i općenito važnost utakmice u grupnoj fazi opada. Prije je bio jedan poraz skoro pa katastrofa i bilo je ekipa s 6 bodova koji su ispadali.
_________________ Broj učenika u osnovnim školama u USK 2013/2014 - 25,758 2023/2024 - 15,503 2025/2026 - 14,366
|
|
| Vrh |
|
 |
|
dunno
|
Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija Postano: 26 lip 2026, 12:29 |
|
Pridružen/a: 25 lis 2019, 16:53 Postovi: 3245
|
Rika sv Vida je napisao/la: Da. Jako loše je ovo. Ne samo zbog tih kalukacija s nerješenima koji pašu mnogima nego i općenito važnost utakmice u grupnoj fazi opada. Prije je bio jedan poraz skoro pa katastrofa i bilo je ekipa s 6 bodova koji su ispadali. Kombinacija slabih ekipa i činjenice da 2/3 trećeplasiranih prolazi dalje učinilo je grupnu fazu praktički nebitnom, zagrijavanje za pravo natjecanje. Što kažeš, nekada sa 5-6 bodova nisi bio 100% siguran u prolaz (a pritom grupe bile jače), sada sa slabijim grupama možeš proći dalje bez ijedne pobjede, teoretski čak i sa dva remija. Lakrdija. Posljedica toga je da će i eliminacijske utakmice biti kudikamo manje napete prva dva kola jer se u startu zna tko nema šanse, a ako se netko iznenađujuće i provuče, bit će devastiran u prvoj sljedećoj utakmici. Ne trebaju uopće onda ni kvalifikacije za svjetsko, neka igraju svi, neka traje tri mjeseca, u 15 država domaćina... Svakako kvaliteta ne bi bila puno manja od ovoga što gledamo sada.
|
|
| Vrh |
|
 |
Online |
Trenutno korisnika/ca: iprodano i 2 gostiju. |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
|