HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 23 tra 2024, 07:21.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 3882 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 156  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 31 svi 2021, 16:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
HRVATSKA - ŠPANJOLSKA (uživo od 18.00)

HRVATSKA: Šemper - Šutalo, Vušković, Gvardiol, Bradarić - Franjić, Babec, Moro - Majer, Musa, Ivanušec

ŠPANJOLSKA: Fernandez – Mingueza, Guillamon, Cuenca, Pedrosa – Beltran, Zubimendi, Garcia – Diaz, Nino, B. Gil

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 31 svi 2021, 16:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 5169
Ajde idemo po gol prema postavi!

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 31 svi 2021, 19:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Biuk.

Tko drugi. :klanjam

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 31 svi 2021, 20:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16407
..vuskovic i gvardiola najgori..krivci za oba..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 31 svi 2021, 20:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16407
Reconquista je napisao/la:
Biuk.

Tko drugi. :klanjam

...nesto sam bio siguran sa će biscan uvalit biuku koju minutu ..većina trenera nebi..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 01 lip 2021, 07:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 5169
Čim je Moro izašo raspala se sredina i tako svaku utakmicu...
Ne znam zašto nije zvao Ljubičića za njega bi ovo bila idealna utakmica visok, brz, dobra tehnika, da bi nam novu dimenziju igre iza leđa espane.

Ivanišec se opet vratio svom lokalnom nogometu, soliranje, sebično, gubljenje hrpe lopti, Biuk je trebo ranije ući... šteta imali smo ih, opet zakazo izbornik ko i inače, nema opravdanja.
Izgubili 3 od 4 tekme na Euru o čem više da pričamo...

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 01 lip 2021, 12:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 08:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
Danas Hrvatska igra sa Armenijom prijateljsku utakmicu u Velikoj Gorici, u 18.00h, prijenos na Nova Tv.

Da hoce kakvu donaciju spremiti za krscane u Armeniji i da im daju podrsku, ako nista onog predsjednika da skinu.

Pa hoce li se iko sjetit ista iz saveza, ili navijaca,
Ima li iko obraza i pameti??

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 01 lip 2021, 14:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
ZVIJEZDI MODRIH NAKON GOLA ŠPANJOLCIMA CIJENA SKOČILA ZA 245 POSTO! ‘EKSPLODIRAO‘ I ORŠIĆ, KRAMARIĆ PAO

Ukupna vrijednost hrvatske nogometne reprezentacije trenutno iznosi 375.8 milijuna eura

Naš najskuplji igrač i dalje je Mateo Kovačić čija je vrijednost ostala nepromijenjena (€45m). Iza veznjaka Chelseaja smjestio se onaj talijanskog prvaka Intera, Marcelo Brozović (€40m). Broza prati Ante Rebić (€32m) i Nikola Vlašić (€30m), dok TOP 5 Vatrenih zatvara Andrej Kramarić čija je vrijednost pala s €32m na €28m.

Veliki skok u cijenama doživjelo je nekoliko dinamovaca. Najupečatljivija je promjena kod Luke Ivanušeca kojemu je cijena s €5.5m skočila na €13.5m. Značajan pomak doživjela je i cijena Mislava Oršića (sa €7.5 na €12m). Joško Gvardiol po novome vrijedi €19m, što je skok od €3m, Dominik Livaković €15m (prije €13m), a Bruno Petković €12m (prije €11m).

slika



https://sportske.zabranjeni.hr/sn/nogomet ... o-15077592

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 01 lip 2021, 15:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
slika

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 01 lip 2021, 16:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 08:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
Ko zeli zaraditi danas neka slobodno stavi zicer Armenija daje gol kvota 1.75,
Ko je malo hrabriji moze slobodno x2 kvota 3.30, Armenija dere sve redom, hrvati slabo igraju plus Dalic je i dalje trener.

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 01 lip 2021, 16:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 5169
POL_GASOL je napisao/la:
Danas Hrvatska igra sa Armenijom prijateljsku utakmicu u Velikoj Gorici, u 18.00h, prijenos na Nova Tv.

Da hoce kakvu donaciju spremiti za krscane u Armeniji i da im daju podrsku, ako nista onog predsjednika da skinu.

Pa hoce li se iko sjetit ista iz saveza, ili navijaca,
Ima li iko obraza i pameti??


E jbg. dobra ideja!

Da si malo ranije spomeno možda se moglo nešto preko HNS-a, otvorit neki SMS broj
Reconquista je napisao/la:
slika

Šta Brekala guraju na to desno krilo više...stavi nekog ko to igra inače, čemu to silovanje, to protiv jači ekipa nemere proć, Šta Majera nije zvao da pokrije tu poziciju...

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 01 lip 2021, 17:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 lis 2009, 17:44
Postovi: 8164
Nisam oduševljen igrom tik pred europsko prvenstvo, bar ne nakon prvog poluvremena.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 01 lip 2021, 19:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 srp 2019, 21:04
Postovi: 5191
Odigrali utakmicu u drugoj brzini, promašili brdo šansi i primili gol zbog velikog broja izmjena i očitog manjka kvalitete kod Mile Škorića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 01 lip 2021, 19:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 5169
Ne znam kako će ovo završit... al sad je ionako kasno za bilo što...

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 02 lip 2021, 07:46 
Online
Avatar

Pridružen/a: 13 stu 2020, 14:48
Postovi: 880
Hrvatska prije svakog velikog natjecanja igra očajno prijateljske susrete. Tradicija se nastavlja.

_________________
Broj spominjanja Sorosa od strane pojedinih forumaša je obrnuto proporcionalan seksualnoj aktivnosti istih.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 02 lip 2021, 09:58 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 11:38
Postovi: 3890
Prijateljske kod nas ništa ne znače, najvažnija je galvanizacija kako bi Ćiro rekao na samom prvenstvu. Veći je problem u tome što nema nikakve atmosfere u javnosti kao što je uobičajeno za velike turnire.

A vidim da i kod Armenaca igra crnac. Znači i na Kavkaz je stigao multi kulti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 02 lip 2021, 13:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Već 10ak godina očekujem pad reprezentacije, jer smo zaista premašili kvotu (imao sam temu o tome), ali na svu sreću do prije godinu dana, ništa od toga.

Ali se ne mogu otrgnuti dojmu da je došlo i to doba. Ekipa je u stadiju u kojem nikad nisu bili otkad ih ja pratim:

- Nemaju ni promila šanse protiv elitnih ekipa
- Često kiksaju protiv manjih ekipa

I u najgorim dobima one jezive generacije koju je Otto Barić držao iznad površine, nismo imali oba ta faktora. Tad smo bili limitirani i bez šanse protiv velikih, ali su suvereno pobjeđivali manje ekipe. U ostalim erama, smo imali mješavinu oba faktora, ali se ne sjećam dužeg perioda gdje smo bili toliko nemoćni protiv velikih, a toliko skloni kiksu protiv malih. Nadajmo se da je do trenera, jer je to najlakše popraviti.

Nadam se da će neko tijekom EURA izvući ovaj post, pa mi se dobro izrugati, ali da, mislim da je ovo silazna putanja, a kada ode Modrić, to će biti nešto u rangu Srbije. Dobra ekipa u kojoj nešto ne štima i koja se kvalificira na svako drugo ili treće prvenstvo.

Kako god bilo, priredili su nam nezaboravnih 25 godina, uvijek ću moći gledati reprize.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 02 lip 2021, 17:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 srp 2016, 13:12
Postovi: 605
Ministry of Sound je napisao/la:
Već 10ak godina očekujem pad reprezentacije, jer smo zaista premašili kvotu (imao sam temu o tome), ali na svu sreću do prije godinu dana, ništa od toga.

Ali se ne mogu otrgnuti dojmu da je došlo i to doba. Ekipa je u stadiju u kojem nikad nisu bili otkad ih ja pratim:

- Nemaju ni promila šanse protiv elitnih ekipa
- Često kiksaju protiv manjih ekipa

I u najgorim dobima one jezive generacije koju je Otto Barić držao iznad površine, nismo imali oba ta faktora. Tad smo bili limitirani i bez šanse protiv velikih, ali su suvereno pobjeđivali manje ekipe. U ostalim erama, smo imali mješavinu oba faktora, ali se ne sjećam dužeg perioda gdje smo bili toliko nemoćni protiv velikih, a toliko skloni kiksu protiv malih. Nadajmo se da je do trenera, jer je to najlakše popraviti.

Nadam se da će neko tijekom EURA izvući ovaj post, pa mi se dobro izrugati, ali da, mislim da je ovo silazna putanja, a kada ode Modrić, to će biti nešto u rangu Srbije. Dobra ekipa u kojoj nešto ne štima i koja se kvalificira na svako drugo ili treće prvenstvo.

Kako god bilo, priredili su nam nezaboravnih 25 godina, uvijek ću moći gledati reprize.


Mislim da griješiš. Imam osjećaj da smo oduvijek imali bezvezne kikseve, igrali taman koliko nam treba da se kvalificiramo, ne sjećam se kad smo zadnji put plasirali se na neko prvnstvo bez drame. Znali smo gubiti i od Škotske, Estonije, Makedonije, Gruzije, gubiti bodove protiv Malte, Bugarske Islanda.
Ne može se mjeriti motiv u prijateljskim utakmicama i kvalifikacijama sa EUROm i SPom, manji uvijek imaju puno više motiva.
Na velikim natjecanjima već odavno nismo imali kiks tamo gdje nismo bili favoriti, tako mislim da ćemo i sada imati bar 4 boda protiv Škotske i Češke, te proći skupinu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 02 lip 2021, 17:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Ne priznajem nikakve kvote. Hrvatska je jednostavno čudo. Za nas ne vrijede nikakva pravila.

Stalno izbacujemo mlade talente. Ne vidim zašto bi to stalo. I zašto današnji mladi ne bi bili dobri kao oni 98' ili 18'.

Tako se govorilo i za vatrene, pa se sad govori i za Rusiju.

Po meni je hrvatski nogomet tek na početku svijetle budućnosti. Tek sad smo se uspjeli posložiti da imamo i kvalitetnu ligu i nadam se da ne ovisi sve o jednom klubu.

Mogla bi se stvoriti hrvatska velika četvorka i ako se dovoljno probijemo na ljestvici liga nitko neće nikome smetati jer će biti mjesta u Europi na sve.

Tek nam predstoji afirmacija Osijeka, Rijeke, povratak Hajduka u rang velikih klubova. Sa četiri jaka središta i nogometne škole plus par manjih čuda možemo napraviti.

Jednostavno treba prihvatiti da su Hrvati jedan od najtalentiranijih naroda u svijetu za sport i ne se čuditi tome i raditi neke analize kojima je cilj objasniti kako bi trebali biti manje uspješni jer to nije normalno. Tako je kako je. Dobri smo. Još da se dočepamo malo više love i posložimo sustav samo nam je nebo granica.

Primjer ozbiljnog rada jedne male nacije je Mađarska. Mi smo primjer Bogom danog talenta.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 02 lip 2021, 17:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 lis 2009, 17:44
Postovi: 8164
POL_GASOL je napisao/la:
Ko zeli zaraditi danas neka slobodno stavi zicer Armenija daje gol kvota 1.75,
Ko je malo hrabriji moze slobodno x2 kvota 3.30, Armenija dere sve redom, hrvati slabo igraju plus Dalic je i dalje trener.


Da si uplatio a manje dijelio savjete sad bi imao koju keku više. Malo tko bi ovo odigrao.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 02 lip 2021, 20:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
KAKVO PRIZNANJE ZA NIKU KOVAČA! IZABRAN JE ZA NAJBOLJEG, NADMAŠIO ČAK I SENZACIONALNOG POBJEDNIKA

Naime, bivši izbornik Hrvatske proglašen je za najboljeg trenera u Francuskoj za sezonu 2020/21 u izboru francuskog L'Equipea.


https://sportske.zabranjeni.hr/sn/nogomet ... a-15077933

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 03 lip 2021, 02:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Velocidad je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:
Već 10ak godina očekujem pad reprezentacije, jer smo zaista premašili kvotu (imao sam temu o tome), ali na svu sreću do prije godinu dana, ništa od toga.

Ali se ne mogu otrgnuti dojmu da je došlo i to doba. Ekipa je u stadiju u kojem nikad nisu bili otkad ih ja pratim:

- Nemaju ni promila šanse protiv elitnih ekipa
- Često kiksaju protiv manjih ekipa

I u najgorim dobima one jezive generacije koju je Otto Barić držao iznad površine, nismo imali oba ta faktora. Tad smo bili limitirani i bez šanse protiv velikih, ali su suvereno pobjeđivali manje ekipe. U ostalim erama, smo imali mješavinu oba faktora, ali se ne sjećam dužeg perioda gdje smo bili toliko nemoćni protiv velikih, a toliko skloni kiksu protiv malih. Nadajmo se da je do trenera, jer je to najlakše popraviti.

Nadam se da će neko tijekom EURA izvući ovaj post, pa mi se dobro izrugati, ali da, mislim da je ovo silazna putanja, a kada ode Modrić, to će biti nešto u rangu Srbije. Dobra ekipa u kojoj nešto ne štima i koja se kvalificira na svako drugo ili treće prvenstvo.

Kako god bilo, priredili su nam nezaboravnih 25 godina, uvijek ću moći gledati reprize.


Mislim da griješiš. Imam osjećaj da smo oduvijek imali bezvezne kikseve, igrali taman koliko nam treba da se kvalificiramo, ne sjećam se kad smo zadnji put plasirali se na neko prvnstvo bez drame. Znali smo gubiti i od Škotske, Estonije, Makedonije, Gruzije, gubiti bodove protiv Malte, Bugarske Islanda.
Ne može se mjeriti motiv u prijateljskim utakmicama i kvalifikacijama sa EUROm i SPom, manji uvijek imaju puno više motiva.
Na velikim natjecanjima već odavno nismo imali kiks tamo gdje nismo bili favoriti, tako mislim da ćemo i sada imati bar 4 boda protiv Škotske i Češke, te proći skupinu.


Napisao sam lijepo da smo uvijek kiksali, ali to je onaj poznati period gdje su mogli pobijediti elitnu repku, pa kiksati od Malte.

U ovom sadašnjem periodu smo zadržali kikseve (koji su pojačali frekvenciju) i pri tome dodali baš totalnu nemoć protiv elitnih.

I rezultatski gledano, ovo je najgori niz od 2-3 godine u povijesti reprezentacije. Uvijek smo imali smjene generacija, ali je ova za sad najbolnija, i to bez odlaska najboljeg igrača.

Nešto je definitivno drukčije ovoga puta. Možda se ispuhao kult reprezentacije, možda je do trenera, možda je uspjeh na SP2018 bio neki klimaks nakon kojeg se može ići samo prema dolje.

Nitko sretniji da griješim. Za mene bi na EURU sad prolazak skupine bio ogroman uspjeh.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 03 lip 2021, 06:30 
Offline

Pridružen/a: 28 srp 2020, 18:32
Postovi: 890
Paradoksalno drugo mjesto u našoj skupini vodi lakše do finala nego kada bi bili prvi. Ako izgubimo od Engleza i pobijedimo ostale to je bolje za nas.

https://www.index.hr/sport/clanak/parad ... 76834.aspx


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 03 lip 2021, 10:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 5169
24sata ponovo napada Vatrene, al sad na osobnoj razini, smradovi ***
https://www.24sata.hr/show/nevolje-u-br ... gom-765752


Privitak/ci:
Screenshot_2021-06-03 Nevolje u braku Šime Vrsaljko obrisao fotografije sa suprugom Mateom 24sata.png
Screenshot_2021-06-03 Nevolje u braku Šime Vrsaljko obrisao fotografije sa suprugom Mateom 24sata.png [ 12.1 KiB | Pogledano 4065 put/a. ]

_________________
JA SAM ZAGREB !!!
Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 05 lip 2021, 22:30 
Offline

Pridružen/a: 03 pro 2020, 15:33
Postovi: 3164
Ministry of Sound je napisao/la:
Velocidad je napisao/la:

Mislim da griješiš. Imam osjećaj da smo oduvijek imali bezvezne kikseve, igrali taman koliko nam treba da se kvalificiramo, ne sjećam se kad smo zadnji put plasirali se na neko prvnstvo bez drame. Znali smo gubiti i od Škotske, Estonije, Makedonije, Gruzije, gubiti bodove protiv Malte, Bugarske Islanda.
Ne može se mjeriti motiv u prijateljskim utakmicama i kvalifikacijama sa EUROm i SPom, manji uvijek imaju puno više motiva.
Na velikim natjecanjima već odavno nismo imali kiks tamo gdje nismo bili favoriti, tako mislim da ćemo i sada imati bar 4 boda protiv Škotske i Češke, te proći skupinu.


Napisao sam lijepo da smo uvijek kiksali, ali to je onaj poznati period gdje su mogli pobijediti elitnu repku, pa kiksati od Malte.

U ovom sadašnjem periodu smo zadržali kikseve (koji su pojačali frekvenciju) i pri tome dodali baš totalnu nemoć protiv elitnih.

I rezultatski gledano, ovo je najgori niz od 2-3 godine u povijesti reprezentacije. Uvijek smo imali smjene generacija, ali je ova za sad najbolnija, i to bez odlaska najboljeg igrača.

Nešto je definitivno drukčije ovoga puta. Možda se ispuhao kult reprezentacije, možda je do trenera, možda je uspjeh na SP2018 bio neki klimaks nakon kojeg se može ići samo prema dolje.

Nitko sretniji da griješim. Za mene bi na EURU sad prolazak skupine bio ogroman uspjeh.


Dalić je ovdje najodgovorniji. Ne može više motivirati igrače a i u taktici i odabiru igrača pravi sve više grešaka.

Iz aviona je jasno da su premlaki i preopušteni.

Bez obzira kako prošli sad ma EP, Dalić mora napustiti klupu. Mislim da je i onda trebao nakon srebra.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 3882 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 156  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO