HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 19:33.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 530 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 22  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Hrvatski klubovi u Europi
PostPostano: 13 kol 2021, 00:20 
Offline

Pridružen/a: 16 lip 2021, 20:12
Postovi: 195
dudu je napisao/la:
Rijeka praktički igra s PAOKom za dva u LP, tko prođe je u prednosti, odnosno ako Rijeka prođe Grcima smo neuhvatljivi.

Srbi danas sve prosuli, Partizan još ima šanse, on im mora proći ili će sve dosad kompromitirati.


Izvukosmo donekle stvar za nas koeficijent protiv Socija u pogibiji nasih timova veceras i prije neki dan. Cigani pobjegli Dinamu sa lopate, palo bi ozbiljno ponizenje u Beogradu i Zagrebu da su se sastali.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski klubovi u Europi
PostPostano: 13 kol 2021, 00:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
POL_GASOL je napisao/la:
ispadaju srbi to garantujem


Nastavi.
Ti si nam talija još od olimpijade.. :D

.

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski klubovi u Europi
PostPostano: 13 kol 2021, 00:39 
Offline

Pridružen/a: 16 lip 2021, 20:12
Postovi: 195
Nas uracunao u Hrvate pa upikao prolaz. :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski klubovi u Europi
PostPostano: 13 kol 2021, 00:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
Ma on slabo računa, videćeš vremenom.. :)

.

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski klubovi u Europi
PostPostano: 13 kol 2021, 05:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 4912
Pazi Osijek pod Bjelicom ništa, a uložili u ekipu i doveli hrpu igrača... a dok je Zekić vodio Osijek sa barem duplo jeftinijim rosterom izbacili jedan PSV. Samo kad pogledaš kako je Bočkaj igro u Zekića i kako (ne)igra kod Bjelice, sve ti govori o Bjelici, frajer drži Majera na klupi, a igra mu Kadzior tada mi je sve bilo jasno da je Bjelica trener za male ekipe Poljska, Slovačka, Austria itd. di nema pritiska, ako šta napraviš napraviš.

Jedna stvar mi je draga da će sad prestat priče o Bjelici ko potencijalnom izborniku, a kad se sjetim da su novinari gurali Mierez-a u Vatrene :zubati

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski klubovi u Europi
PostPostano: 13 kol 2021, 07:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 08:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
Grobar je napisao/la:
POL_GASOL je napisao/la:
ispadaju srbi to garantujem


Nastavi.
Ti si nam talija još od olimpijade.. :D

.

Bio si na bromazepanu, malo je falilo, cekam vas iduci put, vidi se da nemate kapacitet.

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski klubovi u Europi
PostPostano: 13 kol 2021, 07:31 
Online

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38
Postovi: 4367
Toliko o famoznoj HNL koja je sve jaca i jaca i nikad nije jaca bila a ono Hajduk ispada na prvoj prepreki od polu profesionalaca (opet) a giganticni Osijek odma na drugom poluvremenu.
Sad ce na trecem doc red na Rijeku i onda ce Dinamo sam nekako skupit neke bodove za HNL.
HNL uopste nije jaka i dobra jedino in Dinamo vadi.
Neznam zasto se neko smije Srbima ? Oni barem imaju dva funkcionalna kluba i Partizan se namucio ali barem protiv Socija iz bogate Ruske lige a ne protiv predstavnika Gruzije, Malte ili Kazahstana.
Gadi mi se vise citat tu Hrvatsku bahatost a kao Hajdukovcu pogotovo mi se gadi ta Splitska bahatost. Sad ljetos kad sam bio dole opet ono podcjenjivanje svega i svaceg pogotovo nakon 2-0 protiv Toboleva prica se kako ce im sad utrpat 5 komada a kad ono CORAK i to od pozadi. Neki govore ma to sto pricaju ljudi na ulici nema veze sa igracima, ali itekako ima, to se prenosi i na klub.
Nije slucajno da Hajduk ispada od polu amatera i to nakon sto prvu utakmicu uvjerljivo dobije. Bahatost i visoki let in stalno kostaju.
Onda poslje nesto pricaju o "losem danu" .... pa nemozes svake godine ispadat protiv klubova iz najnizeg ranga i pricat mi nesto o "losem danu".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski klubovi u Europi
PostPostano: 13 kol 2021, 08:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58271
Lokacija: DAZP HQ
Hajdukovi navijači su nerealni, oni Hajduk vide velikim klubom koji samo što nije opet postao moćan klub, a realnost je da u zadnjih 30 godina imaju dvije europske sezone vrijedne spomena, 1994. i 2010. godine.

to je anomalija i nenormalno stanje, a ispadanje u pretkolima je zapravo Hajdukovo normalno stanje i njegova realnost.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski klubovi u Europi
PostPostano: 13 kol 2021, 09:05 
Offline

Pridružen/a: 03 pro 2020, 15:33
Postovi: 3160
dudu je napisao/la:
Hajdukovi navijači su nerealni, oni Hajduk vide velikim klubom koji samo što nije opet postao moćan klub, a realnost je da u zadnjih 30 godina imaju dvije europske sezone vrijedne spomena, 1994. i 2010. godine.

to je anomalija i nenormalno stanje, a ispadanje u pretkolima je zapravo Hajdukovo normalno stanje i njegova realnost.



Da

Ispadanje Hajduka u pretkolima više nije vijest


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski klubovi u Europi
PostPostano: 13 kol 2021, 09:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Vraćam se s mora i na pumpi se tip žali prodavaču kako je imao grozan dan a onda i ovaj njemu ali se slože da im je malo bolje jer je Ajduk pobidia (fucken Goricu). :smijeh

Nezamislivo mi je to u Zg. Njima je to religija, naprosto mi je nevjerojatno i za proučavanje. Dalmatinci su bili fanatični vjernici, pa fanatični komunisti, što god rade rade fanatično pa i navijaju.

Fakat bih volio radi tih ljudi da opet postanu veliki klub, jer oni to jesu, rekao bih i najveći u jugoistoku Europe, po svemu osim po rezultatima. :D

Mamiću oprostit dugove i za kaznu mu dat 5 g. da vodi Hajduk. Kad smo već mi u Zg tako nezadovoljni i čangrizavi uvijek, hajdukovci bi znali cijenit kad ispadneš iz Europe u proljeće, od ekipe koja kasnije igra Superkup.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski klubovi u Europi
PostPostano: 13 kol 2021, 09:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
Hajduk je smehotresna olimpijada.
Da ih nije Tito forsirao bili bi smešni i u Jugi.

Totalni antitalenti za fudbal.
Tko da su Srbi.. :)

.

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski klubovi u Europi
PostPostano: 13 kol 2021, 09:37 
Online

Pridružen/a: 20 sij 2012, 12:49
Postovi: 9085
Ja se nadam da ovaj "grobar" nema vise od 18 godina, jer ako ima...

Kakav retard, Hajduk je kod Ivica imao momcad koja je jela malu djecu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski klubovi u Europi
PostPostano: 13 kol 2021, 09:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Grobar je napisao/la:
Hajduk je smehotresna olimpijada.
Da ih nije Tito forsirao bili bi smešni i u Jugi.

Totalni antitalenti za fudbal.
Tko da su Srbi.. :)

.


Vukli su igrače iz Srbije, CG, BiH. Kad tome dodaš Dalmoše nije ni čudo što su bili jaki. Sad je Dinamo postao taj ljevak prema kojem se sve slijeva zapadno od Drine. Dinamo je pun Dalmatinaca. Nisam siguran ali iz glave bih rekao kako ima ih k'o i Hajduk. :D

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski klubovi u Europi
PostPostano: 13 kol 2021, 12:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
VUKsaJUGA je napisao/la:
Toliko o famoznoj HNL koja je sve jaca i jaca i nikad nije jaca bila a ono Hajduk ispada na prvoj prepreki od polu profesionalaca (opet) a giganticni Osijek odma na drugom poluvremenu.


Ništa u toj tvrdnji nije netočno niti euforično. Dinamo je u zadnje 3-4 sezone praktički nikad jači, a u to doba je izgubio jednu titulu, a prošle godine su strijepili do zadnja 2-3 kola. Rijeka je već duže vrijeme ozbiljan klub. Čini se da je Osijek na najboljem putu da postane u stalnim kombinacijama za vrh. A ono što je najviše uzbudilo sve je činjenica da se i Hajduk malo trgnuo i pojačao. Evo i ja sad pratim svako kolo HNL-a, meni najdraža liga u Europi. Mislim da nije ludo očekivati da se uspostavi "velika četvorka", koja bi se vremenom dizala i napravila iskorak u Europi. Glede Europe, treba biti realan, previše su financijski pobjegle mnoge lige (previše tajkuna, Arapa, mafijoza), pogotovo u zemljama koje čak i nemaju kvalitetne reprezentacije.

Srbima dobro funkcionira duopol od dva kluba. U Hrvatskoj to očito nije moguće jer je Hajduk previše potonuo, pa će se ta kvaliteta drugog kluba dijeliti među tri ekipe, ali je dugoročno to možda i OK.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski klubovi u Europi
PostPostano: 13 kol 2021, 12:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
VUKsaJUGA je napisao/la:
Toliko o famoznoj HNL koja je sve jaca i jaca i nikad nije jaca bila a ono Hajduk ispada na prvoj prepreki od polu profesionalaca (opet) a giganticni Osijek odma na drugom poluvremenu.
Sad ce na trecem doc red na Rijeku i onda ce Dinamo sam nekako skupit neke bodove za HNL.
HNL uopste nije jaka i dobra jedino in Dinamo vadi.
Neznam zasto se neko smije Srbima ? Oni barem imaju dva funkcionalna kluba i Partizan se namucio ali barem protiv Socija iz bogate Ruske lige a ne protiv predstavnika Gruzije, Malte ili Kazahstana.
Gadi mi se vise citat tu Hrvatsku bahatost a kao Hajdukovcu pogotovo mi se gadi ta Splitska bahatost. Sad ljetos kad sam bio dole opet ono podcjenjivanje svega i svaceg pogotovo nakon 2-0 protiv Toboleva prica se kako ce im sad utrpat 5 komada a kad ono CORAK i to od pozadi. Neki govore ma to sto pricaju ljudi na ulici nema veze sa igracima, ali itekako ima, to se prenosi i na klub.
Nije slucajno da Hajduk ispada od polu amatera i to nakon sto prvu utakmicu uvjerljivo dobije. Bahatost i visoki let in stalno kostaju.
Onda poslje nesto pricaju o "losem danu" .... pa nemozes svake godine ispadat protiv klubova iz najnizeg ranga i pricat mi nesto o "losem danu".


Famozna HNL ima dva kluba u play offu.

Po meni je fascinantnija Rijeka od sveg ostalog. Od osvajanja naslova su sišli dole, moraju rasprodavat momčad svako ljeto, a opet se nekako sklepaju, skupe i igraju iznad svoje kategorije Europu.

Jedan gazda, dobre trenere dovodi, dobra atmosfera u klubu i nekako ide. A daleko je od idealne situacija.



Trebao bi svaki klub iz HNL-a posudit najboljeg igrača Rijeci za PAOK. Pa ih onda vratit nazad. :zubati

Osijeku ovo ide u školovanje. Oni ako ovako nastave kvalitetno mora se dogoditi iskorak u Europi.

Hajduku ugasit euforiju na tri godine i pustit ih da rade. Ili konstantna euforija bez promjene nema veze jel pobjeda ili poraz.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski klubovi u Europi
PostPostano: 13 kol 2021, 12:50 
Offline

Pridružen/a: 16 lip 2021, 20:12
Postovi: 195
HNL je dobila dosta smanjivanjem lige, dosta timova je ujednaceno i igra se dobar fudbal. Kod nas u prosloj sezoni 20, sada 16, mora se to jos smanjiti bar na 12 timova.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski klubovi u Europi
PostPostano: 13 kol 2021, 13:14 
Online
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 15481
Jedini problem Rijeke je što su nam oteli stadion. Uefa ne dozvoljava da se igra na Kantridi. To se mora riješit kako god.

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski klubovi u Europi
PostPostano: 13 kol 2021, 13:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Gledaj to sa svjetlije strane. Možda vam Plenki obeća sagraditi stadion na Kantridi. Kao i nacionalni stadion 2018.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski klubovi u Europi
PostPostano: 13 kol 2021, 13:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 4912
Rika sv Vida je napisao/la:
Jedini problem Rijeke je što su nam oteli stadion. Uefa ne dozvoljava da se igra na Kantridi. To se mora riješit kako god.

Nema te se šta žalit, pogledajte naš Maximir, ne samo stadion nego i teren, jučer gledam Rujevicu i trava ko tepih, a lopta fino klizi niz travu i onda pogledam Gradski vrt u Osijeku, ko neka seoska livada, al ajde oni sljedeće sezone otvaraju Pampas i boli ih briga.
Rijeka, a pogotovo Osijek su u daleko boljem položaju od Dinama, pa i Hajduka što se infrastrukture tiče.

Plenković-Milanović
HDZ-SDP
Nula bodova!
Vidi se da se istinski mrzi hrvatski sport. Još Isus je rekao "mnogi će govorit da su došli u ime moje, al prepoznat ćete ih po dijelima njihovim".

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski klubovi u Europi
PostPostano: 13 kol 2021, 14:14 
Online

Pridružen/a: 05 lis 2019, 13:55
Postovi: 4896
Rika sv Vida je napisao/la:
Jedini problem Rijeke je što su nam oteli stadion. Uefa ne dozvoljava da se igra na Kantridi. To se mora riješit kako god.



Nažalost Kantride zasad nema, jer se nekog nije dovoljno podmazalo kad je novac za gradnju već bio spreman. A nije bilo sluha ni za davanje dozvola za dodatne sadržaje oko stadiona. A kad malo bolje pogledaš, ni Rujevica nije često puna a pogotovo sad u vrijeme korone kad se ljudi moraju testirati da bi uopće otišli na utakmicu.

_________________
Ode sve ovo u helać


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski klubovi u Europi
PostPostano: 13 kol 2021, 14:32 
Online
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 15481
Nije puna al mnogi ne žele ić na Rujevicu na utakmice a na Kantridu bi išli. Pogotovo stara garda.
Kantrida je simbol Rijeke oduvijek. Rijeka bez Kantride i stijena nije Rijeka

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski klubovi u Europi
PostPostano: 13 kol 2021, 14:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Rujevica je prekrasna a lokacija starog uz more se može i puno bolje iskoristit.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski klubovi u Europi
PostPostano: 13 kol 2021, 16:11 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 11:38
Postovi: 3881
Reconquista je napisao/la:
VUKsaJUGA je napisao/la:
Toliko o famoznoj HNL koja je sve jaca i jaca i nikad nije jaca bila a ono Hajduk ispada na prvoj prepreki od polu profesionalaca (opet) a giganticni Osijek odma na drugom poluvremenu.
Sad ce na trecem doc red na Rijeku i onda ce Dinamo sam nekako skupit neke bodove za HNL.
HNL uopste nije jaka i dobra jedino in Dinamo vadi.
Neznam zasto se neko smije Srbima ? Oni barem imaju dva funkcionalna kluba i Partizan se namucio ali barem protiv Socija iz bogate Ruske lige a ne protiv predstavnika Gruzije, Malte ili Kazahstana.
Gadi mi se vise citat tu Hrvatsku bahatost a kao Hajdukovcu pogotovo mi se gadi ta Splitska bahatost. Sad ljetos kad sam bio dole opet ono podcjenjivanje svega i svaceg pogotovo nakon 2-0 protiv Toboleva prica se kako ce im sad utrpat 5 komada a kad ono CORAK i to od pozadi. Neki govore ma to sto pricaju ljudi na ulici nema veze sa igracima, ali itekako ima, to se prenosi i na klub.
Nije slucajno da Hajduk ispada od polu amatera i to nakon sto prvu utakmicu uvjerljivo dobije. Bahatost i visoki let in stalno kostaju.
Onda poslje nesto pricaju o "losem danu" .... pa nemozes svake godine ispadat protiv klubova iz najnizeg ranga i pricat mi nesto o "losem danu".


Famozna HNL ima dva kluba u play offu.

Po meni je fascinantnija Rijeka od sveg ostalog. Od osvajanja naslova su sišli dole, moraju rasprodavat momčad svako ljeto, a opet se nekako sklepaju, skupe i igraju iznad svoje kategorije Europu.

Jedan gazda, dobre trenere dovodi, dobra atmosfera u klubu i nekako ide. A daleko je od idealne situacija.



Trebao bi svaki klub iz HNL-a posudit najboljeg igrača Rijeci za PAOK. Pa ih onda vratit nazad. :zubati

Osijeku ovo ide u školovanje. Oni ako ovako nastave kvalitetno mora se dogoditi iskorak u Europi.

Hajduku ugasit euforiju na tri godine i pustit ih da rade. Ili konstantna euforija bez promjene nema veze jel pobjeda ili poraz.



Mišković je inteligentnija verzija Zdravka Mamića. I daleko manje bahat, ili to ne pokazuje javno.

Makar je Rijeka opasno živjela do 65. minute i protiv ovih Škota. Nije tako uvjerljivo kao rezultat.

Generalno hrvatski klubovi ove godine nisu uvjerljivi, Dinamo je jedva nekako prošao. Mi smo svi sad očekivali šamaranje protivnika u ovoj fazi natjecanja i onda prave utakmice sa klubovima iz liga druge "petice" (mislim na one lige tipa turska, grčka , portugalska, nizozemska, belgija). Ovako ćemo vidjeti kako će to izgledati.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski klubovi u Europi
PostPostano: 13 kol 2021, 16:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Kod nas kasnije počinje liga nego u nekim drugim zemljama. Mislim da je to glavni problem Hajduka koji svake g. ima novu momčad.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski klubovi u Europi
PostPostano: 13 kol 2021, 16:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
Problem Hajduka je što su duduci za fudbal.
Isto kao i mi Srbi.

Visoki su i odlični su bili košarkaši nekad.
Isto kao i mi Srbi.. :)

Zegejci su dobri za fudbal, jer su mali cverglančići.

Mi i Dalmoši nismo.
Krupni smo i visoki.
Mi smo za basket, vaterpolo, odbojku, rukomet.
Gde se traži snaga i visina.

.

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 530 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 22  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 17 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO