HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 04:41.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 5323 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146 ... 213  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 09 ruj 2022, 08:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 stu 2020, 14:48
Postovi: 880
DŽorDŽ je napisao/la:
Nije mi jasno kako netko može tvrdit da je Hrvat i u isto vrijeme svim srcem navijati da drugi hrvatski klub ispadne iz Europe. Meni je to nenormalno.

Nepojmljivo mi je da navijam protiv hrvatskog kluba u Europi. To je toliko bolesno i izopačeno, da sam se sav stresao od pomisli na to.

Šta si takva plačipička, 99% Torcide navija da Dinamo izgubi svaku utakmicu. I ja želim sve najgore kmečavcima sa juga, upravo zbog njihove mržnje, kmečanja i izigravanja moralnih vertikala.

_________________
Broj spominjanja Sorosa od strane pojedinih forumaša je obrnuto proporcionalan seksualnoj aktivnosti istih.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 09 ruj 2022, 09:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Ja sam ovo ljeto u Dalmaciji gledao euro utakmice Dinama i Hajduka i lokalni hajdukovci su s nama purgerima gledali tekme Dinama i navijali za prolaz, kao što je i većina nas dinamovaca željela Hajduku prolaz. Uz naravno međusobno podjebavanje. A utakmice Hajduka proživljavaju kao da je pitanje života i smrti.

Koliko čujem od drugih frendova po Dalmaciji slična je situacija. Frend s Korčule kaže da se u kafiću slavio prolaz Dinama u Ligu prvaka, da nije mogao vjerovati. Inače kad sam bio kod njega su me lokalni eksperti hajdukovci upozorili 2018. na atomski Dinamo s Bjelicom i da bi mogli daleko dogurati u Europi. Ja sam bio skeptičan. :zubati

Tako da ne treba se baš fokusirati na ono negativno.

Mislim da se u dobroj mjeri ta netrpeljivost Zagreba i Dalmacije odnosno Dinama i Hajduka smanjila kako je bilo devedesetih. Naravno jezgra Torcide je nabrijana kao i BBB ali to je manji broj ljudi.

Hrvatska integracija na djelu.

Razumljivo je i da je Dinamo nabio frustracije hajdukovcima. Ali sreću nalaze u tome da su opet ispred Riječana. :zubati

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 09 ruj 2022, 11:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 12:49
Postovi: 9283
Ja cu se intimno uvijek radovati uspjehu hrvatskog kluba, apsolutno nikada ne navijam protiv hrvatskog kluba, ti koji to rade za mene su retardi pa moje pravo na misljenje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 09 ruj 2022, 11:47 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2021, 22:58
Postovi: 7447
Lokacija: Nizza, Naissus...
Ljudi sa juga su ljuti i ogorčeni jer su pučani 3.će razine i stalno ih se potkrada od športa do investiranja. :hajduk1

Što tu nije jasno.

Kad nema pravilne preraspodjele javlja se bunt i animozitet...pa i mržnja, jal i bijes.

_________________
Propast najdugovecnije imperije (1123 god), Istocno Rimskog carstva
https://www.youtube.com/watch?v=yVa6GQVSaj0


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 09 ruj 2022, 11:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16433
Reconquista je napisao/la:
Ja sam ovo ljeto u Dalmaciji gledao euro utakmice Dinama i Hajduka i lokalni hajdukovci su s nama purgerima gledali tekme Dinama i navijali za prolaz, kao što je i većina nas dinamovaca željela Hajduku prolaz. Uz naravno međusobno podjebavanje. A utakmice Hajduka proživljavaju kao da je pitanje života i smrti.

Koliko čujem od drugih frendova po Dalmaciji slična je situacija. Frend s Korčule kaže da se u kafiću slavio prolaz Dinama u Ligu prvaka, da nije mogao vjerovati. Inače kad sam bio kod njega su me lokalni eksperti hajdukovci upozorili 2018. na atomski Dinamo s Bjelicom i da bi mogli daleko dogurati u Europi. Ja sam bio skeptičan. :zubati

Tako da ne treba se baš fokusirati na ono negativno.

Mislim da se u dobroj mjeri ta netrpeljivost Zagreba i Dalmacije odnosno Dinama i Hajduka smanjila kako je bilo devedesetih. Naravno jezgra Torcide je nabrijana kao i BBB ali to je manji broj ljudi.

Hrvatska integracija na djelu.

Razumljivo je i da je Dinamo nabio frustracije hajdukovcima. Ali sreću nalaze u tome da su opet ispred Riječana. :zubati

…hajduk je iznad svih u hr a i šire…imamo filing zivimo za svaku utakmicu ne klinci od osamnest nego i mi u poznim godinama…svako kolo imamo vise publike od svi ostali skupa…gdje god gostujemo opet najviše publike…pa ako smo frustrirani kako zelis rec kako to… :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 09 ruj 2022, 12:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 12:49
Postovi: 9283
Bravo, prvaci svita u atmosferi ae brale ludega li grada ae brale jesmo ludi ae brale, ali rezultate nemate, za razliku od Dinama i hrvatske reprezentacije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 09 ruj 2022, 12:52 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35
Postovi: 10444
Možeš tako navijat i za manchester city ili psg

_________________
Sproću judeonacizma!

daramo: ja bi bez problema mahao zastavom Izraela


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 09 ruj 2022, 12:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58886
Lokacija: DAZP HQ
crni_bombarder je napisao/la:
Bravo, prvaci svita u atmosferi ae brale ludega li grada ae brale jesmo ludi ae brale, ali rezultate nemate, za razliku od Dinama i hrvatske reprezentacije.


Ono njihovo navijanje nakon Villarreala je u jednu ruku i lijepo i tužno, lijepo u kontekstu podrške, tužno jer slave poraze, navikli se na debakle, ali uvijek su u formi do Gospe, tu ih pere euforija.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 09 ruj 2022, 12:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16433
dudu je napisao/la:
crni_bombarder je napisao/la:
Bravo, prvaci svita u atmosferi ae brale ludega li grada ae brale jesmo ludi ae brale, ali rezultate nemate, za razliku od Dinama i hrvatske reprezentacije.


Ono njihovo navijanje nakon Villarreala je u jednu ruku i lijepo i tužno, lijepo u kontekstu podrške, tužno jer slave poraze, navikli se na debakle, ali uvijek su u formi do Gospe, tu ih pere euforija.

…nista ne kuzis ovdje se zivi za klub a ne navija …tudji covik niks nece znati …istanjeni s Slavenom i s vilarealom ..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 09 ruj 2022, 13:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 12:49
Postovi: 9283
dudu je napisao/la:
crni_bombarder je napisao/la:
Bravo, prvaci svita u atmosferi ae brale ludega li grada ae brale jesmo ludi ae brale, ali rezultate nemate, za razliku od Dinama i hrvatske reprezentacije.


Ono njihovo navijanje nakon Villarreala je u jednu ruku i lijepo i tužno, lijepo u kontekstu podrške, tužno jer slave poraze, navikli se na debakle, ali uvijek su u formi do Gospe, tu ih pere euforija.


Nisam gledao iskreno, jer sam znao da ne mogu pera odbiti Viljarealu, realno tri klase ispod, nije to Dinamo.

Ali mogu zamisliti, nesto kao "mene zivot razocarao".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 09 ruj 2022, 15:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
K..M je napisao/la:
Ljudi sa juga su ljuti i ogorčeni jer su pučani 3.će razine i stalno ih se potkrada od športa do investiranja. :hajduk1

Što tu nije jasno.

Kad nema pravilne preraspodjele javlja se bunt i animozitet...pa i mržnja, jal i bijes.


Nemoj projicirat svoje srbijanske Južnjake na naše. Naše pere ozbiljni kompleks superiornosti. Nervira ih samo kad im se u dovoljnoj mjeri ne diviš i ne daješ za pravo. :D

Uostalom ti ćeš skoro postat Sjeverozapadnjak pa možeš pišat po onima južnije koji nisu vidjeli civilizaciju.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 09 ruj 2022, 19:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2020, 15:23
Postovi: 3323
laganini je napisao/la:
…nista ne kuzis ovdje se zivi za klub a ne navija …tudji covik niks nece znati …istanjeni s Slavenom i s vilarealom ..

Sa slaven belupom bi trebala biti još jača atmosfera s obzirom da ste bez titule 20g, svaka utakmica vam je kao finale. 2003/4 hajduk Zadar iljadu navijača, 2006 ili 7 hajduk dinamo na poljudu 7 tisuća navijača od toga tisuću boysa.

_________________
Dudu "HDZ će pomesti izbore, veća pobjeda nego prije 4 godine." 61>>>>66


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 09 ruj 2022, 21:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58886
Lokacija: DAZP HQ
evo karme, pljuju po Dinamu, 97. minuta donedavni otpisani igrač Hajduka Dolček zabija za 1-1 na Šubićevcu. :zubati

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 09 ruj 2022, 21:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
INVAZIJA NA MILANO
'Došli smo na početak reda noć prije, u 23.30 sati! Bit će ludo'

Neki su sa sobom ponijeli stolce, neki peciva, pivo, neki su iz ruksaka vadili zalihe bombica pelinkovca, a na travi je bilo i nekoliko dekica.

Neki su se nakon gotovo 12 sati čekanja dočepali ulaznice za San Siro. Prodano ih je 3390


A jebote prodat će mi karte. Još se i samo može kupit na Maksimiru.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 09 ruj 2022, 21:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58886
Lokacija: DAZP HQ
Čeferin je s Bobanom bio na Maksimiru i izjavio je da je to najgori stadion u Europi i da će brzo doći zabrana. on nam je saveznik.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 09 ruj 2022, 21:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 ožu 2021, 15:54
Postovi: 1566
Lokacija: Pogibeljan, surov, drzak, bezobrazan politički Zagreb
Ide novi stadion sigurno. Uvjeren sam 100%.

Nekako si mislim da se možda čeka dovršetak osječkog Pampasa koji će biti gotov do kraja ove godine, pa će se onda ići u rušenje dotrajalog Maksimira.
Onda ide ugovor s Osijekom da Dinamo igra euro utakmice na Pampasu koji će imati 13.005 mjesta, a može se brzo povećati na 15.000 mjesta.
slika

_________________
RH i Protektorat BiH 1981:
Hrvata 54,58%
Prečana 24,00%
Muslimana 21,42%

RH i Protektorat BiH 2022:
Hrvata 62,23 %
Muslimana 19,74 %
Prečana 14,18 %
Ostalih 3,85 %


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 10 ruj 2022, 22:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16433
crni_bombarder je napisao/la:
Dovodim u pitanje bjanko pozive za Nikolicu prikolicu, covjek je dva puta isao u Premier ligu i oba puta presjedio na klupi, a izbornik iz Livna veli "moramo mu pomoci da emotivno naraste". Drugim igracima ne pomaze na taj nacin.

Opcenito politika demagoskog izbornika je nakaradna, opet se zovu Lovren i Vida, zatim ona nakarada od Kalinica mislim na golmana jasno, i tako dalje.

Vlasic kao igrac upotrebljiv svakako, iako je spor i kratkonog, ali upotrebljiv. Kao osoba, smece, nakon izjave zna se koje. Sto se mene tice, smece.

..da zaključimo temu o vlasicu i sporosti.. TALIJANSKI STRUČNJAK U ČUDU ZBOG NIKOLE VLAŠIĆA! ‘BRZ JE I UČINKOVIT, A TAMO ZAČUDO NIJE MOGAO ISPORUČITI...‘
Stručni sukomentator Sky Italije Nicola Roggero ne može se načuditi zašto Nikola Vlašić nije
Roggero o hrvatskom nogometnom reprezentativcu ima visoko mišljenje i čudi ga zašto se mučio u Premiershipu kada je dolaskom u Italiju zaplivao ‘kao riba u vodi‘ i postigao 3 gola u prvih pet utakmica u Serie A.

"U Premier ligi Nikola je bio puno manje uspješan nego li se očekivalo, i u Evertonu i u West Hamu. On je kvalitetan igrač i začudo u Engleskoj nije mogao isporučiti na razini na kojoj to inače radi. Kažem začudo jer je brz i učinkovit i tako je dobro prilagođen za engleski nogomet. U Rusiji je s druge strane bio tako uspješan", rekao je Roggero


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 14 ruj 2022, 09:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 5202

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 14 ruj 2022, 10:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
slika

Ajmo naši.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 14 ruj 2022, 10:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
Jako ste dobro kliknuli s trenerom Čačićem. Pod njegovim vodstvom prošle sezone ste uzeli prvenstvo, ove Superkup, plasirali ste se u Ligu prvaka, pao je Chelsea... Izgubili ste samo jednu utakmicu, onu na gostovanju kod Bodo/Glimta.

- Od onog dana kad je došao Ante Čačić, sve nam je super krenulo. Smirio nas je, odmah nam je rekao da smo najbolji u HNL-u. Tada je bilo upitno osvajanje naslova prošle sezone. Nakon takvog njegovog smirenog stava, mi smo se smirili i uzeli titulu. Jako smo povezani s trenerom, poštujemo njegove zahtjeve, slušamo sve što nam kaže. Također, izvrsno analiziramo protivnike i dobro se pripremamo za svaku utakmicu. Po rezultatima se vidi da je svlačionica jako dobro kliknula s trenerom.


https://sportske.zabranjeni.hr/sn/nogomet ... u-15247302

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 14 ruj 2022, 11:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
slika

HHerceg ugledaj se na Stipu. :zubati



:aleale

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 14 ruj 2022, 17:41 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35
Postovi: 10444
Fuj.
Inače kvota 6 da dinamija prolazi grupu. Trebalo bi to kušat.

_________________
Sproću judeonacizma!

daramo: ja bi bez problema mahao zastavom Izraela


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 14 ruj 2022, 18:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Kradu nas gore nego Hajduka.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 14 ruj 2022, 18:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2019, 16:40
Postovi: 1799
Lokacija: Strateška autonomija
Vrlo dobra Dinamova obrana do ovog nesretnog penala.

_________________
Kontra mraku, kontra sili, kontra rentijerstva, kontra klijentelizma

HDZ=SKH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 14 ruj 2022, 18:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58886
Lokacija: DAZP HQ
Penal je čist otkad je vara, neoprezan i zakašnjen ulaz.

Ne igramo ništa posebno, moramo podići nivo igre.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5323 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146 ... 213  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 12 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO