HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 24 tra 2024, 06:48.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2042 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 82  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 13 stu 2020, 09:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 kol 2014, 01:08
Postovi: 731
jedini šport kojim se uspješno bave u posljednjih 25 godina je iskopavanje i sastavljanje amidža, nena, daidža.. tzv džemosajd puzzle


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 13 stu 2020, 09:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 12:49
Postovi: 9282
nije da se nesto nasladjujem, ali simpaticno je citati prepucavanja bosnjackih navijaca, na jednoj strani Ahmo dos`o u Sarajevo `98 godine sa majkom i babom izgorazda, trebao mu vodic da nadje stadion Kosevo danas je veliki navijac i pise nista repka samo Saraj`vo bordo boja krv je moja oooo aaaaoooo ko neartukilirani majmun... na drugoj strani Hajro iz Stokholma, dos`o u Svedsku `95 kao izbjeglica iz Vlasenice, ne zna sta je Saraj`vo sta je bordo boja, od bordo konfekcije nosi samo fes, zivi na socijali i profesionalno se bavi navijanjem ide na sve utakmice od Luxemburga do Malmea, skida majicu na tribini dernja se bosnom behar probeharao, nervira ga Ahmo, dok gazi izraelsku zastavu uvjeren je da je Bosna najbolja na svijetu samo savez ne valja

a onda su tu i Semso i Latif, nsvrseni novinari cuvenog sarajevskog fakulteta politickih nauka i strucnjaci za sve a posebno za etnicka pitanja smjer "Srbi i Hrvati nisu postojali u Bosni prije 20. vijeka", pisu kolumne od 1000 recenica u kojima postenom bosnjackom navijacu objasnjavaju da nije problem u tome sto bosnjo nije za sport jer u sportu se moras namuciti, trenirati, nema uspjeha dok se sjedi po kafanama cijeli dan i naprdjuje o bjelosvjetskoj politici, slavi pobjeda Bidena a covjek jos nije pobijedio, ukratko besposlicari po sarajevskoj kotlini, bosnjo ima olimpijske planine a nema nijednog skijasa, ski letaca, klizaca ili klizacicu ni umjetnickog ni brzog smjera, bosnji planina sluzi za zaloziti rostilj i ispeci cevapa i sudzukica pa ostaviti smece iza sebe da hambasadorske zene ciste u akciji "ispunimo subotu bilo cime"... ne, za sve je kriv savez, specijalno ustase i cetnici mehko ć, koji rovare protiv bosnjackog sporta


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 13 stu 2020, 13:49 
Offline

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38
Postovi: 4370
Jesu oni imali barem nekog ko je osvojio medalju jos za vrijeme Jugoslavije ?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 25 stu 2020, 01:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23318
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Je li ovo i Bajevic dobio korpu?

https://www.dnevnik.ba/dogadaji/ns-bih- ... -bajevicu/

Kako ne shvacaju ljudi da imaju tako losu reprezentaciju, da je medju najnekvalitetnijim u Europi? :neznam Kloppa, Ancelotti-ja, Guardiolu, Flicka, Mourinha dovedi od onoga se ne moze nista napraviti.

Kakvi likovi i kakav odmak od realnosti. Cijela medijska scena u Sarajeva zivi u balonima, koji nemaju veze s realnoscu - kako u poltici, drustvu, tako evo i u sportu.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 06 lip 2021, 19:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ispušili od Danske.
Već kako sam danas dobre volje dajem im koristan savjet. Da pošalju pismo UEFA / FIFA i lijepo kažu da ta sranja od utakmica ne gleda 75% "države". Jer plaćaju licencu za prijenose po broju stanovnika.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 06 lip 2021, 19:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 36051
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Mislim da su dvije godine bez pobjede.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 06 lip 2021, 19:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2019, 14:44
Postovi: 4267
Zadnja pobjeda u studenom 2019. protiv Lihtenštajna. Ići će to na dvije godine.
Zapravo, zadnje dvije od tri pobjede su bile protiv mikrodržave Lihtenštajna.
Prigodno da mikronacija (zapravo vjerska skupina) od uskoro 999 000 pripadnika pobjeđuje jedino protiv drugih mikronacija.

:smijeh


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 06 lip 2021, 20:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Te navedene su za njih Japan i Kina zajedno, svjetske sile. Ipak pričate o bogatim i harmoničnim društvima.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 11 kol 2021, 02:01 
Offline

Pridružen/a: 03 pro 2020, 15:33
Postovi: 3164
Zadnja pobjeda Baznie je bila 18.11.2019 protiv Lihtenštajna (3:0)

Moglo bi ovi lagano na dvije godine bez pobjede :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 19 kol 2021, 11:06 
Offline

Pridružen/a: 06 srp 2021, 08:45
Postovi: 3821
slika

Svidja mi se ovo sto su raznoliki nacionalno, tj. etnicki, tj. vjerski. (vjerski pase najbolje jer se radi o tri vjere iliti etnovjeroispovijesti).

_________________
fakofbolan nema krsta bez tri prsta


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 19 kol 2021, 11:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35317
Lokacija: Gl. grad regije
Ima puno ateista.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 19 kol 2021, 11:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58876
Lokacija: DAZP HQ
Propali načisto, kad vidim da su u kadru dvojica dinamovaca koji ne mogu primirisati prvih 11.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 19 kol 2021, 11:11 
Offline

Pridružen/a: 06 srp 2021, 08:45
Postovi: 3821
Bice bolje, jbg. Prije su bili bolji ali nisu cesto imali srece. Sad su jednostavno losi.

I ne znam koju se kitu vi Hrvati radujete. Ovo je i vasa reprezentacija, iako skiljite u susjednu drzavu. Ima i Hrvata u reprezentaciji.

_________________
fakofbolan nema krsta bez tri prsta


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 19 kol 2021, 11:12 
Offline

Pridružen/a: 06 srp 2021, 08:45
Postovi: 3821
Mislim ono..niko vam ne brani da navijate i za Hrvatsku, ali je dno dna navijati protiv reprezentacije BiH a iz BiH si.

_________________
fakofbolan nema krsta bez tri prsta


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 19 kol 2021, 11:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35317
Lokacija: Gl. grad regije
turbotakija je napisao/la:
Mislim ono..niko vam ne brani da navijate i za Hrvatsku, ali je dno dna navijati protiv reprezentacije BiH a iz BiH si.


Ja bih bio jako sretan ako moj mali nogometaš bude dovoljno dobar za Hr repku ali bih bio i vrlo sretan ako bi bio dovoljno dobar za bh. repku. Mislim da trenutno nije ni svjestan da može igrat za obje reprezentacije.

Naravno da navijamo i za BiH gdje ima Hrvata. Reprezentacije BiH u zimskim sportovima su pune Srba pa navijaju ljudi. Nije vaša. Mene samo iritiraju kad dođu s ljiljanima likovi. Pod njima je talibanija Hrvate ubijala i nije u redu.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 19 kol 2021, 12:55 
Offline

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38
Postovi: 4370
Ovaj Branimir Cipetic jel on u stvari Dalmatinac ?
Vidim da je rodjen u Splitu i igrao cjeli juniorski period u Hajduku.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 19 kol 2021, 13:58 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35
Postovi: 10443
Momak je iz Konjica, nakon što su njegovi protjerani iz Konjica živia je u Kaštelima.

_________________
Sproću judeonacizma!

daramo: ja bi bez problema mahao zastavom Izraela


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 19 kol 2021, 14:02 
Offline

Pridružen/a: 06 srp 2021, 08:45
Postovi: 3821
Junuz Djipalo je napisao/la:
turbotakija je napisao/la:
Mislim ono..niko vam ne brani da navijate i za Hrvatsku, ali je dno dna navijati protiv reprezentacije BiH a iz BiH si.


Ja bih bio jako sretan ako moj mali nogometaš bude dovoljno dobar za Hr repku ali bih bio i vrlo sretan ako bi bio dovoljno dobar za bh. repku. Mislim da trenutno nije ni svjestan da može igrat za obje reprezentacije.

Naravno da navijamo i za BiH gdje ima Hrvata. Reprezentacije BiH u zimskim sportovima su pune Srba pa navijaju ljudi. Nije vaša. Mene samo iritiraju kad dođu s ljiljanima likovi. Pod njima je talibanija Hrvate ubijala i nije u redu.



Imao sam prije par godina raspravu s jaravnom iz Cazinske krajine. Bosnjak. Igrala je Hrvatska, a fakat vise ne mogu da se sjetim s kim. I ja mu kazem, normalno da cu navijati za Hrvatsku. Veli on meni da nece radi onih "Hercegovaca". Pustim ga da zavrsi, kratko razmislim i kazem mu da ja to ovako vidim: Istina je da ti "Hercegovci" navijaju za Hrvatsku. I istina je da ima neke logike reci da neces da budes u istom taboru. Ali sta da radim sa rodbinom, Hrvatima, koji takodjer navijaju za Hrvatsku? I sa masom drugih ljudi, Hrvata, koji nisu tako nastrojeni kao ovi sto ih on spominje a koji isto navijaju za Hrvatsku? Da li su mi oni sad bitniji ili ovi "Hercegovci".. kome pridajem vecu bitnost.

Mene sahovnica uopce ne smeta. A ubijani su Bosnjaci pod sahovnicom.

_________________
fakofbolan nema krsta bez tri prsta


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 19 kol 2021, 14:04 
Offline

Pridružen/a: 06 srp 2021, 08:45
Postovi: 3821
Nek se ne naljute Hercegovci - a stavio sam i pod navodnike. Zna se na koga se misli. Ali to je cesto kolokvijalni izraz za nacionalisticki opredjeljene Hrvate iz BiH. I zaista ga je on i koristio.

_________________
fakofbolan nema krsta bez tri prsta


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 19 kol 2021, 17:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Nije forum spomenar iz osnovne škole da nam popunjavaš tvoje osobne "vrline".

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 19 kol 2021, 18:58 
Offline

Pridružen/a: 06 srp 2021, 08:45
Postovi: 3821
Dal su "vrline" ili "mahane", pitanje je, ali cinjenica je da razgovaramo, razmjenjujemo misljenje i stavove, i tu je valjda legitimno iznositi i osobna iskustva.

_________________
fakofbolan nema krsta bez tri prsta


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 19 kol 2021, 19:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ne zanima nas tvoje mišljenje jer nije muslimanski mainstream. (Takija mislim, za mišljenje ti svako malo izleti kakvo je) Trolaš teme.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 19 kol 2021, 19:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2020, 15:23
Postovi: 3315
turbotakija je napisao/la:
Imao sam prije par godina raspravu s jaravnom iz Cazinske krajine. Bosnjak. Igrala je Hrvatska, a fakat vise ne mogu da se sjetim s kim. I ja mu kazem, normalno da cu navijati za Hrvatsku. Veli on meni da nece radi onih "Hercegovaca". Pustim ga da zavrsi, kratko razmislim i kazem mu da ja to ovako vidim: Istina je da ti "Hercegovci" navijaju za Hrvatsku. I istina je da ima neke logike reci da neces da budes u istom taboru. Ali sta da radim sa rodbinom, Hrvatima, koji takodjer navijaju za Hrvatsku? I sa masom drugih ljudi, Hrvata, koji nisu tako nastrojeni kao ovi sto ih on spominje a koji isto navijaju za Hrvatsku? Da li su mi oni sad bitniji ili ovi "Hercegovci".. kome pridajem vecu bitnost.

Mene sahovnica uopce ne smeta. A ubijani su Bosnjaci pod sahovnicom.

Ovo je najsunitskija rečenica koja može postojati, a ironično je da ti upravo te Hercegovce(bez navodnika jer naravno da i ti i taj ti iz "Cazina" misli na sve nas) tjeraš da navijaju za BIH čime bi bio u istom "taboru" s nama, znači li to da bi taj iz "Cazina" prestao navijati za BIH?. I naravno i tad ne bi bio problem taj iz "Cazina" i njegovi kompleksi prema superiornijim Hercegovcima već je u nami problem jer si ti i "pajdo" ti inferiorniji. A zna se da suniti vole za vrijeme Hrvatske navijati za bijelo crvene, s nešto više crvene i manje pravilnim geometrijskim oblicima.

Stavio sam pajdo i Cazin pod navodnike, ali ne zato što je to kolokvijalni naziv za debila, već zato što je imaginaran.

_________________
Dudu "HDZ će pomesti izbore, veća pobjeda nego prije 4 godine." 61>>>>66


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 19 kol 2021, 21:39 
Offline

Pridružen/a: 06 srp 2021, 08:45
Postovi: 3821
Gazda je napisao/la:
turbotakija je napisao/la:
Imao sam prije par godina raspravu s jaravnom iz Cazinske krajine. Bosnjak. Igrala je Hrvatska, a fakat vise ne mogu da se sjetim s kim. I ja mu kazem, normalno da cu navijati za Hrvatsku. Veli on meni da nece radi onih "Hercegovaca". Pustim ga da zavrsi, kratko razmislim i kazem mu da ja to ovako vidim: Istina je da ti "Hercegovci" navijaju za Hrvatsku. I istina je da ima neke logike reci da neces da budes u istom taboru. Ali sta da radim sa rodbinom, Hrvatima, koji takodjer navijaju za Hrvatsku? I sa masom drugih ljudi, Hrvata, koji nisu tako nastrojeni kao ovi sto ih on spominje a koji isto navijaju za Hrvatsku? Da li su mi oni sad bitniji ili ovi "Hercegovci".. kome pridajem vecu bitnost.

Mene sahovnica uopce ne smeta. A ubijani su Bosnjaci pod sahovnicom.

Ovo je najsunitskija rečenica koja može postojati, a ironično je da ti upravo te Hercegovce(bez navodnika jer naravno da i ti i taj ti iz "Cazina" misli na sve nas) tjeraš da navijaju za BIH čime bi bio u istom "taboru" s nama, znači li to da bi taj iz "Cazina" prestao navijati za BIH?. I naravno i tad ne bi bio problem taj iz "Cazina" i njegovi kompleksi prema superiornijim Hercegovcima već je u nami problem jer si ti i "pajdo" ti inferiorniji. A zna se da suniti vole za vrijeme Hrvatske navijati za bijelo crvene, s nešto više crvene i manje pravilnim geometrijskim oblicima.

Stavio sam pajdo i Cazin pod navodnike, ali ne zato što je to kolokvijalni naziv za debila, već zato što je imaginaran.



Taman krenuo da ti odgovorim, kadli procitam ovo sranje na kraju i sad mi se neda. Ako ne vjerujes ono sta kazem nemas apsolutno nikakvog razloga ulaziti u raspravu. Uopce tema nisu "Hercegovci", sto i nije u precizno definirano, vec je pitanje da li dopustiti debilima da ti uredjuju stav prema necemu ili nekome, jer ako se budes vratio par postova unatrag, vidjeces da je diskusija zapocela tako sto je Junuz rekao da ne moze navijati za bosansku reprezentaciju zato sto za tu istu navija i "talibanija".

To je toliko glupo kao kad bi rekao da ne volis pecenje jer i "talibanija" voli janje na raznju.

_________________
fakofbolan nema krsta bez tri prsta


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 20 kol 2021, 07:55 
Offline

Pridružen/a: 15 ruj 2017, 11:20
Postovi: 512
Toliko smo jaki da nema teme ni podforuma di nas nećete spomenit :zubati

Jebate tribalo bi napravit neku bombastičnu temu o ''zlim Hercegovcima'', nema ekipe koja ima više mrzitelja a opet tako dominira na svim poljima (sport, demografija, ekonomija, you name it)


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2042 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 82  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 16 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO