HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 18:15.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1095 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 44  Sljedeća

Tko će ponijeti titulu prvaka?
Anketa je završila: 13 lip 2018, 15:25.
Njemci 8%  8%  [ 2 ]
Brazilci 8%  8%  [ 2 ]
Francuzi 8%  8%  [ 2 ]
Španjolci 8%  8%  [ 2 ]
Argentinci 8%  8%  [ 2 ]
Belgijanci 4%  4%  [ 1 ]
Englezi 0%  0%  [ 0 ]
Portugalci 0%  0%  [ 0 ]
Hrvati 29%  29%  [ 7 ]
Rusi 0%  0%  [ 0 ]
Urugvajci 0%  0%  [ 0 ]
Kolumbijci 0%  0%  [ 0 ]
Poljaci 0%  0%  [ 0 ]
Švicarci 0%  0%  [ 0 ]
Meksikanci 0%  0%  [ 0 ]
Šveđani 0%  0%  [ 0 ]
Danci 0%  0%  [ 0 ]
Srbi 21%  21%  [ 5 ]
Nitko od navednih 4%  4%  [ 1 ]
Ukupno glasova : 24
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Svjetsko nogometno prvenstvo u Rusiji 2018.
PostPostano: 14 srp 2018, 14:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27
Postovi: 17349
Lokacija: יום טוב
ti si slikao s Malešnice. tri zastave su ispred kafića a ova je morala preko ceste jer nema mjesta. busna stanica pored je na liniji preko Malešnice.
i nemoj se prepirati sa mnom. :kava

_________________
Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica

Takozvana RS je genocidna tvorevina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Svjetsko nogometno prvenstvo u Rusiji 2018.
PostPostano: 14 srp 2018, 15:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Englezima se ne igra nimalo. Oni su svoj nacionalni naboj davno izgubili, i teško će ga povratiti nazad.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Svjetsko nogometno prvenstvo u Rusiji 2018.
PostPostano: 14 srp 2018, 17:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 14:42
Postovi: 8241
Lokacija: Na rubu egzistencije
Kaže Stipe Pletikosa da nema više psihoze. Kontam jok nema. U meni već od Danske vrije. Emocije na n-tu. Gledam Zabivaku na snimalicu ujutru dok svi spavaju. Knedla mi u grlu kad vidim dokle smo dogurali.

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Svjetsko nogometno prvenstvo u Rusiji 2018.
PostPostano: 14 srp 2018, 17:41 
Online
Avatar

Pridružen/a: 12 lis 2009, 17:44
Postovi: 8167
Pere me znoj već sad a šta će biti sutra.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Svjetsko nogometno prvenstvo u Rusiji 2018.
PostPostano: 14 srp 2018, 18:31 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24675
Lokacija: Heartbreak Hotel
Dalić i Ćiro

http://www.bombay-tv.net/identity-en-3a ... 88cfa.html

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Svjetsko nogometno prvenstvo u Rusiji 2018.
PostPostano: 14 srp 2018, 18:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58914
Lokacija: DAZP HQ
Premorio sam se i psihički i fizički, točno mogu izdržat još jednu utakmicu. Srećom pa sam na godišnjem od idućeg vikenda.

Ne sjećam se da je 1998. bilo ovako stresno, ovo je potpuno drugi level.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Svjetsko nogometno prvenstvo u Rusiji 2018.
PostPostano: 14 srp 2018, 19:31 
Offline

Pridružen/a: 18 srp 2009, 14:14
Postovi: 5261
Lokacija: Na dženazi BiH
Cijeli dan samo mislim o utakmici, znojim se, zivcan sam. Sinoc sam sanjao da je rakitic zabio projektil van 16m.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Svjetsko nogometno prvenstvo u Rusiji 2018.
PostPostano: 14 srp 2018, 20:16 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 36050
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Ovo je poseban osjećaj, ne znam kad sam se tako osjećao prije neke tekme, ipak je tu u podsvijesti spoznaja da je ovo nešto što ćeš možda doživjeti jednom u životu.
Iako mislim da ovo nije kraj ove generacije, imaju nam još dužni Euro za 2 godine, nek i tu sve naplate u završnom pohodu.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Svjetsko nogometno prvenstvo u Rusiji 2018.
PostPostano: 14 srp 2018, 20:22 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 36050
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Citat:
Nedjelja, 15. srpnja, definitivno može postati novi blagdan, Dan svehrvatske radosti koji će se pamtiti naraštajima, od koljena do koljena. Može se zvati Dan Vatrenih, Dan Srca vatrenog, Dan svetog Zlatka i Luke, Ivana i Marija… Dan vatrene oluje, Dan svjetskih ili svetih prvaka, svejedno.

Mjesec Vatrenih odavno traje, od 16. lipnja i prve pobjede nad Nigerijom s kojom je počeo pobjedonosni pohod kroz Rusiju. Mjesec osmijeha i veselja, mjesec hrvatskih pobjeda, mjesec buđenja zanosa i ponosa, mjesec povratka optimizma.

Budimo im zahvalni na tome i ne zaboravimo pritom zahvaliti i Rusiji i FIFA-i.

Putinova Rusija organizirala je mundijal svih mundijala, fantastični, besprijekorni sportski spektakl za uživanje. Sve dosadašnje odigrane 62 utakmice bile su nogometni blagdani za igrače i navijače na vrhunskim stadionima i uvjetima.

U toj masi navijača sa svih kontinenata, svih vjera i rasa, milijuna po ruskim gradovima ni na tribinama ni po fan zonama i ulicama nije bilo ozbiljnih incidenata, većih nereda ili masovnih izgreda. Prisjetite se samo slika otprije dvije godine s Eura u Francuskoj, obračunavanja Engleza i Rusa, režiranog prekida naše utakmice...

Pamtite li sad ikoju baklju ili topovski udar na bilo kojoj utakmici, snimke divljanja ili obračuna po kakvima su poznati ruski huligani. Njet! Putin je pokazao na koji način se huliganizam može ukloniti od nogometa.

Pritom su navijači koji su imali privilegij biti u Rusiji ponijeli nezaboravne uspomene, s ushićenjem govore o gostoljubivosti i ljubaznosti domaćina. I posebno, o naklonosti prema Hrvatskoj, bez obzira što smo ih baš mi u drami izbacili s prvenstva.

Posebno moramo biti zahvalni FIFA-i koja je organizirala prvenstvo u kojem nije bilo privilegiranih. Nije to bio domaćin ni bilo koja velika, moćna reprezentacija.

U toj pobjedi nogometnog poštenja i časti svakako je nezaobilazna uloga našeg brončanog kapetana Zvonimira Bobana, glavnog FIFA-ina sportskog stratega. Nogomet je u Rusiji na najljepši način vraćen nogometašima i navijačima.

Hrvatska na FIFA-inu tronu, doslovno na krovu svijeta, u sedmom nebu. I zbog izborene te sedme, završne utakmice na Mundijalu, Hrvatska opijena Vatrenima, ispunjena srećom i ponosom.

Kako je netko pustio objavu: “Velika nam djela učini Gospodin, opet smo radosni!”

I opet je Hrvatska zajedno. Velika, nezamisliva djela učinili su Vatreni ljeta Gospodnjeg 2018.

https://sportske.zabranjeni.hr/rusija2018 ... a/7605819/

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Svjetsko nogometno prvenstvo u Rusiji 2018.
PostPostano: 14 srp 2018, 20:29 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 36050
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Komentator srpske televizije odradio jedan od najbizarnih TV prijenosa ikada

https://sportske.zabranjeni.hr/rusija2018 ... dnevnik.hr

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Svjetsko nogometno prvenstvo u Rusiji 2018.
PostPostano: 14 srp 2018, 20:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27
Postovi: 17349
Lokacija: יום טוב
čuj njih, njima teško pred utakmicu :D

mislim da će opet biti 2:1.

_________________
Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica

Takozvana RS je genocidna tvorevina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Svjetsko nogometno prvenstvo u Rusiji 2018.
PostPostano: 14 srp 2018, 20:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6905
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
ljudi,ne trebate se nimalo brinuti,ja sam 99,9 % uvjeren da ćemo biti prvaci...jednostavno je to tako...
shvatio sam to već nakon pobjede protiv Islanda,a pet dana nakon toga ,ujutro na dan utakmice protiv Danske jedan podatak koji sam čuo,a vezan je uz sportsku prognozu ( :zubati ) me uvjerio u to u potpunosti...

imam dres reprezentacije 16 godina,iz Japana/Koreje,a sljedeći koji kupujem je onaj sa zvjezdicom, i to rezervni crni naravno...ispalo je tako da sam nesvjesno čekao tu zvjezdicu da kupim konačno noviji dresić...

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Svjetsko nogometno prvenstvo u Rusiji 2018.
PostPostano: 14 srp 2018, 21:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58914
Lokacija: DAZP HQ
Želim vidjeti natpis na svakom graničnom prijelazu i u svakoj zračnoj luci: Dobrodošli u zemlju svjetskog nogometnog prvaka.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Svjetsko nogometno prvenstvo u Rusiji 2018.
PostPostano: 14 srp 2018, 21:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 sij 2011, 11:38
Postovi: 2620
bumbar92 je napisao/la:
oni poslje tekme pali ko muhe, ljudi večeraju i odmaraju se, a Grdović upada možda pijan ko motika, al čujem da se odvikava :D

kako nastaju hitovi u slavljenjima momčadi SP? sad je to "Nije u šoldima sve..." pomalo znakovito za ishod ovog mundijala, ali onaj severinin iz '98 "djevojka sa sela" ili tako nešto, pa malo je reć da je niđe-veze, a oni ga pjevali cijelo vrijeme.
To je nogometno sujevjerje i gatanje u stilu kad se ovo pjeva dobijamo tekmu, drugog razloga ne vidim.

Seve nacionale, regionale je tada bila bliska s nekim igračima, ponajviše sa Šukerom, čija je bila omiljena pjevačica.
Ovo danas s Grdovićem je šala na to da u nogometu pobjeđuju samo velike i financijski moćne zemlje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Svjetsko nogometno prvenstvo u Rusiji 2018.
PostPostano: 14 srp 2018, 21:25 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 36050
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
kiler je napisao/la:
ljudi,ne trebate se nimalo brinuti,ja sam 99,9 % uvjeren da ćemo biti prvaci...jednostavno je to tako...
shvatio sam to već nakon pobjede protiv Islanda,a pet dana nakon toga ,ujutro na dan utakmice protiv Danske jedan podatak koji sam čuo,a vezan je uz sportsku prognozu ( :zubati ) me uvjerio u to u potpunosti...

imam dres reprezentacije 16 godina,iz Japana/Koreje,a sljedeći koji kupujem je onaj sa zvjezdicom, i to rezervni crni naravno...ispalo je tako da sam nesvjesno čekao tu zvjezdicu da kupim konačno noviji dresić...


To je onaj s mrežom što su ga škarama rezali da ga opet obuče Olić :D

Ima jošjedan zanimljiv podatak, svakih 20 godina stiže novi svjetski prvak, 1998. je to bila Francuska, 2018. je red na nas.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Svjetsko nogometno prvenstvo u Rusiji 2018.
PostPostano: 14 srp 2018, 21:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 sij 2011, 11:38
Postovi: 2620
BBC je napisao/la:
Englezima se ne igra nimalo. Oni su svoj nacionalni naboj davno izgubili, i teško će ga povratiti nazad.


Varaš se. Oni su zemlja s valjda najvećim nacionalnim nabojem ikad. Sve britansko i englesko je prvoklasno, drugo ne valja ništa, ako uopće i postoji.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Svjetsko nogometno prvenstvo u Rusiji 2018.
PostPostano: 14 srp 2018, 21:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 sij 2011, 11:38
Postovi: 2620
daramo je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:

Urugvaj 3 milijuna stanovnika
Kina 1.5 milijardi
Indija 1.2 milijarde


Dovoljno pogledati listu da bude jasno šta smo postigli.

Robi ne možeš porediti Kinu i Indiju jer to nisu nogometne zemlje niti imaju nogometnu tradiciju niti ulažu u njega.
Kina ulaže anormno u olimpijske sportove i u tu zaista u vrhu s velikanima, u nogomet jedino što ulažu je domaća liga gdje njihovi bogataši kupuju zvijezde na zalasku karijere, ali od toga nemaju ništa domaći igrači.
Iako je i to svojevrsna promocija nogometa koja možda zainteresira djecu da treniraju nogomet i dignu kvalitetu kineskog nogometa.
Indiju ne treba niti spominjati, kod njih je nogomet n još nižim granama.

Kad smo kod Urugvaja to je druga priča, meni veoma draga nogometna nacija koja je u rangu s nama po parametrima.
Kod njih je nogomet svetinja, nacionalni sport broj 1. bez konkurencije.
Nogometna nacija koja je rušila snove jednom Brazilu i bacala ga u depru s izuzetnom poviješću, bivši svjetski prvaci.

U Urugvaju postoji državni sustav za razvoj nogometa.
Nogomet je sastavnio dio obrazovnog sustava, djeca igraju nogomet u školama, postoje školske lige, dječje lige itd.
Postoji jasan i organiziran plan razvoja od najmađih uzrasta reprezentacije.
To objašnjava vrhunske rezultate naravno tu je dodatak nogometna strat i sirovi južnoamerički talent.


To ne vrijedi za Kinu. Upravo investiraju milijarde u nogomet ne bi li postali svjetski prvaci.
http://www.businessinsider.com/china-a- ... er-2016-11
https://www.bloomberg.com/news/features ... s-billions
Očekuj Kinu kao prvaka do 2050., to im je plan.
Bit će odlično za nogomet, ako se ostvari.

Inače, HTZ predviđa da će se posjet kineskih turista sljedeće godine udvostručiti u odnosu na planirano.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Svjetsko nogometno prvenstvo u Rusiji 2018.
PostPostano: 14 srp 2018, 21:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
snowflake je napisao/la:
BBC je napisao/la:
Englezima se ne igra nimalo. Oni su svoj nacionalni naboj davno izgubili, i teško će ga povratiti nazad.


Varaš se. Oni su zemlja s valjda najvećim nacionalnim nabojem ikad. Sve britansko i englesko je prvoklasno, drugo ne valja ništa, ako uopće i postoji.


To se zove naprđivanje i arogancija.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Svjetsko nogometno prvenstvo u Rusiji 2018.
PostPostano: 14 srp 2018, 21:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 sij 2011, 11:38
Postovi: 2620
BBC je napisao/la:
snowflake je napisao/la:

Varaš se. Oni su zemlja s valjda najvećim nacionalnim nabojem ikad. Sve britansko i englesko je prvoklasno, drugo ne valja ništa, ako uopće i postoji.


To se zove naprđivanje i arogancija.


Slažem se. Ali to se zove i bivša prva industrijska sila svijeta i posjednica najvećeg kolonijalnog carstva ikad.
London prvi europski milijunski grad.
Mislim, ne volim ih, ali kad kod tebe počne industrija imaš dva divovska koraka prednosti u odnosu na ostale.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Svjetsko nogometno prvenstvo u Rusiji 2018.
PostPostano: 14 srp 2018, 22:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 sij 2011, 11:38
Postovi: 2620
Neću gledati u prijenosu ono sutra.
Nema šanse.
Sretno naši.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Svjetsko nogometno prvenstvo u Rusiji 2018.
PostPostano: 14 srp 2018, 22:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6123
https://www.facebook.com/z1televizija/v ... 162345014/

Jos jedan rekord mlade i male, a velike drzave, jos dvije fascinantne ili bolje receno nevjerovatne cinjenice vezane za finla svjetskih prvenstava i Hrvatsku.
Naime Hrvatska ima klub koji je je dao najveci broj igraca u zavrsnici najveceg i najgledanijeg, ne samo sportskog, nego i dogadjaja uopce u svijetu u povijesti, zagrebacki Dinamo je klub iz kojeg je poteklo najviše igraca na finalu svjetskog prvenstva ikada.
Zaista nevjerovatan podatak za jednu malu drzavu i jedan njen klub, medjutim mozda jos fascinantnije je to da je uprava toga istoga kluba, u isto to vrijeme , najprogonjenija uprva u povijeti svijeta, a da apsurd dosegne grotesku, sav taj progon se dogadja pod izgovorm kako je taj klub unisten.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Svjetsko nogometno prvenstvo u Rusiji 2018.
PostPostano: 14 srp 2018, 22:33 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69307
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Kinezi imaju para, i dugorocno zele biti TOP 3 u svemu, dovoditi ce sve vise jakih igraca da im domace nauce kako se igra nogomet. Ne mozes nauciti najfinije tajne zanata ako konkurencija nije ogromna i ako nemas protivnike koji imaju savrsen odgovor na sve tvoje vjestine i trikove, nego imas neku seosku konkurenciju kozje lige. Nogomet je jako popularan u Kini (zasada samo kroz gledanje nogometa) i ima marketinskog trzista, kineske investitori ne moraju zaliti para. To je spori proces, ali kao sto ova gore kaze Kinezima se ne zuri, do 2050. ce dobiti sto zele. Postati ce oni sila i u ekipnim sportovima, na to se dugorocno treba racunati.

Nisu ni nasi igraci naucili igrati najkvalitetniji nogomet u Hrvatskoj, nego igrajuci vani u najprobranijim timovima protiv drugih "savrsenih" igraca. Jednom da se dogodi neki Kineski Ronaldo ili Messi, 50 milijuna maloljetnih Kineza ce poluditi za nogometom.

Kinezi prodiru u jedan po jedan sport, i idu samo naprijed, ne nazad. Trenutno su truba, ali oni mogu cekati 50 godina. :zubati

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Svjetsko nogometno prvenstvo u Rusiji 2018.
PostPostano: 14 srp 2018, 22:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58914
Lokacija: DAZP HQ
ne mogu ostati od poruka od Francuza (radim za francusku firmu :D ). ovi koji su bili u Hrvatskoj, po porukama nisam siguran jel uopće navijaju za Francusku. :zubati

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Svjetsko nogometno prvenstvo u Rusiji 2018.
PostPostano: 14 srp 2018, 22:41 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69307
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Kako bi Modric, da je najtalentiraniji covjek na planeti, razvio svoje skillove igrajuci protiv ljudi koji ne pruzaju dovoljno kvalitetan i inteligentan otpor. :zubati

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Svjetsko nogometno prvenstvo u Rusiji 2018.
PostPostano: 14 srp 2018, 22:42 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69307
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
dudu je napisao/la:
ne mogu ostati od poruka od Francuza (radim za francusku firmu :D ). ovi koji su bili u Hrvatskoj, po porukama nisam siguran jel uopće navijaju za Francusku. :zubati


A Francuzima je ovo samo jos jedno svjetsko prvenstvo. :zubati

Brazilcima je osvojeno zlato razlog za "izostanak nezadovoljstva" i jos jednu godinu socijalnog mira u zemlji. :zubati

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1095 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 44  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 32 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO