HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 15:21.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 163 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: EP u rukometu - Danska 2014.
PostPostano: 26 sij 2014, 13:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ruj 2011, 14:20
Postovi: 505
krivi su igrači, izfaljivali se ko budale, koda im se stislo dupe


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EP u rukometu - Danska 2014.
PostPostano: 26 sij 2014, 16:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
Koji luzeri.

Kao da vježbaju da budu najbolji gubitnici.

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EP u rukometu - Danska 2014.
PostPostano: 26 sij 2014, 16:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
Seronje.

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EP u rukometu - Danska 2014.
PostPostano: 26 sij 2014, 16:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
To je to, ne bi bilo fer da su uzeli medalju. Nisu je zaslužili.

Nemojte puno protiv Goluže on je vrlo dobar selektor. Valjda je sad jasno zašto nikada do kraja nije mogao vjerovati Buntiću. Njegovo siljenje situacija je koštalo medalje.

Jedino mu zamjeram što prije turnira nije tražio novog mladog golmana.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EP u rukometu - Danska 2014.
PostPostano: 26 sij 2014, 20:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 svi 2009, 13:06
Postovi: 1627
Lokacija: Zagreb-Čapljina
Ja mislim da je naš najveći problem u glavama igrača. Nemoguće je bit već skoro 10 godina u polufinalima imat ekipu konkurentnu za naslov i nikad ga ne osvojiti. Toliko izgubljenih finala, polufinala, utakmica za broncu je bilo da to nije i ne može biti slučajno. Mislim i da kad gledamo igrače mi nismo najbolji na svijetu trenutno niti smo to bili zadnjih godina ali to ne znači da svih ovih godina nismo mogli bar jedan naslov uzeti. Mislim da je manji problem u treneru odnosno jeste problem u treneru ako se ne uvidi problem ili se problem ignorira. Njima treba rad sa sportskim psihologom. I individualni i timski.

Što se ovog prvenstva tiče igra protiv Danske je bila dobro postavljena. Sjebalo nas je to što je Čupić promašio tri zicera na +2 i dva igrača više. Kasnije je to dalo krila domaćinu, nas uvelo u nervozu i piši propalo. Počinjem se polako već plašiti da ova naša ekipa nije u stanju dobiti egal završnicu protiv ekipe svog ranga i to se vidilo i danas u borbi za broncu gdje ako ništa drugo smo igrali protiv ekipe koja sigurno ima veći gubitnički mentalitet.

Tanki smo u širini igračkog kadra. Duvnjak i Vori se previše troše jer ih nema ko zamjeniti. Ostali igrači su u rangu dobrih ili solidnih. Golmani nam nisu za velike utakmice itd.

Moram reći svoje osobno mišljenje da ja u treneru trenutno ne vidim problem i nikako nebi uvrstio Golužu u istu rečenicu sa Štimcem i Vrankovićem. Mislim da je vidljivo da su momci dali sve od sebe na ovom turniru i to treba respektirati. Nekad davno se pljuvalo po košarkašima kad su donosili bronce pa gdje nam je košarka sada...

_________________
...Mostar, Stolac, Neum i Čapljina Hrvatska je stara djedovina, gdje su došli vječno će ostati to je zemlja gdje žive Hrvati...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EP u rukometu - Danska 2014.
PostPostano: 26 sij 2014, 21:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58766
Lokacija: DAZP HQ
egal završnice su nam godinams bili glavni forte, u zadnjih pet minuta smo gotovo uvijek pobjeđivali. međutim, za to je gotovo uvijek bio Balić zaslužan. i dalje ne vjerujem da ga više nema, a ni Laca, a odmah mi se nekako ne prati rukomet kao ranije, baš sam nekako ovlaš i nezainteresirano pratio ovo prvenstvo, ali srećom jer su mi porazi nikad lakše pali.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EP u rukometu - Danska 2014.
PostPostano: 26 sij 2014, 21:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2012, 12:46
Postovi: 6610
Lokacija: kašeta brokava
Baš malo razmišljam. Od 2003. do 2008. (uključujući Peking) smo imali dva zlata, i s Francuzima omjer 3-3. Tu godinu spominjem jer je upravo nakon toga počela smjena generacija, otišli Dominiković, Metličić, Džomba, malo kasnije i Balić i tada smo krenuli nizbrdo (dva poraza u finalima za redom 2009. i 2010., onda sva ova silna polufinala nakon što je i Balić otišao-dakle progresivni pad kako su se opraštali ovi iz Portugala).

Konkluzija: ono su bili fajteri i mangupi, po čemu je rukomet i prije bio poznat, a ovi danas me više podsjećaju na košarkaše-svileni bez muda. Jedino mali Horvat ima to srce da se baca na glavu, da Omeyeru na penalu puca lob i slično.

I nije Duvnjak jarane naš vođa, Duvnjak ti je de facto umjetnik, svaćaš...

_________________
Čast svakome, veresija nikome.

zabranjeni list, 16.11.2012., 8h:

Sudac Meron danas će pročitati konačnu presudu Hrvatskoj dr. Franje Tuđmana.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EP u rukometu - Danska 2014.
PostPostano: 26 sij 2014, 23:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 17:27
Postovi: 6018
Lokacija: Generalni konzulat HR HB za Slavoniju i Baranju
hercegovac1981 je napisao/la:
Tanki smo u širini igračkog kadra. Duvnjak i Vori se previše troše jer ih nema ko zamjeniti. Ostali igrači su u rangu dobrih ili solidnih. Golmani nam nisu za velike utakmice itd.

Odgovorno tvrdim da imamo najširi kadar kvalitetnih igrača od svih reprezentacija.

Vori ima odličnu potencijalnu zamjenu u vidu Renata Sulića, no treba pitati Zorana Gobca zašto njega već godinama nemamo u kadru.

Duvnjak također ima vrlo solidne potencijalne zamjene (ako ne računamo Balića) u vidu Igora Karačića pa i Stefana ili Igora Vujića, ali nažalost, kadar moramo popunjavati podkapacitiranim zetom Zorana Gobca, Josipom Valčićem. :thumbdown


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EP u rukometu - Danska 2014.
PostPostano: 26 sij 2014, 23:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
Slozio bih se s Pessimusom u ovome. I ovi “stari igraci“ poput Dominikovica bi mogli sigurno jos par sezona odigrati za repku. A golmana smo valjda promijenili najvise od svih svjetskih reprezentacija u zadnjih 10 godina(s tim da se ekipa u HRSu pobrine da se smjeni golmane onda kada brane najbolje)

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EP u rukometu - Danska 2014.
PostPostano: 27 sij 2014, 00:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Nek su sjebali Dance drago mi. Puno boli pred svojom publikom izgubiti zlato. Njima je ovo srebro sad kao da ga i nemaju.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EP u rukometu - Danska 2014.
PostPostano: 27 sij 2014, 00:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 sij 2013, 13:46
Postovi: 8149
Lokacija: Republic of Srpska
Svaka čast Francuzima, zbilja ozbiljan tim.

_________________
[img]https://oi39.tinypic.com/f21vf4.jpg[/img]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EP u rukometu - Danska 2014.
PostPostano: 27 sij 2014, 21:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
Niz potankosti donosi prevagu, neke od tih potankosti nisu bile na našoj strani. Gledajte, zaboravila se Gojunova izjava uoči Eura: “Mi nismo više tako mladi”, kojom je praktički najavio proboj do kraja. I to je točno, prosjek godina francuske momčadi, za koju svi govore da je stara, i našeg sastava je identičan: 29,5 godina! Nismo mi napravili nikakvu smjenu generacija, od novih se igrača pojavio samo Slišković koji ima 23 godine!

http://www.vecernji.hr/rukomet-2014-ep/ ... ise-917560

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EP u rukometu - Danska 2014.
PostPostano: 27 sij 2014, 22:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 14:42
Postovi: 8161
Lokacija: Na rubu egzistencije
BBC je napisao/la:
Nek su sjebali Dance drago mi. Puno boli pred svojom publikom izgubiti zlato. Njima je ovo srebro sad kao da ga i nemaju.

zanimljivo je da su nama danci ukrali prvenstvo također doma.

i to pred francuskom. ako ništa, na taj način im se malo vratilo.

samo još nama nije.

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 163 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO