HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 tra 2024, 13:04.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 343 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Klađenje
PostPostano: 19 stu 2014, 14:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Evo moj drugi pokušaj da na Balkanu pokušamo otvoriti par radnih mjesta. Ukoliko mislite da ste dobar prognozer, i iza sebe imate OK rezultate, a frustrira vas činjenica da na raspolaganju imate malo novca kako bi od toga napravili nešto više od hobija, predlažem da postanete registrirani "tipster" na Betadvisor.com

Vidio sam da već ima određen broj Hrvata i Srba koji imaju dobre rezultate, i vjerojatno dobro zarađuju prodavajući svoje usluge kladioničarima.

Stranica je http://www.betadvisor.com/

Da bi ste krenuli, morate se pridružiti akademiji:

http://tipsteracademy.com/login

i jednostavno krenuti s prognozama. Ako se dokažete, Betadvisor će vas promovirati milijunima posjetitelja i onda naplaćivati vaše usluge (99 EUR mjesečno, a raspodjela je vjerojatno negdje oko 50:50).

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klađenje
PostPostano: 18 pro 2014, 09:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Za sada ovaj sistem ide OK. I dalje su u pitanju manji iznosi sve dok se ne dokaže u preko 100 utakmica (za sada je 49). Imam filter kojim tražim dvije vrste utakmica, one za koje sam siguran da će ukupan broj golova biti veći od 1.5, kao i onih gdje mislim da će utakmica imati ukupno manje od 4.5 golova. Objasnit ću proces ako se ovo dokaže. Za sada je omjer 42 pogođenih naspram 7 promašaja. Sa obzirom da je prosječna kvota cirka 1.24, da bi svaki promašaj nadoknadio, moraš dobiti cirka 4.2, a do sada je pogođeno oko 6. Dobit je $97.35 (Betfair uzima 5% od svakog pogođenog para), a ukupan promet je $1,322.50 (zbroj svih opklada), znači povrat (ROI) 7.36%. Ako se taj % stabilizira i nakon velikog broja utakmica (preko 100 i u konačnici preko 1.000), mislim da će se ulozi bez problema moći povećati za 5-10x (a samim time i moguća dobit).

Da napomenem da ovo ne uzimam previše ozbiljno, više mi je razlog da ponovno pratim nogomet.

slika

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klađenje
PostPostano: 21 sij 2015, 11:13 
Offline

Pridružen/a: 09 vel 2014, 19:07
Postovi: 3022
Jesi imao ikakva uspjeha prije na BF? Slabo sam vidio ljudi iz naših krajeva da to koriste. Imao sam isto tako hrpu shemica na manje golova, uvijek nekako ciljajuć na manje kvote, a veći ulog. To je po meni najveća privlačnost BF-a, bitno veća isplata na manje kvote nego u normalnim kladionicama. No, obično bih krenuo divljat pa stavljat cijelu banku što se kad tad obije o glavu. Čak sam i neke botove radio da prate trendove par dana prije utakmica za mogućnost trejdanja. U svakom slučaju zanimljiva stvarčica. Što se tiče povećanja uloga ukoliko ti se strategija pokaže uspješnom, koliko se sjećam nije neka bajna likvidnost na tim marketima ni na svim utakmicama liga petice.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klađenje
PostPostano: 21 sij 2015, 12:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Postavit ću update kada pređem 100 utakmica (trebali bi dogurati za 2-3 tjedna). Trenutni skor nakon 81 utakmice je 70:11, što je fenomenalan omjer, no prosječna kvota je ipak relativno niska 1.25 (što ne čudi jer je strategija traženja utakmica iznad 1.5 golova i ispod 4.5 golova).

ROI ili dobit je 6.85% (osvojeni iznos podijeljen s ukupnim prometom).

Sa obzirom da BF ima kvote koje su cirka 10% bolje od domaćih kladionica, jasno je da bih bio na gubitku da nisam na BF-u.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klađenje
PostPostano: 21 sij 2015, 14:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 17:54
Postovi: 13159
Mislim da je najveci problem kod kladjenja, kao i kod svake kocke...pohlepa...

Znam mnogo ljudi koji se klade, i sam sam to radio vise godina, na manje ili vece sume... ne kladim se vec par godina, osim kad je neko prvenstvo, pa sa drustvom bacim neki tiket da bi bilo zanimljivo...

Ne znam ni jednog kladionicara da je u plusu... mislim da je to na dugi rok i nemoguce, osim ako ne ucestvujes u namestanju utakmica, sto iskljucujem iz ove price...

Mozes da juris statistike, rupe u sistemu, ima ih... ali nije to presudno... prvi problem je sto kao i kod svake kocke, kuca je favorizovana... na ruletu zbog postojanja nule ti si u startu hendikepiran od 2.5% do 50% u zavisnosti od igre koju izaberes...u kladjenju uzimaju ti u startu 10-20%, zbog neravnomerne raspodele kvota... na kratki rok, uz dobro poznavanje fudbala, pracenje forme i statistike, i imanje dobrog osecaja kad treba napasti...mozes biti dobar... ali u velikim brojkama, posle preko npr 1000 meceva, pocinje da te sustize avet namestene sanse, gde kladionicari izvlace manju slamku po pravilu...

Cak i kad bi to sve bilo regularno i ravnomerno... glavni problem kockanja je sto nikad nije dosta... retki su ljudi koji mogu da budu disciplinovani kao u vojci, da se drze svoje igre i programiranih uloga... iz iskustva, 99% igraca kad od 100 napravi 1000, odmah sanjaju 10k, pa 100k... sa malom svescu koliko je tesko i duplirati iznos, a kamoli udesetostruciti...zato je kocka veliki porok, zato su ukljuceni centri u mozgu kao kad se drogiras... taj osecaj neizvenosti, radi kao kokain...

Masa ljudi se posle nekog vremena ne kocka da bi uzelo pare, vec samo da ih radi taj kockarski raj, kada posle izgrizenih noktiju baja daje gol u 93. minutu, i oni idu na kasu kao doktori nauka...

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klađenje
PostPostano: 21 sij 2015, 15:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 20:35
Postovi: 13034
Lokacija: Zagreb
Ma moguće je biti u plusu, stvar je da se uglavnom igra na uduplavanja i da se igra na do tri utakmice s manjim kvotama. Prije toga sam igrao 2-3 listica mjesecno tipa kad je LP i stavio bi 5-6 parova i uvijek je tu onaj klasicni sindrom jednog para. Prosli mjesec sam na uduplavanjima imao prolaznost 75%, naravno to moze varirati, no minusi bi trebali biti rijetki ako se dobro odabiru parovi. Tu su mi pomogli i neki tipsteri kojima se inace informacije placaju 25€ mjesecno, no ja sam im dao da se reklamiraju na nekoj stranici na fejsu koju vodim pa je bilo besplatno. Oni prate ove divlje lige, ozljede, kartoni i slično i prolaznost im je u tom vip dijelu skoro osamdeset posto. To daje profite koje je Ministar opisao za onaj fond. Ali jebiga, nisi faca u kafani dok ne digneš nesto na kvotu tisuću :kava

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klađenje
PostPostano: 21 sij 2015, 15:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 17:54
Postovi: 13159
volvoks je napisao/la:
Ma moguće je biti u plusu, stvar je da se uglavnom igra na uduplavanja i da se igra na do tri utakmice s manjim kvotama. Prije toga sam igrao 2-3 listica mjesecno tipa kad je LP i stavio bi 5-6 parova i uvijek je tu onaj klasicni sindrom jednog para. Prosli mjesec sam na uduplavanjima imao prolaznost 75%, naravno to moze varirati, no minusi bi trebali biti rijetki ako se dobro odabiru parovi. Tu su mi pomogli i neki tipsteri kojima se inace informacije placaju 25€ mjesecno, no ja sam im dao da se reklamiraju na nekoj stranici na fejsu koju vodim pa je bilo besplatno. Oni prate ove divlje lige, ozljede, kartoni i slično i prolaznost im je u tom vip dijelu skoro osamdeset posto. To daje profite koje je Ministar opisao za onaj fond. Ali jebiga, nisi faca u kafani dok ne digneš nesto na kvotu tisuću :kava


Ne moze volvo...

Mnogi misle da su otkrili foru, igraju neke sisteme, golove... zabijena im glava u listu od jutra do mraka...

Nakon nekog vremena dodjes do onoga sto sam u prvom postu opisao... igras protiv kuce koja zadaje pravila, koja ti na duzi rok rade o glavi. Fudbal je toliko slozena igra da i propratne informacije cesto mogu biti samo krivi trag...

Jedino gde je moguce biti u plusu je Texas Hold'em poker, zato sto je smanjen faktor srece, ne drpa te kuca(osim nesto sitno sto odlazi na pikslu), i tu ako si dobar igrac, i stabilan u glavi, uvek ces biti u plusu, zato sto dobijas na znanje i psihologiju a ne na srecu...

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klađenje
PostPostano: 21 sij 2015, 15:26 
Offline

Pridružen/a: 09 vel 2014, 19:07
Postovi: 3022
DzoniBG je napisao/la:
prvi problem je sto kao i kod svake kocke, kuca je favorizovana... na ruletu zbog postojanja nule ti si u startu hendikepiran od 2.5% do 50% u zavisnosti od igre koju izaberes...u kladjenju uzimaju ti u startu 10-20%, zbog neravnomerne raspodele kvota...

Na Betfairu je ta favoriziranost kuće eliminirana. Kuća je tu zapravo posrednik između kladitelja i bookmakera, a možeš biti i jedno i drugo, možeš primat i nudit oklade. Tako ako je neki teniski meč fifti-fifti, u običnoj kladionici ćeš dobit kvote 1.8 i 1.8 čime sebi kladionica osigurava poziciju dok na betfairu korisnici, ponuda i potražnja učine svoje i kvote budu 1.99 i 1.99.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klađenje
PostPostano: 21 sij 2015, 15:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 17:54
Postovi: 13159
useless je napisao/la:
Na Betfairu je ta favoriziranost kuće eliminirana. Kuća je tu zapravo posrednik između kladitelja i bookmakera, a možeš biti i jedno i drugo, možeš primat i nudit oklade. Tako ako je neki teniski meč fifti-fifti, u običnoj kladionici ćeš dobit kvote 1.8 i 1.8 čime sebi kladionica osigurava poziciju dok na betfairu korisnici, ponuda i potražnja učine svoje i kvote budu 1.99 i 1.99.


To nije bilo dok sam ja igrao...

Ko igra, samo nek tu ide... ovo 1.8...znaci da skidaju kajmak 20%, sto je nedopustivo...

Cak i ako izuzmes favorizovanje kuce, postoji glavni problem o kome sam pricao, pohlepa... kuca uvek ima vise para da se uvali od pojedinacnog igraca, oni mogu da podnesu teske udarce i ostanu na nogama... to pojedinac ne moze, pre ili kasnije ce da zaigra na sve ili nista, zeleci da se obogati, i tu ce pasti kao sa kruske...

Moj burazer ima nalog na BWin mislim... preko tableta igra... ono je zlo i naopako, vuce te da igras razne pizdarije... jedno vece smo se zezali, igrali tenis, ko osvaja gemove i setove... od 100 funti napravili 450... i taman kad se ubedis da mozes da im gulis kozu, uletis u tako losu seriju, da nulica ceka u najavi...

Virtuelno kladjenje gde ne drzis zivu lovu u ruci, vec ti je ona samo broj na nekom sajtu... to je tek posast koja guta pare... ko tu zaradi, i prekine na vreme, duboki naklon od mene...

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klađenje
PostPostano: 21 sij 2015, 16:19 
Offline

Pridružen/a: 09 vel 2014, 19:07
Postovi: 3022
Ma BWin je teška pušiona, a slot igrice pogotovo, kod kladare bar znanje i analiza imaju neki faktor. Ovo na betfairu je malo ozbiljnije, mada klađenje generalno može proći čisto kao zajebancija, ako netko nije sposoban napravit takvu distancu onda je najvjerojatnije u problemima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klađenje
PostPostano: 22 sij 2015, 01:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
DzoniBG je napisao/la:
Mislim da je najveci problem kod kladjenja, kao i kod svake kocke...pohlepa...

Znam mnogo ljudi koji se klade, i sam sam to radio vise godina, na manje ili vece sume... ne kladim se vec par godina, osim kad je neko prvenstvo, pa sa drustvom bacim neki tiket da bi bilo zanimljivo...

Ne znam ni jednog kladionicara da je u plusu... mislim da je to na dugi rok i nemoguce, osim ako ne ucestvujes u namestanju utakmica, sto iskljucujem iz ove price...

Mozes da juris statistike, rupe u sistemu, ima ih... ali nije to presudno... prvi problem je sto kao i kod svake kocke, kuca je favorizovana... na ruletu zbog postojanja nule ti si u startu hendikepiran od 2.5% do 50% u zavisnosti od igre koju izaberes...u kladjenju uzimaju ti u startu 10-20%, zbog neravnomerne raspodele kvota... na kratki rok, uz dobro poznavanje fudbala, pracenje forme i statistike, i imanje dobrog osecaja kad treba napasti...mozes biti dobar... ali u velikim brojkama, posle preko npr 1000 meceva, pocinje da te sustize avet namestene sanse, gde kladionicari izvlace manju slamku po pravilu...

Cak i kad bi to sve bilo regularno i ravnomerno... glavni problem kockanja je sto nikad nije dosta... retki su ljudi koji mogu da budu disciplinovani kao u vojci, da se drze svoje igre i programiranih uloga... iz iskustva, 99% igraca kad od 100 napravi 1000, odmah sanjaju 10k, pa 100k... sa malom svescu koliko je tesko i duplirati iznos, a kamoli udesetostruciti...zato je kocka veliki porok, zato su ukljuceni centri u mozgu kao kad se drogiras... taj osecaj neizvenosti, radi kao kokain...

Masa ljudi se posle nekog vremena ne kocka da bi uzelo pare, vec samo da ih radi taj kockarski raj, kada posle izgrizenih noktiju baja daje gol u 93. minutu, i oni idu na kasu kao doktori nauka...


Moguće je biti u plusu, dokaz za to su fondovi i razni privatni sindikati/udruženja. Tu je i fin broj običnih" tipstera" koji imaju pozitivan skor (verificiran od servisa koji se bave s tim tzv. "tip proofing"). No i najbolji nemaju prednost (edge) na duže staze veću od 7-8%.

Mislim da postoje 3 preduvjeta za uspjeh:

- Jak statistički model (najbolji koriste doktore statistike s MIT-a) koji može dati točnije koeficijente od same kladionice

- Money management - općenito ne riskirati više od 3-5% ukupnog kapitala na jedan ishod (bio to utakmica, turnir ili nešto drugo). Kao što si i sam rekao, nekoga malo krene, poveća ulog tako da mu sve ovisi o jednoj utakmici, i naravno izvisi. Moraš imati dovoljno kako bi mogao izdržati negativan niz od 20-30 utakmica. Ako krećeš s manjim iznosom, to je nemoguće.

- Pristup svim mogućim kladionicama i burzama (Betfair) kako bi dobio najbolje koeficijente. U situaciji gdje si razvio sistem koji ima dugoročnu prednost od 7% (što je ogromno), ne možeš ići našim divljim secikesama koji će ti dati koeficijente 10-20% lošije od onoga što nude najveći jer ti je tu izgubljena sva statistička prednost. Znači, ne može ti neko reći da je "ozbiljan" što se tiče klađenja, a onda otići i uplatiti tiket sisatoj službenici.

Par stvari. Koeficijenti su ljudima i dalje prava apstrakcija, i sumnjam da većina ljudi razmišlja što uopće znači koef 1.25 ili 4.5.

Mnogo toga postane jasnije kada se koeficijent pretvori u %. To se napravi jednostavnim dijeljenjem 1 sa koeficijentom.

Znači kada uplatiš nešto na favorita na koeficijentu 1.25, uplatio si 80% vjerojatnoću toga ishoda.

Sa tim znanjem vrlo lako možeš izračunati koliko te guli kladionica. Gule te na dva načina...prvi je dakako da detektiraju gdje će ići većina uplata, pa ti tu obore koeficijent.

A drugi, eksplicitniji je taj da ako se uplate ravnomjerno rasporede na 3 moguća ishoda (u nogometu npr), oni ne mogu izgubiti.

Ako postoje 3 moguća ishoda (1 X 2), onda znamo da postoji vjerojatnoća od 100% da će ishod biti 1 X 2. Zbroj vjerojatnoće (izražen u %) sva tri ishoda mora biti 100%.

Evo baš gledam psk.hr na koeficijente koje nude na utakmicu Napoli Udinese.

1 je 1.45
X je 4
2 je 7

Ako pretvorimo u %

1 je (1/1.45) 68.97%
X je (1/4) 25%
2 je (1/7) 14.29%

Zbroj je 108.26%.

Ukoliko uplate budu ravnomjerno raspoređene (68.97% uplaćeno na 1 itd). kladionica ne može izgubiti, imaju ugrađenu maržu od 8.26%.

Ne postoji niko na Balkanu ko dugoročno može nadoknaditi taj ugrađen hendikep od 8% koji je u korist kladionice.

Koeficijenti za istu tekmu na Betfairu su:

1.415 (70.67%)
5.05 (19.80%)
10.25 (9.76%)

Zbroj je 100.23% (nije 100% zbog razlike između "kupovnog" i "prodajnog" kursa).

Apropos nekakvog bogaćenja, vrlo teško, ako neko razvije statističku prednost koja mu daje prednost od 7%, morat će napraviti ogroman promet (veliki broj opklada s velikim iznosima kako bi dogurao do jake zarade).

Npr. da bi zaradio $7,000 s takvom prednošću, moraš ostvariti promet od $100,000, što u prijevodu znači kombinaciju tipa 100 utakmica u kojoj ti je u svakoj od njih rizik $1,000. A analiza kako bi uopće izgradio sistem te stalno tražio utakmice u kojima imaš statističku prednost (koeficijenti atraktivniji od onoga što si ti izračunao) je mukotrpan posao

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klađenje
PostPostano: 23 vel 2015, 12:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Sada je prevelik spreadsheet za copy/paste, ali update nakon 13 punih kola i 120 utakmica.

120 utakmica, pogođenih 108 (90%)

Prosječna kvota mi je 1.28 (odnosno moraš pogoditi 78% da bi ostao iznad pozitivne nule, a sa obzirom da sam na 90% to je to).

Kao što rekoh, ulozi su mali, jer ne želim u bilo kojoj utakmici imati rizik veći od 3% od ukupnog fonda.

Dobit je $363 (malo manje od 500KM od prosinca) na prometu od $3,468 iliti ROI od 10.47%. Ako se ovo otprilike očuva do 150 utakmica, idemo na uduplavanje uloga.

Za ovo doista morate imati Betfair, jer ovu statističku prednost od 10% koju za sada imam vam pojede domaća kladionica kroz lošije koeficijente.

Ako cijela sezona izdura kako je krenulo, rado ću vam pojasniti sustav.

Ministry of Sound je napisao/la:
Za sada ovaj sistem ide OK. I dalje su u pitanju manji iznosi sve dok se ne dokaže u preko 100 utakmica (za sada je 49). Imam filter kojim tražim dvije vrste utakmica, one za koje sam siguran da će ukupan broj golova biti veći od 1.5, kao i onih gdje mislim da će utakmica imati ukupno manje od 4.5 golova. Objasnit ću proces ako se ovo dokaže. Za sada je omjer 42 pogođenih naspram 7 promašaja. Sa obzirom da je prosječna kvota cirka 1.24, da bi svaki promašaj nadoknadio, moraš dobiti cirka 4.2, a do sada je pogođeno oko 6. Dobit je $97.35 (Betfair uzima 5% od svakog pogođenog para), a ukupan promet je $1,322.50 (zbroj svih opklada), znači povrat (ROI) 7.36%. Ako se taj % stabilizira i nakon velikog broja utakmica (preko 100 i u konačnici preko 1.000), mislim da će se ulozi bez problema moći povećati za 5-10x (a samim time i moguća dobit).

Da napomenem da ovo ne uzimam previše ozbiljno, više mi je razlog da ponovno pratim nogomet.

slika

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klađenje
PostPostano: 24 vel 2015, 17:31 
Offline

Pridružen/a: 09 vel 2014, 19:07
Postovi: 3022
Vidim nije te baš najbolje krenulo bilo :D...Odličan uspjeh, ako ostane ovakav omjer do kraja sezone definitivno imaš nešto.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klađenje
PostPostano: 27 vel 2015, 09:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Zadnje kolo (kolo računam od petka do četvrtka) je bilo vrhunsko. Predzadnja kolumna je dobit, a dvije kolumne prije te je mogući gubitak (odnosno uplaćeni iznos).

slika

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klađenje
PostPostano: 15 tra 2015, 09:31 
Offline

Pridružen/a: 15 tra 2015, 09:27
Postovi: 2
slika

_________________
Be the best - best betting tips


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klađenje
PostPostano: 12 ruj 2015, 09:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 vel 2012, 00:16
Postovi: 532
Ministre, je li kojim slučajem surađujes sa Soccerwidowom? Mislim da su oni imali baš ovu strategiju over 1,5 i under 4.5. S tim da ako layaš cijelo vrijeme onda bi valjda naziv tradea trebao biti over 4.5 (jer lay je praktički igranje "protiv"). Ja sam mislio uzet paket tablica baš za overe/undere, no nisam još načisto. Kako tebi ide?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klađenje
PostPostano: 12 ruj 2015, 15:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Da, tipfeler koji se kopi pejstao. Da ne bude zabune, traže se utakmice na kojima će biti više od 1.5 golova i one na kojima će biti manje od 4.5 golova. Znači ili back over 1.5 i back under 4.5 ili lay under 1.5 ili lay over 4.5.

Do kraja sezone je ukupna dobit pala na 2%, ali je i dalje profitabilna strategija.

Ove godine čekam da svaka liga prođe prvih 5 kola pa da krenemo opet. Izbacujem Bundesligu, Eredivisie, Ligue 1 i Premier League jer su stvarno imale previše Jekyll & Hyde ekipa.

Najzahvalnije su bile Serie A, Primera i engleski Championship.

Nisam čuo za Soccerwidow, ali uglavnom ne slijedim te tip lines jer jednostavno ne vidim smisla u igranju 3 škotske lige, 2 brazilske, norveške itd.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klađenje
PostPostano: 12 ruj 2015, 16:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 vel 2012, 00:16
Postovi: 532
Ajde super. Ja isto igram malo po Betfairu, malo sam se okušao u trejdanju ali za to trebaš imati vremena i bit stalno pri kompjuteru (in play, je li). Šteta što su podigli commision rate na 7%, no svakako bih se složio da je jedino isplativo igranje online. I bez raznih poreza i MT jako je teško naći taj "edge".

Ja u zadnje vrijeme igram "lazy lamb" strategiju. Suština strategije je backanje redom 1:0, 2:0, 3:0, 2:1, 3:1, 3:2 na jakog favorita, bilo doma ili u gostima. Ulog se ravnomjerno raspoređuje, odnosno "dutcha" a nakon toga ide lay oklada na favorita na cjelokupni iznos back oklade. Obično igram na favorita do 1.5 kvote.

Dakle strategija pokriva sve rezultate osim pobjede favorita od 4 ili više golova. Ako favorit ne dobije, ulog se vraća u cjelosti, a dobije li bilo kojim rezultatom kojeg smo backali, profit je nekakvih 20€ na uloženih 50€. Jedino ako favorit dobije s 4+ pogotka, gubimo cijeli ulog + liability na lay, dakle nekakvih 75€ u ovom primjeru.

Jako sam dobro prošao sada na repkama, pogodio sam 5-6 rezultata, ali me jučer ubila Benfica. Ovdje bih preporučio igranje na Talijane i Francuze jer oni postižu najmanje pogodaka i tvrdo igraju. Eto, nadam se da smo malo oživjeli temu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klađenje
PostPostano: 12 ruj 2015, 16:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Ima puno strategija, razlikuju se samo po stilu koji ljudi preferiraju. Dosta ljudi voli stalno dobijati, i da ih tek povremeno neko "zajebe", to je suština te tvoje strategije.

Ipak, jedino relevatno mjerilo je % ROI, odnosno dobit na uloženo, a tek nakon odigranih 200-ak utakmica, a gdje je ROI i dalje pozitivan, tek onda možeš reći da možda tu ima nešto.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klađenje
PostPostano: 16 ruj 2015, 18:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Ministre, koliko dobiješ, a koliko izgubiš na mjesečnom nivou kada koristiš tu kladioničarsku strategiju?

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klađenje
PostPostano: 16 ruj 2015, 20:41 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23301
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Moglo bi večeras na Dinamo-Arsenal masa popadati.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klađenje
PostPostano: 05 lis 2015, 15:31 
Offline

Pridružen/a: 05 lis 2014, 15:40
Postovi: 3307
Lokacija: S forumaššem na sunećenju.
Lik iz Mostara jucer dobio 104.000 KM. Svaka cast!

_________________
A nation which makes the final sacrifice for life and freedom does not get beaten.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klađenje
PostPostano: 05 lis 2015, 15:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Vladimir RUS je napisao/la:
Ministre, koliko dobiješ, a koliko izgubiš na mjesečnom nivou kada koristiš tu kladioničarsku strategiju?


Oprosti, nisam vidio pitanje. Postavljat ću rezultate ovdje svakog mjeseca, trenutno su prošla 2 tjedna. Sve to gledam u postotcima, a ne u apsolutnom $ iznosu što se tiče analize, jer ista pravila vrijede za nekog ko će kroz cijelu sezonu imati promet od $100.000 i recimo $1.000. Prošle sezone sam samo testirao, pa iznosi nisu bili veliki.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klađenje
PostPostano: 05 lis 2015, 21:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
Amidza je napisao/la:
Lik iz Mostara jucer dobio 104.000 KM. Svaka cast!


Hvala!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klađenje
PostPostano: 06 lis 2015, 22:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 kol 2015, 16:56
Postovi: 64
E jes odigrao tiket svaka mu cast!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 343 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO