HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 tra 2024, 20:01.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1043 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 42  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Novak Đoković
PostPostano: 09 svi 2013, 19:15 
Offline

Pridružen/a: 07 ožu 2012, 15:05
Postovi: 1295
Neka se samo odluči je li bad boy ili simapitični Nole.
B.Becker je priznao da je igrao mečeve drogiran,mix alkohola i nekih tableta,A.Agassi je uvijek bio na svoju ruku,Ivanišević je bio poznat po svom ludom temperamentu,Nole je do zadnjih dešavanja bio pojam sportaša,prototip.
Sa ovim se dobro srozao.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novak Đoković
PostPostano: 09 svi 2013, 19:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 sij 2012, 16:01
Postovi: 12341
Upozorenja: 1
storaB je napisao/la:
Itekako ima razlike!
Nole je najbolji sportista u Evropi. Nole je neko ko se još nikada ranije nije rodio na ovim prostorima,a teško i da hoće. Porediti ga sa jednim degenom Mamićem kome je najveći uspjeh sjediti u fotelji Dinama je stvarno bezveze,iako razumijem antipatije. ;)


Monika Seleš je ostvarila jednako u tenisu a i više bi da nije imala pehove.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novak Đoković
PostPostano: 09 svi 2013, 21:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 sij 2013, 13:46
Postovi: 8149
Lokacija: Republic of Srpska
Iluzorno je pričati šta bi bilo kad bi bilo.;)
Ono što Novak ima a što nijedan sportista nikada sa ovih prostora nije imao je titula najbolje evropskog sportiste. Naravno, dalo bi se analizirati samu vrijednost nagrade, kvalitete sportova,konkurencije,ali... Ovim naravno ne želim umanjiti nijednog vrhunskog sportistu sa ovih prostora, ali mi je iritantno kako neki jedva dočekaju Đokovića osloviti primitivcem,a da u većini slučajeva nisu ni pogledali sportski događaj,na kome se desio blam,već na osnovu novinarskih tekstova donose zaključak,a šta je uzrok istoga uglavnom ne bude važno.

_________________
[img]https://oi39.tinypic.com/f21vf4.jpg[/img]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novak Đoković
PostPostano: 09 svi 2013, 22:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 08:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
Moj komentar je ustvari komentar drugog Hrvata
Citat:
Đokovića mrze jer je Srbin
Nikola Pilić nema dilemu zašto su se Španci okomili na srpskog asa. Proslavljeni hrvatski stručnjak smatra da je upravo njegova nacionalnost problem.
Đoković je preuzeo primat od Nadala, a uz to, navijači često navijaju za autsajdera. A zašto takav slučaj nije na mečevima Federera i Nadala, e to je zato što je Đoković Srbin. Mnogima je trn u oku što on ima skoro 5.000 poena više od drugoplasiranog.

http://pressrs.ba/sr/sport/tenis/story/ ... Srbin.html
slika
slika

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novak Đoković
PostPostano: 11 kol 2013, 01:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10157
Lokacija: Banja Luka
slika

Za koji minut pocinje polufinalni susret Mastersa u Montrealu ,u kojem se susrecu Higsov bozon ( Bozja cestica ) srpskog sporta , Novak Djokovic i Rafael Nadal .

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novak Đoković
PostPostano: 11 kol 2013, 10:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 sij 2013, 12:28
Postovi: 520
Upozorenja: -1
Pobijedi ga Nadal.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novak Đoković
PostPostano: 11 kol 2013, 13:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10157
Lokacija: Banja Luka
:001_unsure

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novak Đoković
PostPostano: 23 kol 2013, 22:07 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2012, 09:26
Postovi: 3402
Lokacija: Србија
Lebowski je napisao/la:
storaB je napisao/la:
Itekako ima razlike!
Nole je najbolji sportista u Evropi. Nole je neko ko se još nikada ranije nije rodio na ovim prostorima,a teško i da hoće. Porediti ga sa jednim degenom Mamićem kome je najveći uspjeh sjediti u fotelji Dinama je stvarno bezveze,iako razumijem antipatije. ;)


Monika Seleš je ostvarila jednako u tenisu a i više bi da nije imala pehove.


Gledao sam njezin meč kad je dobila nož u leđa.
Jedni su pričali da je to zato što dolazi iz Srbije (iako je Mađarica), drugi da taj Nijemac nije bio čist.
I vjerojatno su u pravu.
Prvi put sam je vidio u nekoj emisiji za djecu. Bila je to fina i skromna cura, iako je već uvelike uspjela u tenisu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novak Đoković
PostPostano: 03 ruj 2013, 17:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Zanimljivo za pročitati. Novakovo mišljenje o trenutnoj političkoj situaciji oko Sirije i oko uloge SAD-a vezane za istu.

Citat:
Moralni čin Novaka Đokovića

Veliki publicitet dobila odluka srpskog tenisera da usred Njujorka kritikuje američku vojnu intervenciju i to dok se Amerika sprema za rat

Kada je Novak Đoković na Otvorenom prvenstvu Amerike kazao da se protivi oružanim udarima na Siriju, bila je to duboko moralna poruka, ali i daleko kuražniji čin nego što to na prvi pogled izgleda. Usred Amerike javno kritikovati američku vojnu intervenciju, i to baš u trenutku kada se Vašington sprema za rat - hrabro je ma od koga, a posebno od slavnog sportiste kome su potrebne sva naklonost i podrška ovoga sveta.

Najbolji teniser planete poručio je da se protivi bilo kojoj vrsti oružja, bilo kojoj vrsti napada iz vazduha ili napada raketama. Novinar Đokovića nije direktno pitao šta misli o vojnim planovima SAD da kazni Siriju zbog navodne upotrebe nedozvoljenog hemijskog oružja u građanskom ratu koji je počeo 2011, već je postavio blago sugestivno pitanje o tome šta Đoković misli "povodom aktuelnih događaja". Srpski teniser ne samo što nije izbegao temu, već je dao vrlo otvoren i iskren odgovor. Pozivajući se na lično iskustvo stečeno tokom bombardovanja Srbije 1999, jasno je kazao da bi napad na Siriju bio nepromišljen i kontraproduktivan.

Potpuno se protivim bilo čemu destruktivnom, jer sam imao to iskustvo i znam da ne može doneti dobro nikome. Taj period koji smo ja i moji sunarodnici i kolege iz Srbije preživeli je period u životu koji nikome ne bih poželeo. Rat je najgora stvar za čovečanstvo. Iz njega niko ne izlazi kao pobednik - rekao je Đoković.

On se pred svetskim auditorijumom prisetio da je kao dvanaestogodišnji dečak vežbao na terenima bez mreže dok su ga preletali avioni sa bombama. Iskoristio je planetarnu slavu da kaže da su njegova porodica i on "srećom preživeli" i opiše razorne posledice vojnih intervencija koje se na Zapadu nazivaju humanitarnim.

To nije nešto što prija ušima mnogih Amerikanaca. Oni su ubeđeni da je njihova vojska spasila nevine civile u Bosni, Srbiji, Avganistanu ili Libiji i ne povezuju oružane napade svoje zemlje sa patnjom tih istih civila.

Vrlo je odvažna Đokovićeva moralna lekcija naciji koja smatra da je moralno iznad većine drugih. Ona veruje da je svetionik demokratije i ljudskih prava ili da se poslužimo rečima Madlen Olbrajt, američke državne sekretarke za vreme bombardovanja SRJ: "Amerika stoji iznad i vidi dalje od drugih zemalja". Oni rado dele lekcije, ali ih nerado slušaju. A sada ih je preslišao, ne neki turista na Tajms skveru već najbolji teniser sveta na jednom od najznačajnijih takmičenja. Njegova izjava preneta je na svim meridijanima. I to bi mogao da bude problem, jer je jednom sportisti potrebno da ga vole i podržavaju. Na terenu i izvan njega. Zarad bodrenja tokom igre i sponzorskih ugovora.

Đoković je, ipak, rizikovao da izgubi naklonost i nekih Amerikanaca koji ne podržavaju napad na Damask, jer šta god mislili o planovima svoje vlade, ne žele o tome da slušaju od stranaca. Đoković ne samo da je stranac, već dolazi iz zemlje koju najveći deo zapadne javnosti i dalje prvo povezuje sa Srebrenicom. Kako se on osuđuje da pridikuje SAD, zapitaće deo njih. A on ne samo da ih je kritikovao, već im poručuje da ne prihvata moralnu nadmoć bombardera.

Đoković se pri tome izjasnio o nečemu o čemu nije morao. Mogao je da ćuti i kaže da se ne bavi politikom. Ali, odlučio je da progovori i time iskoristi svoju slavu da pošalje potresnu i moralnu poruku. Svetski mediji već su ga upoznali kao najboljeg u poslu, harizmatičnog (zabavlja publiku imitiranjem Rafe Nadala, Rodžera Federera ili Serene Vilijams), zvezdu (intervjui u svim najznačajnijim svetskim medijima), filantropa (pomaže različitim donacijama) i džentlmena koji protivniku čestita kao posle ovogodišnjeg Vimbldona: "On (Mari) potpuno je zaslužio ovu pobedu".

Američki Srbin Obrad Kesić međutim veruje da će Đoković posle ove izjave steći simpatizere i poklonike među antiratno nastrojenim Amerikancima koji se do sada nisu zanimali za njega i za njegovu igru. "Mislim da je ovo dobar potez za Novaka", kaže Kesić za "Politiku", "jer će postati popularan u krugovima koji imaju velikog uticaja na medijsku scenu. Teško mu je zameriti, jer je govorio na osnovu ličnog iskustva, kao autonomna moralna ličnost koja ima pravo na svoj stav".

"Njujorker" je Đokovića u nedavnom opsežnom profilu prikazao kao pobožnog mladog čoveka kome je pokojni patrijarh Pavle bio jedan od uzora i patriotu koji menja negativni imidž Srbije:

"... Trudim se da ne sudim tim ljudima (zapadnjacima), ali sam siguran da nisu dobro informisani. Sve je to posledica medijskog ocrnjivanja Srbije u poslednjih 20 godina. Ne kažem da je Srbija najbolja država na svetu, ali sigurno ne zaslužuje takav tretman svetske štampe. Ja, koji sam odrastao u Srbiji, znam istoriju svog naroda. Znam koliko je nepravde naneto našim ljudima".

Srbija se prošle godine, u skladu sa politikom priključivanja Evropskoj uniji, pridružila sankcijama koje je Brisel uveo Siriji. Pooštravanje sankcija značilo je zamrzavanje imovine i zabranu putovanja za proširenu grupu Sirijaca, kao i zabranu izvoza oružja u Siriju i zabranu uvoza nafte iz Sirije. Bio je to zaokret u spoljnoj politici Srbije. EU još nije zauzela zajednički stav o hemijskom oružju koje je po tvrdnjama Bele kuće upotrebio režim sirijskog predsednika Bašara el Asada, pa se ni zvaničan Beograd nije izjašnjavao povodom napada. Ali, Đoković se izjavom u Njujorku poneo kao nezvanični izaslanik Srbije koji je izrazio osećanje većine građana o budućoj verovatnoj američkoj intervenciji u Siriji.

Političke poruke sportista

Teniserka Ana Ivanović takođe se često u svetskim medijima prisećala 78 dana bombardovanja Srbije, kada je bila primorana da trenira u praznom bazenu. Poznato je i da su brojni srpski sportisti za vreme rata 1999. javno slali poruke protiv bombardovanja svoje zemlje, pa je tako Vlade Divac iskoristio medijsku pažnju u SAD da zatraži prestanak napada.

Plivač Milorad Čavić suspendovan je 2008. sa daljeg takmičenja na Evropskom prvenstvu, jer je na ceremoniji proglašenja pobednika nosio majicu sa natpisom „Kosovo je Srbija".

I svetski sportisti su znali da svetla reflektora iskoriste za slanje političkih poruka. Igrač NBA Itan Tomas bio je jedan od govornika na antiratnim demonstracijama u Vašingtonu 2007. protiv invazija na Avganistan i Irak i okupiranja ovih zemalja. Ipak, najpoznatiji je primer afroameričkog bokserskog šampiona Muhameda Alija koji je odbio da ide u Vijetnam zbog protivljenja ovom ratu, posle čega su mu oduzeli titulu i suspendovali ga na izvesno vreme sa takmičenja.

Iznad priča o ratnim igrama

"Novak Đoković se protivi bombardovanju Sirije". Vest je kao munja obišla planetu. Preneli su je svi svetski mediji. A najbolji teniser današnjice nijednom rečju nije spomenuo Siriju.

Na konferenciji za novinare Novaku Đokoviću je doslovno postavljeno pitanje.

- Kada vidite naslove da se spremaju vazdušni udari i slične stvari, kakva su vaša razmišljanja o tome. Da li kažete, o ne? I šta mislite o tome što se sada dešava?

- Ja sam protiv upotrebe oružja, bilo koje vrste vazdušnih udara, napada raketama. Protiv sam svega što je destruktivno. Imam lično iskustvo i znam da to ne može doneti nikome ništa dobro - odgovorio je Đoković.

Pre toga Novak je po ko zna koji put govorio o svom iskustvu tokom bombardovanja.
Agencija "Rojters" je dala naslov "Đoković je rekao da je protiv vazdušnih udara u Siriji".

"Pitanje Đokoviću se nije odnosilo direktno na Siriju, ali se jasno vidi da se misli na to kada se kaže: Šta mislite o tome što se sada dešava. Sve se to dešava u trenutku kada Barak Obama pokušava da ubedi Kongres da odobri napad na Siriju", piše u članku.

Ono što je mislio Đoković je i rekao. Bez konkretnih imena. Niti je Đoković izričito kritikovao zvanični Vašington, niti je pričao o Asadu. Kazao je sve u tri rečenice. Diplomatski i sa merom. U maniru najboljeg na svetu i čoveka sa stavom. I nema razloga nikome da se pravda.

Važno je samo da ostane usredsređen na teren i ostvari što bolji rezultat na Ju-Es openu.

http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/2162/Prenosimo/1388566/Moralni+%C4%8Din+Novaka+%C4%90okovi%C4%87a.html

Reći ovo u lice Amerikancima za to treba mnogo hrabrosti. Respekt. :klanjam

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novak Đoković
PostPostano: 03 ruj 2013, 17:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 sij 2013, 13:46
Postovi: 8149
Lokacija: Republic of Srpska
Koliko god to s ove distance bila fraza, Novak je čovjek koji ima ogroman ugled i njegove riječi nikako nisu male. A vjerujem da je ovim svojim stavom stekao još mnoštvo fanova, ipak ova njegova izjava je i djelimično patriotska imajući u vidu sramno bombardovanje 99....

_________________
[img]https://oi39.tinypic.com/f21vf4.jpg[/img]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novak Đoković
PostPostano: 09 ruj 2013, 22:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 08:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
Ajd Nole.

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novak Đoković
PostPostano: 10 ruj 2013, 07:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Bilo je vamos tamos ...

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novak Đoković
PostPostano: 10 ruj 2013, 07:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Btw cestitke nasim juniorima Borni (u muskoj) I Ani (zenskoj konkurenciji) na osvajanju USO.

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novak Đoković
PostPostano: 10 ruj 2013, 15:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6883
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Stvarno je Rafael Nadal vjerovatno najveći svih vremena,vratiti se ovako nakon jedne dugotrajne i jedne kratkotrajne stanke mogu samo najveći majstori. :palacgore1

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novak Đoković
PostPostano: 15 sij 2014, 21:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
Vidi ovih seratora, prvo zajebavali Dodiga, pa Đokovića.

Ide mi na živce što svugdje pišu "Bosanci" a ne Bošnjaci. Nisu "Bosanci" nekulturni nego Bošnjaci ili Muslimani ako hoćete.



http://www.24sata.hr/tenis/bosanski-sti ... nke-349294

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novak Đoković
PostPostano: 15 sij 2014, 22:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 20:35
Postovi: 13034
Lokacija: Zagreb
Taman se Srbi nirmalizirali kao navijači, a sad Bošnje morale otkriti tenis, Australcima stvarno nije lako :zubati
Jedva čekam da naprave ovakav dernek u Wimbledonu, to će biti takvo zgražanje po engleskim medijima, odlično.

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novak Đoković
PostPostano: 16 sij 2014, 07:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Niko nikad nije znao armoniku svirat kao mali ibro ibrodirka nas...
hebem ti seljacine

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novak Đoković
PostPostano: 16 sij 2014, 13:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Junuz Djipalo je napisao/la:
Vidi ovih seratora, prvo zajebavali Dodiga, pa Đokovića.

Ide mi na živce što svugdje pišu "Bosanci" a ne Bošnjaci. Nisu "Bosanci" nekulturni nego Bošnjaci ili Muslimani ako hoćete.



Pošalji mail uredništvu pa drugi put neće.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novak Đoković
PostPostano: 16 sij 2014, 13:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 sij 2013, 13:46
Postovi: 8149
Lokacija: Republic of Srpska
Đole lako prošao prva dva kola, praktično se nije ni oznojio ko čovjek. Nadam se da će dizati formu kako bude odmicao turnir i 5ti AO osvojiti. Definitivno Rafa je jedini čovjek koji ga može dobiti.

_________________
[img]https://oi39.tinypic.com/f21vf4.jpg[/img]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novak Đoković
PostPostano: 30 svi 2014, 14:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
Igraju Čile i Đole upravo. Đole vodi 2:0 ali Čile se ne da.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novak Đoković
PostPostano: 30 svi 2014, 16:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 sij 2013, 13:46
Postovi: 8149
Lokacija: Republic of Srpska
Novak je morao rješiti sve u tri seta, ali je propustio na početku trećeg puno šansi za brejk i dopustio sebi i četvrti set. Ono pravo tek slijedi.

_________________
[img]https://oi39.tinypic.com/f21vf4.jpg[/img]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novak Đoković
PostPostano: 30 svi 2014, 19:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 kol 2011, 16:50
Postovi: 508
Gledao sam mec danas. Dokovic dakako bolji, ali iznenadjen sam Cilicevim otporom i njegovom odlicnom igrom u pojedinim dijelovima meca. Nadam se dobrom rezultatu na Wimbledonu. A sad dalje navijam za Noleta, valjda je ovaj RG njegov!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novak Đoković
PostPostano: 30 svi 2014, 20:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 sij 2013, 13:46
Postovi: 8149
Lokacija: Republic of Srpska
Čilić je krenuo furiozno i hard agresivno, međutim to nije donijelo rezultat. Barem u nastavku prvog seta.
Očajan je bio procenat prvog servisa u prva dva seta i Novak nije imao nikakvih problema. Početkom trećeg Novak ne koristi gomilu prilika i Čilić dobija na sigurnosti a samim time i set. U četvrtom je bilo rutisko odrađivanje posla. Teško će Novak do titule ima puno teži put do finala od Rafe.

_________________
[img]https://oi39.tinypic.com/f21vf4.jpg[/img]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novak Đoković
PostPostano: 30 svi 2014, 22:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
3/4 hrvatski i 1/4 crnogorski meč. :D Hrvati pobjeđuju kako god okreneš. :D Đole je stvarno ljudina. Volio bih da mu se Čilić bar približi.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novak Đoković
PostPostano: 03 lip 2014, 23:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 sij 2013, 13:46
Postovi: 8149
Lokacija: Republic of Srpska
Novak lagano savladao Raonića sa 3:0 i plasirao se u polufinale Rolan Garosa.

_________________
[img]https://oi39.tinypic.com/f21vf4.jpg[/img]


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1043 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 42  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO