HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 14:42.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 85387 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 28 svi 2020, 10:37 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30493
Ministry of Sound je napisao/la:
Junuz Djipalo je napisao/la:

Kćerka Seada Kajtaza, veležovog nogometaša. Curka je prelijepa i superpliva, gledao sam je i prije nego sam saznao tko je.

Ona je baš pozitivan primjer ljudi s kojima ne trebamo zaoštravat nego ih primati u svoje okrilje na obostranu korist.


Istrpio sam boldirano nekoliko puta, ali ajde bolan sjaši. Mi nešto zaoštravamo?!

Ostalo je OK.


Ovdje bi se složio s Junuzom. Nije da smo mi nešto krivi, ali podijeli pa vladaj je stara isprobana taktika. Treba u svakoj situaciji praviti razliku između poštenih i nepoštenih muslimana, podržavati poštene i napadati samo nepoštene. Mrkva i štap.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 28 svi 2020, 10:38 
Online
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2011, 15:12
Postovi: 7548
Robbie MO je napisao/la:
Dakle broj rođenih u SBŽ se između 2017. i 2019. smanjio sa 2167 na 1875. To je prvi veliki pad od rata, i poklapa se vremenski s egzodusom u Europu koji je počeo prije dvije godine kod Bošnji.


Egzodus koji je počeo prije dvije godine kod Bošnji odnosi se uglavnom na USK i TK i djelom na ZDK. To pokazuju i brojke INO osiguranika po kantonima. Recimo TK ima oko 19.500 INO osiguranika, USK oko 18.500 INO osiguranika, ZDK oko 8.500 INO osiguranika. SBK ima oko 250 INO osiguranika. KS oko 2.500 INO osiguranika. HNK na primjer ima oko 4.500 INO osiguranika i sasvim sigurno gubi više stanovnika nego KS godišnje. ZHK ima oko 2.300 INO osiguranika. K10 oko 2.500 (kao i Sarajevo).

I zaista TK gubi oko 10.000 ljudi godišnje, USK oko 6.000 godišnje, ZDK oko 3.000 godišnje.
KS gubi oko 1.000 godišnje a SBK oko 1.500 godišnje.

_________________
Podaci ZZO:
https://demografija.blogger.ba/2023/09/07/broj-osiguranih-po-kantonima/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 28 svi 2020, 10:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Bosnjak007 je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

slika
"Izdali me moji... šmrc...kmek...mama..."

Bar pije pička i jazavac kao đeneral koji se skrivao kao ovčar po planinama.


Nije se on skrivao nego su ga Srbi skrivali.
Nije Srbin *** da izda svog generala neprijateljima. Vi ste sve svoje prodali jer ste takvi ljudi.
Da nije Čeda izdajica došao na vlast vas bi i dan danas Dr. Dabić u Istočnom Sarajevu liječio urinom. :zubati

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 28 svi 2020, 10:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Mar-kan je napisao/la:
Članak je zvanično "nestao", sreća pa internet sve pamti...

slika

slika

slika


E, to. Ovoga se nisam ni sjetio. Sjećam se samo onog iz Podveležja negdje. Ovo im je spojit ugodno s korisnim. Veći broj učenika za veća sredstva, a korisno za psihološki učinak. Čudi me da su otkrili ovoga.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 28 svi 2020, 10:39 
Offline

Pridružen/a: 24 sij 2019, 19:33
Postovi: 2183
novovrijeme je napisao/la:
Bosnjak007 je napisao/la:
Za dvije godine kreće obračun za DN.


Znaš li ti Mujo koliko su duge 2 godine...
Nema izbora ako vam Čović ne potpiše budžet. Molite se Alahu i Ćoviću.
Nego spremaj ti kofere za Njemačku, nema ovdje sreće za Muslimane, nemate budućnosti. :palacgore2

Naravno da će izbora biti, opušteno. Govorili ste i da sw vojna imovina neće knjižiti na državu, eno sad se izvlačite, ispravljate, govori Mile kako od toga ništa nema, a proces otpočeo. I tako je uvijek kod vas.
Izbori će biti, nego se ti brini za broj vaših prvačića i za broj rođenih.
Skoro sve općine koje su objavile podatke za prvačiće naglašavaju nastavak pada broja upisanih.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 28 svi 2020, 10:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Mar-kan je napisao/la:
Članak je zvanično "nestao", sreća pa internet sve pamti...

slika

slika

slika


:eek
Nevjerovatno.
Aj što lažiraju živorođene (mogu ubaciti rodjene u dijaspori) al da lažiraju prvačiće to je SF.
Kako izmisle ime, prezime, roditelje? Kako objasne gdje su im ta djeca kad dođe vrijeme za ocjene? Maturu? Kažu ko Nebula da su pomrla? :smijeh :eek

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 28 svi 2020, 10:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
novovrijeme je napisao/la:
Mar-kan je napisao/la:
Članak je zvanično "nestao", sreća pa internet sve pamti...

slika

slika

slika


:eek
Nevjerovatno.
Aj što lažiraju živorođene (mogu ubaciti rodjene u dijaspori) al da lažiraju prvačiće to je SF.
Kako izmisle ime, prezime, roditelje? Kako objasne gdje su im ta djeca kad dođe vrijeme za ocjene? Maturu? Kažu ko Nebula da su pomrla? :smijeh :eek


Vjerojatno odsele u Njemačku istog trenutka kad direktor dobije poziv neke inspekcije.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 28 svi 2020, 10:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Bosnjak007 je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

Znaš li ti Mujo koliko su duge 2 godine...
Nema izbora ako vam Čović ne potpiše budžet. Molite se Alahu i Ćoviću.
Nego spremaj ti kofere za Njemačku, nema ovdje sreće za Muslimane, nemate budućnosti. :palacgore2

Naravno da će izbora biti, opušteno. Govorili ste i da sw vojna imovina neće knjižiti na državu, eno sad se izvlačite, ispravljate, govori Mile kako od toga ništa nema, a proces otpočeo. I tako je uvijek kod vas.
Izbori će biti, nego se ti brini za broj vaših prvačića i za broj rođenih.
Skoro sve općine koje su objavile podatke za prvačiće naglašavaju nastavak pada broja upisanih.


Počeo? Šta ste uknjižili iz RS na BiH?
Da nisi i ti iftario kokain? LSD?

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 28 svi 2020, 10:45 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2019, 01:53
Postovi: 4148
Hrasno_novosarajevo je napisao/la:
Nisam nacionalista,neopterecen sam s tim.Volim pomalo demografiju,u slobodno vrijeme.
Recimo, da sam radio u Istocnom Sarajevu u bolnici,neko vrijeme,Kasindolo, tamo ko god moze salje djecu u Beograd,Novi Sad,najbogatiji u inostranstvo,ovi zdrastveni fakulteti ovdje u Sarajevu..

Ne bih zelio,dame pogresno shvatite,vidjet cemo poslije zavrsetka ove krize,gdje ce se ekonomski najvise ici.Opet ce Hrvati procentualno najvise seliti.

Citam umrle od 1970 pa mladje...ima dosta dosta nazalost mladih ljudi,koji su umrli od raznoraznih razloga a nisu zasnovali familiju ili ostavaili potomstvo.
Koliko god smijesno, i bizarno izgledalo.. Vehabije malo popravljaju prosjek..Dowta ih ima 4 djece,volio bih znati od cega oni zive ovdje u Sarajevu,nikako mi to ne moze biti jasno.
Mislim da bi izbori u opstini Kiseljak 2032 prvi put mogao biti Bosnjak pod uslovom da bude 1 kandidat
Pozzdrav svim forumashima

Sva omladina iz Istočnog Sarajeva je u Beogradu ili Novom Sadu. Ono što vidiš ljudi tamo na ulici su duhovi ili Bošnjaci iz Sarajeva. Srba tamo gotovo i nema. One stambene zgrade i nisu zgrade već makete od kartona,da bi se dobio privid da ima nekog tu. Reci mi ima li još kakav demografski potop što si primjetio u Istočnom Sarajevu ?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 28 svi 2020, 10:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2020, 15:23
Postovi: 3323
Ma u Hrvatskoj se muslimani a i ostali jako dobro asimiliraju, najbolji je primjer onaj Japanac/Kinez koji je pjevao ustaške pjesme po Imotskom ili ona Albanka što je šarala sebe ustaškim znakovljem, pa u samom Z.Mostaru imaš albanaca i Bošnjaka što žive ko Hrvati(ljudi im čestitaju Božić Uskrs) dosta ih ima i u Ultrasima, a da neće u Hrvatskoj biti asimilirani, imaš i Srpkinja koliko oces u Mostaru što ti treba 3,4 godine da skužis da nije Hrvatica itd. Ali nažalost tako je isto i s našim u SB npr. u Bugojnu pa čak i Jajcu zato mi je draže da dodju u Mostar ili ZG studirat nego da ostanu u raljama Bošnjaka

_________________
Dudu "HDZ će pomesti izbore, veća pobjeda nego prije 4 godine." 61>>>>66


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 28 svi 2020, 12:11 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
Hrasno_novosarajevo je napisao/la:
Nisam nacionalista,neopterecen sam s tim.



_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 28 svi 2020, 12:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Fatmir Alispahić spomenuo neki novi crtić (ne, nije ona slikovnica Naš dedo Alija). Jel upratio ko nešto ovih dana?

Relevantno za ovu temu.

slika

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 28 svi 2020, 12:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6905
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Ministry of Sound je napisao/la:
Ko se sjeća one afere u nekoj područnoj školi u istočnom Mostaru, valjda Podveležje, upisivanje fiktivnih učenika. Motiv je bio financijska korist i kako bi se održao određeni broj učitelja. Ne mogu pronaći članak. S obzirom na financijski motiv, kao i ogromni fokus na mješovite općine, bi li stavili ruku u vatru da su podaci točni, pogotovo u područnim školama u nekim vukojebinama?

Doduše, u SBŽ je naš Ministar obrazovanja, ali sumnjam da se provjeravaju te škole. Ko zna. Ulog je ogroman, psihologija igra veliku ulogu, motiv za manipuliranje je definitivno tu. Ja se osobno ne bih kladio u točnost podataka.


Ne sjećam se toga slučaja konkretno (što me baš čudi jer mi svakakve gluposti ostanu na pameti),ali znam da je SDA u HNŽ od 2007. godine preuzeo Ministarstvo prosvjete (krivci za to su tadašnji HDZ90,ali o tome drugom prilikom) i otada ga čvrsto drže i ne pada im na pamet pustiti ga.
I bivši ministar iz Prozora, i sadašnji iz istoćnog Mostara su dosta radikalni ,pa sam mišljenja da je i ovdje svakako bilo muljanja ,a bit će i u budućnosti naročito.
Jer ako varaju sa brojem živorođenih po FZS-u ,onda im nije problem varati niti sa podacima o broju učenika...u biti se svodi na isto.

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 28 svi 2020, 12:12 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
Nebula je napisao/la:
I zaista TK gubi oko 10.000 ljudi godišnje, USK oko 6.000 godišnje, ZDK oko 3.000 godišnje.
KS gubi oko 1.000 godišnje a SBK oko 1.500 godišnje.



Debelo, debelo podcijenjeno.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 28 svi 2020, 12:16 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
Bosnjak007 je napisao/la:
Pa vi sada nemate 3k rođenih. Za 9 godina ćete imati jedva preko 1 k rođenih godišnje. Ne lupetaj junačino uz Zagreba. Tvoja nagađanja i poređenja samo ti shvataš ozbiljno. E pukli ste u SB, padate u Mostaru, PK vam je katastrofa. Za dvije godine kreće obračun za DN.


Kad Hrvati budu imali 1000 rođenih, vi ćete imati oko 4500. Lupetaš napamet, ne prateći podatke. Već treću godinu rokate više od nas u rođenima.

Uzurpirajte DN, srušite ustavni poredak, pa da završimo s ******** konačno.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 28 svi 2020, 12:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
kiler je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:
Ko se sjeća one afere u nekoj područnoj školi u istočnom Mostaru, valjda Podveležje, upisivanje fiktivnih učenika. Motiv je bio financijska korist i kako bi se održao određeni broj učitelja. Ne mogu pronaći članak. S obzirom na financijski motiv, kao i ogromni fokus na mješovite općine, bi li stavili ruku u vatru da su podaci točni, pogotovo u područnim školama u nekim vukojebinama?

Doduše, u SBŽ je naš Ministar obrazovanja, ali sumnjam da se provjeravaju te škole. Ko zna. Ulog je ogroman, psihologija igra veliku ulogu, motiv za manipuliranje je definitivno tu. Ja se osobno ne bih kladio u točnost podataka.


Ne sjećam se toga slučaja konkretno (što me baš čudi jer mi svakakve gluposti ostanu na pameti),ali znam da je SDA u HNŽ od 2007. godine preuzeo Ministarstvo prosvjete (krivci za to su tadašnji HDZ90,ali o tome drugom prilikom) i otada ga čvrsto drže i ne pada im na pamet pustiti ga.
I bivši ministar iz Prozora, i sadašnji iz istoćnog Mostara su dosta radikalni ,pa sam mišljenja da je i ovdje svakako bilo muljanja ,a bit će i u budućnosti naročito.
Jer ako varaju sa brojem živorođenih po FZS-u ,onda im nije problem varati niti sa podacima o broju učenika...u biti se svodi na isto.


Znam da u HNŽ ima negodovanja jer je Ministar obrazovanja Musliman, ali mislim da je poštena i dogovorena simetrija u HNŽ i ŽSB (jer je to "osjetljivo" ministarstvo). U ŽSB je ministar Hrvat.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 28 svi 2020, 13:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 ruj 2019, 21:31
Postovi: 400
Lutorčina je napisao/la:
Hrasno_novosarajevo je napisao/la:
Nisam nacionalista,neopterecen sam s tim.Volim pomalo demografiju,u slobodno vrijeme.
Recimo, da sam radio u Istocnom Sarajevu u bolnici,neko vrijeme,Kasindolo, tamo ko god moze salje djecu u Beograd,Novi Sad,najbogatiji u inostranstvo,ovi zdrastveni fakulteti ovdje u Sarajevu..

Ne bih zelio,dame pogresno shvatite,vidjet cemo poslije zavrsetka ove krize,gdje ce se ekonomski najvise ici.Opet ce Hrvati procentualno najvise seliti.

Citam umrle od 1970 pa mladje...ima dosta dosta nazalost mladih ljudi,koji su umrli od raznoraznih razloga a nisu zasnovali familiju ili ostavaili potomstvo.
Koliko god smijesno, i bizarno izgledalo.. Vehabije malo popravljaju prosjek..Dowta ih ima 4 djece,volio bih znati od cega oni zive ovdje u Sarajevu,nikako mi to ne moze biti jasno.
Mislim da bi izbori u opstini Kiseljak 2032 prvi put mogao biti Bosnjak pod uslovom da bude 1 kandidat
Pozzdrav svim forumashima

Sva omladina iz Istočnog Sarajeva je u Beogradu ili Novom Sadu. Ono što vidiš ljudi tamo na ulici su duhovi ili Bošnjaci iz Sarajeva. Srba tamo gotovo i nema. One stambene zgrade i nisu zgrade već makete od kartona,da bi se dobio privid da ima nekog tu. Reci mi ima li još kakav demografski potop što si primjetio u Istočnom Sarajevu ?


realni su to strahovi : I GRAD I SRPSKO I SARAJEVO ,samo ime im je paranoju izazivalo , a ne kada vide da TO stvarno postoji i da se širi .
trenutno ima samo obrise grada od 30 000 , a za 5 godina to ce biti obrisi grada od 50 000 kome gravitira sve u trouglu : Zvornik ,Visegrad Foča (+ Pale ,još jedan GRAD SRPSKO SARAEVO ).

DA ,DA mnoge Sarajlije će se vratiti ,ali i doći neki Beograđani , Novosađani .
valja im se navikavati na novu realnost ,koja ruši mnoge medijske mitove


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 28 svi 2020, 14:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
erchercog je napisao/la:
DA ,DA mnoge Sarajlije će se vratiti ,ali i doći neki Beograđani , Novosađani .
valja im se navikavati na novu realnost ,koja ruši mnoge medijske mitove


npr.

Vlada Srpske će u Trnovu izgraditi kuću za porodicu sa petoro djece koja nema riješeno stambeno pitanje, a koja se u ovu opštinu vratila iz Srbije.
https://lat.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=385792

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 28 svi 2020, 14:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
divizija je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:
Što se tiče mješovitih županija, ogromnu razliku pravi to koji je narod u gradu a koji na selu. Po tome je SBŽ specifična. Hrvati u skoro svim mješovitim općinama drže grad/mjesto, dok su Muslimani na selu, i to je ključna razlika (Travnik nije iznimka jer uz grad, Muslimani drže i veći ruralni dio općine). S tim da nijedan taj grad kojeg Hrvati drže nema sadržaje tipa Mostar, koji bi imale to gravitacijsko polje koje privlači i drži ljude. Seoski život u SBŽ je onaj starinski, radi se od zemlje, potrebne su male ručice za branje malina i koješta drugo. Treba vidjeti koliko se to dugo može održati.


Treba napomenuti da muslimani PADAJU u SBŽ, i da su imali apsolutno veći pad od nas.

Ali relativno mi padamo više, nama je pad od 70 veći značaj nego njima pad od 110.

No kažem, prvašići naqba generacije još nisu došli na red. To nam je zadnja nada tamo. Treba znati da manju populaciju lakše možeš zadržati, potrebno je manje ulaganja. No tu treba strateški razmišljati, na razini lokalnoj, na razini vodstva BIH Hrvata i vezama u Zagrebu.


Prestanite gledati čitavu županiju i posvetite se hrvatskim općinama.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 28 svi 2020, 14:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Naša Kvačica je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:

Istrpio sam boldirano nekoliko puta, ali ajde bolan sjaši. Mi nešto zaoštravamo?!

Ostalo je OK.


Ovdje bi se složio s Junuzom. Nije da smo mi nešto krivi, ali podijeli pa vladaj je stara isprobana taktika. Treba u svakoj situaciji praviti razliku između poštenih i nepoštenih muslimana, podržavati poštene i napadati samo nepoštene. Mrkva i štap.


Mislim da si vjetrovit danas i ne kužiš Junuza.
Kako ćeš na razini reprezentativne više politike koja predstavlja Hrvate "ne zaoštravati" sa Hasanom a "zaoštravati" sa Hatidžom ?
Hrvate ne predstavlja Drone Club u Livnu koji zapisuje članove već osobe koje moraju zauzeti stav i držati ga se.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 28 svi 2020, 15:33 
Offline

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 01:28
Postovi: 416
divizija je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:
Lakše malo, nemoj nam Junuza toliko nadraživati.


Junuz ne shvaća da bi u Hrvatskoj izbio narodni ustanak da se to pokuša pripojiti.

Prazan prostor svakako, ali ove novobosance iz Afganistana, sačuvaj Bože. Čovjek više, problem više.


Po meni ovo je krivo misljenje. Da bi USK bio pripojen Hrvatskoj onda bi svi postali Hrvati i ti novobosnjaci. Mislis da bi oni ostali u Hrvatskoj? Njihov cilj je zivot u Njemackoj dobili bi pravo da rade di god hoce u eu. Sigurno bi Hrvatska dala njima pasose da se nji rjesi. Either way win - win


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 28 svi 2020, 16:26 
Offline

Pridružen/a: 02 svi 2020, 18:01
Postovi: 66
Volio bih da po meni najbolji demograf Akrap iz Zagreba, s ekonomije, napravi najnovije istrazivanje i procjene.

Gostujuci na Laudato,katolickoj televiziji je kazao 2017 da u Hrvatskoj ima preko 400.000 ljudi starijih od 35 koji nisu familiju stvorili.Ta radna mjesta ce neko za 20 godina morati popuniti.
Za Istocno Sarajevo,za novogradnje, jedno su 80% kupci, iz Istoka,pa cak i iz Hercegovine,15 Bosnjaci,i 5% Hrvati uglavnom iz drzavnih institucija. Ako ko zeli,nek vjeruje,ako ko ne vjeruje, Boze moj.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 28 svi 2020, 16:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Nisam nacionalista, neopterecen sam s tim, ali mi Bošnjaci....

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 28 svi 2020, 16:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2012, 23:31
Postovi: 1384
Lokacija: Hercegovina
U BiH je sve laž, sve je takija. Ne mogu se ni pratiti demografski pokazatelji.
Popis je laž
Broj rođenih je laž
Broj učenika je laž
Izbori su festival sendvičara, mrtvih i dijaspore

Netko s histerija je poslao mail FZS-u ubrajaju li oni dijasporu u rođene, i ovaj iz FZS-a napiše da djelomično ubrajaju dijasporu??? To je bilo prije možda pola godine, ne prije 10 godina. Volio bih naći taj post, ali sam baniran s histerija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 28 svi 2020, 16:46 
Offline

Pridružen/a: 01 stu 2018, 13:47
Postovi: 2828
Hrasno_novosarajevo je napisao/la:
Za Istocno Sarajevo,za novogradnje, jedno su 80% kupci, iz Istoka,pa cak i iz Hercegovine,15 Bosnjaci,i 5% Hrvati uglavnom iz drzavnih institucija. Ako ko zeli,nek vjeruje,ako ko ne vjeruje, Boze moj.


O ovome treba mediji više da pišu. Bošnjaci i Hrvati iz Federalnog Sarajeva, ogorčeni zaostalom i šerijatskom sredinom, koja podseća na Islamabad, sele se u Istočno Sarajevo, moderan, sekularan i multietnički grad Srpske. Još jedan argument zašto Srpska treba u potpunosti da se osamostali.

_________________
08. 01. 2019. BN TV: U toku su poslednje pripreme za sutrašnju svečanu manifestaciju proslave neustavnog "Dana RS".


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 85387 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 1453, 1454, 1455, 1456, 1457, 1458, 1459 ... 3416  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: goran2hr, Hagresor, Nakba, Navodni Poslanik, Robbie MO, Srpsčanin i 511 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO