HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 lis 2024, 01:06.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 89597 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 26 tra 2020, 18:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 74877
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Jack 2009

jack 2009 je napisao/la:
Mozemo da radimo sad malo na Ravnom, to je krs i kamenjar, da uzmemo to za pocetak

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 26 tra 2020, 18:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 74877
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Jack 2009

jack 2009 je napisao/la:
Boka je zaliv Bosnjackih svetaca, a ne Hrvatskih, ono je sranje sto vam pricaju

Moramo da napadnemo Boku kako god, ili politicki, ili demografski, moramo da se angazujemo

I to je to.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 26 tra 2020, 18:38 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2020, 21:18
Postovi: 2340
Zanimljiva retrospektiva multietnićarsko-demografske politke Bošnjaka. Hoćemo još! :laugh

_________________
Pogled Joca Vujičića


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 26 tra 2020, 18:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 74877
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Jack 2009

Citat:
Opet, nemas nista kao ni vi ostali, bacate se na neke nepouzdane crkvene statistike, zvat cu vas crkvenjacima,


Citat:
Ako vam je sad slamka koju se fatate kroz osnovne skole, onda ste stvarno jos jadniji

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 26 tra 2020, 18:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 74877
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Jack 2009

jack 2009 je napisao/la:
E, jado moja jadna
Ne mogu vise, gadi mi se sve.Kako nas vlasi jebu u paksu, a mi sutimo, i sutimo, i pravimo se da neki smrdljivi Radoncic ce promjeniti nesto, notorni kriminalac i friend Miskovica, najveceg cetnika uz onog idiota Terzica

Hahaha.Kako mi se sve to gadi.I kako mi je svejedno danas, i kako mi se gadi, i sve i moj rad i sve


A, nekad.Nekad je bilo sve bolje

Ovaj jadan i bijedan Muslimanski narod, je prezivljavao na granicama ludila za vrijeme Otomana, jer tada je bilo ljudi koji su u ludjackom bijesu napadali sve i svasta

Rece meni kad sam bio mali.Da je nas narod gori od tri vlaha.Uz vas par momaka.Ona je rahmetli ima vec 25 godina.Da je to istina.Da, stvarno, brate.Mi smo daleko gori od Vlaha

Kako su ti misevi sutili i bjezali od mojih pretaka.Kako se Bosnjacki narod ponizava, a mi sutimo, a ponizavanju nikad kraja


Hocemo li mi na Igalo, rece moj pradida Husaga, kad je dosao u Trebinje.HUSAGA, ko tebe jebe,sto cemo mi da udaramo na tvoje selo.Jebe se nama.A, eto.Selo gori, baba se ceslja.Danas je kahvenisanje u Strosmajerovoj.Sutra cemo na koncert Lepe Brene


A, ja 5 generacija koja pati od mentalne bolesti.Moram da sve vise i vise deprimirajuce reci.Da mi je svega dosta


Dodik nas jebe.Ni 100 momaka, pred skupstinom.Ni 25

Sramota.Sramota.Mene je sramota

Za koga moji pretci polozise zivota.Ni za sta

Mi sutimo.Srbija nas guzi

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 26 tra 2020, 18:46 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32894
Od kakve mentalne bolesti pati jadnik?

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

999 of 2558 - 39.05%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 26 tra 2020, 18:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 38916
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Sad je 1441. ako se ne varam, ima još vremena da poklope Neum i Boku.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 26 tra 2020, 18:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109278
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Izljev islama na mozak.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 26 tra 2020, 18:57 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32894
jack 2009 je napisao/la:
Hocemo li mi na Igalo, rece moj pradida Husaga, kad je dosao u Trebinje.HUSAGA, ko tebe jebe,sto cemo mi da udaramo na tvoje selo.Jebe se nama.A, eto.Selo gori, baba se ceslja.Danas je kahvenisanje u Strosmajerovoj.Sutra cemo na koncert Lepe Brene


Jbg Husaga, hoćeš da netko pogine zbog tvog Igala jebo te Igalo, kuds pošo luda glavo. :sega

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

999 of 2558 - 39.05%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 26 tra 2020, 19:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 74877
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Jack 2006

jack 2006 je napisao/la:
Da je Mostar 54% Hrvatski grad.Uzeli bi i izbore 2004 i izbore 2006 Cinili bi vecinu zivorodjenih.Nidje veze s vezom.Sam Bljesak, ustaski sajt, je pricao da ima vise Bosnjaka od Hrvata sa Chips karticama, negdje oko 100. Hrvati ne mogu nikako da budu vecina u opcini Mostaru.


Jack 2010, kada su imali 18 000 rođenih (u 2020. se bore za 12 000)
Citat:
U periodu mira, moramo da popravimo i radimo na najvaznijoj tacki, a to je natalitetu.Jer s ovakvim natalitetom i slabom politickom putanjom, Bosnjacima su odrezane dvije noge u utrci na 100 metara, pa mi se samo trebamo pitati, mozemo li pobjediti?


Još malo s "tajnog podforuma" , moderatorske šifre :zubati

Citat:
User name Fochak Pass drinas Valjda moram i ja nekom vjerovati.Pa, eto.Bujrum :)


Citat:
Fochak drinas Ta kombinacija ne radi.


Citat:
You have specified an incorrect password. Please check your password and try again. If you continue to have problems please contact the Board Administrator.


Citat:
Poslao sam ti privatnu, pa vidi moze li ovaj novi user name


Hebiga tako je to kad netko uleti, otme nick i promijeni password. :zubati

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 26 tra 2020, 19:15 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2020, 21:18
Postovi: 2340
Što je najgore, nikako ne mogu da se otmem utisku da lik trola. Inače nisam nikad čitao šta piše niti zalazio na te histerije ili kako već. Ovde sam saznao da postoji to egzotično internet mesto. Ovo je suludo. :neznam

Mada me ne čudi, jer je i danas gomila takvih likova u Bošnjaka. Ne znaš dal takija, dal je ozbiljan, dal trola... =))

_________________
Pogled Joca Vujičića


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 26 tra 2020, 19:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 74877
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
2010, jackov forumaš @tuzla pita je li moguće da Sarajevo ima najmanju stopu nataliteta

tuzla 2010 je napisao/la:
http://www.hercegbosna.org/kolumne/demografija/demografska-slika-regije-medu-glavnim-gradovima-drzava-ex-yu-podgorica-s-najvecim-natalitetom-sarajevo-na-zacelju-675.html

Zanima me ovo za Sarajevo?
Jeli istina što ustaše govore da naše Sarajevo najlošije stoji od svih glavnih gradova bivše juge?



Danas u 2020., Sarajevo ima najmanje rođenih i po APSOLUTNOM broju rođenih, čak i Podgorica šije Sarajevo u ukupnom broju rođenih.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 26 tra 2020, 19:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 74877
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Trenutak slave :sega :sega




Uništiti pravoslavne oko Brčkog
https://www.glassrpske.com/lat/novosti/ ... ckog/36514


Uhapšen sin brčanskog imama
https://www.nezavisne.com/novosti/hroni ... mama/54862

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 26 tra 2020, 19:21 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32894
Moj Jack, dosta nacionalizma, ujedinimo se. Nije važna nacionalnost nego kakav je čovjek, ha ja.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

999 of 2558 - 39.05%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 26 tra 2020, 19:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 74877
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Naša Kvačica je napisao/la:
Moj Jack, dosta nacionalizma, ujedinimo se. Nije važna nacionalnost nego kakav je čovjek, ha ja.


:palacgore1

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 26 tra 2020, 19:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 74877
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Muslimanska dezerterska dijaspora se razbježala kada im je srpska SIPA zakucala, i to 2010 kada su Srbi bili daleko manje dominantni u BiH nego danas.

jack je napisao/la:
Morao sam izbrisati Samov account jer covjek mi je rekao da zeli da mu se izbrise conto, i pokusao sam zadnjih pola sata da ga nagovorim, da ostane pod imenom, ali nije htio, i eto nazalost izbrisam ga, jer on je trazio Ne znam, sad nista


Citat:
btw otkako se ovo desilo samo 3-4 osobe pisu uopce na forumu i ima ih! pa sta je ovo?


Citat:
Ma,tako je to.Kad zagusti svi pobjegnu Barem vecina


Citat:
Gdje nestade onaj rakitad, da nije i on pod istragom nekom, nema ga vec duze vrijeme na forumu.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 26 tra 2020, 19:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21815
Pored kraha multietničara možemo napraviti i temu krah histerija....
Jedan forum aktivniji nego ikada, na drugom traje zimski san forumaša... :sleeping

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 26 tra 2020, 19:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 74877
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Jackov motivacijski govor članovima foruma

jack 2010 je napisao/la:
Vecina vas ovdje sto dodjete na forum ste nesposobni da bilo sta napravite.Mozete reci da su to teske rijeci, ali veoma malo sposobnih ljudi ovdje ima.Rekao sam Gorstaku i rekao sam mu 20 puta da sredi nesto s serverom.Znate koji je njegov izgovor.Nema interneta, ali moze se na facebook stalno.Mogao je da mi malo pomogne,no nista od tog.Jedini sposoban lik koji mi je pomogao dosta je Zumbul.I hvala mu na tome.


Sto se tice moje sposobnosti.Kolicina skeniranih knjiga i napisanih clanaka, postavljenih mapa i zadane statistike prica za sebe.Dobar dio knjiga ima moj potpis na kraju, toliko o tome, sta sam ja uradio.I samo kad bih pricao koliko sam para potrosio na kopiranje, skeniranje i kupovinu knjiga, koliko sam brdo sati potrosio na skeniranju, pa i na pisanju i prepisivanju pojedinih clanaka.Ti jasno daje na uvid, da u ovom ''cyber'' svijetu prije moje pojave imao si nista, a sad imas nesto

Gorstak mi ide na zivce lagano.Covjek je mlad ima 23 godine.Ima zivot pred sobom, sigurno ne boluje od depresije kao ja.Ja mu kazem da sredi server vise, on se ne javlja po portalu 3 sedmice!.Neka bolje ima izgovor


Sad imam pazi sad ovo


Sama koji mi se ne javlja 4 sedmice!I koji je dosad trebao nesto da uradi!Trebao mi je dosad da mi nabavi Peceviju i dio drugi od Balkan Battleground.Nema Sama ni za lijeka


Gorstaka koji ne dolazi ovdje 3 sedmice, kojem sam rekao svoje probleme, koji ima 20 tak godina i pun je snage, koji sad kaze nema internet, pa ne moze nista da sredi.Pa, cuo je za internet centar.Jel mu to jebeni izgovor


Petrich.E, on je najbolji.Majke mi.Hvala covjeku sto je uradio za portal i knjige.Uradio je dosta.Ali,pun mi je *** kad meni neko kaze ovako ili onako, a zamislite.On se ne nalazi u polozaju koji ja imam i gdje sam sad ja.Mogao je dosad 3 knjige da skenira, ali dobro


Nuno.Rece krajem Marta sigurno pocinjem s radom.Nema Nune ni za lijeka.Nuno, kad kazes da ces raditi, radi.Ne laprdaj!

Ovaj jedan sto rece da ce skenirati Bosnjaci dolaze!I gdje! Jedna knjiga je dovoljna!Ja sam skenirao 40 tak knjiga i skoro 100 clanaka napisao! Knjige s preko 1000 stranica.On kaze jednu knjigu da ce skenirati! Gdje? Rekao prije 3 mjeseca uraditi?

Gdje on?


Pun *** mi je ljudi koji ne mogu da urade nesto jednostavno, i ja se bocim s tim sranjem.Umjesto da covjek leti, trci i bori se i kroz krv i znoj, i zna sta ja imam i kakve probleme ja imam.Gdje su jebeni ljudi da mi pomognu.Gdje su./Jebe se Jacku, sad da se raznesem, jer sam napola lud

I da.Sad jos moram da selim do 1/6.2010.Da, ove godine!

I ti meni reci sad.Kakve knjige, kakve jebene clanke.Umjesto da makar kao zahvalu sto sam uradio za vas.Od knjige Rasima Delica do 5 korpusa i ostalo.Malo zivnete ovaj forum.Vi ste se kao mumije ucutali.Niti skenirate.Niti kopirate.Niti pisete na forum.Vazno vam je kako je ovo, i kako je ono


A, cuj.Moji problemi su tu.Oni nece nestati.Umoran sam od zivota.Umoran sam od svega.Da mi je sad da umrem brzo .Sutra.Ne bih zalio.Jebe mi se.Toliko o tome


I pazi.Ako sam ja ovoliko uradio.Sta vi mislite u normalnijoj zemlji meni bi spomenik napravili.A, nista


Moguce je da ove godine odem u Bosnu.Sanse su 5%.Ko zivi u Sarajevu a nije picka.Moze me slobodno naci, ako budem tamo.I usput.Nek samo dodje..I prati mene.Sta cu ja za jedan jebeni dan u Bosni uraditi.Jedan jebeni dan.Pa, nek uci.Zivotnu igru zivaca.


Zbog toga ste vi jebeno nesposobni, i da sam u jebenoj Bosni sada, pokazao bih vam za 2-3 dana sta se postize.I sta se radi


Reakcija

Citat:
Koja si ti budaletina, yebo ti sebi mater, i to u supak. Kako ti vise ne dosadi, stalno ponavljajuci koliko si knjiga kopir'o.
Yeb'o ti svoje knjige,... Koga bolan interesuju te tvoje budalastinje?
Idi se lijeci. psihopato jedna.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 26 tra 2020, 19:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 74877
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
2010, kad su imali 17 000 rođenih

jack je napisao/la:
I pogleda da su Bosnjaci u fazi nestajanja.Da nam je natalitet nikakav.Da nema nacionalne strategije.Da je sve politika interesa.Onda mi nekako sve jos teze padne.Zasto?Ne znam.Mozda sam imao razbijene iluzije prije 10 godina (misli na 2000. godinu).Da ce biti nesto bolje.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 26 tra 2020, 19:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 60514
Lokacija: DAZP HQ
Robbie MO je napisao/la:
Jack 2009

Citat:
Opet, nemas nista kao ni vi ostali, bacate se na neke nepouzdane crkvene statistike, zvat cu vas crkvenjacima,


Citat:
Ako vam je sad slamka koju se fatate kroz osnovne skole, onda ste stvarno jos jadniji


Hahaha sjećam se ove faze kad je ignorirao podatke iz škola, u tvom prvom postu teme su ti podaci, jasno je zašto ih nije volio. Odnedavno mu škole postale opsesija.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 26 tra 2020, 19:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 74877
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Mali muslimanski dijasporac iz 2010

Citat:
Jack kako je stanje Bosnjaka u Makarskoj?


Citat:
Da li ima kakav disput s Omisom do Plocem? Da li ce neko reci Komsicu? ( :smijeh )

Ovako mislim da bih trebao biti, I vidio sam na neki forum nedavno.

Mislis li jack da je ovo realno


Citat:
Nisam, ali s dobrim politicarma moguce je to. Bosnjaci polako rastu tamo, cuo sam da u Omisu imaju 2-3 hiljada dijasporci stan, ili kucu, i u Makarsku ima 5-10 hiljada.


Citat:
Iskreno sta vi milsite o disput s ovim? Da li ce biti uskoro? Da li Komsic razmislja o tome?

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 26 tra 2020, 20:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 74877
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Ideja za stranku, 2010

Citat:
Bosnjacka progresivna stranka



Platforma stranke

1)Bosnjacka progresivna stranka je stranka za sve Bosnjake, kako u dijaspori, tako i one u Bosni

2)Bosnjacka progresivna stranka se zalaze za Bosnu bez entiteta

3)Bosnjacka progresivna stranka je stranka koja tezi kulturnoj i nacionalnoj afirmaciji Bosnjaka i njihovom boljem sutra

4)Cilj i ideja Bosnjacke progresivne stranke je Bosnjacka snaga, ponos i moc

5)Bosnjacka progresivna stranka vjeruje u ideju Bosne s jednim temeljnim narodom:Bosnjacima

6)Bosnjacka progresivna stranka ne vjeruje u podjelu Bosne, na Bosnu i Hercegovinu.Hercegovina je vjestacki pojam, kao i Podrinje Krajina i Sandzak.Bosnjacka stranka vjeruje u snagu Bosnjaka

7)Bosnjacka progresivna stranka se ne zalaze za regionalne podjele medju Bosnjacima

8)Bosnjacka progresivna stranka se zalaze za besplatno skolovanje porodica Rvi i sehida

9)Bosnjacka progresivna stranka nije stranka koja izdaje tekovine proslog rata

10)Bosnjacka progresivna stranka se zalaze za potencijalni razvoj mikro-ekonomije, kroz pametna ulaganja

11) Bosnjacka progresivna stranka se zalaze za formiranje Bosnjackih cuvara.Jedinice koje ce parirati Ravnogorskim pokretima kod cetnika na podrucju ''Srpske'' i koja ce tijelima braniti povratnike Bosnjake u manjem dijelu Bosne

12)Bosnjacka progresivna stranka se ne zalaze za fasizam, i pravo slobode govora je zagarantovano

13)Bosnjacka progresivna stranka se zalaze za ekonomski razvoj Bosne

14) Bosnjacka progresivna stranka se zalaze za Distrikt Srebrenicu

15)Neum je okupirani Bosnjacki grad.Gdje se mora ponovo promjeniti demografska struktura u korist Bosnjaka.Pravljenjem Luke

16)Bosnjacka progresivna stranka ce imati citaonice, gdje mladji narastaj Bosnjaka mogu da nauce nesto o svojoj historiji i kulturi

17)Bosnjacka progresivna stranka ne price i ne razgovara s neprijateljima Bosne

18)Kazna za izdaju je smrt.Mi vjerujemo u cast, ponos i disciplinu

19)Bosnjacka progresivna stranka se zalaze za razvoj nataliteta kod Bosnjaka

20)Osnovna i srednja skola, kao i zdravstvo su besplatni za sve Bosnjake do 18 godina

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 26 tra 2020, 20:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 22:19
Postovi: 3578
Zaključali su dio foruma za demografiju... kapitulirali

Btw, ovaj Jack je psihijatrija


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 26 tra 2020, 20:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 60514
Lokacija: DAZP HQ
Ovo je iz vremena kad smo im se Robi i ja infiltrirali u moderaturu. :zubati

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 26 tra 2020, 20:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 74877
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Prijavit ćemo ga na izbore.

jack 2011 je napisao/la:
Psiholoski je veoma vazno da mi predjemo 50% osnovaca u Brckom.Zapamti to.


-2019, Srbi samostalno postali većina prvašića.

jack 2011 je napisao/la:
Poslije u 2015 bih lagano preuzeo primat najveceg portala u Bih.Do 2020 bih se kandidovao na izborima

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 89597 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 1395, 1396, 1397, 1398, 1399, 1400, 1401 ... 3584  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: maremare i 36 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO