HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 14:11.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 188 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: 22.lipnja-šta oni slave
PostPostano: 23 lip 2009, 21:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 18:19
Postovi: 4466
Ajde ajde..sad ti Budak ne valja a tamo si ga citiro kako divani o autonomiji Bosne

I zaboravih ti reći..jesi ti sa onog portala gdje je agresija Hr postala stvar o kojoj se ne raspravlja, koja je čvrsta ko kjaba u Meki. Jel se kaže Meka ili Meh'ka po novobošnjačkom pravopisu.

Daklem ti si tamo reko da to nije baš tako pa kako nije, kad je to od prvog do zadnjeg, od Tunje do Hare, od sarajevax preko Avaza do Živiničkog glahsnika sve plaho i sa saburom poslahgano

_________________
VUKOVAR=MARIUOPOLJ
SLAVA HRVATSKOJ- UKRAJINI SLAVA

Zbog Eline i bokala vina
zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
da ja nisam dolazio džaba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 22.lipnja-šta oni slave
PostPostano: 23 lip 2009, 21:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2009, 20:17
Postovi: 101
Lokacija: Marijin Dvor, Sarajevo
Inkvizitor je napisao/la:
Ajde ajde..sad ti Budak ne valja a tamo si ga citiro kako divani o autonomiji Bosne

I zaboravih ti reći..jesi ti sa onog portala gdje je agresija Hr postala stvar o kojoj se ne raspravlja, koja je čvrsta ko kjaba u Meki. Jel se kaže Meka ili Meh'ka po novobošnjačkom pravopisu.

Daklem ti si tamo reko da to nije baš tako pa kako nije, kad je to od prvog do zadnjeg, od Tunje do Hare, od sarajevax preko Avaza do Živiničkog glahsnika sve plaho i sa saburom poslahgano


Ma Boodak je bio živopisan čiko osobitog stila pisanja, da ne detaljišem sad kvragu,otićemo predaleko, a tih mi je priča preko glave sa tamošnjim usijanim glavama i galamdžijama na braniku(cima) torova.Pa ne možeš uvijek iznova tipkati jedno te isto, otud malo parodije koju ti vidiš ko trolovanje.
Znam da je na forum ha-er trolovanje sa velebošnjačkim i velesrpskim retoričarima čupalo jetru jednom staloženom slugi Božijem kao što si ti :-zubati .No nisam ti ja za brigu uopće iz objektivnih razloga.
Rekoh ti da forumam individualno, te tako i komentiram dok moderaciju možeš pogledati u mojih zadnjih 20 postova.Klik i gotovo.Ako pažljivo čitaš teme vidjećeš sasvim oprečne stavove, dok većinu postova predstavljaju notorna svađanja itd...a mene hladno boli briga za povrijeđene sujete forumskoga puka, banovani inclusive.
Glavni admin ima autonomiju banovanja kao i ti kad te neko iživcira, pa ako ga živcira nečije kilometarsko lamentiranje i rasprava bez konca i kraja,pljušte banane svima( ne bi vjerovao kolika je šarolikost)


Tunjo, Hare, Avaz ovaj onaj...što mene opterećavaš sa mantrama kojim znam porijeklo i bez tvog tipskog ukazivanja.

Kaže se Meka, novobošnjački vrsno parodiram kao i korienski, a ironiju pretpostavi poštivanju tog mjesta monoteističke religije, ponajprije iz razloga jer ti default to ne dopušta(nick i uljudnost).

Avaz,kad već pomenu.....hmmm...zapravo bi se iznenadio slobodom pisanja koju bi imao na tamošnjem forumu.Paradox ali točan.Samo je admin manijak koji je ukinuo vulgarizme preko admin panela,dok trollanje ukida brže od tebe(ne znam jeli odstrel četnika i mudžahedina brži, no SAFF se prije par mjeseci žalio na tog freaka, kao i notorni Republikanci Borogovca)

I de, prestani me više napadat :-hrvatinic :-basket

_________________
Daruj krv, spasi život!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 22.lipnja-šta oni slave
PostPostano: 23 lip 2009, 21:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2505
dr.gog je napisao/la:

:-hrvatinic Jooooj ne mogoh izdržati...grom und pakao :-zubati



Kobasica i kruha gladan?, jamnice žedan?,neodjeven i bez hladnog piva u ruci?U lisnici nemaš Maestro il Visu?Krišom na misu ideš?Čekaš u redu za vizu bilo kamo?....Hrvatska liči na pistu za F1, 200 na sat uzduž i poprijeko, Dalmacija puna žena ..tj.turista...smiješ pričati i tipkati KORIENSKI ko Budak osobno, radiš i imaš plaću i internet..I NEKI TI VRAG FALI???



Kafana kod Stormfronta i Jožice :-zubati , izražavaj se uljudno prema susjedima , ovako je dimnjačarski crno i prije svega unižavajuće.



Stekne li ?...:-ucelo .A što si sinko stekao, kakav dojam?..jao jao..

Ne pomaži onomu kojem pomoć potrebna nije..


1. Hrvatska lici na privatnu prciju pseudo pol-elite i njihovih daliguza, koji rasprodase sve sto se dalo zadnjih 15 godina, a u isto vrieme gaze po svemu sto je narodu sveto...

2. predstavnici tvojeg naroda serendaju svako malo o toj fantomskoj agresiju na protektorat. zato te pitam sta hoces uobce?

3. smiem pisat korienskim?! sta je to neka abnormalnost, nesto zbog cega bi treb'o biti zahvalan mozda?!
znas potomce "bezimenih" islamiziranih slavena, mi imamo svoj jezik, knjizevnost a tako i gramatiku/pravopis prije pisljivog serbalja vuka, i njegovih idolopoklonika, za razliku od vas koji sada imati ijekavcni serbaljski s par turcizama koji ste prozvali tzv "bosanskim" (koja sprdacina)... :-umirem

4. sto se tice budaka, posto za covieka zakacas, bio je vec knjizevnik nego ijedan vas...

5. kafana kod stormfront i jozice... nes' mi ti tu argumenata... uz dodatak da nemam pretjeranog sluha za zelje malih islamista i multietniĆara...

6. koji si ti dojam stek'o potomce "dobrih bosnjana"? :-ucelo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 22.lipnja-šta oni slave
PostPostano: 23 lip 2009, 22:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2009, 20:17
Postovi: 101
Lokacija: Marijin Dvor, Sarajevo
horus je napisao/la:
2. predstavnici tvojeg naroda serendaju svako malo o toj fantomskoj agresiju na protektorat. zato te pitam sta hoces uobce?

3. smiem pisat korienskim?! sta je to neka abnormalnost, nesto zbog cega bi treb'o biti zahvalan mozda?!
znas potomce "bezimenih" islamiziranih slavena, mi imamo svoj jezik, knjizevnost a tako i gramatiku/pravopis prije pisljivog serbalja vuka, i njegovih idolopoklonika, za razliku od vas koji sada imati ijekavcni serbaljski s par turcizama koji ste prozvali tzv "bosanskim" (koja sprdacina)... :-umirem

4. sto se tice budaka, posto za covieka zakacas, bio je vec knjizevnik nego ijedan vas...

5. kafana kod stormfront i jozice... nes' mi ti tu argumenata... uz dodatak da nemam pretjeranog sluha za zelje malih islamista i multietniĆara...

6. koji si ti dojam stek'o potomce "dobrih bosnjana"? :-ucelo


De ohladi malo sa ovim, realno :-rigam

Pogledaj boldirano i reci KOME se obraćaš? Otkud ti pretpostavka o mojem skromnome svjetonazoru i vjeroispovjedi?

Piši šta hoćeš, sebi pišeš, čitaj što hoćeš pa i Budaka, ali se ne ponašaj ko skinhead na forumu sa zaglavljem koje takvu neuljudnost ne dopušta.Nemaš stila niti najosnovnije uljudnosti prema nepoznatome sugovorniku.

A sad ignore.

_________________
Daruj krv, spasi život!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 22.lipnja-šta oni slave
PostPostano: 23 lip 2009, 22:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 18:19
Postovi: 4466
dr.gog je napisao/la:

Ma Boodak je bio živopisan čiko osobitog stila pisanja, da ne detaljišem sad kvragu,otićemo predaleko, a tih mi je priča preko glave sa tamošnjim usijanim glavama i galamdžijama na braniku(cima) torova.Pa ne možeš uvijek iznova tipkati jedno te isto, otud malo parodije koju ti vidiš ko trolovanje.
Znam da je na forum ha-er trolovanje sa velebošnjačkim i velesrpskim retoričarima čupalo jetru jednom staloženom slugi Božijem kao što si ti :-zubati .No nisam ti ja za brigu uopće iz objektivnih razloga.
Rekoh ti da forumam individualno, te tako i komentiram dok moderaciju možeš pogledati u mojih zadnjih 20 postova.Klik i gotovo.Ako pažljivo čitaš teme vidjećeš sasvim oprečne stavove, dok većinu postova predstavljaju notorna svađanja itd...a mene hladno boli briga za povrijeđene sujete forumskoga puka, banovani inclusive.
Glavni admin ima autonomiju banovanja kao i ti kad te neko iživcira, pa ako ga živcira nečije kilometarsko lamentiranje i rasprava bez konca i kraja,pljušte banane svima( ne bi vjerovao kolika je šarolikost)


Tunjo, Hare, Avaz ovaj onaj...što mene opterećavaš sa mantrama kojim znam porijeklo i bez tvog tipskog ukazivanja.

Kaže se Meka, novobošnjački vrsno parodiram kao i korienski, a ironiju pretpostavi poštivanju tog mjesta monoteističke religije, ponajprije iz razloga jer ti default to ne dopušta(nick i uljudnost).

Avaz,kad već pomenu.....hmmm...zapravo bi se iznenadio slobodom pisanja koju bi imao na tamošnjem forumu.Paradox ali točan.Samo je admin manijak koji je ukinuo vulgarizme preko admin panela,dok trollanje ukida brže od tebe(ne znam jeli odstrel četnika i mudžahedina brži, no SAFF se prije par mjeseci žalio na tog freaka, kao i notorni Republikanci Borogovca)

I de, prestani me više napadat :-hrvatinic :-basket


Fino, stilski, baš na tradiciji vezirske pameti koja sakupi begove, pa ih ponudi kahvom i lokumom pa im onako sa smješkom uruči katil-ferman.

ja te ne pitah za to nego za pisaniju na sarajevux, gdje ti figuriraš kao neki kabadahija, par puta sam tamo prošvrljo, pa vidim da je takva huja na Hrvate i Hrvatsku , punom više nego na Srbe, Mladića i cijelu RS..

A čak sam tamo čito na topicu koji je neki naš jadnik otvorio..o Vukovaru..kako se neki žestio..da se on popiša na Vukovar i to je čovjek toliko puta ponovio da ga nijedan mod nije priupito šta se to događa sa njegovim mjehurom.....znači to je dopušteno na tom forumu.

Dakle, to je politika tog foruma i uopće, nije to palo odnikuda, to je kolektivni stav, nemoj mi govoriti da nije.

malo malo pa ih uznemire zastave HB a u RS što se vijaju srpske to ih malo manje zaboli. Iako je pod tim simbolom ajmo reć pobijeno...barem 50 puta više muslimana nego pod simbolima HB.

To je onako, za promatranje..

ja se ispričavam za spominajnje svetog mjesta jedne monoteističke religije, nije mi bila namjera da uvrijedim. također te uljudno molim ne kao mod nego kao forumaš da se ostaviš mog nicka, i aluzija na pozlaćene križeve. Ok.

Ako ne prestaneš onda ću te zamoliti kao mod.. :-hrvatinic

No. totalno smo skrenuli sa teme, slabost šta ćemo sad.

I nemoj mi opet mudrovat..znam ja za naviku da se puši na serdžadi i da se svako pola sata kaže.."ja" uz onaj otegnuti duboki uzdah. I svi znaju u čemu je stvar..pa otegnu u horu...."ja".

Onaj koji se usudi da izgovori "ja šta'ćeš" dobija zgranute poglede ostalih..i mrmljanje u sebi.."šta se ovaj raspričo"

A ti razvezeš, pa ja opet ne znam šta si mi htio reć..

_________________
VUKOVAR=MARIUOPOLJ
SLAVA HRVATSKOJ- UKRAJINI SLAVA

Zbog Eline i bokala vina
zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
da ja nisam dolazio džaba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 22.lipnja-šta oni slave
PostPostano: 23 lip 2009, 22:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2505
dr.gog je napisao/la:

De ohladi malo sa ovim, realno :-rigam

Pogledaj boldirano i reci KOME se obraćaš? Otkud ti pretpostavka o mojem skromnome svjetonazoru i vjeroispovjedi?

Piši šta hoćeš, sebi pišeš, čitaj što hoćeš pa i Budaka, ali se ne ponašaj ko skinhead na forumu sa zaglavljem koje takvu neuljudnost ne dopušta.Nemaš stila niti najosnovnije uljudnosti prema nepoznatome sugovorniku.

A sad ignore.


"epic fail"... pogotovo sto se tice ove nebuloze "skinhead"... u biti tvoja ciela egzistencija se moze okarakterizirati kao "epic fail"... zato lagano odjasi do svog multietniĆarskog sax foruma, te tamo prosipaj svoje "mudrosti"... :-umirem :-umirem


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 22.lipnja-šta oni slave
PostPostano: 23 lip 2009, 22:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2009, 20:17
Postovi: 101
Lokacija: Marijin Dvor, Sarajevo
:-hrvatinic :-umirem konačno...još da nije tih andrićevskih insinuacija u kojima se ,majku mu, nikako ne nalazim.Fakat.

Kritika ima mjesta, ali nemoguće je počistiti sve u realnom vremenu.Ja znam obrisati po 30 takvih bljuvanja u sat vremena, i opet ostane nešto po čitav tjedan ili duže..propust moj lični ako su povijest, religija i filozofija u pitanju, gdje direktno moderiram.
Jedan od vas mi je rekao da je tema o stećcima fuj, čini mi se Kvačica il Robi :-? ne znam sad..odem i vidim pizdariju prve klase i vrijeđanja notornoga trola(koji ima diplomu iz povijesti ali je trol i nacionalist).Dam bananu i obrišem..šta sad..
Čovjek koji se verbalno"popišao" na Vukovar ima trajni, a ako je editirao postove, na čast mu.Ja garantiram za svoj obraz i ne dopuštam bljuvotine kad god imam priliku, često i sa mobitela administriram odvajajući dragocjeno vrijeme za ovaj hobi od kojeg nemam novčane koristi.
Mislim da griješim ponekad, ali ako iznova provjeriš...u najmanju ruku lično nisam na fonu verbalnog maltretiranja i bilo koje ideologije.Kako forumam tako i moderiram.Sve je ok dok ti neko ne pljuje u lice i ne vrijeđa te na osnovu vjere, pola, imena.

I na tv imaš gore ispade , pa voditelj ne može iznenada i ručno prekinuti emisiju i izbaciti sviju, ili vratiti vrijeme kad je glupost izrečena u eter.SAFF, Dani, i Oslobođenje(totalno suprostavljeni inače) imau običaj kopirati trolovanje da bi dokazali kako je forum ovakav ili onakav, a nitko ne primjeti da se stotine uvreda brišu, te da je bezbroj srbo hrvato i islamo mrzaca banovano...

Nazad na temu

Ti si otvorio npr.ovu temu sa hrpom podataka iz rukava.Stvar koncepcije sa njenim tonom i brisanjem mojih upadica :-umirem , ali isto tako je i tamo na npr.podforumu Historija/povijest.Ako bi poslagao podatke na faktografski način(što ja zahtjevam uvijek, jer deklamovanje uvijek izaziva provociranje i slom tema), i iznio saznanja hladno i bez ikakvih suvišnih pridjeva, može neko glumiti povrijeđenog partizana materi i trolati, ali mu post leti u kantu jer se traže kontaargumenti a ne podobno pisanje.Postoji tema o NDH i hrvatskim previranjima u to vrijeme, ali je normalno da nakon 50 godina jednog uređenja imaš većinu ljudi koji će ti reći da se ponose 22 lipnjem, i napasti priču o partizanima kao cirkusantima.

Neko će prokužiti parodiranje partizana , neko neće, i eto svađe i ideološke polemike.I svi zaborave na temu.Užas.
Ja sam mjesec dana čekao da netko ozbiljno obradi obračune partizana i ustaša u ratu, sa podacima i imenima , fino napisano, uz izvore po mogućnosti, ali svi su padali u svađu.
Čak i Hrvati međusobno( jer poznajem dosta forumaša osobno).Na koncu se pojavi lik koji kao glavni argument kaže Za dom spremni i ostavi 5 linkova na ustaške sajtove, a mene proglasi četnikom jer sam ga opomenuo da ne vodi monolog več da iznese argumente bez ponižavanja .

Da je tip napisao i jedan post u kojem opisuje "borbu ustaške postrojbe te i te u kojoj je savladala i zauzela to i to" ili konkretne događaje u NDH, ostao bi na temi i forumu.Ni 10 travanj nije tabu tema kao ni 22 lipanj.Nek slave svi što hoće, ali uljudnosti i obzira mora biti u tolikoj košnici diskutanata.Uostalom probaj i iznesi hladne činjenice historiografije bez sentimenata, trolovi se neće ni ukazati, ni ovdje ni tamo.

Oprosti na parodiranju sa nickom.

_________________
Daruj krv, spasi život!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 22.lipnja-šta oni slave
PostPostano: 23 lip 2009, 22:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2009, 20:17
Postovi: 101
Lokacija: Marijin Dvor, Sarajevo
horus je napisao/la:
fail"... zato lagano odjasi d


Neću :-hrvatinic :-umirem

_________________
Daruj krv, spasi život!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 22.lipnja-šta oni slave
PostPostano: 24 lip 2009, 00:04 
Offline

Pridružen/a: 19 svi 2009, 03:05
Postovi: 138
Iako sam često upadam u tu zamku, mislim da raspravu o drugim forumima treba napokon zaključiti...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 22.lipnja-šta oni slave
PostPostano: 24 lip 2009, 11:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
horus je napisao/la:
Tulkas je napisao/la:
Ajde jebo ga ti, znas na sta mislim..nemoj me vuc za jezik.. Vlada NDH je digla proizvodnju :-ujko u Jasenovcu


ne znam ja sta ti mislis, jer nemam sposobnost telepatije, a tako nisam niti vidovit... :-evotigana

zato se i treba obratiti paznju na akuratnost date izjave, zbog velike mogucnosti pogriesnog izcitavanja... :-zivio



Sta da ti velim??? :-pistolj :-zubati

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 22.lipnja-šta oni slave
PostPostano: 24 lip 2009, 14:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
horus je napisao/la:
dr.gog je napisao/la:

De ohladi malo sa ovim, realno :-rigam

Pogledaj boldirano i reci KOME se obraćaš? Otkud ti pretpostavka o mojem skromnome svjetonazoru i vjeroispovjedi?

Piši šta hoćeš, sebi pišeš, čitaj što hoćeš pa i Budaka, ali se ne ponašaj ko skinhead na forumu sa zaglavljem koje takvu neuljudnost ne dopušta.Nemaš stila niti najosnovnije uljudnosti prema nepoznatome sugovorniku.

A sad ignore.


"epic fail"... pogotovo sto se tice ove nebuloze "skinhead"... u biti tvoja ciela egzistencija se moze okarakterizirati kao "epic fail"... zato lagano odjasi do svog multietniĆarskog sax foruma, te tamo prosipaj svoje "mudrosti"... :-umirem :-umirem


Prika, ne možeš ovdje svojevoljno tjerati ljude i napadati korisnike. Od sada samo argumentima na argumente, a moderacija je ta koja će odlučiti tko ide a tko ostaje. Hvala na pozornosti.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 22.lipnja-šta oni slave
PostPostano: 24 lip 2009, 21:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2505
Ministry of Sound je napisao/la:
Prika, ne možeš ovdje svojevoljno tjerati ljude i napadati korisnike. Od sada samo argumentima na argumente, a moderacija je ta koja će odlučiti tko ide a tko ostaje. Hvala na pozornosti.


to se zove sugestija, kao drugo nisam ja tvoj "prika".

samo bi jos napomen'o da mi ne pada napamet dopustit si podjebavanje od maloumnih wanna-be turcina i sl ekipe, jer su ti zasticena endemska vrsta zato sto urednictvo ovog foruma zeli ispasti PC, ili im se svida ideja da imaju takve kao "maskote".

ako cielokupno urednictvo zeli varijantu dva, neka to rekne i mirna bosna... tada barem svi koji su takvih sranja siti s drugih kvazi hrvatskih foruma, znaju na cemu su, te mogu zatvoriti i ovo poglavlje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 22.lipnja-šta oni slave
PostPostano: 25 lip 2009, 10:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2009, 20:17
Postovi: 101
Lokacija: Marijin Dvor, Sarajevo
Ne morash bolan nikoga voliti, niti chak poshtivati, ali osnovnog odgoja u komuniciranju i prepisci mora biti.Na sta ti nalichi koristenje maternjega jezika na takav nacin.?

Kad na koncu covjek ostane sa istomisljenicima, istovjetnim glasovima, siguran u svojoj cistoci od onih drugacijih..mislis da ce bit bolje...nece..tad se redovito podsjeti da najvise problema polazi od osobnih gresaka i predrasuda.
Ne mozes predstaviti svoj narod tako sto ces popljuvati terminima drugi.
Ovo ti velim kao dobronamjeran sugradjanin i sunarodnik..Otkud znas sto je sutra na redu, hoce li ti neki ubogi musliman ili Srbin spasiti zivot i pomoc vise nego prvi rod rodjeni,Hrvat?...No ovo je ipak prica o krscanskim principima kojima deklarativno pripadamo a koje redovito pogazimo raznim uvredama.

Svako dobro.

_________________
Daruj krv, spasi život!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 188 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 377 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO