HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 14:35.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 31 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: 3 izbodena ćafira !
PostPostano: 20 lip 2009, 16:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2009, 20:17
Postovi: 101
Lokacija: Marijin Dvor, Sarajevo
DaniKU,odlično si opisao jednu sortu ljudi.Pije kafu s tobom,dobar si mu,al "vjere ti ne faleć".Pokondireni "sugrađani" i lažni socijaldemokrate...nemam šta da dodam na tvoj tekst,osim nerazumnog i vulgarnog(ispričavam se)"jebo takve ljude"...tu filozofiji i dijalogu ima mjesta samo uz kafu,od 8 do 4 h,van toga nek idu u svoje male malograđanske torove.

Bomby,jel' ti to smajli ima epi-napad?...posudi od AZIRE žlicu i daj mu da zagrize.Ne bIdni brutalan...

_________________
Daruj krv, spasi život!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 3 izbodena ćafira !
PostPostano: 20 lip 2009, 17:49 
Offline

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:40
Postovi: 278
dr.gog je napisao/la:
Samo se u krug vrtite.Crna kronika i policijsko izvješće kao podloga za oberdebilnu temu.

daniKU, nemogu na rende kora što bi puk rekao, radiš sa ljudima kojima truniš iza leđa ono za šta nemaš muda u kafani.Licemjerno.Ono što ti smeta reci, kome se ne sviđa nek ide u tri lijepe.Kome smeta tvoja argumentirana opaska o nekoj gluposti, nek također ide u tri lijepe.Živiš u Bosni a ne u toru.Kako je njihova , tako je i tvoja.

Što prije to pojme i prihvate, više će te cijeniti.Ako kriješ mišljenje zaradi udobnosti ili paranoje, onda si licemjer i kukavica.Uz sve to ne govoriš o čemu ti kolege zapravo komentiraju, već ih opanjkavaš na internet stranici poput...ma nije bitno..

Ako imaš posla sa ljudima koji sisaju Avaz uz jutarnju kafu, onda te čak štaviše ohrabrujem.Samo ne koristi iste obrasce prema glupostima koje ti serviraju.

Uostalom, sjedi i naruči kafu i popij je sam, budi iskren barem-ovako je i više nego snishodljivo.



Dobro si mu predložio...što im ti ne kažeš ili se bojiš da i ti ne završiš kao posljednja trojica?

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=wUvnedzHJqM&feature=channel_page


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 3 izbodena ćafira !
PostPostano: 20 lip 2009, 17:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2009, 20:17
Postovi: 101
Lokacija: Marijin Dvor, Sarajevo
Ne lupaj slika

_________________
Daruj krv, spasi život!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 3 izbodena ćafira !
PostPostano: 20 lip 2009, 18:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 19:55
Postovi: 174
Lokacija: Herceg Bosna
Ne bih ja ovaj događaj odmah okrenuo na nacionalnu osnovu. Momci se posvađaju i noževi sijevaju i u jednonacionalnim sredinama. jednostavno se radi o pičkama koje nemaju hrabrosti da stvar riješe šakama nego potežu nož......... :?

Inače bih mogao samo potvrditi ovo što piše DaniKu. Ja kad odem u sarajevo gotovo da nigdje i ne izlazim a ako i odem negdje uglavnom idem preko dana. Brat mi dalje živi u Sarajevu i ima slične probleme kao i Dani. Ako je u društvu sa muslimanima mora itekako paziti što govori. Kad igraju protiv Hrvatske ili hrvatskih timova česte su provokacije tipa za koga navijaš i slično. I sve to i od tzv. prijatelja, onih koje poznaje čitav život. Biti Hrvat u Sarajevu nije lako. Moraš se pretvarati i stalno biti na oprezu i zato im ja nimalo ne zavidim...... :(


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 3 izbodena ćafira !
PostPostano: 21 lip 2009, 11:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 svi 2009, 21:25
Postovi: 139
Novi razvoj.

Citat:
Sinišu Isića izbo bivši momak njegove djevojke

Kada je moj sin pružio ruku da se upoznaju, Jasmin Bijedić je potegao nož i bez ijedne riječi počeo s udarcima...

21.06.2009. 10:30

Siniša Isić (24), koji je u srijedu teško ranjen na trolejbuskom stajalištu u Novom Sarajevu, nije poznavao 22-godišnjeg Jasmina Bijedića koji mu je nožem nanio brojne povrede, tvrdi Isićeva majka Zora.

- Moj sin je izboden ni kriv ni dužan, a sve zbog jedne djevojke - kazala je Zora Isić.

Riječ je o Almini K. (prezime poznato redakciji) s kojom se Siniša počeo zabavljati prije dvadesetak dana. Njih dvoje su se dogovorili da se to jutro nađu na trolejbuskom stajalištu kako bi mu Almina dala CIPS-ovu prijavnicu koja mu je trebala radi podizanja kredita.

- Siniša ju je čekao na stanici, i u trenutku kada mu je prišla s njom je bio i Jasmin Bijedić. Jasmin je njen bivši momak, a zbog čega je on bio s njom, to zna samo ona. Kako mi je sin ispričao u bolnici, on je pružio ruku da se upozna s Jasminom, a on ga je tada, bez ikakvog povoda, bez ijedne razmijenjene riječi, napao i nanio mu povrede nožem - kaže Zora.

Almina K. je navodno ispričala da ju je Jasmin proganjao jer se nije mogao pomiriti s tim što ga je ona ostavila. Članovi porodice Isić tvrde da je Bijedić krenuo na stanicu s ciljem da ubije Sinišu.

Nekoliko sati nakon ranjavanja policija je pronašla i uhapsila Jasmina Bijedića, a Almina K. je nakon uzete izjave puštena kući.

- Siniša je još u teškom stanju. Ponovo je imao unutrašnje krvarenje, ali nadam se da će se oporaviti. Život mu je bio ugrožen, a jedan bubreg mu je teško oštećen - kaže Zora.

U Kantonalnom sudu Sarajevo potvrđeno nam je da je Jasminu Bijediću koji se sumnjići za pokušaj ubistva određen jednomjesečni pritvor.

Bezrazložan napad u parku

I članovi porodice Darka Polunića (17), ranjenog nožem u ponedjeljak uvečer u centru Sarajeva, obratili su se jučer našoj redakciji kako bi pojasnili da Darko nikad ranije nije dolazio u sukob sa 15-godišnjim Nedimom Dž., koji mu je nožem nanio povrede u grudni koš i lijevo rame.

- Darko se sa Nedimom zna samo iz viđenja iz osnovne škole, ali nikada nisu razmijenili ni riječ. Te večeri je sjedio s dvojicom prijatelja na klupi u parku, a pored njih je naišao Nedim Dž. koji je bio pijan. Počeo im je dobacivati i vrijeđati ih, a kada je Darko ustao da ga upita u čemu je problem, ovaj ga je napao. Kada je vidio da je Darko jači i da mu ne može ništa, Nedim je izvukao nož i izbo ga. Nije tačna njegova izjava policiji da je to uradio u samoodbrani - kaže Darkova rođaka Ivana Grgić.

Prema njenim riječima, Darko Polunić se oporavlja i za dan-dva bi trebao izaći iz bolnice.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 3 izbodena ćafira !
PostPostano: 21 lip 2009, 11:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 18:19
Postovi: 4466
Mala digresija. sa mnom je u JNA bio Omer Isić. Ja sam mislio da je to muslimansko prezime, nisam ga od tada ni čuo.

_________________
VUKOVAR=MARIUOPOLJ
SLAVA HRVATSKOJ- UKRAJINI SLAVA

Zbog Eline i bokala vina
zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
da ja nisam dolazio džaba


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 31 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: crni_bombarder, kily, NekoIme, Revizija i 291 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO