HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 14:22.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 47 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Antifašizam je novi opijum za narod
PostPostano: 17 vel 2018, 23:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2017, 13:26
Postovi: 1198
Instruktor je napisao/la:
iJozo je napisao/la:
Cisto sumnjam da se Draza samodeklarirao antifasistom.


Pa ako su okupatori (Njemci) bili fasisti (nacionalsocijalisticki radnicki pokret - tzv. nacisti), onda je oruzani sukob Draze s okupatorima od 28. svibnja 1941. u selu Ljujanici antifasizam, a Draza antifasist, str. 127., Jozo Tomashevic, "Cetnici u drugom svjetskom ratu", 1979.


Ne moze Draza biti antifasist kad se nije borio za komunizam, vec za kralja i monarhiju. Nije bitno protiv koga, nego za sto se tko borio.

Samo borac za komunizam moze biti antifasist. Borio se taj protiv nacista ili s njima suradjivao ili oboje ovisno o prilikama. Staljin je dakle antifasist, Draza ne.

Antifasizam je ljevicarsko-komunisticka kovanica. Zato Zapadnjaci nikada sebe ne nazivaju tim imenom, ni svoju borbu antifasizmom.

Probaj naci pojam " antifasisticka koalicija" izvan komunisticke literature. Sretno.

_________________
Djela su bitnija od rijeci.

Muslimanski SDP i Sejdo Komsic vode BiH u raspad. Njihov sam fan.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Antifašizam je novi opijum za narod
PostPostano: 17 vel 2018, 23:20 
Offline

Pridružen/a: 10 vel 2018, 15:56
Postovi: 2950
Lokacija: Hrvatsko kraljevstvo
Kačamak je napisao/la:
.
I koga ti uzimaš u usta.Spominješ Davor Domazet Lošu.Mega retarda. :kava


Uh, imate isto misljenje o admiralu kao Aleksandar Dimitrijevic koji je od 1993. bio na celu KOS-a.

A naravno, to sto je admiral Domazet Loso bio u Komunistickoj partiji, pa postao trostruki dobrovoljac u Domovinskom ratu protiv velikosrpske agresije mu komunisti ne prastaju.

Analiza Vaseg rijecnika ('mega retard'), govori o tome sto ste Vi naucili ili iz cega ucite.

_________________
Hrvatska je za više KRIŠTO a neki su za manje Karoline u hrvatskoj politici

Pred okupaciju BIH 800.000 stanovnika, od toga 80.000 kristijana i 50.000 pravoslavnih, sruseno 500 katolickih objekata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Antifašizam je novi opijum za narod
PostPostano: 17 vel 2018, 23:22 
Offline

Pridružen/a: 10 vel 2018, 15:56
Postovi: 2950
Lokacija: Hrvatsko kraljevstvo
iJozo je napisao/la:
Probaj naci pojam " antifasisticka koalicija" izvan komunisticke literature. Sretno.


Prvi glas. Hvala! Obratiti cu pozornost!

_________________
Hrvatska je za više KRIŠTO a neki su za manje Karoline u hrvatskoj politici

Pred okupaciju BIH 800.000 stanovnika, od toga 80.000 kristijana i 50.000 pravoslavnih, sruseno 500 katolickih objekata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Antifašizam je novi opijum za narod
PostPostano: 17 vel 2018, 23:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Antifašizam je pojam koji može koristiti svako onaj koji ne voli fašističke pokrete ili one ljude i grupacije koji simpatišu i ugledaju se na ideologiju,predstavnike,....iz vremena pre i zavreme 2.sv.rata.

Fašizam je ubrizgan u tkivo srpskih i hrvatskih nacionalista tj.četnika i ustaša , a duhovne i idejne vođe su KC i SPC.

Kad budem video da vođstva crkvi kleknu na kolena sasuzama u očima pred stratištima i zločinima koje su počili četnici i ustaše znaću da u njima više nema fašizma , a do tog trenutka mogu varati sebe i svoje pristalice i meni prebacivati "A kao partizani su bolji".

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Antifašizam je novi opijum za narod
PostPostano: 17 vel 2018, 23:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Instruktor je napisao/la:
Kačamak je napisao/la:
.
I koga ti uzimaš u usta.Spominješ Davor Domazet Lošu.Mega retarda. :kava


Uh, imate isto misljenje o admiralu kao Aleksandar Dimitrijevic koji je od 1993. bio na celu KOS-a.

A naravno, to sto je admiral Domazet Loso bio u Komunistickoj partiji, pa postao trostruki dobrovoljac u Domovinskom ratu protiv velikosrpske agresije mu komunisti ne prastaju.

Analiza Vaseg rijecnika ('mega retard'), govori o tome sto ste Vi naucili ili iz cega ucite.
Poštovani gospodine Instruktor,da je gospodin D.D.Lošo običan komad budale će vam potvrditi bar pola forumaša ako ih zamolite za njivo mišljenje o gore spomenutom.Ne znam o kakvoj velikosrpskoj agresiji govorite?Biti trostruki dobrovoljac..gospodine Instruktore molim Vas objasnite ovde širokom auditorijumu šta ste pod tim mislili.
Još jedna skromna sitnica molim Vas.Odjebi sa lažnom eurouljudbenošću sačuvaj te gej manire za forum B92 kajganu vojvođanski forum forum hr itd.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Antifašizam je novi opijum za narod
PostPostano: 17 vel 2018, 23:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
I Pantovčak.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Antifašizam je novi opijum za narod
PostPostano: 17 vel 2018, 23:36 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6815
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Kovanica potiče od Staljina.Ne znam šta je bio tome razlog ali Staljin je zabranio da se u Sovjetskom Savezu ispred Njemačka koristi odrednica nacistička pa je tako za Sovjete Njemačka bila fašistička Njemačka što su preuzeli i komunisti sa ovih prostora iako je u vrijeme pred Drugi svjetski rat bila lako uočljiva razlika između fašizma i nacizma.Danas pojam antifašista tj.antifašist ima dva značenja.Prvo značenje je ekstremni ljubitelj tzv.NOB i socijalističke revolucije odnsno ljubitelj nekadašnje KPJ i Josipa Broza a drugi značenje i odnosi se samo na BiH jeste- pristalica neke od građanskih stranaka i udruženja sa centralom u Sarajevu,u širem smislu svaki Musliman tj.Bošnjak.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Antifašizam je novi opijum za narod
PostPostano: 17 vel 2018, 23:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Antifašizam je reč koja je izgubila svako značenje i vrednost baš kao i genocid.
Svaki islamista,lezbejke,feministkinje,ludi levičari u Švedskoj.. svi su oni neki antifašisti i proglašavaju fašizmom belu hrišćansku rasu bilo da se ona zalaže za demokratiju bilo da se zalaže za tradicionalne vrednosti.
Ista je priča i sa pojmom genocid.Posle Srebrenice,za koju nije direktno izrečeno da se radi o genocidu,ta reč je dobila takvu definiciju da genocid može biti bilo šta.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Antifašizam je novi opijum za narod
PostPostano: 17 vel 2018, 23:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Što se tiče nacizma.
Radi se o ideologiji nacional socijalizma.
Socijalizam na nacionalnoj osnovi.To uopšte nije toliko loša ideja da nije uništena bezumnim holokaustom nad Jevrejima.Da je nacional socijalizam ostao u nekim razumnim granicama bez suludog otpočinjanja rata.Možda to ne bi bilo loše rešenje.To nikada nećemo saznati.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Antifašizam je novi opijum za narod
PostPostano: 18 vel 2018, 00:15 
Offline

Pridružen/a: 10 vel 2018, 15:56
Postovi: 2950
Lokacija: Hrvatsko kraljevstvo
Kačamak je napisao/la:
Poštovani gospodine Instruktor,da je gospodin D.D.Lošo običan komad budale će vam potvrditi bar pola forumaša ako ih zamolite za njivo mišljenje o gore spomenutom.


Navikao sam na to da imam neka misljenja koja nisu jednaka kao kod vecine ljudi, pa mogu suosjecat s Losom.

Kačamak je napisao/la:
Ne znam o kakvoj velikosrpskoj agresiji govorite?


I. Slucaj Kosovo prije 90-tih
II. Operetni rat u Sloveniji
III. Vukovar, Dubrovnik, selo Ravno...
IV. Vojna podrska i instrumentalizacija Srba djelovanjem KOS-a u tzv. Srpskoj Krajini i Banovini
V. Miniranje brane Peruca u RH
VI. Zauzece 70% teritorije BIH agresivnim ratom
VII. Napadi na RH s teritorija BIH.
VIII. ....

Kačamak je napisao/la:
Biti trostruki dobrovoljac..gospodine Instruktore molim Vas objasnite ovde širokom auditorijumu šta ste pod tim mislili.


U 2017. da se to mora objasnjavat...

A. Dragovoljno je napustio JNA-a i dosao u Republiku Hrvatsku
B. Dragovoljno se prijavio nakon toga u vojsku Republike Hrvatske koja je nastajala
C. Nakon sto mu je Perkovic napakirao za Banske dvore i da je radio za UDBA-u (na temelju jednog izvjesca koje je podnio kao promatrac NATO-vih vjezbi, odnosno kao ekspert za NATO-vu doktrinu) protjeran je iz HV-a
D. Nakon toga se preko Janka Bobetka dragovoljno opet vraca u HV. Tudjman ga salje na Livanjsku bojisnicu da skupa s Gotovinom sprijeci zatvaranje kljesta odnosno povezivanja srpskih snaga.
E. Tudjman ga nakon rata stavlja na mjesto Nacelnika Glavnog stozera.
F. Nakon sto je potpisao pismo skupa s drugih 11 generala o potrebi zastite digniteta Domovinskog rata tadasnji predsjednik Stjepan Mesic ga umirovljuje.
G. Nakon toga je napisao osam kvalitetnih knjiga, po jednoj su obranjeni Gotovina i Markac, a jedna je proglasena jedne godine najboljom knjigom o Domovinskom ratu.
H. Kolinda ga zove u organizaciju za nacionalnu sigurnost.
I. Zacepio je usta Slovencima kada su se prijetili ratom. Tada ga predsjednica mice s te pozicije. To je bila poruka mira jer se poslje toga Slovenci vise nisu prijetili ratom.

Prema tome, tri puta je dragovoljno ucinio cin ljubavi, odnosno prikljucio se obrani Domovine spreman dati zivot. A za rec istinu i napravit pravu stvar i izloziti se razlicitim etiketama i osudama, to je cestitost i hrabrost.

E sada ako ste cijepljeni od emocija i ne mozete zamisliti sto to znaci bez prisile biti spreman dati svoj zivot evo malo statistike.

Od 27 Hrvata generala i admirala u JNA, na hrvatsku stranu presla su samo petorica. Ne misli se na one dovedene iz mirovine, str. 95., Kresimir Kaspar, general bojnik, pobocnik predsjednika RH do 2000., procelnik Vojnog kabineta od 1992.-1994., te od 2010.-2012., 'Tudjman otac hrvatske drzave', Vecernjakov specijal, prosinac 2017.

Dok je vecina bila u JNA okruzena zidinama uz ratni materijal, Loso se prikljucio golorukom hrvatskom narodu, prema tome odjebite to misljenje.

Kačamak je napisao/la:
Još jedna skromna sitnica molim Vas.Odjebi sa lažnom eurouljudbenošću sačuvaj te gej manire za forum B92 kajganu vojvođanski forum forum hr itd.


Pa nisam ja gej, smatram zapravo da muski spolni organ nema sto raditi u izmetnom otvoru u bioloskom smislu. Tu mu je mjesto jednako prikladno kao i u americkoj piti.

Opcenito mislim da bi homoseksualcima bilo bolje da se ne bore za njihova prava. Ako su prava da polugoli hodaju ulicom, namazani sa sminkom i dva ogromna dilda u rukama s kojim masu, mislim stvarno...

_________________
Hrvatska je za više KRIŠTO a neki su za manje Karoline u hrvatskoj politici

Pred okupaciju BIH 800.000 stanovnika, od toga 80.000 kristijana i 50.000 pravoslavnih, sruseno 500 katolickih objekata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Antifašizam je novi opijum za narod
PostPostano: 18 vel 2018, 00:22 
Offline

Pridružen/a: 10 vel 2018, 15:56
Postovi: 2950
Lokacija: Hrvatsko kraljevstvo
Kačamak je napisao/la:
Što se tiče nacizma.
Radi se o ideologiji nacional socijalizma.
Socijalizam na nacionalnoj osnovi. To uopšte nije toliko loša ideja da nije uništena bezumnim holokaustom nad Jevrejima.


Pa nije li i Jugoslavija imala toboznji socijalizam na nacionalnoj osnovi jugoslavenstva? I to poprilicno izolacionisticki.

I sve bi bilo super da nisu pobili pola milijuna ljudi u poracu, i ko zna koliko za vrijeme trajanja Titine komunisticke diktature.

_________________
Hrvatska je za više KRIŠTO a neki su za manje Karoline u hrvatskoj politici

Pred okupaciju BIH 800.000 stanovnika, od toga 80.000 kristijana i 50.000 pravoslavnih, sruseno 500 katolickih objekata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Antifašizam je novi opijum za narod
PostPostano: 18 vel 2018, 18:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Dzaba ti instruktore pojedinim srbima bilo sta objasnjavas . Njima je ta neka izmisljena velika srbija genetski feler.
A sta govoriti onda o antifa I fa kad ce ubrzo I Nedića i Ljotića proglasit antifašistima. Oni sami sebe lažu

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Antifašizam je novi opijum za narod
PostPostano: 18 vel 2018, 18:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2011, 22:11
Postovi: 7986
Od 93 placaju ustasama penzije a pricaju o antifasizmu.
O tempora, o mores...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Antifašizam je novi opijum za narod
PostPostano: 18 vel 2018, 19:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
bezimeni12 je napisao/la:
Od 93 placaju ustasama penzije a pricaju o antifasizmu.
O tempora, o mores...


Normalno. Kad vi mozete cetnicima..ili jos gore Hrvatska plaća mirovine I za 7500 oficira JAN. Zasto ne bi domobranima I ustasama.

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Antifašizam je novi opijum za narod
PostPostano: 18 vel 2018, 19:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Tulkas je napisao/la:
Dzaba ti instruktore pojedinim srbima bilo sta objasnjavas . Njima je ta neka izmisljena velika srbija genetski feler.
A sta govoriti onda o antifa I fa kad ce ubrzo I Nedića i Ljotića proglasit antifašistima. Oni sami sebe lažu

KKOV. :palacgore2

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Antifašizam je novi opijum za narod
PostPostano: 18 vel 2018, 19:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Kačamak je napisao/la:
Tulkas je napisao/la:
Dzaba ti instruktore pojedinim srbima bilo sta objasnjavas . Njima je ta neka izmisljena velika srbija genetski feler.
A sta govoriti onda o antifa I fa kad ce ubrzo I Nedića i Ljotića proglasit antifašistima. Oni sami sebe lažu

KKOV. :palacgore2


Kad vuku (draskovicu ili Karadzicu svejedno)
pakaš zaraste :zubati

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Antifašizam je novi opijum za narod
PostPostano: 18 vel 2018, 19:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
KKOV :palacgore2

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Antifašizam je novi opijum za narod
PostPostano: 18 vel 2018, 19:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
:sega :ujko

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Antifašizam je novi opijum za narod
PostPostano: 18 vel 2018, 20:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
KKOV
KKOV
KKOV
:palacgore2
slika

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Antifašizam je novi opijum za narod
PostPostano: 18 vel 2018, 20:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Tulkas. K K O V :001_smile

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Antifašizam je novi opijum za narod
PostPostano: 18 vel 2018, 22:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
A sad.
Pošto je prepucavanje završeno.
Sa poštovanjem bih ljubazno zamolio moderaciju da pobriše naša sranja.I dajte po jedno upozorenje meni i ovom *** gore.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Antifašizam je novi opijum za narod
PostPostano: 19 vel 2018, 07:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Kačamak je napisao/la:
A sad.
Pošto je prepucavanje završeno.
Sa poštovanjem bih ljubazno zamolio moderaciju da pobriše naša sranja.I dajte po jedno upozorenje meni i ovom *** gore.


*** te okotilo retarde

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 47 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Aquinas_, Karabaja i 368 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO