HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 ožu 2024, 12:14.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2984 post(ov)a ] 
Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 120  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Barba Ibrahim Bušatlija: Izgradnja Pelješkog mosta je napad na Bosnu i sunite
PostPostano: 20 srp 2012, 15:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Hrvati ipak žele graditi
Bušatlija: Izgradnja Pelješkog mosta je napad na Bosnu
Problem povezivanja područja Dubrovnika sa ostatkom Hrvatske ponovo je izazvao napetosti u odnosima te zemlje sa susjednom Bosnom i Hercegovinom.

Ministar prometa i komunikacija BiH Damir Hadžić izjavio je za agenciju Anadolija da u ponedjeljak ide u Zagreb kako bi o prolasku kroz Neum i mostu kopno-Pelješac razgovarao sa hrvatskim ministrom pomorstva, prometa i infrastrukture Sinišom Hajdaš-Dončićem. Hadžić je odbio da odgovori na pitanje kakav je konačan stav BiH o neumskom koridoru i Pelješkom mostu.

Njegov hrvatski kolega Hajdaš-Dončić najavio je da će pokrenuti finalne pripreme za gradnju Pelješkog mosta ukoliko BiH ne pristane na koridor kroz Neum kojim bi se prometno povezala hrvatska teritorija.

"Za desetak dana bit će poznato hoće li Hrvatska biti prometno povezana koridorom kroz Neum ili Pelješkim mostom, čija bi se gradnja sufinancirala iz fondova Evropske unije“, kazao je Hajdaš-Dončić priznajući da predstavnici Evropske unije sugeriraju Hrvatskoj da najprije s BiH bilateralno proba riješiti povezanost s hrvatskim jugom preko neumskog koridora, a da razgovori Zagreba i Bruxellesa o Pelješkom mostu mogu početi tek ako propadnu pregovori o neumskom koridoru sa Sarajevom.

U BiH nema jedinstvenog stava o neumskom koridoru, cestovnom sistemu dugom 5,5 kilometara, koji bi bio zatvoren, ograđen žicom, uz senzore i video nadzor. Načelnik Neuma Živko Matuško koridor je nazvao jezovitim i optužio vlast u Sarajevu za neodgovoran odnos prema jedinom bh. gradu na moru.

“Energično se protivimo izgradnji ovog cestovnog pravca koji bi dijelio područje općine Neum na dva dijela na najvitalnijem dijelu njenog zaleđa. Ne želimo živjeti u getu. Ne želimo da se s našim teritorijem trguje“, rekao je Matuško i pozvao političke predstavnike Hrvata u BiH da zaštite Neum.

Stanovnici Neuma poručili su da će fizički spriječiti izgradnju koridora.

A ako ne date koridor gledat ćete u Pelješki most, poručuju iz Hrvatske. Ne obaziru se na prijetnje iz BiH da će ih tužiti ako nastave s gradnjom mosta kopno-Pelješac i spriječe izlazak BiH na otvoreno more.

Član Predsjedništva BiH Željko Komšić još prije pet godina najavio je da će BiH tužiti Hrvatsku svim međunarodnim sudovima ukoliko nastavi s gradnjom Pelješkog mosta.

Predsjedništvo BiH zaključilo je kako se Pelješki most ne može graditi bez pune suglasnosti dviju država, a nje ne može biti dok se ne riješi pitanje pomorske granice u Neumskom zaljevu.

Akademik Ibrahim Bušatlija, ekspert za geomorfologiju i član Pomorskog društva BiH, izjavio je za agenciju Anadolija da je Pelješki most „atak na Bosnu“.

"To je jedan konstrukt koji će prelaziti preko naših teritorijalnih voda, našeg unutrašnjeg mora i našeg morskog segmenta koji nas vodi u međunarodne vode. Mi imamo pravo na međunarodne vode putem koridora koji ide od Neuma pa do Korčule. Svaka država koja izlazi na more, pa makar i metar, ona ima pravo na međunarodne vode. Mi imamo koridor od približno 60 kilometara, tj. od zaliva Neum, pa između Hvara i Korčule i dalje na otvoreno more. Ako neko hoće da pravi most, mora se obratiti arbitražnom sudu u Hamburgu, Strazburu ili gdje hoće, jer se te stvari sudski rješavaju. U suprotnom je to agresija, jer su to naše vode, ne može niko ništa graditi na tuđem teritoriju. Kako ćemo mi drugačije doći do međunarodnih voda nego vodenim koridorom", zapitao se Bušatlija.

Poručio je vladi BiH da se ne smije cjenkati u vezi sa izlaskom te zemlje na otvoreno more, jer će i sama napraviti međunarodni prekršaj ako to učini.

"Hrvati i sad mogu prelaziti preko Neuma, ali problem mosta i kanala će izazvati međunarodni sukob. Neka pogledaju povelju UN-a o pravima mora, šta to znači jednoj državi koja je uvučena u zaliv, a treba da ide na otvoreno more. Ako se ispred nje nalazi arhipelag ostrva, onda se toj državi odredi koridor od milju i po ili dvije širine, kojim ona ostvaruje svoje pravo međunarodne plovidbe. To što neke druge snage hoće suprotno da rade, to je atak na našu državu", poručio je akademik Bušatlija.

Prema novom, revidiranom planu hrvatskog Ministarstva pomorstva, prometa i komunikacija, most koji spaja kopno i Pelješac trebao biti dug 2.347 metara, širok 15, a visoko 55 metara. Gradnja bi trajala tri godine, a koštao bi oko 200 miliona eura.

Ako pak uspiju pregovori sa BiH gradio bi se neumski koridor dug 5,5 kilometara. Rok za njegov završetak je godina i po, a koštao bi oko 50 miliona eura.

http://www.klix.ba/vijesti/bih/busatlij ... /120720100



slika
Gospodin Ibrahim i ostali članovi Pomorskog društva iz Vogošće

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bušatlija: Izgradnja Pelješkog mosta je napad na Bosnu
PostPostano: 20 srp 2012, 15:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Oni bi ucjenjivali, prijetili, uvjetovali, galamili. Što je sljedeće. Prijetnje islamskim teroristima na Jadranu i kvarenje turističke sezone.

Nadam se da Zagreb vidi sa kakvima se žele nešto dogovoriti.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bušatlija: Izgradnja Pelješkog mosta je napad na Bosnu
PostPostano: 20 srp 2012, 15:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
"Napad na Bosnu". Smiješni ovi tipovi.

Izgubili RS i Hercegovinu pa sad nemaju voje to ni izustiti.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bušatlija: Izgradnja Pelješkog mosta je napad na Bosnu
PostPostano: 20 srp 2012, 15:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 lis 2011, 03:29
Postovi: 2574
Lokacija: Glavni stan
Treba graditi Pelješki most, neka se napravi projekt po manjoj cijeni nego što je prije bilo predviđeno i traže pare od EU.

Gradonačelnik Dubrovnika Vlahušić iz HNS-a je po tom pitanju ispao pravi čovjek. Iako je njegova stranka na početku bila protiv mosta i zalagala se za koridor, on je otišao u Zagreb i rekao da se ništa neće praviti protiv volje Neumljana i da oni nisu Neum nikada smatrali drugom državom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bušatlija: Izgradnja Pelješkog mosta je napad na Bosnu
PostPostano: 20 srp 2012, 15:40 
Offline

Pridružen/a: 15 tra 2010, 06:28
Postovi: 913
Al ga Ibro sere, koji koridor BiH ima, zapravo su njegove rići pravi atak na RH, koje unutrašnje more BiH, posli ovoga bi stavija most na metar od mora...... ovaj idiot smatra sve di brod prođe do otvorenoga mora teritorij BiH...... Pa toj logici je i koridor kroz Neum teritorij RH......


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bušatlija: Izgradnja Pelješkog mosta je napad na Bosnu
PostPostano: 20 srp 2012, 15:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
pozitivac je napisao/la:
Treba graditi Pelješki most, neka se napravi projekt po manjoj cijeni nego što je prije bilo predviđeno i traže pare od EU.

Gradonačelnik Dubrovnika Vlahušić iz HNS-a je po tom pitanju ispao pravi čovjek. Iako je njegova stranka na početku bila protiv mosta i zalagala se za koridor, on je otišao u Zagreb i rekao da se ništa neće praviti protiv volje Neumljana i da oni nisu Neum nikada smatrali drugom državom.


Mislim da se Bušatlija malo zanijeo. Sigurno je mislio na onaj most na Savi koji se sad treba graditi.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bušatlija: Izgradnja Pelješkog mosta je napad na Bosnu
PostPostano: 20 srp 2012, 15:43 
Offline

Pridružen/a: 15 tra 2010, 06:28
Postovi: 913
Akademik Ibrahim Bušatlija, ekspert za geomorfologiju i član Pomorskog društva BiH

:sega :sega :sega :sega


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bušatlija: Izgradnja Pelješkog mosta je napad na Bosnu
PostPostano: 20 srp 2012, 15:46 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23193
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
BBC opomena. Brišemo gluposti.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bušatlija: Izgradnja Pelješkog mosta je napad na Bosnu
PostPostano: 20 srp 2012, 16:07 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13378
Lokacija: ZG
pinco je napisao/la:
Akademik Ibrahim Bušatlija, ekspert za geomorfologiju i član Pomorskog društva BiH

:sega :sega :sega :sega


To je ono pomorsko društvo BIH u kom nitko ne zna plivat ? :sega :sega :sega

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bušatlija: Izgradnja Pelješkog mosta je napad na Bosnu
PostPostano: 20 srp 2012, 16:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
A pošizili ovi iz Sarajeva. Ustaše iz Zagreba se nešto dogovaraju sa RS u Banjaluci.
Te Bošnjake nitko ne doživljava 2%, šaka jada.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bušatlija: Izgradnja Pelješkog mosta je napad na Bosnu
PostPostano: 20 srp 2012, 16:36 
Offline

Pridružen/a: 10 svi 2009, 16:05
Postovi: 298
Zbog stalnih podmetanja i opstrukcije iz sarajeva vlada hrvatske donjela je odluku da se cijela trasa autoputa preusmjeri na Pelješki most i zaobiđe prostor BiH u tom dijelu!
Pored toga u novom projektu mosta ostavljen je i prostor za dvije željezničke trake tako da se odmah rješava infrastruktura za planiranu željezničku prugu Ploče - Dubrovnik. :palacgore1

slika

:smijeh zezam se al' ovo je najpoželjnija varijanta :thumbup

_________________
BOSNIAK PAROLE:
„To što je vaše, to je i naše, a što je naše, to ne može biti i vaše“


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bušatlija: Izgradnja Pelješkog mosta je napad na Bosnu
PostPostano: 20 srp 2012, 18:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 vel 2012, 00:16
Postovi: 532
Kako me upali ovo. Bijedni ucjenjivači, ništa više. Ne mogu podnijeti činjenicu da više ne mogu ucjenjivati RH pa sad sikću na sve strane. Inače dosta je aktualna vijest u RH medijima kako je vlada na pragu dobivanja financijske potpore od EU za izgradnju mosta u iznosu od 66-85 % ukupne cijene. Više bi se trebalo znati u ponedjeljak kada će se sastati ministar i povjerenik EU.

Molim se Bogu da se ovo izgradi jer je to projekt koji će spojiti hrvatski teritorij i to je nešto što doista nema alternative. Nama će to s hrvatskog juga dosta pomoći, ali nadam se i Hrvatima u BiH, jer tada Bošnjaci neće imati ništa čime bi ucjenjivali RH, dok će RH biti u EU i mi ćemo imati "upper hand". Samo se nadam da će se vlada zauzeti za probleme Hrvata u BiH i aktivno raditi na stvaranju trećeg entiteta.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bušatlija: Izgradnja Pelješkog mosta je napad na Bosnu
PostPostano: 20 srp 2012, 18:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 vel 2012, 00:16
Postovi: 532
Malo sam gledao bošnjačke medije i njihove reakcije o ovome, naišao sam na nekoliko stvarno briljantnih umo(?)tvorina :

Ta će oni praviti? Već su počeli za hljeba prositi. Bogatiji smo 100 puta od njih ali nemamo uređenu državu kao oni to nas j....
Inače recesija im je uzela dušu. 70% ljudi živi na ivici siromaštva i jedva vracaju kredite. PDV im 22% i rast će jer država neće moći vraćati pozamljene novce bilo za koridor, bilo za most. Ako počnu i mi i tužimo od ulaska u EU nema ništa jer EU ne prima države sa neriješenim granicama. Sami sebi skaču u grlo.

BOSANSKO MORE ĆEMO BRANITI SILOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NEUM JE BOSNA JOŠ OD PRIJE TVRTKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hrvatskoj treba objaviti rat pod hitno, poslati tenkove i artiljeriju u Neum, i avioni nek prelijecu Dubrovnik, pa da vidimo cija majka crnu vunu...

A da ne govorim kako je Ibro iz Pomorskog društva vic sam za sebe. Itd. Zbilja sam fasciniran s ovakvim komentarima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bušatlija: Izgradnja Pelješkog mosta je napad na Bosnu
PostPostano: 20 srp 2012, 18:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ne znaju oni više normalno komunicirati.

Ali dobro, svijet ih neće čekati tko ih jebe.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bušatlija: Izgradnja Pelješkog mosta je napad na Bosnu
PostPostano: 20 srp 2012, 18:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 08:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
Napad na bosnu jel? A šta ćeš veleštovani akademiče poduzeti povodom toga? Hoćeš pozvati vojsku da interveniše?

Pa nema veće ublehe od te kako su bošnjaci branili i brane BiH a tri požara danima haraju državom nisu u stanju da ih ugase,

sutra da proglasimo HB mogli bi samo da nam prdnu pod prozor, zato se molite Bogu da smo i dalje spremni sa vama dijeliti federaciju.

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bušatlija: Izgradnja Pelješkog mosta je napad na Bosnu
PostPostano: 20 srp 2012, 18:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Ni Bosnjaci vise jadni neznaju sta ce sami sa sobom pa su poceli buncati od mrznje i zlobe prema drugim narodima i krivca stalno traze u drugima, a nikad se ne zapitaju sta su to oni uradili da se nadjemo u ovakvoj bezizlaznoj ekonomskoj, socijalnoj i svakoj drugoj situaciju u koju smo nesumnjivo svi upali, ali ponajvise se to sveopste nezadovoljstvo reflektuje upravo kod Bosnjaka koji svoje nezadovoljstvo isijavanju kroz mrznju prema drugim narodima u BiH, sto je sasvim pogresan potez koji ce ionako ruiniranu BiH dovesti ka daljnjoj destrukciji koja ide u smjeru totalnog haosa i sveopsteg beznadja kod svih naroda u BiH.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bušatlija: Izgradnja Pelješkog mosta je napad na Bosnu
PostPostano: 20 srp 2012, 19:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8044
Lokacija: Banovina Usora
Icebreaker je napisao/la:
hrvatskoj treba objaviti rat pod hitno, poslati tenkove i artiljeriju u Neum, i avioni nek prelijecu Dubrovnik, pa da vidimo cija majka crnu vunu...

A da ne govorim kako je Ibro iz Pomorskog društva vic sam za sebe. Itd. Zbilja sam fasciniran s ovakvim komentarima.


:smijeh

Silna vojska Muhamedova. :ohmy Treba ih samo pustit da slavodobitno uđu u Neum i od veselja poskaču u more, garantiram da će žrtve zbrajati u tisućama :D, ono malo što preživi utapanje bit će zbog naših Neumljana koji će ih od sažaljenja počet spašavat. NeplivaĆi :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bušatlija: Izgradnja Pelješkog mosta je napad na Bosnu
PostPostano: 20 srp 2012, 19:32 
Offline

Pridružen/a: 15 tra 2010, 06:28
Postovi: 913
Icebreaker je napisao/la:
Malo sam gledao bošnjačke medije i njihove reakcije o ovome, naišao sam na nekoliko stvarno briljantnih umo(?)tvorina :

Ta će oni praviti? Već su počeli za hljeba prositi. Bogatiji smo 100 puta od njih ali nemamo uređenu državu kao oni to nas j....
Inače recesija im je uzela dušu. 70% ljudi živi na ivici siromaštva i jedva vracaju kredite. PDV im 22% i rast će jer država neće moći vraćati pozamljene novce bilo za koridor, bilo za most. Ako počnu i mi i tužimo od ulaska u EU nema ništa jer EU ne prima države sa neriješenim granicama. Sami sebi skaču u grlo.

BOSANSKO MORE ĆEMO BRANITI SILOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NEUM JE BOSNA JOŠ OD PRIJE TVRTKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hrvatskoj treba objaviti rat pod hitno, poslati tenkove i artiljeriju u Neum, i avioni nek prelijecu Dubrovnik, pa da vidimo cija majka crnu vunu...

A da ne govorim kako je Ibro iz Pomorskog društva vic sam za sebe. Itd. Zbilja sam fasciniran s ovakvim komentarima.


Avioni...... koja mašta, biće igra na Rise of nations.... mogu jedino pak A4 papira uzet i pravit papirnate, cila država ima jedan helihopter za gašenje požara, i šalju zahtjeve za pomoć u gašenju požara kanaderima..... onda je dobra Hrvatska i to još sve mukte
Najjaći su, ihihihihiihihihi...... Ironija je da i to malo mora šta ima BiH pripada Hrvatima.....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bušatlija: Izgradnja Pelješkog mosta je napad na Bosnu
PostPostano: 20 srp 2012, 19:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8044
Lokacija: Banovina Usora
pinco je napisao/la:
Icebreaker je napisao/la:
Malo sam gledao bošnjačke medije i njihove reakcije o ovome, naišao sam na nekoliko stvarno briljantnih umo(?)tvorina :

Ta će oni praviti? Već su počeli za hljeba prositi. Bogatiji smo 100 puta od njih ali nemamo uređenu državu kao oni to nas j....
Inače recesija im je uzela dušu. 70% ljudi živi na ivici siromaštva i jedva vracaju kredite. PDV im 22% i rast će jer država neće moći vraćati pozamljene novce bilo za koridor, bilo za most. Ako počnu i mi i tužimo od ulaska u EU nema ništa jer EU ne prima države sa neriješenim granicama. Sami sebi skaču u grlo.

BOSANSKO MORE ĆEMO BRANITI SILOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NEUM JE BOSNA JOŠ OD PRIJE TVRTKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hrvatskoj treba objaviti rat pod hitno, poslati tenkove i artiljeriju u Neum, i avioni nek prelijecu Dubrovnik, pa da vidimo cija majka crnu vunu...

A da ne govorim kako je Ibro iz Pomorskog društva vic sam za sebe. Itd. Zbilja sam fasciniran s ovakvim komentarima.


Avioni...... koja mašta, biće igra na Rise of nations.... mogu jedino pak A4 papira uzet i pravit papirnate, cila država ima jedan helihopter za gašenje požara, i šalju zahtjeve za pomoć u gašenju požara kanaderima..... onda je dobra Hrvatska i to još sve mukte
Najjaći su, ihihihihiihihihi...... Ironija je da i to malo mora šta ima BiH pripada Hrvatima.....


Kakvi helikopteri, pa dva su "prisilno sletjela" (tako prenose sarajevski mediji) u godinu dana. :D

A evo i slike kako izgleda to njihovo prisilno sljetanje:

slika

:zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bušatlija: Izgradnja Pelješkog mosta je napad na Bosnu
PostPostano: 20 srp 2012, 19:47 
Offline

Pridružen/a: 15 tra 2010, 06:28
Postovi: 913
Ćita san sad komentare, ovi debilkosi sad mislu da je njihovo more, kaže jedan oće da vesla sve od Neuma do otvorenoga mora i da ne dotakne ni kap hrvatskoga mora, hihihihihihiihhihiihihihihiihi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bušatlija: Izgradnja Pelješkog mosta je napad na Bosnu
PostPostano: 20 srp 2012, 20:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
Daleko budite divlji/Bošnjaci! Nikoga se ne boji ova tvrđa, koju grije dah svetog starca.

:gunsmilie

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bušatlija: Izgradnja Pelješkog mosta je napad na Bosnu
PostPostano: 20 srp 2012, 20:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
slika

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bušatlija: Izgradnja Pelješkog mosta je napad na Bosnu
PostPostano: 20 srp 2012, 21:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
Citat:
Bušatlija: Izgradnja Pelješkog mosta je napad na Bosnu


Još jedan razlog više da ga izgradimo. I to četverotračnog.

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bušatlija: Izgradnja Pelješkog mosta je napad na Bosnu
PostPostano: 20 srp 2012, 21:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 ožu 2011, 16:41
Postovi: 748
Pa ako je ovo što Bušatlija :D veli točno, onda su tu u pravu. Al svejedno treba početi s gradnjom da vidimo reakciju te "Bosne" :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bušatlija: Izgradnja Pelješkog mosta je napad na Bosnu
PostPostano: 20 srp 2012, 21:37 
Offline

Pridružen/a: 18 svi 2009, 00:06
Postovi: 552
Ja bi htio da doista gradnja i pocne,ali cisto da BiH tuzi Hrvatsku i da krene i prema Hrvatskoj sa licemjernom politikom kakvu vodi prema Hrvatima BiH..

pa da se antifasisti Hrvatske uvjere kakav je to ustvari antifasizam BiH..


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2984 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 120  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: crni_bombarder, Nakba, Naša Kvačica i 45 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO