HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 24 tra 2024, 10:22.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 201 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: BiH i vakcine
PostPostano: 17 ožu 2021, 16:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Bosnjak007 je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

Ma stiglo je i 8.3. još 20.000 ne brini se Muki. To stiže u kontinuitetu. Pa nismo ludi da odjednom uzmelo milion pa da nam se pokvari ko vama ona donacija iz Srbije
https://lat.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=424266

Nismo dobili ništa od Rusa. Kupili smo. Donacije su za Muslimane i neka afrička plemena.

Ako FBiH nekim čudom kupi u petak 100.000 to će biti šteta jer smo vas baš lijepo zajebavali u zadnje vrijeme.

Ne izvlači se čedo ispišali su vas. Dali su vam tu siću za 20k ljudi čisto da ne bude da je 0. A kažeš kupili preko milion. Pa 20 k se rasporedi po bolnicama u kratkom roku, cilj je vakcinisat što prije ljude da se smanji zaraza. Po tvojoj logici FBiH bi trebala uzeti prvo 40 k pa čekati još koji mjesec dok to potroši. Sine ne vakiniše se 100 ljudi dnevno pa da čekaš. Uslovi čuvanja i upotrebe ruske vakcine su dosta povoljni. Informiši se.
Donacije za muslimane? Erdoan svima pokloni 30 k? A Rusi vas mjesecima razvlače za malo veći broj. Ako vam sadaka ne treba što ste molili da vam se pokloni par hiljada vakcina za medicinsko osoblje? :smijeh
Znam da pokušavaš da vas predstaviš kao samostalne, i ponosne, a u biti relnost je skroz suprotna.
Al Srbi lažu da utješe sebe.
Federacija nije ni pregovarala do prije par dana sa Rusima o konkretnim stvarima. Čekao se na realizaciju sporazuma sa EU. Kad je vrag odnio šalu i kad je i onim najvećim EU zaljubljenicima postalo jasno da je Evropa obično *** krenulo se u konkretne korake. Vi Ruse smarate i Dodik već sedmicama najavljuje stotine hiljada vakcina iz Rusije, o najavama velikih kredita iz Rusije slušamo već godinama. :smijeh
Mi im odjebemo jednog od tri najmoćnija čovjeka pa opet spremno pregovaraju.
Čedo vi ste bijeda neviđena, najbjedniji jad u Evropi, gori od nas duplo.
Pogledaj vam propale firme, dug koji RS ima, penzije, turizam i uopće izvoz. Imbecilu jedan te priče možeš prodavati onima koji ti ne znaju odgovoriti, a svako ko i malo poznaje stvari zna da ste za Ruse samo borbeni ovan.


Ma dobro Muki nema veze.
Draže je meni što mi odvojeno nabavljamo vakcine nego da ih sad imamo milion na skladištu.
Sve to što si ti napisao je pokazatelj da ti nas gledaš kao posebnu državu i to je meni dovoljno.
Zamisli (ne daj bože) da ta nekakava BiH nabavlja vakcine za nas, pa da moramo u Sarajevo po vakcine. Sve je to dobro moj Muki. Nadam se samo da vi nećete dobiti vakcine u petak da vas još možemo zajebavati jer baš je zanimljivo. :zivili

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BiH i vakcine
PostPostano: 17 ožu 2021, 18:49 
Offline

Pridružen/a: 25 lip 2012, 07:32
Postovi: 2506
Lokacija: United States Of Balkan
novovrijeme je napisao/la:
Nadam se samo da vi nećete dobiti vakcine u petak da vas još možemo zajebavati jer baš je zanimljivo. :zivili


Ne budi bezobrazan. Ljudi umiru.

_________________
Israel


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BiH i vakcine
PostPostano: 17 ožu 2021, 18:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
bura je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:
Nadam se samo da vi nećete dobiti vakcine u petak da vas još možemo zajebavati jer baš je zanimljivo. :zivili


Ne budi bezobrazan. Ljudi umiru.


Koji ljudi? Ovi što nam prijete ratom? Što su nas ubijali prije 25 godina? Ili oni što su prije samo nekoliko mjeseci divljali od sreće zbog vijesti o mrtvima u RS? Ili misliš na one što nas nazivaju Genocidašima?
Nekom drugom patetiši. Meni ne. Mi Srbi imamo običaj da na lijepu riječ uzvrtimo sa 3 lijepe riječi a na ružnu riječ sa 3 ružne. Tako su nas učili.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BiH i vakcine
PostPostano: 17 ožu 2021, 18:58 
Offline

Pridružen/a: 25 lip 2012, 07:32
Postovi: 2506
Lokacija: United States Of Balkan
Ajd uozbilji se.

_________________
Israel


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BiH i vakcine
PostPostano: 17 ožu 2021, 18:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 ruj 2020, 21:28
Postovi: 3917
Lokacija: Nizza, Naissus,Nis
novovrijeme je napisao/la:
Samo Muslimanima može pasti na pamet da nabavljaju vakcine preko firmi (tipa Srebrne Maline) nakon što niko nije htio prodati vakcine BiH jer BiH nije krajnji korisnik nego entiteti.
Baš me interesuje ko će prodati vakcine "Srebrnoj Malini" i kakve će grancije dati "Srebrna Malina".
Čak i da im neko proda vakcine (a neće) opet će završiti na sudu.
Umjesto da promjenu zakon o javnim nabavkama i nabave vakcine preko entiteta/kantona oni opet sve rade naopako i onda će hin opet biti krivi Hrvati, Srbi, Međunarodna zavjera protiv Muslimana.
Nesposobni.

Ha, ja, dovešće malinar cisternu sa cjepivom, pa će Mujo prepakivati. Povratna tura, izveze malinu i doveze Astra Zeneku.

_________________
Borac protiv ropstva i pampers pelena, koje poklanja AV, uz najjeftinije roblje

Na "sudaru" sa americkim ambasadorom Skotom https://www.youtube.com/watch?v=-FKa8RE6f-o&feature=emb_title


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BiH i vakcine
PostPostano: 18 ožu 2021, 11:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
novovrijeme je napisao/la:
Bosnjak007 je napisao/la:
Vlada FBiH usvojila odluku: Nabavlja se 500 hiljada ruskih vakcina, Zavod stopirao AstraZeneca

https://www.istraga.ba/vlada-fbih-usvoj ... trazeneca/


Znači u petak dobijate vakcine preko Asimovog jarana?
Aj da vidimo i to čudo.


Izgleda da hin sutra ipak neće doći vakcine.
Pojavio se neki problem u svijetu oko nabavki vakcina.
Valjda je velika potražnja na tržištu alah će ga znati zašto. Rok od 3 dana koji je dala vlada FBIH se prolongira na početak iduće sedmice ha ja ko jebe rokove.

Citat:
Novalić: Ugovor za nabavku vakcina je potpisan u FBiH, čeka se potpis iz Rusije

Premijer Fadil Novalić na sjednici Predstavničkog doma Parlamenta FBiH istakao je da se epidemiološka situacija usložnjava.

- Vakcine su geopolitičko pitanje i time se svugdje u svijetu bave države i najčešće predsjednici država. Iznos sredstava za nabavku vakcina se može povećavati. Tek 25. februara nam je saopćeno da se entiteti pođu sami snalaziti. RS je ranije počela snaliziti, ali to je u skladu sa njihovim ponašanjem. :smijeh Od tad su i kantoni počeli s pokušajem da nabave vakcine. Jedina smo država koja to radi na ovaj način. Mi smo priveli kraju proceduru, očekujemo danas da ruski fond potpiše ugovor, s naše strane je potpisan ugovor – kazao je Novalić.

Dodao je da će ruski carinici doći u Sarajevo da isprate prvi kontingent vakcina, koji bi trebao stići početkom sljedeće sedmice.

https://avaz.ba/vijesti/bih/638419/nova ... -iz-rusije


Ćetnici ništa vam sveto nije kako vas nije sramota da se počinjete snalaziti prije Muslimana... :crying

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BiH i vakcine
PostPostano: 18 ožu 2021, 20:24 
Offline

Pridružen/a: 05 lis 2019, 13:55
Postovi: 4934
Tužno. Ja sam očekivao 500 iljada cijepljenih Mukija odma sutra ćim havijon sleti.

_________________
Ode sve ovo u helać


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BiH i vakcine
PostPostano: 18 ožu 2021, 20:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2020, 18:26
Postovi: 5220
Ako se nabavka oduži još petnaestak dana, pelcovaće ih i protiv bjesnila.

_________________
Sponzor lige hokejaških prvaka, brzog klizanja i ostalih zimskih sportova - vaš Gazprom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BiH i vakcine
PostPostano: 18 ožu 2021, 21:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2020, 17:59
Postovi: 3526
bura je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:
Nadam se samo da vi nećete dobiti vakcine u petak da vas još možemo zajebavati jer baš je zanimljivo. :zivili


Ne budi bezobrazan. Ljudi umiru.
Koji ljudi? :sega

_________________
Ja radim šta ja hoću.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BiH i vakcine
PostPostano: 18 ožu 2021, 21:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2020, 17:59
Postovi: 3526
I?!
Kako ide Mujino snalaženje?

_________________
Ja radim šta ja hoću.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BiH i vakcine
PostPostano: 18 ožu 2021, 22:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 36050
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Rusi se pokazali kao ljudi nakon neviđene diplomatske uvrede dva muslimanska člana Predsjedništva.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BiH i vakcine
PostPostano: 18 ožu 2021, 22:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2020, 17:59
Postovi: 3526
Glupi Rusi.

_________________
Ja radim šta ja hoću.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BiH i vakcine
PostPostano: 21 ožu 2021, 12:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650


2:05:35 - ZOVITE BAJDENA DA NAM DA NEKCIJU! :smijeh

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BiH i vakcine
PostPostano: 21 ožu 2021, 22:04 
Offline

Pridružen/a: 03 pro 2020, 15:33
Postovi: 3164


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BiH i vakcine
PostPostano: 21 ožu 2021, 22:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650


Bakir OBEĆAVA da će korona biti riješena do 1. aprila. :smijeh
Dostojan predstavnik svog naroda.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BiH i vakcine
PostPostano: 22 ožu 2021, 12:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
novovrijeme je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

Znači u petak dobijate vakcine preko Asimovog jarana?
Aj da vidimo i to čudo.


Izgleda da hin sutra ipak neće doći vakcine.
Pojavio se neki problem u svijetu oko nabavki vakcina.
Valjda je velika potražnja na tržištu alah će ga znati zašto. Rok od 3 dana koji je dala vlada FBIH se prolongira na početak iduće sedmice ha ja ko jebe rokove.

Citat:
Novalić: Ugovor za nabavku vakcina je potpisan u FBiH, čeka se potpis iz Rusije

Premijer Fadil Novalić na sjednici Predstavničkog doma Parlamenta FBiH istakao je da se epidemiološka situacija usložnjava.

- Vakcine su geopolitičko pitanje i time se svugdje u svijetu bave države i najčešće predsjednici država. Iznos sredstava za nabavku vakcina se može povećavati. Tek 25. februara nam je saopćeno da se entiteti pođu sami snalaziti. RS je ranije počela snaliziti, ali to je u skladu sa njihovim ponašanjem. :smijeh Od tad su i kantoni počeli s pokušajem da nabave vakcine. Jedina smo država koja to radi na ovaj način. Mi smo priveli kraju proceduru, očekujemo danas da ruski fond potpiše ugovor, s naše strane je potpisan ugovor – kazao je Novalić.

Dodao je da će ruski carinici doći u Sarajevo da isprate prvi kontingent vakcina, koji bi trebao stići početkom sljedeće sedmice.

https://avaz.ba/vijesti/bih/638419/nova ... -iz-rusije


Ćetnici ništa vam sveto nije kako vas nije sramota da se počinjete snalaziti prije Muslimana... :crying


Evo nas na početku sedmice. :clap
U koliko sati dolaze nekcije?

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BiH i vakcine
PostPostano: 22 ožu 2021, 12:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2020, 17:59
Postovi: 3526
Đe su nekcije?!Kod hođe?

_________________
Ja radim šta ja hoću.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BiH i vakcine
PostPostano: 22 ožu 2021, 16:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
novovrijeme je napisao/la:


Bakir OBEĆAVA da će korona biti riješena do 1. aprila. :smijeh
Dostojan predstavnik svog naroda.


Čekajte stoko muslimanska, sabur. Sad će to.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BiH i vakcine
PostPostano: 22 ožu 2021, 16:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
novovrijeme je napisao/la:
bura je napisao/la:

Ne budi bezobrazan. Ljudi umiru.


Koji ljudi? Ovi što nam prijete ratom? Što su nas ubijali prije 25 godina? Ili oni što su prije samo nekoliko mjeseci divljali od sreće zbog vijesti o mrtvima u RS? Ili misliš na one što nas nazivaju Genocidašima?
Nekom drugom patetiši. Meni ne. Mi Srbi imamo običaj da na lijepu riječ uzvrtimo sa 3 lijepe riječi a na ružnu riječ sa 3 ružne. Tako su nas učili.

Na ružnu riječ, tri ružne riječi, ma daj, ne budi tako skroman.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BiH i vakcine
PostPostano: 22 ožu 2021, 19:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
novovrijeme je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

Izgleda da hin sutra ipak neće doći vakcine.
Pojavio se neki problem u svijetu oko nabavki vakcina.
Valjda je velika potražnja na tržištu alah će ga znati zašto. Rok od 3 dana koji je dala vlada FBIH se prolongira na početak iduće sedmice ha ja ko jebe rokove.



Ćetnici ništa vam sveto nije kako vas nije sramota da se počinjete snalaziti prije Muslimana... :crying


Evo nas na početku sedmice. :clap
U koliko sati dolaze nekcije?




Izgleda da je rok sa početka sedmice pomjeren na "ne zna se kad bi mogle stići".
Treba zvati Bajdena da pošalje nekcije!

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BiH i vakcine
PostPostano: 22 ožu 2021, 21:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18580
Citat:
Džaferović: Bosna i Hercegovina u vakcinaciji ne zaostaje za zemljama regiona

https://www.klix.ba/vijesti/bih/dzafero ... /210322158

Regionu, spavas li mirno? :001_cool

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BiH i vakcine
PostPostano: 22 ožu 2021, 21:54 
Offline

Pridružen/a: 05 lis 2019, 13:55
Postovi: 4934
Da su muslimani narod sa IQ-om barem malo iznad sobne temperature ovaj debil bi večeras visio na banderi nakon ovakve izjave. Ovako idiotskom plemenu može skakat po glupim glavušama bez ikakvih posljedica. Što islam napravi od čovjeka? Kompletna kontraevolucija.

_________________
Ode sve ovo u helać


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BiH i vakcine
PostPostano: 22 ožu 2021, 21:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18580
Hagresor je napisao/la:
Da su muslimani narod sa IQ-om barem malo iznad sobne temperature ovaj debil bi večeras visio na banderi nakon ovakve izjave. Ovako idiotskom plemenu može skakat po glupim glavušama bez ikakvih posljedica. Što islam napravi od čovjeka? Kompletna kontraevolucija.


Ruku na srce, besni su na Dzafketa u komentarima...

A ni mi Srbi nismo nista bolji, buduci da je ovaj jos uvek na slobodi i na vlasti...


_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BiH i vakcine
PostPostano: 22 ožu 2021, 22:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Pa u pravu je čovjek.
U CG je vakcinisamo nekih 15.000 ljudi a u BiH +50.000. Tu je to negdje. E sad što je od ovih 50.000 (+ vakcinisani u Srbiji i Hrvatskoj) iz BiH njiha samo 5.000 Muslimana (i to doniranih od Srbije) Šefika ne zanima. On gleda cijelu BiH ha ja. Kad se vakciniše milion u RS i 20.000 Muslimana, Šefik će biti prezadovoljan što je 1.020.000 ljudi vakcinisamo u BiH. :klanjam

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BiH i vakcine
PostPostano: 22 ožu 2021, 22:08 
Offline

Pridružen/a: 05 lis 2019, 13:55
Postovi: 4934
aleksije radicevic je napisao/la:
Hagresor je napisao/la:
Da su muslimani narod sa IQ-om barem malo iznad sobne temperature ovaj debil bi večeras visio na banderi nakon ovakve izjave. Ovako idiotskom plemenu može skakat po glupim glavušama bez ikakvih posljedica. Što islam napravi od čovjeka? Kompletna kontraevolucija.


Ruku na srce, besni su na Dzafketa u komentarima...

A ni mi Srbi nismo nista bolji, buduci da je ovaj jos uvek na slobodi i na vlasti...



Pa dobro ovo je čak i smiješno. Elite se rugaju sa narodom i to je potpuno jasno. Ali ovo od lika na vlasti koji je ummetu nabavio 0 (riječima NULA) doza ;osim dobivene sadake iz Srbije, je već next level.

_________________
Ode sve ovo u helać


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 201 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: mrnjav, Ronaldinho, Tomba17 i 199 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO