HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 12:41.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 44 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Bošnjaci više nemaju 2 TV kanala?
PostPostano: 16 ožu 2018, 17:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Postali su naši (kršćanski) novi kmetovi.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjaci više nemaju 2 TV kanala?
PostPostano: 16 ožu 2018, 17:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 lis 2009, 17:44
Postovi: 8099
Robbie MO je napisao/la:
i_jopet je napisao/la:
7,50 KM mjesečno za one koji plaćaju, nije nešto ali za TV servis je pitanje opstanka.


Treba otpustiti 4/5 od tih 1000 zaposlenika. Ne posluju trzisno, a ne nude nikakvu javnu vrijednost. Neka zaradjuju od reklama kao i svi drugi mediji koji se bore za trziste.


Ne da ne daju neku javnu vrijednost nego su širili propagandu jednog naroda što je i rezultiralo
ne plaćanjem tv takse, sad kad im se otelo tv iz ruku osjećaju da će biti drugačije uređivanje što će
ih navesti na revolt i neplaćanje takse.
Sad ih truju sa: 'Pa ne može bit objektivno ako Hrvati ili Srbi uređuju program'.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjaci više nemaju 2 TV kanala?
PostPostano: 18 ožu 2018, 11:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ovo nije nimalo fer. Hrvati ne plaćaju RTV pretplatu, a dobili su da uređuju dokumentarne programe.
Pa gdje to ima. Kome ba mi da se prilagoDŽavamo i plaćamo RTV pretplatu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjaci više nemaju 2 TV kanala?
PostPostano: 18 ožu 2018, 16:23 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
Sada i kadroviranje na nizim razinama. Zelimo bar 30-50% Hrvata na pozicijama u BHRT, od cistacica preko novinara do inih urednika i direktora.

Kad to rijesimo, onda FTV.

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjaci više nemaju 2 TV kanala?
PostPostano: 19 ožu 2018, 13:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 pro 2010, 15:32
Postovi: 6217
Lokacija: Izvan sebe
Pa reakcija je zestoka od FTV. Nece saradnju BHRt.
To najbolje govori i najvecim blesanima u cijim je rukama FujTV.
Evo razloga zasto nece saradnju:
1. Tvrtko Milović nije podoban za urednika dokumentarnog programa BHT-a

2. Tvrtko Milović vrijeđa djecu žrtve rata

3. Tvrtko Milović koristi govor mržnje

4. Tvrtko Milović poziva na etničku segregaciju i izolaciju osoba ne temelju njihove etničke pripadnosti

5. Dok je Tvrtko Milović na čelu dokumentarnog programa BHRT-a FTV suspendira suradnju s Redakcijom dokumentarnog programa

6. Imenovanjem Tvrtka Milovića je (moguće) započela operacija etničke podjele Javnog radio-televizijskoga servisa u BiH

7. HDZ i SBB žele nametnuti prinudnu upravu nad FTV koja bi provela zahtjeve HDZ-a za njenu etničku podjelu”

8. Sve ovo je navedeno u tekstu u kojem se BHRT obavještava o suspenziji suradnje FTV-a sa Redakcijom dokumentarnog programa BHRT-a, a zbog imenovanja Tvrtka Milovića na poziciju urednika Dokumentarnog programa BHRT-a, piše Sanja Vlaisavljević I Poskok.info

_________________
Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjaci više nemaju 2 TV kanala?
PostPostano: 19 ožu 2018, 13:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 pro 2010, 15:32
Postovi: 6217
Lokacija: Izvan sebe
Pa sa sovima se zaista nemoze zivjeti, pod firmom gradanske hoce da zatru sve hrvatsko.
ali hoce malo Morgen.

_________________
Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjaci više nemaju 2 TV kanala?
PostPostano: 19 ožu 2018, 13:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Sada i sa federalne televizije treba izbacit siritelje mrznje.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjaci više nemaju 2 TV kanala?
PostPostano: 19 ožu 2018, 13:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 pro 2010, 15:32
Postovi: 6217
Lokacija: Izvan sebe
To bi trebao da bude sljedeci korak.

_________________
Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjaci više nemaju 2 TV kanala?
PostPostano: 19 ožu 2018, 13:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58266
Lokacija: DAZP HQ
Bit će FTV HRHB glasilo.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjaci više nemaju 2 TV kanala?
PostPostano: 19 ožu 2018, 15:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2011, 22:11
Postovi: 7952
Sad kad u BIH postoje srpska i hrvatska televizija, ne smije se dozvoliti dalje usitnjavanje medijskog prostora.
Nikako se ne smije dozvoliti osnivanje i muslimanske televizije jer poreski obaveznici ne mogu podnijeti jos jednog javnog emitera, prosto bi bilo preskupo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjaci više nemaju 2 TV kanala?
PostPostano: 20 tra 2018, 21:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Eto, gdje god dođe Hrvat raditi odmah se situacija uljudi i postane normalna.
To su prepoznali i kolege iz EU. Za razliku od muslimanskih divljaka koji sami sebe propagandom izluđuju i farbaju sliku smiješnim bojama.

Citat:
OESS ZABRINUT: Javne RTV servise u BiH kontroliraju političke stranke

tra 20, 2018

Jedino se BHRT od javnih servisa smatra neovisnim, dok je Radio televizija Republike Srpske (RTRS) pod snažnim utjecajem vladajućeg Saveza nezavisnih socijaldemokrata (SNSD) Milorada Dodika, a Federalna Radiotelevizija pod utjecajem Stranke demokratske akcije (SDA) Bakira Izetbegovića.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjaci više nemaju 2 TV kanala?
PostPostano: 20 tra 2018, 21:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ja se ne mogu oteti dojmu da muslimani pljusku za pljuskom dobivaju. A vi ?
Sa svih strana, ima već 7-8 godina.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjaci više nemaju 2 TV kanala?
PostPostano: 10 ruj 2018, 15:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Muslimani i dalje saburaju da će se Hrvati ušutiti na njihove napade. Kakav fail.
Kao eto oni su neka sila i Hrvati i Srbi će se isprepadati. *** od ovce.

Citat:
FTV vrijeđa Tvrtka Milovića i čudi se jer RAK radi svoj posao

ruj 08, 2018

Nakon reakcije RAK-a, s FTV-a su se pitali zašto je rađena istraga o spomentom prilogu jer se, eto, to inače ne radi...

Kad je imenovan urednikom dokumentarno-suvremenog programa BHT-a, na račun Tvrtka Milovića obrušila se FTV.

U prilogu koji je rađen na spomenutoj televiziji Milović je napadnut i zbog svega ih je odlučio prijaviti Regulatornoj agenciji za komunikacije (RAK).

Nakon reakcije RAK-a, s FTV-a su se pitali zašto je rađena istraga o spomentom prilogu jer se, eto, to inače ne radi...

Do danas, Milović nije dobio ispriku s FTV-a a cijeli slučaj poprimio je tragikomične elemente...

Na svojoj Facebook stranici o svemu se oglasio i sam Milović.

FTV: Zašto RAK radi svoj posao dok bezbrižno vrijeđamo Tvrtka Milovića!?

U Ožujku mjesecu žalio sam se RAK-u na prilog u Dnevniku FTV-a koji se bavi mojim imenovanjem za urednika dokumentarno-suvremenog programa BHT1. Uz transkript priloga, RAK-u sam poslao žalbu da je FTV prekršio Kodeks o audiovizualnim medijskim uslugama, i to dva stavka članka 5 koji se tiče Pravičnosti i nepristranosti.

RAK je donio Rješenje u moju korist, o čemu će još biti riječi uskoro. U obrazloženju su napomenuli da „nisam tražio pravo na odgovor“ što je bizarno samo po sebi jer me FTV jednostavno izvrijeđala. A na uvrede nema ni odgovora ni demantija. Uostalom, 13. srpnja 2018. FTV je izvrijeđala i sam RAK pa im svakako sugeriram da „odgovore“.

Ono što bi moglo biti zabavno čak i publici koju ne zanimam ni ja, ni FTV, ni čitav slučaj, jeste groteskno pismo koje je menadžment FTV-a poslao RAK-u kao odgovor na moju žalbu.

S obzirom da FTV-om upravljaju dvije osobe, Džemal Šabić kao generalni direktor i Zvonimir Jukić kao direktor programa (obojica već pola decenije izvan mandata), samo su oni mogli sastaviti i poslati famozni Odgovor.

Uvidom u sadržaj odgovora FTV-a, evidentno se radi o više glupom nego nepismenom tekstu. Kako je Džemal Šabić više nepismen nego glup, a Zvonimir Jukić više glup nego nepismen, zaključujem da su veće šanse da je Jukić autor pisma. No, ostavljam mogućnost da su ga obojica pisali udruženim intelektualnim snagama.

Pošto se radi o dvije kartice nesuvislih brljotina bez razmaka i novog reda, najbolje je da ukratko interpretiram što je rukovodstvo odgovorilo.

Prvo počinju ponavljati iznesene optužbe na moj račun pozivajući se na neke mistične autoritete, koji su eto prvi reagirali na moj „status na društvenim mrežama“. Onda opravdavaju tobože golemi interes javnosti za imenovanje mene na „odgovornu funkciju“ iako je do jučer malo tko i znao da navedena funkcija postoji.

E onda se jadni žale kako ja nikad nisam tražio pravo na odgovor čime su oni bili spriječeni da ga ponude. Kakvo tumačenje slobodnog neovisnog novinarstva...

U nastavku FTV obrazlaže svoju moralnu, prosvjetiteljsku ulogu i nemjerljivu brigu za prosperitet društva. Istina je da malo tko gleda Dnevnik FTV, ali nemojte bar one malobrojne gledatelje praviti budalama.

Na prvoj trećini Odgovora autoru (ili autorima) je dosadilo lagati same sebe, pa su prešli u kontranapad. Počinje salva uvreda na račun samog RAK-a, kao i na nesretnu službenicu Azru Maslo tražeći odgovore tko je natjerao RAK da radi svoj posao, i tko je natjerao Arzu Maslo da im se uopće obrati. Jer, kako rekoše u jednom trenutku, nikad nitko nije analizirao priloge FTV pa „zašto baš ovaj“.

RAK je birokratski odgovorio na nebuloze iznesene u odgovoru FTV-a i donio Rješenje kojim „pismeno upozorava“ FTV. Potonji su 13.07.2018. izvrijeđali i Rješenje, i RAK, i direktora RAK-a, i mene naravno. I još su naveli da sam ja „ohrabrio Rajka Vasića da potiče na novi genocid“.

Nakon što je ranije Marijo Pejić izjavio da „moje imenovanje za urednika BHT1 znači kraj BHRT-a“ (kakav prorok), i na osnovu toga dobio nekakav posao na FTV, sada je FTV otišla i dalje u percepciji mojih moći. Jer tko bi bio Rajko Vasić da nije Tvrtka Milovića...

FTV bi sigurno bolje prošao da nije poslao nikakav odgovor RAK-u. Pismo koje su poslali pokazuje da FTV nema ni lektora, ni redaktora koji bi pismo pregledali, ni pravnika koji bi uopće pročitao Kodeks na koji se pozivam, niti menadžment koji bi znao kako se uopće obraća državnim institucijama. Naprotiv, FTV je privatizirana kuća kojom suvereno upravljaju dva nepismena i glupa tipa. - Zaključio je Milović.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjaci više nemaju 2 TV kanala?
PostPostano: 09 sij 2019, 23:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Urednica BHT 1 o neustavnom Danu RS-a: Srećan ti rođendan, republiko
https://www.klix.ba/vijesti/bih/urednic ... /190109157

slika

Iz centra Sarajeva :aleale

Citat:
Urednik informativnog programa Marko Radoja ljetos voditeljima informativnog programa ovog javnog servisa zabranio da tokom informativnih emisija 11. jula nose Cvijet Srebrenice.


:thumbup

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjaci više nemaju 2 TV kanala?
PostPostano: 10 sij 2019, 14:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 pro 2010, 15:32
Postovi: 6217
Lokacija: Izvan sebe
Znaci cestitka iz seher sarajeva, bas dobro. Nije bitno od koga je.
Kao za vrijeme maove kulturne revolucije u kini, neka cvjetaju hiljadu cvjetova.

_________________
Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjaci više nemaju 2 TV kanala?
PostPostano: 10 sij 2019, 15:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Kad oni dođu tako provocirati u srpske i hrvatske općine, policija ih samo spremi natrag od kud su došli. A u Sarajevu moraju gutati zbog svoje takije. Nek gutaju, ko ih jebe.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjaci više nemaju 2 TV kanala?
PostPostano: 11 sij 2019, 21:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Đemo-sajd Šemsudine, Đemo-sajd. Kad će više prestati lizati guzicu Inzku i nešto konkrento uraditi.
Do sad su trebali skužiti da tom verbalnom kuknjavom Hrvate i Srbe ne mogu ušutkati.

Mehmedović: Na BHRT-u izvršen medijski državni udar

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjaci više nemaju 2 TV kanala?
PostPostano: 12 sij 2019, 11:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 pro 2010, 15:32
Postovi: 6217
Lokacija: Izvan sebe
BBC je napisao/la:
Đemo-sajd Šemsudine, Đemo-sajd. Kad će više prestati lizati guzicu Inzku i nešto konkrento uraditi.
Do sad su trebali skužiti da tom verbalnom kuknjavom Hrvate i Srbe ne mogu ušutkati.

Mehmedović: Na BHRT-u izvršen medijski državni udar

Do sada su uvijek imali koristi od lizanja guzice. Mozda nauceni refleks.

_________________
Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjaci više nemaju 2 TV kanala?
PostPostano: 12 sij 2019, 14:21 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
BHRT i FTV su i dalje dominantna bosnjacka uporista i takva ce ostati. :kava

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 44 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: crni_bombarder, Naša Kvačica, Teuton i 287 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO