HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 02:14.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 72 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Bosnjacko-muslimanski profesionalni trollovi
PostPostano: 09 pro 2019, 22:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
DrMag, svaka ti čast. Lijepo si sve to u svojim komentarima sročio i secirao.

Uglavnom, kad sam bio klinac, nervirao sam se baš jako zbog tih trolova koji mrze BiH Hrvate, pogotovo Hercegovce. Čak sam se tim trolovima i posvetio ne bi li ih shvatio.

Za 90% trolovskih mrzitelja Hercegovaca koje sam pratio i razotkrio se ispostavilo da su nekakvi frustrirani i usamljeni individualci od 60+ godina kao npr. ovaj Nenad Grbac. Kod njih se sve svodilo na to da su simpatizeri ljevice, Tita, jako intelektualno deficitarni te emocionalno i karakterno ograničeni. Takvi likovi nikada nisu znali što je kultivirana argumentirana rasprava, već su samo znali za hajku, jugo-šovinizam i prozivke prema onima koje odrede za metu.

Očito nisu bili prošli osnovnu socijalizaciju kada im je bila najpotrebnija te zato mnogi trolovi imaju po društvenim mrežama i portalima više nadimaka ili klonova jer su usamljenici. Trolovi imaju potrebu komentirati u ime više komentatora jer to ispunjava njihov introvertirani psiho-profil.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bosnjacko-muslimanski profesionalni trollovi
PostPostano: 09 pro 2019, 22:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
Baš sam jako gubio vrijeme na trolove kao i energiju kada sam komentirao na npr. indexu, a to je bilo prije više od 5 godina.

Zar su "Petrović", "Obernauer" i Grbac još aktivni na indexu kada ih spominjete?

Mene je index prije više od 5 godina blokirao i to upravo zbog odgovora koje sam uputio Grbcu, a njega očito čim ga spominjete da dana današnjeg na indexu nitko nije blokirao i tu je glavni problem.

U pravilu na svakom portalu postoje dva do tri trolova sa stotinama svojih klonova preko kojih prodaju svoju patološku opterećenost prije svega Hrvatima iz BiH. Život im se doslovno svodi na to da siju mržnju prema Hrvatima BiH korijena i što je najžalosnije administratori indexa, 24 sata, večernjaka, jutarnjeg itekako znaju što se događa na njihovim portalima, ali takve trolove i pojave ne sankcioniraju, odnosno kada ih upozorite, reagiraju na jedvite jade i glumataju da im je stalo.

Evo moje kratke prepiske iz 2015. sa samim vlasnikom indexa:
slika

slika

Ni tjedan dana nakon Babićevog odgovora sam blokiran na indexu! Naravno Grbac i ostala njegova klon svjetonazorska ekipa su nastavili sa trolanjem do vjerojatno dana današnjeg . Nakon blokade sam izgubio interes za index te sam se prebacio na druge portale, a tamo ista priča kao i na indexu, sve puno jugo-šovinista sa stotinama klonova napaljenih na BiH Hrvate.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bosnjacko-muslimanski profesionalni trollovi
PostPostano: 09 pro 2019, 22:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
Aministratori svih portala kao i na indexu selektivno brišu komentare, ali kada ih pristojno preko fejsa upozoriš na govor mržnje prema BiH Hrvatima i zamoliš da reagiraju, oni i odreagiraju te samo potvrde kakva trol mafija vlada po portalima i forumima, a evo kako je to izgledalo kada sam prijavljivao trolove adminima 24 sata:

slika
slika

Evo kako je to izgledalo na večernjaku, kada sam prijavljivao luđaka s više profila:

slika
slika
slika
slika
slika


Sve ove prepiske su stare više godina i iz priloženog se vidi kako pojedinci koji posvete svoje živote trolanju funkcioniraju. Život im se doslovno svodi na registraciju i otvaranje novih profila te se iz takvog života ne može izroditi ništa dobro osim bolesne mržnje ili opsesije.

Posvećivanje virtualne pažnje trolovima je čisti gubitak vremana jer se u 95% slučajeva radi o psihički nestabilnim ljudima koji žive u nekakvom svom izopačenom svijetu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bosnjacko-muslimanski profesionalni trollovi
PostPostano: 09 pro 2019, 22:29 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
robelec je napisao/la:
DrMag, svaka ti čast. Lijepo si sve to u svojim komentarima sročio i secirao.

Uglavnom, kad sam bio klinac, nervirao sam se baš jako zbog tih trolova koji mrze BiH Hrvate, pogotovo Hercegovce. Čak sam se tim trolovima i posvetio ne bi li ih shvatio.

Za 90% trolovskih mrzitelja Hercegovaca koje sam pratio i razotkrio se ispostavilo da su nekakvi frustrirani i usamljeni individualci od 60+ godina kao npr. ovaj Nenad Grbac. Kod njih se sve svodilo na to da su simpatizeri ljevice, Tita, jako intelektualno deficitarni te emocionalno i karakterno ograničeni. Takvi likovi nikada nisu znali što je kultivirana argumentirana rasprava, već su samo znali za hajku, jugo-šovinizam i prozivke prema onima koje odrede za metu.

Očito nisu bili prošli osnovnu socijalizaciju kada im je bila najpotrebnija te zato mnogi trolovi imaju po društvenim mrežama i portalima više nadimaka ili klonova jer su usamljenici. Trolovi imaju potrebu komentirati u ime više komentatora jer to ispunjava njihov introvertirani psiho-profil.

Taj Nenad Grbac je "Tandzara" sa Indexa, ovaj "Hagresor" je dobro upućen u njega.
To je čovjek koji je bio i admin na Indexu dok je radio kao forum pa mu je jedan Božić puknuo film i sa ovim "Obernauerom(aka pedofil s Tajlanda)" je banirao sve Hrvate :D

Kasnije je se naravno i razotkrio, postao je srpski nacionalist i na Indexu je lijepio ove slike sa svoje stranice, nisam bio svjestan da takav psihopat ima svoju stranicu dok je njegova mržnja prema Hrvatima HRHB razumljiva.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bosnjacko-muslimanski profesionalni trollovi
PostPostano: 09 pro 2019, 23:20 
Offline

Pridružen/a: 05 lis 2019, 13:55
Postovi: 4898
Index.hr , iako ne znam čemu domena hr na kraju je medij pod kontrolom jednog poznatog židovskog “filantropa”. I nije jedini po tom pitanju. Manje-više u Hrvatskoj nema značajnijeg medija koji nije pod stranom kontrolom ili u stranom vlasništvu. I ta “gospoda” ,nazovimo ih za ovu priliku “novinarima” ili administratorima ,iako je to degutantno i uvreda struci, su plaćena da pišu to što pišu, da puštaju određene komentare, a druge ne.Dakle prostitutke u boljem ili petokolonaši u gorem slučaju. Iako osobno smatram da je puno, puno gore ono o čemu ne pišu. Tako da se ne valja čuditi ni sustavnoj demonizaciji Hrvata iz Herceg Bosne. Ta “gospoda” su plaćena ne samo da s*ru po njima. Oni s*eru i po Hrvatskoj i Hrvatima općenito- bez ikakvih posljedica ili prijetnji gubitkom licenci. Ali za to treba pogledati sami vrh politike koji taj ,puno puta otvoreni govor mržnje prešućuje, dakle odobrava. A ovi jazavci koji su dio tih operacija su samo mali djelić sistema NGO-a koji ruje iznutra i Hrvatska nažalost tu nije iznimka. Koga interesira neka poprati malo koordinaciju između Klixa i Indexa kod određenih “priča”. Većina otprilike već vjerovatno i zna.

_________________
Ode sve ovo u helać


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bosnjacko-muslimanski profesionalni trollovi
PostPostano: 09 pro 2019, 23:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2019, 14:44
Postovi: 4267
Dobar posao robelec. Nenad Grbac, takozvani Zoran Petrović i Damir Obernauer su i dalje itekako aktivni u bljuvanju svojih kvaziintelektualnih sranja svakodnevno. Doduse, ovaj nazovi Hrvat Obernauer i nije toliko usredotočen na Hrvate BiH, ali ova druga dvojica su zadnji gnoj i smrad. Toga Nenada vjerojatno boli činjenica što ne može proći 5 minuta Zagrebom a da ne čuje hercegovački naglasak. Petrović je velikomuslimanski ultranacionalist.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bosnjacko-muslimanski profesionalni trollovi
PostPostano: 09 pro 2019, 23:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2019, 14:44
Postovi: 4267
Hagresor je napisao/la:
Index.hr , iako ne znam čemu domena hr na kraju je medij pod kontrolom jednog poznatog židovskog “filantropa”. I nije jedini po tom pitanju. Manje-više u Hrvatskoj nema značajnijeg medija koji nije pod stranom kontrolom ili u stranom vlasništvu. I ta “gospoda” ,nazovimo ih za ovu priliku “novinarima” ili administratorima ,iako je to degutantno i uvreda struci, su plaćena da pišu to što pišu, da puštaju određene komentare, a druge ne.Dakle prostitutke u boljem ili petokolonaši u gorem slučaju. Iako osobno smatram da je puno, puno gore ono o čemu ne pišu. Tako da se ne valja čuditi ni sustavnoj demonizaciji Hrvata iz Herceg Bosne. Ta “gospoda” su plaćena ne samo da s*ru po njima. Oni s*eru i po Hrvatskoj i Hrvatima općenito- bez ikakvih posljedica ili prijetnji gubitkom licenci. Ali za to treba pogledati sami vrh politike koji taj ,puno puta otvoreni govor mržnje prešućuje, dakle odobrava. A ovi jazavci koji su dio tih operacija su samo mali djelić sistema NGO-a koji ruje iznutra i Hrvatska nažalost tu nije iznimka. Koga interesira neka poprati malo koordinaciju između Klixa i Indexa kod određenih “priča”. Većina otprilike već vjerovatno i zna.


Ta koordinacija je već sasvim jasna, to je sotonska osovina Suljagić-Bajrović-Babić. Evo neki dan je Klix u doslovno par minuta kopirao cijeli članak s Indexa i stavio na svoj portal, riječ je bila o Thompsonu. To rade svakodnevno. Osovina ustaše-dodrinaši-titoisti-ultraljevičari-islamisti-tzv. gradžani.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bosnjacko-muslimanski profesionalni trollovi
PostPostano: 09 pro 2019, 23:51 
Offline

Pridružen/a: 05 lis 2019, 13:55
Postovi: 4898
Jefferson Davis je napisao/la:
Hagresor je napisao/la:
Index.hr , iako ne znam čemu domena hr na kraju je medij pod kontrolom jednog poznatog židovskog “filantropa”. I nije jedini po tom pitanju. Manje-više u Hrvatskoj nema značajnijeg medija koji nije pod stranom kontrolom ili u stranom vlasništvu. I ta “gospoda” ,nazovimo ih za ovu priliku “novinarima” ili administratorima ,iako je to degutantno i uvreda struci, su plaćena da pišu to što pišu, da puštaju određene komentare, a druge ne.Dakle prostitutke u boljem ili petokolonaši u gorem slučaju. Iako osobno smatram da je puno, puno gore ono o čemu ne pišu. Tako da se ne valja čuditi ni sustavnoj demonizaciji Hrvata iz Herceg Bosne. Ta “gospoda” su plaćena ne samo da s*ru po njima. Oni s*eru i po Hrvatskoj i Hrvatima općenito- bez ikakvih posljedica ili prijetnji gubitkom licenci. Ali za to treba pogledati sami vrh politike koji taj ,puno puta otvoreni govor mržnje prešućuje, dakle odobrava. A ovi jazavci koji su dio tih operacija su samo mali djelić sistema NGO-a koji ruje iznutra i Hrvatska nažalost tu nije iznimka. Koga interesira neka poprati malo koordinaciju između Klixa i Indexa kod određenih “priča”. Većina otprilike već vjerovatno i zna.



Ta koordinacija je već sasvim jasna, to je sotonska osovina Suljagić-Bajrović-Babić. Evo neki dan je Klix u doslovno par minuta kopirao cijeli članak s Indexa i stavio na svoj portal, riječ je bila o Thompsonu. To rade svakodnevno. Osovina ustaše-dodrinaši-titoisti-ultraljevičari-islamisti-tzv. gradžani.


Koordinacija možda i ne opisuje situaciju najbolje. Potpuna sinkronizacija je puno bolji opis “djelovanja” tih medija. Do te mjere da se čovjek zapita da li čita komentare na indexu ili klixu. Razlike u dozvoljenoj mržnji nema. Udarna i najvažnija tema su im ilegalne migracije muslimanske vojne horde. Tu su djelovanje doveli do savršenstva. Hoćeš demonizaciju HR policije, hoćeš “tužne priče” o ženama i djeci kojih nema ni u tragovima. Trenutno im je to preokupacija broj jedan.

_________________
Ode sve ovo u helać


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bosnjacko-muslimanski profesionalni trollovi
PostPostano: 10 pro 2019, 11:09 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
slika

Pretenzijska takija na yt videu "the Bosnian Empire strikes back". Zna se da je ilirska Dalmacija starobosanska zato nema pozdrava iz Hrvatske nego iz Dalmacije. Dolje jedan odgovara da je Dalmacija njegova 2. domovina, a 3. domovina mu je Slavonija, "bosna-slavonija-dalmacija".

slika

Takija za psihijatriju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bosnjacko-muslimanski profesionalni trollovi
PostPostano: 10 pro 2019, 11:26 
Offline

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38
Postovi: 4367
Mene vise cudi sto vama to trolovanje toliko smeta? Meni je super jer idioti gube vrijeme i energiju na totalnu glupost koja stvari ne mjenja ni 1%.
Ja ne vjerujem da je neko zbog tog cjelog trolanja promjenio svoje misljenje o nekom narodu ili nekoj regiji.
Meni je ljepo vidit koliko se trose na nesto sto ne utjece ni minimalno na situaciju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bosnjacko-muslimanski profesionalni trollovi
PostPostano: 10 pro 2019, 11:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Trol otvara temu o profesionalnim trolovima....

Na koliko foruma pišeš različite stvari pod različitim nikovima? Do sad si priznao da si spreca na klixu i da pišeš na krstarici pod ne znam kojim nikom, verovatno kao neki srpski patriota. Mator čovek, a budala....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bosnjacko-muslimanski profesionalni trollovi
PostPostano: 10 pro 2019, 11:32 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
To vam je sve dio subverzivnog psihološko-informativnog rata.

U ovo su upletene države, političe stranke, razne agencije itd., vrte se pare, vodi se rat...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bosnjacko-muslimanski profesionalni trollovi
PostPostano: 10 pro 2019, 12:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2019, 14:44
Postovi: 4267
VUKsaJUGA je napisao/la:
Mene vise cudi sto vama to trolovanje toliko smeta? Meni je super jer idioti gube vrijeme i energiju na totalnu glupost koja stvari ne mjenja ni 1%.
Ja ne vjerujem da je neko zbog tog cjelog trolanja promjenio svoje misljenje o nekom narodu ili nekoj regiji.
Meni je ljepo vidit koliko se trose na nesto sto ne utjece ni minimalno na situaciju.


Sigurno da je zabavno citati komentare tih taqijasa i ostalih bijednika, u neku ruku mi je to i hobi. Ali budi uvjeren da ovo nije bezazleno i mogu imati utjecaj na javno mnijenje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bosnjacko-muslimanski profesionalni trollovi
PostPostano: 10 pro 2019, 13:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Carmello Šešelj je napisao/la:
Trol otvara temu o profesionalnim trolovima....

Na koliko foruma pišeš različite stvari pod različitim nikovima? Do sad si priznao da si spreca na klixu i da pišeš na krstarici pod ne znam kojim nikom, verovatno kao neki srpski patriota. Mator čovek, a budala....



Где си, брате. Како си погодио?

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bosnjacko-muslimanski profesionalni trollovi
PostPostano: 10 pro 2019, 13:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Nemam volje da pogađam bilo šta o tebi, sam si rekao te stvari. Toliko dosadno u penziji? Što ne nađeš neki normalniji hobi?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bosnjacko-muslimanski profesionalni trollovi
PostPostano: 10 pro 2019, 14:46 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
https://nema-kompromisa.com/

Ovdje piše srpski psihopat nepismeni na isti način kako i spama po 24 sata, Jutarnjem, baš me zanima prima li on države sredstva jer vidim da je bio i u Slobodnoj.

https://www.slobodnadalmacija.hr/kultur ... m-knjigama



Lik je inače ladno veličao Ovčaru, lud je skroz kao i što vidimo na njegovoj stranici


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bosnjacko-muslimanski profesionalni trollovi
PostPostano: 10 pro 2019, 16:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
DrMag je napisao/la:

U zadnje vrijeme facebook vise ne uklanja govor mrznje, izuzev ako je napisan protiv zidova i muslimana. sjecam se kako sam za banalnije stvari popio par puta ban, sada se tolerira sadisticki sadrzaj.


Priča se da je Facebook nedavno dodijelio ulogu administarora bivšem novinaru indexa Petru Vidovu odnosno njegov Faktograf hr. je portal koji se kod FB uspio nametnuti kao cenzor za Hrvatsku. Vidov i njegova ekipa iz GONG-a navodno provjeravaju istinitost objava na toj društvenoj mreži zadnjih godinu dana.

Dobro si primijetio kako je prije bilo lako prijavom obrisati nečiji vulgarni fejs status ili fejs komentar na portalima, ali to više unatrag godinu dana nije moguće, a sve to koincidira s pričama da su "administratorski fejs alati za Hrvatsku pali u ruke" bivšem novinaru indexa Petru Vidovu i GONG-ovcima. Oni definitivno selektivno brišu komentare, ali neučinkovitost i ignoranciju na govor mržnje, na HR Facebooku zadnjih godinu dana treba pripisati više parazitskom i neradničkom sklopu te ljevičarske ekipe.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bosnjacko-muslimanski profesionalni trollovi
PostPostano: 12 pro 2019, 12:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Lea Mario Vujević

Posjetite profil na Facebooku. Naišo sam na njega kad sam vidio da ga svaki treći komentator na portalima ima za bliskog prijatelja, vjerujem da ćete i vi prepoznati.

Ukratko, odvratno.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bosnjacko-muslimanski profesionalni trollovi
PostPostano: 12 pro 2019, 15:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2019, 14:44
Postovi: 4267
1986 je napisao/la:
Lea Mario Vujević

Posjetite profil na Facebooku. Naišo sam na njega kad sam vidio da ga svaki treći komentator na portalima ima za bliskog prijatelja, vjerujem da ćete i vi prepoznati.

Ukratko, odvratno.


Hehe ali barem polovica komentara na objavama s tog profila su mu od drugova antifashista iz Rezervata, Srbije, Srpske, Sjeverne Makedonije, Crne Gore, Sjeverne Amerike itd.... I onda se jos pocnu svadjati, ovaj jedan lik iz Foce kaze RH je ustaska drzava i prvi ste poceli s klanjem Srba po 90-ih itd... Klasika uglavnom. Onda mu ovi "hrvatski" partizani vrate da je on cetnik itd... A ja sam mislio da se profesionalni antifasisti, nebitno odakle su, samo vole i nije im nacija bitna??? :sega


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bosnjacko-muslimanski profesionalni trollovi
PostPostano: 12 pro 2019, 18:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Jefferson Davis je napisao/la:
1986 je napisao/la:
Lea Mario Vujević

Posjetite profil na Facebooku. Naišo sam na njega kad sam vidio da ga svaki treći komentator na portalima ima za bliskog prijatelja, vjerujem da ćete i vi prepoznati.

Ukratko, odvratno.


Hehe ali barem polovica komentara na objavama s tog profila su mu od drugova antifashista iz Rezervata, Srbije, Srpske, Sjeverne Makedonije, Crne Gore, Sjeverne Amerike itd.... I onda se jos pocnu svadjati, ovaj jedan lik iz Foce kaze RH je ustaska drzava i prvi ste poceli s klanjem Srba po 90-ih itd... Klasika uglavnom. Onda mu ovi "hrvatski" partizani vrate da je on cetnik itd... A ja sam mislio da se profesionalni antifasisti, nebitno odakle su, samo vole i nije im nacija bitna??? :sega

Da, to je to bratstvo i jedinstvo. Održivo jedino ako je suprotno od toga kažnjivo golim otokom


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bosnjacko-muslimanski profesionalni trollovi
PostPostano: 20 pro 2019, 23:16 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
Ova tema se moze komprimirati u jednu jedinu rijec, a to je "kme". =))

E, moj mibe aka dr mag...

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bosnjacko-muslimanski profesionalni trollovi
PostPostano: 21 pro 2019, 00:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Islamofasisto od kuda ono ti pises ? Austrija, Njemacka, Svedska ili Norveska? :sega

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bosnjacko-muslimanski profesionalni trollovi
PostPostano: 22 pro 2019, 15:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
Citat:
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

Lokacija jednog korisnika na Klixu. Maštovito, mora se priznati. :D

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bosnjacko-muslimanski profesionalni trollovi
PostPostano: 22 pro 2019, 16:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Moze i ,,izmedju onih od zla oca i od gore matere,, ili
,,izmedju kurte i murte,,


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bosnjacko-muslimanski profesionalni trollovi
PostPostano: 07 sij 2020, 10:59 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
Takijaški dojmovi naših predsjedničkih izbora i ostale digresije youtube korisnika pod imenom "Amon Raa"

Citat:
Najbolji film KGK "Dan nezavisnosti" (nije neovisnosti) "kada se cijela zemlja ujedinila protiv zajedničkog neprijatelja, svemiraca" HaHaHa koja prostodušna i jednostavna osoba. Ja iskreno zavidim takvim osobama, jer mislim da su sretne u životu, ono tipa "udri brigu na veselje" i ostvari svoje želje ali to je intelektualni nivo prodavačice na pijaci a ne predsjednice države članice EU.


U ovim botovskim komentarima ljudi stalno spominju to "države članice EU", toliko birokratska fraza koju uopće nema smisla i svrhe upotrebljavati, čak zvuči pomalo ironično. To daje izjavi dozu izvještačenosti, neprirodnosti, kao da je pisana po nekoj neorganskoj špranci.

Citat:
Kada se kaže "države članice EU" valjda se logikom stvari i slijedom događaja misli na neku ozbiljnu demokratsku državu a ne na neku "Južno Amerčku banana tvorevinu ili Južnu Osetiju, Putinovu guberniju. Meni danas Hrvatska zahvaljujući "ercegovačkom" lobiju koji vam je instalirao predsjednicu i HDZ - u najviše liči na ovo zadnje.


Tu mu objašnjavam situaciju u EU...

Citat:
Istina je da populisti imaju određeni zamah sa Trampom, Putinom, Orbanom i ostalim fašistima ali ovaj svijet pokreću pare, ekonomija, money, money a zatvaranjem u neke nacionalističke torove svi gube pa tako da oni na neke duge staze nemaju budućnost.
Ko su glavni akteri hercegovaćkog lobija??
HaHa pa svi koji vam se nešto pitaju u HR.
ili porijeklom iz BiH ili su dogmizali prije 20 - tak god. kao i ti čim navijaš za KGK.
Kao da vam je samo Bandić Bosanac, jer pušite foru pošteno. Sjećaš li se tzv. JNA, e u njoj je bilo 95% oficira srba, pa čija je to bila vojska? Pa srpska naravno. E sad u navodno "Hrvatskoj katoličkoj crkvi" više od 95% zaposlenih, a naročito svećenstva nisu Hrvati i nisu rođeni u Hrvatskoj, nego su Bosanski katolici i dolaze iz Bosne i Hercegovine. Znači izmišljeni Hrvati, koji zapravo sa Hrvatskim narodom nemaju ni jednu dodirnu tačku, osim katoličke vjere. Pa čija je onda to crkva? E takva Crkva umjesto službom božjom najviše se bavi politikom i promicanjem ustaštva što je dovelo do toga da se sve više autohtonih Hrvata iseljava iz Hrvatske a crkva umjesto njih useljava izmišljene Hrvate, odnosno Bosanske i Albanske katolike. Nije teško primijetiti da su gotovo svi tajkuni u Hrvatskoj Bosanci i Hercegovci ili bar porijeklom iz BiH i da među njima gotovo da i nema Hrvata rođenih u Hrvatskoj. A kako su došli do kredita kojim su ti Bosansko Hercegovački tajkuni otkupljivali i privatizirali Hrvatske firme, koje su bile vlasništvo svih Hrvatskih građana? Pa dala im ta Crkva koja je zahvaljujući Širokobriješkim HDZ-u (Gojko Šušak) oslobođena svih poreza koje plaćaju ostali građani Hrvatske, pa tako imaju novac koji oni naravno usmjeravaju u ostvarivanje interesa Bosansko – Hercegovačkih građana, a ne i Hrvata koji taj novac izdvajaju. Jel' sad jasno kako su u izmišljenoj privatizaciju Bosansko-Hercegovački građani postali vlasnici većine državnih firmi u Hrvatskoj. Sve su vam uništili, upropastili i rasprodali, pa se ne čudi što posla za autohtone Hrvate u Hrvatskoj jednostavno nema. A nemojte ni pomisliti da je time pljačka imovine Hrvatskih građana od strane "ercegovačkih" četnika, lafo Ustaša završena…


Tu mu objašnjavam da Trump i Putin nisu "fašisti", hrvatsku povijest u BiH, privatizaciju, takozvani "hercegovački" lobi, nepostojanje građanskog identiteta u BiH...

Citat:
Dobro eto neka ti imaš pojma o čemu pričaš kao i svaki drugi maloumni pristalica raznih populista koji prodaju maglu. Ne bi se osvrtao na ove sve tvoje nebuloze koje iznosiš, izgubio bi svoje dragocjeno vrijeme ali na neke ne mogu prešutjeti.
Neko ko kao ti slavi Putu a druge optužuje za komunizam je tipični HDZ Tuđmanovac licjemjer i ljigavac.
Samo da te podsjetim da ta njegova "dobra" buržoazija prema posljednjem izvještaju, a koju čini 10% stanovnika Rusije posjeduje 82% bogatstva u Rusiji. U Rusiji zajedno sa njim (čije se bogatstvo procjenjuje na preko 200 milijardi dolara) živi više od 70 milijardera, i svi su Putinovi oligarsi..
Puto je ubio "samo" 58 novinara u Rusiji koji su se usudila da napišu nešto protiv njega, kao i svu opoziciju. Okupirao je Čečeniju, Krim, Donbas, Novorusiju, Dagestan, Osetiju, Ingušetiju, napao Ukrajinu, Gruziju, Siriju...prijeti Litvaniji, Estoniji, Latviji, Finskoj, Švedskoj...provocira Britaniju, miješa se na Kosovu, u izbore u Crnoj Gori i Makedoniji...mulja sa Kinezima, Iranacima i Severno korejcima itd. i to je po tebi oličenje antifašizma?

"Konstitutivni narodi" su floskula koja ne postoji nigdje na svijetu, obična srbo-komunistička podvala. Zašto onda ni jedan drugi narod u ex YU osim tzv.Srba nije konstutivan? Ili zašto u Srbiji nisu konstituivni Hrvati ili Bošnjaci? Zašto u Hrvatskoj Srbi više nisu konstituivni? Kada vratite srbima "konstituivnost" u Hrvatskoj koju je tuđman ukinuo, onda to pravo možete tražiti i u Bosni. Ni Bosnu ni Hrvatsku nisu konstituisali nikakvi Srbi, Hrvati, Bošnjaci jer kada su te države konstituisane u srednjem vijeku nacije nisu postojale. U demokratiji su GRAĐANI suvereni a ne nekakve etno-fašističke enklave. Etnokratija kao sistem je postojala samo u doba nacističke Njemačke i danas u Bosni sa nefunkcionalnom luđačkom košuljom od Ustava, koji je NAMETNUT AGRESIJOM I GENOCIDOM, a ne demokratski izglasanim u Parlamentu RBiH.

Komšić je LEGALAN i LEGITIMAN po važećem ustavu koji nismo mi pisali a samo to nije HDZ BiH, kao što mu onda nije ni Milanović nije legalan jer su 99% svojih glasova dali KGK.
U kantonima u kojima HDZ ima većinu Bošnjaci i Srbi su građani drugog reda, dominacija Hrvata je stopostotna. U Srednjobosanskom kantonu, u kom Bošnjaci čine 60% stanovništva, trpe relikte takve postratne dominacije, poput školskog programa iz Hrvatske i diploma sa šahovnicom umjesto bh. grba. Provodi se etnička
Segregacija-Apartheid (dvije škole pod jednim krovom). U Federaciji BiH, gdje Hrvati čine 22% stanovništva, u vlasti učestvuju sa 40%, na nivou države, gdje čine 12% stanovništva, u vlasti učestvuju sa 33% i tako dalje. I to je redovno na račun Bošnjaka, uz smišljene optuže o nekakvoj nepostojećoj "ugroženosti" i majorizaciji Hrvata. Bošnjaci će u skoroj budućnosti prekinuti diktaturu manjine nad većinom, koju je Čoviću omogućila poltronska SDA i njena jalova ne državnička politika i vratiti sve pozicije koje im po Ustavu pripadaju – proporcionalnu zastupljenost u formiranju strukture vlasti...
pa toliko o nekoj navodnoj ugroženosti..

Bosna je bila država jednog naroda - Bošnjana (nakon dolaska Turaka Bošnjaka). Velikosrpska i velikohrvatska politika tokom 19-og vijeka izvršile posrbljavanje bosanskih Vlaha i croatizaciju Bošnjaka na osnovu religije, pa tako imamo jedan od najvećih paradoksa na planeti da se danas jedan narod bori sam protiv sebe i svoje države za interese drugih država. Sa druge strane istina je i da ostatak tih Bošnjaka (muslimani) većinom zaboravili svoju predtursku historiju pa su tako nacionalno buđenje u Evropi u 18 i 19 vijeku propustili (dijelom i zbog toga što Islam kao religija potpuno zanemaruje naciju i nacionalnu državu, a djelom i radi uskih ličnih interesa svojih prvaka, koji su bili poslovno povezani sa Turskom) te ih je to koštalo u budućnosti.
Srbija i Hrvatska su u potpunosti iskoristile to odsustvo nacionalne svijesti te razlike i duboke podjele u u religijama te stvorile stanje kakvo je i dan danas, sve zarad svojih imperijalističkih interesa i pretenzija na teritoriju Bosne.


Slavim Putu jer sam rekao da Putin ne podržava ideologiju fašizma...


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 72 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 250 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO