HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 21:44.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 38 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Brutalno pretukli susjede u Tuzli, motiv nacionalna mržnja i netrpeljivost.
PostPostano: 25 tra 2020, 07:59 
Offline

Pridružen/a: 24 tra 2020, 22:59
Postovi: 4
DrMag je napisao/la:
Nemam poma o cemu pises i kakve veze ima sa temom ko je bio u ustasama, domobranima, partizanima. Razgovarajuci sa ljudima koji su se bavili tom temom, dosao sam do zakljucka kako je vecina partizana, ustasa i domobrana bilo pripadnicima tih vojnih formacija ne iz uvjerenja, nego sto su im dosli sa puskom na vrata i odveli. Od tada je proslo 79 godina i ja bi da se bavimo sadasnjom situacijom. Mozemo li?


Ok! Odustajem jer smatram da nemam razloga sa tobom ulaziti u raspravu...zalosno je da ima iole normalna osoba koja podrzava najveceg olosa Covica a sa njim i ostale satelite sirom BiH! Zivio ti meni!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Brutalno pretukli susjede u Tuzli, motiv nacionalna mržnja i netrpeljivost.
PostPostano: 25 tra 2020, 11:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 vel 2020, 16:12
Postovi: 1346
DrMag je napisao/la:
Danijel Senkic (potrcko odvjetnika Ajanovica) i njegov portal objavom teksta i naslovom kakav jest potice medjunacionalnu mrznju u Tuzli, ucinili su da se Hrvati ne osjecaju sigurno. U Ime cega i koga siri medjunacionalnu mrznju autor i njegov gazda???


Njegovi tekstovi i stavovi još od vremena pisanja članaka za Hrvatski Glasnik su međunacionalno uvredljivi. U međuvremenu je promijenio mentora, sada piše za one protiv kojih je pisao u HG, a protiv onih prvih. Uvjeren zajedno sa svojim mentorom u ispravnost svojih stavova, raspiruje mržnju protiv kojih se navodno bore.

Kriminalna hobotnica u Tuzli sastavljana od pravnika (odvjetnici, tužitelji, suci), struktura mup-a, i njihovih stranačkih kolega u UKC i privrednim subjektima će nabaviti svu potrebnu dokumentaciju da optuže i osude svakoga koga misle da treba osuditi, jer smeta njihovim poslovima. Nikakav problem da zlostavljač postane žrtva i obrnuto. Zlostavljač će dobiti ljekarsko uvjerenje o povredama koje ne postoje, pravnici će smisliti tužbu za najveću moguću kaznu. Suci će presuditi po dokazima, i to je to.

Tako je i u ovom slučaju. Da je pravne države, žrtva bi odavno robijala zbog financijskih utaja i drugih stvari o kojima se piše po društvenim mrežama.

_________________
- Europa na koljenima, Rusija na laktovima.
- Sprženi telegram mozgovi zamjere ispranim twitter mozgovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Brutalno pretukli susjede u Tuzli, motiv nacionalna mržnja i netrpeljivost.
PostPostano: 25 tra 2020, 14:07 
Offline

Pridružen/a: 20 kol 2015, 00:19
Postovi: 124
Zalosno sta smo dopustili, onolika nasa zemlja u Tuzli i sva okolna sela Hrvatska... a da nemamo nikakva prava ni nijednog pravog politicara da se pita nesto...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Brutalno pretukli susjede u Tuzli, motiv nacionalna mržnja i netrpeljivost.
PostPostano: 25 tra 2020, 14:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
To je ta multietnička Tuzla. Zadnji bastion ljevičarstva na brdovitom Balkanu. :D

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Brutalno pretukli susjede u Tuzli, motiv nacionalna mržnja i netrpeljivost.
PostPostano: 25 tra 2020, 18:55 
Offline

Pridružen/a: 25 tra 2020, 18:00
Postovi: 8
Mrgud1 je napisao/la:
DR Mag: Zasto i dan danas opcenito Hrvati TK ne vole one koji su u WW2 bili na strani ustasa, domobrana , vec one koji su provjereni komunisti , a u sustini su SDA potparoli.


"Općenito Hrvati TK"- kako mozes donijeti ovakav zaključak i pričati o "općenito Hrvatima iz TK". Ja sam Hrvat iz TK i nisam niti za fašizam (WW2-ustaše), niti za komunizam (komunisti, kvazi komunisti-SDP i ostale stranke koji se tako medijski predstavljaju kao "građanske opcije" sa neskrivenom agendom da naprave BiH kakva je bila ex-YU - Sarajevo, i KS u BiH - kao sto je bio Beograd, i Srbija u ex-YU ) , niti sam "portparol" SDA i onoga što je ta stranka od rata do danas, a o ratu da ne i pričamo, i njihovoj do dan-danas propagandi da su oni "jedini" branitelji BiH, a svi ostali koji nisu njihovi poltroni, su po njima "agresori". A SDA je, zajedno s HDZ-om, nakon desetljeća vladanja, je napravila od ove države "UZP" - država po mjeri vladajuće političke "mafije". Osim ako nisi Željko Malnar koji je došao da saznanja o "hrvatima TK" preko svojih gostiju, ili si "vidovita Džemila", nemoj pričati o nama "Hrvatima TK" koji nisu ni u HDZ-u, niti u bilo kojoj drugoj stranci, a ne slažu se s tim da jedan Sarajlija vrijedi kao 2 Tuzlaka, 2 Mostarca, 2 Livnjanina, 2 Zeničanin, a isto to vrijedi za svako Sarajevsko dijete u osnovnoj i srednjoj školi, itd., itd.... Nisam ni za HDZ, niti za SDA, niti SDP, ja sam za PRAVDU i za jednak tretman svih ljudi pred zakonima ove države (ali sam protiv zakona po kojem je ovo omogućeno da Sarajlija vrijedi duplo od svih drugih), a i međunarodnih zakona i sudova! Ali znam da do toga neće doći jer će upravo sve te političke elite završiti u zatvoru, ako se počnu provoditi zakoni koji su prepisali ili će prepisati iz EU.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Brutalno pretukli susjede u Tuzli, motiv nacionalna mržnja i netrpeljivost.
PostPostano: 25 tra 2020, 19:15 
Offline

Pridružen/a: 25 tra 2020, 18:00
Postovi: 8
https://www.hop.com.hr/2017/04/29/velik ... og-naroda/
Ne "branim" HDZ, "branim" demokraciju i volju naroda, iako nisam na strani bilo koje stranke. A nije niko "dovoljno glasno" pričao o ovome, iako su mjesne zajednice u pitanju, ali se vidi "princip" koji je u pozadini. Kao i ovo: https://www.bljesak.info/kultura/flash/ ... -bih/32395


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Brutalno pretukli susjede u Tuzli, motiv nacionalna mržnja i netrpeljivost.
PostPostano: 25 tra 2020, 20:15 
Offline

Pridružen/a: 20 kol 2015, 00:19
Postovi: 124
Pozz Tuzlak :) zanima me kakvo je stanje, je li bas tako lose za Hrvate, cime se bave, ima li omladine sta... i jeli istina da su sva ona onolika sela oko Tuzle Hrvatska vecinom po katastru...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Brutalno pretukli susjede u Tuzli, motiv nacionalna mržnja i netrpeljivost.
PostPostano: 26 tra 2020, 07:52 
Offline

Pridružen/a: 25 tra 2020, 18:00
Postovi: 8
Pozz. Ekonomski gledano, nije loše samo Hrvatima, loše je velikoj većini ljudi koji žive ovdje. Ne primjećujem, u svakodnevnom životu, da ima nekih nacionalnih tenzija, kod "običnih" ljudi. Svi smo u istim ***, a govana ima za sve :) Omladina, i ne samo omladina, odlazi van, bez obzira na narodnost. U TK, prema zvaničnoj statistici, 2019. zaposlenih je bilo oko 100 000 ljudi, a nezaposlenih 79 000. Ali tamo gdje se pita politička oligarhija prije će biti zaposlen Bošnjak, nego Hrvat, i to Bošnjak sa članskom iskaznicom neke od stranaka, i eventualno sa kešom za "podmazivanje". Pretpostavljam da se s "podmazivanjem" može zaposliti i Hrvat. Uglavnom isto kao i u većini BiH, lopovluk vlada, sve stranke se bore za fotelje, kako bi zapošljavale svoje ljude.
Što se tiče sela oko Tuzle, istina je da su većinom naseljena Hrvatima. Ne znam da li su i dalje većinska, jer puno ljudi je otišlo i još će ih otići. https://upload.wikimedia.org/wikipedia/ ... 7879905408


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Brutalno pretukli susjede u Tuzli, motiv nacionalna mržnja i netrpeljivost.
PostPostano: 26 tra 2020, 13:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Tu bandu treba goniti, hrvati samo po potrebi.

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Brutalno pretukli susjede u Tuzli, motiv nacionalna mržnja i netrpeljivost.
PostPostano: 26 tra 2020, 15:54 
Offline

Pridružen/a: 25 tra 2020, 18:00
Postovi: 8
https://www.facebook.com/hercegbosna.or ... 240367488/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Brutalno pretukli susjede u Tuzli, motiv nacionalna mržnja i netrpeljivost.
PostPostano: 26 tra 2020, 16:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Zrinski115 je napisao/la:
https://www.facebook.com/hercegbosna.org/photos/hrvatine-uni%C5%A1tile-i-ugasile-jedini-elektronski-medij-na-hrvatskom-jeziku-u-tuzli/10152595240367488/



Au jbt pa sto vi u Tuzli trpite i jos za njih glasujete.

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Brutalno pretukli susjede u Tuzli, motiv nacionalna mržnja i netrpeljivost.
PostPostano: 26 tra 2020, 18:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ko je ovaj idiot ? I zašto je temu okenuo na sranje protiv HDZ-a ?

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Brutalno pretukli susjede u Tuzli, motiv nacionalna mržnja i netrpeljivost.
PostPostano: 26 tra 2020, 19:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
BBC je napisao/la:
Ko je ovaj idiot ? I zašto je temu okenuo na sranje protiv HDZ-a ?



:smijeh hadzeovac

Ako ce hadezeovci odobravati pljacku vlastitog naroda, onda treba nabiti kompletnu stranku na onu stvar.

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 38 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Bošnjak..007, nesorta, Robbie MO, Srpsčanin i 284 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO