HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 18:29.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 232 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Cetnikadija ponovno "jede ***"
PostPostano: 07 lip 2011, 17:06 
Offline

Pridružen/a: 06 lip 2009, 22:08
Postovi: 347
DzoniBG je napisao/la:
Franko, citaj temu od pocetka, nema sa moje strane nikakve mrznje, odmah sam rekao da nikog ne treba demonizovati, i da Stepinceva biografija ima i dobre i lose strane...

Kad kazem da je lose bilo podrzavanje NDH sa Pavelicem na celu, ustane kuka i motika, nema trezvene diskusije, odmah optuzbe da imam nesto protiv hrvatske drzave i katolicke crkve.

Nema mrznje ni prema Benediktu, njega niko nije spominjao, vec sam samo istakao razloge zasto mislim da SPC ne zeli da ga pozove. Mozemo i o njemu raspravljati, i u njegovoj biografiji ima svasta, ali otisli bi daleko. Na svaku primedbu o katolicanstvu dobijemo samo kontraoptuzbu o SPC, ciju ja stranu ne drzim po mnogim pitanjima i otvoreno iznosim greske koje su pravljene, dok je sa druge strane zid cutanja, niko ne sme da dirne u dogmu Vatikana, kao da je to isto sto i hriscanska vera. :yawn


Prvo i osnovno kritizirane su izjave ličnosti iz Srbije, čije je izjave Tulkas prenio.
Te izjave su gnjusne i fašističke. Tipične za RTS 90ih godina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Cetnikadija ponovno "jede ***"
PostPostano: 07 lip 2011, 17:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lis 2009, 12:36
Postovi: 2103
Lokacija: grad
Frankopan je napisao/la:
Hrvat je napisao/la:
Kakav Pavelićev buraz???

Ante Pavelić zubar nema nikakve veze s Antom Pavelićem (poglavnikom)... osim istog imena i prezimena.


Poglavnik mi moze popusit. On je jedno ***. I zubar isto. ( Nek povede i Jurisica).

Ali nije buraz od ovog koji je potpisao...

_________________
Nacionalizam je ideologija i pokret koji ističe interese i prava nacije, ponajprije njezino pravo na samoodređenje.

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Cetnikadija ponovno "jede ***"
PostPostano: 07 lip 2011, 17:11 
Offline

Pridružen/a: 24 svi 2010, 19:48
Postovi: 2948
Lokacija: predvorje dzeneta
Agathonikos je napisao/la:
zlatni_ljiljan je napisao/la:
Nista smesnije nema nego kad se Srbin kiti antifasizmom :zubati :zubati prava ofiraza,oni su antifasisti onolko kolko je Georgios Kyriakos Panagitou heterosexualan :biceovodobro

Pozdrav gospodine Ljiljane. Nejma vas dugo na HB forumu te mi je drago što vas vidim opet :D


Otkad su uspostavljeni srpskovlashki-'rvatskovlashki "bilateralni" odnosi na ovom forumu sve je manje medijskog prostora za probosanske snage ,dodushe dzaba se vi mucite nejma selameta ni od jednijeH ni od drugijeH taman da vam za pojacanje dodje i Josip Pejakovic nemerete protiv E-Dina Djeke i raje :bih :sega

_________________
Bismillahi rrahmani rrahim
Kul huvallahu Ehad
Allahu Samed
Lem Jelid Ve Lem Juled
Vel Lem Jekullehu Kufuven Ehad


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Cetnikadija ponovno "jede ***"
PostPostano: 07 lip 2011, 17:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 srp 2009, 14:47
Postovi: 889
joe enter je napisao/la:
Frankopan je napisao/la:
Srbi nikada ne propuste priliku mrziti i mrziti i mrziti....

Podsjetimo se, Stepinac je bio Solunski Dragovoljac - Kajmakcalan i sve ostalo. Pavelicev buraz je na Terazijama potpisivao ulaz Hrvata u SHS. Nek se upitaju sto je nagnalo te ljude da promjene svoje misljenje.

U drugu ruku, a priznajuci da je ubijanje djece u Jasenovcu STRAHOVIT zlocin, neznam zasto Srbi konacno ne shvate da su Hrvati na cistu sto se svojih zlocina tiche....nama su zlocini nad civiilima neprihvatljivi i mi ih osudjujemo. Gadimo se ubojica pravoslavne djece.

Vrijeme je konacno shvatiti da je u obostratnom interesu da se okrene nova stranica u odnosima dviju zemalja. Israjuci na ideji univerzalne mrznje spram necem svetom poput Benedikta XVI je zbilja samoubojstvo. Zar ne bi bilo bolje da se oba narorda KONACNO okrenu pravim svojim neprijateljima...islomo-fasistima. Evo recimo Bartolomeju u Konstantinopolisu Turska banda ne dozvoljava ni da svecenika poducava, vec cine sve da ostatak ostatka napacenih Grka u Turkskoj isele i uniste.

Cemu ..cemu ovo Srbi? Zar se ne sjecate dana kada je 0 Hrvata prije 20 godina smjelo ostat na zemlji gdje su krocile vase vasljive cetnicke horde? Od Vukovara do Skabrnje.


To je mit o Stepincu da je bio dragovoljac i obična laž , nego je svoje dupe izvukao jer je bio zarobljenik na ruskom frontu pa su ga posle revolucije dali jednu brigadu tih oslobođenika!
Ko je terao Hrvate da uđu u SHS?! , pa niko , oni su sami došli jer nisu imali kud , znači izvukli se a bili naverniji austrijski podanici i vojnici i zdušno ratovali protiv Srbije sa velikim oduševljenjem i masom zločina u Mačvi!

Samo nemojte vi braniti hrišćane i to pravoslavne Grke , oni su davno rekli "Bolje turban nego pod papom"!!
A pre nego budeš tugaovao pravoslavcima u Grčkoj i Konstatinopolju trebaš poprilično isprazniti vatikanske depoe i Veneciju koliko ima opljačkanog blaga upravo odande gde bi ti sad da braniš zajedno sa papom!
Pitaj svetogorce hoće li vašu pomoć zbog islama , pa neće jer oni dnevno bace po 5 anatema na papu.


Ako je ovo stav Srba ja sam za to da vam se nikada ne dozvoli uc u EU. Vi jednostavno mrzite sv. Oca i sve sto je katolicko i apostolsko. Vatikan je jedini nosilac prave i neprekinute niti krscanstva do vremena Isusa, a vasi, od turskih sultana postavljani patrijarski su nista drugo do gomila poluspismenih i mrznjom ispunjenih barbara koji sa krsvanstvom nemaju nikakove veze.

I please..nemojte se poredit sa Grcima...ili Makedoncima ( koje ni ne priznajete, iako ste potekli od Ohridske Patrijarsije). Vi u Crkvu nikada niste ni isli, choporativno ste nekrsteni a znakom velike nesrece ste smatrali da svecenika i vidite na uluci. Vi ste uglavnom krivoslavci jer vjeru koristite kao instrument mrznje. Sramite se.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Cetnikadija ponovno "jede ***"
PostPostano: 07 lip 2011, 17:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 srp 2009, 14:47
Postovi: 889
Hrvat je napisao/la:
Frankopan je napisao/la:

Poglavnik mi moze popusit. On je jedno ***. I zubar isto. ( Nek povede i Jurisica).

Ali nije buraz od ovog koji je potpisao...


Navodno III koljeno...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Cetnikadija ponovno "jede ***"
PostPostano: 07 lip 2011, 17:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 17:54
Postovi: 13159
Frankopan je napisao/la:

Dzoni...be good. Spepinac je cist, sveti covjek. Ni traga mrznje spram Srba. Ni traga. Mislis li ti da se moglo razgovarati sa onom budalom od Pavelica?? Pa on je i Maceka strapao u Jasenovac. Po tvom ( i vasem) nacinu razmisljanja Crkva je trebala rec Titu ili Pavelicu: Ne mi te ne priznajemo druze Tito. Pa vase su patrijarhe hatiserifom postavljali Turci. Bosna Srebrena je nazvana tako po Srebrenici. Mi smo nase odbijanje prihvatanja islama i pravoslavlja koje je tuskom sabljom sireno platitili izgledom svoje zemlje koja lici na bumerang.

Shvatite...ne moze pljuvat po Vatikanu i Stepincu i ocekivat da cemo bit prijatelji. Do je nesto sto mi NIKADA nit PO KOJU CIJENU ne mozemo prihvatiti.


Za mene je covek covek, ne verujem u "ciste i svete" ljude, pokusao sam otvoriti diskusiju sta je bilo dobro i lose u njegovom liku i delu, ali izgleda na pogresnom mestu.

Svestan sam cinjenice da u teskim vremenima crkva izbegava da izabere stranu, jer lako mogu biti unisteni, ali govorim o otvorenoj podrsci Stepinca proglasenju NDH sa Pavelicem na celu, ne pushim pricu da nije znao pravu prirodu tog rezima, i sta ce biti proizvod marionetske hitlerove drzave koja se mora ponasati po zakonima Rajha.
Posle je uradio dobre stvari, zalagao se da se prekine ubijanje i Srba i Jevreja, pisao pismo Pavelicu, posle su ga komunisti optuzili za sve zivo, kao nacin da potisnu uticaj katolicke crkve u komunistickoj Jugi.

Turci su postavljali patrijarhe ne zato jer su Srbi to zeleli, vec zato sto izbora i nije bilo, cesto se tu protura prica kako su oni promovisali pravoslavlje, a istina je da 400 godina je bilo zabranjeno i da zvona zvone u crkvi. To je bilo puko prezivljavanje pod represijom osvajaca.

Vi ste u svojim krajevima dobro iskusili sta znaci turska vladavina, drzali su i Slavoniju, da je Sulejman Velicanstveni malo bolje organizovao opsadu Beca, svi Hrvati bi iskusili "blagodeti" maloazijskih varvara, samo istorijski slucaj vas je spasao od sudbine koja je okovala mnoge Srbe.

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Cetnikadija ponovno "jede ***"
PostPostano: 07 lip 2011, 17:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 17:54
Postovi: 13159
bonislav je napisao/la:

Prvo i osnovno kritizirane su izjave ličnosti iz Srbije, čije je izjave Tulkas prenio.
Te izjave su gnjusne i fašističke. Tipične za RTS 90ih godina.


Naslov teme i uvodni tekst su bolest mozga.

Perjanice su Dveri i Kurir, zutilo i crkve i novinarstva. Nikakav to nije pokazatelj niti tema za diskusiju, to je najobicniji shit.

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Cetnikadija ponovno "jede ***"
PostPostano: 07 lip 2011, 17:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Frankopan je napisao/la:
Vi jednostavno mrzite sv. Oca i sve sto je katolicko i apostolsko.


:D

Ne, već ga ne smatramo svojim niti će ikad biti naš niti želimo niti hoćemo da bude. Nema tu mržnje, samo dištanc :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Cetnikadija ponovno "jede ***"
PostPostano: 07 lip 2011, 17:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Frankopan je napisao/la:
Ako je ovo stav Srba ja sam za to da vam se nikada ne dozvoli uc u EU. Vi jednostavno mrzite sv. Oca i sve sto je katolicko i apostolsko. Vatikan je jedini nosilac prave i neprekinute niti krscanstva do vremena Isusa, a vasi, od turskih sultana postavljani patrijarski su nista drugo do gomila poluspismenih i mrznjom ispunjenih barbara koji sa krsvanstvom nemaju nikakove veze.

I please..nemojte se poredit sa Grcima...ili Makedoncima ( koje ni ne priznajete, iako ste potekli od Ohridske Patrijarsije). Vi u Crkvu nikada niste ni isli, choporativno ste nekrsteni a znakom velike nesrece ste smatrali da svecenika i vidite na uluci. Vi ste uglavnom krivoslavci jer vjeru koristite kao instrument mrznje. Sramite se.


Pa naravno da mrzim svetog oca , jer samo je Hrist sveti otac i njegov ćaća Bog , dok papa to nije , on jeretik!
Vi obožavate živa čoveka , ako je to kršćanski onda sam ja budista!

Samo se vi katolici manite pravoslavnih i biće u redu jer pravoslvni neće uglavnom ništa sa jereticima da imaju1
Šta ćeš ti u Svetoj Gori kod sultanovih podanika?! , to nije za tebe!

Ali papa navalio oće da se sastaje i širi ekumenizam , pa vi koji još na stari način mrzite pravoslavne kao ti sad ipak morate poslušati papu što je totalno ludilo.

Ja verujem da si ti za ekumenizam samo zato što je to papa rekao a vamo govoriš da smo barbari i polipismeni!
Toliko o iskrenosti katolika gde se vidi čista politika i želja za moći i vladanjem , samo danas je to prefidnije i prekriveno!

Ne pomaljaj lice u Svetu Goru , to bi bilo svetogrđe veliko da neko ko ovako govori i pravoslavnima promoli nos tamo.

p.s
Ja ne mrzim obične vernike već samo papu i taj papski sistem koji je čista jeres i nema veze sa hrišćanstvom!

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Cetnikadija ponovno "jede ***"
PostPostano: 07 lip 2011, 17:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Agathonikos je napisao/la:
Frankopan je napisao/la:
Vi jednostavno mrzite sv. Oca i sve sto je katolicko i apostolsko.


:D

Ne, već ga ne smatramo svojim niti će ikad biti naš niti želimo niti hoćemo da bude. Nema tu mržnje, samo dištanc :D


Tako je Aga , taj papa samo nešto hoće , evo neki dan se obraćao na srpskom kažu hrvatski mediji?1

Šta oće bre taj?! , daleko mu lepa kuća vatikanska od svih pravoslavnih , i nek se ne primiče i život će biti sasvim lep svima! :zubati

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Cetnikadija ponovno "jede ***"
PostPostano: 07 lip 2011, 17:27 
Offline

Pridružen/a: 14 vel 2010, 20:40
Postovi: 1575
Lokacija: Zaljev svinja
joe enter je napisao/la:
p.s
Ja ne mrzim obične vernike već samo papu i taj papski sistem koji je čista jeres i nema veze sa hrišćanstvom!


I šta tebe boli *** ima li to veze s kršćanstvom ili ne? Nisi katolik, pa te ne bi trebalo dirati. I meni se čini da svetosavlje nema veze s kršćanstvom, pa što? Ne smeta mi uopće.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Cetnikadija ponovno "jede ***"
PostPostano: 07 lip 2011, 17:28 
Offline

Pridružen/a: 24 svi 2010, 19:48
Postovi: 2948
Lokacija: predvorje dzeneta
joe enter je napisao/la:
Frankopan je napisao/la:
Ako je ovo stav Srba ja sam za to da vam se nikada ne dozvoli uc u EU. Vi jednostavno mrzite sv. Oca i sve sto je katolicko i apostolsko. Vatikan je jedini nosilac prave i neprekinute niti krscanstva do vremena Isusa, a vasi, od turskih sultana postavljani patrijarski su nista drugo do gomila poluspismenih i mrznjom ispunjenih barbara koji sa krsvanstvom nemaju nikakove veze.

I please..nemojte se poredit sa Grcima...ili Makedoncima ( koje ni ne priznajete, iako ste potekli od Ohridske Patrijarsije). Vi u Crkvu nikada niste ni isli, choporativno ste nekrsteni a znakom velike nesrece ste smatrali da svecenika i vidite na uluci. Vi ste uglavnom krivoslavci jer vjeru koristite kao instrument mrznje. Sramite se.


Pa naravno da mrzim svetog oca , jer samo je Hrist sveti otac i njegov ćaća Bog , dok papa to nije , on jeretik!
Vi obožavate živa čoveka , ako je to kršćanski onda sam ja budista!

Samo se vi katolici manite pravoslavnih i biće u redu jer pravoslvni neće uglavnom ništa sa jereticima da imaju1
Šta ćeš ti u Svetoj Gori kod sultanovih podanika?! , to nije za tebe!

Ali papa navalio oće da se sastaje i širi ekumenizam , pa vi koji još na stari način mrzite pravoslavne kao ti sad ipak morate poslušati papu što je totalno ludilo.

Ja verujem da si ti za ekumenizam samo zato što je to papa rekao a vamo govoriš da smo barbari i polipismeni!
Toliko o iskrenosti katolika gde se vidi čista politika i želja za moći i vladanjem , samo danas je to prefidnije i prekriveno!

Ne pomaljaj lice u Svetu Goru , to bi bilo svetogrđe veliko da neko ko ovako govori i pravoslavnima promoli nos tamo.

p.s
Ja ne mrzim obične vernike već samo papu i taj papski sistem koji je čista jeres i nema veze sa hrišćanstvom!

On ,Allah,je Jedan!Allah je Samopostojeci!Nije rodio,niti je rodjen!Njemu niko nije ravan!

Toliko o "njegov caca Bog " mazlume

_________________
Bismillahi rrahmani rrahim
Kul huvallahu Ehad
Allahu Samed
Lem Jelid Ve Lem Juled
Vel Lem Jekullehu Kufuven Ehad


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Cetnikadija ponovno "jede ***"
PostPostano: 07 lip 2011, 17:28 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2009, 12:34
Postovi: 3774
DzoniBG je napisao/la:
caporegime je napisao/la:


znači, po ovome svaka ideja hrvatske države je fašistička?
svaki dolazak nekog tko će voditi hrvatsku državu je zločin u korijenu?
činjenica je da je velika većina hrvata tog 1004.1941 bila za slom jugoslavije i za osnutak ndh.
u šta se ona poslije pretvorila najbolje govori činjenica da je velik dio hrvata više nije htio.
ali, ti osuđuješ ideju i stvaranje hrvatske države i prije nego su se dogodile stvari zbog kojih bi trebalo osuditi režim.
odkud su i ljudi i stepinac znali što će se poslije događati?
zašto ne bi podržali ndh u stvaranju?
jebo ja svakog onog u usta tko 10.04. 1941 nije bio za ndh.
a nikom neću zamjeriti da je promijenio mišljenje neko vrijeme poslije.
problem srba je što oni u najvećoj mjeri intimno svaku hrvatsku držaotvornu oideju smatraju zločinom i fašizmom jer intimno (ne mogu to javno, nisu toliko glupi) smatraju hrvate narodom koji ne zaslužuje državu a koji ima i zemlje i kulture koja bi dobro došla srbima.
utoliko ih batine iz rata još više bole, jer su ih dobili od onih na omalovažavanju kojih su oštrili kurčić i to dok su još uvijek bili na papiru jači.
zbog toga se na ovim temema u detaljima o kojima se ne razmišlja, uviđa odnos srba prema hrvatima i hrvatskoj općenito.
ti možda džoni tako i ne misliš, ali se i iz tvoje priče vidi utjecaj mainstream srpskog mentalog odnosa prema hrvatima.
još kad bi lažni šinfejnovci i novopečeni hercegosanski srbofilni propagandisti malo bolje razmijevali srpski mentalni sklop umjesto da ih koji stisak ruke, tapšanje ramena i odvod na roštilj zavodi u mišljenju da su srbi i hrvati zauvijek riješili svoje nesuglasice.


Kakav je ovo zakljucak :001_rolleyes

Ne, fasisticka je NDH na celu sa marionetom Hitlera Pavelicem. On nije cak ni "dosao", nije bilo izbora, vec su ga nametnuli, i to je sve Stepinac znao, ali je podrzao kao "volju hrvatskog naroda".

28.3.1941, dan posto je Beograd ustao protiv pristupanja Trojnom paktu, Stepinac izlazi sa izjavom:

All in all, Croats and Serbs are of two worlds, north pole and south pole, never will they be able to get together unless by a miracle of God. The Schism is the greatest curse in Europe, almost greater than Protestantism. Here there is no moral, no principles, no truth, no justice, no honesty

Ovo bi danasnji NGO mlatimudi nazvali govorom mrznje, ovo je eklatantan primer sovinizma i duhovne plitkoce, on kao predstavnik pre svega hriscanske crkve govori sustinski antihriscanske stavove, za njega su pravoslavci "najveca kletva Evrope", nema morala, principa, istine, pravde, casti...wtf :confused1 Sramna izjava, koja je posle korespondirala sa podrskom Pavelicu, a tek se posle nekog vremena pokajao, pa je retoricki ispeglao sve ovo.

Nastavljas sa svojim teorijama sta Srbi "misle" o Hrvatima i njihovoj drzavnosti, ubacujes rat i sve neukusne zacine kojim to garniras, ne bi ti tu smetao.

Za srpski mainstream je Stepinac=nazzi, sto malo ipak gubi na snazi kad je jedan Tijanic javno u emisiji na RTS-u rekao da je to komunisticka podvala, i da stvari imaju mnogo vise dimenzija.

Ne postoji "srpski mentalni sklop", to je sve jedna ruzna aproksimacija koju uzimas kao aksiom u svojoj mrznji prema Srbima, cak mislim da ti intimno znas da to nije tako, ali u forumskim raspravama cesto koristis takve konstrukcije kako bi poentirao, bez obzira sto je to u startu pogresno.


sve što se o hitleru negativno zna nastalo je nakon 2. svj. rata.
inače, tog proljetnog dana 1941 godine svi su putem novina, interneta, youtubea, i sličnih medijskih pomagala sve znali o njemačkoj, hitleru, genocidu nad židovima
pa tako i a priori "fašističkoj" naravi novostvorene hrvatske države.
i onda ja poentiram na pogrešnim zaključcima a tvoji argumenti su argumenti koji su se mogli koristiti tek možda 1945, uvr glave 1943 i to kod najužeg kruga ljudi, kojima su bile dostupne informacije.
a ja se ne sjećam da je itko od srba ili spc-a osudio onog vladiku dalmatinskog koji je 1995 u benkovcu vrištao i prozivao tko to ima pravo miriti srbe i hrvate te vjekovne neprijatelje.
stepinac jest podržao ndh u početku, ali nije barem držao mise i srao o vjekovnoj hrvatskoj zemlji u mjestima u kjima se još nije ni sasušila krv pobijenih ljudi kao onaj pavle patrijarh u dalju početkom kolovoza 19910 godine kada je rekao das je to srpska zemlja a ni leševi pobijenih hrvata s ceste nisu bili još svi maknuti.
prema tome, ko o čemu, džoni o jeftinom poentiranju.

_________________
Šta je PIČKE? Di vam je ponos kojeg zazivate!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Cetnikadija ponovno "jede ***"
PostPostano: 07 lip 2011, 17:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 17:54
Postovi: 13159
Ja podrzavam ekumenizam, u smislu ujedinjenja svih hriscana, mislim da bi se i Isus i njegovi ucenici stideli ovih podela, jer one negiraju osnovne poruke hriscanstva.

Sve je to u hijerarhiji crkava jedna gola borba za vlast i moc, u danasnjem svetu kome je potrebna duhovna hrana, uteha i visi smisao, prisustvujemo moralnoj dekadenciji i perverziji. Gde je hriscanstvo u 21. stolecu, kad je potrebna vodilja u ovom ludom svetu... zamajavanje vernika, uplitanje u politiku, kradja love, pedofilija...SRAMOTA.

Ja u crkve vise ne verujem, u taj njihov poredak, ne treba mi ni pop, sam u sebi trazim to.

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Cetnikadija ponovno "jede ***"
PostPostano: 07 lip 2011, 17:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
divlja svinja je napisao/la:
joe enter je napisao/la:
p.s
Ja ne mrzim obične vernike već samo papu i taj papski sistem koji je čista jeres i nema veze sa hrišćanstvom!


I šta tebe boli *** ima li to veze s kršćanstvom ili ne? Nisi katolik, pa te ne bi trebalo dirati. I meni se čini da svetosavlje nema veze s kršćanstvom, pa što? Ne smeta mi uopće.


Pa zabole me sve dok papa i njegova klika prestane da NEŠTO HOĆE od pravoslavnih! , jel kontaš?!

Pravoslavni neće ništa sa njima već oće oni , tako da možete i celivati i klanjati se neprobojnom plekisglasu sa papomobila koliko god vam volja sve dok se manete pravoslavnih!

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Cetnikadija ponovno "jede ***"
PostPostano: 07 lip 2011, 17:34 
Offline

Pridružen/a: 14 vel 2010, 20:40
Postovi: 1575
Lokacija: Zaljev svinja
joe enter je napisao/la:

Pa zabole me sve dok papa i njegova klika prestane da NEŠTO HOĆE od pravoslavnih! , jel kontaš?!


Hoće da vas pokatoliči, ka Stepinac ili Strossmayer?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Cetnikadija ponovno "jede ***"
PostPostano: 07 lip 2011, 17:35 
Offline

Pridružen/a: 06 lip 2009, 22:08
Postovi: 347
DzoniBG je napisao/la:

Za mene je covek covek, ne verujem u "ciste i svete" ljude, pokusao sam otvoriti diskusiju sta je bilo dobro i lose u njegovom liku i delu, ali izgleda na pogresnom mestu.


Evo ja se slažem s ovim.

Citat:
Svestan sam cinjenice da u teskim vremenima crkva izbegava da izabere stranu, jer lako mogu biti unisteni, ali govorim o otvorenoj podrsci Stepinca proglasenju NDH sa Pavelicem na celu, ne pushim pricu da nije znao pravu prirodu tog rezima, i sta ce biti proizvod marionetske hitlerove drzave koja se mora ponasati po zakonima Rajha.


Početkom 1941. nitko o Jugi, Engleskoj, USA, Rusiji...nije znao za nekakve njemačke konclogore. Za Aušvic se u Britaniji saznalo tek 43.godine.
Da, Hitler je uveo nirnberške zakone protiv Židova 1935. - niti je to omelo srpskog patrijarha Varnavu da uzveliča Hitlera 1937. velikog Firera koji čini uslugu čovečanstvu, niti Velimirovića Svetog da u Hitleru prepozna Svetog Savu.

Stepinac nije ništa kontroverzniji od patrijarha Pavla, dapače, nad Pavlom lebdi velika sjena nespašavanja nijednog jedinog nesrpskog života.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Cetnikadija ponovno "jede ***"
PostPostano: 07 lip 2011, 17:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
DzoniBG je napisao/la:
Ja podrzavam ekumenizam, u smislu ujedinjenja svih hriscana, mislim da bi se i Isus i njegovi ucenici stideli ovih podela, jer one negiraju osnovne poruke hriscanstva.

Sve je to u hijerarhiji crkava jedna gola borba za vlast i moc, u danasnjem svetu kome je potrebna duhovna hrana, uteha i visi smisao, prisustvujemo moralnoj dekadenciji i perverziji. Gde je hriscanstvo u 21. stolecu, kad je potrebna vodilja u ovom ludom svetu... zamajavanje vernika, uplitanje u politiku, kradja love, pedofilija...SRAMOTA.

Ja u crkve vise ne verujem, u taj njihov poredak, ne treba mi ni pop, sam u sebi trazim to.


Kuku nama svima ako se oni ujedine moj Nikolaj , ja sam odustao od hrišćastva totalno , to je sve jedna žgadija najobičnija!

A papski ekumenizam koji su papisti i smislili je kao kad bi tajkun odjednom odlučio da ode protestvovati sa radnicima i sindikatom protiv samog sebe , a odmah posle toga se on vrati da svom tajkunskom poslu i tituli!

Prvi čin je ekumenizma koji je normalan i priohvatljiv je da pap ukine sam sebe u ovom obliku kakv je već vekovima i koji još danas postoji! , ništa drugo!

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Cetnikadija ponovno "jede ***"
PostPostano: 07 lip 2011, 17:38 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2009, 12:34
Postovi: 3774
joe enter je napisao/la:
Frankopan je napisao/la:
Ako je ovo stav Srba ja sam za to da vam se nikada ne dozvoli uc u EU. Vi jednostavno mrzite sv. Oca i sve sto je katolicko i apostolsko. Vatikan je jedini nosilac prave i neprekinute niti krscanstva do vremena Isusa, a vasi, od turskih sultana postavljani patrijarski su nista drugo do gomila poluspismenih i mrznjom ispunjenih barbara koji sa krsvanstvom nemaju nikakove veze.

I please..nemojte se poredit sa Grcima...ili Makedoncima ( koje ni ne priznajete, iako ste potekli od Ohridske Patrijarsije). Vi u Crkvu nikada niste ni isli, choporativno ste nekrsteni a znakom velike nesrece ste smatrali da svecenika i vidite na uluci. Vi ste uglavnom krivoslavci jer vjeru koristite kao instrument mrznje. Sramite se.


Pa naravno da mrzim svetog oca , jer samo je Hrist sveti otac i njegov ćaća Bog , dok papa to nije , on jeretik!
Vi obožavate živa čoveka , ako je to kršćanski onda sam ja budista!

Samo se vi katolici manite pravoslavnih i biće u redu jer pravoslvni neće uglavnom ništa sa jereticima da imaju1
Šta ćeš ti u Svetoj Gori kod sultanovih podanika?! , to nije za tebe!

Ali papa navalio oće da se sastaje i širi ekumenizam , pa vi koji još na stari način mrzite pravoslavne kao ti sad ipak morate poslušati papu što je totalno ludilo.

Ja verujem da si ti za ekumenizam samo zato što je to papa rekao a vamo govoriš da smo barbari i polipismeni!
Toliko o iskrenosti katolika gde se vidi čista politika i želja za moći i vladanjem , samo danas je to prefidnije i prekriveno!

Ne pomaljaj lice u Svetu Goru , to bi bilo svetogrđe veliko da neko ko ovako govori i pravoslavnima promoli nos tamo.

p.s
Ja ne mrzim obične vernike već samo papu i taj papski sistem koji je čista jeres i nema veze sa hrišćanstvom!


koliko bi na ovom forumu trajao musliman da za nekog katoličkog blaženika kaže da je zločinac?
niti 5 minuta.
a kad malo govance srpsko pravoslavno sere ko slon po katoličkoj crkvi, papi, blaženoim i budućem svecu alojziju stepincu on je dobrodošao gost?
e moji konjušari.....najbolje ova sranja podvesti pod slobodu raspravge.

ps. patrijarh pavle je mrtva svinja koja se peče u paklu.
a spc je šovinistička organiozacija koja od zločina radi opravano ponašanje a čiji pripadnici samo prče žene srpskih seljobera dok češu guzice i okreću prasad.
log out ********

_________________
Šta je PIČKE? Di vam je ponos kojeg zazivate!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Cetnikadija ponovno "jede ***"
PostPostano: 07 lip 2011, 17:39 
Offline

Pridružen/a: 06 lip 2009, 22:08
Postovi: 347
DzoniBG je napisao/la:

Naslov teme i uvodni tekst su bolest mozga.

Perjanice su Dveri i Kurir, zutilo i crkve i novinarstva. Nikakav to nije pokazatelj niti tema za diskusiju, to je najobicniji shit.


Tulkas je prenio izjave Čedomira Antića dežurnog istoričara na RTSu kod one 2 plavuše, Upitnik i Da Možda Ne.
Pa izjavu umirovljenog profesora Bogoslovnog fakulteta te predsjednika saveza židovskih općina Srbije Nećaka koji je također bio kod plavuša nedavno u gostima.
To su po meni relevantne osobe.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Cetnikadija ponovno "jede ***"
PostPostano: 07 lip 2011, 17:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
divlja svinja je napisao/la:
joe enter je napisao/la:

Pa zabole me sve dok papa i njegova klika prestane da NEŠTO HOĆE od pravoslavnih! , jel kontaš?!


Hoće da vas pokatoliči, ka Stepinac ili Strossmayer?


Nešto hoće uglavnom , a kad papa nešto hoće to samo može loše završiti za one koji nisu katolici!

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Cetnikadija ponovno "jede ***"
PostPostano: 07 lip 2011, 17:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 17:54
Postovi: 13159
bonislav je napisao/la:

Početkom 1941. nitko o Jugi, Engleskoj, USA, Rusiji...nije znao za nekakve njemačke konclogore. Za Aušvic se u Britaniji saznalo tek 43.godine.
Da, Hitler je uveo nirnberške zakone protiv Židova 1935. - niti je to omelo srpskog patrijarha Varnavu da uzveliča Hitlera 1937. velikog Firera koji čini uslugu čovečanstvu, niti Velimirovića Svetog da u Hitleru prepozna Svetog Savu.

Stepinac nije ništa kontroverzniji od patrijarha Pavla, dapače, nad Pavlom lebdi velika sjena nespašavanja nijednog jedinog nesrpskog života.


Ne slazem se...

Nije se znala razmera zlocina tog rezima, ali se mogla naslutiti namera. Hica vedri i oblaci jos od 1933, Mein Campf je bilo dovoljno procitati pa znati o kakvoj se ideologiji radi... ako ne to, znalo se za Noz dugih nozeva kad je masakrirao svoje najblize ljude, Dahau koji je osnovan 1936 i u koji je trpao sve protivnike, Kristalna noc, spaljivanje knjiga, antisemitizam koji je proklamovao kao agitator vojne sluzbe za moral jos od 1919, imperijalisticki projekat koji je poceo aneksijom Austrije, Ceske, Slovacke, brutalan napad na Poljsku, Dansku, Norvesku, Francusku... niko nije bio slep da ocekuje humanizam od tog bolesnika.

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Cetnikadija ponovno "jede ***"
PostPostano: 07 lip 2011, 17:42 
Offline

Pridružen/a: 24 svi 2010, 19:48
Postovi: 2948
Lokacija: predvorje dzeneta
caporegime je napisao/la:
joe enter je napisao/la:

Pa naravno da mrzim svetog oca , jer samo je Hrist sveti otac i njegov ćaća Bog , dok papa to nije , on jeretik!
Vi obožavate živa čoveka , ako je to kršćanski onda sam ja budista!

Samo se vi katolici manite pravoslavnih i biće u redu jer pravoslvni neće uglavnom ništa sa jereticima da imaju1
Šta ćeš ti u Svetoj Gori kod sultanovih podanika?! , to nije za tebe!

Ali papa navalio oće da se sastaje i širi ekumenizam , pa vi koji još na stari način mrzite pravoslavne kao ti sad ipak morate poslušati papu što je totalno ludilo.

Ja verujem da si ti za ekumenizam samo zato što je to papa rekao a vamo govoriš da smo barbari i polipismeni!
Toliko o iskrenosti katolika gde se vidi čista politika i želja za moći i vladanjem , samo danas je to prefidnije i prekriveno!

Ne pomaljaj lice u Svetu Goru , to bi bilo svetogrđe veliko da neko ko ovako govori i pravoslavnima promoli nos tamo.

p.s
Ja ne mrzim obične vernike već samo papu i taj papski sistem koji je čista jeres i nema veze sa hrišćanstvom!


koliko bi na ovom forumu trajao musliman da za nekog katoličkog blaženika kaže da je zločinac?
niti 5 minuta.
a kad malo govance srpsko pravoslavno sere ko slon po katoličkoj crkvi, papi, blaženoim i budućem svecu alojziju stepincu on je dobrodošao gost?
e moji konjušari.....najbolje ova sranja podvesti pod slobodu raspravge.

ps. patrijarh pavle je mrtva svinja koja se peče u paklu.
a spc je šovinistička organiozacija koja od zločina radi opravano ponašanje a čiji pripadnici samo prče žene srpskih seljobera dok češu guzice i okreću prasad.
log out ********

hebo ih Kachavenda nenormalne

otprilike i jesu ovakvi :zubati

_________________
Bismillahi rrahmani rrahim
Kul huvallahu Ehad
Allahu Samed
Lem Jelid Ve Lem Juled
Vel Lem Jekullehu Kufuven Ehad


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Cetnikadija ponovno "jede ***"
PostPostano: 07 lip 2011, 17:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 srp 2009, 14:47
Postovi: 889
DzoniBG je napisao/la:
Frankopan je napisao/la:

Dzoni...be good. Spepinac je cist, sveti covjek. Ni traga mrznje spram Srba. Ni traga. Mislis li ti da se moglo razgovarati sa onom budalom od Pavelica?? Pa on je i Maceka strapao u Jasenovac. Po tvom ( i vasem) nacinu razmisljanja Crkva je trebala rec Titu ili Pavelicu: Ne mi te ne priznajemo druze Tito. Pa vase su patrijarhe hatiserifom postavljali Turci. Bosna Srebrena je nazvana tako po Srebrenici. Mi smo nase odbijanje prihvatanja islama i pravoslavlja koje je tuskom sabljom sireno platitili izgledom svoje zemlje koja lici na bumerang.

Shvatite...ne moze pljuvat po Vatikanu i Stepincu i ocekivat da cemo bit prijatelji. Do je nesto sto mi NIKADA nit PO KOJU CIJENU ne mozemo prihvatiti.


Za mene je covek covek, ne verujem u "ciste i svete" ljude, pokusao sam otvoriti diskusiju sta je bilo dobro i lose u njegovom liku i delu, ali izgleda na pogresnom mestu.

Svestan sam cinjenice da u teskim vremenima crkva izbegava da izabere stranu, jer lako mogu biti unisteni, ali govorim o otvorenoj podrsci Stepinca proglasenju NDH sa Pavelicem na celu, ne pushim pricu da nije znao pravu prirodu tog rezima, i sta ce biti proizvod marionetske hitlerove drzave koja se mora ponasati po zakonima Rajha.
Posle je uradio dobre stvari, zalagao se da se prekine ubijanje i Srba i Jevreja, pisao pismo Pavelicu, posle su ga komunisti optuzili za sve zivo, kao nacin da potisnu uticaj katolicke crkve u komunistickoj Jugi.

Turci su postavljali patrijarhe ne zato jer su Srbi to zeleli, vec zato sto izbora i nije bilo, cesto se tu protura prica kako su oni promovisali pravoslavlje, a istina je da 400 godina je bilo zabranjeno i da zvona zvone u crkvi. To je bilo puko prezivljavanje pod represijom osvajaca.

Vi ste u svojim krajevima dobro iskusili sta znaci turska vladavina, drzali su i Slavoniju, da je Sulejman Velicanstveni malo bolje organizovao opsadu Beca, svi Hrvati bi iskusili "blagodeti" maloazijskih varvara, samo istorijski slucaj vas je spasao od sudbine koja je okovala mnoge Srbe.


Pogledaj granice pravoslavlja prije Turaka i nakon njih. Imam prijatelje pravoslavce sa prezimenom Latinovic ( vuku podrijeklo iz Venecije). Daj mi ime jedna jedina pravoslavna samostana sa ove, zapadne strane Drine prije Turuka....
Pogledaj sto ste Makednocima uradili....prezimena su im mjenjana...sto ste ucinili Crnogorcima nakon sto su vam toliko pomogli... Sjeti se ona parkacka misica kako u vuce Lazarevu ruku kroz Knin i BIH u predvjecerje prosla rata. U ovom se ratu sve znalo..ali niti jedan jedini put se nisu mogli cuti rijeci pravoslavnih svecenika koji bi ustali i rekli da rusenje katolickih crkava i snajperiranje djece u redu za vodu u Sarajevu nije u redu. Vas je zlocin bio vas izbor. Na izborima ste izabrali ljude koji su planirali genocid Hrvata. U isto vrijeme takova paralela se ne moze povuc sa Hrvatima....Pavelic je postavljen kao kvisling, a Macek, pravi vodj Hrvata je zavrsio u Jasenovcu.

Taj bolesni, agrasivni jezik mrznje koji je printan u podrumima Udruge Srpkih Knjizevnika od 86 nadalje nazalost nanovo zazivljava kod vas. Niste se promjenili. Da Hrvatska ima malo muda sa ovokovim rjecnikom vi NIKADA ne bi postali dio EU-a. Sve dok ne priznate svoje zlocine, od terora izmedju dva rata, plana za istrebljenje muslimana i Albanaca, Juden Frei Beograda ( prvi u Europi), logora Sajmiste i Jajince, do preimenovanja Makenodaca i terora u Vojvodini nad Njemcima i Madjarima nakon II rata...nisacim se vi kao narod nikada niste suocili. A da ozdravite ....morali bi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Cetnikadija ponovno "jede ***"
PostPostano: 07 lip 2011, 17:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 stu 2010, 12:35
Postovi: 2762
Lokacija: Zadar
Di je Zriki da nas izmiri? :D

_________________

K tebi lete naših želja jata,
naša radost tvojoj se veseli,
naša tuga tvojoj pomoć želi.
Herceg-Bosno, - kol'jevko Hrvata


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 232 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Robbie MO i 375 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO