HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 24 tra 2024, 20:27.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 113 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Cilj bošnjačke politike nakon raspada strategije "demokratske većine"
PostPostano: 04 kol 2020, 17:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58884
Lokacija: DAZP HQ
Marko80 je napisao/la:
dudu je napisao/la:

Nisu ni elite svjesne, niti je to nešto opće prihvaćeno. To je proces koji je tek započeo, a malo tko može razumijevati ovu temu dalje od onog koliko koga ima po popisu. Narod je pak totalno sluđen, sve što čitam je i dalje na liniji, samo što nismo 60%, pa 70% itd.

Dok ne počnu gubiti na izborima gdje su navikli pobjeđivati neće ništa posumnjati.

Mislis da oni i dalje misle samo sto nismo na 60-80%?
Ne vide da je krenulo i kod njih iseljavanje?


Vide, ne vide, na fonu su da im raste udio. Na stranu što su matematički nepismeni pa ne kuže da ako ti udio rođenih padne s 56 na 53% u par godina nikad nećeš doseći 60% udjela, ali ja ih sigurno neću učiti i ispravljati. Zasad samo ovdje komentiram znajući da ovo vidi svega nekoliko muslimana. :zubati

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Cilj bošnjačke politike nakon raspada strategije "demokratske većine"
PostPostano: 04 kol 2020, 17:45 
Offline

Pridružen/a: 19 srp 2020, 09:24
Postovi: 579
Marko80 je napisao/la:
Grumpy je napisao/la:

Radio Sarajevo je plaćenik stranih ambasada koje pokušavaju da pacifiziraju stanovništvo. Specijalni rat. Klasika. Ne pouzdajite se u NVO i strane plaćenike. Raspoloženje za rat protiv Srba je uvijek dobro kod nas. Neće falit vojske. Ne bojim se. Znam realno stanje.


U sukobu sa Srbima Muslimani mogu dobiti po glavi. I jos bi od svijeta bili osudjeni kao agresor i genocidan narod.

Bez Hrvata na Muslimanskoj strani, Srbima mogu samo k... sisati.


Samo kad bi ih iz čista mira napali, ali ako se krenu otcjepljivat, branimo svoju domovinu. Mada bi ih se lako moglo isporovocirat i ovako.

Otkrio Ameriku da bez Hrvata nema strateških pobjeda u BiH.
Pa nisi otkrio Ameriku, ja ovdje govorim o ograničenim vojnim operacijama oko naših centara da ih odbijemo od sebe, a ne da pravimo Oluju.
Za to imamo i previše i sredstava i snage.

_________________
Krenimo ka miru i dobru.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Cilj bošnjačke politike nakon raspada strategije "demokratske većine"
PostPostano: 04 kol 2020, 17:47 
Offline

Pridružen/a: 19 srp 2020, 09:24
Postovi: 579
dudu je napisao/la:
Marko80 je napisao/la:
Mislis da oni i dalje misle samo sto nismo na 60-80%?
Ne vide da je krenulo i kod njih iseljavanje?


Vide, ne vide, na fonu su da im raste udio. Na stranu što su matematički nepismeni pa ne kuže da ako ti udio rođenih padne s 56 na 53% u par godina nikad nećeš doseći 60% udjela, ali ja ih sigurno neću učiti i ispravljati. Zasad samo ovdje komentiram znajući da ovo vidi svega nekoliko muslimana. :zubati


Ovaj forum ti je kruh bošnjačke političke scene.
Svi ga na neki način čitaju ili citiraju, tako da ...
Daleko više od Hrvata.
100x sam naletio na citiranje sa ovog foruma na viber grupama, FB grupama, i što sve ne.

_________________
Krenimo ka miru i dobru.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Cilj bošnjačke politike nakon raspada strategije "demokratske većine"
PostPostano: 04 kol 2020, 17:47 
Online
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 15863
Siguran sam ja da je vecina njih uvjerena da ubijaju natalitetom i dalje. Cak i vecina naših ljudi to misli. Slijedi hladno otrežnjivanje uskoro

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Cilj bošnjačke politike nakon raspada strategije "demokratske većine"
PostPostano: 04 kol 2020, 17:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58884
Lokacija: DAZP HQ
Grumpy je napisao/la:
dudu je napisao/la:

Vide, ne vide, na fonu su da im raste udio. Na stranu što su matematički nepismeni pa ne kuže da ako ti udio rođenih padne s 56 na 53% u par godina nikad nećeš doseći 60% udjela, ali ja ih sigurno neću učiti i ispravljati. Zasad samo ovdje komentiram znajući da ovo vidi svega nekoliko muslimana. :zubati


Ovaj forum ti je kruh bošnjačke političke scene.
Svi ga na neki način čitaju ili citiraju, tako da ...
Daleko više od Hrvata.
100x sam naletio na citiranje sa ovog foruma na viber grupama, FB grupama, i što sve ne.


Ma dobro, ne moraš ma odmah izdati. :zubati

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Cilj bošnjačke politike nakon raspada strategije "demokratske većine"
PostPostano: 04 kol 2020, 17:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58884
Lokacija: DAZP HQ
Rika sv Vida je napisao/la:
Siguran sam ja da je vecina njih uvjerena da ubijaju natalitetom i dalje. Cak i vecina naših ljudi to misli. Slijedi hladno otrežnjivanje uskoro


Izdvajam ovaj post i temu, analfabeti.

Citat:
slika

Popis 2013 kao referenca:

Bosnjaci:----------------50,11%
Srbi:---------------------30,78%
Hrvati:------------------15,43%
Bosanci/Romi/Ostali:--3.62%

Bosnjaci polako grabe ka 2/3 stanovnistva. To ce biti zacementirano u 2020tim. Podrucje oko srebrenice imas dosta mladih sela od 31-33 god. Srbi su tu preko 42-43.

U brckom takodjer imamo vecinu rodjenih i manje umrlih. Strateska mjesta se polako ali sigurno poklapaju. Za Mostar hrvati kriju podatke ko zmija noge. Ne mogu se usuditi i prognozirati napamet ali naginje mi ka tome da polako probijamo onu barijeru od 42-44% bosnjaka koja se drzi evo 2 decenije uprkos silnom naseljavanju hrvata iz cijele bih u mostar.

Zavod za statistiku RS lazira podatke. Njih se ne radja 9000 ni u snu. U cijeloj BiH na jedvite jade mozda skupe 8300-8500, a umrlih oko 14-15k. Laziraju i podatke bosnjaka tamo trpajuci ih u ostale (Bosance, Muslimane cak i u srbe) Uskoro padaju na ispod 8000.

PS: ostalih je vise zato sto se svaki mijesani brak stavlja pod ostale. Tako da imas Bosnjak+Srpkinja = ostali. Srbin-Hrvatica = ostali itd... + takozvani bosanci i muslimani.

Dakle ono gore je cetverogodisnji prosjek 55%, u 2018 je bosnjaka bilo dosta iznad 55%, dok je u ranim 2014 bilo oko 52-53%

https://forum.klix.ba/demografija-t134627s1475.html


Osim ako ovo nisam ja u neprijateljskoj pozadini i rovarim iznutra. :zubati

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Cilj bošnjačke politike nakon raspada strategije "demokratske većine"
PostPostano: 04 kol 2020, 18:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58884
Lokacija: DAZP HQ
Evo čitam link na izjavu Milanovića, a niže ovaj komentar.

Citat:
MostaracOdDo
prije 2h 45m
@Hrhbvcgka - Bošnjaci čine 59% novorođenih, 55% ljudi u BiH, 53% ljudi u Brčkom gdje sjeku RS na dva dijela fizički i politički, a u Mostaru i Stocu smo i nakon etničkih čišćenja opet na 40-47%. Mi se vas ne bojimo. Đaba prijetite.


Potpuna deluzija.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Cilj bošnjačke politike nakon raspada strategije "demokratske većine"
PostPostano: 04 kol 2020, 18:24 
Online
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 15863
dudu je napisao/la:
Evo čitam link na izjavu Milanovića, a niže ovaj komentar.

Citat:
MostaracOdDo
prije 2h 45m
@Hrhbvcgka - Bošnjaci čine 59% novorođenih, 55% ljudi u BiH, 53% ljudi u Brčkom gdje sjeku RS na dva dijela fizički i politički, a u Mostaru i Stocu smo i nakon etničkih čišćenja opet na 40-47%. Mi se vas ne bojimo. Đaba prijetite.


Potpuna deluzija.


:D
evo jedan komentar sa facebooka

Ko je bio agresor i ko i danas rusi i dijeli BiH.Pravimo sve moguce ustupke iz ljudskosti i moralnih vrijednosti.Niko ne ide iz BiH zbog Bosnjaka nego zbog Covica i Dodika. Natalitet u BiH veci nego u cijeloj evropi. U svijetu smo trenutno najbrojniji.Ujedinjenje Muslimana moze spasiti citavo covjecanstvo od propasti koje se odreklo moralnih vrijednosti

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Cilj bošnjačke politike nakon raspada strategije "demokratske većine"
PostPostano: 04 kol 2020, 18:32 
Offline

Pridružen/a: 11 vel 2019, 12:17
Postovi: 766
Planina je napisao/la:
Ne želim pokrećati nikakvo kartanje ali evo mala sličica željenog teritorija Muslimana na kojeg bi pristali da potpišu disoluciju BiH, dakle kad bi dobili cijeli SBŽ, pola HNŽ, podebljanje oko Sarajeva kao i Ozren kao goru koja gleda na cijeli Trokut, te nekakav trgovinski koridor ili nešto da imaju izlaz na plovnu rijeku u Brčkom, mislim da bi onda ovo ostalo pustili.

slika

Prilično sam siguran da trenutno ne bi pristali na manje od toga, ali ako nastave ovako demografski propadati biti će opet potpiši Alija neka je ko avlija, ali još nisu do toga došli.


Trampa Srednja Bosna za Bihac je najrealniji endgame ovdje. Za nesto vise od toga muslimani bi trebali napraviti neke krupne greske u koracima.

_________________
Osjecaj me prati da sam fiju...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Cilj bošnjačke politike nakon raspada strategije "demokratske većine"
PostPostano: 04 kol 2020, 18:32 
Offline

Pridružen/a: 28 svi 2020, 01:28
Postovi: 5716
Lokacija: planina
To za njihovo neznanje i ignoriranje realnosti i trendova je odlično, kad shvate gdje su stvarno biti će im prekasno.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Cilj bošnjačke politike nakon raspada strategije "demokratske većine"
PostPostano: 04 kol 2020, 19:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2019, 14:44
Postovi: 4267
Rika sv Vida je napisao/la:
HNŽ ce Hrvati doc na 75%


:smijeh
Ovo je za warning barem.
Sorry prijatelju ali evo u ovih 30 postova sto si napisao, nalupao si previse gluposti.
Manje Cehinih karata, vise realnosti.

Hrvata se trenutno radja za populaciju od 200k.

U najoptimisticnijem scenariju, dolazimo do 60% prvasica u Mostaru za mozda 10 godina, to je to sto se tice tog kantona.
I to je sasvim dobro. Nema potrebe lupati takve sulude brojke poput 75 u HNZ ili sta ja znam.

Meni je zao sto uvijek moram biti taj party-breaker, spustac atmosfere i dezurni pesimist valjda, ali na ovakve prognoze treba reagirati.

I ja sam bio hiperoptimist kada sam prije 5-6 god gledao podatke za npr. Jajce, rekoh tu je to negdi, sve u par posto.
Sada je to hladan tus.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Cilj bošnjačke politike nakon raspada strategije "demokratske većine"
PostPostano: 04 kol 2020, 19:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2019, 14:44
Postovi: 4267
Hrvatska vecina u Mostaru je najvaznija postratna demografska promjena u BiH.
Da nismo tako uzasni u N. Travniku i Busovaci, ja bih bio prezadovoljan.
Moguce da oni ovdje malo laziraju podatke. Jer tamo pukli su u Travniku, a tamo u Busovaci odlicni. Nidje veze.
Ali svejedno ocito je da je nase iseljavanje ovdje bilo ogromno.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Cilj bošnjačke politike nakon raspada strategije "demokratske većine"
PostPostano: 04 kol 2020, 19:15 
Online
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 15863
Jefferson Davis je napisao/la:
Rika sv Vida je napisao/la:
HNŽ ce Hrvati doc na 75%


:smijeh
Ovo je za warning barem.
Sorry prijatelju ali evo u ovih 30 postova sto si napisao, nalupao si previse gluposti.
Manje Cehinih karata, vise realnosti.

Hrvata se trenutno radja za populaciju od 200k.

U najoptimisticnijem scenariju, dolazimo do 60% prvasica u Mostaru za mozda 10 godina, to je to sto se tice tog kantona.
I to je sasvim dobro. Nema potrebe lupati takve sulude brojke poput 75 u HNZ ili sta ja znam.

Meni je zao sto uvijek moram biti taj party-breaker, spustac atmosfere i dezurni pesimist valjda, ali na ovakve prognoze treba reagirati.

I ja sam bio hiperoptimist kada sam prije 5-6 god gledao podatke za npr. Jajce, rekoh tu je to negdi, sve u par posto.
Sada je to hladan tus.


Pomalo, iseljavanje se širi kao kuga, kako je zahvatilo USK se proširilo na TK, sad ce na sve ostalo. Samo pricekaj.

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Cilj bošnjačke politike nakon raspada strategije "demokratske većine"
PostPostano: 04 kol 2020, 20:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2020, 15:23
Postovi: 3323
Jefferson Davis je napisao/la:
Rika sv Vida je napisao/la:
HNŽ ce Hrvati doc na 75%


:smijeh
Ovo je za warning barem.
Sorry prijatelju ali evo u ovih 30 postova sto si napisao, nalupao si previse gluposti.
Manje Cehinih karata, vise realnosti.

Hrvata se trenutno radja za populaciju od 200k.

U najoptimisticnijem scenariju, dolazimo do 60% prvasica u Mostaru za mozda 10 godina, to je to sto se tice tog kantona.
I to je sasvim dobro. Nema potrebe lupati takve sulude brojke poput 75 u HNZ ili sta ja znam.

Meni je zao sto uvijek moram biti taj party-breaker, spustac atmosfere i dezurni pesimist valjda, ali na ovakve prognoze treba reagirati.

I ja sam bio hiperoptimistkada sam prije 5-6 god gledao podatke za npr. Jajce, rekoh tu je to negdi, sve u par posto.
Sada je to hladan tus.

Ne laži, tebi je samo stalo do Posavine i pošto se ona odavno raspala ti si već odavno pesimista i samim tim želiš da svako bude

_________________
Dudu "HDZ će pomesti izbore, veća pobjeda nego prije 4 godine." 61>>>>66


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Cilj bošnjačke politike nakon raspada strategije "demokratske većine"
PostPostano: 04 kol 2020, 20:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2020, 15:35
Postovi: 1538
dudu je napisao/la:
Osim ako ovo nisam ja u neprijateljskoj pozadini i rovarim iznutra. :zubati

Vidim da tamo neki Sanjarko samo Hrvate spominje. :D

Jel to mozda onaj poznati muslimanski crtac karata koji govori o "preklapanju" i nekakvim "prvacicima"?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Cilj bošnjačke politike nakon raspada strategije "demokratske većine"
PostPostano: 04 kol 2020, 20:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Planina je napisao/la:
To za njihovo neznanje i ignoriranje realnosti i trendova je odlično, kad shvate gdje su stvarno biti će im prekasno.


To je samohrabrenje da se slućajno ne bi umorili. :punk Bosna do Tokija!

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Cilj bošnjačke politike nakon raspada strategije "demokratske većine"
PostPostano: 04 kol 2020, 21:04 
Offline

Pridružen/a: 24 ožu 2019, 11:50
Postovi: 933
Lokacija: Mostar.......nekad
Grumpy je napisao/la:
Bošnjaci nikada neće odustati od BiH dok god postoje, bez obzira na omjere nacionalnosti u BiH, jer su svjesni da bi džamahirija bila možda i manje priznata od Kosova, da bi bili zatvoreni u dvostrukom obruču, i da bi vrlo brzo dobili zvono islamskog rezervata, za kojeg bi i par insceniranih incidenata bilo dovoljno da ih srpska ili hrvatska intervencija uništi. To zapravo i ne bi bila država.

Podjela BiH bi Bošnjake dovela u inferiorniju poziciju nego sada, i nema tog Bošnjaka koji će vam to potpisat i reći amen. Nijedan politički narod neće odustat od većeg teritorija, pa makar samo formalno imao utjecaj, a on je više nego formalan danas.

Ja bih osobno bio spreman na neku razdiobu BiH kada bi Federacija bila dio Hrvatske, a ja i ostali slični meni priznati kao Hrvati, a i onda bih dobro razmislio koji dio BiH da se otstupi da da hrvatska država ne bude ugrožena kasnije.

Ako ostane ovako, spreman sam sa većinom da i poginem braneći ovu BiH. Prirpadam najobrazovanijoj generaciji u BiH svih vremena, govorim jezike, znam da rukujem najsuvremenijim oružjem, i prilično se razumijem u vojnu taktiku i strategiju. Ne bojim se rata. Samo život mogu izgubit koji je devalviran stanjem u BiH, a mogu dobiti SVE.

Podjela je moguća uz rat i neviđenu devastaciju na svim stranama i daleko većim stradnjima na svim stranama.
Dajte neku bolju ponudu ili se gubite bestraga.


Ti si izgleda bio puno na suncu, nije to zdravo momak. Bježi u hlad a pi tanak himber pa neće biti sunčanice.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Cilj bošnjačke politike nakon raspada strategije "demokratske većine"
PostPostano: 04 kol 2020, 21:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2020, 15:35
Postovi: 1538
Glumi obrezanog :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Cilj bošnjačke politike nakon raspada strategije "demokratske većine"
PostPostano: 04 kol 2020, 21:14 
Offline

Pridružen/a: 24 ožu 2019, 11:50
Postovi: 933
Lokacija: Mostar.......nekad
Marko80 je napisao/la:
Glumi obrezanog :D


Neki vaš mali Komšić?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Cilj bošnjačke politike nakon raspada strategije "demokratske većine"
PostPostano: 04 kol 2020, 21:44 
Online
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21664
Grumpy je napisao/la:
Bošnjaci nikada neće odustati od BiH dok god postoje, bez obzira na omjere nacionalnosti u BiH, jer su svjesni da bi džamahirija bila možda i manje priznata od Kosova, da bi bili zatvoreni u dvostrukom obruču, i da bi vrlo brzo dobili zvono islamskog rezervata, za kojeg bi i par insceniranih incidenata bilo dovoljno da ih srpska ili hrvatska intervencija uništi. To zapravo i ne bi bila država.

Podjela BiH bi Bošnjake dovela u inferiorniju poziciju nego sada, i nema tog Bošnjaka koji će vam to potpisat i reći amen. Nijedan politički narod neće odustat od većeg teritorija, pa makar samo formalno imao utjecaj, a on je više nego formalan danas.

Ja bih osobno bio spreman na neku razdiobu BiH kada bi Federacija bila dio Hrvatske, a ja i ostali slični meni priznati kao Hrvati, a i onda bih dobro razmislio koji dio BiH da se otstupi da da hrvatska država ne bude ugrožena kasnije.

Ako ostane ovako, spreman sam sa većinom da i poginem braneći ovu BiH. Prirpadam najobrazovanijoj generaciji u BiH svih vremena, govorim jezike, znam da rukujem najsuvremenijim oružjem, i prilično se razumijem u vojnu taktiku i strategiju. Ne bojim se rata. Samo život mogu izgubit koji je devalviran stanjem u BiH, a mogu dobiti SVE.

Podjela je moguća uz rat i neviđenu devastaciju na svim stranama i daleko većim stradnjima na svim stranama.
Dajte neku bolju ponudu ili se gubite bestraga.


Tebe nitko ništa ne pita.
Ako si Hrvat, onda si nacionalna manjina u bošnjakistanu.

Koliko imaš godina uopće, zvučiš kao klinac.
Ako ste narod, onda vam treba država.
Ako niste, krenite prelazit u druge.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Cilj bošnjačke politike nakon raspada strategije "demokratske većine"
PostPostano: 04 kol 2020, 21:49 
Online
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21664
Hara je napisao/la:
Planina je napisao/la:
Ne želim pokrećati nikakvo kartanje ali evo mala sličica željenog teritorija Muslimana na kojeg bi pristali da potpišu disoluciju BiH, dakle kad bi dobili cijeli SBŽ, pola HNŽ, podebljanje oko Sarajeva kao i Ozren kao goru koja gleda na cijeli Trokut, te nekakav trgovinski koridor ili nešto da imaju izlaz na plovnu rijeku u Brčkom, mislim da bi onda ovo ostalo pustili.

slika

Prilično sam siguran da trenutno ne bi pristali na manje od toga, ali ako nastave ovako demografski propadati biti će opet potpiši Alija neka je ko avlija, ali još nisu do toga došli.


Trampa Srednja Bosna za Bihac je najrealniji endgame ovdje. Za nesto vise od toga muslimani bi trebali napraviti neke krupne greske u koracima.

Oni 25 godina unistavaju BiH
Di ćeš veće greške?
Ova zelena fleka je oko četvrtina BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Cilj bošnjačke politike nakon raspada strategije "demokratske većine"
PostPostano: 04 kol 2020, 21:52 
Online
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21664
Jefferson Davis je napisao/la:
Rika sv Vida je napisao/la:
HNŽ ce Hrvati doc na 75%


:smijeh
Ovo je za warning barem.
Sorry prijatelju ali evo u ovih 30 postova sto si napisao, nalupao si previse gluposti.
Manje Cehinih karata, vise realnosti.

Hrvata se trenutno radja za populaciju od 200k.

U najoptimisticnijem scenariju, dolazimo do 60% prvasica u Mostaru za mozda 10 godina, to je to sto se tice tog kantona.
I to je sasvim dobro. Nema potrebe lupati takve sulude brojke poput 75 u HNZ ili sta ja znam.

Meni je zao sto uvijek moram biti taj party-breaker, spustac atmosfere i dezurni pesimist valjda, ali na ovakve prognoze treba reagirati.

I ja sam bio hiperoptimist kada sam prije 5-6 god gledao podatke za npr. Jajce, rekoh tu je to negdi, sve u par posto.
Sada je to hladan tus.

Sto fali mojim kartama?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Cilj bošnjačke politike nakon raspada strategije "demokratske većine"
PostPostano: 04 kol 2020, 23:37 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69276
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Rika sv Vida je napisao/la:
Grumpy je napisao/la:

Kad padne 5 do 10 milijuna granata i raketa na njihove glave, konji će im biti brži od samara. Čitav koncept srpskog opstanka oko ključnih bošnjačkih centara se bazirao na tome da Bošnjaci nikada neće imati dostatno jako topništvo i vojsku da izbuše vašu infrastrukturu za život. Stanje se promijenilo, i ići ćete s pjesmom ili mi ili vi, ali vi ćete koliko ja sebe i svoju generaciju poznajem. Neću više, doći će vrijeme i za junačka djela.


malo si se preracunao

https://radiosarajevo.ba/metromahala/te ... gra/364277
Rezultati ankete: Mladi muškarci iz Sarajeva ne bi branili BiH u ratu

https://radiosarajevo.ba/vijesti/bosna- ... nik/367046
BiH u narednih pet godina planira da napusti svaki treći stanovnik


:palacgore1

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Cilj bošnjačke politike nakon raspada strategije "demokratske većine"
PostPostano: 04 kol 2020, 23:46 
Online
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20861
Ceha je napisao/la:
Jefferson Davis je napisao/la:

:smijeh
Ovo je za warning barem.
Sorry prijatelju ali evo u ovih 30 postova sto si napisao, nalupao si previse gluposti.
Manje Cehinih karata, vise realnosti.

Hrvata se trenutno radja za populaciju od 200k.

U najoptimisticnijem scenariju, dolazimo do 60% prvasica u Mostaru za mozda 10 godina, to je to sto se tice tog kantona.
I to je sasvim dobro. Nema potrebe lupati takve sulude brojke poput 75 u HNZ ili sta ja znam.

Meni je zao sto uvijek moram biti taj party-breaker, spustac atmosfere i dezurni pesimist valjda, ali na ovakve prognoze treba reagirati.

I ja sam bio hiperoptimist kada sam prije 5-6 god gledao podatke za npr. Jajce, rekoh tu je to negdi, sve u par posto.
Sada je to hladan tus.

Sto fali mojim kartama?

slika
:zubati

_________________
HZD-ovci : Potpisuj Anemija nek je ko Avlija

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Cilj bošnjačke politike nakon raspada strategije "demokratske većine"
PostPostano: 05 kol 2020, 00:17 
Online
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20861
Grumpy je napisao/la:

Ja bih osobno bio spreman na neku razdiobu BiH kada bi Federacija bila dio Hrvatske, a ja i ostali slični meni priznati kao Hrvati, a i onda bih dobro razmislio koji dio BiH da se otstupi da da hrvatska država ne bude ugrožena kasnije.


U nekom teoretskom slučaju gdje RH absorbira Federaciju i formalno pravno preuzme sve njene funkcije i obveze svi stanovnici iste postaju Hrvatski državljani. Na prvom idućem popisu stanovništva upišeš se kao Hrvat i to je to. Nema te osobe na svijetu koja nekom smije braniti ili brojati krvna zrnca kako bi se držala čista nacija, to je ludilo koje je poraženo 1945. Svi koji vole Hrvatsku i osjećaju se kao Hrvati su dobrodošli.

1000 puta više problema bi bilo s bradonjama :osama i njihovom sekularizacijom, za njih baš i nisam siguran da bi dobili državljanstvo na poklon.

_________________
HZD-ovci : Potpisuj Anemija nek je ko Avlija

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 113 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: mrnjav, Naša Kvačica, Navodni Poslanik, Robbie MO, Tomba17 i 246 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO