HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 23 tra 2024, 22:40.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 62 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Davor Bernardić i BiH
PostPostano: 04 srp 2020, 11:26 
Offline

Pridružen/a: 03 srp 2020, 08:40
Postovi: 38
HHerceg je napisao/la:
Rusima Plenković kao proeuropski faktor ne odgovara.

Kakav je to klanjatelj bravara J.B. proeuropski faktor!?!?!? Ti si neki komičar.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Davor Bernardić i BiH
PostPostano: 04 srp 2020, 11:33 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
HHerceg je napisao/la:
Škorin je glavni financijer Prvo plinarsko društvo koje prodaje ruski plin u RH. Rusima Plenković kao proeuropski faktor ne odgovara. Zato će Škoro inzistirat na njegovom micanju.


Neće, ako Plenki kapitulira po niz drugih pitanja, onda neće.

To su početne pozicije DP, od njih se uvijek odstupi na kraju.

No Plenki bi se mogao naći u poziciji - moja fotelja ili moja dosadašnja politika. Mislim da će Plenki grčevito nastojati izboriti oboje (jer ne mogu ga zamisliti kako npr. napušta istanbulsku ili Marakeški) i zbog toga pasti, jer HDZ voli samo vlast.

S druge strane, Plenki bi mogao i opstati ako EK izbori onih 10mlrd za Hrvatsku. Ali mislim da od toga ne bu ništa, previše je otpora u EU.

Također, ako na listi Retard koalicije uđe puno satelita, Plenki bi mogao i žetonizacijom do vlade.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Davor Bernardić i BiH
PostPostano: 04 srp 2020, 11:46 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35
Postovi: 10443
Lavina je napisao/la:
HHerceg je napisao/la:
Rusima Plenković kao proeuropski faktor ne odgovara.

Kakav je to klanjatelj bravara J.B. proeuropski faktor!?!?!? Ti si neki komičar.


oj zlajo zlajo vidiš da nisi u dodiru sa realnosti.

_________________
Sproću judeonacizma!

daramo: ja bi bez problema mahao zastavom Izraela


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Davor Bernardić i BiH
PostPostano: 04 srp 2020, 11:51 
Offline

Pridružen/a: 03 srp 2020, 08:40
Postovi: 38
HHerceg je napisao/la:
oj zlajo zlajo vidiš da nisi u dodiru sa realnosti.

Je, vi "draganovci" i Romano Bolković ste u dodiru s realnošću.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Davor Bernardić i BiH
PostPostano: 04 srp 2020, 11:56 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35
Postovi: 10443
Zlatko nikad nisam glasao za Čovića niti za bilo koji HDZ. :)

_________________
Sproću judeonacizma!

daramo: ja bi bez problema mahao zastavom Izraela


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Davor Bernardić i BiH
PostPostano: 04 srp 2020, 12:16 
Offline

Pridružen/a: 03 srp 2020, 08:40
Postovi: 38
HHerceg je napisao/la:
Zlatko nikad nisam glasao za Čovića niti za bilo koji HDZ. :)

A za koga ćeš sutra Dragane?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Davor Bernardić i BiH
PostPostano: 04 srp 2020, 12:29 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35
Postovi: 10443
Lavina je napisao/la:
HHerceg je napisao/la:
Zlatko nikad nisam glasao za Čovića niti za bilo koji HDZ. :)

A za koga ćeš sutra Dragane?

Za MOST.
zlajo nadam se da će Drina tebe i tvojih 99 mudžahedina sutra odnijet daleko od Hrvatske. :palacgore1

_________________
Sproću judeonacizma!

daramo: ja bi bez problema mahao zastavom Izraela


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Davor Bernardić i BiH
PostPostano: 04 srp 2020, 12:36 
Offline

Pridružen/a: 03 srp 2020, 08:40
Postovi: 38
HHerceg je napisao/la:
Lavina je napisao/la:
A za koga ćeš sutra Dragane?

Za MOST.
zlajo nadam se da će Drina tebe i tvojih 99 mudžahedina sutra odnijet daleko od Hrvatske. :palacgore1

Za ovaj MOST?

Politički tajnik Mosta Nikola Grmoja kratko je za portal Direktno komentirao kako se dogovor s Marijanom Knezovićem nažalost nije realizirao. "Most još nije donio odluku o tome tko će biti nositelj liste, ali mislim kako će to ipak biti Božo Petrov radi rezultata", rekao je Grmoja i opovrgnuo kako je između Knezovića i Mosta došlo do bilo kakve svađe.

Za komentar upitali smo i Marijana Knezovića. "Nikada nisam bio, niti sam trenutačno član bilo koje stranke, pa ni Mosta. Istina je kako smo imali konkretan dogovor, ali budući da suprotna strana već postignute dogovore, principe i načela mijenja u hodu, odlučio sam bez žaljenja, zbog svojih moralnih, ali i političkih uvjerenja, kako na takav način ne mogu i neću djelovati.

Međutim, kako doznajemo Most je, s obzirom na moguća imena koja bi se mogla naći na njihovoj listi za zastupnike europskog parlamenta, odlučio umjesto na desno svoju političku ideju prebaciti u centar, odnosno pomaknuti ulijevo. Kako nam dobro upućeni u zbivanja u Mostu, ta politička stranka/pokret razmišlja na listu staviti Ivanu Krčelić predsjednicu Gradskog vijeća Grada Siska. Krčelić je široj javnosti postala poznata po tome što je odbila održati minutu šutnje za generala Slobodana Praljka, bešćutnom rečenicom kako "braniteljima koji su počinili samoubojstvo" te kako "osuđenim ratnim zločincima ne odaje počast minutom šutnje".

S obzirom i na to da Krčelić, a time i Most čiji je ona predstavnik u Sisku na vlasti drže SDP ovku Kristinu Ikić Baniček koja je nedavno, kao da je 1971., na ulicu izbacila sisački ogranak Matice hrvatske nije jasno kojim političkim smjerom Most zapravo želi ići, desno ili lijevo.
------------------------
Samo na ravnanje, da znamo u kojim se koordinatama gibamo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Davor Bernardić i BiH
PostPostano: 04 srp 2020, 12:49 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35
Postovi: 10443
slika
Za ljude kojima 40 000 protjeranih Hrvata nije incident.

_________________
Sproću judeonacizma!

daramo: ja bi bez problema mahao zastavom Izraela


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Davor Bernardić i BiH
PostPostano: 04 srp 2020, 12:52 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35
Postovi: 10443
https://www.bild.ba/neka-vas-progone-vjecno-10-lipanj-i-oci-boje-kestena-augustine-grebenar/

slika
9 godina je imala cura kad su je tvoji jarani ubili.

_________________
Sproću judeonacizma!

daramo: ja bi bez problema mahao zastavom Izraela


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Davor Bernardić i BiH
PostPostano: 04 srp 2020, 12:58 
Offline

Pridružen/a: 03 srp 2020, 08:40
Postovi: 38
Ja sam gore MOST spominjao, i Marijana Knezovića. I Ivanu Krčeli, koju je MOST stavio na svoju listu umjesto Knezovića, koja je široj javnosti postala poznata po tome što je odbila održati minutu šutnje za generala Slobodana Praljka. Možeš li nešto o tome?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Davor Bernardić i BiH
PostPostano: 04 srp 2020, 13:01 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35
Postovi: 10443
Lavina je napisao/la:
Ja sam gore MOST spominjao, i Marijana Knezovića. I Ivanu Krčeli, koju je MOST stavio na svoju listu umjesto Knezovića, koja je široj javnosti postala poznata po tome što je odbila održati minutu šutnje za generala Slobodana Praljka. Možeš li nešto o tome?

Spomenio sam i ja pa nisi odgovarao. Gledaj sad žrtve zlatkovih jarana smeće jedno.

_________________
Sproću judeonacizma!

daramo: ja bi bez problema mahao zastavom Izraela


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Davor Bernardić i BiH
PostPostano: 04 srp 2020, 13:04 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2015, 21:05
Postovi: 2993
HHerceg je napisao/la:
karadzic je napisao/la:
A šta zamera Plenkovicu? Pretpostavljam da je to način da se stvori slika/iluzija "promene" i "diskontinuiteta".

Škorin je glavni financijer Prvo plinarsko društvo koje prodaje ruski plin u RH. Rusima Plenković kao proeuropski faktor ne odgovara. Zato će Škoro inzistirat na njegovom micanju.

Škoro kaže da nema problema ako Plenković bude mvp. Što mu to vrijedi kada će i dalje imati riječ u vladi?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Davor Bernardić i BiH
PostPostano: 04 srp 2020, 13:06 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
Lavina je napisao/la:
HHerceg je napisao/la:
Za MOST.
zlajo nadam se da će Drina tebe i tvojih 99 mudžahedina sutra odnijet daleko od Hrvatske. :palacgore1

Za ovaj MOST?

Politički tajnik Mosta Nikola Grmoja kratko je za portal Direktno komentirao kako se dogovor s Marijanom Knezovićem nažalost nije realizirao. "Most još nije donio odluku o tome tko će biti nositelj liste, ali mislim kako će to ipak biti Božo Petrov radi rezultata", rekao je Grmoja i opovrgnuo kako je između Knezovića i Mosta došlo do bilo kakve svađe.

Za komentar upitali smo i Marijana Knezovića. "Nikada nisam bio, niti sam trenutačno član bilo koje stranke, pa ni Mosta. Istina je kako smo imali konkretan dogovor, ali budući da suprotna strana već postignute dogovore, principe i načela mijenja u hodu, odlučio sam bez žaljenja, zbog svojih moralnih, ali i političkih uvjerenja, kako na takav način ne mogu i neću djelovati.

Međutim, kako doznajemo Most je, s obzirom na moguća imena koja bi se mogla naći na njihovoj listi za zastupnike europskog parlamenta, odlučio umjesto na desno svoju političku ideju prebaciti u centar, odnosno pomaknuti ulijevo. Kako nam dobro upućeni u zbivanja u Mostu, ta politička stranka/pokret razmišlja na listu staviti Ivanu Krčelić predsjednicu Gradskog vijeća Grada Siska. Krčelić je široj javnosti postala poznata po tome što je odbila održati minutu šutnje za generala Slobodana Praljka, bešćutnom rečenicom kako "braniteljima koji su počinili samoubojstvo" te kako "osuđenim ratnim zločincima ne odaje počast minutom šutnje".

S obzirom i na to da Krčelić, a time i Most čiji je ona predstavnik u Sisku na vlasti drže SDP ovku Kristinu Ikić Baniček koja je nedavno, kao da je 1971., na ulicu izbacila sisački ogranak Matice hrvatske nije jasno kojim političkim smjerom Most zapravo želi ići, desno ili lijevo.
------------------------
Samo na ravnanje, da znamo u kojim se koordinatama gibamo.


Ne treba inače podilaziti i povijati se... samo čvrsto pa nek se drugi prilagode ako žele, a ako ne, Bože moj...

Ali svi znamo kako politika funkcionira... lijevo, desno, naprijed, nazad, nemam gdje pred izbore, samo da se pridobi taj medijalni glasač i možda zaradi kojih 0,5% više glasova.

Jedini je problem šta kvazi-civilne udruge i kontrolirani korumpirani mediji stalno vuku prema toj svojoj problematičnoj liniji razmišljanja... tako se i medijalni glasač konstantno centimetar po centimetar pomiče prema "progresivnom" lgbtq-soroš, "low testosteron", antihercegovačko šovinističkom, nacionalnom mazohistu. Onda se i okej političari počnu povijati pred takvim jazavim ideologijama da dobe srednjeg glasača.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Davor Bernardić i BiH
PostPostano: 04 srp 2020, 13:11 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35
Postovi: 10443
master_mind_ je napisao/la:
HHerceg je napisao/la:
Škorin je glavni financijer Prvo plinarsko društvo koje prodaje ruski plin u RH. Rusima Plenković kao proeuropski faktor ne odgovara. Zato će Škoro inzistirat na njegovom micanju.

Škoro kaže da nema problema ako Plenković bude mvp. Što mu to vrijedi kada će i dalje imati riječ u vladi?


Ovako je Plenkovićeva zadnja a ako on ne bude glavni Rusi će uvik namirit svoj interes jer je ostalim HDZovcima najvažnija lova.

_________________
Sproću judeonacizma!

daramo: ja bi bez problema mahao zastavom Izraela


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Davor Bernardić i BiH
PostPostano: 04 srp 2020, 13:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Taj Bernardić mi izgleda kao Android prve generacije. O čemu god priča ima isti izraz lica i istu intonaciju glasa.
Hey Siri, reci mi što misliš o Zagrebu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Davor Bernardić i BiH
PostPostano: 04 srp 2020, 13:36 
Offline

Pridružen/a: 03 srp 2020, 08:40
Postovi: 38
HHerceg je napisao/la:
Spomenio sam i ja pa nisi odgovarao. Gledaj sad žrtve zlatkovih jarana smeće jedno.

Tebi ne treba sugovornik, nego neki tvoj "brat sektaš" da jedan drugom međusobno podilazite. Ja tvom ovakvom nivou to neću priuštiti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Davor Bernardić i BiH
PostPostano: 04 srp 2020, 13:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
weasel je napisao/la:
1. Izražio je žaljenje zašto Hrvati u BiH nemaju svoj entitet

Ti si naivan ko sobarica.

To s entitetom je rekao Plenkoviću na RTL-u kad više nije imao šta reći. Na Plenkovićevo protupitanje jel on podržava 3. entitet nije dao odgovor.

Ali je pozvao građane RH da glasaju kako ih Hercegovci ne bi preglasali.

Također, SDP s njim na čelu glasovao je protiv zakona o pravima Hrvata u BiH.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Davor Bernardić i BiH
PostPostano: 04 srp 2020, 13:50 
Offline

Pridružen/a: 03 srp 2020, 08:40
Postovi: 38
1986 je napisao/la:
Također, SDP s njim na čelu glasovao je protiv zakona o pravima Hrvata u BiH.

Kao prvo, nije riječ o Zakonu nego o Deklaraciji. I drugo, Plenković Hrvate u BiH mrzi desetorostruko više od Bernardića. Zapravo, Bernardić je malo "mutav", ali uopće ne mrzi Hrvate iz BiH.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Davor Bernardić i BiH
PostPostano: 04 srp 2020, 13:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
O čemu ti takijaš i zbog čega. Sereš po forumu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Davor Bernardić i BiH
PostPostano: 04 srp 2020, 14:01 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2020, 20:18
Postovi: 2340
BBC je napisao/la:
Taj Bernardić mi izgleda kao Android prve generacije. O čemu god priča ima isti izraz lica i istu intonaciju glasa.
Hey Siri, reci mi što misliš o Zagrebu.


:smijeh

_________________
Pogled Joca Vujičića


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Davor Bernardić i BiH
PostPostano: 04 srp 2020, 14:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Plenković ne mrzi Hrvate iz BiH, žena mu je iz Hercegovine, meni čak neki dalji rod.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Davor Bernardić i BiH
PostPostano: 04 srp 2020, 14:09 
Offline

Pridružen/a: 03 srp 2020, 08:40
Postovi: 38
BBC je napisao/la:
O čemu ti takijaš i zbog čega. Sereš po forumu.

Ti si sigurno "Jugoslovenov uhljeb", koji inače ne radi subotom, ali danas si voljan "izgoriti" za Partiju. :001_smile

Ministry of Sound je napisao/la:
Plenković ne mrzi Hrvate iz BiH, žena mu je iz Hercegovine, meni čak neki dalji rod.

Sad vas ne mrzi, OK, ali to je samo zato što je potpisao takav koalicijski ugovor s Pupovcom. :001_smile


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Davor Bernardić i BiH
PostPostano: 04 srp 2020, 14:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 stu 2019, 11:12
Postovi: 201
Lokacija: Hercegovački Zid
Lavina je napisao/la:
BBC je napisao/la:
O čemu ti takijaš i zbog čega. Sereš po forumu.

Ti si sigurno "Jugoslovenov uhljeb", koji inače ne radi subotom, ali danas si voljan "izgoriti" za Partiju. :001_smile

Ministry of Sound je napisao/la:
Plenković ne mrzi Hrvate iz BiH, žena mu je iz Hercegovine, meni čak neki dalji rod.

Sad vas ne mrzi, OK, ali to je samo zato što je potpisao takav koalicijski ugovor s Pupovcom. :001_smile




Možemo pričati o greškama Plenkovića i HDZ-a, ali mržnja je sasvim drugi par cipela. Ja osobno tu mržnju prema Hrvatima u BiH od Plenkovića nikad nisam ni naslutio, kamoli osjetio.

_________________
Eto, to prokleto hrvatsko srce.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Davor Bernardić i BiH
PostPostano: 04 srp 2020, 14:31 
Offline

Pridružen/a: 03 srp 2020, 08:40
Postovi: 38
Krkson je napisao/la:
Možemo pričati o greškama Plenkovića i HDZ-a, ali mržnja je sasvim drugi par cipela. Ja osobno tu mržnju prema Hrvatima u BiH od Plenkovića nikad nisam ni naslutio, kamoli osjetio.

Veliš, ne mrzi ih!? OK, neka bude. Ali onda, "boli Plenkovića ona stvar" za Hrvate u BiH. A i ne može se raščetvoriti. Kako istovremeno "grliti" Pupovca, Jelenu Veljaču i Hrvate iz BiH?


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 62 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 203 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO