HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 ožu 2024, 10:32.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 36797 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 531, 532, 533, 534, 535, 536, 537 ... 1472  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 08 srp 2018, 22:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18442
seherzada_begovica je napisao/la:

Karadjordjevici... opancari i uzgajivaci svinja... kraljevi! =))

Cijeli vam se svijet smije! =))


Sramota je pokazivati ljubomoru... ;)
Kad će ovako nešto da bidne u Bošnjakistanu? :)

(a pesma iz spota je, čini mi se, nastala povodom dana Republike Srspke)

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 08 srp 2018, 22:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
seherzada_begovica je napisao/la:

To iz tebe samo progovara komplex nize vrijednosti, kada nisi u stanju se nadoponjavati, onda postoji potreba za getoizacijom, iz straha od drugog i drugacijeg.

Zato moras imat baju da te cuva, od svih enemies-all-around! :nanana

A i tebe *** ispod nokta s kojim si srođena i bez kojeg ti nisi ti. A i činjenica da ti je Srbija odmah tu iznad pendžera pa ti to *** još više dolazi do izražaja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 08 srp 2018, 23:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18442
Srpsčanin je napisao/la:
slika
Cijeli svijet osim britanske kraljice :zubati


I princa Čarlsa:
slika
I švedskog prestolonaslednika Gustava:
slika
I Trampa:
Nekad:
slika
Ove godine:
slika

I razni drugi pripadnici kraljevskih familija i diplomate:
slika

Poenta je, brate Srpsčanine, da oni muslimani u nebesa uzdižu neku svoju vrtirepku koja se udala za nekakvog britanskog barona... Šta bi tek radili da imaju ovo što mi imamo? A mi se toga odričemo i nipodaštavmo... To tako jednostavno ne treba da se radi. :wink

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 08 srp 2018, 23:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68095
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Moderni Karadjordjevici se cine kao ok obitelj.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 08 srp 2018, 23:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 stu 2015, 12:44
Postovi: 1113
aleksije radicevic je napisao/la:
Poenta je, brate Srpsčanine, da oni muslimani u nebesa uzdižu neku svoju vrtirepku koja se udala za nekakvog britanskog barona... Šta bi tek radili da imaju ovo što mi imamo? A mi se toga odričemo i nipodaštavmo... To tako jednostavno ne treba da se radi. :wink


LOL

Poenta je ta da se Britanci imaju za podiciti Britanskom imperijom, Rusi Ruskim carstvom, Habsburzi Austrijskim carstvom, Osmanlije osmanskim carstvom...

Cime se imaju podiciti - Karadjordjevici? Tihom patnjom da budu medj vlastelom? :sega

Fale vam lordovi, baroni, grofovi, begovi, itd. itd. da ne idemo dalje...

Znaci samo i samo srbski kmetski komplex da se ima ono sto se nema! Kao i sve ostalo... :neznam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 08 srp 2018, 23:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18442
seherzada_begovica je napisao/la:
LOL

Poenta je ta da se Britanci imaju za podiciti Britanskom imperijom, Rusi Ruskim carstvom, Habsburzi Austrijskim carstvom, Osmanlije osmanskim carstvom...

Cime se imaju podiciti - Karadjordjevici? Tihom patnjom da budu medj vlastelom? :sega

Fale vam lordovi, baroni, grofovi, begovi, itd. itd. da ne idemo dalje...

Znaci samo i samo srbski kmetski komplex da se ima ono sto se nema! Kao i sve ostalo... :neznam


Pa ne mora svaki narod da napravi imperiju da bi bio ponosan na svoju dinastiju. Nisu Šveđani, Danci, Luksemburžani i sl. imali imperije, ali imaju svoje kraljevske kuće.
Karađorđevići su dinastija koja je u burna vremena izborila slobodu za svoj narod, i to protiv nekih od tih carstava koja spomonješ.

No, ne znam čemu ruganje!? To jednostavno nije časno raditi. Ako se rugaš nekome ko je u nečemu ispod tebe, onda se to zove bahatost, nadmenost i sl. A je li lepo biti nadmen i bahat?
Ako se rugaš nekome ko je iznad tebe, onda je to zavist. A je li lepo biti zavidan?
Šta npr. tvoj narod ima da se može uporediti sa srpskom dinastijom, čisto da utvrdimo da li ovo ruganje je iz zavisti ili iz bahatosti? :)

Preporuka za budućnost a u kontekstu ove priče: kad Hrvati ispadnu sa SP, ne treba da im se ruga niko, a posebno ne neko ko se nije ni plasirao ili neko ko nije prošao prvu fazu na prvenstvu. Ili nenormalno je da se Srbiji ruga neko ko se nije plasirao... Znači, ne kudi od sebe boljega. :)

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 09 srp 2018, 02:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 stu 2015, 12:44
Postovi: 1113
aleksije radicevic je napisao/la:
seherzada_begovica je napisao/la:
LOL

Poenta je ta da se Britanci imaju za podiciti Britanskom imperijom, Rusi Ruskim carstvom, Habsburzi Austrijskim carstvom, Osmanlije osmanskim carstvom...

Cime se imaju podiciti - Karadjordjevici? Tihom patnjom da budu medj vlastelom? :sega

Fale vam lordovi, baroni, grofovi, begovi, itd. itd. da ne idemo dalje...

Znaci samo i samo srbski kmetski komplex da se ima ono sto se nema! Kao i sve ostalo... :neznam


Pa ne mora svaki narod da napravi imperiju da bi bio ponosan na svoju dinastiju. Nisu Šveđani, Danci, Luksemburžani i sl. imali imperije, ali imaju svoje kraljevske kuće.
Karađorđevići su dinastija koja je u burna vremena izborila slobodu za svoj narod, i to protiv nekih od tih carstava koja spomonješ.

No, ne znam čemu ruganje!? To jednostavno nije časno raditi. Ako se rugaš nekome ko je u nečemu ispod tebe, onda se to zove bahatost, nadmenost i sl. A je li lepo biti nadmen i bahat?
Ako se rugaš nekome ko je iznad tebe, onda je to zavist. A je li lepo biti zavidan?
Šta npr. tvoj narod ima da se može uporediti sa srpskom dinastijom, čisto da utvrdimo da li ovo ruganje je iz zavisti ili iz bahatosti? :)

Preporuka za budućnost a u kontekstu ove priče: kad Hrvati ispadnu sa SP, ne treba da im se ruga niko, a posebno ne neko ko se nije ni plasirao ili neko ko nije prošao prvu fazu na prvenstvu. Ili nenormalno je da se Srbiji ruga neko ko se nije plasirao... Znači, ne kudi od sebe boljega. :)



Gosn. Aleksije, koliko se ja sjecam, Vi ste sebe predstavljali kao nekakvog kakti crkvenog vjerodostojnika, pa cem ja tu prihvatiti i drzati Vas za casnu rijec. Elem kao takav, to bi onda znacilo da ste moralno stegnuti jednim ljudskim zakonikom, koji ima tu neku bitnu svoju svrhu vec milenijumima, i iz njega je dovoljno izdvojiti za ovaj post samo onaj centralni jezgreni dio pod nazivom deset zapovijedi. Pa tako da ne duzim, samo u ovom gore postu, vec ste prekrsili nekoliko tih zapovijedi, te diskreditirali sebe kao nekakvo svesteno lice od kojeg bih ja mogla slusati nekakve kakti pridike, pazi ti to, o: casti, ruganju, bahatosti, nadmenosti, zavisti, ponosu, itd. :sega

Npr. "Karađorđevići su dinastija koja je u burna vremena izborila slobodu za svoj narod", laz, zlocinci bili, bjezali od zakona i dizali narod na bunu, da bi zavrsili potucajuci se od Beca do St. Petersburga. "Slobodu" je dao Carigrad, nije se niko za nju izborio, a Karadjordjevici su ponovo 1903. na vlast dosli zlocinom. To je ta vasa dinastija koju velicate i kojoj se klanjate.

Ali nije to toliki grijeh - Vas i vas teski zlocinacki grijeh jest bunilo i tupavost - a kojom su vas opancari Karadjordjevici zarazili. Fantaziju i mit kojeg verglate o Serviji, Kosovu, Lazarovu carstvu, dinastijama, itd., prelako su vam to latini prodali, za svoje potrebe smijuci vam se, a iz nemanja nicega kao kmetovi ste bili i ostali plodno tlo da u tom bunilu i paralelnoj stvarnosti morate funkcionirati. Sta vi kao ex-kmetovi imate bez toga? Nista.

U reali nicega nema, u reali imaju Slovenci, Hrvati, Bosnjaci, Crnogorci, Albanci, itd. - a koji nisu u vasem bunilu i paralelnoj dimenziji, oni su prepreka realizacije vasih mitova. Mastarije o dinastijama... =)) Mozda biste se trebali zapitati zasto ste u sukobu sa svim susjedima, nanoseci njima stetu, a onda kao bumerang jos vecu samima sebi.

Vi ste samo i samo jedna nakupina sizofrenih mitomanskih srbalja, koji u svom bunilu i vasoj laznoj paralelnoj dimenziji ne vide odgovornost za sve pokolje, i one koje ste inicirali i one koji su vam se vratili s kamatama, u posljednjih 100 i kusur godina. A zeljeli biste da drzite pridike o: casti, ruganju, bahatosti, nadmenosti, zavisti, ponosu, itd.? :ucelo

Ma hajte molim Vas... :sega

Jedina nada da zavrsite pokolje i stete kako drugima, tako i najvise sebi, jeste budjenje iz kome i prihvatanje reale. Stidljivo vi tu pomalo zaprckate po Sokolovicima i sl., ali vam se ne uklapa u mitomaniju, pa popucate. :zubati Sumnjam da ce se budjenje iz kome desiti, vjerovatno da ce se desiti jos jedan krug, dok Aga ne postane Novopazarac, ako bude srece imao i dobro pritegao opanke. Onako kako je to oridjinale i zamisljeno i radi cega ste kao srbalji i stvoreni. :neznam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 09 srp 2018, 03:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18442
Gospođo Šeherzado, kakav je ovo razgovor? Ja o Loznici, a vi o Šapcu. :D
Izneli ste gomilu besmislica i netačnih stvari, haotično zbrkanih u jedan upis. A niste se referirali na stavke iz mog upisa.
Npr. šta to smeta neimperijalnim nacijama poput Šveđana i Norvežana, Luksemburžana itd, da imaju svoje dinastije?
I je li moralno ruganje iz zavisti ili bahatosti?
Niste čak ni odgovorili na direktno postavljena pitanja: da li se u Bošnjakistanu desilo nešto slično kao ono u gornjem youtubeu?
I imaju li Bošnjaci nešto slično srpskoj dinastičkoj tradiciji?

Dakle, na neke od ovih stavki može se odgovoriti sa "da" ili "ne" a u vašem povelikom postu nema čak ni toga...
Ajde, da to rešimo prvo, pa ćemo onda ovo vaše... Znači, budite dobri kao što ste lepi, pa referirajte se prvo na prethodna pitanja i teze, pa onda ćemo preći na vaše nove teze.

Mislim, nije da zakeram nešto. Ali tako se razgovor vodi. Meni nije problem da odgovorim na ovo šti ste vi napisali, ali se plašim, da kad to uradim, da ćete vi preći na nešto sasvim deseto. A to već nije ragovor, to je bežanje od teme, od razgovora. Implicitno priznanje da ne možete da se nosite sa sagovornikom.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 09 srp 2018, 09:48 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6788
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
aleksije radicevic je napisao/la:
Poenta je, brate Srpsčanine, da oni muslimani u nebesa uzdižu neku svoju vrtirepku koja se udala za nekakvog britanskog barona... Šta bi tek radili da imaju ovo što mi imamo? A mi se toga odričemo i nipodaštavmo... To tako jednostavno ne treba da se radi. :wink

Yebo njih,kome su oni bitni ? .Bitni su koliko i prdež policijaca.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 09 srp 2018, 11:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 stu 2015, 12:44
Postovi: 1113
aleksije radicevic je napisao/la:
Gospođo Šeherzado, kakav je ovo razgovor? Ja o Loznici, a vi o Šapcu. :D
Izneli ste gomilu besmislica i netačnih stvari, haotično zbrkanih u jedan upis. A niste se referirali na stavke iz mog upisa.
Npr. šta to smeta neimperijalnim nacijama poput Šveđana i Norvežana, Luksemburžana itd, da imaju svoje dinastije?
I je li moralno ruganje iz zavisti ili bahatosti?
Niste čak ni odgovorili na direktno postavljena pitanja: da li se u Bošnjakistanu desilo nešto slično kao ono u gornjem youtubeu?
I imaju li Bošnjaci nešto slično srpskoj dinastičkoj tradiciji?

Dakle, na neke od ovih stavki može se odgovoriti sa "da" ili "ne" a u vašem povelikom postu nema čak ni toga...
Ajde, da to rešimo prvo, pa ćemo onda ovo vaše... Znači, budite dobri kao što ste lepi, pa referirajte se prvo na prethodna pitanja i teze, pa onda ćemo preći na vaše nove teze.

Mislim, nije da zakeram nešto. Ali tako se razgovor vodi. Meni nije problem da odgovorim na ovo šti ste vi napisali, ali se plašim, da kad to uradim, da ćete vi preći na nešto sasvim deseto. A to već nije ragovor, to je bežanje od teme, od razgovora. Implicitno priznanje da ne možete da se nosite sa sagovornikom.


Gosn. Aleksej, ja sam potpuno precizno odgovorila na sve sto ste pitali, to kaj ste Vi komirani i ne citate i nemate pameti, sta ja mogu osim smijat se. :neznam

Cuj ti to, ono bi da prica o zafantaziranim dinastijama, a tek prije 100-njak godina poceli izlaziti iz stala, ni smrad nije sapran sa sebe. Srblje skokmpleksiranih ganglija. :sega


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 09 srp 2018, 11:53 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6788
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
seherzada_begovica je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:
Gospođo Šeherzado, kakav je ovo razgovor? Ja o Loznici, a vi o Šapcu. :D
Izneli ste gomilu besmislica i netačnih stvari, haotično zbrkanih u jedan upis. A niste se referirali na stavke iz mog upisa.
Npr. šta to smeta neimperijalnim nacijama poput Šveđana i Norvežana, Luksemburžana itd, da imaju svoje dinastije?
I je li moralno ruganje iz zavisti ili bahatosti?
Niste čak ni odgovorili na direktno postavljena pitanja: da li se u Bošnjakistanu desilo nešto slično kao ono u gornjem youtubeu?
I imaju li Bošnjaci nešto slično srpskoj dinastičkoj tradiciji?

Dakle, na neke od ovih stavki može se odgovoriti sa "da" ili "ne" a u vašem povelikom postu nema čak ni toga...
Ajde, da to rešimo prvo, pa ćemo onda ovo vaše... Znači, budite dobri kao što ste lepi, pa referirajte se prvo na prethodna pitanja i teze, pa onda ćemo preći na vaše nove teze.

Mislim, nije da zakeram nešto. Ali tako se razgovor vodi. Meni nije problem da odgovorim na ovo šti ste vi napisali, ali se plašim, da kad to uradim, da ćete vi preći na nešto sasvim deseto. A to već nije ragovor, to je bežanje od teme, od razgovora. Implicitno priznanje da ne možete da se nosite sa sagovornikom.


Gosn. Aleksej, ja sam potpuno precizno odgovorila na sve sto ste pitali, to kaj ste Vi komirani i ne citate i nemate pameti, sta ja mogu osim smijat se. :neznam

Cuj ti to, ono bi da prica o zafantaziranim dinastijama, a tek prije 100-njak godina poceli izlaziti iz stala, ni smrad nije sapran sa sebe. Srblje skokmpleksiranih ganglija. :sega

O tome da li je koliko krv Karađorđevića plava može da sudi samo priznato evropsko plemstvo koje se gle čuda i orodilo sa Karađorđevićama.Nema smisla da se ti kao pripadnica jednog totalno bezveznog naroda koji nije dao ni najmanji doprinos razvoju civilizaicijje i neko ko je nesumnjivo neplemenita roda,time baviš.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 09 srp 2018, 12:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
aleksije radicevic je napisao/la:
Sramota je pokazivati ljubomoru... ;)
Kad će ovako nešto da bidne u Bošnjakistanu? :)

A što bi i bilo, gospodine Aleksije?
Oni imaju Muniru. Ta kad se obrije i picne pa ode u sjedište UN s transparentom o đenosajdu a ovi je izbace naglavačke, ni britanska kraljica joj nije ravna.
Ima lovu, kuće, đipove, strane delegacije kao podstanare u tim kućama, pismena, elokventna, nema pojma šta se desilo u Ahmićima. Kakva crna britanska kraljica, nije joj ni do koljena.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 09 srp 2018, 12:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 stu 2015, 12:44
Postovi: 1113
Srpsčanin je napisao/la:
O tome da li je koliko krv Karađorđevića plava može da sudi samo priznato evropsko plemstvo koje se gle čuda i orodilo sa Karađorđevićama.Nema smisla da se ti kao pripadnica jednog totalno bezveznog naroda koji nije dao ni najmanji doprinos razvoju civilizaicijje i neko ko je nesumnjivo neplemenita roda,time baviš.


Dok se "plemstvo" orodjava, dotle Srblje:

ww1, -milijon
ww2, -milijon
90te, -milijon

Serbaljski cobani bi da su imerijalisti, pa zavrse u satarasu u milionima. =))

Ne znas niti recenice napisati bez da napravis pet pravopisnih gresaka, a htio bi smrdit o civilizaciji? :rigam Srblje... =))


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 09 srp 2018, 12:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
A i često se viđa u kraljevskom društvu. Ovde se recimo srdačno grli sa gospođom Kolindom, Kraljicom Balkana.


slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 09 srp 2018, 12:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 stu 2015, 12:44
Postovi: 1113
Gosn. Aga zasto si ljut na kraljicu Balkana, kad je i Jasenovac posjetila???

A nedavno vam je uhapsila i onog manijaka sa Manjace. :palacgore1


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 09 srp 2018, 12:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ova je ovih dana u Potočari Mode. Marš cirkusa, seoskog vašara i islamskog primitivizma.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 09 srp 2018, 12:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Ko kaže da sam ljut? Ona je meni baš simpać. A tek Munira, ta me uvijek razveseli kad je vidim.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 09 srp 2018, 13:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Kameleon veci i od svoga gazde Dodika - upoznajte bolje Nikolu Spirica

https://www.rtvbn.com/3913911/spiriceve-izdaje-republike-srpske

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 09 srp 2018, 13:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Novi trend: Prelazak iz vlasti u opoziciju

https://www.rtvbn.com/3913949/milakovic-prelazi-u-sds-

Mada ne znam koliko je nov. Bilo je toga i prije cini mi se.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 09 srp 2018, 19:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18442
seherzada_begovica je napisao/la:
Gosn. Aleksej, ja sam potpuno precizno odgovorila na sve sto ste pitali, to kaj ste Vi komirani i ne citate i nemate pameti, sta ja mogu osim smijat se. :neznam

Cuj ti to, ono bi da prica o zafantaziranim dinastijama, a tek prije 100-njak godina poceli izlaziti iz stala, ni smrad nije sapran sa sebe. Srblje skokmpleksiranih ganglija. :sega

Gospojo Šeherzado, moguće je da sam ja stvarno glup pa ne vidim očigledne stvari. Ali da ne preterujemo sa tako teškim zaključcima, ajde da nađemo neku treću, neutralnu osobu koja će prosuditi da li vaše pisanije ima ikakve veze sa pitanjima koje sam vam postavio. Pa ako bude kako vi kažete, naravno, prihvatićete moje izvinjenje. :D
U međuvremenu, dok ne nađemo tu treću osobu, ja ću vam prirediti jedan mali opuštajući intermezzo. :D
Još kraljevskih venčanja u Srbiji, u poslednje dve tri godine:
Princ Đorđe i princeza Felon:

Princ Mihailo i princeza Ljubica:


Pogledajte tu mladost i lepotu:
Danica i Filip:
slika
Ljubica i Mihailo:
slika
Felon i Đorđe:
slika
Kako vam se dopadaju naši mladi royal couples? Kako vam se čine princeze? Na koju vi najviše ličite? :D

Posle ovih tema za ženske časopise, da se malo pozabavimo i istorijom. Prinčevi Đorđe i Mihailo su sinovu princa Tomislava, koji je brat kralja Petra II i sin kralja Aleksandra I. Omiljen u narodu, princ Tomislav se još 1989. vratio u Otadžbinu i ostatak života proveo na Oplencu. U ratno vreme rado je dolazio u Republiku Srpsku i pružao podršku vojsci i narodu.
Ovde je u uniformi VRS (ako se ne varam):
slika
Jedna simpatična fotografija sa kapom karakterističnom za našu vojsku za vreme Drugog svetskog rata:
slika

Princ Đorđe i princeza Felon su prošlo leto proveli u Trebinju i Ivanici ( i kolezi Cehi stavili do znanja čije je to :D )
slika
Da ne kažete da ne posećuju vašu domovinu BiH. :D
https://trebinjelive.info/2017/07/24/do ... ubrovniku/
Eto, molim lepo, nema na čemu. :)

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 09 srp 2018, 19:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18442
Srpsčanin je napisao/la:
O tome da li je koliko krv Karađorđevića plava može da sudi samo priznato evropsko plemstvo koje se gle čuda i orodilo sa Karađorđevićama.Nema smisla da se ti kao pripadnica jednog totalno bezveznog naroda koji nije dao ni najmanji doprinos razvoju civilizaicijje i neko ko je nesumnjivo neplemenita roda,time baviš.


Nemoj tako, imaju plemstvo. Gospoja Šeherzada je plemkinja, čini mi se po nicku. :D A i da nije dodala titulu "begovica" po njenim manirima i prefinjenom načinu komunikacije, odmah se vidi da je tu u pitanju plava krv. :D

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 09 srp 2018, 19:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18442
Agathonikos je napisao/la:
A što bi i bilo, gospodine Aleksije?
Oni imaju Muniru. Ta kad se obrije i picne pa ode u sjedište UN s transparentom o đenosajdu a ovi je izbace naglavačke, ni britanska kraljica joj nije ravna.
Ima lovu, kuće, đipove, strane delegacije kao podstanare u tim kućama, pismena, elokventna, nema pojma šta se desilo u Ahmićima. Kakva crna britanska kraljica, nije joj ni do koljena.


:D
Gosn Ago, ja tu vidim potencijal za aristokratsko venčanje u Bošnjakistanu. Vi kažete da je ta gospođa Munira aristokratkinja, gospođa Šeherzada je plave krvi, a lično sam čuo Tunju Filipovića koji je lordu Ovenu skresao u brk da je on veći aristokrata od njega, jer nego njegov đed koji je bio beg, imao veći posed od cele Engleske. Tako da, eto i muških i ženskih pripadnika bošnjačke aristokratije. Ostaju samo da venčaju, ko se kome sviđa, je l'?! :D

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 09 srp 2018, 20:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 stu 2015, 12:44
Postovi: 1113
aleksije radicevic je napisao/la:
seherzada_begovica je napisao/la:
Gosn. Aleksej, ja sam potpuno precizno odgovorila na sve sto ste pitali, to kaj ste Vi komirani i ne citate i nemate pameti, sta ja mogu osim smijat se. :neznam

Cuj ti to, ono bi da prica o zafantaziranim dinastijama, a tek prije 100-njak godina poceli izlaziti iz stala, ni smrad nije sapran sa sebe. Srblje skokmpleksiranih ganglija. :sega

Gospojo Šeherzado, moguće je da sam ja stvarno glup pa ne vidim očigledne stvari. Ali da ne preterujemo sa tako teškim zaključcima, ajde da nađemo neku treću, neutralnu osobu koja će prosuditi da li vaše pisanije ima ikakve veze sa pitanjima koje sam vam postavio. Pa ako bude kako vi kažete, naravno, prihvatićete moje izvinjenje. :D
U međuvremenu, dok ne nađemo tu treću osobu, ja ću vam prirediti jedan mali opuštajući intermezzo. :D
Još kraljevskih venčanja u Srbiji, u poslednje dve tri godine:
Princ Đorđe i princeza Felon:

Princ Mihailo i princeza Ljubica:


Pogledajte tu mladost i lepotu:
Danica i Filip:
slika
Ljubica i Mihailo:
slika
Felon i Đorđe:
slika
Kako vam se dopadaju naši mladi royal couples? Kako vam se čine princeze? Na koju vi najviše ličite? :D


Cure su zaista krasne, :palacgore1 nadam se da ce popraviti genotip ovom dole:

Citat:
Posle ovih tema za ženske časopise, da se malo pozabavimo i istorijom. Prinčevi Đorđe i Mihailo su sinovu princa Tomislava, koji je brat kralja Petra II i sin kralja Aleksandra I. Omiljen u narodu, princ Tomislav se još 1989. vratio u Otadžbinu i ostatak života proveo na Oplencu. U ratno vreme rado je dolazio u Republiku Srpsku i pružao podršku vojsci i narodu.
Ovde je u uniformi VRS (ako se ne varam):
slika
Jedna simpatična fotografija sa kapom karakterističnom za našu vojsku za vreme Drugog svetskog rata:
slika


Aaaaaaaahahahahaha... :sega :sega :sega

Mama mia... :sega

Pa ovo srblje ne samo da ima supljinu u lobanji, vec ima i hronicnu upalu te supljine u lobanji... Ocito spaljen DNA lanac u onom dijelu koji utice na formiranje sinapsi, nema druge!!!! :ucelo :ucelo :ucelo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 10 srp 2018, 01:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18442
seherzada_begovica je napisao/la:
Cure su zaista krasne, :palacgore1 nadam se da ce popraviti genotip ovom dole:
Aaaaaaaahahahahaha... :sega :sega :sega

Mama mia... :sega

Pa ovo srblje ne samo da ima supljinu u lobanji, vec ima i hronicnu upalu te supljine u lobanji... Ocito spaljen DNA lanac u onom dijelu koji utice na formiranje sinapsi, nema druge!!!! :ucelo :ucelo :ucelo

Gospođo Šeherzado, da li vi nekad pomislite da ste ispali glupi zato što ste reagovali na nešto pre nego što ste se prethodno obavestili o tome? Ne kažem da ste vi glupi, daleko bilo, ja mislim da vi plenite bistrinom uma, nego da li vi sebe kritikujete ponekad kad prenaglite? :D
Kakvo "popravljanje genotipa" princa Tomislava? Vi to tvrdite na osnovu uvida u fotografije iz njegovih poznih godina. Dok je Veličanstvo bio mlad, bio je markantan kao holivudski glumac:
https://imgur.com/snrxyDB

A kad smo kod Karađorđevića i holivudskih glumaca, znate li ko je Catherine Oxemberg? :001_smile
slika

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 10 srp 2018, 10:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
No vratimo se mi tematici, odnosno dešavanjima u Republici Srpskoj.


Nana Fata Orlović: Ramiz Salkić - potpredsjednik RS, nudio mi da prodamo moje imanje i da podjelimo pare


Nana Fata Orlović sinoć je gostovala na FACE TV u emisiji “Centralni dnevnik” sa Senadom Hadžifejzovićem gdje je govorila u svojoj borbi koji vodi kako bi izmjestila se crkva koja je napravljena na njenoj imovini.

slika

gospodin Ramiz


Nana Fata je govorila i o dolasku potpredsjednika Republike Srpske Ramiza Salkića (SDA) koji je nudio da se zemlja proda i da crkva ostane u njenoj avliji, a da novac podijele.

“Ja sam njega maršnula i istjerala iz kuće”, kazala je Fata.

Ona je govorila o političarima, nepravdi koja je načinjena prema njoj ali i o porodici i narodima u BiH.












Gospodine Aleksije, šta kažete za mog potpredsjednika, gospodina Ramiza?
Ne mislim na njegovu aristokratsku facu, već na ovaj njegov smisao za business :D


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 36797 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 531, 532, 533, 534, 535, 536, 537 ... 1472  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: goran2hr, kily i 41 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO