HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 05:39.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 36947 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 576, 577, 578, 579, 580, 581, 582 ... 1478  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 13 ožu 2019, 12:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Agathonikos je napisao/la:
Metemma je napisao/la:

Nisam gospodine Agathonikos, moja država Republika Srpska ima svoje organe i institucije koje rade svoj posao i druge mi nisu potrebne za ovakve slučajeve.

Mi smo se borili za našu državu i izborili, sad je imamo.

Naravno da ima ali toliko dramiti zbog jedne islamističke džukele može samo moj potpredsjednik gospodin Ramiz i njemu slični a vi to sigurno niste. Opušteno, gospodine Metemma.

Četvrt veka trpimo sve i svašta.Najodvratnije stvari.Na kraju dođe klinac i izvuče uši majmunskom teroristi a on i slični njemu u fras.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 13 ožu 2019, 12:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
novovrijeme je napisao/la:
Metemma je napisao/la:

Tu nema dvojbe uopšte.
Naravno, ako kreneš s opravdanjima za Renata, onda možeš i za Azmira.
"Pa vidimo da se s pravom čovjek boji od četnika, u RS su povratnici nesigurni, u Prijedoru bili masovni zločini, čovjek se brine za sigurnost... "

Al jok, ne shvataju to FTV Srbi.


Da je nesiguran ne bi stavljao zastave i slikao se sa oruzjem pizda mu materina islamisticka.
Upravo zbog našeg ćutanja i trpeljivosti i ima muda da to kači po fejsu i uopšte da se slika sa oružjen.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 13 ožu 2019, 12:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
novovrijeme je napisao/la:
Metemma je napisao/la:

Tu nema dvojbe uopšte.
Naravno, ako kreneš s opravdanjima za Renata, onda možeš i za Azmira.
"Pa vidimo da se s pravom čovjek boji od četnika, u RS su povratnici nesigurni, u Prijedoru bili masovni zločini, čovjek se brine za sigurnost... "

Al jok, ne shvataju to FTV Srbi.


Da je nesiguran ne bi stavljao zastave i slikao se sa oruzjem pizda mu materina islamisticka.


Zato postoji zakon, policija i sud, da se ne bi takmičili ko će da smisli bolje opravdanje.

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 13 ožu 2019, 12:25 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6289
Kačamak je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

Da je nesiguran ne bi stavljao zastave i slikao se sa oruzjem pizda mu materina islamisticka.
Upravo zbog našeg ćutanja i trpeljivosti i ima muda da to kači po fejsu i uopšte da se slika sa oružjen.

Tako je !!! Vidim i vi imate dosta kratkovidnih, koji ne vide ni brdo a kamoli sta se iza njega događa.

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 13 ožu 2019, 12:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Metemma je napisao/la:
Žao mi je ako ne shvatate da je dramim oko reda i zakona u našoj teško odbranjenoj državi i svetinji.
Od vas ne očekujem da se stavite na stranu ovih mongoloida koji skiče "kolji" "trebalo ga je zapalit", "treba ga ubit" ili "naravno da smo mi problem".
Ne podpadajte pod AIDovu propagandu gospodine Agathonikose.

Jah.
Ako nam je gospodin Azrin mjerilo opstanka, onda nam je bolje da se na vrijeme počistimo ili da se preko noći prometnemo u Mire i Bogiće, gospodine Metemma. Uozbiljite se, molim vas.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 13 ožu 2019, 12:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Kalimero? OSA-OBA? :zubati

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 13 ožu 2019, 12:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Kačamak je napisao/la:
*** mu se smrzlo.Već razmišlja gde su mu koferi i vreće.
Četvrt veka trpimo sve i svašta.Najodvratnije stvari.Na kraju dođe klinac i izvuče uši majmunskom teroristi a on i slični njemu u fras.

Trpimo!? Ko bre trpi? Tvoji koferi i vreće su u Beogradu već decenijama, kako te bre nije sramota da pominješ takve stvari.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 13 ožu 2019, 12:56 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2015, 17:34
Postovi: 3541
Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
Carmello Šešelj je napisao/la:
Kačamak je napisao/la:
*** mu se smrzlo.Već razmišlja gde su mu koferi i vreće.
Četvrt veka trpimo sve i svašta.Najodvratnije stvari.Na kraju dođe klinac i izvuče uši majmunskom teroristi a on i slični njemu u fras.

Trpimo!? Ko bre trpi? Tvoji koferi i vreće su u Beogradu već decenijama, kako te bre nije sramota da pominješ takve stvari.


Trpi na internetu.

_________________
Robi lopove vrati bodove!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 13 ožu 2019, 13:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Carmello Šešelj je napisao/la:
Kačamak je napisao/la:
*** mu se smrzlo.Već razmišlja gde su mu koferi i vreće.
Četvrt veka trpimo sve i svašta.Najodvratnije stvari.Na kraju dođe klinac i izvuče uši majmunskom teroristi a on i slični njemu u fras.

Trpimo!? Ko bre trpi? Tvoji koferi i vreće su u Beogradu već decenijama, kako te bre nije sramota da pominješ takve stvari.
To jednostavno nije tačno.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 13 ožu 2019, 13:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Leeroy Jenkins je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Trpimo!? Ko bre trpi? Tvoji koferi i vreće su u Beogradu već decenijama, kako te bre nije sramota da pominješ takve stvari.


Trpi na internetu.
Trpimo u životu kojeg čini politika tvojih sunarodnika iz *** Kotline i između ostalog i na internetu.I ne možemo više da trpimo to se vidi po malom Renatu.Biće toga sve više.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 13 ožu 2019, 13:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Agathonikos je napisao/la:
Metemma je napisao/la:
Žao mi je ako ne shvatate da je dramim oko reda i zakona u našoj teško odbranjenoj državi i svetinji.
Od vas ne očekujem da se stavite na stranu ovih mongoloida koji skiče "kolji" "trebalo ga je zapalit", "treba ga ubit" ili "naravno da smo mi problem".
Ne podpadajte pod AIDovu propagandu gospodine Agathonikose.

Jah.
Ako nam je gospodin Azrin mjerilo opstanka, onda nam je bolje da se na vrijeme počistimo ili da se preko noći prometnemo u Mire i Bogiće, gospodine Metemma. Uozbiljite se, molim vas.


Ustav i zakoni moje države Republike Srpske se moraju poštovati gospodine Aga.

Ako ne shvatate čemu služe ovi "AID Srbi", žao mi je.

Ja sam samo legalista i patriota.

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 13 ožu 2019, 13:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Kačamak je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Trpimo!? Ko bre trpi? Tvoji koferi i vreće su u Beogradu već decenijama, kako te bre nije sramota da pominješ takve stvari.
To jednostavno nije tačno.

Šta nije tačno. Gde živiš? U Beogradu ili Kozarskoj Dubici?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 13 ožu 2019, 13:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Leeroy Jenkins je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Trpimo!? Ko bre trpi? Tvoji koferi i vreće su u Beogradu već decenijama, kako te bre nije sramota da pominješ takve stvari.


Trpi na internetu.

Takvima trpljenje uvek pada najteže.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 13 ožu 2019, 13:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Carmello Šešelj je napisao/la:
Kačamak je napisao/la:
To jednostavno nije tačno.

Šta nije tačno. Gde živiš? U Beogradu ili Kozarskoj Dubici?
4-6 meseci provodim u Hrvatskoj.Ostalo u godini provodim u Beogradu i Kozarskoj Dubici.Ponekad kao sad sam u Sloveniji.Budem i kod punca svake godine u HB dvadesetak dana.
Da napišem detalje?
Gde su mi roditelji,žena deca,čime se bavim i gde?Šta imam od imovine..

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 13 ožu 2019, 13:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Ne razumem u čemu je problem tvoj i onog matema jadnika.
Ne živim ja u Švedskoj ili SAD.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 13 ožu 2019, 13:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Ne seri. Ne živiš u RS i ne trpiš ništa.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 13 ožu 2019, 13:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Carmello Šešelj je napisao/la:
Ne seri. Ne živiš u RS i ne trpiš ništa.

Eto ti i matema trpite.
Kakav jadan razgovor.
Valjda treba da čuvam goveda po Kozari 365 dana da bi imao prava da kažem nešto.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 13 ožu 2019, 13:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Ja ne trpim. Ali sam kao Srbin zabrinut za RS. A ti lažeš da trpiš, to je velika razlika. A Metemma trpi u punom smislu reči. Ti lažeš i ložiš sa bezbedne daljine.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 13 ožu 2019, 13:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Danas na Klixu ni mukajeta o nemilim scenama sa gospodom Renatom i Azrinom. Mora da su oni mitraljezi zasrali stvar pa se žvaka o luku i bašti posvećenom povratniku ne može dalje šiljiti.

Sjećam se da je i prije 6-7 godina osvanula vijest da je neki stari bošnjački povratnik sa stranom penzijom u okolini Prijedora pretučen i opljačkan i ta vijest je tri dana bila top na Klixu. Psovanja četničke majke i ubijanja na pretek. A kad je identitet počinioca utvrđen a radilo se o bošnjačkim pljačkašima, komedija živa a sve je to bilo uredno dokumentovano i na ovom forumu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 13 ožu 2019, 13:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30483
Kačamak je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Ne seri. Ne živiš u RS i ne trpiš ništa.

Eto ti i matema trpite.
Kakav jadan razgovor.
Valjda treba da čuvam goveda po Kozari 365 dana da bi imao prava da kažem nešto.


Kad kažeš da treba biti oštar, to praktično znači da Metemma treba biti oštar, jer dok si ti u Hrvatskoj ne možeš biti oštar. Jedino možeš biti oštar ako osobno dođeš u Prijedor pa pokažeš Azrinu tko je frajer.

Ovako ispada da Metemminim gloginje mlatiš, a to nije lijepo. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 13 ožu 2019, 14:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Naša Kvačica je napisao/la:
Kačamak je napisao/la:
Eto ti i matema trpite.
Kakav jadan razgovor.
Valjda treba da čuvam goveda po Kozari 365 dana da bi imao prava da kažem nešto.


Kad kažeš da treba biti oštar, to praktično znači da Metemma treba biti oštar, jer dok si ti u Hrvatskoj ne možeš biti oštar. Jedino možeš biti oštar ako osobno dođeš u Prijedor pa pokažeš Azrinu tko je frajer.

Ovako ispada da Metemminim gloginje mlatiš, a to nije lijepo. :zubati


Hvala na razumijevanju ali ja ne mogu da shvatim oko čega vodimo diskusiju :)

Tj, nije tema zašto ovaj ludak još ima pristup forumu da piše kako nekog treba "zaklati, ubiti, spaliti", tema je zašto ja kažem "treba poštovati zakone".

Ti to kao Hrvat nećeš možda shvatiti, ali devedesetih smo imali gomilu "Bulajićevih četnika", koji su iz partizanskih filmova učili šta to znači biti Srbin. Isto danas vidiš da imaš Srbe (ili "Srbe") koji na klixu uče šta to znači biti Srbin!

Pa mi ova budala napiše "naravno da smo mi krivi", kao da mi pokušavamo da obespravimo druge narode u BiH, a ne neko nas. Kao da smo mi proglasili nezavisnu Bosnu, žrtvovali mir za suverenitet, bla bla...

Da ne pričam o ovoj drugoj budali koja tvrdi da treba da "koljemo" i "ubijamo".

I onda ja moram da objašnjavam moje stavove a ne oni :)

Gospodo, ili vratite tu siću Osmici ili se dozovite u pamet: suština srpske borbe u BiH je odbrana i opstanak. A ne zločin nad hiljadu civila da bi se dobila neka usrana kasaba u kojoj danas niko neće da živi.

Ako nekom moram to da objašnjavam, a Srbin je, onda jebiga.

http://www.glassrpske.com/novosti/vijes ... 79957.html

Obavještajno bezbjednosna agencija BiH vrbuje ljude u Republici Srpskoj. Poručio je to u ATV-ovom “1 na 1”, Sredoje Nović, šef Kluba srpskih delegata u Domu naroda BH parlamenta.

U Banjaluci, kaže Nović, ima onih koji u Sarajevo dostavljaju raznorazne informacije, koja OBA koristi protiv funkcionera Srpske. Vrbuju se, tvrdi, čak i pojedinci iz sistema vlasti, pojedinih institucija i ministarstava.

“Jedan dobar dio ljudi je ucijenjen. Prilazi se po poznanstvu, po ucjenama, po novacu itd., je li to polaganje na ispitima, vozački ili nešto drugo. Neke će ostvariti benefite”, kaže Nović.

Nović kaže da bi se šokirali kada bi saznali ko sve tu radi i ko je pod njihovom kontrolom. Tačno je da u Srpskoj ima onih koji rade za OBU, poručuje predsjednica Željka Cvijanović. Ti ljudi su, kaže, stavljeni u službu koja nije u interesu Republike Srpske.

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 13 ožu 2019, 14:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 vel 2010, 19:22
Postovi: 5990
A onaj smrdi u zatvoru. To ti je kada diras u ratne pobjednike.

_________________
Neki Fadil


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 13 ožu 2019, 14:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30483
Metemma je napisao/la:
Hvala na razumijevanju ali ja ne mogu da shvatim oko čega vodimo diskusiju :)

Tj, nije tema zašto ovaj ludak još ima pristup forumu da piše kako nekog treba "zaklati, ubiti, spaliti", tema je zašto ja kažem "treba poštovati zakone".


Slažem se s tobom da treba poštovati zakone, ali prije svega zbog samih ljudi koji žive u tom društvu. To nema veze sa ovim incidentom.

Mislim, što se u stvari dogodilo. Jedan primitivac provocirao, drugi primitivac ga onda zlostavljao. Susrela se dva primitivca, policija reagirala, po meni je slučaj završen. Pravna država je reagirala i zakoni se poštuju. To je upravo to.

Praviti sad od ovoga neki veliki događaj može biti samo sa političkim ciljem. Što bi bilo da je Renato došao u npr. Bugojno sa kamionom na kome je srpski grb?

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 13 ožu 2019, 14:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69288
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Retardirani Srbin hrvatskog imena i prezimena zlostavljao muslimana koji se nakon par čvoka pretvorio u submisivnu pudlicu a na Facebooku mu slike s mitraljezom i pištolj na postolju za Kur’an.

Srbin muslimanske majke koji se lažno izjasnio kao Hrvat u Domu naroda pokrenuo inicijativu da se sve to osudi, a kako bi mu stranka zaradila još koji bod na rasplamsavanju mrznje izmedju Muslimana i Hrvata.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 13 ožu 2019, 14:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Naša Kvačica je napisao/la:
Metemma je napisao/la:
Hvala na razumijevanju ali ja ne mogu da shvatim oko čega vodimo diskusiju :)

Tj, nije tema zašto ovaj ludak još ima pristup forumu da piše kako nekog treba "zaklati, ubiti, spaliti", tema je zašto ja kažem "treba poštovati zakone".


Slažem se s tobom da treba poštovati zakone, ali prije svega zbog samih ljudi koji žive u tom društvu. To nema veze sa ovim incidentom.

Mislim, što se u stvari dogodilo. Jedan primitivac provocirao, drugi primitivac ga onda zlostavljao. Susrela se dva primitivca, policija reagirala, po meni je slučaj završen. Pravna država je reagirala i zakoni se poštuju. To je upravo to.


Reisu-l-ulema Islamske zajednice u BiH Husein ef. Kavazović poslao je pismo članovima Predsjedništva BiH i predsjedavajućem Vijeća ministara BiH u kojem apeluje na državne institucije i pravosudne organe da zaustave zlonamjernu kampanju pritisaka i napada na povratnike i IZ u bh. entitetu Republika Srpska.
Sa sadržajem pisma Kancelarija reisu-l-uleme je upoznala i Visokog predstavnika Međunarodne zajednice u BiH Valentina Inzka, šefa delegacije EU u Bosni i Hercegovni i specijalnog predstavnika EU u BiH ambasadora Lars-Gunnar Wigemarka i ambasade članica PIC-a.

Citat:
Praviti sad od ovoga neki veliki događaj može biti samo sa političkim ciljem. Što bi bilo da je Renato došao u npr. Bugojno sa kamionom na kome je srpski grb?


To i jeste stvar. Napraviće se veliki događaj.
A ako policija dopušti kršenje zakona, jer "ajde bogati, provocirao, šta bi bilo bla bla"... očekujemo reagovanje svih ambasada.

A zašto? Da bismo ludog Renata štitili?

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 36947 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 576, 577, 578, 579, 580, 581, 582 ... 1478  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Karabaja i 481 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO