HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 14:43.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 36840 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 589, 590, 591, 592, 593, 594, 595 ... 1474  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 23 tra 2019, 18:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Verovatno im nameste neki posao na kojem će da povrate i više para nego što su dali, samo što će to vraćanje da traje dosta duže od jednokratne uplate. Lupam na prvu, ali to mi se čini najlogičnije. A neki biznismeni i nisu možda skroz pošteni, a ovi imaju dokaze, i jednostavno iznude pare, kao klasična mafija. Ova druga varijanta mi je najverovatnija što se tiče ukrajinskih magnata.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 24 tra 2019, 05:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
novovrijeme je napisao/la:
Nermin i Armin Ćulum uhapšeni zbog povezanosti s ubistvom Slaviše Krunića

Policija je u Sanskom Mostu uhapsila Nermina i Armina Ćuluma, a koji se dovode u vezu s ubistvom Slaviše Krunića i Žarka Pavlovića kod Banje Luke.
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /190423124


Nakon hapšenje ove dvojice, vjerujem da je klasični reket u pitanju, reketiraju po Njemačkoj i Austriji a da to ne pokušaju u Republici Srpskoj, međunarodna kriminalna organizacija, u Bihaću i široj okolini su zaštićeni u svakom smislu, vjerovatno su oni i nalogodavci ubistva, ovo je ipak mnogo ozbiljnije, nisu lokalci u pitanju

Citat:
Ko su uhapšena braća Armin i Nermin Ćulum: Sigurnosna prijetnja u BiH i EU

Braća Nermin i Armin Ćulum koji su danas uhapšeni jer se dovode u vezu s ubistvom banjalučkog biznismena Slaviše Krunića, odranije su poznati policiji zbog brojnih kriminalnih djela

Kako saznajemo, oni su bili interes policijskih službi ne samo u BiH, već širom Evrope, a najviše zbog djelovanja unutar bajkerske organizacije "United Tribuns" koju je njemačka tajna služba proglasila za državnu opasnost.

Naime, prema izvještaju Službe za zaštitu ustavnog poretka i borbu protiv terorizma njemačke pokrajine Bayern iz 2014. godine, motociklistička organizacija, ili kako sami sebe nazivaju bratstvo "United Tribuns" nakon salafista i neonacista predstavlja najveću državnu opasnost u Njemačkoj.

"United Tribuns" osnovao je upravo Armin Ćulum zvani Boki, bivši bokser iz naše zemlje. On je inače iz Prijedora, a tokom rata je izbjegao u Njemačku.

Prema ranijim navodima iz austrijskih i njemačkih policijskih krugova, članovi "United Tribuns" povezani su s poslovima u bordelima. Armin Ćulum navodno je do 2009. vodio bordele u Austriji, ali je nakon velike policijske racije pobjegao u BiH. Od tada vodi "United Tribuns" u BIH zajedno s bratom Nerminom Ćulumom.

Braća Ćulum također su i vlasnici ugostiteljskog objekta naziva "United Tribuns" u Sanskom Mostu u koji je policija uletjela 2016. godine u potrazi za nelegalnim oružjem.

Državna agencija za istrage i zaštitu (SIPA) pretresla je kuću Armina Ćuluma u Sanskom Mostu krajem 2014. godine uslijed međunarodne policijske akcije Ezel, ali tada ga nisu zatekli u kući.

Prema podacima iz Ministarstva sigurnosti BiH koji su predstavljeni prošle godine, Nermin i Armin Ćulum predstavljaju sigurnosnu prijetnju u našoj zemlji.

Sudeći prema fotografijama sa društvenih mreža, braća Ćulum vode život na visokoj nozi, a prema pričama koje kruže, svoje imovinsko stanje mogu pripisati lancu diskoteka i noćnih klubova u Njemačkoj


Inace još prije desetak godina i više gledao sam dokumentarac o United Tribunsu na jednoj Njemačkoj TV., od trgovine ljudima, narkoticima, oružjem, kamataranjem i rada sa bordelima sve im je u opisu posla, među top pet kriminalnih bajkerskih grupa su u Njemačkoj ...





:zubati


_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 24 tra 2019, 05:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
:kava

Citat:
Braća Ćulum bili česti gosti u vili Draška Stanivukovića !

Policija je u Sanskom Mostu uhapsila Nermina i Armina Ćuluma, koji se dovode u vezu s ubistvom Slaviše Krunića i Žarka Pavlovića.
Kako navodi Srpskainfo Armin Ćulum zvani Boki poznat je policijskim agencijama širom Evrope, kao i njegov brat Nermin.

Oni su na čelu bajkerske organizacije "United Tribuns", koju je njemačka tajna služba proglasila za državnu opasnost, a u Evropi su proglašeni za treću najveću opasnost za bezbjednost, navode mediji.

slika

Prema izveštaju Službe za zaštitu ustavnog poretka i borbu protiv terorizma Njeamačke pokrajine Bajern, motociklistička organizacija, ili kako sami sebe nazivaju "bratstvo“ Junajted Tribjuns nakon salefista i neonacista predstavlja najveću državnu opasnost u Njemačkoj. Njemačka tajna služba ih proglasila za prijetnju po nacionalnu bezbjednost nakon čega je doneseno rječenje da se protjeraju iz ove države.

slika

Ova grupa se, prema pisanjima brojnih evropskih medija, bavi raznim kriminalnim poslovima. Agencija za istrage i zaštitu BiH 2014. pretresla je kuću Armina Ćuluma u okviru međunarodne policijske akcije "Ezel", koju je provodilo 900 policajaca na području BiH, Austrije i Njemačke.

slika

Tada je razbijena kriminalna grupa koja se bavila trgovinom ljudima i prostitucijom.

"United Tribuns" djeluje u Austriji i Švajcarskoj, a njihovi direktni konkurenti su grupe "Hells Angels" i "Bandidos".

Otkud Draško Stanivuković na sastancima sa ovako opasnim ljudima? Кoja je njihova uloga bila u danima 30/31.?

Mediji navode da se Stanivuković se nekoliko puta tokom proteklih mjeseci sastajao sa pripadnicima i vođama Junajtet Tribjuns, Arminom i Nerminom Ćulumom, a pojedini mediji navode da je nerijetko i sastancima malo dalje od očiju javnosti prisustvovao i Davor Dragičević.

slika

Junajted Tribjuns su članovi motociklističke bande koja članove regrutuje među takmičarima borilačkih veština, prije svega onima koji pripadaju MMA sceni, zatim među izbacivačima, vojnicima i tjelohraniteljima. Osnovani su 2004. godine u nemačkom gradu Filingen-Šveningen. Osnivač je bivši bokser iz BiH Almir Ćulum zvani Boki. Ćulum, koji je inače iz Prijedora, je tokom rata u BiH izbjegao u Njemačku. Za njega se navodi da je do 2009. godine, zajedno sa drugim članovima bratstva, vodio bordele u Filingen-Šveningenu. 2009. godine, on je sa jednim svojim rođakom prije velike policijske racije pobjegao u BiH. Iako je za njim raspisana međunarodna poternica, Ćulum slobodno živi u BiH.

Braća Ćulum su sprovedena u Upravu za organizovani kriminal MUP-a Srpske u Banjaluci, na kriminalističku obradu


Vila porodice Stanivuković ...

Citat:
VIDEO / VRIJEDI MILIONE MARAKA

Ima se, može se: Luksuzna porodična vila najmlađeg banjalučkog odbornika u spotu folk pjevačice


https://depo.ba/clanak/162955/ima-se-moze-se-luksuzna-porodicna-vila-najmladeg-banjaluckog-odbornika-u-spotu-folk-pjevacice


slika

:biceovodobro

Citat:
Stanivuković i Mijatović: Slaviša Krunić je bio oličenje prkosa, iza ubistva stoje krupni interesi

Draško Stanivuković i Vojin Mijatović, opozicioni političari iz Banje Luke, bili su bliski prijatelji ubijenog biznismena iz Sanskog Mosta, a za Klix.ba govore o mogućim motivima napada, kao i o životu i poslovanju Slaviše Krunića. Poručuju da su potencijalna meta svi koji misle drugačije od predstavnika vlasti u Republici Srpskoj


touch dowvn ...

sa "poDpisom" vlasti ...


_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 24 tra 2019, 08:14 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6798
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Vidim da je krunić patio od izliva bejha patriJotizma u mozak pa mi ga nekako nije ni najmanje žeo,naprotiv .S druge strane dobro je da se pravna država pokazala na djelu i brzo uhapsila počinioce ili bar većinu istih.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 24 tra 2019, 08:33 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30081
Onog Stanivukovića što stalno priča o moralu i pravdi? :zubati

Točno treba štangom zatuć svakog borca za pravdu, nema veće stoke.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 24 tra 2019, 08:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Čudo kako pojedini srpski multimilioneri vole Bejiha i obožavaju da se druže sa Muslimanima.
Što je lopovluk veći to je multikulti Baznija draža.
Sto bi rekao pesnik...

Radovane promijeni strazare, ima Srba koji vole pare...

Srećom narod nije lud pa izbori sve probleme riješe.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 24 tra 2019, 09:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Taj mali šupak nema u šta nije upetljan. Pazi kad mu je i taj ubijeni Krunić - tetak.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 24 tra 2019, 10:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Ajde što je upetljan, i što godinama tvrdi kako mu je porodica stekla bogatstvo u poslovima vodovoda i kanalizacije, nego opozicionari između sebe uzimaju i žene :zubati

Igor Crnadak je oženio bivšu suprugu Krunića, Đurđicu sa kojom je juče bio i na mjesto ubistva ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 24 tra 2019, 10:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Odakle vjetrovi duvaju najbolje se vidi na BN-u. Ista fabrika je u pitanju i kad je riječ o PzD pokretu i ovom ubistvu. Cilj je isti a događaji samo prividno nepovezani jedan s drugim. Javi li se Vasković da nam i ovaj put objasni o čemu je riječ?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 24 tra 2019, 10:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Mali Stanivuković je opasan igrac, sada vec, a mogu ga zamisliti za par godina, jbt osnivaci i vođe jedne od najkriminalnijih bajkerskih grupa u Evropi gosti mu u kući, slikaju se i poziraju, ajde da nema dokaza za to, pa bi i pomislio da mu se servira i uzeo sa rezervorm cijelu pricu ...

Da pocinioci nisu ubrzo uhapšeni, bilo bi ovdje hiljadu i jedna konstrukcija poput price oko PZD, ali MUP je odradio svoje na jedan maestralan nacin, i tako u startu sve dileme otklonio u startu

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 24 tra 2019, 10:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Znači Crnadak je malom lopovu sada tetak? :smijeh

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 24 tra 2019, 10:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
DA :zubati

Samo po starosti ćerki, vjerujem da ima godina i godina kako mu je tetak, a mali je sa Krunićem bio prijatelj, ipak mu je bivši tetak, sve u svemu luda kuća ...

Citat:

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 24 tra 2019, 10:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Tata ga naučio da bez lopovluka i mafijanja nema ni krupnog biznisa, samo što je balavac odavno i ćaću prekuco pa je otišao korak dalje, pa bi i predsjednik države želio biti preko noći. Balavac je opasan i premazan i to je vidljivo otkad se pojavio, pitanje je samo da li je narod glup ili ne.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 24 tra 2019, 11:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 lis 2009, 09:48
Postovi: 482
Igra prijestolja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 24 tra 2019, 12:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Pušteni Draškovi haveri...

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 24 tra 2019, 13:55 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30081
LakePlacid je napisao/la:
Braća Ćulum bili česti gosti u vili Draška Stanivukovića !


Agathonikos je napisao/la:
Taj mali šupak nema u šta nije upetljan. Pazi kad mu je i taj ubijeni Krunić - tetak.


LakePlacid je napisao/la:
Igor Crnadak je oženio bivšu suprugu Krunića, Đurđicu sa kojom je juče bio i na mjesto ubistva ...


novovrijeme je napisao/la:
Znači Crnadak je malom lopovu sada tetak? :smijeh


LakePlacid je napisao/la:
vjerujem da ima godina i godina kako mu je tetak, a mali je sa Krunićem bio prijatelj, ipak mu je bivši tetak, sve u svemu luda kuća ...


Tetak, bivši tetak, luksuzna vila, tata mafijaš, gosti bajkerska banda.... o ovome vrijedi snimiti seriju. :biceovodobro

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 24 tra 2019, 14:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
Ovi Ćulumi imaju dosta svojih zavičajnih zemljaka i "poslovnih partnera" u Rijeci i Istri, a predvodi ih Suad Keserović iz Rijeke koji je kao i Ćulumi povezan sa masu mutnih Srba iz Rijeke, RS i Srbije.

Ovi mutni muslimani iz Unsko-sanske županije su dosta dobro povezani sa mutnim Srbima i definitivno imaju bliski partnerski odnos.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 24 tra 2019, 14:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ne kužim. Po čemu je taj tip (ubijeni) toliko bitan da se o njemu piše ?

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 24 tra 2019, 14:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Pustili bajkere na slobodu, zanimljivo, ako ništa sada ce malo po Drasku "udarati", a vec se poceo i pravdati ...

Citat:
Šta ja znam ko mi sve dolazi u kuću da se slika....
:zubati

Citat:
STANIVUKOVIĆ: Braću Ćulum ne poznajem, angažovali su ih organizatori “Mis univerzuma”

Draško Stanivuković uputio je demantij medijima koji su objavili da se sastajao i uopšte poznavao braću Ćulum, uhapšene u slučaju ubistva Slaviše Krunića, kao i fotografije pomenute braće ispred njegove vile u Banjaluci.

“Široj javnosti je poznata činjenica da moja porodica privatnu kuću daje besplatno za potrebe fotografisanja vjenčanja, matura, rođendana, kao i video i promotivnih spotova.

Pomenute fotografije su nastale kada je Mile Kalaba vršio snimanje za potrebe ,,Mis univerzuma”, kada je i angažovao pomenuta lica.

Pomenuta lica, braću Ćulum, nisam nikada niti upoznao, kamoli sa njima održavao kontakte i organizovao sastanke.

Takođe, demantujem pisanja da je Davor Dragičević učestvovao u nekakvim sastancima, koja su održana samo fiktivno u glavi kreatora ovoga kvazi medijskog napisa”, saopštio je Draško Stanivuković.

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 24 tra 2019, 15:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
BBC je napisao/la:
Ne kužim. Po čemu je taj tip (ubijeni) toliko bitan da se o njemu piše ?


Cudi me, ja sam mislio da ces adekvatno reagovati na ovu temu, ali ništa od toga ...

Ubijeni Krunić bio je igrac stranaca, kontra Dodika, pisala i CIA o njemu, spominje se i u dokumentima wikiliksa, imao svoju agenciju sa "900 naoruzanih bezbjednjaka", podrzavao opoziciju, istu i finansirao, javno pricao kako je za bejha i kako treba siriti bratstvo i jedinstvo, kako mu Dodik i vlast "radi o glavi", reketirao banjalučke gazde, iste ucjenjivao da ih on obezbjeđuje, bio vlasnik još nekoliko firmi i kompanija, jedan od sigurno pet najbogatijih ljudi u Srpskoj, po navodima odbrane specijalaca (na suđenju za pljačku novca na autoputu BL. Sector Securitya) neko iz agencije (nezvanicno on licno) namještao je pljačke i inscenirao sve, godinama bio u sukobu sa vlasnikom Alfa Security iz BL. bivsim Arkanovim gardistom jer mu je uzimao poslove, još mnogo toga poznatog i nepoznatog ukratko, svakako zanimljiv tip (bio) u svakom smislu ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 24 tra 2019, 15:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Nije mi (balkanski) sociološki fenomen kao konobar Davor. Ono bilo zanimljivo pratiti.
Neko ga roknuo i što sad. Bit će sahrana i to je to.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 24 tra 2019, 15:41 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6798
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
BBC je napisao/la:
Ne kužim. Po čemu je taj tip (ubijeni) toliko bitan da se o njemu piše ?

Ako je hambasada izdala zvanično saopštenje u kome stoji da su oni tj.hambasada šokirani ubistvom dotičnog,kako su objavili mediji,onda dotični jeste bio bitan lik za hambasadine planove.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 24 tra 2019, 16:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
I ja sam šokiran ubojstvom rapera Peewee Longway-a iz Chicago.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 24 tra 2019, 19:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2018, 08:55
Postovi: 628
znam samo to da što se više kreira slika loše bezbjedonosne situacije u RS i forsira teorija o ubijanju "nedužnih i plemenitih" osoba od strane aktuelne vlasti, ja se više priklanjam dodiku, iako ga baš i ne volim.

nadam se samo da neće praviti opet neke proteste povodom ubistva ovog krunića, jer vidim da i od njega prave velikana i divnog čovjeka, kao što su od davida radili. ne bi bilo loše da promijene taktiku u rušenju vladajuće strukture, ova je već dobro isprana.

inače, ne znam zašto svi za braću ćulum tvrde da su iz prijedora kad su momci banjalučani


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 24 tra 2019, 20:54 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6798
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
nema veze je napisao/la:
znam samo to da što se više kreira slika loše bezbjedonosne situacije u RS i forsira teorija o ubijanju "nedužnih i plemenitih" osoba od strane aktuelne vlasti, ja se više priklanjam dodiku, iako ga baš i ne volim.

nadam se samo da neće praviti opet neke proteste povodom ubistva ovog krunića, jer vidim da i od njega prave velikana i divnog čovjeka, kao što su od davida radili. ne bi bilo loše da promijene taktiku u rušenju vladajuće strukture, ova je već dobro isprana.

inače, ne znam zašto svi za braću ćulum tvrde da su iz prijedora kad su momci banjalučani

Postoji jedna bitna razlika izmedju slucajeva Dragicevic i Krunic.Krunic ipak jeste ubijen i slucaj zasluzuje da bude rasvijetljen.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 36840 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 589, 590, 591, 592, 593, 594, 595 ... 1474  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 407 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO