HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 16 tra 2024, 22:42.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 36947 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 646, 647, 648, 649, 650, 651, 652 ... 1478  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 25 pro 2019, 20:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10155
Lokacija: Banja Luka
Isto mislim .
Mojoj veteranskoj malenkosti ne pada na pamet , da se mješam u te srpsko - srpske zajebancije .Bilo ih je , svojevremeno sasvim dovoljno sa Muslimanima i Hrvatima , što bi narod reko , knap. .
Kao ni članstvo u nekoj stranci . Naravno , imam svoje rezone i političke stavove , ali ih '' konzumiram'' na izborima.
Zvali su me neki . Moj odgovor je i tada , i sada...Braćo , mene zovite , samo ako zarati . Do tad - pecam ribu .

PS.
Nek se Vlado igra s tim . On to voli . :001_smile

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 25 pro 2019, 20:34 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2013, 16:10
Postovi: 3044
Celodnevna histerija lidera muslimanskih partija na novu strtegiju odbrane Srbije,gde je jedan od glavnih spoljnopolitickih ciljeva ocuvanje Republike Srpske.Dodik im odbrusio:"Komsic i Dzaferovic ljuti sto Srpsku niko ne moze da dira,mislili su da je Srpska njihov plen".
http://lat.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=363650


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 25 pro 2019, 20:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Upravo okrecem kanale na TV-u, Draško uživo na Luksemburškoj televiziji sa Američkim kapitalom na cijem je celu bivsih direktor CIA-e (N1), na drugom kanalu repriza danasnje emisije, kanalu ciji je osnivač ni manje ni više nego osnivač "Zelenih Beretki" Emin Švrakić (Hayat TV) i opet Draško gost, da stvar bude još smješnija na kanalu Alfa TV u vlasništvu Fahre Radončića opet mali Draško i repriza emisije od 19 casova :smijeh =))

Decko danas u Sarajevu pa mu finansijeri i pokrovitelji omogućili da se oglasi na što više strana, tako umiljato prica, samo da ga muslimani još po glavi potapšu

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 25 pro 2019, 21:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Svarog je napisao/la:
Isto mislim .
Mojoj veteranskoj malenkosti ne pada na pamet , da se mješam u te srpsko - srpske zajebancije .Bilo ih je , svojevremeno sasvim dovoljno sa Muslimanima i Hrvatima , što bi narod reko , knap. .
Kao ni članstvo u nekoj stranci . Naravno , imam svoje rezone i političke stavove , ali ih '' konzumiram'' na izborima.
Zvali su me neki . Moj odgovor je i tada , i sada...Braćo , mene zovite , samo ako zarati . Do tad - pecam ribu .

PS.
Nek se Vlado igra s tim . On to voli . :001_smile

A i vrijeme tih mitingašenja je odavno prohujalo. Prevaziđena forma koja je narodu odavno dosadila. Ja ga jebem ko bi u Srpskoj mogao okupiti 100 000 ljudi, a to je već cifra koja nešto govori.
Ako je Mikici do podrške, neka je ne traži tako što ću 2 sata cupkati s noge na nogu i mahati zastavicom. Nou ćens.
Krupna pitanja i možebitne nedoumice oko ovog ili onog se rješavaju referendumom, bez postrojavanja istog naroda jednih protiv drugog jer kontraskup je u osnovi to. Sjetimo se samo onih skoro 700 000 Srba, odnosno onih 99,81% "za" 9. januar kao Dan Srpske. To je postrojavanje naroda a ne ovo cupkanje na decembarskom suncu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 25 pro 2019, 21:25 
Offline

Pridružen/a: 02 stu 2019, 16:04
Postovi: 584
Kasno Marko na Kosovo stize..

ili kako vec

https://www.klix.ba/vijesti/bih/dodik-i ... nHPZ_HNR0A

Komentar

Citat:
Aliibaba
prije 49m
Uz tebe smo predsjednice. Narod BiH je uz tebe Sarajevo je uz tebe NATO Je uz tebe. PREDSJEDNICE NE MOZE NAM NIKO NISTA. ALAH TE NAGRADIO.


=))

_________________
Jesu li "Bošnjaci" genocidofili ili genocidofobi ?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 25 pro 2019, 21:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Klasik sa Klixa, nimalo originalan kad je Mikica u pitanju. Dajte nešto što već nismo pročitali 1000 puta, gospodine Kasap.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 25 pro 2019, 21:43 
Offline

Pridružen/a: 02 stu 2019, 16:04
Postovi: 584
Ne visim na klixu non stop gospodine Agatonikosu pa ne znam da je to vec vidjeno. Meni bilo bas smijesno sad kad mi je izbacio facebook, reko da vidim komentare.

Meni je Dodik nekako simpaticniji otkako nam je predsjednik. Ne bih pretjerivao kao doticni (vidi gore) ali ipak je tu neka hemija.

_________________
Jesu li "Bošnjaci" genocidofili ili genocidofobi ?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 25 pro 2019, 21:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 9979
KASAP je napisao/la:
Kasno Marko na Kosovo stize..

ili kako vec

https://www.klix.ba/vijesti/bih/dodik-i ... nHPZ_HNR0A

Komentar

Citat:
Aliibaba
prije 49m
Uz tebe smo predsjednice. Narod BiH je uz tebe Sarajevo je uz tebe NATO Je uz tebe. PREDSJEDNICE NE MOZE NAM NIKO NISTA. ALAH TE NAGRADIO.


=))

Gdje god se 2 Srbina ili Hrvata spore oko nečeg,eto ti muje iz prikrajka da podrži jednog,sve pod maskom nekakve pravde.Ne bi li barem na 2 min.bila bih suHverena i jedinstvena.
Ko vas ne zna.

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 25 pro 2019, 21:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
KASAP je napisao/la:
Ne visim na klixu non stop gospodine Agatonikosu pa ne znam da je to vec vidjeno. Meni bilo bas smijesno sad kad mi je izbacio facebook, reko da vidim komentare.

Meni je Dodik nekako simpaticniji otkako nam je predsjednik. Ne bih pretjerivao kao doticni (vidi gore) ali ipak je tu neka hemija.

Ustvari ne morate. Nije klasik, fali ono "PreCjedniče" da bi bio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 25 pro 2019, 21:53 
Offline

Pridružen/a: 02 stu 2019, 16:04
Postovi: 584
Dobro, to je vec oguglano.

Nego, da li to vama smeta sto se predsjednik sad voli i u losijem entitetu? Da niste mozda ljubomorni?

_________________
Jesu li "Bošnjaci" genocidofili ili genocidofobi ?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 25 pro 2019, 21:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Nipošto, gospodine Kasap.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 25 pro 2019, 22:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Agathonikos je napisao/la:
Svarog je napisao/la:
Isto mislim .
Mojoj veteranskoj malenkosti ne pada na pamet , da se mješam u te srpsko - srpske zajebancije .Bilo ih je , svojevremeno sasvim dovoljno sa Muslimanima i Hrvatima , što bi narod reko , knap. .
Kao ni članstvo u nekoj stranci . Naravno , imam svoje rezone i političke stavove , ali ih '' konzumiram'' na izborima.
Zvali su me neki . Moj odgovor je i tada , i sada...Braćo , mene zovite , samo ako zarati . Do tad - pecam ribu .

PS.
Nek se Vlado igra s tim . On to voli . :001_smile

A i vrijeme tih mitingašenja je odavno prohujalo. Prevaziđena forma koja je narodu odavno dosadila. Ja ga jebem ko bi u Srpskoj mogao okupiti 100 000 ljudi, a to je već cifra koja nešto govori.
Ako je Mikici do podrške, neka je ne traži tako što ću 2 sata cupkati s noge na nogu i mahati zastavicom. Nou ćens.
Krupna pitanja i možebitne nedoumice oko ovog ili onog se rješavaju referendumom, bez postrojavanja istog naroda jednih protiv drugog jer kontraskup je u osnovi to. Sjetimo se samo onih skoro 700 000 Srba, odnosno onih 99,81% "za" 9. januar kao Dan Srpske. To je postrojavanje naroda a ne ovo cupkanje na decembarskom suncu.


:palacgore2
Ne bih da mi plate išao sutra na proteste.
To su protesti za članove stranaka. Ko dovede više članova taj će imati veći skup.
Od mene podrška Dodiku online a protesti me za života više neće viditi.
Osim ako se bude nešto protestvovalo protiv Muslimana, onda sam u prvom redu. :zubati

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 25 pro 2019, 23:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
BTW Krajnje je glupo što su malom klošaru odobrili protest.
Znači klošar se prije dva dana zalijeće na ministra policije a danas taj isti ministar klošaru odobrava protest protiv njega.
Da sam se ja zaletio da ministra policije polomili bi mi noge i uhapsili me a kamoli da bi mi odobrili proteste.
Ili jebe lud zbunjenog ili su se oni dogovorili da se zajebavaju.
Sve u svemu sto bi reko Nele - tamo nece biti mene.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 26 pro 2019, 18:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Agathonikos je napisao/la:
A sad ozbiljno, mislim da će ti skupovi koji su najavljeni za sutra biti više nego skromni s obe strane. Možda ovaj Draškov bude nešto veći jer je sav onaj cirkus u Skupštini bio unaprijed isplaniran pa se usput planirao i skup. Uglavnom, ćorak zbog kojeg ne vidim potrebu da se uzvrati kontraskupom jer im tako samo daješ na značaju.

Neka uđe u zapisnik da sam se prevario u procjeni. Simultano gledam oba skupa. Neuporedivo. Dodik ih je razbucao i ovaj put.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 26 pro 2019, 19:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Agathonikos je napisao/la:
Agathonikos je napisao/la:
A sad ozbiljno, mislim da će ti skupovi koji su najavljeni za sutra biti više nego skromni s obe strane. Možda ovaj Draškov bude nešto veći jer je sav onaj cirkus u Skupštini bio unaprijed isplaniran pa se usput planirao i skup. Uglavnom, ćorak zbog kojeg ne vidim potrebu da se uzvrati kontraskupom jer im tako samo daješ na značaju.

Neka uđe u zapisnik da sam se prevario u procjeni. Simultano gledam oba skupa. Neuporedivo. Dodik ih je razbucao i ovaj put.


Nisam ni sumnjao

slika

slika

slika

slika

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 26 pro 2019, 19:15 
Offline

Pridružen/a: 02 stu 2019, 16:04
Postovi: 584
https://www.klix.ba/vijesti/bih/u-banjo ... ook+status

Hocel ko izbrojati glave?

_________________
Jesu li "Bošnjaci" genocidofili ili genocidofobi ?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 26 pro 2019, 19:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Iz Klix vizure

https://forum.klix.ba/drasko-stanivukov ... 8s850.html


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 26 pro 2019, 20:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 9979
Agathonikos je napisao/la:

Čitam komentare muja na tv BN,kad je na Stanivukovićevom protestu počela svirat himna Bože pravde.
"Hapsi Lukaču"
"Vi živite u BiH"
"Jel ovo u Srbiji"
"Sve četnik do četnika" itd.
=))

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 26 pro 2019, 20:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Posvadjali se Muslimani i Srbi na Draskovom FB profilu. :smijeh
Mulimani većina, Srbi se hrabro bore al ne mogu im nista.
Muslimani nikako nisu zadvoljni vecerasnjim skupom... :neznam

Komentari Multietnićara

Citat:
Sve ste rekli izborom muzike ! Primitivno da nije vrijedno pomena.

Citat:
Nisam Zadovoljan

Citat:
a sta si ocekivao, da ce ovaj klaun srusiti republiku srpsku. *** je zeljan vlasti i ne preza ni od cega

Citat:
Vidi se da je pocetnik dok ne stasa pa ce onda postat

Citat:
Zivie u BiH-ni, rodjeni su u njoj, njeni su drzavljani, njen pasos nose, a "Srbiju ce braniti". Napokon je sve jasno, SVE SE SVELO NA BORBU ZA VLAST, A IDEOLOGIJA U DLAKU ISTA, CAK I VISE NACINALISTICKA OD ONE PROTIV KOJE SE BORE! Sviraju himnu Srbije kao svoju, iako su gradjani BiH-ne. JELENA, VUKAN I DRASKO, JOS JEDNO VELIKO RAZOCARENJE!! NE VJERUJ SRBINU NI DAROVE KAD TI NOSI, NE VJERUJ MU NI AKO JE ZLATOUST, JER TE KAO TAKAV JOS VISE LAZE!!

Citat:
Hahahaha prc milojka sta bi,bila su vam usta puna ovog ********

Citat:
Rusmir *** sa Draskom *** sa Dodom

Citat:
[KAKO SE TO BRANI SRBIJA U DRZAVI BOSNI I HERCEGOVINI/quote]
Citat:
Drasko nevalja to jos uvjek si u bosni i hercegovini


Eto nekoliko. Sad su sve pobrisali. :smijeh

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 26 pro 2019, 20:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 9979
novovrijeme je napisao/la:
Posvadjali se Muslimani i Srbi na Draskovom FB profilu. :smijeh
Mulimani većina, Srbi se hrabro bore al ne mogu im nista.
Muslimani nikako nisu zadvoljni vecerasnjim skupom... :neznam

Komentari Multietnićara

Citat:
Sve ste rekli izborom muzike ! Primitivno da nije vrijedno pomena.

Citat:
Nisam Zadovoljan

Citat:
a sta si ocekivao, da ce ovaj klaun srusiti republiku srpsku. *** je zeljan vlasti i ne preza ni od cega

Citat:
Vidi se da je pocetnik dok ne stasa pa ce onda postat

Citat:
Zivie u BiH-ni, rodjeni su u njoj, njeni su drzavljani, njen pasos nose, a "Srbiju ce braniti". Napokon je sve jasno, SVE SE SVELO NA BORBU ZA VLAST, A IDEOLOGIJA U DLAKU ISTA, CAK I VISE NACINALISTICKA OD ONE PROTIV KOJE SE BORE! Sviraju himnu Srbije kao svoju, iako su gradjani BiH-ne. JELENA, VUKAN I DRASKO, JOS JEDNO VELIKO RAZOCARENJE!! NE VJERUJ SRBINU NI DAROVE KAD TI NOSI, NE VJERUJ MU NI AKO JE ZLATOUST, JER TE KAO TAKAV JOS VISE LAZE!!

Citat:
Hahahaha prc milojka sta bi,bila su vam usta puna ovog ********

Citat:
Rusmir *** sa Draskom *** sa Dodom

Citat:
[KAKO SE TO BRANI SRBIJA U DRZAVI BOSNI I HERCEGOVINI/quote]


Eto nekoliko. Sad su sve pobrisali. :smijeh

Pomalo ih napustila nada da će se Srbi pobit međusobno. Kakvi jadnici.

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 26 pro 2019, 20:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Graničar18 je napisao/la:
Čitam komentare muja na tv BN,kad je na Stanivukovićevom protestu počela svirat himna Bože pravde.
"Hapsi Lukaču"
"Vi živite u BiH"
"Jel ovo u Srbiji"
"Sve četnik do četnika" itd.
=))



Drugačije komentare na BN nećete ni pročitati. To je jedno smeće od portala i TV kuće koje se prodalo za lovu, zato Bošnje sad i haraju na komentarima, ispočetka prituljeno uz lažna glumljenja Srba, ispipavajući politiku portala i TV kuće a poslije otvoreno i bez ustručavanja. Puste ponekad poneki komentar nekog Srbina ili ga oni napišu, a onda se onako grupno okome na njega bilo otvoreno, bilo opet glumeći da se lafo Vlah ne bi dosjetio. A Vlahu je dovoljna sekunda da ga skenira, taman da mu u niku piše Čiča Draža.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 26 pro 2019, 20:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Klix forumaš Haznadar, inače Bošnjak iz Banjaluke koji živi u Švedskoj ih je najbolje skicirao. Parafraziram ga - jesu li se lijeba upatljali u međusrpska trvenja, stvar koju oni podržavaju mora propasti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 26 pro 2019, 20:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Agathonikos je napisao/la:
Klix forumaš Haznadar, inače Bošnjak iz Banjaluke koji živi u Švedskoj ih je najbolje skicirao. Parafraziram ga - jesu li se lijeba upatljali u međusrpska trvenja, stvar koju oni podržavaju mora propasti.


Lijeba bi crkle kad se nebi umješale.
Taka sorta.
Nego... dobra ova opozicija. :thumbup

Citat:
"Na kraju se želim posebno obratiti međunarodnoj zajednici koju su neki nazivali i kurvom. Ona je izvor zla, podržava nasilnike, daje kredite iako mi svi nismo marionete u vašim rukama. Vodite za sobom svoje čauše Dodika, Bakira i Čovića. Vi želite od nas napraviti koloniju, od naše djece praviti Amerikance i Austrijance kao što ste nakada odvodili našu djecu u janičare", poručio je.

Jedan od narednih protesta Nebojša Vukanović najavlje i ispred institucija OHR-a jer žele, kako kaže, razbiti zlo. Ističe da "nasilnike rasturaju bez ikakvih resursa" te dodaje kako će zaustaviti podjele u srpskom narodu.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/nebojsa ... /191226144


Incko ti si izgleda sljedeći na redu. Organizuj kontraskup ili bježi u Austriju. :smijeh

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 26 pro 2019, 20:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Izgleda da su strani finansijeri u medjuvremenu odjebali opoziciju a da mi nismo skontali.
Sad gledaj Srbendi. :smijeh

slika

slika

Moje saučešće Musimanima za smrt još jedne nade u boHlje sutra... :crying

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 26 pro 2019, 20:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Realno gledajući i upoređujući ta dva skupa, "četničkiji" je bio Draškov nego Dodikov. Kapiram razloge za to jer mehtićizam i PzD sektašenje je propala stvar pa su sad puna usta Srpske i antiNATO poklika, ali ne kapiram Sadika sa fejsbuka koji i dalje insistira na podršci Drašku i ekipi, jer je baš zbog te njegove podrške propao i mehtićizam i sektašenje, a cijela stvar skrenula udesno, barem retorički.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 36947 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 646, 647, 648, 649, 650, 651, 652 ... 1478  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: borak, espresso, Hagresor, Kronos i 171 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO