HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 14:53.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 36840 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 662, 663, 664, 665, 666, 667, 668 ... 1474  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 28 ožu 2020, 18:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10122
Lokacija: Banja Luka
Vlado... sve si u pravu.
Samo se ti opusti :001_smile

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 28 ožu 2020, 18:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
NSOS je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
Moderacijo, tjeraje više ovog SNSD-ovog bota u tri lijepe, pošto, ovaj lik nema dva poštena posta. Takođe i sve druge botove, koji za nekoliko godina iza sebe na ovom forumu, imaju X, XX, kao i mali XXX broj postova, od kojih mnogi se svode na uvrede i low level trolling.

Toliki sam SNSD-ovac da ne zivim u drzavi gde postoji ta stranka. Jos uvek, nadam se da ce se to jednom promeniti. Niti ga posebno podrzavam, narocito njegove poslovne poduhvate. Ali je u odnosu na alternativu najmanje los. Drago mi je sto pratis i citas moje postove. Ja tvoje kad vidim odmah preskacem jer je svaki potpuno isti. Dodik, Dodik, Dodik. Opsednutost koja se granici sa paranojom. Jednostavno kad imas nesto da kazes kazi, kad nemas nemoj da zagadjujes temu. Inace verujem da ti opet sledi ban, nadam se (ako se ne promenis) zauvek.

Preskačeš, a pišeš ispod istih. :D

To o čemu govoriš (da boljeg od Dodika nema), kod nas Srba se može nazvati i kao Miloševićev sindrom ili čak Titov sindrom ili jednostavno sindrom velikog brata, što je i istočnoevropski sindrom, ruski sindrom, kao i globalna pojava, u nekim dijelovima svijeta. Da se vratim na ovaj region. Naime, kad je Slobodan Milošević bio predsjednik Srbije (ili kako se tada zvanično zvala), mnogi su tada mislili da boljeg od Miloševića nema, dok nije došao Koštunica, pa Tadić, pa evo sad Vučić. Nekako nam se čini da je najbolji onaj ko je na vlasti, zatošto je, jel', na vlasti, a što je posljedica našeg površnog poznavanja demokratije, pošto smatramo da sva odgovornost prestaje sa pobjedom na izborima, dok na zapadu, kad dobiješ izbore, tek tada moraš da se dokažeš zašto su ljudi glasali za tebe. Kod nas ljudi tvrde da je neko najbolji, a da pritom ne nude nikakav odgovor, niti nikakav valjan odgovor, koji bi potvrdio tu njihovu tezu. Po čemu je to Dodik najbolji? Da bi bio najbolji, moraš da imaš kredibilnu komparativnu prednost sparam svog konkurenta ili konkurencije. To je jedina relevantna mjera nečijeg političkog kvaliteta, a ne monopol nad javnim servisom, monopol nad javnim preduzećima, kao i monopol svake druge vrste. Krasti zna svako. Za to nije potrebna nikakva specijalna škola niti velika pamet, već samo dovoljno veliki želudac, koji će podnijeti pljačkanje vlastitog naroda, a da te pritom ne uhvati griža sasvjest zbog toga. Dodik je izgleda taj "kvalitet" političara. Takav kvalitet nekog političara je nelojalan kvalitet političara, jer ne posjeduje nikakve kvalitete politike koja nudi nešto bolje za čitavo društvo, već bolje za sebe i ljude oko sebe, na štetu čitavog društva. To što Dodik radi, to nije politika pobjednika, već politika gubitnika, koji pobjeđuje tako što drugi gube, pa i on sam na kraju.

Da bi znali ko je najbolji, mora da postoje jasna pravila i jaka konkurencija. Bez toga, svako može biti najbolji, ko najbolje mulja. Trenutno, postoji jaka konkurencija, čim je već dva parlamentarna izborna ciklusa za redom, razlika u nekoliko procenata između poraženog i pobjednika u RS, samo ne postoje jasna pravila, čim glasaš za jednog, a on pređe drugom, kao i razne druge kombinacije, u kojim se čak ne zna ko je zapravo pobjednik, a ko poraženi. U takvoj konstalaciji snaga, pobjednik, pa samim tim i najbolji, su zapravo fraze, koje, pod tim uslovima, nemaju smisla.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 28 ožu 2020, 18:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 9834
Vladimir RUS je napisao/la:
Pa da, što je više kleveta i laži, Dodik nam je miliji i draži. Taj rad, u psihologiji poznat i kao Štokholmski sindrom, kada se žrtva emocionalno veže za kriminalca. Meni lično, kao i mnogim drugima, Dodik kao Dodik privatno, nebitan je lik, to je njegova stvar na kraju krajeva, no Dodik kao čovjek, koji u ime čitavog kolektiva, vuče nakaradne poteze, a koji uz sve to i više štete nego koriste, itekako je dotični podložan kritici svih nas, pa i kritici upućenoj prema njemu od strane mene između ostalog.

Danas ti u sds-u premalo sendviča stavili u ruksak,pa si nervozan ?
Kako to da narod ne pjeva o Šaroviću i sds-ovcima ?
https://youtu.be/-k7-SXZt1dU

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 28 ožu 2020, 18:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Carmello Šešelj je napisao/la:
Jebote, ja propadoh u zemlju od sramote što imam ovoliko mnogo postova, a ovaj to navodi kao neku pozitivnu stvar, prednost i podatak koji je relevantan u diskusiji. Vladimire, može neko danas da se registruje na forum, napiše samo jedan post i bude potpuno u pravu, zamisli. To što ja npr imam toliko mnogo postova je pokazatelj da previše gubim vreme na ovom forumu, umesto da radim nešto korisnije, a ne osnova za pretpostavku da je ono što pišem tačno.

Pa dobro onda, trebao si se ograničiti na svega nekoliko postova. Tad bi onda bio u pravu. ;)

Mogao sam i ja da kažem da je voda bezbojna, zatošto je, jel", bezbojna i ne moram ništa više objašnjavati, jer sam u pravu. :)))

Samo, to nije forumski tip komunikacije, već više za neku drugu socijalnu platformu, poput Twittera recimo.

Sve ima ono svoje. Niko ti ne brani da pišeš i da se raspišeš, što i sam svojim postovima potvrđuješ. :)

Ako imaš šta korisnije, u ovo doba da radiš, onda slobodno radi. Šta te spriječava?

Evo i ja radim, vježbam kada ne pišem, a i kada pišem, ja vježbam.

Vježbaj i ti, osim pred ogledalom ili na WC šolji.

Vježba je odlika iskusnih vježbača.



:D

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 28 ožu 2020, 18:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 9834
Vladimir RUS je napisao/la:
Evo i ja radim, vježbam kada ne pišem, a i kada pišem, ja vježbam.

Vlado vježba. :D
https://youtu.be/KpBCYaGwnxw

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 28 ožu 2020, 19:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Vladimir RUS je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Jebote, ja propadoh u zemlju od sramote što imam ovoliko mnogo postova, a ovaj to navodi kao neku pozitivnu stvar, prednost i podatak koji je relevantan u diskusiji. Vladimire, može neko danas da se registruje na forum, napiše samo jedan post i bude potpuno u pravu, zamisli. To što ja npr imam toliko mnogo postova je pokazatelj da previše gubim vreme na ovom forumu, umesto da radim nešto korisnije, a ne osnova za pretpostavku da je ono što pišem tačno.

Pa dobro onda, trebao si se ograničiti na svega nekoliko postova. Tad bi onda bio u pravu. ;)

Mogao sam i ja da kažem da je voda bezbojna, zatošto je, jel", bezbojna i ne moram ništa više objašnjavati, jer sam u pravu. :)))

Samo, to nije forumski tip komunikacije, već više za neku drugu socijalnu platformu, poput Twittera recimo.

Sve ima ono svoje. Niko ti ne brani da pišeš i da se raspišeš, što i sam svojim postovima potvrđuješ. :)

Ako imaš šta korisnije, u ovo doba da radiš, onda slobodno radi. Šta te spriječava?

Evo i ja radim, vježbam kada ne pišem, a i kada pišem, ja vježbam.

Vježbaj i ti, osim pred ogledalom ili na WC šolji.

Vježba je odlika iskusnih vježbača.



:D

Nisi shvatio šta sam ti rekao. Ti diskvalifikuješ ljude i njihova mišljenja zbog premalog broja postova koje imaju na forumu. Broj postova koje neko ima na forumu nema apsolutno nikakav uticaj na to da li je ono što je ta osoba napisala tačno ili nije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 28 ožu 2020, 20:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
Valhalla je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:
Komentar na vest: Znači ne možemo od sutra više na Trebević! =))

Inače, dobro dodikovci odrađuju proces razdruživanja. Sve manje veze sa Sarajevom, a kad ovo epidemoja prođe, niko se neće baviti krpljenjem BiH.

Face TV sinoć kaže da Kanton Sarajevo nema nekog komandanta koji bi odlučivao u ovoj situaciji. FBiH pogotovo, a u RS vojna hijerarhija.

Još jedan suštinski komentar na Klixu, koji pokazuje da muslimani postaju svesni situacije:Tek sam sad u vrijeme ovog virusa shvatio koliko se odvajaju F i RS... kao dvije drzave zasebne


Bilo kakav ozbiljan pokušaj zloporabe vanredne situacije može se prometnuti u oružani sukob. Isto tako i ako se vanredna situacija produlji izvan onoga što će biti regionalni odgovor.

A to za Trebević ...
Doći ćemo mi na Trebević, kad-tad ... budi u to uvjeren. I na Jahorinu, i na Pale, i u tzv. istočno Sarajevo.


Neki kažu da je VS samo po sebi zloupotreba situacije, pa nešto ne vidim "prometanje u sukob".
Vidi se iz aviona da je vaša jedina strategija odbrane, afirmacije nacionalnih interesa bilo čega - kukanje inostranstvu. Sad sve manje ima kome da se kuka, a za koju nedelju biće još manje.
Ako takvi neizmireni sa susedima dočekate ostavljenost na cedilu, biće vam to veliki nacionalni promašaj. Ne treba igrati samo na jednu kartu.
Mogli ste da učite od nas Srba. Mi igramo i na istok i na zapad, na sever i jug. :D Doduše mi smo nezavisni, koliko je to moguće u današnjem svetu. :kava

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 28 ožu 2020, 23:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Svarog je napisao/la:
Vlado... sve si u pravu.
Samo se ti opusti :001_smile

Svarog, don't worry, be happy, drink happy and don't drive. :D

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 28 ožu 2020, 23:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Graničar18 je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
Pa da, što je više kleveta i laži, Dodik nam je miliji i draži. Taj rad, u psihologiji poznat i kao Štokholmski sindrom, kada se žrtva emocionalno veže za kriminalca. Meni lično, kao i mnogim drugima, Dodik kao Dodik privatno, nebitan je lik, to je njegova stvar na kraju krajeva, no Dodik kao čovjek, koji u ime čitavog kolektiva, vuče nakaradne poteze, a koji uz sve to i više štete nego koriste, itekako je dotični podložan kritici svih nas, pa i kritici upućenoj prema njemu od strane mene između ostalog.

Danas ti u sds-u premalo sendviča stavili u ruksak,pa si nervozan ?
Kako to da narod ne pjeva o Šaroviću i sds-ovcima ?
https://youtu.be/-k7-SXZt1dU

Vidim iz tvog iskustva znaš kako je to, kad ti gazda Dodik podari crveni sendvič i pomiluje te po njušci.

Vrijeme mitova i guslanja je prošlo sa 90-im godinama prošlog vijeka. Mnogi slavni SDS-ovci opjevani su u bezbroj pjesmama tokom tog perioda. Samo Ljubiša Savić Mauzer je opjevan u najmanje nekoliko pjesama. U vas SNSD-ovaca očigledno istorija počinje dolaskom Dodika na vlast, po kojem, ne bih se iznenadio da čujem i da navijate vrijeme po njemu.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 28 ožu 2020, 23:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Graničar18 je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
Evo i ja radim, vježbam kada ne pišem, a i kada pišem, ja vježbam.

Vlado vježba. :D
https://youtu.be/KpBCYaGwnxw

Vježbaj i ti, neće da ti škodi. :D

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 29 ožu 2020, 01:21 
Offline

Pridružen/a: 13 sij 2020, 18:34
Postovi: 3772
Vladimir RUS je napisao/la:
Preskačeš, a pišeš ispod istih. :D

To o čemu govoriš (da boljeg od Dodika nema), kod nas Srba se može nazvati i kao Miloševićev sindrom ili čak Titov sindrom ili jednostavno sindrom velikog brata, što je i istočnoevropski sindrom, ruski sindrom, kao i globalna pojava, u nekim dijelovima svijeta. Da se vratim na ovaj region. Naime, kad je Slobodan Milošević bio predsjednik Srbije (ili kako se tada zvanično zvala), mnogi su tada mislili da boljeg od Miloševića nema, dok nije došao Koštunica, pa Tadić, pa evo sad Vučić. Nekako nam se čini da je najbolji onaj ko je na vlasti, zatošto je, jel', na vlasti, a što je posljedica našeg površnog poznavanja demokratije, pošto smatramo da sva odgovornost prestaje sa pobjedom na izborima, dok na zapadu, kad dobiješ izbore, tek tada moraš da se dokažeš zašto su ljudi glasali za tebe. Kod nas ljudi tvrde da je neko najbolji, a da pritom ne nude nikakav odgovor, niti nikakav valjan odgovor, koji bi potvrdio tu njihovu tezu. Po čemu je to Dodik najbolji? Da bi bio najbolji, moraš da imaš kredibilnu komparativnu prednost sparam svog konkurenta ili konkurencije. To je jedina relevantna mjera nečijeg političkog kvaliteta, a ne monopol nad javnim servisom, monopol nad javnim preduzećima, kao i monopol svake druge vrste. Krasti zna svako. Za to nije potrebna nikakva specijalna škola niti velika pamet, već samo dovoljno veliki želudac, koji će podnijeti pljačkanje vlastitog naroda, a da te pritom ne uhvati griža sasvjest zbog toga. Dodik je izgleda taj "kvalitet" političara. Takav kvalitet nekog političara je nelojalan kvalitet političara, jer ne posjeduje nikakve kvalitete politike koja nudi nešto bolje za čitavo društvo, već bolje za sebe i ljude oko sebe, na štetu čitavog društva. To što Dodik radi, to nije politika pobjednika, već politika gubitnika, koji pobjeđuje tako što drugi gube, pa i on sam na kraju.

Da bi znali ko je najbolji, mora da postoje jasna pravila i jaka konkurencija. Bez toga, svako može biti najbolji, ko najbolje mulja. Trenutno, postoji jaka konkurencija, čim je već dva parlamentarna izborna ciklusa za redom, razlika u nekoliko procenata između poraženog i pobjednika u RS, samo ne postoje jasna pravila, čim glasaš za jednog, a on pređe drugom, kao i razne druge kombinacije, u kojim se čak ne zna ko je zapravo pobjednik, a ko poraženi. U takvoj konstalaciji snaga, pobjednik, pa samim tim i najbolji, su zapravo fraze, koje, pod tim uslovima, nemaju smisla.

U redu iznosis argumente. Ovako nastavi i nemoj se bas sa celim forumom svadjati i zatrpavati teme i nikakav problem.
Prvo Dodik nikako nije najbolji. Sigurno ima mnogo boljih ali, od trenutne ponude koja se svodi na SNSD i satelite i SDS i PDP verujem da je SNSD trenutno bolji. Lopovluke na stranu, jer ovde kradu svi tako da tu nema svrhe pricati. Da batalim Milosevica i ostale. Sto se tice Dodika sta su mu najveci neuspesi. U prvom mandatu, kad mu je pozicija bila jako slaba, sigurno Brcko (odakle si ti ako se ne varam, pa je mozda to uzrok). Ali u takvoj situaciji kada krece napad NATO na SRJ i kada rat moze lako da se prosiri na BiH, sa 40.000. SFOR-ovaca i opremljenom AFBiH, kad VP smenjuje Poplasena, tesko da je moglo nesto da se izbori. Od 2000. kad se SDS i PDP vracaju na vlast do 2006. Republika Srpska drasticno slabi, predaju se nadleznosti itd. Oni pristaju na sve. Malo ih potplacuju, malo ucenjuju hagom, malo prete smenom i SFOR-om ali oni pristaju na sve i daju nadleznost po nadleznost. Sigurno im nije bilo lako ali su ipak mogli malo bolje da se odupru. Tamo negde 2005/6. su mi prijatelji iz Republike Srpske govorili da ako se tako nastavi nje za nekoliko godina nece biti. Dodikova je sreca sto je dosao kad se situacija u svetu menja. Rusija u Vecu za sprovodjenje mira blokira sve odluke na srpsku stetu, SAD se polako povlace i Republika Srpska je danas ipak mnogo jaca nego sto je bila tada. Bilo je i kod Dodika na pocetku tih brljotina tipa aprilski paket, Butmir, Prud ali je to srecom propalo. Jednostavno Dodik 14 godina odrzava Srpsku i ne slabi je a za to vreme se desavaju procesi u svetu koji Srbima idu na ruku. Kad se pogleda sta je sve Srpska prosla za prvih 14 godina, ovi drugih 14 deluje kao period stabilnosti i mira. Opozicija, sa svim gresima iz perioda kada su vladali, nije uspela da ponudi nista bolje. I to u politickoj sredini koja je, za razliku od Srbije, relativno slobodna. Postoje veliki opozicioni mediji, kontrola izbora itd. Da li ima zloupotreba, pljacke, protekcija i svega ostalog? Sigurno da ima. Da li je Dodik sirovina? Jeste. Da li iritira njegovo svakodnevno slikanje sa Vucicem? Iritira. Ali jednostavno opozicija ne deluje kao da ima bilo kakvu koncepciju, za razliku od Dodika. A dok su joj medju glavnim ljudima likovi poput Mektica koji je sta god bio u proslosti, danas obican sluga Sarajeva, ne verujem da ima ikakve sanse. Ako se srede i izbace kukolj ili ako se pojavi neko bolji nikakav problem. Do tada Dodik deluje kao najmanje lose resenje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 29 ožu 2020, 03:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Carmello Šešelj je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
Pa dobro onda, trebao si se ograničiti na svega nekoliko postova. Tad bi onda bio u pravu. ;)

Mogao sam i ja da kažem da je voda bezbojna, zatošto je, jel", bezbojna i ne moram ništa više objašnjavati, jer sam u pravu. :)))

Samo, to nije forumski tip komunikacije, već više za neku drugu socijalnu platformu, poput Twittera recimo.

Sve ima ono svoje. Niko ti ne brani da pišeš i da se raspišeš, što i sam svojim postovima potvrđuješ. :)

Ako imaš šta korisnije, u ovo doba da radiš, onda slobodno radi. Šta te spriječava?

Evo i ja radim, vježbam kada ne pišem, a i kada pišem, ja vježbam.

Vježbaj i ti, osim pred ogledalom ili na WC šolji.

Vježba je odlika iskusnih vježbača.



:D

Nisi shvatio šta sam ti rekao. Ti diskvalifikuješ ljude i njihova mišljenja zbog premalog broja postova koje imaju na forumu. Broj postova koje neko ima na forumu nema apsolutno nikakav uticaj na to da li je ono što je ta osoba napisala tačno ili nije.

Odlično sam shvatio šta si htio time da kažeš. Zato sam ti i odgovorio, onako kako sam odgovorio na ovu tvoju konstataciju. Ja ne diskvalifikujem nikoga tom svojom tvrdnjom, već samo kažem da u forumskim diskusijama nema puno mjesta za kratku formu, s obzirom na to da kratka forma nije najbolje okruženje za forum, već više mikroblog platforme, poput Twittera (kao jedan od primjera). Osim toga, u kratkoj formi, na mjestima kao što je forum, često čovjek može ispasti nedorečen, jer iz nekoliko rečenica ne može da se izvede kvalitetan zaključak, dok kratka forma je poželjna jedino u situacijama koje zahtijevaju hitno reagovanje poput npr. fiziološke situacije (traženje dopuštenja za pauzu zarad vršenja male ili velike nužde ili nekog drugog posla koji zahtijeva momentalnu hitnu intervenciju.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 29 ožu 2020, 03:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
NSOS je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
Preskačeš, a pišeš ispod istih. :D

To o čemu govoriš (da boljeg od Dodika nema), kod nas Srba se može nazvati i kao Miloševićev sindrom ili čak Titov sindrom ili jednostavno sindrom velikog brata, što je i istočnoevropski sindrom, ruski sindrom, kao i globalna pojava, u nekim dijelovima svijeta. Da se vratim na ovaj region. Naime, kad je Slobodan Milošević bio predsjednik Srbije (ili kako se tada zvanično zvala), mnogi su tada mislili da boljeg od Miloševića nema, dok nije došao Koštunica, pa Tadić, pa evo sad Vučić. Nekako nam se čini da je najbolji onaj ko je na vlasti, zatošto je, jel', na vlasti, a što je posljedica našeg površnog poznavanja demokratije, pošto smatramo da sva odgovornost prestaje sa pobjedom na izborima, dok na zapadu, kad dobiješ izbore, tek tada moraš da se dokažeš zašto su ljudi glasali za tebe. Kod nas ljudi tvrde da je neko najbolji, a da pritom ne nude nikakav odgovor, niti nikakav valjan odgovor, koji bi potvrdio tu njihovu tezu. Po čemu je to Dodik najbolji? Da bi bio najbolji, moraš da imaš kredibilnu komparativnu prednost sparam svog konkurenta ili konkurencije. To je jedina relevantna mjera nečijeg političkog kvaliteta, a ne monopol nad javnim servisom, monopol nad javnim preduzećima, kao i monopol svake druge vrste. Krasti zna svako. Za to nije potrebna nikakva specijalna škola niti velika pamet, već samo dovoljno veliki želudac, koji će podnijeti pljačkanje vlastitog naroda, a da te pritom ne uhvati griža sasvjest zbog toga. Dodik je izgleda taj "kvalitet" političara. Takav kvalitet nekog političara je nelojalan kvalitet političara, jer ne posjeduje nikakve kvalitete politike koja nudi nešto bolje za čitavo društvo, već bolje za sebe i ljude oko sebe, na štetu čitavog društva. To što Dodik radi, to nije politika pobjednika, već politika gubitnika, koji pobjeđuje tako što drugi gube, pa i on sam na kraju.

Da bi znali ko je najbolji, mora da postoje jasna pravila i jaka konkurencija. Bez toga, svako može biti najbolji, ko najbolje mulja. Trenutno, postoji jaka konkurencija, čim je već dva parlamentarna izborna ciklusa za redom, razlika u nekoliko procenata između poraženog i pobjednika u RS, samo ne postoje jasna pravila, čim glasaš za jednog, a on pređe drugom, kao i razne druge kombinacije, u kojim se čak ne zna ko je zapravo pobjednik, a ko poraženi. U takvoj konstalaciji snaga, pobjednik, pa samim tim i najbolji, su zapravo fraze, koje, pod tim uslovima, nemaju smisla.

U redu iznosis argumente. Ovako nastavi i nemoj se bas sa celim forumom svadjati i zatrpavati teme i nikakav problem.
Prvo Dodik nikako nije najbolji. Sigurno ima mnogo boljih ali, od trenutne ponude koja se svodi na SNSD i satelite i SDS i PDP verujem da je SNSD trenutno bolji. Lopovluke na stranu, jer ovde kradu svi tako da tu nema svrhe pricati. Da batalim Milosevica i ostale. Sto se tice Dodika sta su mu najveci neuspesi. U prvom mandatu, kad mu je pozicija bila jako slaba, sigurno Brcko (odakle si ti ako se ne varam, pa je mozda to uzrok). Ali u takvoj situaciji kada krece napad NATO na SRJ i kada rat moze lako da se prosiri na BiH, sa 40.000. SFOR-ovaca i opremljenom AFBiH, kad VP smenjuje Poplasena, tesko da je moglo nesto da se izbori. Od 2000. kad se SDS i PDP vracaju na vlast do 2006. Republika Srpska drasticno slabi, predaju se nadleznosti itd. Oni pristaju na sve. Malo ih potplacuju, malo ucenjuju hagom, malo prete smenom i SFOR-om ali oni pristaju na sve i daju nadleznost po nadleznost. Sigurno im nije bilo lako ali su ipak mogli malo bolje da se odupru. Tamo negde 2005/6. su mi prijatelji iz Republike Srpske govorili da ako se tako nastavi nje za nekoliko godina nece biti. Dodikova je sreca sto je dosao kad se situacija u svetu menja. Rusija u Vecu za sprovodjenje mira blokira sve odluke na srpsku stetu, SAD se polako povlace i Republika Srpska je danas ipak mnogo jaca nego sto je bila tada. Bilo je i kod Dodika na pocetku tih brljotina tipa aprilski paket, Butmir, Prud ali je to srecom propalo. Jednostavno Dodik 14 godina odrzava Srpsku i ne slabi je a za to vreme se desavaju procesi u svetu koji Srbima idu na ruku. Kad se pogleda sta je sve Srpska prosla za prvih 14 godina, ovi drugih 14 deluje kao period stabilnosti i mira. Opozicija, sa svim gresima iz perioda kada su vladali, nije uspela da ponudi nista bolje. I to u politickoj sredini koja je, za razliku od Srbije, relativno slobodna. Postoje veliki opozicioni mediji, kontrola izbora itd. Da li ima zloupotreba, pljacke, protekcija i svega ostalog? Sigurno da ima. Da li je Dodik sirovina? Jeste. Da li iritira njegovo svakodnevno slikanje sa Vucicem? Iritira. Ali jednostavno opozicija ne deluje kao da ima bilo kakvu koncepciju, za razliku od Dodika. A dok su joj medju glavnim ljudima likovi poput Mektica koji je sta god bio u proslosti, danas obican sluga Sarajeva, ne verujem da ima ikakve sanse. Ako se srede i izbace kukolj ili ako se pojavi neko bolji nikakav problem. Do tada Dodik deluje kao najmanje lose resenje.

Dodik ne samo da nije (ni trenutno) najbolji, već je i najgori (s obzirom da za ovih nekoliko godina, niko nije uspio da rasturi Republiku Srpsku, koliko je to pošlo za rukom Miloradu Dodiku, koji je od iste napravio praznu ljušturu sa uništene 3 domaće banke, uništenim fondom za prikupljanje novčanih sredstava od privatizacije velikih i uspješnih firmi koje su bile u većinski državnom vlasništvu, zatim sa uništenim javnim robnim rezervama RS, zatim sa uništenim penzijskom fondom i uništenim zdravstvenim fondom), tako da situacija u RS je kritična i pandemična mnogo prije dolaska Korona virusa, "zahvaljujući" Dodiku kao tobože najboljem političaru za RS. Ako je to najbolje, onda ne želim ni da mislim kako izgleda njegova alternativa, u vidu opozicije u RS, a sparam Dodika, opozicija ne izgleda sigurno gore, to je i više nego izvjesno, s obzirom da se niko u RS ne može mjeriti i porediti sa Miloradom Dodikom u pljački, korupciji, kao ni u izbornim i postizbornim manipulacijama. Opozicija sparam Dodika je čak bolja do mnogo bolja alternativa Dodiku, usljed mladih, svježih i pametnih kadrova, kao i zahvaljujući staroj gardi, koja je nešto nekako svježija od Dodika, koji je samo na početku svoje karijere visokog zvaničnika RS, krajem 90-ih, bio alternativa (tadašnjem) postojećem stanju, dok je svima u RS i šire, u međuvremenu, već sad poodavno ogadio čak i socijaldemokratiju, kao i patriotizam onima koji su (možda) povjerovali u očiglednu nebulozu da je Dodik patriota. Sada je svima jasno da Dodik niti je patriota, a još je manje dobar ili bolji od opozicije.

Inače, VANREDNO STANJE U RS NIJE BILO PROGLAŠENO NI U VRIJEME RATA. Dodik će morati da objasni i narodu u RS i Sarajevu i MZ, ovo proglašenje vanrednog stanja. Srećom, ovo mora proći i odluku bošnjačkog vijeća naroda u NSRS. Ako ne prođe, ništa od ove veoma opasne i štetne odluke Dodikovih pijuna u NSRS o vanrednom stanju u RS, prije svega opasnom zbog toga što se pravi veća zbrka nego što već jeste. Lijepo je to što je Dodikov režim prešao dug put od minimiziranja uticaja Korona virusa na svakodnevni život, pa sve do dramaturga koji uvode vanredno stanje, ali to je nepotrebno, čak i kontraproduktivno, s obzirom da i postojeći nivo prije proglašenja vanrednog stanja je restriktivan i poštuje se u preko 99 odsto slučajeva. Ovo sve će stvoriti velike probleme za funkcionisanje RS, koja je ionako u vanrednom stanju, a sada će biti i u potpunom zastoju, zahvaljujući Dodiku i njegovom nakaradnom režimu u RS koji nas vodi u apsolutni, apsolutistički i totalitaristički apokaliptični,
mračni scenario.

Svi političari kradu ili skoro svi, čast izuzecima, kojih, ruku na srce, ima u svim strankama, nevezano da li je riječ o strankama na vlasti ili o strankama u opoziciji, pošto ima i toga koliko hoćeš, nije da nema, ali Dodik je majstor pljačke, krađe, korupcije, kao i raznih drugih krivičnih (ne)djela vezanih za njegovo političko djelovanje, koje je najblaže rečeno, izuzetno štetno za interese RS, kao i interese srpskog naroda uopšte. Da ne spominjem sad Dodikovu saradnju sa NATO savezom tj. nastavak Dodikove saradnje sa NATO-om, a koja datira još od vremena kada su NATO bombe letjele nad Srbijom, pošto to je takođe jedna veoma kompleksna tema, koja takođe više nego dovoljno govori o šteti i razmjerama štete koju priređuje Dodikova nakaradna politika, koja taman kada pomisliš da ne može da bude gora, pojavi se Dodik sa još gorim potezom.

Od Dodika nema goreg riješenja, pošto taj čovjek ima toliki kriminalni dosije da samo pitanje je dana kada će mu SIPA pokucati na vrata, po nalogu odijeljenja za organizovani kriminal pri državnom tužilaštvu BiH.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 29 ožu 2020, 09:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Vladimir RUS je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Nisi shvatio šta sam ti rekao. Ti diskvalifikuješ ljude i njihova mišljenja zbog premalog broja postova koje imaju na forumu. Broj postova koje neko ima na forumu nema apsolutno nikakav uticaj na to da li je ono što je ta osoba napisala tačno ili nije.

Odlično sam shvatio šta si htio time da kažeš. Zato sam ti i odgovorio, onako kako sam odgovorio na ovu tvoju konstataciju. Ja ne diskvalifikujem nikoga tom svojom tvrdnjom, već samo kažem da u forumskim diskusijama nema puno mjesta za kratku formu, s obzirom na to da kratka forma nije najbolje okruženje za forum, već više mikroblog platforme, poput Twittera (kao jedan od primjera). Osim toga, u kratkoj formi, na mjestima kao što je forum, često čovjek može ispasti nedorečen, jer iz nekoliko rečenica ne može da se izvede kvalitetan zaključak, dok kratka forma je poželjna jedino u situacijama koje zahtijevaju hitno reagovanje poput npr. fiziološke situacije (traženje dopuštenja za pauzu zarad vršenja male ili velike nužde ili nekog drugog posla koji zahtijeva momentalnu hitnu intervenciju.

Kakve veze ima "kratka ili dugačka forma" sa nečijim brojem postova? Jel se ti praviš blesav ili se ne praviš? Desi se situacija da neko napiše post od kilometar i po (znači nije kratka forma), koji je činjenično i u svom zaključku potpuno tačan, i ti ga svejedno diskvalifkuješ tvrdeći da je to što ta osoba piše irelevantno, netačno i bezvredno samo iz razloga jer ima suviše mali broj postova. I ovo sam naveo samo da ne bi mogao da se ljigaviš, kao u ovom postu, i na jednu stvar mi odgovaraš potpuno desetom stvari koja nema apsolutno nikakve veze sa onim šta ti govorim. Nije bitna dužina posta (ili forma, kako je ti zoveš), čovek može da nakuca dve strane teksta i da to bude netačno, ili da napiše jednu rečenicu koja je tačna. Dužina posta nije ni u kakvoj vezi sa tačnošću sadržine posta. Pričao sam o tvojoj diskvalifikaciji mišljenja ljudi na osnovu broja postova, i to nikakve blage veze nema koliko je napisan post dugačak (ili da li je kratke ili dugačke forme, kako ti kažeš, neuspešno se upinjući da ispadneš elokventan). Pričam o bitnosti BROJA POSTOVA (napisao velikim slovima da ne bude tvoje namerne zabune o čemu pričam i da ne bi mogao da se ljigaviš sa odgovorom koji veze nema sa onim što ti govorim).


Uprošćeno:

-neko ima premali broj postova na forumu, iz toga automatski sledi da njegov post ne vredi ništa i ne može da bude tačan, bez ikakvog obzira na sadržinu posta.

Ti tako razmišljaš i to govoriš ljudima, a takvo razmišljanje je u sudaru sa elementarnom logikom.



Evo, nadam se da ćeš biti pošten i da nećeš opet glumeti
da ne razumeš o čemu ti govorim i opet napisati nebulozan odgovor koji govori o nečem sasvim petnaestom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 29 ožu 2020, 10:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30081
O događanjima u Republici Srpskoj molim.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 29 ožu 2020, 15:23 
Offline

Pridružen/a: 13 sij 2020, 18:34
Postovi: 3772
[quote="Vladimir RUS"][/quote]
Da je prazna ljustura odavno bi se ukinula. Sve to sto si nabrojao vazi za svaku malu ekskomunisticku drzavu. Narocito za sve balkanske. Jednostavno sve te drzave su kolonije. Druge imaju bar privid nezavisnosti, BiH je kolonija i zvanicno. U Srbiji i Hrvatskoj su se od 2000. promenile po 4 vladajuce garniture pa svaka radi isto to. Niti su ovi pre Dodika bili nesto posebno drugaciji, niti sada nude nesto drugo. Ni Putin i Orban kao najbolji primeri postkomunistickih lidera koji nisu marionete jos nisu uspeli da se otresu tog divljackog liberalnog kapitalizma sa svim pratecim pojavama. S tim sto je Dodik u mnogo tezem polozaju jer Republika Srpska nije nezavisna drzava a resursi koji stoje na raspolaganju su neuporedivo manji. U svakom slucaju 2006. se ocekivalo da se Srpska ugasi, danas se BiH gasi. Ti Muslimani i Zapadne zemlje (to nije nikakva Medjunarodna zajednica, nego njen manji, neprijateljski deo) ciju reakciju ti zazivas (sto je samo po sebi sramota) na svu srecu imaju mnogo manje uticaja nego ranije. Za vanredno stanje uostalom je i Incko rekao da je u redu. Sve u svemu, da je sjajno, nije. Da je neko realno mogao bolje, ne verujem.
Zavrsavam ovde da ne bih dalje davio temu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 29 ožu 2020, 19:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
NSOS je napisao/la:
Da je prazna ljustura odavno bi se ukinula. Sve to sto si nabrojao vazi za svaku malu ekskomunisticku drzavu. Narocito za sve balkanske. Jednostavno sve te drzave su kolonije. Druge imaju bar privid nezavisnosti, BiH je kolonija i zvanicno. U Srbiji i Hrvatskoj su se od 2000. promenile po 4 vladajuce garniture pa svaka radi isto to. Niti su ovi pre Dodika bili nesto posebno drugaciji, niti sada nude nesto drugo. Ni Putin i Orban kao najbolji primeri postkomunistickih lidera koji nisu marionete jos nisu uspeli da se otresu tog divljackog liberalnog kapitalizma sa svim pratecim pojavama. S tim sto je Dodik u mnogo tezem polozaju jer Republika Srpska nije nezavisna drzava a resursi koji stoje na raspolaganju su neuporedivo manji. U svakom slucaju 2006. se ocekivalo da se Srpska ugasi, danas se BiH gasi. Ti Muslimani i Zapadne zemlje (to nije nikakva Medjunarodna zajednica, nego njen manji, neprijateljski deo) ciju reakciju ti zazivas (sto je samo po sebi sramota) na svu srecu imaju mnogo manje uticaja nego ranije. Za vanredno stanje uostalom je i Incko rekao da je u redu. Sve u svemu, da je sjajno, nije. Da je neko realno mogao bolje, ne verujem.
Zavrsavam ovde da ne bih dalje davio temu.

I prazne ljušture mogu da funkcionišu, ali sve ima svoju cijenu, s obzirom na to da se Srpska populaciono prazni, kao i na to da su javni fondovi u RS već unazad nekoliko godina prazni, te su stoga prebačeni na budžet, koji funkcioniše zahvaljujući prije svega sve većem haraču i kreditima ludih kreditora sa Zapada. "Zahvaljujući" pogubnoj i nakaradnoj politici Milorada Dodika, RS je svedena na ogromnog kreditnog dužnika, kreditnog bolesnika i teškog zavisnika od kredita MMF-a i drugih zapadnih kreditorskih institucija. Dodik je od RS napravio kreditnu Republiku pod upravom zapadnih imperijalista, koji i preko prisustva međunarodnih snaga u BiH, kao i preko OHR-a, kontrolišu RS. Sve je to došlo u BiH, uglavnom zahvaljujući Miloradu Dodiku, dok je bio (i očigledno ostao miljenik Zapada, čim je potpisao ANP, koji vodi gdje drugdje negoli u NATO) blizak sa ekipom koja je bombardovala Srbiju 1999.

Bajka je da je RS 2006 bila na koljenima i da ju je Dodik spasio, s obzirom da je to bila jedna od najboljih godina, ako ne i najbolja godina, od završetka rata, pa čak i do dan danas, pošto prave nevolje u RS počinju tek od 2008 godine i traju i dan danas, tu prije svega mislim na ekonomske nevolje, a tu su i političke nevolje, a koje RS (i BiH) potresaju još od 2007. kada je Dodik počeo da "ratuje" sa Harisom Silajdžićem. Ja se sjećam da je ta godina bila označena kao "izgubljena godina" i tako još od tada, faktički svaka godina je "izgubljena", zahvaljujući nazadnoj i nakaradnoj politici Milorada Dodika. Sjećam se da se jedno vrijeme govorilo kako ćemo uskoro u EU. Od toga očigledno nema ništa, čim je Dodik svojom politikom napravio Teheran tj. Iran od čitave BiH, zajedno sa Silajdžićem, pokojnim rahmetli Tihićem, a sad i sa Izetbegovićem mlađim. Oj Turčine za nevolju kume.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 29 ožu 2020, 19:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Carmello Šešelj je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
Odlično sam shvatio šta si htio time da kažeš. Zato sam ti i odgovorio, onako kako sam odgovorio na ovu tvoju konstataciju. Ja ne diskvalifikujem nikoga tom svojom tvrdnjom, već samo kažem da u forumskim diskusijama nema puno mjesta za kratku formu, s obzirom na to da kratka forma nije najbolje okruženje za forum, već više mikroblog platforme, poput Twittera (kao jedan od primjera). Osim toga, u kratkoj formi, na mjestima kao što je forum, često čovjek može ispasti nedorečen, jer iz nekoliko rečenica ne može da se izvede kvalitetan zaključak, dok kratka forma je poželjna jedino u situacijama koje zahtijevaju hitno reagovanje poput npr. fiziološke situacije (traženje dopuštenja za pauzu zarad vršenja male ili velike nužde ili nekog drugog posla koji zahtijeva momentalnu hitnu intervenciju.

Kakve veze ima "kratka ili dugačka forma" sa nečijim brojem postova? Jel se ti praviš blesav ili se ne praviš? Desi se situacija da neko napiše post od kilometar i po (znači nije kratka forma), koji je činjenično i u svom zaključku potpuno tačan, i ti ga svejedno diskvalifkuješ tvrdeći da je to što ta osoba piše irelevantno, netačno i bezvredno samo iz razloga jer ima suviše mali broj postova. I ovo sam naveo samo da ne bi mogao da se ljigaviš, kao u ovom postu, i na jednu stvar mi odgovaraš potpuno desetom stvari koja nema apsolutno nikakve veze sa onim šta ti govorim. Nije bitna dužina posta (ili forma, kako je ti zoveš), čovek može da nakuca dve strane teksta i da to bude netačno, ili da napiše jednu rečenicu koja je tačna. Dužina posta nije ni u kakvoj vezi sa tačnošću sadržine posta. Pričao sam o tvojoj diskvalifikaciji mišljenja ljudi na osnovu broja postova, i to nikakve blage veze nema koliko je napisan post dugačak (ili da li je kratke ili dugačke forme, kako ti kažeš, neuspešno se upinjući da ispadneš elokventan). Pričam o bitnosti BROJA POSTOVA (napisao velikim slovima da ne bude tvoje namerne zabune o čemu pričam i da ne bi mogao da se ljigaviš sa odgovorom koji veze nema sa onim što ti govorim).


Uprošćeno:

-neko ima premali broj postova na forumu, iz toga automatski sledi da njegov post ne vredi ništa i ne može da bude tačan, bez ikakvog obzira na sadržinu posta.

Ti tako razmišljaš i to govoriš ljudima, a takvo razmišljanje je u sudaru sa elementarnom logikom.



Evo, nadam se da ćeš biti pošten i da nećeš opet glumeti
da ne razumeš o čemu ti govorim i opet napisati nebulozan odgovor koji govori o nečem sasvim petnaestom.

Ne kažem ja da je kratka forma irelevantna, samo da joj nedostaje 99 odsto detalja, ako uporedimo ono što ja pišem sparam te forme, a što mu na kraju opet dođe na isto kao da je riječ o irelevantnoj formi, tako da, ko hoće sa mnom da diskutuje, moraće više da se potrudi, od pisanja svega nekoliko rečenica, jer argumenti tipa mlijeko je bijelo, voda je mokra, nebo je plavo, trava je zelena, kuća ima krov, krava kaže muu je argument na nivou predškolske nastave (vrtića), s tim da i mnoga današnja djeca predškolskog uzrasta koriste slikovitiji riječnik od npr. troreriječne rečeničke forme.

Da ti uprostim malo. Sa mnom možeš da komuniciraš, samo ako ne koristiš kratke forme, mada ja odgovaram i na kratku formu, u znak nekakvog oblika poštovanja sagovornika, a ne nepoštovanja istog. To što ti u svakoj diskusiji vidiš dominaciju, to dovoljno govori o tebi i tvom smislu i poimanju diskutovanja na forumu.

Za mene je forum ono što jeste, platforma za razmjenu mišljenja. Što iscrpnije, to bolje za taj tip platforme, a ko voli kratku formu, postoje i druge platforme za takav (često nepotpun) oblik komunikacije. Osim toga, ja da sam htio da pišem kratke forme, ja lično, prvo što bih uradio, jeste to da nebih bio ovdje, doduše, napišem i ja poneki post kratke prirode, samo što veliki broj mojih postova se odnosi na dugu formu.

Nadam se da ti je sada jasno, ono što ti, vjerujem, neće i dalje biti jasno, usljed svevelike tvrdoglavosti tvoje ličnosti, no to nije nikakav problem, s obzirom da na svako tvoje iskrivljeno tumačenje, imam ispravan i ispravljajući odgovor, tako da ti ostaje samo da pišeš da bi pisao, s tim da ni tu nisi dovoljno dugačak, koliko sam ja, te stoga, toplo ti preporučujem da se maneš ćoravog posla i da svoju suludu i sumanutu skribomansku energiju utrošiš na pisanje u skladu sa zadatom temom, a ne "u skladu" sa komentarisanjem komentatora, jer to nije tema, ali zato jeste trolovanje.

Hajde vozdra jarane. ;)

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 29 ožu 2020, 19:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10122
Lokacija: Banja Luka
Vladimir RUS je napisao/la:
Svarog je napisao/la:
Vlado... sve si u pravu.
Samo se ti opusti :001_smile

Svarog, don't worry, be happy, drink happy and don't drive. :D


:wink

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 29 ožu 2020, 20:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Svarog je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
Svarog, don't worry, be happy, drink happy and don't drive. :D


:wink

:zivili

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 29 ožu 2020, 20:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Prva žrtva Dodikovog sumanutog vanrednog stanja. Uhapšen zbog verbalnog delikta izrečenog u privatnoj Viber grupi.

https://www.rtvbn.com/3980684/pozvao-na-strijeljanje-politicare-ubrzo-uhapsen

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 29 ožu 2020, 20:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 9834
Vladimir RUS je napisao/la:
Prva žrtva Dodikovog sumanutog vanrednog stanja. Uhapšen zbog verbalnog delikta izrečenog u privatnoj Viber grupi.

https://www.rtvbn.com/3980684/pozvao-na-strijeljanje-politicare-ubrzo-uhapsen

Čuj žrtva. Pozivo na ubijanje i nasilje.
Podržavas pozive na ubijanje ?

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 29 ožu 2020, 22:04 
Offline

Pridružen/a: 03 ruj 2019, 14:50
Postovi: 225
Graničar18 je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
Prva žrtva Dodikovog sumanutog vanrednog stanja. Uhapšen zbog verbalnog delikta izrečenog u privatnoj Viber grupi.

https://www.rtvbn.com/3980684/pozvao-na-strijeljanje-politicare-ubrzo-uhapsen

Čuj žrtva. Pozivo na ubijanje i nasilje.
Podržavas pozive na ubijanje ?


Administrativno pravni dio BiH zvan rs se pretvara u tamni vilajet. Dodik vas je doveo do prosjačkog štapa i do te mjere da, karikiram "nećete smjeti reći da ste gladni, jer ako kažete, dodikovic će vas proglasiti izdajnicima i napadačima na rs".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 29 ožu 2020, 22:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10122
Lokacija: Banja Luka
Bošnjak_Tuzla je napisao/la:
Graničar18 je napisao/la:
Čuj žrtva. Pozivo na ubijanje i nasilje.
Podržavas pozive na ubijanje ?


Administrativno pravni dio BiH zvan rs se pretvara u tamni vilajet. Dodik vas je doveo do prosjačkog štapa i do te mjere da, karikiram "nećete smjeti reći da ste gladni, jer ako kažete, dodikovic će vas proglasiti izdajnicima i napadačima na rs".


Plagiraš našeg Vladu . :001_smile

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 29 ožu 2020, 22:31 
Offline

Pridružen/a: 03 ruj 2019, 14:50
Postovi: 225
Svarog je napisao/la:
Bošnjak_Tuzla je napisao/la:

Administrativno pravni dio BiH zvan rs se pretvara u tamni vilajet. Dodik vas je doveo do prosjačkog štapa i do te mjere da, karikiram "nećete smjeti reći da ste gladni, jer ako kažete, dodikovic će vas proglasiti izdajnicima i napadačima na rs".


Plagiraš našeg Vladu . :001_smile


Nisam čitao njegove postove, ali ako je tako, onda mi je drago da i kod vas ima onih koji znaju misliti svojom glavom.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 36840 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 662, 663, 664, 665, 666, 667, 668 ... 1474  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 436 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO