HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 01:44.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 36947 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 695, 696, 697, 698, 699, 700, 701 ... 1478  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 stu 2020, 19:27 
Offline

Pridružen/a: 01 stu 2018, 13:47
Postovi: 2828
Nisu Muslimani sisali vesla kao Srbi da ih mnogo pogađa šta Trivićka kaže o Draži.
Pa upravo je Reuf, najveći ekstremista među njima, osmislio to da PDP i SDS treba javnom mnjenju u RS predstavljati što više kao patriotsku opciju. To je bila ona epizoda kada su muslimanske stranke držale SDS i PDP u vlasti odbijajući da sprovedu rezultate izbora 2018, dok Dodik "ne pristane na NATO". Naravno, na kraju su ih stranci pritisli i potpisan je dokument kojim je NATO put storniran do daljnjeg, ali su onda PDP i SDS kao navijeni krenuli da srbuju mesec dana. Otuda te neke slike Draška sa četničkim zastavama. To je trajalo dok se nije desila odluka Ustavnog suda BiH, kada je odlučeno da sve srpske stranke blokiraju zajedničke institucije dok se ne reši problem Ustavnog suda BiH. Nakon jednog poziva Američke ambasade, SDS i PDP su prekršili blokadu i posle sa SDA izabrali muslimanski CIK u Parlamentu.

Lažno srbovanje SDS-a i PDP-a je najobičnija mantra za glupake, njihova politika jeste u funkciji sprečavanja samostalnosti Srpske.

_________________
08. 01. 2019. BN TV: U toku su poslednje pripreme za sutrašnju svečanu manifestaciju proslave neustavnog "Dana RS".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 stu 2020, 19:29 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
karadzic je napisao/la:
Nisu Muslimani sisali vesla kao Srbi da ih mnogo pogađa šta Trivićka kaže o Draži.
Pa upravo je Reuf, najveći ekstremista među njima, osmislio to da PDP i SDS treba javnom mnjenju u RS predstavljati što više kao patriotsku opciju. To je bila ona epizoda kada su muslimanske stranke držale SDS i PDP u vlasti odbijajući da sprovedu rezultate izbora 2018, dok Dodik "ne pristane na NATO". Naravno, na kraju su ih stranci pritisli i potpisan je dokument kojim je NATO put storniran do daljnjeg, ali su onda PDP i SDS kao navijeni krenuli da srbuju mesec dana. Otuda te neke slike Draška sa četničkim zastavama. To je trajalo dok se nije desila odluka Ustavnog suda BiH, kada je odlučeno da sve srpske stranke blokiraju zajedničke institucije dok se ne reši problem Ustavnog suda BiH. Nakon jednog poziva Američke ambasade, SDS i PDP su prekršili blokadu i posle sa SDA izabrali muslimanski CIK u Parlamentu.

Lažno srbovanje SDS-a i PDP-a je najobičnija mantra za glupake, njihova politika jeste u funkciji sprečavanja samostalnosti Srpske.

x


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 stu 2020, 19:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18585
karadzic je napisao/la:
Nisu Muslimani sisali vesla kao Srbi da ih mnogo pogađa šta Trivićka kaže o Draži.
Pa upravo je Reuf, najveći ekstremista među njima, osmislio to da PDP i SDS treba javnom mnjenju u RS predstavljati što više kao patriotsku opciju. To je bila ona epizoda kada su muslimanske stranke držale SDS i PDP u vlasti odbijajući da sprovedu rezultate izbora 2018, dok Dodik "ne pristane na NATO". Naravno, na kraju su ih stranci pritisli i potpisan je dokument kojim je NATO put storniran do daljnjeg, ali su onda PDP i SDS kao navijeni krenuli da srbuju mesec dana. Otuda te neke slike Draška sa četničkim zastavama. To je trajalo dok se nije desila odluka Ustavnog suda BiH, kada je odlučeno da sve srpske stranke blokiraju zajedničke institucije dok se ne reši problem Ustavnog suda BiH. Nakon jednog poziva Američke ambasade, SDS i PDP su prekršili blokadu i posle sa SDA izabrali muslimanski CIK u Parlamentu.

Lažno srbovanje SDS-a i PDP-a je najobičnija mantra za glupake, njihova politika jeste u funkciji sprečavanja samostalnosti Srpske.


Ali Karadzicu, zar to nije opsta pojava da svi srbuju, nekad i lazno ako treba, da bi dobili politicke poene? Nije ni Dodik operisan od toga.
Drugo, zar se tebi cini realnim da neko kome su muslimani ubili strica srbuje lazno, a prikriveno sluzi muslimanima?

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 stu 2020, 19:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 ruj 2020, 21:28
Postovi: 3917
Lokacija: Nizza, Naissus,Nis
Dodik vas neosnovano loži i brije.

Lik tko namerno da Americi gura prst u oko, da nas opet IŠUTAJU.

Liči na ponašanje štetnika Vjeka Šešeljuge, koji je ogadio Srbe zapadu, sa onim odvratnim stavom i IKONOGRAFIJOM, po scenariju iz Bulajićevih komuno filmova/propagande.

_________________
Borac protiv ropstva i pampers pelena, koje poklanja AV, uz najjeftinije roblje

Na "sudaru" sa americkim ambasadorom Skotom https://www.youtube.com/watch?v=-FKa8RE6f-o&feature=emb_title


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 stu 2020, 19:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18585
K:M je napisao/la:
Dodik vas neosnovano loži i brije.

Lik tko namerno da Americi gura prst u oko, da nas opet IŠUTAJU.

Liči na ponašanje štetnika Vjeka Šešeljuge, koji je ogadio Srbe zapadu, sa onim odvratnim stavom i IKONOGRAFIJOM, po scenariju iz Bulajićevih komuno filmova/propagande.


Gosn KiMe, to ga opet preterujes u drugom pravcu. Dodik uopste nije los, mada ima sta i kod njega da se kritikuje.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 stu 2020, 19:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18585
aleksije radicevic je napisao/la:
K:M je napisao/la:
Dodik vas neosnovano loži i brije.

Lik tko namerno da Americi gura prst u oko, da nas opet IŠUTAJU.

Liči na ponašanje štetnika Vjeka Šešeljuge, koji je ogadio Srbe zapadu, sa onim odvratnim stavom i IKONOGRAFIJOM, po scenariju iz Bulajićevih komuno filmova/propagande.


Gosn KiMe, to ga opet preterujes u drugom pravcu. Dodik uopste nije los, mada ima sta i kod njega da se kritikuje.


A moze da se kritikuje evo ovo:

Citat:
Додик најавио: Финансијска блокада Бањалуке
Рекао је и да у градском парламенту, у којем ће СНСД са коалиционим партнерима задржати већину, ниједан предлог градоначелника неће бити подржан таман да је, како је рекао, Ајнштајн

Од ИН4С - 16/11/2020 17:31
Лидер СНСД Милорад Додик најавио је да ће бити обустављена сва средства намијењена Бањалуци с републичког нивоа.

То ће трајати док се не буде видјело како ће се град политички развијати.
На јучерашњим локалним изборима новог градоначелника Бањалуке побиједио је Драшко Станивуковић, лидер Партије демократског прогреса (ПДП) и он ће на том мјесту замијенити Игора Радојичића из СНСД.

Разочаран због губитка позиције челног човјека у Бањалуци, Додик је на конференцији за новинаре рекао да његова странка неће покретати смјену градоначелника, бар не у првој години мандата.

Рекао је и да у градском парламенту, у којем ће СНСД са коалиционим партнерима задржати већину, ниједан предлог градоначелника неће бити подржан таман да је, како је рекао, Ајнштајн.

„Он има своје надлежности, представља град, нека се шепури, ради. Он је рекао да ће пензионери и ђаци добити бесплатан градски превоз. Ту ћемо одлуку одмах подржати, нека предложи, ал’, да видимо како ће финансирати, да видимо како ће субвенционисати градско гријање које смо ми финансирали годинама. Зашто би ми то радили, имамо и других општина гдје треба помоћи“, рекао је Додик, пренела је сарајевска телевизија Н1.

https://www.in4s.net/dodik-najavio-fina ... banjaluke/

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 stu 2020, 19:49 
Offline

Pridružen/a: 01 stu 2018, 13:47
Postovi: 2828
aleksije radicevic je napisao/la:

Ali Karadzicu, zar to nije opsta pojava da svi srbuju, nekad i lazno ako treba, da bi dobili politicke poene? Nije ni Dodik operisan od toga.
Drugo, zar se tebi cini realnim da neko kome su muslimani ubili strica srbuje lazno, a prikriveno sluzi muslimanima?


Kao što sam već rekao Dodik jeftino srbuje u nastupima zbog rejtinga, ali odbrusi Nikolasu Bernsu u sred Vašingtona da ide u pm i da ne da nijednu nadležnost (a ovaj nema šta nije tražio), pa onda to isto ponovi u Butmiru, pa onda u još nekoliko navrata. A zna se kako je 99,9% ostalih srpskih političara-hohštaplera reagovalo i kako bi reagovalo u sličnim situacijama.
Ovo drugo što si rekao nema veze sa vezom, ljudi bi rođenu majku prodali zbog slave, novca, sujete, podrške, a kamoli pokojnog strica.

_________________
08. 01. 2019. BN TV: U toku su poslednje pripreme za sutrašnju svečanu manifestaciju proslave neustavnog "Dana RS".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 stu 2020, 19:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 ruj 2020, 21:28
Postovi: 3917
Lokacija: Nizza, Naissus,Nis
aleksije radicevic je napisao/la:
K:M je napisao/la:
Dodik vas neosnovano loži i brije.

Lik tko namerno da Americi gura prst u oko, da nas opet IŠUTAJU.

Liči na ponašanje štetnika Vjeka Šešeljuge, koji je ogadio Srbe zapadu, sa onim odvratnim stavom i IKONOGRAFIJOM, po scenariju iz Bulajićevih komuno filmova/propagande.


Gosn KiMe, to ga opet preterujes u drugom pravcu. Dodik uopste nije los, mada ima sta i kod njega da se kritikuje.

Čovek je ogrezao u teškom gospodarstvenom kriminalu.

Despotskih manira, pa nije mu to ćaćevina, još bio dezerter.

Nisu mi bitne izjave, tko ovim KREZAVCIMA, sa JEFTINIJIM ULAZNICAMA.

Djela u konačnom totalu su negativna. Jes da je dobar cirkuzant i stend ap komičar. Rasslio je više Srba od bilo kog agresora.

_________________
Borac protiv ropstva i pampers pelena, koje poklanja AV, uz najjeftinije roblje

Na "sudaru" sa americkim ambasadorom Skotom https://www.youtube.com/watch?v=-FKa8RE6f-o&feature=emb_title


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 stu 2020, 19:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Gospodine Aleksije, po 'petoj koloni' Dodik je populista koji pričama o samoopredjeljenju i nezavisnosti bere poene kod puka koji ne shvata da nije vrijeme ni za jedno ni za drugo, a koji je istovremeno i avanturista ako to misli ozbiljno, a to onaj tip avanturiste koji Srpsku može uvaliti u mnogo veća *** nego što je ikad bila. Šta kažete na ovo, hoćemo li Dodiku i dalje vjerovati 100% a njegovo srpstvo uzdizati kao neupitan model ili ćemo u ovom petokolonaškom narativu pokušati naći bar zrno istine :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 stu 2020, 20:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Rizikovaću baniranje!
Dodik i članovi SNSD-a su odavno privatizovali partiju, pa i samu RS. ,,Mi ćemo da zaposlimo, mi čemo da skinemo, otpustimo, mi ćemo da sazidamo ovamo, a nećemo tamo, mi ćemo ovo, mi ćemo ono, a kome se ne sviđa neka ide. Odoše mnogi, ostadoše oni na njegovoj sisi, nešto onih nesnalažljivih i sluđenih, nešto onih što se uzdaju u ono nešto što ne znaju da objasne. Propadamo mentalno, materijalno, kulturno, ma na sve načine... Hebi ga, budale su prevladale u BiH. Većina ih je, vječni im mandat...
Možda ta demokratija i ne postoji, a ja pojma nemam.
Sviđa mi se ona Rajka Vasića ,,Demokraciju nam prodaju oni koji je nemaju, a oni znaju da je nećemo koristiti.
Ne samo da nećemo, ne znamo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 stu 2020, 20:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18585
Agathonikos je napisao/la:
Gospodine Aleksije, po 'petoj koloni' Dodik je populista koji pričama o samoopredjeljenju i nezavisnosti bere poene kod puka koji ne shvata da nije vrijeme ni za jedno ni za drugo, a koji je istovremeno i avanturista ako to misli ozbiljno, a to onaj tip avanturiste koji Srpsku može uvaliti u mnogo veća *** nego što je ikad bila. Šta kažete na ovo, hoćemo li Dodiku i dalje vjerovati 100% a njegovo srpstvo uzdizati kao neupitan model ili ćemo u ovom petokolonaškom narativu pokušati naći bar zrno istine :D


Ja sam za to da mu verujemo 60-65%! :D

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 stu 2020, 20:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18585
Lapo-lapo je napisao/la:
Rizikovaću baniranje!
Dodik i članovi SNSD-a su odavno privatizovali partiju, pa i samu RS. ,,Mi ćemo da zaposlimo, mi čemo da skinemo, otpustimo, mi ćemo da sazidamo ovamo, a nećemo tamo, mi ćemo ovo, mi ćemo ono, a kome se ne sviđa neka ide. Odoše mnogi, ostadoše oni na njegovoj sisi, nešto onih nesnalažljivih i sluđenih, nešto onih što se izdaju u ono nešto što ne znaju da objasne. Propadamo mentalno, materijalno, kulturno, ma na sve načine... Hebi ga, budale su prevladale u BiH. Većina ih je, vječni im mandat...
Možda ta demokratima i ne postoji, a ja pojma nemam.
Sviđa mi se ona Rajka Vasića ,,Demokraciju nam prodaju oni koji je nemaju, a oni znaju da je nećemo koristiti.
Ne samo da nećemo, ne znamo.


Ima kod tebe mnogo vecih razloga za banisanje. Ovde cak delujes razumno. :D

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 stu 2020, 20:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
aleksije radicevic je napisao/la:
Lapo-lapo je napisao/la:
Rizikovaću baniranje!
Dodik i članovi SNSD-a su odavno privatizovali partiju, pa i samu RS. ,,Mi ćemo da zaposlimo, mi čemo da skinemo, otpustimo, mi ćemo da sazidamo ovamo, a nećemo tamo, mi ćemo ovo, mi ćemo ono, a kome se ne sviđa neka ide. Odoše mnogi, ostadoše oni na njegovoj sisi, nešto onih nesnalažljivih i sluđenih, nešto onih što se izdaju u ono nešto što ne znaju da objasne. Propadamo mentalno, materijalno, kulturno, ma na sve načine... Hebi ga, budale su prevladale u BiH. Većina ih je, vječni im mandat...
Možda ta demokratima i ne postoji, a ja pojma nemam.
Sviđa mi se ona Rajka Vasića ,,Demokraciju nam prodaju oni koji je nemaju, a oni znaju da je nećemo koristiti.
Ne samo da nećemo, ne znamo.


Ima kod tebe mnogo vecih razloga za banisanje. Ovde cak delujes razumno. :D


Slicno želio napisati, to unaprijed da sprijeci čoporativni napad i malo da spusti gard, misleći da cemo je dočekati na nož :zubati

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 stu 2020, 20:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 stu 2014, 21:01
Postovi: 1588
aleksije radicevic je napisao/la:
Blitz je napisao/la:
Gradjanska opcija bivšeg YU prostora se raduje što je Dodik (partizansko dete) izgubio od poČetnika Draška Stanivukovića.
Kakav apsurd i idiotizam.



Ja mislim / Dragan Bursać: Hoće li Sarajevo halaliti Drašku?
16. 11. 2020. u 15:39:00Radiosarajevo.ba

Može se reći da se Sarajevo izborilo sa avetima nacionalizma, a Banjaluka sa Stanivukovićem trčkara po crnogorskom scenariju u zilotsku budućnost. Kad se bira između dva zla, u nas uvijek pobijede četnici


ima li retardiranija osoba od ovog Bursaca u RS-u?

Sad bi Drasko trebalo da brine oce li mu Sarajevo halaliti, pa da na tome pravi svoju politiku...
Kako volim sto im je Trivicka lepo rekla "Draza je heroj i cao zdravo!" :kava

Ima mnogo retardiranijih od njega (on je bar informisan i upoznat sa situacijom), a to je po pravilu ta gradjanska opcija i sva ta YU levičarska i liberalna debilana.

Ljudi daju sebi za pravo da komentarišu i daju sud o nečemu, a da ništa pre toga nisu pročitali, odnosno se informisali.

Misle, ako neko sruši Dodika, to će biti njegova sušta ideološka i politička suprotnost ... i još se raduju.

Onda će kasnije pljuvati Draška, zato što su oni zamišljali njega kao nekog mladog Čedu Jovanovića ili Mesića, a nikada se nisu potrudili da čuju o čemu priča i ko stoji iza njega.

_________________
Република Српска & Herceg Bosna against Mordor.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 stu 2020, 20:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18585
Nego, nesto me zanimaju rezultati SDS-a. Sto se tice vecih gradova,
BL: 4,01% podrske, i 8. snaga u skupstini grada.
Prijedor: 9,57% podrske i 3. po snazi!
Doboj: 1,16% podrske i 11. po snazi.
Bijeljina: 8,03%, i 4. po snazi!
Trebinje: 8,76% i treca po snazi!

Ne moze se reci da je vise vodeca opoziciona stranka.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 stu 2020, 20:20 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6815
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Agathonikos je napisao/la:
Gospodine Aleksije, po 'petoj koloni' Dodik je populista koji pričama o samoopredjeljenju i nezavisnosti bere poene kod puka koji ne shvata da nije vrijeme ni za jedno ni za drugo, a koji je istovremeno i avanturista ako to misli ozbiljno, a to onaj tip avanturiste koji Srpsku može uvaliti u mnogo veća *** nego što je ikad bila. Šta kažete na ovo, hoćemo li Dodiku i dalje vjerovati 100% a njegovo srpstvo uzdizati kao neupitan model ili ćemo u ovom petokolonaškom narativu pokušati naći bar zrno istine :D

Pitanje istupanja Srpske iz zajednice sa Federacijom jeste pitanje koje mora stalno biti otvoreno i nešto o čemu se diskutije.Nešto oko čega se okupljaju sve političke snage u Srpskoj i ideja i cilj koja naciju drži monolitom dok za to postoji potreba.
Onog trenutka kad bi se odrekli tog cilja,izgubili bi i ono sto sad imamo.
Nije važno koliko je taj cilj izgledan u ovom trenutku,Nezavisnost mora biti tema koja je aktuelna do trenutka ostvarenja.
Nije moguc kompromis ni sa Muslimanima ni sa Amerikancima.U odredjenom i bitnom smislu to je jedna strana.Ne možemo mi odobrovoljiti Amerikance niti imamo šta da im ponudimo.Za nas postoji samo jedna politika a to je upravo ova koju vodi Dodik.Naravno da to nije nešto što je osmislio Dodik nego tu politiku podržava i Republika Srbija i jedina značajnija zemlja u svijetu koja nas podržava a to je Rusija.
Amerikanci nama nude da prestanemo da budemo politički faktor.Amerikanci i najzvaničnije kroz usta njihovog hambasadora nude takozvanu građansku državu.Ako je to naš interes onda je to ok.Postali bi prijatelji Amerikanaca samo bi to prijateljstvo kratko trajalo.Zato što bi mi u toj njiovoj gradjanskoj Bejha prestali da postojimo kao subjekt.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 stu 2020, 20:20 
Offline

Pridružen/a: 01 stu 2018, 13:47
Postovi: 2828
U Republici Srpskoj je nivo političke svesti dosta nizak kod tobože "obrazovanijih" i pismenijih. A taj poluobrazovani svet iz tih varošica je potencijalno najlakša meta za obrađivanje od sarajevskih medija i BN-a, najlakše nasedaju na kocke "Dodik diktator, sve privatizovao", "seljačina jedna, blamira nas", "ekonomija bolan propada, a on samo zavađa narod". Kvislinzi i antisrbi u RS sa tom pričom u startu imaju 30%. Oni ne shvataju koliko sofisticiran rat RS mora da vodi u Sarajevu za svoj položaj, koliko je Dodik uspešan u tome, koliko je to zajebana priča. U suštini, ako ostanu bez Dodikove drčnosti i lukavstva, Sarajevo će ih progutati za doručak. Bukvalno će im deca pripadati bosanskoj naciji, ko Peđa Kojović.

_________________
08. 01. 2019. BN TV: U toku su poslednje pripreme za sutrašnju svečanu manifestaciju proslave neustavnog "Dana RS".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 stu 2020, 20:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 stu 2014, 21:01
Postovi: 1588
K:M je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:

Gosn KiMe, to ga opet preterujes u drugom pravcu. Dodik uopste nije los, mada ima sta i kod njega da se kritikuje.

Čovek je ogrezao u teškom gospodarstvenom kriminalu.

Despotskih manira, pa nije mu to ćaćevina, još bio dezerter.

Nisu mi bitne izjave, tko ovim KREZAVCIMA, sa JEFTINIJIM ULAZNICAMA.

Djela u konačnom totalu su negativna. Jes da je dobar cirkuzant i stend ap komičar. Rasslio je više Srba od bilo kog agresora.


Na stranu ta veza korupcijom, toga ima kod svih političara.
To što je bio dezerter je samo plus, jer zapad ga ne može uceniti.

Njegova spoljna politika je odlična, jer RS treba da ima odlične veze sa HDZ-BiH i bilo kojim hrvatskim faktorom u HB, takodje nije bitno da li su austrijski desničari iz FPO i DAO bivši nacisti, kad već otvoreno podržavaju i promovišu RS i oni imaju dobre odnose sa Izraelom, takodje je jako bitno imati dobre odnose sa Izraelom i jako je bitno da izraelski ambasodor dolazi na svaku proslavu RS.

SDS kao četnici sa dna kace imaju taj kompleks dokazivanja antifašizma i oni žele da unište neke od ovih stubova spoljne politike RS, a i Draškova PDP je ista.

slika
Draško, gradjanska gromada.

_________________
Република Српска & Herceg Bosna against Mordor.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 stu 2020, 20:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
aleksije radicevic je napisao/la:

Ja sam za to da mu verujemo 60-65%! :D

Prilično visok procenat, gospodine Aleksije :D

Što se mene tiče, nekad u Dodiku vidim običnog populistu, čak i avanturistu koji nas skupo može koštati, a nekad pomislim da ga je samo Nebo poslalo među nas, da se slikovito izrazim :D
Ali u svoj toj pozitivnoj impresiji, držim ga na nekih 80-99%, nikad 100%.

Što se petokolonaša tiče, nekad znaju ubosti i ono što i ja mislim, ali povjerenje u njih je izrazito nisko u odnosu na Dodika i kreće se u spektru od 1-5%, s rijetkim pikom na optimističnih 6% :thumbup


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 stu 2020, 20:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Blitz je napisao/la:
K:M je napisao/la:
Čovek je ogrezao u teškom gospodarstvenom kriminalu.

Despotskih manira, pa nije mu to ćaćevina, još bio dezerter.

Nisu mi bitne izjave, tko ovim KREZAVCIMA, sa JEFTINIJIM ULAZNICAMA.

Djela u konačnom totalu su negativna. Jes da je dobar cirkuzant i stend ap komičar. Rasslio je više Srba od bilo kog agresora.


Na stranu ta veza korupcijom, toga ima kod svih političara.
To što je bio dezerter je samo plus, jer zapad ga ne može uceniti.

Njegova spoljna politika je odlična, jer RS treba da ima odlične veze sa HDZ-BiH i bilo kojim hrvatskim faktorom u HB, takodje nije bitno da li su austrijski desničari iz FPO i DAO bivši nacisti, kad već otvoreno podržavaju i promovišu RS i oni imaju dobre odnose sa Izraelom, takodje je jako bitno imati dobre odnose sa Izraelom i jako je bitno da izraelski ambasodor dolazi na svaku proslavu RS.

SDS kao četnici sa dna kace imaju taj kompleks dokazivanja antifašizma i oni žele da unište neke od ovih stubova spoljne politike RS, a i Draškova PDP je ista.

slika
Draško, gradjanska gromada.


:palacgore1

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 stu 2020, 21:44 
Offline

Pridružen/a: 01 stu 2018, 13:47
Postovi: 2828
Ubeđen sam da bi 99% Srba bez razmišljanja potpisalo nestanak Republike Srpske, ako bi se potpisivanje obavilo pod četničkom zastavom i ako bi Bakir u konačnom sporazumu napisao da je poreklom Živković i da je sakrio ikonu na tavanu. Jer za njih je bitna samo koreografija i mitologija, za činjenice na terenu koje su na njihovu štetu ne mare. Za Reufa sa šajkačom koji igra Užičko gratis bi dali i Sandžak.

_________________
08. 01. 2019. BN TV: U toku su poslednje pripreme za sutrašnju svečanu manifestaciju proslave neustavnog "Dana RS".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 stu 2020, 21:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10158
Lokacija: Banja Luka
karadzic je napisao/la:
U Republici Srpskoj je nivo političke svesti dosta nizak kod tobože "obrazovanijih" i pismenijih. A taj poluobrazovani svet iz tih varošica je potencijalno najlakša meta za obrađivanje od sarajevskih medija i BN-a, najlakše nasedaju na kocke "Dodik diktator, sve privatizovao", "seljačina jedna, blamira nas", "ekonomija bolan propada, a on samo zavađa narod". Kvislinzi i antisrbi u RS sa tom pričom u startu imaju 30%. Oni ne shvataju koliko sofisticiran rat RS mora da vodi u Sarajevu za svoj položaj, koliko je Dodik uspešan u tome, koliko je to zajebana priča. U suštini, ako ostanu bez Dodikove drčnosti i lukavstva, Sarajevo će ih progutati za doručak. Bukvalno će im deca pripadati bosanskoj naciji, ko Peđa Kojović.


Ajde, ajde..ne drami . Nije ti valjda to posao ..sumnjiv si mi ? :zubati

Sjećam se vrlo dobro kada je netom poslije rata ( prije nego se iz ružnog pačeta pretvorio u лабуда :zubati ) Dodik šetkao po BiH ,od SA do BL , držeći se za rukicu s nikim drugim , do ''reformiste'' Sejfudina Tokića .
Kada nije izbivao iz ćaršijskih TV studia ..kada je priznavao ''genocid''... bio topli dašak vjetra od one gadure Olbrajt .. kada je sa tri poslanika u NSRS posađen na mjesto presjednika Vlade .
I ?
Srpska je to sve svarila i izdržala , dočekavši da Mile okrene ćurak na pravu i jedinu ispravnu stranu .

Ponoviću ...mišljenja sam da je Dodik i dalje najbolje rješenje za Srpsku ,a Radojičić za BL mnogo bolji izbor od Stanivukovića.
Jbga , više Srba u BL je mislilo drugačije. a Muslimani se slabo za to pitaju.
Idemo dalje . Nikakvoj drami nema mjesta.

PS.
Opet kažem , ako SNSD sad krene u nekakvu političku odmazdu prema svom narodu koji glasa ''opoziciono'' (što bi bilo van svake pameti ) izgubiće i opšte izbore . Da li treba da se dešava nekakva ''rahat patnja'' unutar nas Srba ?
I moja malenkost ( a smatram se uzorkom prosječnog Srbina)svoj glas će dati nekom drugom, pa makar to bio i neko kao što je Vlado Rus.
Čim ga postavimo na vlast doživjeće prosvjetljenje i pronaći sasvim dovoljno ''četnika'' u sebi , a klix će otvoriti novu ,ko zna već koju all about temu.. :zubati

ALL ABOUT Vlado RUS

slika

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 stu 2020, 22:07 
Offline

Pridružen/a: 01 stu 2018, 13:47
Postovi: 2828
Opet Srbi pričom o Dodiku od pre 25 godina nastoje da normalizuju to što će se sopstvenom glupošću vratiti na epohu aparthejda. Kao da ih nešto u njima tera da budu turska raja. Uplašili su se mogućnosti da budu punopravni građani suverene Republike Srpske, draže im da im Sarajevo bira kvislinge po svom nahođenju.

_________________
08. 01. 2019. BN TV: U toku su poslednje pripreme za sutrašnju svečanu manifestaciju proslave neustavnog "Dana RS".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 stu 2020, 22:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10158
Lokacija: Banja Luka
Ko o čemu , ti o apardhejdu . Jesi li ti Karadžić ili Mendela ?
Ili nešto treće ? :zubati

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 stu 2020, 22:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
karadzic je napisao/la:
Ubeđen sam da bi 99% Srba bez razmišljanja potpisalo nestanak Republike Srpske, ako bi se potpisivanje obavilo pod četničkom zastavom i ako bi Bakir u konačnom sporazumu napisao da je poreklom Živković i da je sakrio ikonu na tavanu. Jer za njih je bitna samo koreografija i mitologija, za činjenice na terenu koje su na njihovu štetu ne mare. Za Reufa sa šajkačom koji igra Užičko gratis bi dali i Sandžak.

Kume, ja sam ubjeđen da bi te 99% Srba smatralo ili debilom ili u najblažoj varijanti budalom. A i onih 1% bi blenulo u tebe ne vjerujući rođenim ušima. Kume, ako cugaš nije problem, ako si pri čistoj, onda već jeste.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 36947 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 695, 696, 697, 698, 699, 700, 701 ... 1478  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 477 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO