HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 22:49.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 36947 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 663, 664, 665, 666, 667, 668, 669 ... 1478  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 29 ožu 2020, 22:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10157
Lokacija: Banja Luka
Bošnjak_Tuzla je napisao/la:
Svarog je napisao/la:

Plagiraš našeg Vladu . :001_smile


Nisam čitao njegove postove, ali ako je tako, onda mi je drago da i kod vas ima onih koji znaju misliti svojom glavom.

Znam da ti je drago .
Hvala ti što brineš za nas , dobri čovječe. :001_smile

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 29 ožu 2020, 22:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Vladimir RUS je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Kakve veze ima "kratka ili dugačka forma" sa nečijim brojem postova? Jel se ti praviš blesav ili se ne praviš? Desi se situacija da neko napiše post od kilometar i po (znači nije kratka forma), koji je činjenično i u svom zaključku potpuno tačan, i ti ga svejedno diskvalifkuješ tvrdeći da je to što ta osoba piše irelevantno, netačno i bezvredno samo iz razloga jer ima suviše mali broj postova. I ovo sam naveo samo da ne bi mogao da se ljigaviš, kao u ovom postu, i na jednu stvar mi odgovaraš potpuno desetom stvari koja nema apsolutno nikakve veze sa onim šta ti govorim. Nije bitna dužina posta (ili forma, kako je ti zoveš), čovek može da nakuca dve strane teksta i da to bude netačno, ili da napiše jednu rečenicu koja je tačna. Dužina posta nije ni u kakvoj vezi sa tačnošću sadržine posta. Pričao sam o tvojoj diskvalifikaciji mišljenja ljudi na osnovu broja postova, i to nikakve blage veze nema koliko je napisan post dugačak (ili da li je kratke ili dugačke forme, kako ti kažeš, neuspešno se upinjući da ispadneš elokventan). Pričam o bitnosti BROJA POSTOVA (napisao velikim slovima da ne bude tvoje namerne zabune o čemu pričam i da ne bi mogao da se ljigaviš sa odgovorom koji veze nema sa onim što ti govorim).


Uprošćeno:

-neko ima premali broj postova na forumu, iz toga automatski sledi da njegov post ne vredi ništa i ne može da bude tačan, bez ikakvog obzira na sadržinu posta.

Ti tako razmišljaš i to govoriš ljudima, a takvo razmišljanje je u sudaru sa elementarnom logikom.



Evo, nadam se da ćeš biti pošten i da nećeš opet glumeti
da ne razumeš o čemu ti govorim i opet napisati nebulozan odgovor koji govori o nečem sasvim petnaestom.

Ne kažem ja da je kratka forma irelevantna, samo da joj nedostaje 99 odsto detalja, ako uporedimo ono što ja pišem sparam te forme, a što mu na kraju opet dođe na isto kao da je riječ o irelevantnoj formi, tako da, ko hoće sa mnom da diskutuje, moraće više da se potrudi, od pisanja svega nekoliko rečenica, jer argumenti tipa mlijeko je bijelo, voda je mokra, nebo je plavo, trava je zelena, kuća ima krov, krava kaže muu je argument na nivou predškolske nastave (vrtića), s tim da i mnoga današnja djeca predškolskog uzrasta koriste slikovitiji riječnik od npr. troreriječne rečeničke forme.

Da ti uprostim malo. Sa mnom možeš da komuniciraš, samo ako ne koristiš kratke forme, mada ja odgovaram i na kratku formu, u znak nekakvog oblika poštovanja sagovornika, a ne nepoštovanja istog. To što ti u svakoj diskusiji vidiš dominaciju, to dovoljno govori o tebi i tvom smislu i poimanju diskutovanja na forumu.

Za mene je forum ono što jeste, platforma za razmjenu mišljenja. Što iscrpnije, to bolje za taj tip platforme, a ko voli kratku formu, postoje i druge platforme za takav (često nepotpun) oblik komunikacije. Osim toga, ja da sam htio da pišem kratke forme, ja lično, prvo što bih uradio, jeste to da nebih bio ovdje, doduše, napišem i ja poneki post kratke prirode, samo što veliki broj mojih postova se odnosi na dugu formu.

Nadam se da ti je sada jasno, ono što ti, vjerujem, neće i dalje biti jasno, usljed svevelike tvrdoglavosti tvoje ličnosti, no to nije nikakav problem, s obzirom da na svako tvoje iskrivljeno tumačenje, imam ispravan i ispravljajući odgovor, tako da ti ostaje samo da pišeš da bi pisao, s tim da ni tu nisi dovoljno dugačak, koliko sam ja, te stoga, toplo ti preporučujem da se maneš ćoravog posla i da svoju suludu i sumanutu skribomansku energiju utrošiš na pisanje u skladu sa zadatom temom, a ne "u skladu" sa komentarisanjem komentatora, jer to nije tema, ali zato jeste trolovanje.

Hajde vozdra jarane. ;)

Kakav ljigavi bezobrazni smrad. Napisao sam ti velikim slovima na šta sam mislio, nisam mislio na dužinu posta. I ti opet kao zadnje *** odgovaraš na ono što te nisam pitao. I ne mislim da ne shvataš šta sam ti rekao, ni ti nisi toliko glup, nego se namerno praviš blesav i odgovaraš mi na nešto što sam ti naglasio da mi ne odgovaraš, izbegavajući reč da kažeš o onome o čemu sam ti tražio da se izjasniš, kao zadnja pička. Jebote, nisam u životu video jadnije stvorenje od tebe.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 29 ožu 2020, 23:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Graničar18 je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
Prva žrtva Dodikovog sumanutog vanrednog stanja. Uhapšen zbog verbalnog delikta izrečenog u privatnoj Viber grupi.

https://www.rtvbn.com/3980684/pozvao-na-strijeljanje-politicare-ubrzo-uhapsen

Čuj žrtva. Pozivo na ubijanje i nasilje.
Podržavas pozive na ubijanje ?

Ne! Podržavaš li državni udar u vidu suspenzije građanskih prava?

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 29 ožu 2020, 23:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Svarog je napisao/la:
Bošnjak_Tuzla je napisao/la:

Administrativno pravni dio BiH zvan rs se pretvara u tamni vilajet. Dodik vas je doveo do prosjačkog štapa i do te mjere da, karikiram "nećete smjeti reći da ste gladni, jer ako kažete, dodikovic će vas proglasiti izdajnicima i napadačima na rs".


Plagiraš našeg Vladu . :001_smile

U pravu je čovjek. RS se pretvara u tamni vilajet, ustvari, već je pretvorena, dok ovo sada je samo nastavak te priče započete još prije nekoliko godina, a koja se ogleda u diktaturi pod dirigentskom palicom jednog čovjeka, koji vedri i oblači nad sudbinom RS i njenog naroda. Dodik nas je doveo do prosjačkog štapa, to je živa istina.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 29 ožu 2020, 23:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Carmello Šešelj je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
Ne kažem ja da je kratka forma irelevantna, samo da joj nedostaje 99 odsto detalja, ako uporedimo ono što ja pišem sparam te forme, a što mu na kraju opet dođe na isto kao da je riječ o irelevantnoj formi, tako da, ko hoće sa mnom da diskutuje, moraće više da se potrudi, od pisanja svega nekoliko rečenica, jer argumenti tipa mlijeko je bijelo, voda je mokra, nebo je plavo, trava je zelena, kuća ima krov, krava kaže muu je argument na nivou predškolske nastave (vrtića), s tim da i mnoga današnja djeca predškolskog uzrasta koriste slikovitiji riječnik od npr. troreriječne rečeničke forme.

Da ti uprostim malo. Sa mnom možeš da komuniciraš, samo ako ne koristiš kratke forme, mada ja odgovaram i na kratku formu, u znak nekakvog oblika poštovanja sagovornika, a ne nepoštovanja istog. To što ti u svakoj diskusiji vidiš dominaciju, to dovoljno govori o tebi i tvom smislu i poimanju diskutovanja na forumu.

Za mene je forum ono što jeste, platforma za razmjenu mišljenja. Što iscrpnije, to bolje za taj tip platforme, a ko voli kratku formu, postoje i druge platforme za takav (često nepotpun) oblik komunikacije. Osim toga, ja da sam htio da pišem kratke forme, ja lično, prvo što bih uradio, jeste to da nebih bio ovdje, doduše, napišem i ja poneki post kratke prirode, samo što veliki broj mojih postova se odnosi na dugu formu.

Nadam se da ti je sada jasno, ono što ti, vjerujem, neće i dalje biti jasno, usljed svevelike tvrdoglavosti tvoje ličnosti, no to nije nikakav problem, s obzirom da na svako tvoje iskrivljeno tumačenje, imam ispravan i ispravljajući odgovor, tako da ti ostaje samo da pišeš da bi pisao, s tim da ni tu nisi dovoljno dugačak, koliko sam ja, te stoga, toplo ti preporučujem da se maneš ćoravog posla i da svoju suludu i sumanutu skribomansku energiju utrošiš na pisanje u skladu sa zadatom temom, a ne "u skladu" sa komentarisanjem komentatora, jer to nije tema, ali zato jeste trolovanje.

Hajde vozdra jarane. ;)

Kakav ljigavi bezobrazni smrad. Napisao sam ti velikim slovima na šta sam mislio, nisam mislio na dužinu posta. I ti opet kao zadnje *** odgovaraš na ono što te nisam pitao. I ne mislim da ne shvataš šta sam ti rekao, ni ti nisi toliko glup, nego se namerno praviš blesav i odgovaraš mi na nešto što sam ti naglasio da mi ne odgovaraš, izbegavajući reč da kažeš o onome o čemu sam ti tražio da se izjasniš, kao zadnja pička. Jebote, nisam u životu video jadnije stvorenje od tebe.

Šeksone, jarane, uredu je, opusti se ba. Djeluješ mi malo ters. Nađi sebi neku trebu, izvedi je u kino. Pokaži joj medvjeda, jeb'o ga ti. Ha ja. Umjesto što svoje frustracije i moguće nedostatak potencije liječiš izražavanjem pogrbnih riječi. Ti bi mlin na svoju vodu, a ja sam ti iskreno odgovorio. Ako hoćeš da čuješ ono što želiš da čuješ, Srbija je bogata sa strankama. Odaberi jednu, sigurno ćeš se razočarati. Osim toga, ovo ti je forum, ne želje, čestitke i pozdravi lokalnog radija. Budi mi pozdravljen i imaš jedno mahanje od mene. :nanana

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 30 ožu 2020, 09:12 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6815
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Epidemija je učinila da veliki uspjeh Srpske na planu unutrašnje konsolidacije prodje prilično nezapaženo.Biljeljina,poslednje veće mjesto u Srpskoj konačno je iz isčupano iz ralja izdajnika čime je izdajnicima Srpske,slugama Bakira Izetbegovića,zadat udarac od koga se više nikad neće oporaviti.Nije samo lokalni odbor SDS-a nego i PDP-a prešao na patriotsku stranu.Te dvije stranke polako ali sigurno pretvaraju se u kombi stranke u smislu da cijele stranke mogu stati u po jedan kombi.
Bakir je mnogo uložio u njih,uložili su Amerikanci ali i Bakir i Amerikanci pušiona.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 30 ožu 2020, 09:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 10009
Bošnjak_Tuzla je napisao/la:
Administrativno pravni dio BiH zvan rs se pretvara u tamni vilajet. Dodik vas je doveo do prosjačkog štapa i do te mjere da, karikiram "nećete smjeti reći da ste gladni, jer ako kažete, dodikovic će vas proglasiti izdajnicima i napadačima na rs".

Jedini tamni vilajet je Federacija,tamo gdje su muslimani u većini.

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 30 ožu 2020, 09:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 10009
Vladimir RUS je napisao/la:
Ne! Podržavaš li državni udar u vidu suspenzije građanskih prava?

Kakav državni udar ? Kakva suspenzija ljudskih prava ?
Mjere su poduzete zbog korone,ko i svagdje u svijetu.
Lik u sred korone poziva na ubijanje i okupljanje 3-5000 momaka da zauzmu skupštinu i ostale institucije.
A da se kojim čudom skupe,on prvi ne bi došo.
Jedini udar koji se dešava je moždani u sds-ovskim i muslimanskim praznim glavama poput tvoje.

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 30 ožu 2020, 20:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Srpsčanin je napisao/la:
Epidemija je učinila da veliki uspjeh Srpske na planu unutrašnje konsolidacije prodje prilično nezapaženo.Biljeljina,poslednje veće mjesto u Srpskoj konačno je iz isčupano iz ralja izdajnika čime je izdajnicima Srpske,slugama Bakira Izetbegovića,zadat udarac od koga se više nikad neće oporaviti.Nije samo lokalni odbor SDS-a nego i PDP-a prešao na patriotsku stranu.Te dvije stranke polako ali sigurno pretvaraju se u kombi stranke u smislu da cijele stranke mogu stati u po jedan kombi.
Bakir je mnogo uložio u njih,uložili su Amerikanci ali i Bakir i Amerikanci pušiona.

Epidemija Korona virusa učinila je da predstavnici Dodikovog kriminalnog i nakaradnog režima u RS, od neke vrste sprdnje sa Korona virusom ("Korona virus je napad na svjetsku ekonomiju") pređu u preuzimanje drastičnih mjera protiv iste, kad su vidjeli da je Korona odnijela šalu. To sve govori da su se isti sramno ponijeli prema ovoj situaciji i da se sad ponašaju do te mjere sumanuto, da hoće da suspenduju maltene sva ljudska prava (kako bi pokazali da su odgovorni :D ), koja su zagarantovana Ustavom i Dejtonom. Srećom, ništa od Dodikovog pokušaja državnog udara na Dejtonski mirovni poredak, s obzirom da odluka NSRS o vanrednom stanju (koju su uz to donijeli Dodikovi pijuni u NSRS, na sjednici zatvorenoj za javnost), mora da prođe i klub Bošnjaka u NSRS, da bi stupila na snagu. Odluka istih se može očekivati najkasnije za nekoliko dana i vrlo vjerovatno, isti će osujetiti Dodikovo destruktivno i kontraproduktivno ponašanje, koje može da dovede do mnogo veće katastrofe od Korona virusa, tako da budalu treba spriječiti što prije, prije nego što svima u BiH, ovim ne napravi neku zvrčku.

Srećom, već sad je vidljivo da će Banja Luka biti oslobođena od višedecenijske komunističke okupacije, koja se odužila i u postkomunističkom periodu. Naime, svaki drugi član Facebook stranice glasao je na izborima za dotičnog. S obzirom da isti sada trenutno ima oko 144000 followera i s obzirom na to da ima oko 50000 followera, to je oko 194000 followera ukupno, polovina od toga je 97000 glasova, dok Banja Luka ima nekih 250 hiljada ljudi, pola od toga su glasači, sasvim je vidljivo da će Draško Stanivuković urnisati i izdominirati Dodikovu pro-NATO-vsku politiku u Banja Luci i to ne samo u Banja Luci, već i u Prijedoru (u kojem je koncentraciona vlast, sastavljena između ostalog od maltene svih stranaka koje su prešle cenzus), Trebinju (gdje je Nebojša Vukanović tj. njegova lista 2014 imala 9000 glasova na izborima, u opštini koja ima 12-13 hiljada glasača), a i Bijeljina biće vraćena narodu (tu ljudi glasaju za SDS, ne za pojedince, tako da Mićo kao solo-igrač je bezopasan, a ukoliko ga podrži SNSD, njegova moć, još je manja, pošto SNSD u Bijeljini je popularan kao komunisti u Americi).

Oktobar je dan za puštanje vode rano ujutru i što masovniji izlazak na izbore, da crvena izdajnička NATO sektaška kamarila ode sa vlasti u većini opština. Kolo sreće se okreće. Oni koji narodu zagorčavaju život u većini opština u RS, ne mogu više računati da će i dalje narodu da piju krv. Ovo će biti veličanstveni izbori, koji će jedne oslabiti, a druge nesumnjivo ojačati. SNSD ne može zadržati ovoliki broj opština, tako da, na osnovu i toga pokazatelja, nesumnjivo, isti padaju, kao i njihove trabantske stranke. Ovi izbori su uvod u ono što će se desiti i 2022, a to je sudbonosno oslobođenje od višedecenijskog ropstva srpskog naroda u BiH od najgore vlasti i vladavine koja nas je zadesila u miru. To će definitivno biti kraj i SNSD-a, kao sektaške stranke, koja zavisi od harizme jednog čovjeka, tj. bolje rečeno od zadaha ustajalog smrada.

Do slobode od NATO-Staljinističkog režima! Do godine u Banja Luci!

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 30 ožu 2020, 20:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Graničar18 je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
Ne! Podržavaš li državni udar u vidu suspenzije građanskih prava?

Kakav državni udar ? Kakva suspenzija ljudskih prava ?
Mjere su poduzete zbog korone,ko i svagdje u svijetu.
Lik u sred korone poziva na ubijanje i okupljanje 3-5000 momaka da zauzmu skupštinu i ostale institucije.
A da se kojim čudom skupe,on prvi ne bi došo.
Jedini udar koji se dešava je moždani u sds-ovskim i muslimanskim praznim glavama poput tvoje.

Čim suspenduješ faktički sva osnovna ljudska prava (pravo na slobodno izražavanje, pravo na slobodu kretanja...), osim prava na goli život, šta je to nego državni udar na institucije ove zemlje, pa samim tim i udar na Dejtonski Ustav ove zemlje. Dodik se igra vatrom, otišao je predaleko. Nadam se da će ga Bošnjaci za koji dan "vratiti u ležište", pošto Dodik je ovim otišao predaleko i iz razloga što se ionako preko 99 odsto ljudi pridržava savjeta stručnih ljudi za ovaj prije svega zdravstveni problem, tako da politički potez, a naročito ekstremno oštar politički potez može da ima dalekosežne posljedice za onog ko ovakav potez povlači (u ovom slučaju po Dodika). Osim toga, u Federaciji BiH nema vanrednog stanja, tako da jedna bolest, ako stupi na snagu, vrlo brzo može da dovode do još jedne bolesti i tako će nam na kraju Korona virus još biti bezazlen problem, nakon dvije objave vanrednog stanja, plus Distrikt Brčko. Na šta će to da liči? Na pravi haos! Nadam se da će klub Bošnjaka vrlo brzo staviti veto na Dodikovu veoma prljavu igru, koja je opasna za čitavu BiH, a naročito za RS, pošto za Dodika me zabole. On je u ovoj priči čak najmanje bitan.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 30 ožu 2020, 20:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Stanje robnih rezervi u RS (koje je Dodik odveo u stečaj): danas nema hljeba, danas nema mlijeka. Srećom, stiže pomoć od braće Srba iz Srbije, zahvaljujući Vučiću. Da nema Vučića da pomaže, stanje u RS bi bilo i gore nego što zapravo jeste, pod Dodikom i Dodikovim marionetama, koji nikakav potez ne smiju da povuku, bez da konsultuju Dodika.

https://www.rtvbn.com/3980803/srbija-salje-pomoc-srpskoj-evo-sta-sve-sadrzi-prvi-paket

Hvala Vučiću brate. Više ti doprinosiš normalizaciji stanja u RS i BiH, negoli Dodik, koji bi da gasi požar benzinom.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 30 ožu 2020, 22:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 vel 2016, 00:17
Postovi: 316
Vratio se Vladimir, naš junak sa dijagnozom. :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 30 ožu 2020, 22:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 10009
Vladimir RUS je napisao/la:
Čim suspenduješ faktički sva osnovna ljudska prava (pravo na slobodno izražavanje, pravo na slobodu kretanja...), osim prava na goli život, šta je to nego državni udar na institucije ove zemlje, pa samim tim i udar na Dejtonski Ustav ove zemlje. Dodik se igra vatrom, otišao je predaleko. Nadam se da će ga Bošnjaci za koji dan "vratiti u ležište", pošto Dodik je ovim otišao predaleko i iz razloga što se ionako preko 99 odsto ljudi pridržava savjeta stručnih ljudi za ovaj prije svega zdravstveni problem, tako da politički potez, a naročito ekstremno oštar politički potez može da ima dalekosežne posljedice za onog ko ovakav potez povlači (u ovom slučaju po Dodika). Osim toga, u Federaciji BiH nema vanrednog stanja, tako da jedna bolest, ako stupi na snagu, vrlo brzo može da dovode do još jedne bolesti i tako će nam na kraju Korona virus još biti bezazlen problem, nakon dvije objave vanrednog stanja, plus Distrikt Brčko. Na šta će to da liči? Na pravi haos! Nadam se da će klub Bošnjaka vrlo brzo staviti veto na Dodikovu veoma prljavu igru, koja je opasna za čitavu BiH, a naročito za RS, pošto za Dodika me zabole. On je u ovoj priči čak najmanje bitan.

Ajde ne brabonjaj bez veze. Eno u Mađarskoj Orban danas uzeo sve ovlasti u zemlji u svoje ruke. I ko protestira ?
Pazi ti taj sds-ovski mentalni sklop. Muslimani će spasit RS od Dodikove "diktature". Ma ajde.I onda kažete da niste izrodi ?

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 30 ožu 2020, 22:47 
Offline

Pridružen/a: 13 sij 2020, 18:34
Postovi: 3772
Graničar18 je napisao/la:
Ajde ne brabonjaj bez veze. Eno u Mađarskoj Orban danas uzeo sve ovlasti u zemlji u svoje ruke. I ko protestira ?
Pazi ti taj sds-ovski mentalni sklop. Muslimani će spasit RS od Dodikove "diktature". Ma ajde.I onda kažete da niste izrodi ?

Kakav SDS. On je Srbin koliko i ovi.

https://www.youtube.com/watch?v=zk6cvNsJ5MM


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 30 ožu 2020, 23:05 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2020, 20:18
Postovi: 2340
SDA - Stondira Doma Aktivno

_________________
Pogled Joca Vujičića


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 31 ožu 2020, 00:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Korda je napisao/la:
Vratio se Vladimir, naš junak sa dijagnozom. :D

Malobrojnopostovni botovitis i niskonivoidni trolovitis. =))

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 31 ožu 2020, 00:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Graničar18 je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
Čim suspenduješ faktički sva osnovna ljudska prava (pravo na slobodno izražavanje, pravo na slobodu kretanja...), osim prava na goli život, šta je to nego državni udar na institucije ove zemlje, pa samim tim i udar na Dejtonski Ustav ove zemlje. Dodik se igra vatrom, otišao je predaleko. Nadam se da će ga Bošnjaci za koji dan "vratiti u ležište", pošto Dodik je ovim otišao predaleko i iz razloga što se ionako preko 99 odsto ljudi pridržava savjeta stručnih ljudi za ovaj prije svega zdravstveni problem, tako da politički potez, a naročito ekstremno oštar politički potez može da ima dalekosežne posljedice za onog ko ovakav potez povlači (u ovom slučaju po Dodika). Osim toga, u Federaciji BiH nema vanrednog stanja, tako da jedna bolest, ako stupi na snagu, vrlo brzo može da dovode do još jedne bolesti i tako će nam na kraju Korona virus još biti bezazlen problem, nakon dvije objave vanrednog stanja, plus Distrikt Brčko. Na šta će to da liči? Na pravi haos! Nadam se da će klub Bošnjaka vrlo brzo staviti veto na Dodikovu veoma prljavu igru, koja je opasna za čitavu BiH, a naročito za RS, pošto za Dodika me zabole. On je u ovoj priči čak najmanje bitan.

Ajde ne brabonjaj bez veze. Eno u Mađarskoj Orban danas uzeo sve ovlasti u zemlji u svoje ruke. I ko protestira ?
Pazi ti taj sds-ovski mentalni sklop. Muslimani će spasit RS od Dodikove "diktature". Ma ajde.I onda kažete da niste izrodi ?

Ovo što pišeš ima smisla, s obzirom da Orban, Dodik i Erdogan imaju sličan, ako ne i identičan stil vladavine. Lijepo je što porediš RS sa jednom zemljom, koja je pritom već 16 godina članica EU, samo mi nemamo nikakvih dodirnih tačaka sa istom, osim kada je u pitanju autokratski režim, pošto to jedino što imamo zajedničko sa Mađarskom.

S obzirom na to koliko Dodik svojim odlukama polarizuje unutarnacionalni srpski korpus, nije ni čudo zašto je čak većini Srba na momente draži Bakir negoli Dodik. Možeš misliti koliko mi je drag Bakir, ali kada imaš Dodika za predsjednika, onda ti i Bakir se u nekim momentima čini da je Srbin. Dodik mora na da napusti politiku. Davno je mu je vrijeme za to. Nije on više za taj posao, a i kad je bio, pošto sve radi nakaradno. Previše moći dovodi do diktature i tiranije. Jebeš političara koji samo zna, politički rečeno, udarati rukom od sto, u zemlji u kojoj svi udaraju rukom od sto. Hajde ti ponudi nešto novo. Ne treba ti vanredno stanje, ako i postojeće u preko 99 odsto slučajeva se poštuje. Vanredno stanje je recept koji se primjenjuje kada stvari izmiču ili izmaknu kontroli, a možda ne čak ni tada, s obzirom da ni u doba rata nije bilo zvanično proglašeno vanredno stanje, a nije ni u doba poplava iz 2014, kada je i tadašnje stanje bilo van kontrole, zato sad se Dodik našao (u doba kada ova situacija nije ni nalik poplavi, a još manje je nalik ratu, kad su ljudi ginuli samo-tako), da uvodi vanrednu situaciju, kada! E nećeš majci, ja se najiskrenije nadam! Nadam se da Bošnjaci nisu glupi da nasjednu na njegovu opasnu igru. Pa više je ljudi umre od upale pluća negoli od Korona virusa. On bi genije zbog nekoliko umrlih od Korona virusa, da digne pritisak milionima ljudi. Pa više će ljudi umrijeti od pritiska, nakon proglašenja vanrednog stanja, negoli što će od Korona virusa. Ovom Dodiku samo Korona u glavi, otkako su njegove marionete na nivou RS, pokušale da zeznu vlastiti narod. Dodikov režim, umjesto da smiri svoj narod (ne kroz minimiziranje problema, već kroz stavljanje istog u realne okvire), on ga samo dodatno traumatizuje, kroz potenciranje vanrednog stanja. Ovo je pravi primjer propalog populiste, koji nema šta drugo da ponudi narodu, osim populizma i u okviru toga populizma samo štetu. Ako ovaj još uvijek nevanredni sistem daje odlične rezultate, a daje, zašto to mijenjati i upuštati se u nepoznato i čak i opasno, po zdravlje građana, uključujući i mentalno zdravlje istih, a i ponajviše mentalno zdravlje, pošto mnogi su već utučeni u pamet ovom situacijom, još im samo fale policajci sa dozvolom da budu i harambaše. Situaciju treba poboljšavati, a ne pogoršavati.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 31 ožu 2020, 00:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
NSOS je napisao/la:
Graničar18 je napisao/la:
Ajde ne brabonjaj bez veze. Eno u Mađarskoj Orban danas uzeo sve ovlasti u zemlji u svoje ruke. I ko protestira ?
Pazi ti taj sds-ovski mentalni sklop. Muslimani će spasit RS od Dodikove "diktature". Ma ajde.I onda kažete da niste izrodi ?

Kakav SDS. On je Srbin koliko i ovi.

https://www.youtube.com/watch?v=zk6cvNsJ5MM

Veći sam Srbin od vas Dodikovih botova sendvičara. :kava

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 31 ožu 2020, 17:44 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2020, 20:18
Postovi: 2340
Uprava za indirektno oporezivanje BiH potpisala je danas ugovor o izgradnji novog graničnog prelaza Svilaj, koji bi trebao biti završen u narednih 300 dana i čija ukupna vrednost iznosi više od 9 miliona evra (18,7 miliona maraka).

Reč je o graničnom prelazu koji se nalazi na koridoru 5 C, a ugovor o izgradnji potpisan je između Uprave za indirektno oporezivanje i konzorcijuma Niskogradnja d.o.o. Laktaši , Alfa Term d.o.o. Mostar i Tehton d.o.o. Banjaluka, piše Srpskainfo.

– U narednom periodu očekujemo potpisivanje i ugovora o vršenju nadzora nad izvođenjem radova na izgradnji graničnog prelaza Svilaj, a odabrani vršilac nadzora je Design & QC d.o.o. Sarajevo. Kompleks novog graničnog prelaza Svilaj lociran je na severnoj granici Bosne i Hercegovine sa Republikom Hrvatskom, a planiran je na površini od 103.000 kvadrata – navodi se u saopštenju UIO BiH.

Dodaje se da će na novom graničnom prelazu biti posebno odvojen putnički od teretnog saobraćaja, i imaće četiri trake na ulazu u BiH i tri trake na izlazu iz BiH.

U sklopu novog graničnog prelaza biće sagrađeni objekti za smeštaj službenika Uprave za indirektno oporezivanje, Granične policije BiH i inspekcijskih službi, te objekat za smeštaj špeditera i banke.

Prelaz će imati i zaseban energetski blok, poseban objekat za detaljan pregled vozila, kolske vage i veliku nadstrešnicu.

:palacgore1

_________________
Pogled Joca Vujičića


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 31 ožu 2020, 22:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Dodikov režim u RS traži sadaku od naroda. Apel istih naišao na oštru osudu javnosti u RS. Trenutno (u momentu pisanja ovog posta) je 229 komentara ispod članka ove vijesti na BN-u.

https://www.rtvbn.com/3980806/vlada-trazi-novcanu-pomoc-od-gradjana-pogledajte-detalje

Narod bi rado pomogao kome je pomoć potrebna, samo ni pet para neda ljudima iz Dodikovog režima u RS, koji bi tu pomoć prikupljali.

I na anketi na BN radiju, na uzorku od oko 2900 učesnika iste (u momentu pisanja ovog posta), narod je jasno rekao šta misli o prosjačenju od strane režima prema narodu. Naime, čak 91 odsto naroda je protiv ovog poteza propalog Dodikovog režima.

slika

Dotični predstavnici Dodikovog režima su ovih dana dali preko 4 miliona KM za softver firmi Printer iza koje stoji Dodikov sin Igor, tako neka se la familija Dodik isprsi i vrati barem koji dio od pokradenih miliona, miliona i miliona KM od naroda.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 31 ožu 2020, 22:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Kad su vidjeli da nema ništa od akcije pomoći naroda Vladi RS ( :D ), dotični Dodikovi vlastodršci u RS našli su drugu adresu od koje će prositi novac.

https://www.rtvbn.com/3980885/republika-srpska-ponovo-trazi-novac-od-centralne-banke

S obzirom da na stotine i stotine miliona KM svake godine "ode" na korupciju u ovoj zemlji, kada bi dotični vlastodršci u RS pokrenuli rat protiv korupcije, nebi bili u situaciji da moraju da prose na sve strane, no opet, kako da pokrenu rat protiv samih sebe. :zubati

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 31 ožu 2020, 23:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
I dok druge fabrike u RS ne rade usljed Korona virusa, fabrika Dodikovog miljenika Umičevića radi punom parom, u uslovima koji pogoduju širenju Korona virusa. Upravo se to i desilo.

https://www.rtvbn.com/3980879/stanivukovic-u-fabrici-bema-zarazena-radnica

Postavlja se logično pitanje, da li će i kada će inspekcija da zatvoru ovu fabriku (dok su na snazi vanredne mjere), s obzirom da u jednom zatvorenom prostoru, radi preko 1000 radnika, tj. radnica, što je idealno za širenje Korona virusa.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 07 tra 2020, 19:36 
Online
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2014, 12:08
Postovi: 4796
Lokacija: Bosna
Nekako je neprimjetno prošla izjava Vučića kad kaže da se čudi kako u tzv rs uopće uspiju i plate isplatiti. Mislim da svi to znamo ali vrijedi ponoviti da je đikanlend ekonomski grohnuo i da će ga ovo dokrajčiti i da je ta tvorevina ekonomski neodrživa. Đikani zasad štancaju obveznice pa dokad li kako li hehe


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 07 tra 2020, 19:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Svaki ut kad kažete "đikani" 23 muslimana odseli iz RS.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 07 tra 2020, 20:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
mirusvijetu je napisao/la:
Nekako je neprimjetno prošla izjava Vučića kad kaže da se čudi kako u tzv rs uopće uspiju i plate isplatiti. Mislim da svi to znamo ali vrijedi ponoviti da je đikanlend ekonomski grohnuo i da će ga ovo dokrajčiti i da je ta tvorevina ekonomski neodrživa. Đikani zasad štancaju obveznice pa dokad li kako li hehe


Đikani su opstali i u vremena kad je godišnji budžet RS bio 1 milion KM a nalazio se u gepeku bivšeg premijera Kličkovića. :zubati
Neko sve obaveze ispunjava i funkcioniše sa sićom a nekom ni milijarde donacija ne mogu pomoći.
To ti je Mujo razlika između pravog državotvornog naroda i islamizirane skupine.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 36947 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 663, 664, 665, 666, 667, 668, 669 ... 1478  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Fredericktown, Patriota, Teuton i 464 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO