HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH

Sada je: čet lip 04, 2020 4:23 am.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 16983 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 676, 677, 678, 679, 680
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: sri svi 20, 2020 12:18 pm 

Kum Bečo je napisao/la:
ova cetnicka nedodjija ce potrovati cijelu Europu sa COV-19

Ti uopste ne smatras Republiku Srpsku bosanskom, vec cetnickom. Fino :thumbup1

Vrh

PostPostano: sri svi 20, 2020 9:25 pm 

Citat:
"Nemojte dozvoliti da džabalebaroši pokvare ovu situaciju. Ja razumijem političku borbu, ja sam bio u opoziciji. Ti nisi ni izabran i već si ex gradonačelnik. Ne možeš ni proći u svojoj partiji, a ne kod naroda. Ni tvoja partija ne želi da te kandiduje, pitaj ove iz SDS ja im slušam telefone i znam. Svi su protiv tebe", rekao je Dodik pokazujući na Nebojšu Vukanovića iz SDS-a.

Dodik je dodao da ima pravo da sluša, te da će i on, kad i on bude predsjednik imati to pravo. Svoj fokus Dodik je tada prebacio na Vukanovića s kojim je svađa u NSRS konstantna pojava.

"Šta je on o meni sve rekao, ja mu bar kažem u oči. Čovjek se ne skida s telefona. Sve najgore kaže o onom Stanivukoviću. Oćete da vam donesem snimke? Obećao ti pare, pa ti nije dao pa je postao loš", rekao je Dodik.

Član Predsjedništva BiH je potom spomenuo Lukača koju mu navodno dostavlja materijal.

"Nema vlasti koja ne sluša opoziciju, tako i mi vas slušamo. Žali se Transparencyju, babi, tati,...Imamo pravo i slušamo vas. Znamo šta radite. Vi ste nemoćna i sterilna grupacija koja nema veze sa javnim i državnim interesom. Paradirate i mislite da ćete nešto dobiti. Izabrali ste najgoru moguću metodu. Vi nemate talenta za politiku", zaključio je Dodik.

:smijeh

Vrh

PostPostano: sri svi 20, 2020 9:33 pm 

Upozorenja: 1
Koji je ovo kralj. :klanjam

Vrh

PostPostano: sri svi 20, 2020 9:34 pm 

:sega :sega

Vrh

PostPostano: čet svi 28, 2020 4:42 pm 

Dolazili nam Muslimani u posjetu. :zivili
Pa se šokirali... :osama

Vrh

PostPostano: uto lip 02, 2020 9:35 am 

Još jedan poziv građanima Srbije i BiH da dođu u Herceg Novi

https://www.rts.rs/page/stories/sr/stor ... anima.html

Predsednik Opštine Herceg Novi Stevan Katić rekao je da je Sitnica-Zupci jedan od najznačajnijih graničnih prelaza za tu opštinu, jer preko njega dolaze turisti iz BiH i Srbije. On je još jednom uputio poziv građanima da posete Herceg Novi i da se ne obaziru na političku priču. I gradonačelnik Trebinja poručio građanima da se odazovu pozivu Herceg Novog i posete taj grad.

Predsednik Opštine Herceg Novi Stevan Katić i gradonačelnik Trebinja Mirko Ćurić poručili su da među bratskim gradovima i narodima ne sme biti barijera.

Oni su se sastali na graničnom prelazu Zupci, povodom zvaničnog otvaranja granice između Crne Gore i Bosne i Hercegovine za građane obe zemlje, saopšteno je iz Kabineta predsednika Opštine Herceg Novi.

Stevan Katić je rekao da je Sitnica-Zupci jedan od najznačajnijih graničnih prelaza za opštinu Herceg Novi, jer preko njega dolaze turisti iz Bosne i Hercegovine i Srbije, koji su tradicionalno među najbrojnijim gostima tog grada.

"Ovo je dan koji smo jedva dočekali i nema potrebe da u narednom periodu nešto dodatno komplikujemo. U Trebinju već 15 dana nemamo nijedan evidentiran slučaj virusa korona i smatramo da je situacija dosta drugačija nego u prethodnom periodu", kazao je gradonačelnik Trebinja Mirko Ćurić.

Oba grada se u značajnoj meri oslanjaju na prihode iz turizma, pa će otvaranje granica učiniti da lokalne privrede zažive, kazao je gradonačelnik Trebinja i poručio građanima Bosne i Hercegovine i Srbije da se odazovu pozivu Herceg Novog i posete taj grad.

Katić i Ćurić su se osvrnuli na odluku Vlade Crne Gore da ograniči ulazak građanima zemalja koje ne zadovoljavaju postavljeni epidemiološki kriterijum, a među kojima je i Srbija. Kazali su da se radi o političkoj odluci koja nije u skladu sa željama naroda.

"Mislim da smo našim pomirljivim stavovima, kada je u pitanju Herceg Novi, kao opoziciona opština koja nije na istim talasnim dužinama sa državnom vlasti, poslali dodatnu poruku da su svi ljudi sa ovih prostora dobrodošli u Herceg Novi", kazao je Katić.

On je još jednom uputio poziv građanima Bosne i Hercegovine i Srbije da posete Herceg Novi i da se ne obaziru na političku priču koja ima za cilj da zavadi braću.

Katić očekuje da će i državljani Srbije već od sledeće sedmice moći slobodno da prelaze granicu sa Crnom Gorom, bez obaveze boravka u karantinu. Kako kaže, to će posebno značiti Herceg Novom, u kojem veliki broj srpskih državljana ima nekretnine ili tu tradicionalno letuju.

"Nažalost, vidjeli smo u prethodnom periodu da ima slučajeva kada politika ne ide u interes naroda. Ako ljudi žele da idu jedni kod drugih i da ispoštuju procedure, a mi na neki način to onemogućimo, čak i bez razloga, to nije dobro. Mi smo jedan narod, treba da živimo kao jedni. Ovaj period koji je iza nas je bio mučan za sve, pogotovo ako znamo da u opštini Herceg Novi ima dosta ljudi iz Trebinja i Hercegovine i teško im je bilo što nisu mogli da idu jedni kod drugih", rekao je Ćurić.

Dodaje da se u narednom periodu treba pridržavati uputstava koja su stigla sa republičkog i lokalnog nivoa, ali da nema potrebe za dodatnim komplikovanjem situacije.

:thumbup1

Vrh

PostPostano: sri lip 03, 2020 5:16 pm 

Prijedor je konačno slobodan! Slijedi i oslobođenje Banja Luke od Dodikove destruktivne i štetne politike po RS.

Citat:
SDS nakon dužeg perioda nalazi se u vlasti Prijedora

Nakon nekoliko godina SDS ponovo u vlasti u Prijedoru.

slika

Promjena skupštinske većine u Prijedoru je dobra vijest! Srpska demokratska stranka je nakon nekoliko godina ponovo u većini! SNSD je konačno skinut sa vlasti u ovom važnom gradu! Dobrih vijesti iz Prijedora biće i u narednom periodu! – istakao je predsjednik SDS Mirko Šarović u objavi na svojoj fejsbuk stranici.

https://www.facebook.com/11108014043802 ... 481620455/

Na današnjoj sjednici Skupštine grada Prijedor izglasana je nova skuštinska većina.

(BN)

https://www.rtvbn.com/3985217/sds-nakon-duzeg-perioda-nalazi-se-u-vlasti-prijedora

:thumbup1

ANP je IZDAJA!

Dodik = IZDAJNIK!

Forumaš BBC wrote:

Opet me žena pita zašto RIKAVAM od smijeha.

https://i.postimg.cc/Gp8pJRzw/w873.jpg

Vrh

PostPostano: sri lip 03, 2020 5:30 pm 

Vladice, pa ne piše kako je došlo do promene većine u skupštini Prijedora! Šta je bilo? Marko Pavić otkačio SNSD i uzeo SDS za koalicionog saveznika?

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 16983 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 676, 677, 678, 679, 680

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 116 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: