HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 tra 2024, 11:58.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 147 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Dodik izazvao buru prosvjeda tumačeći masakr u Tuzli Karadžićevom argumentacijom
PostPostano: 19 ruj 2009, 10:57 
Offline

Pridružen/a: 16 lip 2009, 13:37
Postovi: 900
Betandwin je napisao/la:
imate moć da svaku temu zatrolate , tema je Dodik i njegova izjava o tuzlanskom masakru , ja na tu temu mogu samo reći da je visoki predstavnik Incko pi..a jer kad se sjetim zbog kojih izjava su smjenjivani ljudi ovo sto ovaj Mile lupa je za krivične odgovornosti , mislim da je sam upao u kolo svoje bezobraznosti i da više ne razlikuje dobro od lošega i da na najprimitivniji način vrijeđa porodice žrtava


ti si ono Hrvat? pitam, ne znam vise koji je koji....

Ono, misljenje ti je na tragu muslimanskih preseravanja... Dodik im je glavna smetnja na putu unitarizacije BiH, jedini koji im tjera inat, nije pognuo glavu kao prodane duse iz HDZ-a koji se blamiraju iz dana u dan (jasno da Dodik "ima ledja", ovi jadnici nemaju), i ajde sad po oprobanom receptu, neka ga smijeni medjunarodna zajednica a onda cemo insallah mi izabrati nekog Komsica za premijera RS-a...

Politicari u BiH svakog dana daju slicne izjave, federalna tv bez imalo srama pokolj u Uzdolu neki dan nazove "stradanje civila" (ko ne razumije, Ahmice etiketiraju kao "pokolj fasistickog krila HVO-a nad bosnjackim civilima") ej stradanje civila, kao da ih je kometa pobila... dajte mi nekog bosnjackog politicara koji pokolje nad hrvatskim civiloima naziva ratnim zlocinom ili genocidom Armije BiH? svi do zadnjeg ce reci "osudjujem ubijanje civila ali za to je kriv Tudjman sa svojom politikom"... i to nije negiranje zlocina? po cemu je takva izjava manje grozna od ove Dodikove? ko pita obitelji hrvatskih zrtava muslimanske armije kako se osjecaju kada muslimanski politicari izjave kako su Hrvati zrtve Tudjmanove politike?

Smarate vise sa tim Dodikom, cak su i neki muslimani primjetili da se protiv Dodika vodi bespostedna kampanja iz Sarajeva, iskljucivo zbog onog sto sam gore naveo, smetnja je na putu stvaranja unitarne BiH.

Ko to ne vidi, slijep je kod ociju.

Njima trebaju politicari kakve ima HDZ, ucijenjena bagra... jucer cujem kakvo je stanje u Novom Travniku, sramota jebote, HDZ hladno aminuje diktaturu Refika Lende, na sve moguce pozicije postavljaju se Bosnjaci, HDZ suti... valjda su nagradjeni na neki nacin, bagra lopovska, a glupavi Hrvati i dalje glasaju za njih i mantraju o zlocestim Srbima. Kojima se valjda treba stati u kraj, ajde opet Hrvati ginite za Jajce pa ga predajte muslimanima, jel to ta pametna politika? da idemo sad ginuti za Banjaluku, pa da je prepustimo bosnjacima, saveznima vajnim.

Neki od najboljih hrvatskih sinova su dali zivote na Mrkonjicu i Jajcu, a danas od oba grada Hrvati imaju duplo golo... i onda se jos postavlja pitanje sa kim treba suradjivati. Ma sa crnim vragom, ako je u interesu hrvatskog naroda, jebali vas vise konjusarski kompleksi, sta ce reci medjunarodna zajednica i kakav nam je image... serem se u image kakav cemo imati u ocima onih koji i danas kokaju civile diljem planete bez pardona.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dodik izazvao buru prosvjeda tumačeći masakr u Tuzli Karadžićevom argumentacijom
PostPostano: 19 ruj 2009, 11:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 18:19
Postovi: 4466
Crni bombarder je napisao/la:
Betandwin je napisao/la:
imate moć da svaku temu zatrolate , tema je Dodik i njegova izjava o tuzlanskom masakru , ja na tu temu mogu samo reći da je visoki predstavnik Incko pi..a jer kad se sjetim zbog kojih izjava su smjenjivani ljudi ovo sto ovaj Mile lupa je za krivične odgovornosti , mislim da je sam upao u kolo svoje bezobraznosti i da više ne razlikuje dobro od lošega i da na najprimitivniji način vrijeđa porodice žrtava


ti si ono Hrvat? pitam, ne znam vise koji je koji....

Ono, misljenje ti je na tragu muslimanskih preseravanja... Dodik im je glavna smetnja na putu unitarizacije BiH, jedini koji im tjera inat, nije pognuo glavu kao prodane duse iz HDZ-a koji se blamiraju iz dana u dan (jasno da Dodik "ima ledja", ovi jadnici nemaju), i ajde sad po oprobanom receptu, neka ga smijeni medjunarodna zajednica a onda cemo insallah mi izabrati nekog Komsica za premijera RS-a...

Politicari u BiH svakog dana daju slicne izjave, federalna tv bez imalo srama pokolj u Uzdolu neki dan nazove "stradanje civila" (ko ne razumije, Ahmice etiketiraju kao "pokolj fasistickog krila HVO-a nad bosnjackim civilima") ej stradanje civila, kao da ih je kometa pobila... dajte mi nekog bosnjackog politicara koji pokolje nad hrvatskim civiloima naziva ratnim zlocinom ili genocidom Armije BiH? svi do zadnjeg ce reci "osudjujem ubijanje civila ali za to je kriv Tudjman sa svojom politikom"... i to nije negiranje zlocina? po cemu je takva izjava manje grozna od ove Dodikove? ko pita obitelji hrvatskih zrtava muslimanske armije kako se osjecaju kada muslimanski politicari izjave kako su Hrvati zrtve Tudjmanove politike?

Smarate vise sa tim Dodikom, cak su i neki muslimani primjetili da se protiv Dodika vodi bespostedna kampanja iz Sarajeva, iskljucivo zbog onog sto sam gore naveo, smetnja je na putu stvaranja unitarne BiH.

Ko to ne vidi, slijep je kod ociju.

Njima trebaju politicari kakve ima HDZ, ucijenjena bagra... jucer cujem kakvo je stanje u Novom Travniku, sramota jebote, HDZ hladno aminuje diktaturu Refika Lende, na sve moguce pozicije postavljaju se Bosnjaci, HDZ suti... valjda su nagradjeni na neki nacin, bagra lopovska, a glupavi Hrvati i dalje glasaju za njih i mantraju o zlocestim Srbima. Kojima se valjda treba stati u kraj, ajde opet Hrvati ginite za Jajce pa ga predajte muslimanima, jel to ta pametna politika? da idemo sad ginuti za Banjaluku, pa da je prepustimo bosnjacima, saveznima vajnim.

Neki od najboljih hrvatskih sinova su dali zivote na Mrkonjicu i Jajcu, a danas od oba grada Hrvati imaju duplo golo... i onda se jos postavlja pitanje sa kim treba suradjivati. Ma sa crnim vragom, ako je u interesu hrvatskog naroda, jebali vas vise konjusarski kompleksi, sta ce reci medjunarodna zajednica i kakav nam je image... serem se u image kakav cemo imati u ocima onih koji i danas kokaju civile diljem planete bez pardona.




Svaka čast na postu. I na onom pitanju u prvoj rečenici posta.

Ali nekima nikad iz guzice u glavu. To je i inače najduži put.

_________________
VUKOVAR=MARIUOPOLJ
SLAVA HRVATSKOJ- UKRAJINI SLAVA

Zbog Eline i bokala vina
zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
da ja nisam dolazio džaba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dodik izazvao buru prosvjeda tumačeći masakr u Tuzli Karadžićevom argumentacijom
PostPostano: 19 ruj 2009, 11:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3884
Lokacija: Nanya Lakes
Daj, nemojte previše napadati Hrvate koji su ostali u SA, ne znate koje je to ispiranje mozga i uvjeti da se "uklopiš" u društvo. Treba lijepo objasniti. Naravno, odgovornost je isto na njima da se malo urazume kada ovdje budu suočeni sa argumentima i činjenicama.

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dodik izazvao buru prosvjeda tumačeći masakr u Tuzli Karadžićevom argumentacijom
PostPostano: 19 ruj 2009, 11:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 18:19
Postovi: 4466
RajvoSa je napisao/la:
Daj, nemojte previše napadati Hrvate koji su ostali u SA, ne znate koje je to ispiranje mozga i uvjeti da se "uklopiš" u društvo. Treba lijepo objasniti. Naravno, odgovornost je isto na njima da se malo urazume kada ovdje budu suočeni sa argumentima i činjenicama.


Uopće nije stvar u tome šta ti pročaš. Ako ja moram nekome ko je prošao taj rat i svu sumanutu muslimansku propagandu, onu o kojoj govori bombarder, ako on to popuši, ma ko ga jebe, nemam volje takvima ništa pojašnjavati. Dosta je tog mazohizma.

Niti će šta promjeniti njegov stav kad ga dosad nije promjenio. Čak i kad bi htio pojašnjavati, a neću.

Ako netko nema mozak, nema ga i gotovo. A možda ga i ima. Samo u kojem smjeru radi.

Kao što reče Crni, pratim tu malo FTV , pa to je muslimanska televizija. Vjerska. Sad za vrijeme ramazana kad god okreneš, neke emisije o tome. A i sve ostalo. Nazivanje Hrvata fašistima, agresorom a pokolji Hrvata ako se i kad se spomene, kao što je rečeno to je stradanje civila za koje je kriv Tuđman. Nikakve empatije tu nema. A za sebe i svoje traže sve poštovanje i pijetet.

Nismo li na onom drugom forumu toliko puta svjedočili kad je bila ta priča..ćuj jarane da su Bošnjaci nešto krivi bili bi u Hagu..

Nikakav osjećaj nemaju za te žrtve, osim zluradosti

a onda se uvijek nađe naših par mudaraca pa diplaju muslimansku propagandu..ma idi..znaš di.

_________________
VUKOVAR=MARIUOPOLJ
SLAVA HRVATSKOJ- UKRAJINI SLAVA

Zbog Eline i bokala vina
zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
da ja nisam dolazio džaba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dodik izazvao buru prosvjeda tumačeći masakr u Tuzli Karadžićevom argumentacijom
PostPostano: 19 ruj 2009, 11:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3884
Lokacija: Nanya Lakes
Inkvizitor je napisao/la:
RajvoSa je napisao/la:
Daj, nemojte previše napadati Hrvate koji su ostali u SA, ne znate koje je to ispiranje mozga i uvjeti da se "uklopiš" u društvo. Treba lijepo objasniti. Naravno, odgovornost je isto na njima da se malo urazume kada ovdje budu suočeni sa argumentima i činjenicama.


Uopće nije stvar u tome šta ti pročaš. Ako ja moram nekome ko je prošao taj rat i svu sumanutu muslimansku propagandu, onu o kojoj govori bombarder, ako on to popuši, ma ko ga jebe, nemam volje takvima ništa pojašnjavati. Dosta je tog mazohizma.

Niti će šta promjeniti njegov stav kad ga dosad nije promjenio. Čak i kad bi htio pojašnjavati, a neću.

Ako netko nema mozak, nema ga i gotovo. A možda ga i ima. Samo u kojem smjeru radi.

Kao što reče Crni, pratim tu malo FTV , pa to je muslimanska televizija. Vjerska. Sad za vrijeme ramazana kad god okreneš, neke emisije o tome. A i sve ostalo. Nazivanje Hrvata fašistima, agresorom a pokolji Hrvata ako se i kad se spomene, kao što je rečeno to je stradanje civila za koje je kriv Tuđman. Nikakve empatije tu nema. A za sebe i svoje traže sve poštovanje i pijetet.

Nismo li na onom drugom forumu toliko puta svjedočili kad je bila ta priča..ćuuj jarana da su Bošnjaci nešto krivi bili bi u Hagu..

Nikakav osjećaj nemaju za te žrtve, osim zluradosti

a onda se uvijek nađe naših par mudaraca pa diplaju muslimansku propagandu..ma idi..znaš di.


Znaš da se slažem 100% sa svim što si napisao, mogao bih ti potpisati tekst, ali ne znam koliko je u toj okolini moguće sačuvati kritičku misao i držati "svoje". Zasula ga TV propagandom, pa razni Avazi, pa društvo. Zato treba imati više razumijevanja.

Ako ništa drugo on nam je svima dobro upozorenje što te čeka u multietniĆkoj sredini.

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dodik izazvao buru prosvjeda tumačeći masakr u Tuzli Karadžićevom argumentacijom
PostPostano: 19 ruj 2009, 11:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32122
RajvoSa je napisao/la:
Daj, nemojte previše napadati Hrvate koji su ostali u SA, ne znate koje je to ispiranje mozga i uvjeti da se "uklopiš" u društvo. Treba lijepo objasniti. Naravno, odgovornost je isto na njima da se malo urazume kada ovdje budu suočeni sa argumentima i činjenicama.


Tko ih napada? Dok se potegne priča koja se kosi sa muslimanskom propagandom i mitomanijom , naši Hrvati krenu u obranu te propagande.Jel njima kokoš pamet popila?I kad ih lijepo pitaš da objasne , oni u kost krenu.E , pa nećemo tako...I normalno da Dodik priča šta priča , i solidno je u pravu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dodik izazvao buru prosvjeda tumačeći masakr u Tuzli Karadžićevom argumentacijom
PostPostano: 19 ruj 2009, 12:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3884
Lokacija: Nanya Lakes
Mar-kan je napisao/la:
RajvoSa je napisao/la:
Daj, nemojte previše napadati Hrvate koji su ostali u SA, ne znate koje je to ispiranje mozga i uvjeti da se "uklopiš" u društvo. Treba lijepo objasniti. Naravno, odgovornost je isto na njima da se malo urazume kada ovdje budu suočeni sa argumentima i činjenicama.


Tko ih napada? Dok se potegne priča koja se kosi sa muslimanskom propagandom i mitomanijom , naši Hrvati krenu u obranu te propagande.Jel njima kokoš pamet popila?I kad ih lijepo pitaš da objasne , oni u kost krenu.E , pa nećemo tako...I normalno da Dodik priča šta priča , i solidno je u pravu.


Neću mu ja biti odvjetnik jer me naljutio sa opravdavanjem "samo" 500 pripadnika 1 korpusa koji su bili korišteni u napadima na Vitez i Ramu. Samo govorim da treba pokazati malo veću dozu razumjevanja za naše iz bošnjačkog okruženja.

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dodik izazvao buru prosvjeda tumačeći masakr u Tuzli Karadžićevom argumentacijom
PostPostano: 19 ruj 2009, 12:21 
Offline

Pridružen/a: 03 lip 2009, 22:54
Postovi: 587
Naša Kvačica je napisao/la:
puntar je napisao/la:
"ne srljajte kao guske u maglu" stjepan radic


A gdje mi to srljamo puntar?

Suradnja sa Srbima se navodi samo kao mogućnost, nipošto jedina mogućnost. Što više mogućnosti, to bolje, ne?

Na kraju krajeva, ništa konkretno se još nije ni dogodilo. Daleko od toga da postoji savezništvo Srba i Hrvata u BiH. U najboljem slučaju postoji svijest o ekvidistanci prema Bošnjacima i Srbima, i Bošnjaci nisu više po svaku cijenu saveznici. Za to nema potrebe, a i njihovo ponašanje nije savezničko. Taj savez od 1995. oni su davno zaboravili i svoje ponašanje pravdaju onim što je bilo 1993. U njihovim glavama 1995. i savezništvo više ne postoji i mi smo opet samo agresori iz 1993.

Sada je zato tko više ponudi. Stvar je u tome što Dodik nudi nešto, a Silajdžić ništa. Kako smatrati saveznikom onoga tko i dan danas sve radi da nestaneš?


kvacice,ja nigdi ne tvrdin da su bosnjaci danas saveznici.jedino sto ja kazen da se pazi s'kime se vodi posa.a dodik nudi nesto,nudi on nesto na sto on nema nikakav upliv.jedino da se hoce odcjepiti od bih,to bi bila za nas sansa.ali nece on to ucinit.

_________________
"Imamo svoju Hrvatsku!"Franjo Tudjman

http://www.youtube.com/watch?v=XW1ICWXU ... re=related


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dodik izazvao buru prosvjeda tumačeći masakr u Tuzli Karadžićevom argumentacijom
PostPostano: 19 ruj 2009, 12:22 
Offline

Pridružen/a: 16 lip 2009, 13:37
Postovi: 900
RajvoSa je napisao/la:
Daj, nemojte previše napadati Hrvate koji su ostali u SA, ne znate koje je to ispiranje mozga i uvjeti da se "uklopiš" u društvo. Treba lijepo objasniti. Naravno, odgovornost je isto na njima da se malo urazume kada ovdje budu suočeni sa argumentima i činjenicama.


Ja konkretno ne napadam Hrvate iz Sarajeva, pa i sam sam ajmo reci Hrvat iz Sarajeva... jedino sto ne kuzim to politicko sljepilo, pa zive u ebenom Teheranu a ne kuze osnovne stvari... kao, Dodik je uvrijedio zrtve, aman zaman koja tragedija... a sto muslimanski politicari svaki dan vrijedjaju hrvatske zrtve, nikome nista.

Ne kuzim potrebu da se sam sebi skace u stomak.

Osobno, a vezano i za temu, puno se prijatnije osjecam u srpskom dijelu Sarajeva, nego u onom "multietnickom"... cak se i veliki broj muslimana sve cesce vidja po srpskom dijelu grada, jer u onom europskom, modernom, naprednom, multietnickom, dok traje ramazan ne smiju pivu popiti u kavani, vec dodju kod Srba da na miru popiju pivo...

Cirkus totalni, od otvorenog grada i europske multikulture.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dodik izazvao buru prosvjeda tumačeći masakr u Tuzli Karadžićevom argumentacijom
PostPostano: 19 ruj 2009, 12:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 17:27
Postovi: 6018
Lokacija: Generalni konzulat HR HB za Slavoniju i Baranju
Irma je napisao/la:
Sad ces mi ti odredjivat sta ja mislim?!

Misli što god hoćeš, ali meni nemoj stavljati u usta ono što nisam rekao.
Irma je napisao/la:
A tvoje je da drzis predike ko ce se cime bavit ?? Kazes "bavite se podrinjem"!

To je odgovor na tvoju "veliku zabrinutost" za Hrvate i njihov teritorij. Još jednom:
Pessimus dux je napisao/la:
Bavi se čime god hoćeš što se mene tiče. Svatko se bavi onime što ga je volja. Tvoje nije da držiš prodike čime će se netko baviti, a čime ne će. Gledaj svoja posla. :biceovodobro


Irma je napisao/la:
Ma da samo se vi pitate, i to "ravnopravno".

Pitaju se Hrvati, kao ravnopravan narod u BIH. Dakle, ne ona "tri" fikusa u državnoj upravi u Sarajevu i ne onih "pet" Hrvata iz mješanih brakova, koje možda poznaješ, već čitav hrvatski narod u BIH, uključujući i ovih "osam".

Irma je napisao/la:
A moderatori nebi trebali reagovati na tvoju izjavu "Klasično ****** podmetanje i trolanje"?? Takvo kao ti i jesu za torove.

Tvoje bezobrazno podmetanje i kriva interpretacija uzrok su takvoj reakciji. Dakle, nešto što bi u korijenu trebalo sasjeći, no imaš sreće da moderatori ovdje nisu strogi i ne drže se čvrsto zadanih pravila. Slučajno nisi jedina pripadnica svoga naroda koja se tako ponaša u diskusiji na forumima pa je uslijedilo podbadanje po nacionalnoj osnovi s moje strane. Imam puno iskustava s takvima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dodik izazvao buru prosvjeda tumačeći masakr u Tuzli Karadžićevom argumentacijom
PostPostano: 19 ruj 2009, 12:26 
Offline

Pridružen/a: 03 lip 2009, 22:54
Postovi: 587
Inkvizitor je napisao/la:
puntar je napisao/la:
znas ti zasto su srbi dobili rs?zato jer se znalo da ce otici kosovo.i opet ja tebi ponavljan da ce najebat svak koji se veze uz nekog koji vrti price kao karadzic devedesetih.sto tebi tu nije jasno?neces dobiti potporu od nikoga,a bez potpore ili lobiiranja NEMA herceg-bosne.kako to da imaju pola bosne?pa covice,jel ti razmisljas di in je crna gora,di kosovo?da su in i pola bosne uzeli,na sve strane bi bili najebali.pa i daju in da zadrze pola bosne,dok ce hrvatima dati niko nista ako ne lobiiraju i dobivaju partnere.a kad muslimani nisu stigli nikud,pa sto je onda problem?o cemu mi tu pricamo onda?onda kad nemaju nista,nit nikakvu nadmoc sto ce ti onda herceg bosna?



ne širi priču na Kosovo i crnu Goru, to me uopće ne zanima. Srbi su u BiH dobili RS i to me jedino zanima. Zašto su, zašto su se tako otvorile karte, zašto je Jupiter tada bio u Saturnu i zašto su sve kašike pale na obli dio, isto me ne zanima.

Ti meni ponavljaš gluposti da će najebati svak onaj ko vrti priče iz 90-tih, pa što ne najebe. Šta ga još nije sjebala njemačka televizija, šta se čeka. Opet neki Jupiter u Saturnu.

15 godina evo već Srbi pričaju priču iz 90-tih pa ih nitko ne dira. Dapače RS je svakim dnaom sve jača. Koja je stvorena politikom iz 90-tih.

Muslimani nisu stigli još nikud ali imaju želje da se kompenziraju nad Hrvatima jer znaju da od Srba ne mogu. Kao i u ratu.

Šta će mi Herceg-Bosna. Kako šta će mi. Šta će tebi Hrvatska.

Treba mi da se odvojim od svjetonazora s kojim nemam ništa zajedničko, da se odvojim od pustinjskog načina promoviranja života, od njihovog ekstremizma, vjerskog i svakog drugog, od toga da imaju stalno želju da žive na račun drugih, njihov način života je meni stran, to je strano tkivo.

Ništa s njima nemam zajedničkog, to je dovoljan razlog. Meni je dovoljan.

ma de izvini,al s'kime ja tu prican.tebe ne zanima,tebe ne zanima.dobili su pola bih,i eto gotova prica.de malo ukljuci glavu,ti mislis da je sve na svitu tako jednostavno.sve je tako kako vozd dodo kaze.

glupost je da ti meni pricas,da ovi vrtu pricu iz devedesetih ali nikome nista.a ne razumis da oni mogu,jer im je garantirana rs,a hrvatima nije nista garantirano od nikoga.

_________________
"Imamo svoju Hrvatsku!"Franjo Tudjman

http://www.youtube.com/watch?v=XW1ICWXU ... re=related


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dodik izazvao buru prosvjeda tumačeći masakr u Tuzli Karadžićevom argumentacijom
PostPostano: 19 ruj 2009, 12:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32122
RajvoSa je napisao/la:
Mar-kan je napisao/la:

Tko ih napada? Dok se potegne priča koja se kosi sa muslimanskom propagandom i mitomanijom , naši Hrvati krenu u obranu te propagande.Jel njima kokoš pamet popila?I kad ih lijepo pitaš da objasne , oni u kost krenu.E , pa nećemo tako...I normalno da Dodik priča šta priča , i solidno je u pravu.


Neću mu ja biti odvjetnik jer me naljutio sa opravdavanjem "samo" 500 pripadnika 1 korpusa koji su bili korišteni u napadima na Vitez i Ramu. Samo govorim da treba pokazati malo veću dozu razumjevanja za naše iz bošnjačkog okruženja.


Dodik veli - postoje analize tih događaja (Tuzla , Sarajevo) koje se ne slažu sa analizama stručnjaka koji je radio na tim slučajevima , i to isti tip!Kako je taj expert došao iz Sarajeva u Tuzlu za 2-3 sata , pita se on?Rat bjesni , opsada i sl. , a tip putuje kao da je u Njemačkoj.
Glede svih budućih zdravih odnosa između naroda , treba sve to razriješiti na čistac.
Netko je već spomenuo , žrtvama je to nebitno , na žalost nema ih više.Ali sama pomisao da se nešto desilo mimo nečijeg objašnjenja , baca određene muslimanske krugove u delirijum.

Jesmo tako trebali zdravo za gotovo uzeti i nečija tumačenja uređenja BiH kako nekom odgovara ?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dodik izazvao buru prosvjeda tumačeći masakr u Tuzli Karadžićevom argumentacijom
PostPostano: 19 ruj 2009, 12:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3884
Lokacija: Nanya Lakes
Mar-kan je napisao/la:
RajvoSa je napisao/la:

Neću mu ja biti odvjetnik jer me naljutio sa opravdavanjem "samo" 500 pripadnika 1 korpusa koji su bili korišteni u napadima na Vitez i Ramu. Samo govorim da treba pokazati malo veću dozu razumjevanja za naše iz bošnjačkog okruženja.


Dodik veli - postoje analize tih događaja (Tuzla , Sarajevo) koje se ne slažu sa analizama stručnjaka koji je radio na tim slučajevima , i to isti tip!Kako je taj expert došao iz Sarajeva u Tuzlu za 2-3 sata , pita se on?Rat bjesni , opsada i sl. , a tip putuje kao da je u Njemačkoj.
Glede svih budućih zdravih odnosa između naroda , treba sve to razriješiti na čistac.
Netko je već spomenuo , žrtvama je to nebitno , na žalost nema ih više.Ali sama pomisao da se nešto desilo mimo nečijeg objašnjenja , baca određene muslimanske krugove u delirijum.

Jesmo tako trebali zdravo za gotovo uzeti i nečija tumačenja uređenja BiH kako nekom odgovara ?


Znači vraćamo se na diskusiju iz naslova ove teme. Ja moram priznati da je ovo prvi put da vidim da se u vezi masakra u Tuzli vuku neki repovi. Znam za sve srpske teze i "analize" o Markalama, ali mi ovo u Tuzli nije jasno, jer mi izgleda čisto ko suza. Koja je uopće Dodikova teza, ono što je rekao je nonsens...nekakvi poginuli muslimanski vojnici? Kakve veze to ima, svaka žrtva u tom granatiranju Tuzle ima svoje ime i prezime, nastradala oba spola, maltene raspona godina od 7-77. U što to Dodik sumnja?

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dodik izazvao buru prosvjeda tumačeći masakr u Tuzli Karadžićevom argumentacijom
PostPostano: 19 ruj 2009, 12:41 
Offline

Pridružen/a: 19 ruj 2009, 11:35
Postovi: 3997
Dodik je komad budale, gubi polako kontrolu nad sobom, ocekuje ga ubrzo sudjenje, pa puca sada na sve strane. To je on.

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dodik izazvao buru prosvjeda tumačeći masakr u Tuzli Karadžićevom argumentacijom
PostPostano: 19 ruj 2009, 12:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23301
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
RajvoSa je napisao/la:
Daj, nemojte previše napadati Hrvate koji su ostali u SA, ne znate koje je to ispiranje mozga i uvjeti da se "uklopiš" u društvo. Treba lijepo objasniti. Naravno, odgovornost je isto na njima da se malo urazume kada ovdje budu suočeni sa argumentima i činjenicama.


Mislim da po forumima, često nailazimo i na lažnjake, pa oni ponekad kvare ukupnu percepciju o sarajevskim Hrvatima. Svašta se na forumima zna predstavljati pod svakakvim krinkama.

Znaju također i tek kad mu je jedan dedo ili baka Hrvat, pa se predstavljaju Hrvatima, pa brane multietniĆarstvo

Uostalom ja mislim, da trenutno i dobro drže do njih u Sarajevu. Ima ih oko 3%, taman su došli do razine egzotičnog ukrasa.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dodik izazvao buru prosvjeda tumačeći masakr u Tuzli Karadžićevom argumentacijom
PostPostano: 19 ruj 2009, 12:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 18:19
Postovi: 4466
Bihac-Krajina je napisao/la:
Dodik je komad budale, gubi polako kontrolu nad sobom, ocekuje ga ubrzo sudjenje, pa puca sada na sve strane. To je on.



I RS pada za koji dan je'lda.

_________________
VUKOVAR=MARIUOPOLJ
SLAVA HRVATSKOJ- UKRAJINI SLAVA

Zbog Eline i bokala vina
zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
da ja nisam dolazio džaba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dodik izazvao buru prosvjeda tumačeći masakr u Tuzli Karadžićevom argumentacijom
PostPostano: 19 ruj 2009, 12:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3884
Lokacija: Nanya Lakes
lider30 je napisao/la:
RajvoSa je napisao/la:
Daj, nemojte previše napadati Hrvate koji su ostali u SA, ne znate koje je to ispiranje mozga i uvjeti da se "uklopiš" u društvo. Treba lijepo objasniti. Naravno, odgovornost je isto na njima da se malo urazume kada ovdje budu suočeni sa argumentima i činjenicama.


Mislim da po forumima, često nailazimo i na lažnjake, pa oni ponekad kvare ukupnu percepciju o BH Hrvatima. Svašta se na forumima zna predstavljati pod svakakvim krinkama.

Znaju također i tek kad mu je jedan dedo ili baka Hrvat, pa se predstavljaju Hrvatima, pa brane multietniĆarstvo

Uostalom ja mislim, da trenutno i dobro drže do njih u Sarajevu. Ima ih oko 3%, taman su došli do razine egzotičnog ukrasa.


I sam znaš da ovdje nema lažnog predstavljanja, znaš da imamo istančan njuh za to. Za betandwina ja jamčim da je Hrvat jer ga se sjećam dobro sa SA-X gdje je dobro branio sarajevski HVO od optužbi Muslimana.

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dodik izazvao buru prosvjeda tumačeći masakr u Tuzli Karadžićevom argumentacijom
PostPostano: 19 ruj 2009, 12:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 18:19
Postovi: 4466
puntar je napisao/la:
ma de izvini,al s'kime ja tu prican.tebe ne zanima,tebe ne zanima.dobili su pola bih,i eto gotova prica.de malo ukljuci glavu,ti mislis da je sve na svitu tako jednostavno.sve je tako kako vozd dodo kaze.

glupost je da ti meni pricas,da ovi vrtu pricu iz devedesetih ali nikome nista.a ne razumis da oni mogu,jer im je garantirana rs,a hrvatima nije nista garantirano od nikoga.


Stvarno mi je malo smiješno kad mi ti kažeš da malo uključim glavu..al ajde..

ne bih dalje, jer očito pričamo različitim jezicimna, ja nemam drugo objašnjenje, mislio sam da ću dobiti bar objašnjenje kako njemačka televizija dopušta da RS postoji i zašto nije sjebala Dodika kad već svake godine uredno prenosi komemoraciju iz Srebrenice u udarnom terminu, al ništa ni od toga..i sve u redu.

_________________
VUKOVAR=MARIUOPOLJ
SLAVA HRVATSKOJ- UKRAJINI SLAVA

Zbog Eline i bokala vina
zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
da ja nisam dolazio džaba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dodik izazvao buru prosvjeda tumačeći masakr u Tuzli Karadžićevom argumentacijom
PostPostano: 19 ruj 2009, 12:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3884
Lokacija: Nanya Lakes
Inkvizitor je napisao/la:
puntar je napisao/la:
ma de izvini,al s'kime ja tu prican.tebe ne zanima,tebe ne zanima.dobili su pola bih,i eto gotova prica.de malo ukljuci glavu,ti mislis da je sve na svitu tako jednostavno.sve je tako kako vozd dodo kaze.

glupost je da ti meni pricas,da ovi vrtu pricu iz devedesetih ali nikome nista.a ne razumis da oni mogu,jer im je garantirana rs,a hrvatima nije nista garantirano od nikoga.


Stvarno mi je malo smiješno kad mi ti kažeš da malo uključim glavu..al ajde..

ne bih dalje, jer očito pričamo različitim jezicimna, ja nemam drugo objašnjenje, mislio sam da ću dobiti bar objašnjenje kako njemačka televizija dopušta da RS postoji i zašto nije sjebala Dodika kad već svake godine uredno prenosi komemoraciju iz Srebrenice u udarnom terminu, al ništa ni od toga..i sve u redu.


Jednostavno je fazon u tome što će Hrvati iz RH na nas osuti drvlje i kamenje ako dođe do određenih "slaganja i razumijevanja" sa Srbima. U slučaju Puntara je to malo blaže jer mislim da razumije situaciju u kojoj se nalazimo, no opet to negodovanje nađe način (barem podsvjesno) da se ispolji.

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dodik izazvao buru prosvjeda tumačeći masakr u Tuzli Karadžićevom argumentacijom
PostPostano: 19 ruj 2009, 12:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
Bihac-Krajina je napisao/la:
Dodik je komad budale, gubi polako kontrolu nad sobom, ocekuje ga ubrzo sudjenje, pa puca sada na sve strane. To je on.


I nakon Dodika, dolazi neki novi Dodik, još gori po vas i vaš jebenu multi-kulti iluziju. :kava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dodik izazvao buru prosvjeda tumačeći masakr u Tuzli Karadžićevom argumentacijom
PostPostano: 19 ruj 2009, 12:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32122
Inkvizitor je napisao/la:
puntar je napisao/la:
ma de izvini,al s'kime ja tu prican.tebe ne zanima,tebe ne zanima.dobili su pola bih,i eto gotova prica.de malo ukljuci glavu,ti mislis da je sve na svitu tako jednostavno.sve je tako kako vozd dodo kaze.

glupost je da ti meni pricas,da ovi vrtu pricu iz devedesetih ali nikome nista.a ne razumis da oni mogu,jer im je garantirana rs,a hrvatima nije nista garantirano od nikoga.


Stvarno mi je malo smiješno kad mi ti kažeš da malo uključim glavu..al ajde..

ne bih dalje, jer očito pričamo različitim jezicimna, ja nemam drugo objašnjenje, mislio sam da ću dobiti bar objašnjenje kako njemačka televizija dopušta da RS postoji i zašto nije sjebala Dodika kad već svake godine uredno prenosi komemoraciju iz Srebrenice u udarnom terminu, al ništa ni od toga..i sve u redu.



Valjda imaju putera na glavi , pa peru savjest...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dodik izazvao buru prosvjeda tumačeći masakr u Tuzli Karadžićevom argumentacijom
PostPostano: 19 ruj 2009, 12:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23301
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
RajvoSa je napisao/la:


I sam znaš da ovdje nema lažnog predstavljanja, znaš da imamo istančan njuh za to. Za betandwina ja jamčim da je Hrvat jer ga se sjećam dobro sa SA-X gdje je dobro branio sarajevski HVO od optužbi Muslimana.


Mislio sam više općenito na forume, a ne na ovaj konkretno forum. Bivala je česta pojava po drugim velikim forumima, da se ovi iz miješanih brakova i Jugoslaveni iz 91', predstavljaju kao bosanski katolici (jer mu je možda netko katolik od roditelja ili šire obitelji), pa prosipaju multietniĆarsku priču.

Tim čudnije, što osobno apsolutno nikad nisam upoznao nijednog nacionalno Bosanca katolika, a da ima čisti hrvatski background. Pa i u Sarajevu također.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dodik izazvao buru prosvjeda tumačeći masakr u Tuzli Karadžićevom argumentacijom
PostPostano: 19 ruj 2009, 12:58 
Offline

Pridružen/a: 03 lip 2009, 22:54
Postovi: 587
Inkvizitor je napisao/la:
puntar je napisao/la:
ma de izvini,al s'kime ja tu prican.tebe ne zanima,tebe ne zanima.dobili su pola bih,i eto gotova prica.de malo ukljuci glavu,ti mislis da je sve na svitu tako jednostavno.sve je tako kako vozd dodo kaze.

glupost je da ti meni pricas,da ovi vrtu pricu iz devedesetih ali nikome nista.a ne razumis da oni mogu,jer im je garantirana rs,a hrvatima nije nista garantirano od nikoga.


Stvarno mi je malo smiješno kad mi ti kažeš da malo uključim glavu..al ajde..

ne bih dalje, jer očito pričamo različitim jezicimna, ja nemam drugo objašnjenje, mislio sam da ću dobiti bar objašnjenje kako njemačka televizija dopušta da RS postoji i zašto nije sjebala Dodika kad već svake godine uredno prenosi komemoraciju iz Srebrenice u udarnom terminu, al ništa ni od toga..i sve u redu.

slusaj bilo bi bolje da mi malo argumentiras protiv,a ne pricas neke kvazi vicove i fore jer mislis da si jako duhovit,jer nisi.ocito nisi u stanju shvatit sto stoji iza toga ako ja naveden da njemacka televizija svake godine navede srebrenicu.iza toga stoji das je to siroj svjetskoj javnosti poznati fenomen,od londona priko berlina do washingtona.a ako ti hoces da se hrvati spominju kraj nekog koji tu politiku opravda,nek ti bude.al nema plakanja kasnije.

_________________
"Imamo svoju Hrvatsku!"Franjo Tudjman

http://www.youtube.com/watch?v=XW1ICWXU ... re=related


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dodik izazvao buru prosvjeda tumačeći masakr u Tuzli Karadžićevom argumentacijom
PostPostano: 19 ruj 2009, 13:01 
Offline

Pridružen/a: 03 lip 2009, 22:54
Postovi: 587
Mar-kan je napisao/la:
Inkvizitor je napisao/la:

Stvarno mi je malo smiješno kad mi ti kažeš da malo uključim glavu..al ajde..

ne bih dalje, jer očito pričamo različitim jezicimna, ja nemam drugo objašnjenje, mislio sam da ću dobiti bar objašnjenje kako njemačka televizija dopušta da RS postoji i zašto nije sjebala Dodika kad već svake godine uredno prenosi komemoraciju iz Srebrenice u udarnom terminu, al ništa ni od toga..i sve u redu.



Valjda imaju putera na glavi , pa peru savjest...


naravno,njemci su krivi za srebrenicu a dodo je ajns a covik.ma riga mi se.

_________________
"Imamo svoju Hrvatsku!"Franjo Tudjman

http://www.youtube.com/watch?v=XW1ICWXU ... re=related


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dodik izazvao buru prosvjeda tumačeći masakr u Tuzli Karadžićevom argumentacijom
PostPostano: 19 ruj 2009, 13:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3884
Lokacija: Nanya Lakes
puntar je napisao/la:
Inkvizitor je napisao/la:

Stvarno mi je malo smiješno kad mi ti kažeš da malo uključim glavu..al ajde..

ne bih dalje, jer očito pričamo različitim jezicimna, ja nemam drugo objašnjenje, mislio sam da ću dobiti bar objašnjenje kako njemačka televizija dopušta da RS postoji i zašto nije sjebala Dodika kad već svake godine uredno prenosi komemoraciju iz Srebrenice u udarnom terminu, al ništa ni od toga..i sve u redu.

slusaj bilo bi bolje da mi malo argumentiras protiv,a ne pricas neke kvazi vicove i fore jer mislis da si jako duhovit,jer nisi.ocito nisi u stanju shvatit sto stoji iza toga ako ja naveden da njemacka televizija svake godine navede srebrenicu.iza toga stoji das je to siroj svjetskoj javnosti poznati fenomen,od londona priko berlina do washingtona.a ako ti hoces da se hrvati spominju kraj nekog koji tu politiku opravda,nek ti bude.al nema plakanja kasnije.


Znaš i sam da ti strani mediji vrlo površno poznaju materiju rata u BiH (zapravo znaju 3 stvari. 1. Srbi bad guys, 2. Sarajevo 3. Srebrenica), a skoro ništa ne znaju o odnosima u BiH nakon rata. Sumnjam da uopće znaju da u BiH postoje Hrvati. Tako da su šanse da se Hrvati (za koje i ne znaju) zbog današnjih političkih prilika (o kojima ne znaju ništa) povežu u medijima sa zločincima i Srebrenicom stvarno vrlo male (nikakve).

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 147 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Hagresor, Naša Kvačica, Patriota, Tomba17 i 273 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO