HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 tra 2024, 19:08.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2167 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 87  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: dr. Dragan Čović
PostPostano: 16 lip 2018, 10:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 lip 2015, 15:01
Postovi: 1643
Amiđa je napisao/la:
kolubara je napisao/la:
lepo ime, lepo prezime u ovog gospodina (sace nam ceha upljuje temu dokazujuci poreklo prezimena covic sa sve kartama od marije terezije, koje je krisom modifikovao u photo shopu).

bas je simpicantan.


Citat:
ČOVIĆ, nastanjeni u Ljutom Docu i Bilušinama (Široki Brijeg). Starinom su od Nikolića i slavili su Petrovdan.



dobro, to znamo

a sta su tvoji slavili?

hajde, hajde, pocni...

babo idriz, njegov babo ismail, njegov babo suad, pa njegov babo esad, pa dzemal, pa enver, pa alija, pa ilija?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr. Dragan Čović
PostPostano: 04 srp 2018, 11:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Telefonske žice zuje, dični dvojac nam poručuje: Jedan narod ne treba drugom birati političke predstavnike



slika


Pored Čovića i Dodika, sastanku su nazočili ministar financija i riznice BiH Vjekoslav Bevanda, ministrica financija Vlade Federacije BiH Jelka Milićević te ministar financija RS-a Zoran Tegeltija.

Predsjednik HDZ-a BiH Dragan Čović i predsjednik SNSD-a Milorad Dodik na sastanku u utorak u Istočnom Sarajevu razgovarali su o stabilizaciji ukupnih prilika u Bosni i Hercegovini te doprinosu bržem putu naše zemlje ka Europskoj uniji.

Također, riječi je bilo o aktualnoj političkoj situaciji te predstojećim Općim izborima u BiH, priopćio je utorak Ured za informiranje HDZ-a BiH, prenosi Fena.

Na sastanku je naglašeno da je suradnja dvije stranke dobra na svim razinama. Također je kazano kao treba konačno doći do rješenja da jedan narod ne bira drugom političke predstavnike.

Pored Čovića i Dodika, sastanku su nazočili ministar financija i riznice BiH Vjekoslav Bevanda, ministrica financija Vlade Federacije BiH Jelka Milićević te ministar financija RS-a Zoran Tegeltija, navodi se u priopćenju.


https://poskok.info/covic-i-dodik-ponov ... dstavnike/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr. Dragan Čović
PostPostano: 05 srp 2018, 05:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18538
Agathonikos je napisao/la:
Telefonske žice zuje, dični dvojac nam poručuje: Jedan narod ne treba drugom birati političke predstavnike

Na sastanku je naglašeno da je suradnja dvije stranke dobra na svim razinama. Također je kazano kao treba konačno doći do rješenja da jedan narod ne bira drugom političke predstavnike.


Gosn Aga, meni se čini da Mile prećeruje u tom šurovanju sa Latinima. Pre nekoliko dana uhapsiše u Hrvatskoj nekog čoveka što je bio rukovodeći logora Manjača. Oni se našli, zamisli... Hrvatska ima neprijateljske namere i emocije prema RS, a ovi Hrvati iz BiH - kuda će ako ne istim putem kao i Hrvatska. O tome ne treba imati dilemu. Izdali su 1995. pa što ne bi opet?! Džabe što smo još 1992. dogovorili sa Bobanom mir i razgraničenje, što smo im 3 godine čuvali Žepče i Kiseljak, oni to čas posla prekrše i zaborave.
Nije li taj Čović išao pre mesec dana u Blajburg da se tamo druži sa notornim ustašom Hasanbegovićem, kojeg ni Tunjo Filipović ne može da smisli?! Muslimani, ako su i bili ustaše, sada se svi odriču toga, a kritičan broj Hrvata, bogami - NE!

Muslimani, ako zanemarimo pogan jezik koji pokazuju prema nama, imaju i dobrih poteza. Uzmi npr. Muftiju:
Citat:
МУФТИЈА ЗУКОРЛИЋ подиже споменик Дражином четнику!
Бошњачко национално веће блиско санџачком муфтији Муамеру Зукорлићу одлучило је да се у Комарану код Бродарева подигне споменик команданту Комаранског четничког одреда Хусеину Ровчанину, који је погинуо 1944. године борећи се против партизана на страни четничког војводе Павла Ђуришића.

https://srbin.info/2015/07/31/muftija-z ... m-cetniku/
Ili:
slika
Kad bi neki Hrvat rekao nešto pozitivno za Kraljevinu, a ista im je daleko više dala nego Bošnjacima?!

Baš juče gledam jednu emisiju: https://www.youtube.com/watch?v=qLOmk2JZME0 Prkačin i nekakav Bašić. Prkačin, ustaša, ne možeš od njega da očekuješ da kaže nešto pohvalno za srpsku stranu, ali pazi ovog partizana titoistu Bašića: kaže Kraljevina Jugoslavija je u Aprilskom ratu bila fašistička država jer je potpisala Pakt, koji je nastavio da važi i posle 27. marta. Znači, i da ga razumemo kad oće da ocrni srpsku stranu, ali da ide dotle da pljune na svoj status inetlektualca i naučno zvanje samo da bi ocrnio Srbe, to može samo da znači da i kod tzv. levičarskih Hrvata nije bitno drugačiji odnos prema Srbima.

Znači nema tamo faktora s kojim je moguće izgraditi nekakve odnose. S Bošnjacima je ipak druga priča. Nisu ni oni idealni, ali sa ovima iz Raške Oblasti ide fino. Sve tri njihove političke struje su za Srbiju. Zukorlić se zalaže da onaj put koji VladimirRUS oće preko Tuzle, da ide preko Romanije. U Crnu Goru Bošnjaci, koji su jezičak na vagi, hteli su da prevagnu na našu stranu i sruše Mila, čak im je to i Erdogan savetovao, ali nisu im dali Ameri. Ako smo sa Muftijom izgladili odnose, valjda možemo i sa bosanskim muslimanim, samo polako i strpljivo. Iz poslednjeg intervjua, Muftija se čini kao fin momak: https://www.youtube.com/watch?v=nO9g1NMwpMo
A vidi šta kaže Miodrag Linta, šta se čini po Hrvatskoj (vest od juče): https://www.in4s.net/golman-subasic-je- ... jada-srba/

Zato, gosn Aga, ne znam kako se tebi čini, ali ja sam sve više sklon opciji da podržimo muslimane. Svaka čast Čoviću na slatkorećivosti, ali Mile treba da ga otkači zbog neprijateljstva Hrvatske i neprijateljstva ukupne hrvatske politike prema RS. Podržati muslimane da utvrde svoju granicu od Kladuše do Neuma, i nema više hrvatskog uticaja u BiH. Pa neka Ceha onda begeniše Trebinje i Konjic. :D
A nešto gledam, možda je takva politika već na delu, s tim tim što je retorika nešto drugačija. Ili i jedne i druge još imamo na vezi, pa ćemo kasnije odlučiti s kime ćemo.
Ovaj lepi događaj na Vidovdan, otkrivanje spomenika i Mehmed-paši i Makariju Sokoloviću, možda ipak znači da mo se opredelili za produbljivanje veza sa Bošnjacima. :D

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr. Dragan Čović
PostPostano: 05 srp 2018, 08:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
BiH Bošnjaci su u političkom smislu previše glupi da bi shvatili to o čemu vi pišete i iz tog izvukli zaključak a zaključak je taj da Srbi ne bi zatvorili guzicom vrata ni kad su oni u pitanju, gospodine Aleksije. Što bi se reklo, do njih je a ne do nas.

Kad pomenuste Sokoloviće, jedan zanimljiv prilog iz dičnog nam Čikaga.



Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr. Dragan Čović
PostPostano: 05 srp 2018, 08:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Dupli


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr. Dragan Čović
PostPostano: 05 srp 2018, 08:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Dupliji


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr. Dragan Čović
PostPostano: 05 srp 2018, 08:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Aleksije, i jedni i drugi nas patološki mrze. Jedina razlika je što su Hrvati u BiH u politički toliko očajnoj situaciji da nemaju druge, nego da taj prezir kriju. Hrvati iz Hrvatske ne moraju da kriju i tako se ponašaju. I da, slažem se, ako bi Hrvatima BiH Zagreb dao komandu da ponovo vežu zastave sa muslimanima, oni bi to uradili. I gospodo Hrvati u BiH, nemojte da mi pominjete Mesića, i kako on nije bio pravi domoljubni Hrvat, jer nije nije imao licencu za domoljublje (člansku kartu HDZ), razlika je samo u pristupu rešavanja "srpske opasnosti". Strategija Mesića, Banca i sličnih likova je jedinstvena unitarna BiH, ne zato što vole muslimane, nego zato što misle da je jedinstvena BiH, kao tampon zona u kojoj će Hrvatska imati presudan uticaj, najbolji način da se suporotstave "srpskoj hegemoniji". HDZ vodi drugačiju politiku, ali njihova mržnja prema Srbima je identična. San o "Drini" je duboko ukorenjen u mentalitetu Hrvata, posebno ovih iz Hrvatske. Najbolji primer ti je Ceha, koji non stop pljuje po zelenima i tome kako bi podelio BiH, ali njegova vizija podele je da Srbi dobiju eventualno samo istočnu Hervegovinu i par pograničnih teritorija, pošto je svestan da je Drina nerealna. U pitanju su nijanse u pristupu, cilj je manje više isti, jedina razlika je što jedni vide BiH pod Hrvatskom šapom u saradnji sa muslimanima, a drugi vide BiH pod šapom Hrvatske bez muslimana, a Srbe će "rešiti" u nekoj drugoj fazi. Obe strategije su promašene, jer niti muslimani žele da budu cveće, niti Hrvati mogu da reše Srbe iz RS jer im Srbija drži leđa (a ni muslimane, kad smo već kod toga), a i globalni hegemon neće dozvolti nikakva radikalna rešenja, a pogotovo vojna. Hrvati u BiH sami nemaju snage da bilo šta urade bez pomoći Zagreba, zato što su previše malobrojni. Najbolji primer toga je da su ih, za vreme rata, muslimani prilično uspešno vojno rasterali iz Bosne (osim par nepovezanih enklava) i nabili na desnu stranu Neretve i nepar sela u zapadnoj Hercegovini. Onaj ko misli da su oni iskreno za saradnju sa Srbima je budala.

Muslimani, sa druge strane, su tolike žrtve pranja mozga u nameri da patološki mrze Srbe, da su beznadežno nesposobni da racionalno razmišljaju. A zadnjih godina su počeli da im peru mozak da mrze i Hrvate. Totalno autodestruktivna politika, ali neka, mi se ne bunimo, naprotiv. I, što je najvažnije, jedina opipljiva stvar koju su oni u mogućnosti da nam ponude, nezavisnost RS, je nešto što nam nikad neće ponuditi, tako da je bilo kakvo dogovaranje sa njima besmisleno.

Mi, kao stara i dokazana državotvorna nacija, treba da razmišljamo bez emocija i što bolje iskoristimo muslimansko iživljavanje nad Hrvatima BiH i balansiramo po potrebi u skladu sa našim interesima, tako da nijedni ne postanu potpuno dominantni, dok mi sve to gledamo zavaljeni u kauču iz sigurnosti RS i pujdamo ih jedne na druge. I jedni i drugi imaju iste namere prema nama, razlika je što su muslimani u tome otvoreni, a Hrvati BiH glume da su za saradnju sa nama (ono, jesu, ali samo dok se ne reše muslimana, ali to se, na njihovu žalost neće desiti, što zbog beznačajno male populacije, što zbog uškopljenosti Hrvatske zbog diktata velikih sila). A mi smo opušteni, jer nam je i status quo prilično dovoljan i zadovoljavajući.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr. Dragan Čović
PostPostano: 05 srp 2018, 11:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24631
Lokacija: Heartbreak Hotel
Jesu se ove Srbende raspisale na temi o Čoviću. Koji Q?

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr. Dragan Čović
PostPostano: 05 srp 2018, 11:25 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
Podrzite muslimane slobodno, znas koliko se plasimo i jednih i drugih... razlog sto smo spusili par opcina u srednjoj bosni je taj sto smo ratovali od baranje do zadra do boke, i sto je ovaj jedan slikovito rekao sta ce ti hrvatska do zepca ako od splita do rijeke ides trajektom. Mada i to "spusili" je relativan pojam, hrvati su bili apsolutna vecina u bih samo u 14 opcina prije rata, danas u 22. Neke stvari su spusene demografski i politicki jos za vrijeme druge jugoslavije. Ali ako mislite danas da ce hrvati ikome prepustiti iti milimetar teritorija onda ste na jacim drogama. Sveki pedalj sto je obranio hvo je hrvatski pa sve da dodjete i vi i baliye i rusi i turci skupa. (Rata naravno nece biti ali eto kad vec pricate pizdarije o nekim udruzivanjima da i ja malo zasolim)
Sto se tice drinskih ili poludrinskih (samo zapad rs) granica koje isto stalno spominjete naravno da je hrvatima zelja da im drzava nije oblika kifle i za to imaju i povijesne temelje ali ako mislite da bi netko stvarno marsirao na banja luku onda vam nema pomoci, nama je cilj banovina a sta ce bit sa muslimanima bihaca, srbima banja luke koji se nadju u mekom trbuhu to nije nas problem dok god nas ne dirate.
Evo opet da to i ovako napisem, marsirat cemo na banja luku kad i vi na pristinu. Pa ti vidi kad je to...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr. Dragan Čović
PostPostano: 05 srp 2018, 11:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Ajde, ajde, smanji domobuljubni naboj. Samo kažem da će našu podršku dobiti onaj ko nam više ponudi. Trenutno ste to vi, jer muslimani nemaju šta da nam ponude, iz spleta raznoraznih razloga. A da nas mrzite i jedni i drugi, to samo malouman ne može da shvati.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr. Dragan Čović
PostPostano: 05 srp 2018, 12:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32123
Carmello Šešelj je napisao/la:
Ajde, ajde, smanji domobuljubni naboj. Samo kažem da će našu podršku dobiti onaj ko nam više ponudi. Trenutno ste to vi, jer muslimani nemaju šta da nam ponude, iz spleta raznoraznih razloga. A da nas mrzite i jedni i drugi, to samo malouman ne može da shvati.

Pa vi ispadoste milf udavača, tko će vam više ponuditi..? Svi su ukopani u svojim pozicijama, pa bumo vidjeli, nema se tu što puno nuditi ili tražiti.

A da vas mrzimo, jes brate čim ručam, hebem majku četničku onom glupom distributeru Nektar pive, uvijek malo dovuku...I moram da pijem ustaško Ožujsko.
I da, mrzim vas jer puno zaljutite leskovački!! I ne znate fuDbala igrati
:zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr. Dragan Čović
PostPostano: 05 srp 2018, 12:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
Čović mi je super, i Bevanda mi je bio, ali što god da su htjeli i mogli uraditi već su uradili. Ne znam zašto su ih više gledamo. Fali svježe krvi, vidim par likova na HB nebu ali o tom potom.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr. Dragan Čović
PostPostano: 05 srp 2018, 12:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Mar-kan je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Ajde, ajde, smanji domobuljubni naboj. Samo kažem da će našu podršku dobiti onaj ko nam više ponudi. Trenutno ste to vi, jer muslimani nemaju šta da nam ponude, iz spleta raznoraznih razloga. A da nas mrzite i jedni i drugi, to samo malouman ne može da shvati.

Pa vi ispadoste milf udavača, tko će vam više ponuditi..? Svi su ukopani u svojim pozicijama, pa bumo vidjeli, nema se tu što puno nuditi ili tražiti.

A da vas mrzimo, jes brate čim ručam, hebem majku četničku onom glupom distributeru Nektar pive, uvijek malo dovuku...I moram da pijem ustaško Ožujsko.
I da, mrzim vas jer puno zaljutite leskovački!! I ne znate fuDbala igrati
:zubati

Reductio ad absurdum. Ne banalizuj stvari, ne volite nas, mrzite nas, nisam rekao da se ta mržnja (ili nevoljenje, kako ti drago) ispoljava u svakom trenutku i povodom svake sitnice. Ista stvar su naša osećanja prema vama, Muslimanima i Šiptarima. Sigurno ne ustajemo, provodimo ceo dan i ležemo da spavamo sa mislima o vama.

Što se tiče ponude i tražnje, Dodik vam je prilično pomogao za vreme Platforme. Ako rešimo da pomognemo Muslimanima da vas sjebu, MZ će ići linijom najmanjeg otpora, a to ste vi. Logično i prirodno. A MZ se najviše pita ovde.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr. Dragan Čović
PostPostano: 05 srp 2018, 12:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32123
Carmello Šešelj je napisao/la:
Reductio ad absurdum.

Piši bre latinicom da te ceo svet razume :zubati

Da još više pojednostavim - tko se s nama druži, život mu je duži. Tko se kači, život mu jer kraći. Pa vi birajte. Poslije 90tih, stvarno vas ne uzimam više za ozbiljno. :kava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr. Dragan Čović
PostPostano: 05 srp 2018, 12:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
Carmello Šešelj je napisao/la:
Što se tiče ponude i tražnje, Dodik vam je prilično pomogao za vreme Platforme. Ako rešimo da pomognemo Muslimanima da vas sjebu, MZ će ići linijom najmanjeg otpora, a to ste vi. Logično i prirodno. A MZ se najviše pita ovde.


Tko kaže da vas mrzimo? Hrvatska iseljavanjem i slabim natalitetom umire. Za pronatalitetne mjere je već kasno, preostaje samo imigracija. Svakako više volimo Srbe, Bošnjake, Albance, Ukrajince... od orijentalaca.

Već sada po moru radi masa Srba. U budućnosti će toga biti sve više i više a počela je i imigracija lagano. Ne smijem reći otkud znam.

Ja vas recimo ne mrzim ali ste mi malo smiješni. Evo ovo neki dan na SP, trećerazredna momčad a cviljenje, kukulelekanje, zavera celog sveta. Za krepat. :zubati

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr. Dragan Čović
PostPostano: 05 srp 2018, 13:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Mar-kan je napisao/la:
Da još više pojednostavim - tko se s nama druži, život mu je duži. Tko se kači, život mu jer kraći. Pa vi birajte. Poslije 90tih, stvarno vas ne uzimam više za ozbiljno. :kava

Mnogo ste opasni, gospodine Markane.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr. Dragan Čović
PostPostano: 05 srp 2018, 13:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Mar-kan je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Reductio ad absurdum.

Piši bre latinicom da te ceo svet razume :zubati

Da još više pojednostavim - tko se s nama druži, život mu je duži. Tko se kači, život mu jer kraći. Pa vi birajte. Poslije 90tih, stvarno vas ne uzimam više za ozbiljno. :kava

Ja na ovom forumu oduvek pišem latinicom, što nije isto kao i latinski.

Samo ti pojednostavljuj i kurči se, pa ćeš biti blago uznemiren ako vaši političari u budućnosti ponizno prime novu Ahdnamu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr. Dragan Čović
PostPostano: 05 srp 2018, 13:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Junuz Djipalo je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Što se tiče ponude i tražnje, Dodik vam je prilično pomogao za vreme Platforme. Ako rešimo da pomognemo Muslimanima da vas sjebu, MZ će ići linijom najmanjeg otpora, a to ste vi. Logično i prirodno. A MZ se najviše pita ovde.


Tko kaže da vas mrzimo? Hrvatska iseljavanjem i slabim natalitetom umire. Za pronatalitetne mjere je već kasno, preostaje samo imigracija. Svakako više volimo Srbe, Bošnjake, Albance, Ukrajince... od orijentalaca.

Već sada po moru radi masa Srba. U budućnosti će toga biti sve više i više a počela je i imigracija lagano. Ne smijem reći otkud znam.

Ja vas recimo ne mrzim ali ste mi malo smiješni. Evo ovo neki dan na SP, trećerazredna momčad a cviljenje, kukulelekanje, zavera celog sveta. Za krepat. :zubati

Classic Junuz...

Mislim da je tebe i tvoja muslimanska raja prestala da shvata ozbiljno.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr. Dragan Čović
PostPostano: 05 srp 2018, 13:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32123
Agathonikos je napisao/la:
Mar-kan je napisao/la:
Da još više pojednostavim - tko se s nama druži, život mu je duži. Tko se kači, život mu jer kraći. Pa vi birajte. Poslije 90tih, stvarno vas ne uzimam više za ozbiljno. :kava

Mnogo ste opasni, gospodine Markane.

Aluzija se odnosila na hr puk, kao što ste vjerujem i razumjeli, g. Aga. A sukobe izbjegavam u širokom luku. :smajl034



Carmello Šešelj je napisao/la:
Samo ti pojednostavljuj i kurči se, pa ćeš biti blago uznemiren ako vaši političari u budućnosti ponizno prime novu Ahdnamu.


Niš se ti ne brini. Svi smo mi okusili nečije ahdname. Nisam ja netko tko živi u oblacima i ne razumije kako svijet funkcionira. Samo su mi smiješne vaše priče o mržnji itd., pogotovo stratega tipa aleksije i njegovih planova. Umjesto da kaže, evo sjeli da se dogovore, hvala Bogu, da nam mladost ne krvari više...Ja ne volim kavgadžije, bilo koje vrste.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr. Dragan Čović
PostPostano: 05 srp 2018, 13:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Citat:
Niš se ti ne brini. Svi smo mi okusili nečije ahdname. Nisam ja netko tko živi u oblacima i ne razumije kako svijet funkcionira. Samo su mi smiješne vaše priče o mržnji itd., pogotovo stratega tipa aleksije i njegovih planova. Umjesto da kaže, evo sjeli da se dogovore, hvala Bogu, da nam mladost ne krvari više...Ja ne volim kavgadžije, bilo koje vrste.

Ne brinem ja za vas, ne boj se. Totalno mi je svejedno ko će izvući deblji kraj u vašim nadjebavanjima sa "pravom rajom", što si trebao i sam da zaključiš na osnovu zadnjih nekoliko postova koje sam napisao na ovoj temi. Cela stvar je nama značajna kao sukob u Nagorno Karabahu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr. Dragan Čović
PostPostano: 05 srp 2018, 13:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Lol, sad si, pored brisanja, počeo i da mi koriguješ postove. Sam si milion puta napisao da si doktor, pa stvarno ne vidim razlog za ovu redakciju mog posta. Ali nebitno u potpunosti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr. Dragan Čović
PostPostano: 05 srp 2018, 19:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32123
Carmello Šešelj je napisao/la:
Lol, sad si, pored brisanja, počeo i da mi koriguješ postove. Sam si milion puta napisao da si doktor, pa stvarno ne vidim razlog za ovu redakciju mog posta. Ali nebitno u potpunosti.

Nisam lekar! :zubati

Carmello Šešelj je napisao/la:
Ne brinem ja za vas, ne boj se. Totalno mi je svejedno ko će izvući deblji kraj u vašim nadjebavanjima sa "pravom rajom", što si trebao i sam da zaključiš na osnovu zadnjih nekoliko postova koje sam napisao na ovoj temi. Cela stvar je nama značajna kao sukob u Nagorno Karabahu.

Brige su obostrane, očigledno. A i Srbija ima puno većih problema od BiH. Što je južnije, sve je tužnije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr. Dragan Čović
PostPostano: 05 srp 2018, 19:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Ova opcija da se vi i Turci ujedinite je možda nešto najbolje što bi nam se moglo desit, mi Srbiju na Uni i Savi nemožemo prihvatiti prema tome Banovina da, ali ako će od ostatka BiH i dalje ostati protektorat, u suprotnom zapad RS se mora uzet, a Srbija pritom može samo oštro protestovat i dočekat silni narod ko i prošli put, iako ni jedno nije realna situacija još dugo

I u Hrvatskoj opet ponavljam, nema razmišljanja o nekom savezništvu sa Muslimanima, imaju samo likovi koji vole više njih nego Hrvate jer ovi glasaju za HDZ i time remete njihov san o socijaldemokraciji u RH i nisu u skladu s njihovim svjetonazorom, srećom njih se na prste nabroji


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr. Dragan Čović
PostPostano: 05 srp 2018, 20:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Ma kakvo udruživanje, ni sa njima, ni sa vama. Logistička pomoć u zamenu za novac, a neki put možda i kuća časti, ako procenimo da nam odgovara. Ništa više od toga.

Ovo je sve, naravno mentalna onanija, pošto neće biti nikakvog rata.

A ni ničeg posebno novog, barem u dogledno vreme.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr. Dragan Čović
PostPostano: 05 srp 2018, 20:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Mar-kan je napisao/la:
Brige su obostrane, očigledno. A i Srbija ima puno većih problema od BiH. Što je južnije, sve je tužnije.

Misliš na KiM ili južnu prugu?

Na situaciju na KiM, praktično nemožemo da utičemo, teoretski (de iure), možemo manje nego ograničeno, s obzirom ko su sponzori nesavisnosti KiM. Za sada oko pola zemalja nije priznalo nezavisnost, a pet zemalja je ovih meseci povuklo priznanja.

Ako misliš na južnu prugu, smanjiće se malo stanovništvo u narednih par decenija, ali to je nebitno, tamo živi 99% Srba.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2167 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 87  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Patriota, Tomba17 i 275 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO