HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 16:53.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 4858 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181 ... 195  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 21 lip 2020, 13:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
neretvanin je napisao/la:
Raspudiću svih ovih godina su bila puna usta preferencijalnog glasovanja, a kad se kandidirao rukovodio se anketama i to tako da je sebe i suprugu stavio na prva mjesta na izbornim listama, u različitim jedinicama.
Jer nema šanse da bi oboje ušli u Sabor s iste liste u istoj izbornoj jedinici, ili zašto nije i sebe i nju čak i na različitim izbornim jedinicama stavio na niže mjesto na listi da se testira legitimitet? Malo riskantno?


Odgovor bi bio da poznata imena na vrhu liste djeluju sinergijski, odnosno kao reklama za cijelu listu.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 22 lip 2020, 20:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lip 2011, 14:09
Postovi: 2406
Lokacija: HR
Njonjo i Raspudić žestoko na RTL-u, spominjao se wikileaks, feral a saznali smo od Njonje da se Raspudić zalagao za građansku BiH :dragobojic :sega

Morat ću opet pogledat kad izađe na youtubeu :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 22 lip 2020, 20:33 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2015, 21:05
Postovi: 2993
Baš je dobro nokautirao Jandrokovića: "Vi biste mene voli li jedino da sam šef HDZ-a"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 22 lip 2020, 21:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9549
Lokacija: HR HB
Njonjo kao kakva baba nabraja,...Feral se svugdje čitao i furao čisto radi konzumiranja demokracije i bio je dostojan pokazatelj da ima i drugačijih, to što su se vratili konzumiranju jednoumlja i partizanskih avetinja je mana zbog koje u njemu nisu isplivale raspudićeve generacije, a trebale su jer oni su prva bunt generacija nakon komunizma. Cijela ta feral-priča se kasnije suzila na blago rečeno jugonostalgiju. BruceLee je taj rijetki izričaj postratnih urbanih generacija i ne znam šta ga uopće njonjek spominje u negativnom kontekstu, da je bogdo bilo više "bruslija", ali eto kad lik ne konta onda jednostavno ne konta.
Wikilieaks mu je neizbrisiva mrlja i džaba kreči sa samohvalom u pomaganju Hrvata u HB u šta ne sumnjam, ali se i provalio s tom epizodom za sva vremena jer lik je radio na zatomljavanju hrvatske ideje o autonomiji i bjaaaži ba od nas.

Raspudiću nije trebao onakav nabrajački ton preko Njonje da skače u njegovo blato u kojem se valja, čisto što mu ne priliči, jer treba i jeste drugačiji od dosadašnjih političara, ali eto nek se uči jer takav je nažalost politički bonton kojeg i on koristi, a očekuje se da ga mijenja.
Inače dobar jer kakav bio trebao biti sa svim svojim referencama, morebit kao Banderas koji kao da mu se žurilo da istresa kontejnere po Zagrebu ili je pak toliko osiljen i lijen da nije konkretno odgovorio niti na jedno pitanje, ali oličenje svevremenog političara i stare komunjare transformirane u vrijednog i radišnog dotepanca koji opetovano dobija izbore u ZG mu daje kredit i pravo da bude takav. Raspudić se tek treba dokazati.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 22 lip 2020, 21:15 
Offline

Pridružen/a: 09 vel 2014, 19:07
Postovi: 3022
master_mind_ je napisao/la:
Baš je dobro nokautirao Jandrokovića: "Vi biste mene voli li jedino da sam šef HDZ-a"


:smajl007


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 22 lip 2020, 21:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23305
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Konačno su se izvadili iz blata pobačaja i gay brakova. Ta medijska ekipa zlonamjerno vadi riječi iz konteksta i bacaju blato na ljude.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 22 lip 2020, 21:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58766
Lokacija: DAZP HQ
Po meni bi Nino trebao biti konkretniji u raspravama, on je u tome jako dobar, a to rade dobri političari. Čim krene previše filozofirati ulovit će ga u spin. Na trenutak se kod pobačaja učinilo da je to skužio, a onda počeo objašnjavati Srednji vijek Ostojiću kako to nije bilo mračno doba. Ne može on bez svog filozofiranja i dubine, a to ne ide u politici jer se uglavnom nema vremena za to, i eto sad prilike za novi spin: Raspudić kaže da je Srednji vijek bolje razdoblje od 21. stoljeća ili Raspudić se zalaže za povratak vrijednosti Srednjeg vijeka.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 22 lip 2020, 22:35 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2015, 21:05
Postovi: 2993
dudu je napisao/la:
Po meni bi Nino trebao biti konkretniji u raspravama, on je u tome jako dobar, a to rade dobri političari. Čim krene previše filozofirati ulovit će ga u spin. Na trenutak se kod pobačaja učinilo da je to skužio, a onda počeo objašnjavati Srednji vijek Ostojiću kako to nije bilo mračno doba. Ne može on bez svog filozofiranja i dubine, a to ne ide u politici jer se uglavnom nema vremena za to, i eto sad prilike za novi spin: Raspudić kaže da je Srednji vijek bolje razdoblje od 21. stoljeća ili Raspudić se zalaže za povratak vrijednosti Srednjeg vijeka.

Gledam malo komentare ljevičara... Svi se mahom slažu da je dobro odbrusio Ostojiću. Raspudić je talijanolog i sada se tu ostojić našao objašnjavati mu Petrarku


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 22 lip 2020, 22:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58766
Lokacija: DAZP HQ
Sad mi pada na pamet kako bi bilo bolje da mu je komentirao kad mu već nije sjelo pozivanje na to da smo u 21. stoljeću, pitao bih Ostojića je li bi tako i prije 100 godina zazivao 20. stoljeće kao primjer naprednosti u svitanje fašizma, nacizma i komunizma.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 22 lip 2020, 22:48 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2015, 21:05
Postovi: 2993
Inače mi trebali tako voditi kulturkampf. Ljevičari tvrde da je loše vratiti se u srednji vijek. Mi bi trebali upravo replicirati zašto je srednji vijek bolji nego moderni svijet. Ne vidim zašto moramo sve postulate mainstreama prihvaćati ko pijan plota.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 22 lip 2020, 22:49 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2015, 21:05
Postovi: 2993
dudu je napisao/la:
Sad mi pada na pamet kako bi bilo bolje da mu je komentirao kad mu već nije sjelo pozivanje na to da smo u 21. stoljeću, pitao bih Ostojića je li bi tako i prije 100 godina zazivao 20. stoljeće kao primjer naprednosti u svitanje fašizma, nacizma i komunizma.

Raspudić je bio i odgovorio nešto o tom stilu. Spomenuo je Auschwitz


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 22 lip 2020, 22:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58766
Lokacija: DAZP HQ
master_mind_ je napisao/la:
Inače mi trebali tako voditi kulturkampf. Ljevičari tvrde da je loše vratiti se u srednji vijek. Mi bi trebali upravo replicirati zašto je srednji vijek bolji nego moderni svijet. Ne vidim zašto moramo sve postulate mainstreama prihvaćati ko pijan plota.


To je promašeno jer je svakako ovo razdoblje najbolje u povijesti čovječanstva. :zubati međutim može biti i bolje od ovog, odnosno treba prvo vidjeti tko je trenutnom najviše doprinio i onda polemizirati o tome koji smjer je bolji.

Recimo poprilično je egzaktan pokazatelj da od 70-tih godina 20. stoljeća svekoliki utjecaj Europe opada što u konačnici nije nikom u interesu, čak ni svijetu. Europa je kolijevka današnjeg svijeta i poretka (i ta Amerika je ništa drugo doli europsko čedo), samo zahvaljući Europi živimo kako živimo i rastakanje Europe je ćoravi posao. Ako možeš poentirati da su ljevičari krivi za to i da je desnija verzija budućnosti bolja- go for it.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 22 lip 2020, 23:05 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2015, 21:05
Postovi: 2993
Uzeo sam samo srednji vijek kao primjer. Pa eto Trump u Americi je radio kampanju na anti-imigrantskoj platformi. Mediji su popizdili i na kraju je dobio izbore. Kako je tema bila abortus ja bih prvo polemizirao da fetus nije samo ženino vlasništvo nego i od muškarca. Mediji bi pizdili ali ponovo to je faktualno točno.

Svati više da dodvoravanje medijima i ljevičarima nećeš ništa postići. Za njih ćeš uvijek biti fašist u boljem slučaju primitivac. Čemu onda dodvoravanje njima?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 22 lip 2020, 23:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58766
Lokacija: DAZP HQ
Pitanje abortusa je isto postavljeno na krivoj tezi. Zašto dolazi do abortusa? Gdje je uloga muškarca u tome? Pa vjerojatno su i muškarci jedan od razloga. Moj dobar prijatelj je natjerao tada svoju curu na abortus jer su mu roditelji turbo katolici, prekinuo nakratko pa ju oženio i dobio djecu, ali ga je ostavila jer ga je suštinski zamrzila nakon toga. Koja normalna žena želi abortus kad ima pravog muškarca. Danas se na tisuće parova bori da dobiju dijete, a mi pričamo o nećemo što više i nije fenomen našeg vremena nego druge polovice 20. stoljeća. Koliko je samo spontanih pobačaja i kako to sve žene preživljavaju i proživljavaju, oko sebe imam dojam da je svaka četvrta, peta imala bar jedan spontani, to je današnja pošast. Umjesto da je to tema praktički se nametnula hipotetska tema o abortusu nakon silovanja koja je u pravilu rezultat ratnih događanja pošto se ne sjećam kad je netko iz čista mira zgrabio ženu na ulici i silovao, silovanja su danas daleko češća između partnera.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 23 lip 2020, 00:10 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2015, 21:05
Postovi: 2993
Šta misliš zašto ljevica i mediji promiču abortus? Zbog gore navedenog primjera ili nečega drugog?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 23 lip 2020, 00:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Za mene je recimo sramota da u 21. st. postoje zadrti i zatucani ljudi koji bi ubijali djecu. Kao da smo u srednjem vijeku...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 23 lip 2020, 00:20 
Offline

Pridružen/a: 28 svi 2020, 01:28
Postovi: 5716
Lokacija: planina
dudu je napisao/la:
Pitanje abortusa je isto postavljeno na krivoj tezi. Zašto dolazi do abortusa? Gdje je uloga muškarca u tome? Pa vjerojatno su i muškarci jedan od razloga. Moj dobar prijatelj je natjerao tada svoju curu na abortus jer su mu roditelji turbo katolici, prekinuo nakratko pa ju oženio i dobio djecu, ali ga je ostavila jer ga je suštinski zamrzila nakon toga. Koja normalna žena želi abortus kad ima pravog muškarca. Danas se na tisuće parova bori da dobiju dijete, a mi pričamo o nećemo što više i nije fenomen našeg vremena nego druge polovice 20. stoljeća. Koliko je samo spontanih pobačaja i kako to sve žene preživljavaju i proživljavaju, oko sebe imam dojam da je svaka četvrta, peta imala bar jedan spontani, to je današnja pošast. Umjesto da je to tema praktički se nametnula hipotetska tema o abortusu nakon silovanja koja je u pravilu rezultat ratnih događanja pošto se ne sjećam kad je netko iz čista mira zgrabio ženu na ulici i silovao, silovanja su danas daleko češća između partnera.


Malo je pravih muškaraca.

Znam i ja jednu koja je ostala trudna točno na kraju srednje. Njena obitelj je nagovorila da pobaci. Kasnije se svejedno udala za toga istoga i rodila još dvoje. Sjećam se da joj je svako druga objava bila o tom prvom anđelu što ga je pobacila, nikad nije prežalila to.

Definitivno mislim da je većina abortusa povezana sa smećem od muškaraca/ obitelji koji umjesto da daju potporu ženu još nagovore da ubije svoje nerođeno dijete. :rigam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 23 lip 2020, 04:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 sij 2014, 18:23
Postovi: 625
1986 je napisao/la:
Za mene je recimo sramota da u 21. st. postoje zadrti i zatucani ljudi koji bi ubijali djecu. Kao da smo u srednjem vijeku...


Ja moja ti… i to što kažeš. :kava
Mislim, kakav je to bezobrazluk da se ženi daje pravo da odlučuje o svom tjelu, o svom zdravlju i životu?!?! Sramota! Ljepi srednji vjek! :zivili

U Hrvatskoj u 2020 ljudi raspravljaju o pobačaju i gay brakovima?! Je li ovo neka zajebancija? I to je nekima cirkusantima kao politički program - platforma.

Ljudi prave političku karijeru na nečemu što ih se niti u bilo kojem obliku dotiče, ali bi da odlučuju ko se skim ima pravo jebati, ko smije a ko ne ulaziti u životna partnerstva ili da imaju pod budnim okom (i to po zakonu u sekularnoj državi) biološko reproduciranje svekolikog Hrvatskog puka.

Ako i dobiju dovoljno glasova (a po podršci koju dobijaju ovde, ne bih se iznenadio :smajl049 ) Raspudić i Markić bi se trebali bar iz pristojnosti i "U ime obitelji" obvezati da će sve dječije na doplatke namiriti za svu ne-abortiranu djecu Ljepe Naše & Herceg-Bosne bar dok primaju saborsku plaću.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 23 lip 2020, 05:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Fela Kuti je napisao/la:
1986 je napisao/la:
Za mene je recimo sramota da u 21. st. postoje zadrti i zatucani ljudi koji bi ubijali djecu. Kao da smo u srednjem vijeku...


Ja moja ti… i to što kažeš. :kava
Mislim, kakav je to bezobrazluk da se ženi daje pravo da odlučuje o svom tjelu, o svom zdravlju i životu?!?! Sramota! Ljepi srednji vjek! :zivili

U Hrvatskoj u 2020 ljudi raspravljaju o pobačaju i gay brakovima?! Je li ovo neka zajebancija? I to je nekima cirkusantima kao politički program - platforma.

Ljudi prave političku karijeru na nečemu što ih se niti u bilo kojem obliku dotiče, ali bi da odlučuju ko se skim ima pravo jebati, ko smije a ko ne ulaziti u životna partnerstva ili da imaju pod budnim okom (i to po zakonu u sekularnoj državi) biološko reproduciranje svekolikog Hrvatskog puka.

Ako i dobiju dovoljno glasova (a po podršci koju dobijaju ovde, ne bih se iznenadio :smajl049 ) Raspudić i Markić bi se trebali bar iz pristojnosti i "U ime obitelji" obvezati da će sve dječije na doplatke namiriti za svu ne-abortiranu djecu Ljepe Naše & Herceg-Bosne bar dok primaju saborsku plaću.


Zanimljivo je to što se pobornici abortusa brinu za živote dece po domovima , jer hajmo zamisliti da ti isti pobornici odu kod te dece i kažu im "E jbt , pa bolje je da su vas abortirali zar ne vidite kako vam je život loš" , e to bi bilo zanimljivo.
Ako je zakon jasan da žena je ultimativni vlasnik svoga tela , onda nema niko pravo tražiti da muškarac plaća alimentaciju ,jer kako to da država traži od muškaraca plaćanje za nešto što nema veze sa njima s'obzirom da te žene nisu silovane već svojom voljom poyebane nudeći svoje telo svojom voljom kao vlasnice istog?!

Sa strane naučne psihološke misli je vrlo zanimljivo to da je ženama koje abortiraju jako teško psihološki to da učine i da uvek imaju posledice zbog toga , zašto?? , pa to je njeno telo i isto kao kad se tetovira,šiša,reže nokte,...hoću reći da žene ne plaču i nemaju krizu kad režu nokte dok iz nekog "čudnog razloga" imaju kad abortiraju.

Ova priča oko abortusa je novijeg datuma iz 60' godina i seksulane revolucije i naravno komunizma kojie je sve to potakao sa sulodom logikom da oni znaju koliko je dece dosta jednom bračnom paru.

Abortus je sam po sebi nemoralan čin u svakom smislu , čak i u slučaju silovanja jer dete nije ništa krivo što mu je biološki otac silovatelj i ludak , neka ga nek' živi nemojte ga ubiti zarad svojeg psihološkog zdravlja.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 23 lip 2020, 06:19 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24635
Lokacija: Heartbreak Hotel
Fela Kuti je napisao/la:

Ja moja ti… i to što kažeš. :kava
Mislim, kakav je to bezobrazluk da se ženi daje pravo da odlučuje o svom tjelu, o svom zdravlju i životu?!?! Sramota! Ljepi srednji vjek! :zivili


Jbt, ja mislio da si to ti Fela Kuti, a ustvari je to tvoja majka koja piše ovdje.


Citat:
U Hrvatskoj u 2020 ljudi raspravljaju o pobačaju i gay brakovima?! Je li ovo neka zajebancija? I to je nekima cirkusantima kao politički program - platforma.


Kao u svakoj normalnoj zemlji. Kao što je svaki normalan čovjek protiv ubijanja male nezaštićene dječice zbog toga da mu majka ima intezivniji seksualni život. I kao što je protiv šprdnje zvana gay brak.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 23 lip 2020, 06:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58766
Lokacija: DAZP HQ
Joj Bobi, ali živimo u 21. stoljeću, helou, ajd sad ospori argument ako možeš.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 23 lip 2020, 07:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2010, 14:59
Postovi: 1500
Fela Kuti je napisao/la:
1986 je napisao/la:
Za mene je recimo sramota da u 21. st. postoje zadrti i zatucani ljudi koji bi ubijali djecu. Kao da smo u srednjem vijeku...


Ja moja ti… i to što kažeš. :kava
Mislim, kakav je to bezobrazluk da se ženi daje pravo da odlučuje o svom tjelu, o svom zdravlju i životu?!?! Sramota! Ljepi srednji vjek! :zivili

U Hrvatskoj u 2020 ljudi raspravljaju o pobačaju i gay brakovima?! Je li ovo neka zajebancija? I to je nekima cirkusantima kao politički program - platforma.

Ljudi prave političku karijeru na nečemu što ih se niti u bilo kojem obliku dotiče, ali bi da odlučuju ko se skim ima pravo jebati, ko smije a ko ne ulaziti u životna partnerstva ili da imaju pod budnim okom (i to po zakonu u sekularnoj državi) biološko reproduciranje svekolikog Hrvatskog puka.

Ako i dobiju dovoljno glasova (a po podršci koju dobijaju ovde, ne bih se iznenadio :smajl049 ) Raspudić i Markić bi se trebali bar iz pristojnosti i "U ime obitelji" obvezati da će sve dječije na doplatke namiriti za svu ne-abortiranu djecu Ljepe Naše & Herceg-Bosne bar dok primaju saborsku plaću.


Nije to njihovo tijelo, to je tuđe tijelo u njihovom jednom organu. Nijedna žena u povijesti, koliko ja znam, nije odlučila o svojem tijelu na način da si je počupala udove kliještima i probila lubanju. Takvu odluku još trebamo vidjeti jer ipak jbg boli i rezultira smrću, ali kad treba rastrgati tuđe tijelo tu nema problema, to izravno ne boli. Slažem se s Duduom da kad je muškarac zreo nijedna žena neće napraviti pobačaj i da je velika odgovornost muškaraca kaj se događa toliko pobačaja pa muškarci trebaju preuzeti odgovornost za djecu i društvo i zabraniti pobačaj i odgovorno se ponašati sa ženama, a ne ih mijenjati kao čarape.

Pobačaj i gej brakovi su institucionalizirani kriminal, ubojstvo i zločini prema drugima i prema sebi i naravno da se treba raspravljati o zabrani kriminala u državi jer kriminal uništava državu i narod.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 23 lip 2020, 07:57 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24635
Lokacija: Heartbreak Hotel
Mogu shvatiti da su pojedini za pobačaj ali zašto koriste kretenske argumente kaop npr da je to majčino tijelo. Znanost je davno dala svoju riječ. Dijete u utrobi majke ima drugačiji DNA od iste i po svim znanstvenim pravilima riječ je o posebnom živom biću.

Glede Nine... Kolika hulja može biti netko kao Janadroković pa optuživati Ninu da je za građansku državu. Nekima ovdje je to smiješno, ali Jandroković cilja na sveopće neznanje ljudi u HR o toj problematici, a nama je sve jasno i očito... jasno koliki je to kreten... i da mnogima koji su htjeli dati svoj glas HDZu to zbog opskurnih likova kao on to ne pada na pamet.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 23 lip 2020, 08:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27
Postovi: 17349
Lokacija: יום טוב
dečki, jeste li se dogovorili šta ćete sa ženama? :D a da pitamo njih (nas)?

evo šta o tome kaže bivša predsjednica KGK, zvana "srednji prst HDZ-a":

Citat:
"Moj stav je da se zabranom pobačaja ne rješava ništa, samo se gomilaju novi problemi. To je jedno vrlo teško i iznimno bitno pitanje, poznat je i moj osobni stav o njemu, ali on je u ovom slučaju irelevantan jer, ponavljam, držim da se zabranom pobačaja ne postiže ništa.


a ovo kaže Bruna Esih:

Citat:
Kao čovjeku prvenstveno, kada čujem prekid trudnoće, to mi doista smeta. Ajmo to nazvati pravim imenom, a to je ubojstvo djeteta, to je stav Neovisnih za Hrvatsku i držat ćemo se toga. U svim svjetonazorskim pitanjima, ako nemam čega drugoga, uvijek se okrećem stavovima Katoličke crkve, tu nećemo pogriješiti. Za nas to nije osjetljivo pitanje, imamo jasan stav kao i o svemu drugome; a Ustavni sud bi bih prije nazvala političkim sudom jer zna se kako se suci biraju


isprike na offtopicu.

_________________
Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica

Takozvana RS je genocidna tvorevina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 23 lip 2020, 08:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2010, 14:59
Postovi: 1500
Zabranom ubijanja djece se rješava sve. Od demografskih do gospodarskih i mirovinskih problema.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4858 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181 ... 195  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Naša Kvačica, Tomba17 i 402 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO