HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 10:23.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 72 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Državlija sigurnosni problem za Europu?
PostPostano: 31 svi 2021, 17:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Ceha je napisao/la:
zbl je napisao/la:
Hrvatska stvar, ali 500k muslimana u HR je preko 10%.
To uopšte nije beznačajna manjina.


Zato će dio dohiti Srbija.

23% su muslimanski kantoni, Bihać je kojih 9%.
Ostaje 14.
Žepče i Usora su 1%, Vareš, još 1.
Ako ćemo uzimati i Zenicu, ostat će im ispod 10%.

A njih preko 2/3 žive u Sarajevo-Tuzla ostatku.
Tuzla je već lagano pukla, sad će i Sarajevo.


Nećete vi Srbiji ništa uvaliti.
Nema uvoženja problema u Srbiju.
Mi smo RS očistili i spremili za Srbiju.
To je vaše cvijeće. :palacgore2

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Državlija sigurnosni problem za Europu?
PostPostano: 31 svi 2021, 17:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 15480
Kataklizma bi to bila da, gurali bi se ljevičari i cvječari u obećanjima tko će otvorit više džamija i tko će im više novaca davat za razmnožavanje samo da ih Muslimani uzmu u koaliciju.
Mi možemo progutat 200-250k Muslimana koji imaju 1500 rođenih maksimalno i za 10 god ih neće toliko bit na prostoru USK, HNŽ, SBŽ i Usori, Žepču i Varešu.

To je to. Sve preko toga je loše za nas i samoubojstvo Hrvatske.

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Državlija sigurnosni problem za Europu?
PostPostano: 31 svi 2021, 17:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Vi i dalje diskutirate nebuloze koje 99% Hrvata ne podržava, ni blizu. To je neko opsesivno ponašanje.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Državlija sigurnosni problem za Europu?
PostPostano: 31 svi 2021, 17:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 15480
Uglavnom što se tiče teme. Ne znam što bi bilo sigurnosni problem za Europu ali svakako je veći problem npr 1,5 milijuna muslimana u Parizu nego neka raspadnuta država Sadakistan u Bosni sa ispod milijun stanovnika.
Za Hrvatsku bi svakako katastrofalni sigurnosni problem bilo milijun muslimana u Hrvatskoj dok s kakvim balkanskim državama graničimo na istoku nam nije problem nikakav nit nas briga. Kupit još jednu eskadrilu Rafala.

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Državlija sigurnosni problem za Europu?
PostPostano: 31 svi 2021, 17:46 
Offline

Pridružen/a: 13 sij 2020, 18:34
Postovi: 3772
BBC je napisao/la:
Vi i dalje diskutirate nebuloze koje 99% Hrvata ne podržava, ni blizu. To je neko opsesivno ponašanje.

Muslimani bi poceli da napreduju i mnoze se cim bi se spojili sa vama. Oni jedino tako mogu da napreduju, da ih neko drugi izdrzava.
Verovatno bi ovi iz Mozemo to podrzali, eto im novih glasaca. Levicari i dodrinasi imaju isti stav prema BiH.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Državlija sigurnosni problem za Europu?
PostPostano: 31 svi 2021, 17:52 
Offline

Pridružen/a: 13 sij 2020, 18:34
Postovi: 3772
Rika sv Vida je napisao/la:
Uglavnom što se tiče teme. Ne znam što bi bilo sigurnosni problem za Europu ali svakako je veći problem npr 1,5 milijuna muslimana u Parizu nego neka raspadnuta država Sadakistan u Bosni sa ispod milijun stanovnika.
Za Hrvatsku bi svakako katastrofalni sigurnosni problem bilo milijun muslimana u Hrvatskoj dok s kakvim balkanskim državama graničimo na istoku nam nije problem nikakav nit nas briga. Kupit još jednu eskadrilu Rafala.

Bili bi problem kada bi bili ostavljeni sami. Odmah bi se tu instalirali razni Arapi. Pakistanci, Turci ko zna ko. Ali ako nastane nezavisna muslimanska drzava (mada ja mislim da je verovatnija neka reformisana muslimansko-hrvatska FBiH koja bi bila prava federacija) sigurno je zapad ne bi ostavio samu. Bar bi ih primili u NATO, mozda i neku bazu napravili, da ih drze pod kontrolom. Uz jos malo zapadnog novca i jos vise iseljavanja oni bi se ubrzo pacifikovali.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Državlija sigurnosni problem za Europu?
PostPostano: 31 svi 2021, 17:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ožu 2021, 21:37
Postovi: 741
Rika sv Vida je napisao/la:
erosahuma je napisao/la:
Jedino rješenje da ih se ostavi u Trokutu 23% i ogradi zidom...

Uvesti protektorat...Nek se onda yebu sa Inzkom i ekipom...

Sve izvan toga je opasno....[/quotto ve]

Ne to. Wesasel neće moć spavat od toga kolika će ''prijetnja'' bit Muslimani ako to uradimo. Treba ih anektirat milijun u Hrvatsku. Onda neće bit prijetnja. :smajl049 :smajl006

Ali zaista...Sve do nazad 5 - 10 godina i nismo ih tako promatrali...Bez obzira na rat, mislili smo da to treba vremenom oprostiti...

Ali oni ponižavaju zato što nas je manje, oni varaju,...

Sva ekipa oko mene ne želi za njih više čuti...

_________________
"Trgovac ti laže sa smijehom, žena laže suze prosipljući, a niko krupno ka Turčin ne laže."
Petar Petrović Njegoš


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Državlija sigurnosni problem za Europu?
PostPostano: 31 svi 2021, 18:01 
Offline

Pridružen/a: 28 sij 2021, 20:02
Postovi: 2143
U slučaju formiranja Republike Bosne na 23% izgledno je da bi među Bošnjacima nastale najmanje 2 frakcije.
Prva, koja bi prihvatila realnost i druga, koja se nikad ne bi pomirila sa raspadom.
Tu bi, istina, nastao potencijal za neki bošnjački Hamas, ali više kao neka loša kopija te terorističke organizacije.
U potpunom okruženju, bez masovne podrške u svom narodu, postali bi lak plijen bezbjednosnih struktura iz okruženja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Državlija sigurnosni problem za Europu?
PostPostano: 31 svi 2021, 20:27 
Online
Avatar

Pridružen/a: 17 ožu 2021, 15:33
Postovi: 9206
Lokacija: Bosanski Milano
Upozorenja: 1
Josip Filipović je napisao/la:
10% Bošnjaka bi u Hrvatskoj uvijek bilo na vlasti, a oko njihove podrške bi se potukli ljevičari i cvjećari. Bilo bi to zapravo kao da ih ima 50%.

Zar to onda ne bi bila volja gađana Hrvatske, obzirom da se po tebi ne bi formirala opcija koja je protiv Bošnjaka u vlasti a koja bi imala većinsku podršku Hrvata? Isto kao da ti se ne sviđa volja građana Hrvatske ako nije po tvojoj volji :neznam

_________________
Kamen krš i maslina
Vino ganga Neretva
Sve to ima zemlja ta
Bosna i Hercegovina


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Državlija sigurnosni problem za Europu?
PostPostano: 31 svi 2021, 20:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 sij 2020, 20:50
Postovi: 2526
Karabaja je napisao/la:
Josip Filipović je napisao/la:
10% Bošnjaka bi u Hrvatskoj uvijek bilo na vlasti, a oko njihove podrške bi se potukli ljevičari i cvjećari. Bilo bi to zapravo kao da ih ima 50%.

Zar to onda ne bi bila volja gađana Hrvatske, obzirom da se po tebi ne bi formirala opcija koja je protiv Bošnjaka u vlasti a koja bi imala većinsku podršku Hrvata? Isto kao da ti se ne sviđa volja građana Hrvatske ako nije po tvojoj volji :neznam

Pa što ljudi misle o Plenkoviću pa je on suvereni vladar Hrvatske? Što Bošnjaci misle o Bakiru? Koliko je Francuza uopće čulo za Macrona do par mjeseci prije izbora? Jasno je da je moguće vladati bez pristanka većine, nismo mala djeca.

Povijesni presedan za desetak posto građana koji su uvijek na vlasti u Hrvatskoj jer među Hrvatima će uvijek bili pola njih koji bi s njima, takav presedan postoji. SR Hrvatska je pedeset godina bila koalicija Srba u Hrvatskoj i Hrvata kojima su roditelji bili u partizanima. Već se takvo što dogodilo.

Uostalom, čak i da zanemarimo ovo, recimo da većina u Hrvatskoj ne bi imala ništa protiv ovakvog scenarija, zašto bi se meni ili bilo kome drugome nužno sviđala volja većine? Možda sam u manjini po mnogo čemu. Ja ipak nisam rekao da u tom slučaju neću priznati rezultat izbora.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Državlija sigurnosni problem za Europu?
PostPostano: 01 lip 2021, 10:22 
Offline

Pridružen/a: 21 svi 2021, 13:58
Postovi: 540
Najbolje se vidi kad dodjes sa bh pasosem u zemlje EU pa cim vide naziv drzave i imena tipa Ibrahim i Muhamed krece trkeljisanje i provjera do gole koze.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Državlija sigurnosni problem za Europu?
PostPostano: 01 lip 2021, 11:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 sij 2020, 20:50
Postovi: 2526
IvanIS je napisao/la:
Najbolje se vidi kad dodjes sa bh pasosem u zemlje EU pa cim vide naziv drzave i imena tipa Ibrahim i Muhamed krece trkeljisanje i provjera do gole koze.

Emir Suljagić je nešto slično prepričavao kad se ono uputio u Švedsku prosvjedovati protiv Handkea. Prema njegovim riječima, gdje god je prešao granicu, policija ga je gledala ispod oka zbog imena na dokumentima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Državlija sigurnosni problem za Europu?
PostPostano: 01 lip 2021, 15:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21288
Josip Filipović je napisao/la:
10% Bošnjaka bi u Hrvatskoj uvijek bilo na vlasti, a oko njihove podrške bi se potukli ljevičari i cvjećari. Bilo bi to zapravo kao da ih ima 50%.


Za Pavelića su Muslimani bili doglavnici, gro župana i gradonačelnika.
Ovo bi bila ta priča.
I lokalni srbi su nam previše, a oni su još europa.
Treba ukinuti te manjince u Saboru za početak.

10% biračkog tijela nije toliko puno ako ga se pametno raspodijeli na postojeće izborne jedinice....

Ali da.
I 5% bi bilo previše.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Državlija sigurnosni problem za Europu?
PostPostano: 01 lip 2021, 15:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21288
novovrijeme je napisao/la:
Ceha je napisao/la:

Zato će dio dohiti Srbija.

23% su muslimanski kantoni, Bihać je kojih 9%.
Ostaje 14.
Žepče i Usora su 1%, Vareš, još 1.
Ako ćemo uzimati i Zenicu, ostat će im ispod 10%.

A njih preko 2/3 žive u Sarajevo-Tuzla ostatku.
Tuzla je već lagano pukla, sad će i Sarajevo.


Nećete vi Srbiji ništa uvaliti.
Nema uvoženja problema u Srbiju.
Mi smo RS očistili i spremili za Srbiju.
To je vaše cvijeće. :palacgore2


Sandžak plus.
Ionako je Sarajevo puno Sandžaklija :D

Računaj da će ih kroz 10 god iseliti pola, dakle ostaje 400-500 tisuća, većinom penzića.
računam da će toga 3/4 biti oko Sarajeva i do Tuzle..
Onak, poluprazna zemlja.
300 tisuća muslimana na 5 tisuća km2 (cca, da ne računam točno)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Državlija sigurnosni problem za Europu?
PostPostano: 01 lip 2021, 15:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21288
Rika sv Vida je napisao/la:
Kataklizma bi to bila da, gurali bi se ljevičari i cvječari u obećanjima tko će otvorit više džamija i tko će im više novaca davat za razmnožavanje samo da ih Muslimani uzmu u koaliciju.
Mi možemo progutat 200-250k Muslimana koji imaju 1500 rođenih maksimalno i za 10 god ih neće toliko bit na prostoru USK, HNŽ, SBŽ i Usori, Žepču i Varešu.

To je to. Sve preko toga je loše za nas i samoubojstvo Hrvatske.

Bit će ih manje.
Računaj 100-150 tisuća, max.
I to staro stanovništvo po Zenici, Kaknju, Bihaću, Cazinu, Bugojnu, IstoĆnom i djelovima Travnika.
Ostalo, šuma.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Državlija sigurnosni problem za Europu?
PostPostano: 01 lip 2021, 15:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21288
Rika sv Vida je napisao/la:
Uglavnom što se tiče teme. Ne znam što bi bilo sigurnosni problem za Europu ali svakako je veći problem npr 1,5 milijuna muslimana u Parizu nego neka raspadnuta država Sadakistan u Bosni sa ispod milijun stanovnika.
Za Hrvatsku bi svakako katastrofalni sigurnosni problem bilo milijun muslimana u Hrvatskoj dok s kakvim balkanskim državama graničimo na istoku nam nije problem nikakav nit nas briga. Kupit još jednu eskadrilu Rafala.


Kog briga za Trokut?
Granicu prema Bihaću imamo već sad, da i ostane, nikom ništa.
Banovinska granica je prirodna, a da uzmemo veći dio zdk, isto.
Možemo i bez nekih većih problema preživjeti i granicu u HBŽu, da se odreknemo pustih kanjona, ali to je hr katastar.
SBŽ bi bio problem da ga se mora razgraničit.
Žepče, Usora, a i Vareš, također.
No sve se može ako treba.

Ako Španjolci imaju zid u Ceuti i Melili....
Možemo i mi.
Ali je bolje uzet veći komad šume da nema problema.

Doslovce da i dobe svoj bantustan, kaj bi s njim?
Čekali stranu pomoć?
Sa svima su se posvađali.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Državlija sigurnosni problem za Europu?
PostPostano: 01 lip 2021, 15:32 
Offline

Pridružen/a: 21 svi 2021, 13:58
Postovi: 540
Dogovoricemo se vec.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Državlija sigurnosni problem za Europu?
PostPostano: 01 lip 2021, 15:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Ceha je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

Nećete vi Srbiji ništa uvaliti.
Nema uvoženja problema u Srbiju.
Mi smo RS očistili i spremili za Srbiju.
To je vaše cvijeće. :palacgore2


Sandžak plus.
Ionako je Sarajevo puno Sandžaklija :D

Računaj da će ih kroz 10 god iseliti pola, dakle ostaje 400-500 tisuća, većinom penzića.
računam da će toga 3/4 biti oko Sarajeva i do Tuzle..
Onak, poluprazna zemlja.
300 tisuća muslimana na 5 tisuća km2 (cca, da ne računam točno)


Nama je i tzv. Sandžak previše.
Samo vi njiha uzmite sebi sve sa Sarajevom i Tuzlom.
Nas to ne zanima.
Mi sebi pravimo Sarajevo a Tuzlu ne bi da nam praznu poklanjate a kamoli sa Muslimanima. Nema ružnije naseobine na planeti.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Državlija sigurnosni problem za Europu?
PostPostano: 01 lip 2021, 18:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21288
novovrijeme je napisao/la:
Ceha je napisao/la:

Sandžak plus.
Ionako je Sarajevo puno Sandžaklija :D

Računaj da će ih kroz 10 god iseliti pola, dakle ostaje 400-500 tisuća, većinom penzića.
računam da će toga 3/4 biti oko Sarajeva i do Tuzle..
Onak, poluprazna zemlja.
300 tisuća muslimana na 5 tisuća km2 (cca, da ne računam točno)


Nama je i tzv. Sandžak previše.
Samo vi njiha uzmite sebi sve sa Sarajevom i Tuzlom.
Nas to ne zanima.
Mi sebi pravimo Sarajevo a Tuzlu ne bi da nam praznu poklanjate a kamoli sa Muslimanima. Nema ružnije naseobine na planeti.


A gle, Njemačka će ih na kraju sve preuzeti, a na mjestu Sarajeva i Tuzle će se izgraditi novi gradovi.
Samo ja mislim da će prije biti Principovo i Kozlarevo, nego Vrhbosna i Soli.
Vidjet ćemo.

Za 10 godina će ionako većina Sarajlija biti Sandžaklije.
Za 20 godina će ti ljudi biti negdje u Njemačkoj.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Državlija sigurnosni problem za Europu?
PostPostano: 24 vel 2023, 23:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 svi 2021, 00:54
Postovi: 2126
Lokacija: Južna Bosna
Što ako u Bosnu nagrnu imigranti? Iz Pakistana, Bangladeša, subsaharske Afrike?

_________________
Volim sve Hrvatice, bez obzira na zavičaj, podrijetlo i rasu.
_________________
Romska i dalmatinska glazba liječe dušu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Državlija sigurnosni problem za Europu?
PostPostano: 25 vel 2023, 07:03 
Offline

Pridružen/a: 02 stu 2009, 21:36
Postovi: 1693
Sve se vrti u krug i povratak na sijelo u Holiday Inn, i glasovanju rebrandiranog imena Muslimana u Bošnjaka.

Skroz zanimljiv - je da je obojen sa ne baš toliko boja ali ipak - prikaz je preuzet i postavljen na: https://poskok.info/dani-nacionalnog-jedinstva-rodendan-zastava-i-bosnjacki-sabor/

Među mnogim zapažanjima - i što se ove tene tiče - kao na pr Esad D, Alija I. Nijaz D. itd. je istovjetan nekadašnjoj dualističkom bratskom svađom, t j navodnom sukobu između velike Srbije i Jugoslavije gdje je nekima bila ogromna razlika između na pr Rankovića, Slobe i Tita. A drugima je to nadodato sa na pr Dražom isto stanje drugo pakovanje. Uostalom, zar nisu izgubile osobe u partizaniji srh kao Mika, Savka, Hebrang stariji - s njima svojevremeno i Bobetko, Franjo itd?

Sljedeći citat zorno prikazuje stanje stvari unutar tog 1993g rebrandiranog naroda, tj stava kao nekada velikosrpska ideja vodilja:

Edhem Bičakčić, jedan od optuženih na suđenju iz 1983. i potpredsjednik SDA objašnjava:

SDA će se zalagati za državu bošnjačkoga naroda i građana koji na tom području žive, što znači da će Bošnjaci biti ti koji će činiti ovu državnu zajednicu, a svim ostalim građanima će se garantirati sva ljudska prava po najvišim kriterijima evropskih standarda. (…) Bit će to sekularna država, ali će biti država bošnjačkog naroda. Oni će konstituirati tu državu a ostali narodi imaće manjinska prava.ˮ

A potom i preslik nekadašnjeg jugoslavenskog stava:

Mustafa Cerić na sličan način odgovara na pitanja Večernjih novina:

„Kada me pitate za nacionalnu državu, ja bih rekao da će Bošnjaci imati svoju državu, da li će se ona zvati nacionalnom ili drugačije, to u ovom slučaju nije relevantno. Bitno je da Bošnjaci moraju imati svoju domovinu.ˮ

A stavovi od kao na pr Nijaza D su na istoj poraženoj strani svjetonazorskih utopista, može se reći budala izgubljeni u vremenu i prostoru, oličeni u parole kao nekada bratstvo i jedinstvo a danas grahađjanska. Ti isti danas, idalje izgubljeni u svijetu realnosti, su tipovi koji svršavaju na intervju sa pidpredsjednikom fbih i nekadašnjeg borca tzz arbih jučer na facetv, Igor Stojanović.




Posebno ne ipropustite pročitati o proklamiranom stavu pripajanja “Sandžaka” rbih.




Oduvijek se samo i jedino radilo o nacionalnoj (sunitskoj) državi i o ničemu drugom.

_________________
"Ne funkcionira BiH zato sto je podjeljena, vec je podjeljeljena zato sto ne funkcionira"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Državlija sigurnosni problem za Europu?
PostPostano: 25 vel 2023, 11:30 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6791
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
NSOS je napisao/la:
Rika sv Vida je napisao/la:
Uglavnom što se tiče teme. Ne znam što bi bilo sigurnosni problem za Europu ali svakako je veći problem npr 1,5 milijuna muslimana u Parizu nego neka raspadnuta država Sadakistan u Bosni sa ispod milijun stanovnika.
Za Hrvatsku bi svakako katastrofalni sigurnosni problem bilo milijun muslimana u Hrvatskoj dok s kakvim balkanskim državama graničimo na istoku nam nije problem nikakav nit nas briga. Kupit još jednu eskadrilu Rafala.

Bili bi problem kada bi bili ostavljeni sami. Odmah bi se tu instalirali razni Arapi. Pakistanci, Turci ko zna ko. Ali ako nastane nezavisna muslimanska drzava (mada ja mislim da je verovatnija neka reformisana muslimansko-hrvatska FBiH koja bi bila prava federacija) sigurno je zapad ne bi ostavio samu. Bar bi ih primili u NATO, mozda i neku bazu napravili, da ih drze pod kontrolom. Uz jos malo zapadnog novca i jos vise iseljavanja oni bi se ubrzo pacifikovali.

Iseljavanje rješava sve.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 72 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: 3AJE6, iprodano, Naša Kvačica, Nebula i 259 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO