HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 11:14.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 128 post(ov)a ] 
Stranica 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Džaferovića ni premijer ni Vlada nisu zvali u Vukovar
PostPostano: 18 stu 2021, 22:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Anti-takija tema.
Milanović ga sigurno nije zvao.

https://www.dnevnik.ba/vijesti/dzaferov ... ar-2621130

Citat:
SAM SE UGURAO U PRVE REDOVE
Džaferovića ni premijer ni Vlada nisu zvali u Vukovar


PIŠE DESK / 18.11.2021., 17:39H

"Ni premijer ni bilo tko iz Vlade nije pozvao gospodina Džaferovića na 30. obljetnicu Dana sjećanja na žrtvu Vukovara. Svatko je mogao doći u Vukovar i u Kolonu sjećanja te izraziti poštovanje žrtvama", rekao je Milić
Glasnogovornik Vlade Republike Hrvatske Marko Milić
opovrgnuo je tvrdnje da je Vlada lili premijer pozvali bošnjačkog člana BiH Predsjedništva Šefika Džaferovića da sudjeluje u Koloni sjećanja u Vukovaru, što je izazvalo oštra reagiranja bh. Hrvata, a napose Udruge hrvatskih logoraša iz BH koji su Džaferovića nazvali licemjerom budući negira zločine nad Hrvatima u BiH, piše Večernji list.

"Ni premijer ni bilo tko iz Vlade nije pozvao gospodina Džaferovića na 30. obljetnicu Dana sjećanja na žrtvu Vukovara. Svatko je mogao doći u Vukovar i u Kolonu sjećanja te izraziti poštovanje žrtvama. Lažne optužbe koje šire pojedini mediji u BiH i pojedinci po društvenim mrežama da je “hrvatska Vlada dovela Džaferovića u Vukovar” sramotna su manipulacija i potpuna neistina.

Očito je da su takve laži plasirane u nečijem političkom interesu, a akteri koji to rade nisu izgleda svjesni da takvim postupanjem bespotrebno zasjenjuju Dan kada iskazujemo pijetet i poštovanje Gradu heroju, hrvatskim braniteljima i svim žrtvama Domovinskog rata", rekao je Milić za Večernji list. Šefik Džaferović je u Vukovaru u četvrtak izrazio pijetet prema žrtvama, te istaknuo kako su barbarski masovni zločini srpske strane započeli u Vukovaru te kulminirali genocidom u Srebrenici.

Večer ranije povodom obilježavanja osnivanja 4. Korpusa Armije BiH u Jablanici kazao kako iza te vojske nisu ostale grobnice ni logori. "Tamo gdje je bila legalna vlast i Armija BiH poštovana su ljudska prava svih ljudi, očuvani su svi kulturno-povijesni, vjerski objekti i spomenici. Iza Armije BiH nisu ostale masovne grobnice i logori", rekao je Džaferović.

Samo stotinjak metara od mjesta ceremonije u Jablanici tijekom rata za Hrvate u BiH postojao je logor Muzej narodne revolucije u kojemu je bilo zatočeno oko 600 Hrvata, za što postoje i dvije presude Suda BiH. Hrvatski logoraši iz BiH naveli su kako je odlaskom u Vukovar, bošnjački član BiH Predsjedništva 'uprljao ovo i za nas Hrvate iz BiH sveto mjesto'.

Udruga hrvatskih logoraša u BiH ističe kako je bošnjačka Armijom BiH za vrijeme rata uspostavila 331 logor i zatočenički centar za Hrvate na području Bosne i Hercegovine. Kroz te logore prošlo je 14.500 Hrvata. Hrvati su u njima zlostavljani na iznimno okrutan način, naveli su.

Posebno su istaknuli žrtvu Bugojna, srednjobosanskog gradića u kojemu su proljetos ukopani posmrtni ostaci četiri Hrvata, iz skupine od 21 najvišeg političkog i vojnog dužnosnika, koji su najprije bili zatočeni u logore, a zatim ubijeni na lokaciji izvan grada.

Dnevnik.ba

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Džaferovića ni premijer ni Vlada nisu zvali u Vukovar
PostPostano: 18 stu 2021, 22:47 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2021, 22:58
Postovi: 7447
Lokacija: Nizza, Naissus...
Vlada RH takija 100%. Videli da se izblamirali i uvredili Hrv HB, pa smrada pustili niz vodu, da goMna odu.

Sledece godine bi mogao uci i Mevlud Jasarevic, u prvom redu sa hrv drim timom. Da oda pijetet zrtvama.
Mogu doci i ja u prvom redu, da vam napravim selfi, kao uzvanica iz Srbije. Poslat od AV.

_________________
Propast najdugovecnije imperije (1123 god), Istocno Rimskog carstva
https://www.youtube.com/watch?v=yVa6GQVSaj0


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Džaferovića ni premijer ni Vlada nisu zvali u Vukovar
PostPostano: 18 stu 2021, 22:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Što god je htio postići ovim posjetom, postigao je suprotno.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Džaferovića ni premijer ni Vlada nisu zvali u Vukovar
PostPostano: 18 stu 2021, 22:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Pa da su ga istjerali postigli bi suprotan efekt.
Ispalo bi da su Muslimani za relaksaciju odnosa, pomrenje, a Hrvati ne.
Ovako je najpametnije, pusti klovna nek odradi šta je naumio a poslije objavi da je došao nepozvan. Ja da sam Šefik osjećao bih se ko ***.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Džaferovića ni premijer ni Vlada nisu zvali u Vukovar
PostPostano: 18 stu 2021, 22:56 
Online

Pridružen/a: 05 lis 2019, 13:55
Postovi: 4898
Baš, pa nismo mi muslimani da bacamo kamenje na predsjednika države kojeg su PRIMILI U POSJET NA KOMEMORACIJU. Lijepo se izdalo priopćenje u kojem se posralo na Džafera i politiku koju predstavlja i svi zadovoljni. Dobro, svi osim talibana

_________________
Ode sve ovo u helać


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Džaferovića ni premijer ni Vlada nisu zvali u Vukovar
PostPostano: 18 stu 2021, 22:56 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Pa ne moze bas svatko u prvi red, kako mu se cefne. U vecini slika je Dzaferovic od 1-3 metra od Plenkovica udaljen. To ne moze obicni gradjanin po sigurnosnim protokolima, ako zanemarimo sve ostale protokole.
Po meni je ili pozvan ili se sam najavio i osigurali mu mjesto u prvom redu. Uglavnom hrvatska Vlada je znala da dolazi.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Džaferovića ni premijer ni Vlada nisu zvali u Vukovar
PostPostano: 18 stu 2021, 23:04 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35612
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Vjerujem da je ovo istina da nije pozvan nego se sam najavio i onda mu je osigurano mjesto.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Džaferovića ni premijer ni Vlada nisu zvali u Vukovar
PostPostano: 18 stu 2021, 23:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 srp 2019, 21:04
Postovi: 5190
daramo je napisao/la:
Vjerujem da je ovo istina da nije pozvan nego se sam najavio i onda mu je osigurano mjesto.

Najvjerojatnije je to istina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Džaferovića ni premijer ni Vlada nisu zvali u Vukovar
PostPostano: 19 stu 2021, 03:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Dobro je da je došlo do reagiranja kakve-takve javnosti Hrvata BiH. U prošlim godinama ne bi bilo ni priopćenja Vlade.

Džaferu bi bilo najoptimalnije da mu je bio zabranjen ulazak ili da ga se "ponizilo", moguće da je bila spremna medijska mašinerija za Amere i Švabe da se prikaže kako su Hrvati eto pokvareni, kad ne prihvaćaju ni "ljudski" gest.

Uglavnom, na kraju je ispalo OK.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Džaferovića ni premijer ni Vlada nisu zvali u Vukovar
PostPostano: 19 stu 2021, 06:41 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30076
Citat:
Lažne optužbe koje šire pojedini mediji u BiH i pojedinci po društvenim mrežama da je “hrvatska Vlada dovela Džaferovića u Vukovar” sramotna su manipulacija i potpuna neistina.


Pozivanje Džaferovića u goste je postalo sramota od koje se svi ograđuju. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Džaferovića ni premijer ni Vlada nisu zvali u Vukovar
PostPostano: 19 stu 2021, 08:23 
Offline

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38
Postovi: 4367
Mislim da je mnogo ruzno da se tema Vukovar u bilo kojem smislu politizira i zato se ne smije dopustit ni da jedan smrdljivi Dzafer to politizira.
Ali je smjesno da se svi ograduju od njega i cudim se, gdje mu je potrcko Komsic. Sto on nije smjeo doc ?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Džaferovića ni premijer ni Vlada nisu zvali u Vukovar
PostPostano: 19 stu 2021, 08:32 
Offline

Pridružen/a: 17 sij 2013, 22:28
Postovi: 1294
Koliko vidim na ovoj slici Džaferovic ne da je u prvom redu nego je i vijenac polozio. Ne znam ali mislim da "bilo tko" to ne moze. Morao je imati odobrenje.

_________________
Ili ga imaš, ili ga nemaš - Ideal


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Džaferovića ni premijer ni Vlada nisu zvali u Vukovar
PostPostano: 19 stu 2021, 08:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 pro 2010, 15:32
Postovi: 6217
Lokacija: Izvan sebe
Ako vlada nije pozvala dzafera, mislim da su sasvim ok reagirali. Zasto izazivati skandale i reagirati na neprimjeren nacin i dati povoda drugima da te napadaju. Kao clanu predsjednistva jedne strane zemlje normalno je da budu mjere sigurnosti i da bude u prvim redovima.

_________________
Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Džaferovića ni premijer ni Vlada nisu zvali u Vukovar
PostPostano: 19 stu 2021, 09:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 srp 2019, 21:04
Postovi: 5190
Meni je jedino krivo što su mu dali mjesto u prvom redu. Razumijem da je takva procedura, al nisu li mogli u ovom slučaju napraviti malu iznimku pa gospodinu osigurati mjesto u petom-šestom redu da mu glava onako glupavo viri u pozadini?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Džaferovića ni premijer ni Vlada nisu zvali u Vukovar
PostPostano: 19 stu 2021, 10:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2020, 17:59
Postovi: 3526
Kakvo uvlačenje u bulju.Liži Džafere liži.

_________________
Ja radim šta ja hoću.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Džaferovića ni premijer ni Vlada nisu zvali u Vukovar
PostPostano: 19 stu 2021, 10:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
lider30 je napisao/la:
Pa ne moze bas svatko u prvi red, kako mu se cefne. U vecini slika je Dzaferovic od 1-3 metra od Plenkovica udaljen. To ne moze obicni gradjanin po sigurnosnim protokolima, ako zanemarimo sve ostale protokole.
Po meni je ili pozvan ili se sam najavio i osigurali mu mjesto u prvom redu. Uglavnom hrvatska Vlada je znala da dolazi.


Zbog diplomatske putovnice je u prvom redu, gdje je jace osiguranje, da su ga ostavili negdje u koloni, kladim se da bi dobio nogu u guzicu od brojnih branitelja iz BiH.

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Džaferovića ni premijer ni Vlada nisu zvali u Vukovar
PostPostano: 19 stu 2021, 11:06 
Offline

Pridružen/a: 20 sij 2012, 12:49
Postovi: 9103
Muslimanski mediji kmece da "nekome smeta zatopljavanje odnosa na relaciji Bosnjaci Hrvati" aludirajuci da su to - Hrvati. Odnosno Mostar.

Dakle, za muslimanske verbalne vratolome, u Mostaru ne zive Hrvati, a "zatopljavanje odnosa" za njih znaci lizanje sa "pravim Hrvatima u Zagrebu" a na stetu Hrvata u BiH. Dakle, nedostaje im Mesic politika.

Mozda da posalju kamion hurmi u Zagreb, mozda to upali.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Džaferovića ni premijer ni Vlada nisu zvali u Vukovar
PostPostano: 19 stu 2021, 12:30 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24535
Lokacija: Heartbreak Hotel
Muslimani nikako da shvate da se dobri odnosi sa Hrvatima ne grade na relaciji Sarajevo-Zagreb već Sarajevo-Mostar, Sarajevo-Kiseljak, Zenica-Vitez, Zavidovići-Žepče...

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Džaferovića ni premijer ni Vlada nisu zvali u Vukovar
PostPostano: 19 stu 2021, 13:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 sij 2014, 18:23
Postovi: 625
Đafer Beg aka Al-Qaedain logističar i negator zločina nad Hrvatima napravijo PR stunt godine, svaka čast :palacgore1 Možda nije otišla u željenom pravcu ali mikrofoni Al Jazeera Balkans i ostalih medija su prenjeli poruke pomirenja (Islamista suptilno huškao na Srbe). Čak je i HRT u udarnim vijestima ponosno izjavio o “internacionalnoj” koloni sjećanja i članu predsjedništva BiH.

E sad, ili je Zagreb imao prste u svemu ovome ili neki lokalni do drinaši / ustaša ili čak neke ambasade.

Svi se bore za hearts and minds Hrvata, i Zapad i Muslimani dobro znaju da bez podrške Hrvata (dugoročno) ne mogu ništa protiv Srba i Dodika. Milanovićeva izjava "Dodik je zadnji problem u BiH' je uznemirila duhove i na zapadu i među Muslimanskim lobistima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Džaferovića ni premijer ni Vlada nisu zvali u Vukovar
PostPostano: 19 stu 2021, 13:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Naša Kvačica je napisao/la:
Citat:
Lažne optužbe koje šire pojedini mediji u BiH i pojedinci po društvenim mrežama da je “hrvatska Vlada dovela Džaferovića u Vukovar” sramotna su manipulacija i potpuna neistina.


Pozivanje Džaferovića u goste je postalo sramota od koje se svi ograđuju. :zubati


To sam i ja primjetio, kao da su gubavci. Sami su sebi krivi za to.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Džaferovića ni premijer ni Vlada nisu zvali u Vukovar
PostPostano: 19 stu 2021, 13:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lip 2021, 09:22
Postovi: 940
crni_bombarder je napisao/la:
Muslimanski mediji kmece da "nekome smeta zatopljavanje odnosa na relaciji Bosnjaci Hrvati" aludirajuci da su to - Hrvati. Odnosno Mostar.

Dakle, za muslimanske verbalne vratolome, u Mostaru ne zive Hrvati, a "zatopljavanje odnosa" za njih znaci lizanje sa "pravim Hrvatima u Zagrebu" a na stetu Hrvata u BiH. Dakle, nedostaje im Mesic politika.

Mozda da posalju kamion hurmi u Zagreb, mozda to upali.


Pa sunce mu poljubim oni se pitaju tko to narušava odnose između dva naroda. Jbt ubojica s nožem te napada i onda na glas viče:
"Upomoć ljudi pa ovaj se čovjek brani i ne da da ga zakoljem. Upomoć, upomoć".

Jbg ti građanski muslimani su se odvojili s pameti u potpunosti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Džaferovića ni premijer ni Vlada nisu zvali u Vukovar
PostPostano: 19 stu 2021, 15:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 stu 2021, 10:21
Postovi: 2157
Trebo mu Zoki jednu zidarsku.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Džaferovića ni premijer ni Vlada nisu zvali u Vukovar
PostPostano: 19 stu 2021, 15:56 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35
Postovi: 10365
Od prisutnih pak, koji su jučer bili u koloni sjećanja dobili smo informaciju da se Milanović s Džaferovićom nije niti rukovao za razliku od Predsjednika Sabora, Vlade i ministara koji su se srdačno ispozdravljali s njim.

https://poskok.info/saznajemo-milanovic ... -rukovati/

_________________
Sproću judeonacizma!

daramo: ja bi bez problema mahao zastavom Izraela


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Džaferovića ni premijer ni Vlada nisu zvali u Vukovar
PostPostano: 19 stu 2021, 16:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 00:05
Postovi: 13352
Šta je sa Poskokom? Preopterećen sajt, ne može da se otvori, izgleda.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Džaferovića ni premijer ni Vlada nisu zvali u Vukovar
PostPostano: 19 stu 2021, 16:42 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
HRS podigao optuznicu protiv Dzaferovica, zbog negiranja zlocina.
https://www.dnevnik.ba/vijesti/protiv-sefika-dzaferovica-podnesena-kaznena-prijava-zbog-izazivanja-mrznje-i-netrpeljivosti-2621181

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 128 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Naša Kvačica i 412 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO