HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 06:08.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 205 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Željko Komšić: Kandidirat ću se za člana Predsjedništva BiH
PostPostano: 24 vel 2018, 00:32 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Kačamak je napisao/la:
Evo da ne spamujem vašu ljubljenu temu o hrvatskoj vojci.Inače nama Srbima ta tema je za PDF Humor.Ali nebitno.
Sva ta hvalisanja naprđivanja sva ta uobraženost a istinaje sledeća.






I Hrvatska i kajove apači patrije panceri pa onda MZ ! Pa na to još i Srbi.I sve.
I opet platforma.I opet Željko Komšić.
+ Pišanje Bakira Smederevca po Hrvatskoj (članica NATO,EU,.... bla,bla)
+Pretnje ratom.

Jel ima neko nekakvo objašnjenje?

Pa vjeruje da će borci iz Sirije doći opet u srednju Bosnu i da će biti isti su kobi lokalnih Hrvata ne HV-a i Kiowa i F16.
Mi smo šefovi u BiH i nas se sve pita, razumljivo je da zbog strahopoštovanja prema HV-u drhtiš pa lupetaš :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Željko Komšić: Kandidirat ću se za člana Predsjedništva BiH
PostPostano: 24 vel 2018, 00:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
bobanovski je napisao/la:
Kačamak je napisao/la:
Evo da ne spamujem vašu ljubljenu temu o hrvatskoj vojci.Inače nama Srbima ta tema je za PDF Humor.Ali nebitno.
Sva ta hvalisanja naprđivanja sva ta uobraženost a istinaje sledeća.






I Hrvatska i kajove apači patrije panceri pa onda MZ ! Pa na to još i Srbi.I sve.
I opet platforma.I opet Željko Komšić.
+ Pišanje Bakira Smederevca po Hrvatskoj (članica NATO,EU,.... bla,bla)
+Pretnje ratom.

Jel ima neko nekakvo objašnjenje?

Pa vjeruje da će borci iz Sirije doći opet u srednju Bosnu i da će biti isti su kobi lokalnih Hrvata ne HV-a i Kiowa i F16.
Mi smo šefovi u BiH i nas se sve pita, razumljivo je da zbog strahopoštovanja prema HV-u drhtiš pa lupetaš :D

Pijan si,šta li?

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Željko Komšić: Kandidirat ću se za člana Predsjedništva BiH
PostPostano: 24 vel 2018, 00:47 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Kačamak je napisao/la:
bobanovski je napisao/la:
Pa vjeruje da će borci iz Sirije doći opet u srednju Bosnu i da će biti isti su kobi lokalnih Hrvata ne HV-a i Kiowa i F16.
Mi smo šefovi u BiH i nas se sve pita, razumljivo je da zbog strahopoštovanja prema HV-u drhtiš pa lupetaš :D

Pijan si,šta li?

Bakir blefira i lupeta


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Željko Komšić: Kandidirat ću se za člana Predsjedništva BiH
PostPostano: 24 vel 2018, 11:51 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
Ispratiti ćemo vas ponovo kao i prošli put iz Gornjeg Vakufa. Džaba vam sve kijove svijeta.

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Željko Komšić: Kandidirat ću se za člana Predsjedništva BiH
PostPostano: 24 vel 2018, 13:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Nek si ti ispraćen u Skandinaviju vječno. Kao i preostali Mohikanci muslimani koje se može zadnjih godina vidjeti po malim oglasnicima, prodaju kuće i stanove. Sretan put im želimo i mirno more.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Željko Komšić: Kandidirat ću se za člana Predsjedništva BiH
PostPostano: 25 vel 2018, 16:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Gospodin Željko: Ako je pokušaj da se zaustavi Dragan Čović "izdaja zemlje", zovite me izdajnikom


Nakon što je Zlatko Lagumdžija javno uputio kritiku lideru Demokratske fronte Željku Komšiću zbog njegove kandidature za Predsjedništvo BiH, poručujući mu da treba podržati SDP-ovog kandidata, stigao je odgovor Komšića.
Komšić je za Klix.ba prokomentarisao Lagumdžijinu opasku da je lider DF-a "zabio nož u leđa" lijevici istupajući samostalno s kandidaturom.

"Ako je pokušaj da se zaustavi Dragan Čović, HDZ i HNS u svemu što rade i što vodi konačnoj podjeli zemlje, 'izdaja ljevice', onda me slobodno zovite izdajnikom", kazao je Komšić.

S druge strane predsjednik DF-a smatra da Lagumdžija dosljedno podržava Dragana Čovića.

"Što se tiče gospodina Lagumdžije, on je zaista dosljedan. Dosljedan u podršci Draganu Čoviću. 
Podsjećam vas da sam se s pomenutim gospodinom razišao 2012. upravo zbog njegovog sporazuma sa Draganom Čovicem, kojim je davao Čoviću sve ono što on danas traži. Da ne pominjem druge 'sportske aktivnosti i rekvizite koji se koriste u sportu zvanom tenis' a čemu je gospodin veoma sklon. Upravo je to bacilo ljevicu na koljena i uništilo historijsku šansu, ne Lagumdžije, Komšica ili SDP-a, nego Bosne i Hercegovine", kaza je Komšić za Klix.ba.

Poručuje da 
"ljevica" u kojoj se nešto pita Zlatko Lagumdžija, više nije njegova, niti će ikada više biti.

U strankama lijeve orjentacije ovih dana je izuzetno burno, a tome doprinosi i stav SDP-ovog Denisa Bećirevića koji se oglasio otvorenim pismom uz poruku da ljevica mora imati zajedničke kandidate i za Predsjedništvo BiH, ali i zajednički formirati liste, ukoliko žele ostvariti povoljan izborni rezultat.

S druge strane Željko Komšić je već javno obznanio da će biti kandidat za člana Predsjedništva BiH iz reda hrvatskog naroda.


https://www.klix.ba/vijesti/bih/komsic- ... /180225048




Bitno je da za ljude poput mene a ima nas bar 300 hiljada niste izdajnik, a gospodina Zlatka ko jebe, gospodine Željko.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Željko Komšić: Kandidirat ću se za člana Predsjedništva BiH
PostPostano: 26 vel 2018, 10:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 pro 2010, 15:32
Postovi: 6233
Lokacija: Izvan sebe
Gospodin zeljko, veliki patrijota.
Sve radi iz cistog patriotrizma, sve samo da spasi jedinstvenu nam tzv. bih.

_________________
Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Željko Komšić: Kandidirat ću se za člana Predsjedništva BiH
PostPostano: 26 vel 2018, 10:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 pro 2010, 15:32
Postovi: 6233
Lokacija: Izvan sebe
Tuzan sam, veoma tuzan zbog raskola na bosnjackoj ljevici.
Ne znam sta da radim od muke. Moram nesto cugnuti.

_________________
Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Željko Komšić: Kandidirat ću se za člana Predsjedništva BiH
PostPostano: 10 ožu 2018, 10:14 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6815
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Željko Komšić ne zaboravlja ni jednog Hrvata pa ni onih 26 u Goraždu !

Komšića čudi Inzkov stav: HDZ želi diskriminaciju, neće to dobiti! Komšića čudi Inzkov stav: HDZ želi diskriminaciju, neće to dobiti! Željko Komšić / Vijesti.ba Čudi me malo takav stav OHR-a i ovakvo Inzkovo mišljenje, a ne znam da li on uopće ima saglasnost od zemalja članica PIC-a za ovakav stav, jer stav koji iznosi Inzko je u potpunosti suprotan onome što je zvanično pravno mišljenje OHR-a po apelaciji Bože Ljubića, a koje Ustavni sud, nažalost nikada nije htio uzeti u razmatranje, kazao je za Vijesti.ba predsjednik Demokratske fronte Željko Komšić.
Prema pisanju Večernjeg lista Visoki predstavnik u BiH otkrio je juče u Bruxellesu, na sastanku neformalne skupine "Prijatelji BiH" u Evropskom parlamentu, kako je njegov Ured predložio strankama u BiH dva rješenja za reformu Izbornog zakonodavstva.

U razgovoru za isti list Inzko je otkrio od čega se sastoje ta dva prijedloga.

- Prije svega čudi me malo takav stav OHR-a i ovakvo Inzkovo mišljenje, a ne znam da li on uopće ima saglasnost od zemalja članica PIC-a za ovakav stav, što je prva stvar, kazao je za Vijesti.ba predsjednik Demokratske fronte Željko Komšić.

Druga stvar, navodi Komšić, stav koji iznosi Inzko je u potpunosti suprotan onome što je zvanično pravno mišljenje OHR-a po apelaciji Bože Ljubića, a koje Ustavni sud, nažalost nikada nije htio uzeti u razmatranje.

"Tako da mi tu nešto jednostavno nije usklađeno. Mislim da bi samog Inzka trebalo pitati, je li tačno da je on to rekao. Zato što rješenja koja je navodno Inzko iznio su u dubokoj suprotnosti sa ustavnim sistemom Bosne i Hercegovine, Federacije BiH i u dubokoj suprotnosti sa onim što su međunarodne obaveze Bosne i Hercegovine po pitanju provođenja presuda Evropskog suda za ljudska prava!, smatra Komšić.

Ako je to već tako, dodaje Komšić, onda su ta rješenja diskriminirajuća.

"Vidim da se tamo navodi da u Goraždu živi dvadeset i pet Hrvata i oni ne mogu biti izabrani u Dom naroda. Sama ta rečenica govori da je riječ o diskriminaciji. Zašto ne mogu biti izabrani? Ne možete nekome ukidati pravo a nekoga stavljati u preferirani položaj, samo zato što živi u kantonu gdje živi više Hrvata", kazao je Komšić.

Komšić je komentarišući HDZ-ovo insistiranje da se pitanje izbora delegata u Dom naroda i izbora članova Predsjedništva, premda u međunarodnoj zajednici smatraju da se izbor delegata u Dom naroda može riješiti sada i na jednostavniji način, kazao da HDZ neće dobiti ono što traži za Dom naroda ma koliko zahtjeve proširivao na izbor članova Predsjedništva.

"Nije stvar u tome šta traži HDZ, nego je stvar u tome što je to duboko diskriminirajuće, po Hrvate prije svega. Neće to dobiti! Odnosno, može dobiti jedino ako SDA pristane na to što HDZ traži, jer bi tada imali dovoljno ruku u državnom pa da izglasaju takvu vrstu zakona, mada je i to upitno jer ne znamo ko sve čini klub SDA u državnom Parlamentu. Dakle, nema ni teoretske šanse", naglašava Komšić.

Dodaje da to što je Inzko rekao, treba dodatno provjeriti, ali ako je tačno ono što je navedeno, onda se Inzko sudara sa mišljenjem svojih pravnih stručnjaka iz OHR-a. Tako da je to jako čudno - kazao je Komšić.

On je kazao da je onakva vrsta prijedloga slična prijedlozima koji su se pojavljivali tokom posljednih razgovora predstavnika političkih stranaka pod okriljem šefa Delegacije EU u BiH.

"Slični su to prijedlozi, s tim što se sad pojavljuje novi detalj sa uvođenjem nekog elektorskog sistema, ali ovi prijedlozi su već bili na stolu", zaključio je Komšić.

N.H

(Vijesti.ba)

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Željko Komšić: Kandidirat ću se za člana Predsjedništva BiH
PostPostano: 10 ožu 2018, 12:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
I pored 25 Hrvata iz Goražda muslimanija nije mogla nego biti bezobrazna i 2 muslimana uvalila na te funkcije.
I oni sad, pazi ti to, od nas svih očekuju da izbrišemo memoriju iz mozga i zaboravimo što je bilo prije 3 dana. To ostavljamo za one koji vise po džamijama.

Što se tiče Inzka i ostalih zapadnjaka....evo vam magični ćevap koji briše pamćenje....vi ne vidite što mi radimo....vi ne vidite ništa....ćevap fercera.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Željko Komšić: Kandidirat ću se za člana Predsjedništva BiH
PostPostano: 25 ožu 2018, 09:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Komšić Boško Buha, Valter brani Mostar.

Citat:
ČOVIĆ O RETORICI “MITRALJESCA” KOMŠIĆA: Ni jedna bolest nije zdrava

ožu 24, 2018

-Ni jedna bolest nije zdrava, tim je riječima hrvatski član Predsjedništva BiH dr. Dragan Čović okarakterizirao izjavu Željka Komšića, lidera DF-a da je on “mitraljez okrenuo prema Mostaru”.

-Davno je prošlo vrijeme kada su se mitraljezi okretali prema Mostaru. Ja bih rekao da ni jedna bolest nije zdrava, kazao je Čović, gostujući u sinoćnjem Dnevniku Naše tv, upitan kako komentra izjavu Željka Komšića da on ni mrtav neće odustati od kandidature za hrvatskog člana Predsjedništva BiH i da je “mitraljez okrenuo prema Mostaru”.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Željko Komšić: Kandidirat ću se za člana Predsjedništva BiH
PostPostano: 26 ožu 2018, 20:34 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6815
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
PatriJote "ove zemlje" bi se po prvi put mogli da nađu u manjini istovremeno i u Predsjedništvu i u Savjetu ministara što je po njih vrlo frustrirajuće.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Željko Komšić: Kandidirat ću se za člana Predsjedništva BiH
PostPostano: 18 vel 2019, 15:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
novovrijeme je napisao/la:
Amiđa je napisao/la:
Dobro je sto ljudi ne prodavaju. Neka stoji. U inat, pa crknuli taman.


Prodaju prodaju. Pogledaj video.
Vec je napravljeno na desetine zgrada tu.
Na proljece ce biti jos.
A tek kad se uvede dodatno oporezivanje ima da prodaju upola cijene.
Pa nismo mi Hrvati da vas milujemo nego odmah u kost pa kmeci Incku.


Jest da je offtopic al podsjeti me jedna danasnje kme vijest o masovnom rusenju muslimanskih kuca u BL na Hamiđu i njegovu priču kako Muslimani nikad neće prodati imovinu u BL blablabla
Kao sto rekoh. Muslimanske kuce - sad je vidis sad je ne vidis.

slika

slika

Umorili se... :zubati

slika

Ode i ova

slika

Pa onda ode niz muslimanskih kućaraka

slika

Mujina kuća zarasla u sevdah

slika

Bila kuca - sad livada

slika

slika

Hamiđa ubuduće slusaj pametnije od sebe. :thumbup

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Željko Komšić: Kandidirat ću se za člana Predsjedništva BiH
PostPostano: 18 vel 2019, 15:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Pametno od muslimana. Bolje da prodaju i nešto zarade. Jer će svakako prodati kad ne bude ništa vrijedilo. Jebeš patriJotizam.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Željko Komšić: Kandidirat ću se za člana Predsjedništva BiH
PostPostano: 18 vel 2019, 15:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Zašto imaju urge naglašavati "bosanska kuća" ? To neki kodni jezik za "muslimanska kuća", "allahovo dobro".

Ali pazi kako se žale da im kuće u toj jednoj ulici dobile susjede. Ne misle se vraćati iz Skandinavije i opet su toliko prokleti da i za prazne kuće žele veliku begovsku širinu. Intima i mir samo za muslimane vlasnike, koji se više nikad tu neće vratiti. Kad dođu na odmor ne žele oko sebe da gledaju Vlahe, četnike i genocidaše. Onda nek kupe kuću u Turskoj.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Željko Komšić: Kandidirat ću se za člana Predsjedništva BiH
PostPostano: 18 vel 2019, 16:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Muslimani se naježe kad vide nešta novo, moderno, uredno. Znaju samo po takvim ruševinama živiti. I u pravu su, to je Bosna, takve su njihove kasabe.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Željko Komšić: Kandidirat ću se za člana Predsjedništva BiH
PostPostano: 18 vel 2019, 17:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Šalu na stranu. Većinu tih starih objekata treba srušiti. Opasnost po život. I tako ruševne naružavaju grad.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Željko Komšić: Kandidirat ću se za člana Predsjedništva BiH
PostPostano: 18 vel 2019, 17:49 
Offline

Pridružen/a: 29 sij 2019, 01:17
Postovi: 248
Ovako kako su Banjaluku etnicki od Bosnjaka ocistili, "ocistili" su je i od Hrvata.

No, ko jebe zrtve kad je i zaljenje za istim samo sredstvo.

A sad hajd raspali o Grabovici..ili Krizancevu selu..veoma si uvjerljiv, vjerodostojan i iskren...

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=DEdGlJj0lzM&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0PMGlwioTpjOOXJ-rp5PUQ7wPsNsXnMw5e_xx0gn5i_X8kacNwK67Pu7g


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Željko Komšić: Kandidirat ću se za člana Predsjedništva BiH
PostPostano: 18 vel 2019, 17:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ne budite mahalaši i platite da se kuće obnove. Šta vam ja tu mogu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Željko Komšić: Kandidirat ću se za člana Predsjedništva BiH
PostPostano: 18 vel 2019, 17:51 
Offline

Pridružen/a: 29 sij 2019, 01:17
Postovi: 248
U normalnim drzavama se drzava brine o kulturnom naslijedstvu.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=DEdGlJj0lzM&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0PMGlwioTpjOOXJ-rp5PUQ7wPsNsXnMw5e_xx0gn5i_X8kacNwK67Pu7g


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Željko Komšić: Kandidirat ću se za člana Predsjedništva BiH
PostPostano: 18 vel 2019, 17:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Da vam Srbi plaćaju obnovu ruševnih kuća. Prošla su vremena Turaka i Osmanlija. Nek vam Sarajevo plati. Pišite im molbe.

Inače za normalne forumaše info. Radi se o kućama koje su muslimani prodali i uzeli novac za to. Pa, ko ih jebe jednostavno.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Željko Komšić: Kandidirat ću se za člana Predsjedništva BiH
PostPostano: 18 vel 2019, 17:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
sorosh je napisao/la:
Ovako kako su Banjaluku etnicki od Bosnjaka ocistili, "ocistili" su je i od Hrvata.

No, ko jebe zrtve kad je i zaljenje za istim samo sredstvo.

A sad hajd raspali o Grabovici..ili Krizancevu selu..veoma si uvjerljiv.


Tačno.
Tako su i nas Hrvati očistili iz Hrvatske i HB.
Isto kao sto ste vi očististili Srbe i Hrvate iz 24%.

Sa razlikom sto ste vi ćistili multietnićno i gradžanski jah ba.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Željko Komšić: Kandidirat ću se za člana Predsjedništva BiH
PostPostano: 18 vel 2019, 17:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35951
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
sorosh je napisao/la:
U normalnim drzavama se drzava brine o kulturnom naslijedstvu.


Pa tko Bakiru i bošnjačkoj eliti brani da obnavljaju bosanske kuće u BL umjesto one na Poljinama?

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Željko Komšić: Kandidirat ću se za člana Predsjedništva BiH
PostPostano: 18 vel 2019, 18:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
sorosh je napisao/la:
U normalnim drzavama se drzava brine o kulturnom naslijedstvu.


Ovo je nekulturno nasljedstvo.
Nema nista kulturno u osmanskoj okupaciji i unošenju orijentalne kulture tamo gdje je nikad nije bilo. To se svugdje u svijetu rusilo nakon oslobodjenja. Jedino je nas ovdje Kralj Petar zajebao. Trebao je porusiti pola tzv. BiH ko sto su porusili pola Srbije nakon poraza Turaka.
Sad mi moramo plaćati rušenje... :thumbdown

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Željko Komšić: Kandidirat ću se za člana Predsjedništva BiH
PostPostano: 18 vel 2019, 18:03 
Offline

Pridružen/a: 29 sij 2019, 01:17
Postovi: 248
novovrijeme je napisao/la:
sorosh je napisao/la:
Ovako kako su Banjaluku etnicki od Bosnjaka ocistili, "ocistili" su je i od Hrvata.

No, ko jebe zrtve kad je i zaljenje za istim samo sredstvo.

A sad hajd raspali o Grabovici..ili Krizancevu selu..veoma si uvjerljiv.


Tačno.
Tako su i nas Hrvati očistili iz Hrvatske i HB.
Isto kao sto ste vi očististili Srbe i Hrvate iz 24%.

Sa razlikom sto ste vi ćistili multietnićno i gradžanski jah ba.


Ma ja, Hrvati i Bosnjaci oznacili medje i krenuli da ciste, uz istovremene upute svojima u "ustaskim" i "dzihadskim" sredinama, da se pokupe i dodju na slobodnu srpsku zemlju.

De ba, kome prodajes muda za bubrege.

Govorim o BiH. Rat u Hrvatskoj je tema za sebe.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=DEdGlJj0lzM&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0PMGlwioTpjOOXJ-rp5PUQ7wPsNsXnMw5e_xx0gn5i_X8kacNwK67Pu7g


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 205 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: aleksije radicevic i 373 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO