HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 16:43.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 157 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: EU integracije - Nova metodologija
PostPostano: 08 vel 2020, 00:41 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
bobanovski je napisao/la:
Ne krivim ja samo ni RH, u Mostaru su poklali Muslimani iz HVO-a Hrvate na spavanju i oni to slave a sve je to bilo 6 mjeseci nakon otvorene agresije u srednjoj Bosni.
Kako moraš biti retardiran da si to dopustiš da ti aktiviraju spavace preko noci i pokolju ti ljude?

1986 to tvoje nema logike, Oluja bi išla ionako iako je bila suprotna sporazumu iz 1991 sa unproforovim zonama. Po tvojoj logici mi nismo bili u ratu sa Srbima u RH.
Oluja bi išla ionako da je Martić pristao na sve i da nismo imali podršku zapada, mogli smo tako rješit i Bugojno ili Mostar.

Kakvi Amerikanci? Srbi su izručili Miloševića 99 zbog sankcija, ne zbog granatiranja mostova. To granatiranje je bilo sprdnja, srpska vojska praktički nije imala nikakve gubitke i najavljivali su granatiranje danima ranije.

Mi i oni smo dva razlicita svijeta sto vjerojatno određuje mjesto prebivalista.Ipak nije isti pogled iz Zagreba i Hercegovine,nit je ikad bio. Na svaku nasu cinjenicu oni odgovaraju nekakvim teorijama bez ikakve osnove ili dokaza a na takav nacin jednostavno dosadi replicirat. Na ovakvo trolanje teme me navelo njihovo ismijavanje sa nekim srbima koji su u daleko boljoj poziciji od nas što je još jedna činjenica...

Nadu u neko bolje sutra mi ulijeva Čovićeva skora posjeta Rusiji sto je veliki plus. Možda ta drzava bude nas glas u nekim međunarodnim institucijama kada bude trebalo jer je naivno oslanjat se samo na Zagreb... :zubati

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EU integracije - Nova metodologija
PostPostano: 08 vel 2020, 00:57 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
weasel je napisao/la:
bobanovski je napisao/la:
Oluja bi išla ionako da je Martić pristao na sve i da nismo imali podršku zapada, mogli smo tako rješit i Bugojno ili Mostar.

Oluje bez podrške zapada nikad ne bi bilo, sve ostalo su naklapanja i wishfull thinking. Amerikanci su htjeli to mirno riješiti s Z4 međutim kad su vidjeli s kakvim budalama imaju posla rekli su Tuđmanu neka bude brzo ( max 7 dana) i neka bude čisto.

Glupost, šta je bila Maslenica i koje smo mi imali sankcije nakon Maslenice?
Šta misliš kako su Britanci i Francuzi gledali na Oluju?
Zašto je Srebrenica unutar Srpske ako je bila UN zona?
Ne pričajte gluposti o tom zapadu, zapad je Srbiju sankcijama dugoročnim slomio a ne nikakvim bombardiranjem, sankcije i kriminal a ne nikakav fantomski zapad. Oluja bi išla ionako da je Martić pristao na sve, naši su samo blefirali..isto vrijedi i za Podunavlje.

Ne postoje nikakvi "dogovori", Unprofor i UN.

Postoji jedino sila i sila odlučuje o svemu, da smo željeli vratiti Bugojno mogli smo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EU integracije - Nova metodologija
PostPostano: 08 vel 2020, 00:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27103
Sve što nema veze s temom redom izbrisati.

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EU integracije - Nova metodologija
PostPostano: 08 vel 2020, 01:01 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Diablo je napisao/la:
bobanovski je napisao/la:
Ne krivim ja samo ni RH, u Mostaru su poklali Muslimani iz HVO-a Hrvate na spavanju i oni to slave a sve je to bilo 6 mjeseci nakon otvorene agresije u srednjoj Bosni.
Kako moraš biti retardiran da si to dopustiš da ti aktiviraju spavace preko noci i pokolju ti ljude?

1986 to tvoje nema logike, Oluja bi išla ionako iako je bila suprotna sporazumu iz 1991 sa unproforovim zonama. Po tvojoj logici mi nismo bili u ratu sa Srbima u RH.
Oluja bi išla ionako da je Martić pristao na sve i da nismo imali podršku zapada, mogli smo tako rješit i Bugojno ili Mostar.

Kakvi Amerikanci? Srbi su izručili Miloševića 99 zbog sankcija, ne zbog granatiranja mostova. To granatiranje je bilo sprdnja, srpska vojska praktički nije imala nikakve gubitke i najavljivali su granatiranje danima ranije.

Mi i oni smo dva razlicita svijeta sto vjerojatno određuje mjesto prebivalista.Ipak nije isti pogled iz Zagreba i Hercegovine,nit je ikad bio. Na svaku nasu cinjenicu oni odgovaraju nekakvim teorijama bez ikakve osnove ili dokaza a na takav nacin jednostavno dosadi replicirat. Na ovakvo trolanje teme me navelo njihovo ismijavanje sa nekim srbima koji su u daleko boljoj poziciji od nas što je još jedna činjenica...

Nadu u neko bolje sutra mi ulijeva Čovićeva skora posjeta Rusiji sto je veliki plus. Možda ta drzava bude nas glas u nekim međunarodnim institucijama kada bude trebalo jer je naivno oslanjat se samo na Zagreb... :zubati

Hercegovina 1993 je bila sramota, pogotovo Mostar i da nije bilo tog gospodina sa tvoje profilne tko zna kako bi sve završilo.

https://www.dnevnik.ba/teme/tko-je-1993 ... trategijom

Ovdje je sve najbolje dokumentirano i to muslimanskim izvorima, sramota je da turisti kad idu u Međugorje idu u istočni Mostar i onda slušaju propagandu o Heliodromu koji nije radio do polovice 5 mjeseca 93, na prste jedne ruke se mogu nabrojiti Muslimani stradali u njemu dok s druge strane preko 11 000 Hrvata je prošlo kroz muslimanske logore i njih 700 stradalo najgorim ritualnim ubojstvima.
O tome nema nikakvog spomena, nikakve "udruge" u Mostaru koja bi to dokumentirala i to nije problem Zagreba.

Treba krenuti prvo od sebe, Muslimani realno imaju najbolji nacionalni plan i program.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EU integracije - Nova metodologija
PostPostano: 08 vel 2020, 05:49 
Offline

Pridružen/a: 27 pro 2019, 23:46
Postovi: 287
novem je napisao/la:
Sve što nema veze s temom redom izbrisati.


Bitno da je meni jučer obrisan jedini odgovor u moru offtopica. Valjda moraš biti forumska maskota poput Vujadina da ti ne obrišu ni jedan od 9000 identičnih postova.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EU integracije - Nova metodologija
PostPostano: 08 vel 2020, 13:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20462
bobanovski je napisao/la:
weasel je napisao/la:
Oluje bez podrške zapada nikad ne bi bilo, sve ostalo su naklapanja i wishfull thinking. Amerikanci su htjeli to mirno riješiti s Z4 međutim kad su vidjeli s kakvim budalama imaju posla rekli su Tuđmanu neka bude brzo ( max 7 dana) i neka bude čisto.

Glupost, šta je bila Maslenica i koje smo mi imali sankcije nakon Maslenice?
Šta misliš kako su Britanci i Francuzi gledali na Oluju?
Zašto je Srebrenica unutar Srpske ako je bila UN zona?
Ne pričajte gluposti o tom zapadu, zapad je Srbiju sankcijama dugoročnim slomio a ne nikakvim bombardiranjem, sankcije i kriminal a ne nikakav fantomski zapad. Oluja bi išla ionako da je Martić pristao na sve, naši su samo blefirali..isto vrijedi i za Podunavlje.

Ne postoje nikakvi "dogovori", Unprofor i UN.

Postoji jedino sila i sila odlučuje o svemu, da smo željeli vratiti Bugojno mogli smo

Maslenica je opercija ograničena dosega i trajanja, Oluja je sto puta veća i važnija, i to dvoje nije ni blizu isto. Misli šta hoćeš ali da Amerikanci nisu dali dozvolu za Oluju još bi sad imali pregovore s krajinskim Srbima.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EU integracije - Nova metodologija
PostPostano: 09 vel 2020, 13:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
@Diablo i @bobanovski upravo vi pravite teorije o tome kako se moglo ovo moglo ono a činjenice od prije 30 godina koje vam ja iznosim govore suprotno.

Najbolje je državu okrivit, i to baš matičnu državu zbog kojeg imamo i to što imamo u BiH.

I to što imamo nije posljedica poraza nego pobjede, mi smo ustvari pobjedili u H-M sukobu uzimajući u obzir da je njih bilo 4-5 puta više, a oprema ista i kod njih i kod nas.

Dalje šta se dešavalo nije za krivit nas nego Račana i OHR. Bogu hvala pa Muslimani nisu znali to iskoristiti pa sad imamo veliku šansu vratiti se na početak, ako ne i na bolje.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 157 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: crni_bombarder, hoblatopla, iprodano, Nakba, Patriota, Robbie MO, Tomba17 i 281 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO