HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 17:19.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 194 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Evolucija vaših političkih stavova o BiH u zadnjih 10 godina
PostPostano: 15 sij 2021, 04:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Bump za novije forumaše, izjasnite se.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Evolucija vaših političkih stavova o BiH u zadnjih 10 godina
PostPostano: 15 sij 2021, 06:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2020, 15:35
Postovi: 1538
Ja imam iste stavove vec 20ak godina. Ali u zadnjih 3 godine sam se iznenadio da su Muslimani toliko radikalni. Da otvoreno govore i ne skrivaju planove da politicki i bioloski uniste bh Hrvate. Mislio sam eto kako vrijeme ide postajati ce civilizirani. Ali izgleda da je islo sve suprotno od toga. U biti mislio sam mozda kod njih ima onih koji se zalazu za nekakvu BIH od 3 ravnopravna naroda. Ali izgleda mi da nema nikoga. Da prevladavaju kod njih genocidne namjere i ideje. I da svi pusu u isti rog. Od politicara, raznih novinara, tkz "intelekutalaca" i raznih medijskih licnosti. Tu sam se prevario. Moji stavovi vec 20ak godina su da se hrvatski dijelovi BIH trebaju pripojiti RH. Ili da BIH bude uredjena od 3 republike, ako drugacije ne moze. Ova nepravda sa FBIH i RS mi smeta odavno.
U biti drago mi je sto su krenuli otovrenih karata igrati. Drago mi je i zelim da budu svi kompletno sto vise radikalizirani, nepristojni, agresivni i maloumni. Jer time stete sami sebi. Sebi kopaju jamu. I da to napokon MZ percipira i shvati da gura nesto sto je nemoguce. I da drzi stranu fasistima. Isto tako i da konacno hrvatski narod u RH progleda da vidi sa kime u BIH nas narod ima posla. Pogotovo je problem ova mlaka, nezainteresirana politika RH u vezi BIH. Kao da se radi o Novom Zelandu, a ne o teritoriji koja je povijesno hrvatska. Ali nadam se da se to polako mijenja. Nakon raznih nakaza tipa Mesic, Josipovic nadam se da nam dolaze bolji dani. A sto se tice Muslimana i njihove agresije... treba im zadati snazan udarac. Konacno bi se sa njima morali do kraja obracunati. Tu nesmije biti milosti. Politika RH mora biti takva da ih ukopa jednom za svagda. Krenuli su otvoreno prijeteci da ce unistiti hrvatski narod i da im je to cilj. Mislim da nakon toga ne treba vise gajiti iluzije i popustati im ko maljoj djeci. RH se treba postaviti cvrsto i zaplitati im noge gdje god stigne. To su svojom bezobraznoscu, zlocom zasluzili. Treba sve napraviti i pomoci im da skroz propadnu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Evolucija vaših političkih stavova o BiH u zadnjih 10 godina
PostPostano: 15 sij 2021, 07:53 
Offline

Pridružen/a: 28 srp 2020, 18:32
Postovi: 890
Nekadašnji Dodrinaš, sada sam realniji, iako sam i danas za to da Herceg-Bosna bude veća nego što je izvorno bila. Ne bih imao ništa protiv da USK budu sastav Herceg-Bosne i da pokušamo tamošnje muslimane integrirati.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Evolucija vaših političkih stavova o BiH u zadnjih 10 godina
PostPostano: 15 sij 2021, 11:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 pro 2020, 02:45
Postovi: 210
Došao na forum tamo krajem 2012. upoznavši se sa stanjem Hrvata u BiH, takoreći se "odperecio" :zubati

I tada, i dan danas sam zagovaratelj mirne podjele države prema onome što je tko držao u vrijeme Daytona, uz eventualnu razmjenu teritorija na ponekim mjestima.
Diskontinuitet i dalje smatram problematičnom stavkom iz ekonomske i demografske perspektive, zbog nepostojanja, odnosno gubitka zaleđa.

Veseli me značajnija, svjetlosnim godinama veća pažnja kako od strane RH politike, tako i medija u odnosu na ranija vremena.
Rastužuje me poprilična inertnost hrvatske, HB politike, poglavito one same perjanice, HDZ BiH (najbolji primjer toga su ovi izbori u Mostaru).

_________________
Prvo sapun, onda parfem.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Evolucija vaših političkih stavova o BiH u zadnjih 10 godina
PostPostano: 15 sij 2021, 12:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Svi smo mi prije jedno 10-tak, 15 godina imali dodrinaške stavove. To je u to vrijeme bilo in u Hrvatskoj.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Evolucija vaših političkih stavova o BiH u zadnjih 10 godina
PostPostano: 15 sij 2021, 12:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 14:42
Postovi: 8241
Lokacija: Na rubu egzistencije
Nisam napredovao pretjerano u nekom spoznajnom smislu.

Bio i ostao đuturm vulgaris.

Ipak, neka svoja opažanja i razmišljanja više nikad ne bih javno napisao i objavio, pa čak niti na forumu. Valja se stidit vlastitih postupaka.

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Evolucija vaših političkih stavova o BiH u zadnjih 10 godina
PostPostano: 15 sij 2021, 13:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2020, 15:23
Postovi: 3325
Ja do prije korone nisam znao za forum i nisam uopće pratio toliko politiku, ali sam izlazio na svake izbore(tu mislim i na izbore u Hrvatskoj), prvenstveno jer su u mom okruženju uglavnom političari i ljudi bliski političarima, tako da nisam imao neko mišljenje o muslimanima, konkretno bili su nepoznanica za mene i uvijek sam imao percepciju da su nebitan i slab narod koji nije vrijedan ni promišljanja, no počevši pratiti malo YT za vrijeme korone počeo sam i ulaziti na Klix i ostale kancerogene portale što me je prisililo da i ja doprinesem promjeni paradigme prvenstveno kod Hrvata koji su onakvi kakav sam ja bio do prije godinu dana, i stvarno sada kad pogledam sebe u prošlosti i prijatelje oko sebe tek vidim koliko mi stvarno ne mislimo o svojoj budućnosti i položaju u BIH, no isto tako stvari se drastično mijenjaju posebno sada u "koroni" i mislim da u budućnosti pro Hrvatska politika u BIH i izvan BIH(prvenstveno u Hrvatskoj) može samo rasti i jačati.

_________________
Dudu "HDZ će pomesti izbore, veća pobjeda nego prije 4 godine." 61>>>>66


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Evolucija vaših političkih stavova o BiH u zadnjih 10 godina
PostPostano: 15 sij 2021, 14:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 vel 2019, 13:20
Postovi: 84
Imao sam jako prirodnu evoluciju stavova u kontekstu općeg stanja društva i svijeta 21. stoljeća. U početku mi Herceg Bosna nije bila niti na kraj pameti niti sam znao išta o Hrvatima preko granice. HVO - što je to? U početku su mi, kao i svakom Perecu, naši domaći Turci bili percipirani u glavi samo kao sekularni i dobroćudni Muje i Hase koji, kao, "nemaju nikakve veze s onim tamo Pakistancima, Sirijcima" i sličnim šljamom ljudske civilizacije."

Ono što sam oduvijek bio je protiv imigracije, znao sam da masovna imigracija bez kontrole uništava svako društvo i dovodi do kriminalne potklase stranaca, getoa, nesigurnosti, mržnje... To je evoluiralo u praktičku opsjednutost sa problemom islama, najkrvavijeg kulta smrti na svijetu koji želi pokoriti i podčiniti sve nevjernike.
Tamo negdje godinu-dvije prije izbjegličke krize 2015. sjećam se da sam uz pomoć onog memea Remove Kebab nekako uvijek završio na pjesmama kao "Mudžahedin" "Mi smo muslimani" i sličnim sranjima koja su mi definitivno upalila alarm u glavi da je 60-ak km od Zagreba država u kojoj glavnu riječ vode sljedbenici Muhameda. Kad je otvarana džamija u Rijeci, sjećam se da sam definitivno bio protiv toga i da sam tad možda prvi put eksplicitno nekome rekao da su "Bošnjaci problem" za našu državu jer donose islam u moju državu koja se uspješno obranila od Turaka 1699.

Ono što me apsolutno "radikaliziralo" do kraja je proučavanje povijesti, najviše čitanje o Turskoj Hrvatskoj, o tome kako je doslovno geografsko srce naše zemlje potpuno očišćeno od Hrvata, kako je naš bivši glavni grad završio u susjednoj "BiH", kako je gotička katedrala u njemu koja i danas postoji dobila minaret i naziv "fethija - osvojena" i shvatio sam kako je samo postojanje nakaradne tvorevine zvane "BiH" najveća moguća uvreda Hrvatskoj i sveopćoj europskoj civilizaciji. Tad sam zaključio da su Hrvati u "BiH" čisto zlato, na predziđu obrane zemlje, čitao sam o HVO-u po prvi put u životu i znao da dok god imam i jedan dah u plućima, raditi ću sve na raspadu nakaradne tvorevine i pripajanju što više moguće teritorija nazad matici Hrvatskoj. :zubati

_________________
https://en.wikipedia.org/wiki/Turkish_Croatia (Uskoro bez Turkish)

Pri morju, pri plavomu morju, kak senja je z kamena grad, tam želje navek mi letiju, tam pak bi se vrnuti rad.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Evolucija vaših političkih stavova o BiH u zadnjih 10 godina
PostPostano: 15 sij 2021, 15:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Od blagog uglavnom neutralnog stava, promijenio sam stav o islamu u BBC-ijevski.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Evolucija vaših političkih stavova o BiH u zadnjih 10 godina
PostPostano: 15 sij 2021, 15:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 15 sij 2021, 15:29
Postovi: 147
Kolicina politickog autizma, bipolarnog poremecaja i sindroma gledanja u vlastiti pupak je off the charts na ovoj temi.

Hrvati stava da treba podijeliti jedinu domovinu Bosnjaka i uciniti njihov zivotni prostor (za koji usput misle da je istorijski hrvatski) bioloski neodrzivim, koji smatraju Bosnjake nebitnim i slabim narodom (ako su uopste narod, cek da pogledaju sta Dobrica Cosic kaze o tome) su iznenadjeni radikaliziranjem Bosnjaka.

Vama Srbi bace petardu u Vukovaru i hocete da premjestate gardijske brigade tamo, pozivate se na NATO Clan 5 i skidate slike Ante Pavelica sa tavana. Kakvu ste reakciju ocekivali?

Da se zagrnemo hrvatskom zastavom i tetoviramo Janicu Kostelic na ruci?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Evolucija vaših političkih stavova o BiH u zadnjih 10 godina
PostPostano: 15 sij 2021, 16:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20867
Thomas Anderson je napisao/la:
Kolicina politickog autizma, bipolarnog poremecaja i sindroma gledanja u vlastiti pupak je off the charts na ovoj temi.

Hrvati stava da treba podijeliti jedinu domovinu Bosnjaka i uciniti njihov zivotni prostor (za koji usput misle da je istorijski hrvatski) bioloski neodrzivim, koji smatraju Bosnjake nebitnim i slabim narodom (ako su uopste narod, cek da pogledaju sta Dobrica Cosic kaze o tome) su iznenadjeni radikaliziranjem Bosnjaka.

Vama Srbi bace petardu u Vukovaru i hocete da premjestate gardijske brigade tamo, pozivate se na NATO Clan 5 i skidate slike Ante Pavelica sa tavana. Kakvu ste reakciju ocekivali?

Da se zagrnemo hrvatskom zastavom i tetoviramo Janicu Kostelic na ruci?

Vi sami najbolje radite na svojoj propasti, s nekad 30k rođenih na uskoro 10 tisuća, Hrvati nisu prstom makli, sve zasluge Živkovića.

Problem BiH će se uskoro demografski rješiti sam od sebe.

_________________
HZD-ovci : Potpisuj Anemija nek je ko Avlija

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Evolucija vaših političkih stavova o BiH u zadnjih 10 godina
PostPostano: 15 sij 2021, 16:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Projiciraš ponašanje Bošnjaka na Hrvate.

BiH je domovina tri naroda. Tri. Hrvata, Srba i Muslimana. Sviđalo se to nekom od ta tri naroda ili ne. To je jedino normalno razmišljanje.

BiH nije vaša babovina i nitko ju ne dijeli, ona jest podijeljena. Možemo se sporiti oko postotka ili 10% miješanih područja ali BiH je podijeljena na tri dijela.

Nikog ne zanima "domovina Bošnjaka" tamo gdje ona je, a to je na 23/24% teritorija BiH. Ono što zanima Hrvate je domovina Hrvata u BiH i Srbe domovina Srba u BiH.

I ništa nije "biološki neodrživo" već ste vi u stanju kolektivne šizofrenije. Živite ondje gdje živite, nitko vas ne ugrožava niti želi ugroziti samo je vama zinula guzica za tuđim. Kao i Srbima 91'. Vi sanjate muslimansku Veliku Srbiju jer vam prirodna domovina Bošnjaka nije dovoljna.

I ako si pratio kronologiju to je da su gotovo svi Hrvati ovdje imali pozitivan ili uglavnom pozitivan stav prema Muslimanima. Vaša radikalizacija i agresija prema Hrvatima u BiH je promijenila stavove. Vi ste problem. Vi ste uzrok. A ne Hrvati. Hrvati su samo htjeli živjeti na svojoj zemlji i imati sva politička i ljudska prava koja im pripadaju. Vi ste im počeli uzimati prava. Vi. Nitko drugi.

100% muslimanska BiH je muslimanska verzija Velike Srbije i ekstremizam sam po sebi.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Evolucija vaših političkih stavova o BiH u zadnjih 10 godina
PostPostano: 15 sij 2021, 16:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 pro 2020, 02:45
Postovi: 210
Thomas Anderson je napisao/la:
Kolicina politickog autizma, bipolarnog poremecaja i sindroma gledanja u vlastiti pupak je off the charts na ovoj temi.

Hrvati stava da treba podijeliti jedinu domovinu Bosnjaka i uciniti njihov zivotni prostor (za koji usput misle da je istorijski hrvatski) bioloski neodrzivim, koji smatraju Bosnjake nebitnim i slabim narodom (ako su uopste narod, cek da pogledaju sta Dobrica Cosic kaze o tome) su iznenadjeni radikaliziranjem Bosnjaka.

Vama Srbi bace petardu u Vukovaru i hocete da premjestate gardijske brigade tamo, pozivate se na NATO Clan 5 i skidate slike Ante Pavelica sa tavana. Kakvu ste reakciju ocekivali?

Da se zagrnemo hrvatskom zastavom i tetoviramo Janicu Kostelic na ruci?


Pitanje...

Kakve vi koristi kao narod imate od pošto-poto držanja Srba i Hrvata u zajedničkoj državi sa vlastitim narodom, kada znate da jednu-jedinu, unitarnu na kompletnom području BiH nikada nećete dobiti, i da na razini BiH nikada nećete moći imati više od 33% vlasti.

Zar nebi radije imali svoju vlastitu bošnjačku, etničku državu gdje bi bili jedini konstitutivan narod i držali 100% vlasti u svojim rukama?
Zar vam to nebi dalo zdraviju društveno-političku sredinu za život, te nekakvu nadu u ekonomski prosperitet.
A ponavljam, tako nešto nikada nećete ostvariti na razini cijele BiH.

Slobodno napiši i svoja opširnija razmišljanja oko ako imaš volje, ali molim te suzdrži se od suludih ideja i zaključaka da će vam Biden ili Erdogan pokloniti 100% vlasti u BiH, potlačiti ili čak etnički počistiti Srbe i Hrvate, ili tako nešto.

_________________
Prvo sapun, onda parfem.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Evolucija vaših političkih stavova o BiH u zadnjih 10 godina
PostPostano: 15 sij 2021, 16:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 15 sij 2021, 15:29
Postovi: 147
Krilnik je napisao/la:
Thomas Anderson je napisao/la:
Kolicina politickog autizma, bipolarnog poremecaja i sindroma gledanja u vlastiti pupak je off the charts na ovoj temi.

Hrvati stava da treba podijeliti jedinu domovinu Bosnjaka i uciniti njihov zivotni prostor (za koji usput misle da je istorijski hrvatski) bioloski neodrzivim, koji smatraju Bosnjake nebitnim i slabim narodom (ako su uopste narod, cek da pogledaju sta Dobrica Cosic kaze o tome) su iznenadjeni radikaliziranjem Bosnjaka.

Vama Srbi bace petardu u Vukovaru i hocete da premjestate gardijske brigade tamo, pozivate se na NATO Clan 5 i skidate slike Ante Pavelica sa tavana. Kakvu ste reakciju ocekivali?

Da se zagrnemo hrvatskom zastavom i tetoviramo Janicu Kostelic na ruci?


Pitanje...

Kakve vi koristi kao narod imate od pošto-poto držanja Srba i Hrvata u zajedničkoj državi sa vlastitim narodom, kada znate da jednu-jedinu, unitarnu na kompletnom području BiH nikada nećete dobiti, i da na razini BiH nikada nećete moći imati više od 33% vlasti.

Zar nebi radije imali svoju vlastitu bošnjačku, etničku državu gdje bi bili jedini konstitutivan narod i držali 100% vlasti u svojim rukama?
Zar vam to nebi dalo zdraviju društveno-političku sredinu za život, te nekakvu nadu u ekonomski prosperitet.
A ponavljam, tako nešto nikada nećete ostvariti na razini cijele BiH.

Slobodno napiši i svoja opširnija razmišljanja oko ako imaš volje, ali molim te suzdrži se od suludih ideja i zaključaka da će vam Biden ili Erdogan pokloniti 100% vlasti u BiH, potlačiti ili čak etnički počistiti Srbe i Hrvate, ili tako nešto.


Takodje je nas politicki autizam ocekivati da ce bilo ko pokloniti Bosnjacima bilo sta.

Teoretski, u unitarnoj i gradjanskoj se moze desiti da Bosnjaci isele i padnu ispod 50% pa Srbi sa Hrvatima krenu preglasavati Bosnjake. Volio bih znati stav svih strana o takvom scenariju. Takodje, sutra da nestanu svi Hrvati i Srbi, Bosnjaci bi sa svojom populacijom dobili neodrzivu zemlju. Da nestanu Bosnjaci slicno. Teritorija za eksploatisanje prirodnih i ljudskih resursa susjednih drzava.

Istinski etnicki tlaciti narode bez jakog i skupog represivnog aparata bi bilo jako tesko. Slobo je to probao na Kosovu. Kako vi zamisljate da bi ta represija tamo gdje imate svoju policiju izgledala u praksi?

Stvaranje bosnjacke drzave bi ukljucivalo prekrajanje unutrasnjih granica kao i granica dvije susjedne drzave, Srbije i Crne Gore. Domino efekat bi dosegao i Makedoniju. Setovanje puno presedana 10x vecih od kosovskog. Takav gubitak zemlje je za Bosnjake neprihvatljiv i na emocionalnom nivou. Srbi luduju zbog Kosova onoliko a znaci im puno manje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Evolucija vaših političkih stavova o BiH u zadnjih 10 godina
PostPostano: 15 sij 2021, 16:48 
Offline

Pridružen/a: 18 pro 2020, 08:01
Postovi: 6589
Lokacija: Srpska Vojvodina
Thomas Anderson je napisao/la:
Stvaranje bosnjacke drzave bi ukljucivalo prekrajanje unutrasnjih granica kao i granica dvije susjedne drzave, Srbije i Crne Gore. Domino efekat bi dosegao i Makedoniju. Setovanje puno presedana 10x vecih od kosovskog. Takav gubitak zemlje je za Bosnjake neprihvatljiv i na emocionalnom nivou. Srbi luduju zbog Kosova onoliko a znaci im puno manje.


Evo nalupa se dva paragrafa, da bi dosao do istog, sto si vec rekao, odnosno tvog pravog unutrasnjeg stava.

Jednostavno, sramota vas je da uzmete vasu drzavu, odnosno koliko vam pripada, i kolko bi realno mogli dobiti, a to je 23% danasnje BiH.

Sramota vas je da ako bi se to desilo, svi bi vas onda zafrkavali posle na Balkanu, i svetu, do kraja zivota.

Ali sta ti vredi ponos, kada ovakvim tempom, gubite i njih, gubite mesto na Balkanu uopsteno, a zavrsavate neki po Zapadu, neki po Anadoliji, kao izbeglice.

Ovako se i dalje mozete qurciti sa tih 23% Republike Bosne, kako ste zavukvli Hriscanima i osnovali Muslimansku drzavu u srcu Evrope. A drugacije mozete dobiti nista, kao sto sam vec rekao.

_________________
Vucic: Srbija najbolji prijatelj Kine u Evropi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Evolucija vaših političkih stavova o BiH u zadnjih 10 godina
PostPostano: 15 sij 2021, 17:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 15 sij 2021, 15:29
Postovi: 147
Jussi je napisao/la:
Thomas Anderson je napisao/la:
Stvaranje bosnjacke drzave bi ukljucivalo prekrajanje unutrasnjih granica kao i granica dvije susjedne drzave, Srbije i Crne Gore. Domino efekat bi dosegao i Makedoniju. Setovanje puno presedana 10x vecih od kosovskog. Takav gubitak zemlje je za Bosnjake neprihvatljiv i na emocionalnom nivou. Srbi luduju zbog Kosova onoliko a znaci im puno manje.


Evo nalupa se dva paragrafa, da bi dosao do istog, sto si vec rekao, odnosno tvog pravog unutrasnjeg stava.

Jednostavno, sramota vas je da uzmete vasu drzavu, odnosno koliko vam pripada, i kolko bi realno mogli dobiti, a to je 23% danasnje BiH.

Sramota vas je da ako bi se to desilo, svi bi vas onda zafrkavali posle na Balkanu, i svetu, do kraja zivota.

Ali sta ti vredi ponos, kada ovakvim tempom, gubite i njih, gubite mesto na Balkanu uopsteno, a zavrsavate neki po Zapadu, neki po Anadoliji, kao izbeglice.

Ovako se i dalje mozete qurciti sa tih 23% Republike Bosne, kako ste zavukvli Hriscanima i osnovali Muslimansku drzavu u srcu Evrope. A drugacije mozete dobiti nista, kao sto sam vec rekao.


Primijetio sam tvoje nadahnute i revnosne upise gdje prezentiras Srbiju kao novu velesilu Balkana drugdje. Kako vam zatvaraju omiljene platforme tako ste se razmilili svuda po internetu.

Da li vas placaju u rubljama ili dinarima? Nosis li Vucicevu, Putinovu ili Xijevu sliku u novcaniku? Smeta li ti sto Srbi iz RS potiho navijaju da Srbija konacno prizna Kosovo?

I reci mi koji je smijer kratanja Srba, ka RS ili od RS? Ustvari ne zanima me sta ces reci, svakako citate skriptu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Evolucija vaših političkih stavova o BiH u zadnjih 10 godina
PostPostano: 15 sij 2021, 17:10 
Offline

Pridružen/a: 18 pro 2020, 08:01
Postovi: 6589
Lokacija: Srpska Vojvodina
Thomas Anderson je napisao/la:
Jussi je napisao/la:

Evo nalupa se dva paragrafa, da bi dosao do istog, sto si vec rekao, odnosno tvog pravog unutrasnjeg stava.

Jednostavno, sramota vas je da uzmete vasu drzavu, odnosno koliko vam pripada, i kolko bi realno mogli dobiti, a to je 23% danasnje BiH.

Sramota vas je da ako bi se to desilo, svi bi vas onda zafrkavali posle na Balkanu, i svetu, do kraja zivota.

Ali sta ti vredi ponos, kada ovakvim tempom, gubite i njih, gubite mesto na Balkanu uopsteno, a zavrsavate neki po Zapadu, neki po Anadoliji, kao izbeglice.

Ovako se i dalje mozete qurciti sa tih 23% Republike Bosne, kako ste zavukvli Hriscanima i osnovali Muslimansku drzavu u srcu Evrope. A drugacije mozete dobiti nista, kao sto sam vec rekao.


Primijetio sam tvoje nadahnute i revnosne upise gdje prezentiras Srbiju kao novu velesilu Balkana drugdje. Kako vam zatvaraju omiljene platforme tako ste se razmilili svuda po internetu.

Da li vas placaju u rubljama ili dinarima? Nosis li Vucicevu, Putinovu ili Xijevu sliku u novcaniku? Smeta li ti sto Srbi iz RS potiho navijaju da Srbija konacno prizna Kosovo?

I reci mi koji je smijer kratanja Srba, ka RS ili od RS? Ustvari ne zanima me sta ces reci, svakako citate skriptu.


Kosovo je prica za sebe, a BiH, odnosno RS, ce se pre resiti nego Kosovo, ipak ste vi daleko slabiji igraci od Albanaca, niti imate Americku vojnu bazu, niti ste taj kalibar.

_________________
Vucic: Srbija najbolji prijatelj Kine u Evropi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Evolucija vaših političkih stavova o BiH u zadnjih 10 godina
PostPostano: 15 sij 2021, 17:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Na 70% teritorija se respektiraju samo srpske i hrvatske zastave. Što nam Mujaga o tome može reći ?

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Evolucija vaših političkih stavova o BiH u zadnjih 10 godina
PostPostano: 15 sij 2021, 17:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 15 sij 2021, 15:29
Postovi: 147
BBC je napisao/la:
Na 70% teritorija se respektiraju samo srpske i hrvatske zastave. Što nam Mujaga o tome može reći ?


Jesi li ti za neku diskusiju ili gadjanje blatom?

Napisao sam u prvom postu odakle zaostravanje stavova Bosnjaka. Vi spinujete kao da je to nastalo u vakuumu.

Rekao sam da je takav stav bipolaran. Depresivno manican. Jer ide od potpune etnicke represije Bosnjaka nad Hrvatima, do trijumfalizma i potpune dominacije Hrvata.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Evolucija vaših političkih stavova o BiH u zadnjih 10 godina
PostPostano: 15 sij 2021, 17:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 15 sij 2021, 15:29
Postovi: 147
Jussi je napisao/la:
Thomas Anderson je napisao/la:

Primijetio sam tvoje nadahnute i revnosne upise gdje prezentiras Srbiju kao novu velesilu Balkana drugdje. Kako vam zatvaraju omiljene platforme tako ste se razmilili svuda po internetu.

Da li vas placaju u rubljama ili dinarima? Nosis li Vucicevu, Putinovu ili Xijevu sliku u novcaniku? Smeta li ti sto Srbi iz RS potiho navijaju da Srbija konacno prizna Kosovo?

I reci mi koji je smijer kratanja Srba, ka RS ili od RS? Ustvari ne zanima me sta ces reci, svakako citate skriptu.


Kosovo je prica za sebe, a BiH, odnosno RS, ce se pre resiti nego Kosovo, ipak ste vi daleko slabiji igraci od Albanaca, niti imate Americku vojnu bazu, niti ste taj kalibar.


BiH ce uci u NATO, sta ce biti sa Kosovom ne znam. Makedonija -> Crna Gora -> BiH. Bilo je otpora ali je islo. Od istoka ka zapadu.

Tu je kraj price o otcjepljenju RSa. Kakvo ce biti novo unutrasnje uredjeje BiH isto ne znam.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Evolucija vaših političkih stavova o BiH u zadnjih 10 godina
PostPostano: 15 sij 2021, 17:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Malo te kronologija zeza. Prvo su Muslimani zaoštrili stavove, a promjena stavova Hrvata prema vama je došla kao posljedica toga.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Evolucija vaših političkih stavova o BiH u zadnjih 10 godina
PostPostano: 15 sij 2021, 17:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 15 sij 2021, 15:29
Postovi: 147
Reconquista je napisao/la:
Malo te kronologija zeza. Prvo su Muslimani zaoštrili stavove, a promjena stavova Hrvata prema vama je došla kao posljedica toga.


Sta je bio okidac?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Evolucija vaših političkih stavova o BiH u zadnjih 10 godina
PostPostano: 15 sij 2021, 17:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Trolaš temu. U genima vam je da ste glupi kao ***.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Evolucija vaših političkih stavova o BiH u zadnjih 10 godina
PostPostano: 15 sij 2021, 17:31 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30494
Thomas Anderson je napisao/la:
Kolicina politickog autizma, bipolarnog poremecaja i sindroma gledanja u vlastiti pupak je off the charts na ovoj temi.

Hrvati stava da treba podijeliti jedinu domovinu Bosnjaka i uciniti njihov zivotni prostor (za koji usput misle da je istorijski hrvatski) bioloski neodrzivim, koji smatraju Bosnjake nebitnim i slabim narodom (ako su uopste narod, cek da pogledaju sta Dobrica Cosic kaze o tome) su iznenadjeni radikaliziranjem Bosnjaka.

Vama Srbi bace petardu u Vukovaru i hocete da premjestate gardijske brigade tamo, pozivate se na NATO Clan 5 i skidate slike Ante Pavelica sa tavana. Kakvu ste reakciju ocekivali?

Da se zagrnemo hrvatskom zastavom i tetoviramo Janicu Kostelic na ruci?


Tko ste to vi, ne kontam?

U vezi muslimana, sa njima je razgovor suvišan. Ja stvarno ne znam o čemu bi mi više mogli razgovarati kad je sve jasno. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Evolucija vaših političkih stavova o BiH u zadnjih 10 godina
PostPostano: 15 sij 2021, 17:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 15 sij 2021, 15:29
Postovi: 147
BBC je napisao/la:
Trolaš temu. U genima vam je da ste glupi kao ***.


Trolam temu gdje ti pises po jednu liniju a ja paragrafe teksta. Pa eto demonstriraj svoju genetsku superiornost pa napisi nesto na zadatu temu. Daj neki citat, link.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 194 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Eminencija, Eradicator, Fredericktown, iprodano, Jean Luc Picard, Majestic-12 [Bot], mrnjav, Naša Kvačica, Rika sv Vida, Tomba17, zet i 488 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO