HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 15:19.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 66 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Federacija Bosnjaka i Srba?
PostPostano: 13 lip 2009, 23:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 lip 2009, 12:02
Postovi: 122
Naša Kvačica je napisao/la:
Mujo Mujic je napisao/la:
U slucaju Hr + HB, Hrvati (ukupno) ne bi dobili nista sto vec nemaju, tj. Hrvatska bi dobila zapadnu Hercegovinu i 250000 Hrvata sto je na velicinu Hrvatske i 4500000 Hrvata nebitno.

S druge strane Srbi bi dobili Sr + RS + CG + Bos. Hrvatski geopoliticki uticaj na BiH bi bio ugasen i BiH bi dosla u zonu srpskog geopolitickog uticaja kao i CG.


Ne bih htio smetati, ali obzirom da je sada popodne, ne bi li trebao staviti neki srpski avatar? To će ti povećati šanse u dogovaranju. ;)


Jok, vidish, cim i Srbi podrzavaju ovaj moj avatar, nesto je tu sumnjivo... :-ujko


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Federacija Bosnjaka i Srba?
PostPostano: 14 lip 2009, 01:08 
Offline

Pridružen/a: 05 svi 2009, 19:46
Postovi: 1701
Lokacija: Tamo gdje viori crven-bijeli plavi!
Kakve federacije više,koljemo se od davnina,svaku generaciju zakači rat,a ako je netko baksuz možda ga zakače i dva!

Ja sanjam dan kada će se HB priključit RH,jer svaka ptica svome jatu leti,pa tako i ja!Ne treba mi HB u sastavu biH,ili neovisna jer time ništa ne postižemo,jedina isparavna mogućnost je pripojenje matičnoj državi!Dosta je tog dijeljenja na Hrvate i BIH Hrvate,SVI SMO HRVATI!!

Da ne idem s teme,federacije između 3 zaraćena "brata" ne mogu bit moguće,jer kad opet zarati,onda će se opet "braća" međusobno klat!

BiH Hrvate pripojit HR,a srbi i bosnjani - eto ih tamo!

Edit: Srbi iz RS-a nek idu Srbiji,a lijabe nek se priključe Turcima i stvar riješena!

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Federacija Bosnjaka i Srba?
PostPostano: 14 lip 2009, 08:32 
Offline

Pridružen/a: 06 svi 2009, 14:26
Postovi: 449
Nije nikakva tajna da bi bosnje najradije u federaciju sa Srbima, Beograd im je tiha patnja, uostalom Zulfikarpasic i Filpovic su zagovarali dogovor Srba i tada Muslimana, medjutim imaju jedan problem, Srbi muslimane ne mogu ocima gledati.

Sto neko rece, i u pravu je, Srbi rastu uz desetarac o lojavim muslimanima koje je potrebno malo "prorijediti", nesto vratiti na "pradedovsku veru" a ostale sto pobiti sto u Anadoliju potjerati. Njegos im je biblija

Kako smrde ove Muslimani,…
Kad blizu njih sjedim u skupstinu,
ja nos drzim svagda u rukama;
da ne drzim, bih se izbljuvao,
pa sam stoga na kraj i uteka,
e blizu njih ne bih osvanuo.
Evo vidis kako smo daleko, i
opeta ona teska vonja
od nekrsti ovdje zaudara…

Pa im je ideja o suradnji sa Srbima uvijek bila neostvariva. Osim ako se ne vrate na veru pradedovu, pa Mujo, skidaj kandilo i ikonu Svetog Vasilija sa tavana, ako hoces da ideja zazivi :-zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Federacija Bosnjaka i Srba?
PostPostano: 14 lip 2009, 09:14 
Offline

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:32
Postovi: 11675
Lokacija: Varta drzava
Mujo Mujic je napisao/la:
Aztec je napisao/la:
Iiiiii, nastade de li, barem ovdje na forumu taj "historijski" srpsko-bosnjacki sporazum. :-basket


Pa taj sporazum ti je nastao jos 1991. medjutim njegova implementacija je bila stopirana.

Tako da se plan nalazi u ladici i samo ceka aktivaciju... :-oleole


Sto je stopiran, mozda zato sto su se Srbi malo previse zaigrali ili?

_________________
Prvo i najbitnije!!! Kupuj Janu, i kupi je u Konzumu!!!
Život je tvoje igralište
Pretpostavka je majka svih zajeba
Svi mi prdimo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Federacija Bosnjaka i Srba?
PostPostano: 14 lip 2009, 10:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 lip 2009, 12:02
Postovi: 122
Aztec je napisao/la:
Mujo Mujic je napisao/la:
Sto je stopiran, mozda zato sto su se Srbi malo previse zaigrali ili?


Plan je stopiran u korist drugog plana tj. Srbi su planirali da rijese Bosnjake za 3 sedmice, pa su zaglavili u bosanskom zivom blatu 4 godine. Sve ostalo sto se desavalo je indirektna posljedica toga, i RSK, i CG, i Kosovo.

Jer da su Bosnjaci kapitulirali, danas bi postojala Velika Srbija na liniji KKV (iliti Srbija sa svojim vazalnim pokrajinama).

Ocigledno je da je plan kreiranja Velike Srbije oruzjem propao i to je jasno svima, pa i samim Srbima. Medjutim, plan kreiranja Velike Srbije drugim sredstvima je jos uvijek moguce realizirati - dovoljno je samo da Srbi dobiju za saveznika Bosnjake i imaju Veliku Srbiju.

Eh sada, tu se postavlja pitanje americke podrske Bosnjacima. Vjerojatno se Bosnjaci koriste kao topovsko meso da bi i Hrvatska i Srbija ostali mali zalogaji koji u buducnosti nece biti nikakav problem velikim igracima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Federacija Bosnjaka i Srba?
PostPostano: 14 lip 2009, 10:19 
Offline

Pridružen/a: 06 svi 2009, 14:26
Postovi: 449
Ovo su nova saznanja, da nije bilo Bosnjaka, Srbi bi lagano izasli na liniju K-K-V :-zubati

Sudbina Velike Srbije ovisi o Bosnjacima :-zubati

Rekoh ja, ovo se sve vise pretvara u ex yu sprdacinu sa onog foruma.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Federacija Bosnjaka i Srba?
PostPostano: 14 lip 2009, 10:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 lip 2009, 12:02
Postovi: 122
vanjushka je napisao/la:
Ovo su nova saznanja, da nije bilo Bosnjaka, Srbi bi lagano izasli na liniju K-K-V :-zubati

Sudbina Velike Srbije ovisi o Bosnjacima :-zubati

Rekoh ja, ovo se sve vise pretvara u ex yu sprdacinu sa onog foruma.


Pa znas da je djeneral reko, da mu je muslimanska pjesadija i srpska artiljerija, jos u ljeto '92 bi bio u Trstu. :-kava

A kako biste vi izveli Oluju da vam je 6 korpusa srpske vojske i 7 korpusa bosnjacke vojske bilo na crtama RSK?

Olujali bi ovako :-evotigana nego bi bilo ko 1918. i 1945. - fataj se tabane sto prije, do granice s Austrijom... :-oleole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Federacija Bosnjaka i Srba?
PostPostano: 14 lip 2009, 10:34 
Offline

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:32
Postovi: 11675
Lokacija: Varta drzava
O my God, :-klanjam , you Bosnjaks are so zajebani :-klanjam and you have saved Croats and Croatia from death :-klanjam and we need to thank you for that, we need to be thankful for the reast of our's lives :-klanjam

_________________
Prvo i najbitnije!!! Kupuj Janu, i kupi je u Konzumu!!!
Život je tvoje igralište
Pretpostavka je majka svih zajeba
Svi mi prdimo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Federacija Bosnjaka i Srba?
PostPostano: 14 lip 2009, 10:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
Mujo Mujic je napisao/la:
vanjushka je napisao/la:
Ovo su nova saznanja, da nije bilo Bosnjaka, Srbi bi lagano izasli na liniju K-K-V :-zubati

Sudbina Velike Srbije ovisi o Bosnjacima :-zubati

Rekoh ja, ovo se sve vise pretvara u ex yu sprdacinu sa onog foruma.


Pa znas da je djeneral reko, da mu je muslimanska pjesadija i srpska artiljerija, jos u ljeto '92 bi bio u Trstu. :-kava

A kako biste vi izveli Oluju da vam je 6 korpusa srpske vojske i 7 korpusa bosnjacke vojske bilo na crtama RSK?

Olujali bi ovako :-evotigana nego bi bilo ko 1918. i 1945. - fataj se tabane sto prije, do granice s Austrijom... :-oleole


Mujice, kome se ti ovde preporučuješ kao saveznik: Srbima ili Hrvatima?

Što se tiče federalisanja, mislim da su Srbi toliko umorni od toga da bi teško hteli i sa Crnogorcima u federaciju. Prisajedinjenje može, ali federacija i ne treba baš.

Savez sa vama, omogućio bi vam ovladavanje celom federacijom. Ali šta Srbi imaju od toga?

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Federacija Bosnjaka i Srba?
PostPostano: 14 lip 2009, 11:09 
Offline

Pridružen/a: 06 svi 2009, 14:26
Postovi: 449
Ma nema sta, zajebana vam je pjesadija opasno, posebno ona uz Drinu.

Ide vama ta mitologija, realno i jeste za federaciju sa svjetskim prvacima u mitologiji.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Federacija Bosnjaka i Srba?
PostPostano: 14 lip 2009, 11:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 lip 2009, 12:02
Postovi: 122
aleksije radicevic je napisao/la:
Mujo Mujic je napisao/la:

Pa znas da je djeneral reko, da mu je muslimanska pjesadija i srpska artiljerija, jos u ljeto '92 bi bio u Trstu. :-kava

A kako biste vi izveli Oluju da vam je 6 korpusa srpske vojske i 7 korpusa bosnjacke vojske bilo na crtama RSK?

Olujali bi ovako :-evotigana nego bi bilo ko 1918. i 1945. - fataj se tabane sto prije, do granice s Austrijom... :-oleole


Mujice, kome se ti ovde preporučuješ kao saveznik: Srbima ili Hrvatima?

Što se tiče federalisanja, mislim da su Srbi toliko umorni od toga da bi teško hteli i sa Crnogorcima u federaciju. Prisajedinjenje može, ali federacija i ne treba baš.

Savez sa vama, omogućio bi vam ovladavanje celom federacijom. Ali šta Srbi imaju od toga?


Oooo pa gdje si brate Alexije... :-zubati

Ne preporucujem se ja nikom, vec gledam svoj interes, isto kao sto i Hrvati i Bosnjaci i Srbi gledaju svoj interes - jel posteno? :-zivio

Federaliziranje je sirok pojam: EU je jedna vrst federacije, Benelux je jedna vrsta federacije, NATO, SSSR, Nesvrstani, SFRJ, OEC, itd. itd. a svi imaju neku vrstu zajednickog nastupa radi ostvarivanja vlastitih interesa.

Omogucio bi nam svima prije svega stabilizaciju! Dakle, Bosnjaci ne bi atakovali na RS, Srbi ne bi atakovali na FBiH. Doslo bi do visoke stabilizacije BiH, blage stabilizacije Srbije, u CG bi zajednicki ostvarili uticaj na obostranu korist, doslo bi do ekonomske destabilizacije Hrvatske...

Generalno gledajuci, 90-tih godina je i Bosnjacima i Srbima puno vise odgovarao savez sa Hrvatima. Medjutim, danas 2009. cini mi se da je mnogo vise razloga za savez Bosnjaci + Srbi u cilju zajednickog nastupanja u regiji - i u BiH i u Srbiji i u CG i u RH i na Kosovu...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Federacija Bosnjaka i Srba?
PostPostano: 14 lip 2009, 11:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 lip 2009, 12:02
Postovi: 122
vanjushka je napisao/la:
Ma nema sta, zajebana vam je pjesadija opasno, posebno ona uz Drinu.

Ide vama ta mitologija, realno i jeste za federaciju sa svjetskim prvacima u mitologiji.


Ovo mi nikada nece biti jasno... :-neznam

Zbog radi cega Hrvati pocnu osjecati toliku tjeskobu i trpati se u kadar kada Srbi i Bosnjaci pocnu pregovarati???

Mora da ima tu nesto tj. koji je vash interes da minirate te pregovore??? :?:


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Federacija Bosnjaka i Srba?
PostPostano: 14 lip 2009, 11:29 
Offline

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:32
Postovi: 11675
Lokacija: Varta drzava
Mujo Mujic je napisao/la:
vanjushka je napisao/la:
Ma nema sta, zajebana vam je pjesadija opasno, posebno ona uz Drinu.

Ide vama ta mitologija, realno i jeste za federaciju sa svjetskim prvacima u mitologiji.


Ovo mi nikada nece biti jasno... :-neznam

Zbog radi cega Hrvati pocnu osjecati toliku tjeskobu i trpati se u kadar kada Srbi i Bosnjaci pocnu pregovarati???

Mora da ima tu nesto tj. koji je vash interes da minirate te pregovore??? :?:



Ma prijatelju, ti to mislis da je tjeskoba, ja vise mislim da je sprdnja. :-loptam

_________________
Prvo i najbitnije!!! Kupuj Janu, i kupi je u Konzumu!!!
Život je tvoje igralište
Pretpostavka je majka svih zajeba
Svi mi prdimo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Federacija Bosnjaka i Srba?
PostPostano: 14 lip 2009, 11:30 
Offline

Pridružen/a: 06 svi 2009, 14:26
Postovi: 449
Ajde sto tebi nista nije jasno, ali sto nikome pametnom nije jasno sta tip poput tebe radi na ovom forumu, sa hrvatskim grbom u avataru laprda o srpsko-bosnjackoj federaciji.

Najsmjesnije je sto ti mislis da si zanimljiv ili duhovit sa tim tvojim djecijim provokacijama.

Na zalost, ja sam mislio da je ovo ozbiljan forum gdje ce ovakve gluposti biti sanirane. Ovako, prevarih se.
Ipak samo losa kopija foruma ha er.

Ako to zelite, od mene imate mahanje. Ne pada mi na pamet citati djecije provokacije i slicne gluposti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Federacija Bosnjaka i Srba?
PostPostano: 14 lip 2009, 11:32 
Offline

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:32
Postovi: 11675
Lokacija: Varta drzava
Ma neka jednog Muje, malo da nas uveseljava.

_________________
Prvo i najbitnije!!! Kupuj Janu, i kupi je u Konzumu!!!
Život je tvoje igralište
Pretpostavka je majka svih zajeba
Svi mi prdimo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Federacija Bosnjaka i Srba?
PostPostano: 14 lip 2009, 11:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Tema ide pod ključ. A ti Mujice budi upozoren, prvo glupa tema sa ulizivanjem Hrvatima, a onda isti prijedlog Srbima, sve unutar jednog dana, takve provokacije i zajebancija ovdje nisu potrebne. Ako ćeš pisati normalno, onda ostaješ, a ako ipak ne, onda noga u dupe. Ovakve glupe teme odvlače pažnju od važnijih stvari.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 66 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: iprodano, Tomba17 i 273 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO